List otwarty do Narodu Rosyjskiego i Władz Federacji Rosyjskiej

.

list_otwarty.

Za: http://wiernipolsce.wordpress.com/2013/11/19/list-otwarty-do-narodu-rosyjskiego-i-wladz-federacji-rosyjskiej-2/

.

***

.

Popieram i podpisuję się pod tym listem otwartym obiema rękami.

 

Andrzej Szubert, Niemcy, niezależny publicysta.

.

opolczyk

.

precz z jahwizmem

.

Ręce Boga

Reklamy

20 komentarzy do “List otwarty do Narodu Rosyjskiego i Władz Federacji Rosyjskiej

 1. ( – – – )

  Komentarz usunięty!

  Patryjota:
  Jesteś rzeczywiście patryjotą – tylko czego?
  opolczyk

  Polubienie

 2. Popieram i podpisuje sie.
  Piotr Bein, Ph. D., P. Eng., obecnie niezalezny badacz ludobojstwa i publicysta, blogi Grypa666 i PiotrBein.wordpress.com, Kanada i Polska

  NB: Do czego to doszlo, ze grupa narodowcow prosi wladze osciennego panstwa o pomoc!
  Juz sam ten adresat w liscie jest ciosem dla rezimu w Polin. Jednak jak widac z komentow dyzurnych, hasbara bedzie pracowac nad obrzydzeniem zblizenia Polacy-Rosjanie. Dobra zaprawa przed realizacja proponowanego projektu medialnego…

  @Dariusz Kosiur: „…sprzyjającego rozwoju sytuacji politycznej, którą należy rozumieć, jako upadek polityczny i gospodarczy USA i wycofanie się ich z Europy…”
  Jakie USA?! Toz to o banksterie chodzi, a ci i w jewrounii kroluja.

  Polubienie

 3. Bardzo mi się ten list podoba; bez przeprosin czy uniżenia, stawiając się na równi jednak z mocarstwem.
  Ciekawi mnie, jaka będzie odezwa mając na uwadze, że niekoniecznie każdy rosyjski urzędnik musi czuć dla tej odezwy sympatię.

  Polubienie

  • Tymczasem szef stowarzyszenia „Niklot” na stronie WPS potępia ten list otwarty:

   „Imperializm moskiewski jest wrogiem narodu polskiego.
   A lizusowski ton listu nie pomoże Wam w kontaktach z Rosjanami, nie ceniących układności.
   Moskwa ta jaka jest ma tylko niewolników – albo wrogów, ci ostatni są nimi dlatego, że nie chcą być jej niewolnikami. To oczywiście smutne bo współpraca z narodem rosyjskim gdyby pozbył się imperializmu byłaby pewnie cenną rzeczą. Ale nie można zamykać oczu na rzeczywistość. Tego zwłaszcza uczył Dmowski, do którego się też odwołujecie.”

   http://wiernipolsce.wordpress.com/2013/11/19/list-otwarty-do-narodu-rosyjskiego-i-wladz-federacji-rosyjskiej-2/list_otwarty/#comment-41622

   Jest to typowo agenturalne szczucie na Rosję. Tak więc szef „Niklota” nie tylko poszedł na kolaborację z katolikami, to jeszcze szczuje na Rosję oskarżając ją o „imperializm”. Amerykański imperializm z banksterskiego nadania mu nie przeszkadza. I tego, że Rosja broni się przed osaczającymi ją hordami żydo-NATO Szczepański też nie dostrzega

   Polubienie

 4. Znalazłem (na fejsbuku) zapis, z logo WPS, bardzo ważnego, moim zdaniem, wystąpienia posła na Sejm IV kadencji, Zbigniewa Jankowskiego, na Forum Rolniczym w Poznaniu, w marcu 2012 r. Zdziwiłem się, że tak ważny materiał został przez adminów WPS „zakopany” w archiwum na macierzystym blogu. Moim zdaniem zasługuje na umieszczenie w bardziej widocznym miejscu. Zresztą oceńcie:

  To jest Zdzisław Jankowski, było o nim na WPS, np. tu:
  http://wiernipolsce.wordpress.com/2012/12/02/odezwa-do-narodu-zdzislaw-jankowski/

  Ten sam film wrzucono również w komentarzu u Opolczyka:
  https://opolczykpl.wordpress.com/2013/03/18/iii-rp-alias-rzydolandia-nr-3-unijnym-barakiem-pracy-niewolniczej/#comment-24884

  A tu jest jeszcze jeden film, z jego inną wypowiedzią:
  http://wiernipolsce.wordpress.com/2013/08/23/lodz-inspro-obywalele-decyduja-zdzislaw-jankowski/

