Rosjanie – przepraszam Was

.

polacy

.
Bracia Rosjanie!

Ambasada Federacji Rosyjskiej w haniebny sposób została zaatakowana przez prymitywną dzicz. Niestety ci ludzie, najprawdopodobniej pełniący obowiązki Polaków nie są reprezentantem Polaków. Wstyd jest mi za nich, ale jako zwykły Słowianin i Polak nie mam możliwości, aby takim haniebnym ekscesom przeciwdziałać. Wstydzę się za tamtych dzikusów i za policję, która nie poradziła sobie (a może nie chciała sobie poradzić) z tamtą garstką dzikusów. Wstyd mi jest za to, że na słowiańskiej, polskiej Ziemi ambasada innego słowiańskiego państwa stała się obiektem ataku dzikusów. Choć naturalnie nie brałem w tym haniebnym incydencie udziału, niemniej przepraszam Was – Braci Rosjan – za to, co się w Warszawie stało, a zwłaszcza za to, że słowiańska, polska Ziemia nosi na sobie taką dzicz.

Słowianie, Polacy to ci, którzy identyfikują się z transparentem niesionym niedawno w Moskwie podczas „Ruskiego Marszu”, a który umieściłem na górze tego wpisu.
http://redakcjapartyzant.wordpress.com/2013/11/04/ruski-marsz-2013/

Pozdrawiam Słowiańskich Rosyjskich Braci!
.
opolczyk

.

ps. Wysłane na elektroniczny adres Ambasady Federacji Rosyjskiej: embassy@rusemb.pl

.

ps. 2

Pod ambasadą rosyjską w Warszawie ktoś położył wiązankę czerwonych róż z napisem (w j. rosyjskim) „Przepraszamy za bandytów. Mieszkańcy Warszawy”.
.
c6298f5eacab4e1c5925874328a44109
.

Brawo! Podpisuję się pod tymi przeprosinami.

A po polską ambasadą w Moskwie ktoś położył wiązankę biało-czerwonych róż z napisem (w j. polskim) „I Wy nam przebaczcie też”.

.
0de33b5c26f0177bf022840cd4db1937
.

Jak widać Polacy i Rosjanie potrafią się dogadać.

.

.

precz z jahwizmem

.

Ręce Boga

60 komentarzy do “Rosjanie – przepraszam Was

 1. Ja też przepraszam i cieszę się, iż naród się budzi czego przykładem jest poniższy link. Najbardziej cieszy mnie, iż jest komunikacja społeczna, międzypokoleniowa.

  http://www.wykop.pl/link/1730614/prawdziwy-polak-na-marszu-niepodleglosci-2013/

  Akurat wypowiedź tego pana zawiera masę propagandowych bzdur i głupot. On jednoczy się z młodzieżą, która nie chce Polski wolnej i suwerennej od Telawiwu, NATO i unii jewropejskiej, a chce Polski katolackiej, skatoliczonej. Ten pan nie dostrzega tego, że Polska obecnie jest o wiele bardziej zniewolona niż za czasów PRL. Takiego patryjoty nie potrzebujemy.
  opolczyk

  • Mam odmienne zdanie co do młodzieży. Co do tego Pana wydaje mi się , iż jednak jest patriotą.

   Jest patriotą, ale jego patriotyzm jest chory i szkodliwy. A młodzież biła brawo, gdy Winnicki na zakończenie marszu powiedział:

   „Nie można być dobrym Polakiem, nie można być dobrym działaczem narodowym, jeśli się nie szanuje, nie respektuje tysiącletniej, katolickiej, chrześcijańskiej tożsamości Polski. I to musi być bardzo wyraźnie powiedziane!”

   To co to za „patrioci”? Co oznacza „chrześcijańska tożsamość Polski”? I kto z nich potępił atak na rosyjską ambasadę?
   opolczyk

  • Podziękujcie za to banderowcom z pisu z jakimi się „bratacie” we wspólnej nagonce na tusklandię. Wydymają was bez mydła. Przynajmniej tych którzy faktycznie wierzą iż z żydami można budować wspólnotę plemienną jak propaganda u białczyńskiego głosi bo wiekszość, ta „zagrzewająca” do tej współpracy to zwyczajni zdrajcy Słowiańskiej Sprawy są. Ale o tym przekonacie się przy okazji jak się Samoobrona przekonała znajdując dyndającego wesoło szefa jak już przestał być pisowi potrzebny.