  Krytyczna i trafna odpowiedź imć Gerwazego nt. kompromitującego komentarza Zdzisława Jankowskiego na WPS: http://wiernipolsce.wordpress.com/2013/08/08/robert-winnicki-do-prezesa-usopal#comment-37013

  Uwaga! Zbigniew Jankowski to inna osoba – było o nim m.in. w tym wątku:
  https://opolczykpl.wordpress.com/2013/08/28/bandyci-zbrodniarze-lapska-precz-od-syrii/#comment-43802

  oraz w jego tekście na WPS:
  http://wiernipolsce.wordpress.com/2013/08/25/bilderberg-prywatna-globalizacja-klamstwa/

  Admin

  Polubienie

 5. Bardzo ciekawa analiza dotycząca Rosji. Myślę, że warta jest rozpowszechnienia.

  Rusofobia – czyli straszenie Rosją kwitnie w najlepsze. Wiele wpisow i bardzo pokaźna ilość komentarzy pisana jest w tym duchu.
  – Putin kagiebista restytuuje imperialną Rosję, która w pierwszej kolejności wymierzona jest przeciwko nam, Polakom.

  Ile w tym prawdy a ile nagonki politycznej z wykorzystaniem światowych mediów głównego nurtu?

  Żeby rzetelnie odpowiedzieć na to pytanie należy cofnąć sie do przełomu lat 90/80 poprzedniego stulecia gdy upadało „Imperium Zła” jak został ochrzczony Związek Sowiecki.

  CCCP nie zniknął w ciągu jednej nocy. Oficjalna data rozwiązania, 26/12/1991 roku to oficjalny punkt graniczny ale należy pamiętać, że struktury istniały nadal.

  Dla Jelcyna i jego protektorów stwarzało to bardzo trudną sytuację. Po likwidacji partii komunistycznej i KGB na placu boju pozostał jeszcze bardzo groźny przeciwnik – Rada Najwyższa Federacji Rosyjskiej – odpowiednik parlamentu.

  Ta instytucja nie została zlikwidowana i szybko stała sie ośrodkiem skupiającym wszystkie siły wrogie Jelcynowi. Można powiedzieć, że „nowa Rosja” i „stary Związek Sowiecki” rozpoczęły walkę o przyszły kształt kraju.

  Rada Najwyższa dążyła do demokracji parlamentarnej podczas gdy Jelcyn i jego liberałowie chcieli silnej władzy prezydenta.

  Jak było do przewidzenia, Jelcyn rozprawił sie z opozycją przy użyciu siły.

  Paradoksem tej sytuacji był fakt, że członkowie obydwu frakcji to komuniści. Różniła ich jedynie wizja przyszłości.

  Po obaleniu opozycji otwarła sie prawdziwa puszka Pandory – kraj został szybko opanowany przez różne mafie i podzielony na strefy wpływów. Zaczęła sie grabież majątku narodowego i bogactw naturalnych przez różnych oligarchów (głównie Żydów). Tzw. „prywatyzacja” stworzyła nowa klasę multimilionerów podczas gdy dziesiątki milionów obywateli ledwo dawały sobie radę by przeżyć.

  Podczas tych trudnych lat Zachód zdecydował sie udzielić pełnego poparcia Jelcynowi i jego oligarchom. W końcu przyszło to co musiało przyjść, w 1998 roku Rosja ogłosiła niewypłacalność. Praktycznie stanęła na krawędzi przepaści i groził jej całkowity rozpad. Jako państwo i jako naród.

  Posiadający pełnię władzy liberałowie po 1993 roku mogli spokojnie przystąpić do tworzenia nowej konstytucji, która byłaby szyta na ich miarę i ułatwiałaby realizacje ich projektów (czyt. niczym nieskrępowaną grabież). Nowa konstytucja dawała ogromną władzę prezydentowi a zostawiała niewiele do powiedzenia nowemu parlamentowi – Dumie.

  http://interia360.pl/moim-zdaniem/artykul/rusofobia-skad-sie-bierze,65574,2

  Świętobor:

  Do nienawiści przeciwko Rosji u Polaków przyczynił się w dużym stopniu Watykan i „młodsi bracia w wierze” – zaślepieni katolicy.
  https://opolczykpl.wordpress.com/2013/02/07/papiestwo-i-narodziny-nienawisci-polsko-rosyjskiej/
  Dodatkowo zainteresowani w szczuciu nas na Rosję są od dawna „starsi bracia w wierze” katolików. To im najbardziej zależy na wrogości polsko-rosyjskiej.
  Ja sam byłem prawie całe życie zaślepionym rusofobem. Wyleczyła mnie z tego dopiero katastrofa w Smoleńsku i nagonka na Rosję w związku z tą operacją obcej flagi Mossadu i CIA.
  opolczyk