   Tak się wszczyna zapisaną w Protokołach Medrców Syjonu wojne między tymi od krzyża szubienicznego z tymi od krzyża solarnego by ci od nazistowskich berecików odziedziczyli Polske murowaną i bezgojną. Cel tego judzenia jednych Polaków na drugich. A golemy się ciesza iż mają kogo nienawidzić.

 2. “NWO budowany będzie przeciw Rosji,na ruinach Rosji i poprzez Rosję”

  Zbigniew Brzeziński

  Wyciąg z protokołu nr 468 posiedzenia Senatu Akademickiego KUL z dnia 21 czerwca 1990 r. w sprawie nadania tytułu doktora honoris causa KUL prof. Zbigniewowi Brzezińskiemu.

  Senat jednogłośnie zatwierdził uchwałę Rady Wydziału Nauk Społecznych o nadaniu doktoratu honoris causa byłemu doradcy Prezydenta USA prof. Zbigniewowi Brzezińskiemu za wkład w rozwój nauki oraz za zasługi dla narodu i kultury chrześcijańskiej w Polsce i na świecie.

  “każdy Polak ma konstytucyjne prawo nie lubić Ruskich”. W.Cejrowski

  Ktoś ma jeszcze jakieś wątpliwości co do tego
  kto jest odpowiedzialny za próby stworzenia światowej,globalnej religii?

 3. Byłem na tym marszu blisko tego incydentu z podpaleniem budki.Tam były 3 ogniska a nie jedno jak opisuje prasa.Ogień pokazał się nagle a podpalaczami byli ludzie w maskach którzy od początku zachowywali się jak by ktoś rozkazy dawał.To samo zjawisko z tęczą paru zamaskowanych typów nawołujących ruchem ręki spokojnych obywateli do wzięcia udziału w zamieszkach.Czyż to nie prowokacja i to widoczna gołym okiem.Podpisuję się pod przeprosinami ale muszę stwierdzić że przepraszamy naszych braci za zorganizowaną prowokację, którą zorganizowała ekipa rządząca tym krajem.

  pp:

  Nie obwiniałbym za wszystko tylko i wyłącznie ekipy rządzącej. W marszu szły tysiące katolików-rusofobów. Ponadto bufetowa proponowała zmianę trasy marszu, aby nie szedł on w pobliżu rosyjskiej ambasady. Ale organizatorzy odmówili. Ponoszą więc przynajmniej pośrednio odpowiedzialność za to podpalenie. Słuchałem wielu wypowiedzi liderów tego ruchu pseudonarodowego. Oni kochają jahwizm, USA i nienawidzą Rosji.
  opolczyk

 4. Napadnięto na przedstawicielstwo państwa Putina, które nie jest państwem Rosjan. Czyli tak jakby napadnięto samego Putina. Dlaczego mamy zatem przepraszać Rosjan (!?) skoro nawet oni Putina nie miłują a on sam działa przede wszystkim we własnym egocentrycznym interesie mając Rosjan w rzyci? Zrobili to „najprawdopodobniej pełniący obowiązki Polaków”. Nawet jeżeli zrobili to rdzenni umysłowo i korzennie Polacy to „nie są reprezentantem Polaków” ponieważ nikt ich na takowych nie wybrał a ja potępiam taki napad i jestem pewien, że popiera mnie w tym większość Polaków. Tak więc nie przepraszam. Za miast tego ogłaszam, że potępiam napad na przedstawicielstwo Federacji Rosyjskiej i tyle. Bez kajania się za coś co jest raczej owocem zaborów i nienawistnej polityki, obcej prawdziwej sprawie polskiej. Nie sądźcie, że jestem przeciw Rosjanom. Sam kilka dni temu z dumą umieściłem powyższe zdjęcie na moich sieciowych profilach.
  Przykro mi, ale te przeprosiny dają przeciwnikom opolczyka miecz do reki, że jest agentem rosyjskim. Czytając je miałem przed oczyma Breżniewa całującego w usta tego drugiego. Wybaczcie, że nie pamiętam nazwiska. Mnie to nie rusza, ale są tutaj pewnie ludzie o słabszych nerwach…

  Sjęgniew:

  Pomyliłeś blogi. Jak chcesz pluć (pod dyktando Sorosa) na Putina – idź do pisdzielców lub na „Stopsyjonizmowi” czy „wolnąpolskę”.
  Putina wybrała w pierwszej turze większość Rosjan mimo pełnej mobilizycji żydowskiej opozycji w Rosji i mimo międzynarodowej nagonki na niego za pieniądze USA, Sorosa i Bieriezowskiego. Nie bredź więc, że Rosjanie go nie chcą. Nie chce go żydowska opozycja. Agentem Putina, a nawet etatowym oficerem GRU już dawno mnie ogłoszono. Także agentem żydowskim (bo zwalczam żydo-katolicyzm) czy niemieckim (bo mieszkam w Niemczech i mam „niemieckie” nazwisko). Mam to wszystko w nosie!!!
  opolczyk

  ps. Obejrzyj ten film – wściekła antyputinowska nagonka. Dużo w niej kłamstw i oczerniania. Dominuje zaś jedno – wściekłość żydowskiej opozycji na Putina. Bo wyrwał Rosję z łapsk żydowskich oligarchów.

  • Opolczyku. Na tym sieciopisie jest mi bardzo dobrze. Nie ważne czy jesteś czyimś agentem. Piszesz tu o rzeczach, których znalezienie zajęło by mi sporo czasu. Kiedy czytam typów w stylu JKM zawsze mam całą masę wątpliwości, co przy czytaniu „blog polski” nie występuje. Wszystko jest wyłożone i nie trzeba się dopytywać. Ten kto przejmuje się pomówieniami Twojej osoby traci czas. Nie przeszkadza mi, że się nie zgadzamy, bo są to zwykle drobnostki, ani nawet to, że bywa tutaj uprawiany stygmatyzm z waleniem po oczach. Tłumaczę to zapętleniem się na omawianym temacie. Wybacz mi moją niewiedzę w niektórych sprawach. Głównie politycznych. Większość czasu poświęcam gędźbie i na inne rzeczy zwyczajnie nie wystarcza. Po to piszę czasem pewne rzeczy żebym dzięki odpowiedzi na nie mógł spojrzeć od innej strony. Jednak nie mogę zgodzić się na tak wielkie uwielbienie dla Putina. To egocentryk, któremu marzy się potężna Rosja, co nie jest złem, ale robi to kosztem Rosjan, czego dobrem nazwać nie można. No i nie wyobrażam sobie by Rosja Putina mogła żyć z nami jak brat z bratem na równi prawnej i uczuciowej. Mieszkam przy granicy i widzę jak przyjeżdżają do nas, jak napychają po brzegi kosze w niemieckiej dojarni zbudowanej na pruskiej ziemi, bo u nich to pewnie tylko smalec i ocet. Wiem, że te śmiecie to nic fajnego, ale od razu robi się ich żal. Chociaż czasem przyjeżdżają strasznie drogimi samochodami. Putina podziwiam, ale nie lubię.

  • „System Putina” oglądałem i to właśnie po nim nabrałem do niego szacunku, więc jako propaganda mająca oczerniać, jest dosyć nieudolna. A może dlatego, że ktoś polecił mi go pisząc, że Putin to fajny gość? Albo już wtedy wiedziałem, że kapitalizm jest śmieszny? Niemniej nieobeznany w temacie człowiek da nabrać się na tę demagogię.
   Tak w ogóle to chyba dzisiaj „rosjanie” odwdzięczyli się „nam” tym samym. Słyszał już ktoś o napaści na polskie przedstawicielstwo w Rosji?
   Jest jeszcze jedna sprawa, którą chciałbym poruszyć przy okazji. Obwód Kaliningradzki (Sambia) powinna przypaść Polsce. To oczywiste, ale tak się nie stało. Przez lata był to przyczółek Moskwy w „Europie”. Obowiązywał tam zakaz (dobrze pisze?) uprawy ziemi, przez co matka zdążyła odpocząć. Przez tyle lat na pewno wyrosły tam drzewa. Jest to dobry początek na odbudowę puszczy pruskiej. Jednak podobno Putin obiecał Kaliningrad Łukaszence bo tego martwiło, że ziemia leży odłogiem. Według mnie dobrze by było gdyby obwód przypadł nam i to powinniśmy rozważyć. Z dzisiejszą władzą to niemożliwe, ale to tam powinniśmy rozpocząć odbudowę puszczy.