  Polubienie

 6. „Justyna w swoim tekście wspomina o sianiu nienawiści do Rosjan.
  Pisanie o Rosji neutralnie, a krytycznie o zachodzie nie świadczy o ruskiej agenturze, tylko o tym, że trzeba zacząć dostrzegać, że metodę ‚dziel i rządź’ stosuje się permanentnie od wieków…”
  Propaganda (…)
  A tak poza wszystkim, chcę Wam jedną rzecz powiedzieć. Rosjanie to ludzie do nas bardzo podobni. Może ciut bardziej nostalgiczni, zdecydowanie mniej rozsądni 🙂 Ale ludzie. Wartościowi, mili, uczynni, gościnni, pracowici. Poznałam ich wielu. Skończmy wreszcie z tą propagandą, z armią stereotypów w miejsce argumentów. Igrzyska były od zarania dziejów czasem zawieszenia broni. Warto o tym pamiętać, wystarczy tej żółci.”
  Wprowadzenie i zakończenie za: http://wiernipolsce.wordpress.com/2013/11/25/justyna-kowalczyk-o-rosji-i-mediach-w-polsce/

  Polubienie

 7. BOBOLOWISKO, CZYLI POMIESZANIE Z POPLĄTANIEM

  Jakiś czas temu miałem wredną przyjemność wtrącenia się do dyskusji na blogu profesora „Boboli” (www.bobolowisko.blogspot.com), który widać uwierzył, że jego profesorski tytuł zdejmuje z niego odpowiedzialność za niefrasobliwą konieczność wypowiadania się na każdy temat, a szczególnie taki, o którym ma nikłe pojęcie — uzupełniane w pośpiechu przy pomocy Internetu. Wprawdzie blogierska sfera wiele zniesie, lecz pan profesor hoduje takie np. kwiatki ku rozjaśnieniu tubylczych umysłów:

  „W aktualnej sytuacji politycznej nasze najważniejsze postulaty muszą być skierowane przeciwko Rosji a właściwie przeciwko efemerydalnym państwom Litwy, Białorusi i Ukrainy, które są aktualnymi administratorami naszych Kresów Wschodnich. Polska nie może być mocarstwem ważącym w Europie bez odzyskania tych ziem odwiecznie polskich /…/”

  Innych cytatów wciska się także wiele, ale charakterystyczny jest i arystokratyczny ton profesorskiego publicysty, który tak ocenił moją krytyczną ocenę swoich myśli: „Tak jak rzeczy obecnie stoją góruję nad Panem wykształceniem, pochodzeniem i wiekiem”. I na koniec przygwoździł mnie do krzyża z uzasadnieniem, że „brakuje mi tzw. kindersztuby”.

  W tym też kontekście nie dziwi mnie żal barona Boboli, że podczas ostatnich wydarzeń ambasada Rosji „nie została w żaden sposób znieważona”.

  I oto mamy wypisy z testamentu właściwego Boboli — bo tylko taki skrót myślowy — „tak jak rzeczy obecnie stoją” — zdaje mi się oddawać ducha rozumnej polemiki.

  Polubienie

  • Dla mnie temat kresów jako ziem odwiecznie polskich to jedna wielka bzdura. Rzeczpospolita Obojga Narodów to państwo federacyjne,które Konstytucja 3 maja ustanowiła państwem unitarnym. To, że kiedyś coś było wspólne nie oznacza, że jest nasze. Dlatego Litwa, Białoruś, Ukraina nie są administratorami „naszych ziem” tylko są właścicielami. Gdyby RON przetrwał do dnia dzisiejszego, to czy WKL nie miało by prawa zrezygnować i zostać samodzielnym państwem? Zjednoczone Królestwo Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej to inny twór ale czy Szkocja nie ma prawa do swojego państwa a Anglicy będą twierdzić, że to ich odwieczne angielskie ziemie?

   Edjan:

   Oczywiście, że kresy „odwiecznie polskie” to bzdura. Kolportowanie tych bredni służy jedynie antagonizowaniu nas z Ukraińcami, Białorusinami i Litwinami. Którzy na te szowinistyczne brednie reagują jak my reagujemy na brednie rewizjonistów niemieckich o odwiecznych niemieckich ziemiach na wschodzie, utraconych po ostatniej wojnie.
   opolczyk

   Polubienie

  • Panie Gerwazy:

   Podobnych durnych profesorów na pęczki wyprodukowała u nas wciskana nam od wieków rusofobia.
   Choćby taki prof. Dakowski. W czasach PRL był w tajnym ośrodku fizyki jądrowej w Dubnej w ZSRR pracując na rzecz potęgi atomowej ZSRR, a dzisiaj jest fanatycznym katolikiem i wściekłym rusofobem.
   Bełkot z bobolowiska o tym, że „najważniejsze postulaty muszą być skierowane przeciwko Rosji” służy wyłącznie wpajaniu w nas przekonania, że musimy być „sojusznikiem” USA i Izraela, że musimy być w zbrodniczym NATO, i banksterskiej unii jewropejskiej, bo inaczej Rosja nas „zniewoli”.
   Jeszcze gorszy rusofobiczny paszkwil napisał Barnim Regalica czyli Tomasz Szczepański ze stowarzyszenia „Niklot”
   Opublikowała to strona „konserwatyzm.pl”.
   http://www.konserwatyzm.pl/artykul/11250/rogalicaszczepanski-na-marginesie-listu-prof-anny-%20razny
   Szczepański niby krytykuje Annę Raźny, która w wielu kręgach cieszy się dużym autorytetem. Niedawno rebe-rydzykowe RM zablokowało felieton Anny Raźnej, która zdemaskowała USA jako animatora tzw. „transformacji ustrojowej”.
   http://multimir.neon24.pl/post/71518,zablokowany-felieton-prof-anny-razny#comment_581263

   Jednak Szczepański użył Annę Raźny jedynie jako pretekst do wściekłego ataku na prezydenta Putina.

   Tekst Szczepańskiego to wyjątkowo wredny i typowo agenturalny atak na Putina – zwłaszcza wymienianie w jego kontekście Bokassy. Tak więc Barnim odkrył przyłbicę – tak nienawidzić Putina może tylko pobratymiec Bieriezowskiego i Chodorkowskiego.

   Szczepański niby krytykował Annę Raźny za jej postawę (dot. jej rezygnacji z członkostwa w komitecie poparcia marszu), ale przede wszystkim był to atak na Putina i na Rosję.

   Agenturalność Szczepańskiego widoczna jest i w jego hipokryzji:

   Pisze on:

   „I w tym momencie mniej istotne czy podmiot wymagający od Polaków rezygnacji z politycznej podmiotowości to jest np. IV-ta Międzynarodówka czy Kościół Katolicki czyli Międzynarodówka Watykańska. Ruch Narodowy jeżeli ten przymiotnik ma cokolwiek oznaczać, powinien się kierować interesami narodu.”

   A sam Szczepański przyłączył się do tzw. „ruchu narodowego” opanowanego przez katolików – czyli przez międzynarodówkę watykańską. I dokąd jest ona wściekle antyrosyjska, to mu to nie przeszkadza i maszeruje on w jednym szeregu z watykańczykami.

   Jeszcze gorsze jest to, że Szczepańskiego konserwatyści uważają za „poganina”, choć jest on zdrajcą i renegatem tradycji słowiańskiej, jest kolaborantem z dżumą.
   https://opolczykpl.wordpress.com/2013/07/22/stowarzyszenie-niklot-zdradzilo-niklota-oraz-shanbilo-i-splugawilo-jego-imie/

   I z powodu tego agenta uważają oni wszystkich pogan za programowych rusofobów. Tak więc ten zdrajca i renegat tradycji słowiańskiej, którą „Niklot” niby miał promować, szkodzi naszemu wizerunkowi w oczach różnych środowisk, np konserwatystów.

   Ale co najgorsze – ten tekst Szczepańskiego jako fragment dłuższego wpisu opublikował także CB – choć w międzyczasie cały wpis usunął lub „ukrył” w archiwum.

   http://bialczynski.wordpress.com/2013/11/28/signum-temporis-albo-zeitgeist-usuniecie-swietowita-ze-slezy-i-z-innych-miejsc-w-polsce-spalenie-teczy-masakra-300-starych-drzew-w-parku-krasinskich-walka-o-zakaz-torturowania-zwierzat-i-czystosc/

   CB napisał m.in:

   „Martwi nas jednocześnie, że środowiska Polskich patriotów zgromadzone wokół Watykańskiej Międzynarodówki i mediów Czarnej Falangi nie są skłonne do wyciągnięcia żadnych pozytywnych wniosków z objawiającej się jaskrawo nowej sytuacji duchowej i materialnej w Polsce – z transformacji jaka się dokonuje w naszym kraju na naszych oczach.”

   I ten sam CB (używający pluralis majestatis) wcześniej gorąco poparł kolaborację „Niklota” z „watykańską międzynarodówką” skupioną w tzw. „ruchu narodowym”. CB krytykuje – i słusznie – konserwatyzm za jego przywiązanie do międzynarodówki watykańskiej.

   „Od Redakcji: Tekst ten absolutnie nie mieści się w linii naszego portalu. Publikujemy go wyłącznie dlatego, że pokazuje prawdziwe oblicze Ruchu Narodowego, który stawia deifikowany i pogański interes narodu wyżej niż interes katolickiej „Międzynarodówki Watykańskiej”. Z tak pojętym nacjonalizmem nie mamy i nie chcemy mieć nic wspólnego.”

   Ale na plugawy atak na Putina i Annę Raźny agenta Szczepańskiego nie zareagował CB ani słowem, a wręcz milcząco je akceptował. Bo sam jest zaślepionym rusofobem.

   Publikowanie przez CB agenturalnych ataków na Putina czy popieranie i promowanie Szczepańskiego w jakikolwiek inny sposób wybitnie szkodzi sprawie słowiańskiej.

   Przy okazji wyszło na jaw, że Tomasz Szczepański śledzi (a może nawet subskrybuje na maila) blog Opolczyka, choć spóźnił się z napisaniem swego tekstu (data publikacji: 25 list.). Od opublikowania oświadczenia prof. Anny Raźny (15 list.) minęło już trochę czasu, tak więc musiał na nie natrafić dopiero poprzez linka (notabene nie zamieściłem go od razu, lecz jako dodatek w kilka godzin później) w moim komentarzu (z dn. 21 list.): https://opolczykpl.wordpress.com/2013/11/21/niechciany-tekst/#comment-56556

   http://konserwatyzm.pl/artykul/11195/prof-anna-razny-rezygnuje-z-czlonkostwa-w-komitecie-poparcia

   Nawet nie ma kopii w/w usuniętego/”ukrytego” wpisu w Google (został po nim tylko archiwalny ślad – sam tytuł w blogrollach na innych blogach, które to polecają stronę Czesława Białczyńskiego). Kopię tego tekstu mam jedynie z mojej subskrypcji mailowej jego blogu i to ją przesłałem Opolczykowi (jeśli ktoś chce, to mogę przesłać na maila).

   Poprzednia odpowiedź Opolczyka dla Szczepańskiego (i nie tylko) u CB: http://bialczynski.wordpress.com/2013/11/13/swietowit-w-choroszczy-zniszczony-obcieto-mu-glowe/#comment-50247
   oraz wcześniejsza na WPS (być może to właśnie ona zmobilizowała go do głębszych poszukiwań na blogu Opolczyka i natrafił na w/w link do tekstu prof. Anny Raźny w moim komentarzu): http://wiernipolsce.wordpress.com/2013/11/19/list-otwarty-do-narodu-rosyjskiego-i-wladz-federacji-rosyjskiej-2/list_otwarty/#comment-41628

   PS

   Zobacz odpowiedź w komentarzu-trackbacku „PressMix”: http://slowianin.wordpress.com/comments/feed/

   http://pressmix.eu/index.php/2013/10/31/goracy-neopoganie-i-zimni-zlewaczali-katolicy/#comment-9240

   http://trybeus.neon24.pl/post/101009,zydlaki-poganie-i-reszta-swiata#comment_884480

   http://wrzodakz.neon24.pl/post/101613,uwagi-do-organizacji-mn#comment_889930

   Admin

   Polubienie

   • Właśnie pojawił się na blogu Białczyńskiego nowy, poszerzony wpis z tekstem Szczepańskiego!, ale nie otrzymałem go poprzez subskrypcję (ciekawe dlaczego? – być może zrobił go na tzw. stronie a te nie są w WordPressie wysyłane na maile automatycznie), tylko z pierwszego komentarza: http://bialczynski.wordpress.com/2013/11/30/signum-temporis-albo-zeitgeist-usuniecie-swietowita-ze-slezy-i-z-innych-miejsc-w-polsce-spalenie-teczy-masakra-300-starych-drzew-w-parku-krasinskich-walka-o-zakaz-torturowania-zwierzat-i-czystosc/#comment-50661

    Proszę zwrócić uwagę na przedruk (w zakończeniu jego postu) z tzw. „niezależnej” pt.: „Upadek III RP – Podwójna prowokacja w rosyjskiej pułapce”. Przytaczam tylko fragm., który zwala z nóg ;-): „Nie ma bowiem takiego stopnia służalstwa wobec Rosji, który byłby dla niej zadowalający.”

    Końcowy komentarz CB (jak i fragm. samego tytułu strony) to de facto tzw. „New Age” (zresztą, on chyba tak naprawdę jest tym „newagowcem”) – oto jego fragm.: „…Znak Czasu – Signum Temporis – Zeitgeist, jaki obserwujemy i w którego Głównym Nurcie się znaleźliśmy. Miejmy świadomość przede wszystkim tego, iż Polska leży naprawdę w Sercu Świata i stąd, z Serca Świata płynie dla niego główny Impuls – tak jak płynął przez cały okres Zimnej Wojny, od 1945 roku, a potem w 1980 i w 1989. To nie jest stwierdzenie przesadzone.”

    PS CB kiedyś zajmował się m.in. pisaniem fantastyki. Rodzimowiercą stał się później i to chyba tylko na zewnątrz – notabene od jakiegoś czasu Słowiańszczyzną zajmuje się również, jeśli nie głównie – w celach zarobkowych…

    Polubienie

 8. Pretensje w sprawie „nie posiadania” czy nie „zarządzania” tamtymi ziemiami polakokatolicy i pseudonarodowcy mogą mieć tylko do chciwych łap Watykanu, zresztą nie wiem po co im tamte tereny skoro nie potrafią zadbać i uszanować tych nad Wisłą. Niech się cieszą że w ogóle mieszkają w kraju gdzie mówi się jeszcze po polsku, bo znając zapędy biskupów i to ci raczej nie potrzebowaliby tutaj słowiańskiego języka, wystarczyłby kościół na każdym skrzyżowaniu,łacina i przymusowy datek dla parafii za przejście na drugą stronę ulicy przez pasy…

  Nydhos:

  Język polski w „liturgii” kk używany jest dopiero od vaticanum II. Wcześniej tzw. „msze św.” były odprawiane po łacinie. Rz’plita przedrozbiorowa ulegała postępującej „łacinizacji” – nawet dokumenty sejmowe i królewskie były pisane żargonem łacińsko-polskim.
  opolczyk

  Polubienie

 9. LIPA

  Kiedy zacząłem tworzyć moją Bronną Górę — pierwszym aktem było posadzenie Lipy. Dzisiaj to już jest potężny pień. Tuż obok, zapewne przed wiekami, rósł potężny Dąb, drzewo słowiańskiego trwania.
  Obok były wielkie głazy, a wśród nich rozsypane ułomki starodawnych naczyń.

  Dzisiaj — czyli ja zaprzeszły, osiadłem tu przed wiekami.
  I oto jestem.

  Polubienie

 10. ( – – – )

  Komentarz-bełkot usunięty.

  mars:

  To że na WPS ciebie i twój bełkot tolerują i przepuszczają nie oznacza, że ja robić będę to samo. Takich namolnych propagandystów i dezinformatorów poważne blogi nie tolerują. Mój blog to nie trolowisko. Drugi (identyczny) twój komentarz-bełkot wysłany pod nickiem „fox” i z innym adresem mailowym wylądował w „ściekach”. Nie trudź się – twoja bzdurna propaganda i bełkot nie zagoszczą u mnie.
  Masz szlaban!
  opolczyk

  Polubienie

 11. z sieci:

  Odezwa do Narodu Polskiego

  RZECZPOSPOLITO POLSKA – Matko Narodu Polskiego

  PROWADŹ NAS!

  Wezwanie wolnych obywateli Polski do polityków wszystkich opcji!

  W 1989 roku wielu z nas z nadzieją wzięło udział w farsie, którą przygotowaliście sobie grunt pod coś, o czym nawet nam się nie śniło.
  Byliśmy naiwni, bo zawierzyliśmy przywódcom, którzy okazali się zdrajcami idei i donosicielami.
  Stopniowo, przez 24 lata: rozkradliście i sprzedaliście wszystko to, co pokolenia mozolnie budowały, wierząc, że Polska stanie się silna i niezależna a dobrobyt stanie się udziałem każdego obywatela.
  Oszukaliście nas przy tzw. procentowej prywatyzacji ukrywając przed Narodem ustawę korzystną dla pokoleń Polaków.
  Obsadziliście wszystkie miejsca swoimi ludźmi, a nam zaczęliście odstawiać szopkę demokracji:
  Zmienialiście się w rządach i ciągle tylko obiecywaliście, że już będzie lepiej, tylko żebyśmy zacisnęli pasa, podczas gdy wy z przesytu nie wiedzieliście, na co jeszcze można wydać pieniądze, które ukradliście.
  Przyciągnęliście tutaj inwestorów zagranicznych, stworzyliście im doskonałe warunki, a naszych przedsiębiorców skutecznie, stopniowo niszczyliście i dalej niszczycie.
  Stworzyliście prawa głównie dla swoich potrzeb, żeby przy każdej kradzieży lub ujawnionym przestępstwie można było powiedzieć, że wszystko było zgodnie z prawem tego kraju, aby mieć pewność, że się wam nic nie stanie.
  Całkowicie opanowaliście sądownictwo, prokuraturę i policję.
  Nie przeprowadziliście tak bardzo oczekiwanej dekomunizacji, a to, co nazywacie weryfikacją jest farsą rzetelności i ochroną starych struktur partyjnych z ich przedstawicielami i rodzinnymi klanami.
  Pozwoliliście, aby na półki sklepowe trafiła niezdrowa żywność – odpady, których ludzie w „rozwiniętych” krajach, w ogóle nie kupiliby,
  Z emerytów zrobiliście żebraków a chorych skazujecie na powolną śmierć utrudniając im dostęp do służby zdrowia.
  Staliście się nosicielami planu eugeniki Narodu Polskiego pod pozorami liberalizacji w dostępie do medykamentów i specjalistów.
  Niszczycie dalej ludzi, którzy wam zaufali w chwili demokracji, jaką są wybory.
  Tylko wtedy płaszczycie się, żebrzecie a potem dalej swój plan niszczenia wypełniacie!
  Zniszczyliście nasze rolnictwo i staliśmy się krajem zależnym od importu żywności. Rozłożyliście opiekę zdrowotną – z powodu jej żałosnego poziomu cierpią wszyscy obywatele.
  Sprzedaliście 95 % majątku narodowego, jakie wypracowały pokolenia Polaków pozbawiając ich potomnych miejsc pracy a starszym każecie pracować do śmierci.
  Za nasze ciężko wypracowywane pieniądze uzdrowiliście banki, aby je potem niekorzystnie sprzedać za granicą.
  Edukację, z której wszyscy byliśmy dumni, doprowadziliście do takiego stanu, że ze szkół nie wychodzą wysoko wykształceni ludzie, ale rzesze ludzi z wyższym wykształceniem, którzy nie umieją zastosować tej wiedzy w życiu.
  Nie potraficie kierować krajem!
  Potraficie tylko łupić obywateli, którzy w desperacji popełniają samobójstwa, bo nie widzą wyjścia z sytuacji, w którą wpędziła ich wasza chciwość.
  Szczytem wszystkiego są wasze wysiłki programowe związane z tzw. „ochroną praw dziecka”, która pozwala na odbieranie rodzinom dzieci, co bezpośrednio zagraża istnieniu podstawowej jednostki naszego narodu – rodziny.

  My obywatele Polski, wzywamy was, którzy rozkradliście i sprzedaliście nasz kraj, którzy jesteście odpowiedzialni za eksterminację tego narodu, którzy jesteście odpowiedzialni za to, że porządni obywatele tego kraju popełniają samobójstwa z powodu warunków stworzonych przez waszą nieudolność i chciwość, którzy robicie z nas nowoczesnych niewolników –
  ODEJDŹCIE I ODDAJCIE NAM NASZ KRAJ!
  Wiemy, że ten apel wywoła na waszych bezdusznych twarzach tylko uśmiech.
  Spokojnie się uśmiechajcie.
  My będziemy śmiać się na końcu, gdy pozbędziemy się was.
  Potraktujcie to, jako wezwanie do odejścia, bez żadnych konsekwencji, jeśli nie popełniliście przestępstw.
  POWTARZAMY, ODEJDŹCIE I ODDAJCIE NAM NASZ KRAJ!
  Jeśli tego nie zrobicie, sami poniesiecie odpowiedzialność za to, jak obywatele tego kraju was potraktują.
  Nie łudźcie się, że będą was sądzić wasi sędziowie, zgodnie z waszymi prawami.
  Będą was sądzić ludzie, których doprowadziliście do ruiny, a będą was sądzić zgodnie z własnym zdrowym rozsądkiem i naturalnym prawem sprawiedliwości społecznej!
  Sami będziecie sobie winni, jeśli postąpią z wami tak, jak teraz wy postępujecie z nami.
  Gniew obywateli, których zapędziliście w ślepy zaułek, z którego nie widać innego wyjścia, może być srogi.
  Ukradliście nam naszą przyszłość, ale przede wszystkim naszym dzieciom i naszym wnukom, Jesteście bezduszni i skorumpowani.
  My was tu nie potrzebujemy i nie chcemy!
  ZACZYNAMY „REWOLUCJĘ PRZECIWKO TYRANII”.
  Jeśli dotąd byliście przekonani, że nic wam się nie może się stać, to od tego dnia wasz spokojny sen zacznie się zmieniać w koszmar, który przypomni wszystkie krzywdy, które wyrządziliście własnemu narodowi i wciąż wyrządzacie.
  Z czasem przekonacie się, że to, co właśnie czytacie i z czego się być może jeszcze śmiejecie, zacznie zmieniać się dla was w ponurą rzeczywistość.
  Od dziś wszyscy ci, którzy się przyłączą do tej „Rewolucji przeciw tyranii”, niech noszą na piersi naszą biało-czerwoną, prostą, krótką wstążkę.
  Ta wstążka nas stopniowo zjednoczy! • Na początku będzie nas kilku, ale z czasem będzie nas coraz bardziej widać.
  Nie będą to tylko dorośli, będą to przede wszystkim młodzi, dzieci, starsi, obywatele, nauczyciele, lekarze, a z czasem żołnierze i policjanci, słowem wszyscy ci, którzy mają dość.
  Będziemy cierpliwi, a kiedy nas będzie wystarczająco dużo (a to być może nie potrwa długo), przejdziemy do otwartej walki.
  Ogłosimy rewolucje pokojową i wyjdziemy na ulice.
  Gdy to się stanie, a wy nie będziecie poza granicami kraju, biada wam! • Będziemy was sądzić jak największych przestępców, jakich kiedykolwiek nosiła ta ziemia.
  Obywatele Polski wam pokażą, że polski naród jest tu, budzi się i nie da się zniewolić! • To wy doprowadziliście do tej sytuacji!
  Zaprzedaliście się mirażowi bogactwa i władzy.
  Ale my mamy tego już dosyć! • Nie ścierpimy więcej waszej nieprawości, sprzedajności i chciwości.
  Apelujemy do wszystkich młodych ludzi, którzy nie są obojętni na to, jaka będzie ich przyszłość:
  OBUDŹCIE SIĘ!
  UKRADLI WAM WASZĄ PRZYSZŁOŚĆ.
  DLA WAS NIE ZOSTANIE NIC OPRÓCZ BEZNADZIEI, DŁUGÓW I NIEWOLNICTWA WE WŁASNYM KRAJU. POMYŚLCIE O TYM!
  Apelujemy do dziennikarzy, aby rozważyli, po której stronie będą stać.
  Czy za judaszowe srebrniki będą dalej ogłupiać własny naród, czy się przeciwstawią swoim chlebodawcom? • Jeśli nadal będziecie uczestniczyć w świadomym wspieraniu kłamstw i półprawd, za które wam płacą, staniecie w rzędzie tych, których ten naród surowo osądzi! • W związku z tym, ten apel szczególnie odnosi się do pracowników publicznej radiofonii i telewizji polskiej, która w świetle prawa jest instytucją narodową, niezależną, informacyjną, kulturalną i edukacyjną, która sprawuje funkcję publiczną.
  Wzywamy wszystkich przyzwoitych i nieskorumpowanych policjantów, żołnierzy, którzy tak jak my, zdają sobie sprawę, że ten system jest chory i wymaga natychmiastowej zmiany, żeby stanęli po stronie przyzwoitych ludzi i nie stosowali wobec nich środków represji, zgodnie z oczekiwaniami rządzącej elity.
  Wy również jesteście obywatelami tego kraju, jesteście rodzicami, macie dzieci, wnuki, którym ci chciwcy ukradli przyszłość. Wy też zdajecie sobie z tego sprawę! • Jeśli działacie przeciwko własnym obywatelom, popełnicie straszną zbrodnię, nawet przeciwko własnym dzieciom, którym odbierzecie nadzieję na godne życie w ich własnym kraju.
  Wzywamy wszystkich tych, którzy byli i są wykorzystywani przez ten reżim, aby przyłączyli się do tego apelu i publicznie zdystansowali się od tego zgniłego systemu.
  Wzywamy wszystkich obywateli tego kraju, którzy identyfikują się z tym apelem, aby na znak tego przypięli biało-czerwone wstążki, abyśmy stopniowo poczuli naszą rosnącą siłę.

  Na koniec, jeszcze raz wzywamy was, którzy się uważacie za elitę tego narodu, a nie jesteście niczym innym jak tylko kompletnym dnem:
  wynoście się!
  Każdy dzień bez was będzie błogosławieństwem dla tego kraju! • Bez was będzie nam tutaj tylko lepiej! • Odetniemy się od przeszłości i zaczniemy wszystko od nowa, ale tym razem już bez was!”

  AQQ,

  Podesłano mi to kilka dni temu mailem. Zastanawiałem się (a nawet nadal się zastanawiam) czy to opublikować. W sumie jest to wierna kopia „Wezwawania wolnych obywateli Słowacji”.
  https://opolczykpl.wordpress.com/2013/10/20/wezwanie-wolnych-obywateli-slowacji/
  opolczyk

  Polubienie

 12. Pingback: ALTERNEWS - Rusofobia, Barnim Regalica, konserwatyzm.pl i przyległości…

Możliwość komentowania jest wyłączona.