   Sjęgniew:

   A zwróciłeś uwagę na to, że w kontekście oligarchów ani raz nie pada stwierdzenie, że to żydowscy oligarchowie. Nazywani są „rosyjskimi” oligarchami.
   I ani słowa o tym, że byli agenturą banksterów.
   http://wirtualnapolonia.com/2013/01/08/stanislaw-tyminski-rosja-najwieksza-grabiez-xx-wieku/
   opolczyk

   • Dzięki temu co tutaj czytam wychwyciłem to, że oligarchowie w tym filmie są nazywani rosyjskimi a nie żydowskimi, ale gdzie się o tym otwarcie mówi? Przecież to jest nieoprawne politycznie i nie ładne. Film wygląda na zrobiony dla TV więc czy ktoś chciał czy nie chciał, nie mógł wspomnieć o ich żydowskim pochodzeniu. No, ale nie bronię go. Ważne, że dowiedziałem się tego co chciałem o Putinie. Teraz dla przeciwwagi powinienem chyba obejrzeć coś wychwalającego go…

    opolczyk

 5. opolczyk
  Co do liderów marszu i ich przekonań to zgadzamy się całkowicie.Wiem co to za osóbki i już wcześniej przed nimi ostrzegałem.Myślę że to wszystko było celowe i na rękę organizatorom i ekipie rządzącej.Jestem pewny że ci organizatorzy działają na polecenie koczowników i są przez nich opłacani[tak to widzę].Tu chodzi ażeby prawdziwych patriotów pokazać jak w najgorszym świetle.Niezadowolenie coraz większej rzeszy ludzi dało tym koczownikom sygnał do szybkiego działania.Działanie to polega na wciągnięciu jak największej ilości grup Narodowościowych w ich plan [koczowników] a potem całkowite ośmieszenie tych że ludzi przed resztą społeczeństwa,tak żeby to się nie rozrastało.To odwieczna ich taktyka-pokazać że Patriotyzm jest czymś złym.Sława


  pp:

  Dokładnie tak!!!
  I ci podstawieni liderzy ciągną za sobą jak na powrozie naiwnych ludzi. Którzy myślą że idą w dobrej sprawie.

  Sława!
  opolczyk

 6. Operacja fałszywej flagi zorganizowana pod Ambasadą Rosji w dniu 11 listopada to nie odosobniony przypadek. Są inne fakty świadczące o tym samym tj, iż Polskę i Polaków kolejny raz zamierza się wykorzystać przeciwko Rosji dla realizacji swoich własnych ukrytych, a może ujawnionych już -vide wyżej cytowany Brzeziński – imperialnych, globalistycznych celów wobec Rosji. Oto inny przykład :

  http://www.kurierlubelski.pl/artykul/1038247,ztm-lublin-czeczeni-czytaja-przystanki-w-komunikacji-miejskiej-akcja-nie-wszystkim-sie-podoba,id,t.html

 7. Pingback: WolnaPolska.pl = wolna dla bigotów i mosiadziaków « Grypa666's Blog

 8. Również się podpisuję pod przeprosinami. Idiotyczna prowokacja na zlecenie koczowników pod Ambasadą Rosji, i kolejny raz oskarżenia wobec Polaków, a mnie zastanawia , że ludzie, którzy się pchają na marsz tzw. ” niepodłegłościowy” nie błyśnie myśl,że są jak bezmyślne baranki. Słuszeni zauważył Opolczyk, że ten marsz to nic innego jak żydłacka pielgrzymka z durnymi hasłami.

  Sjęgniew
  i tak właśnie koczownicy dopieli swego. Rosyjska Ambasada zaatakowa W Polsce, w odwecie Polską Ambasadę w w Moskie obrzucono petardami.
  Niechęć wzajemna odmużdżonych trwa, a koczownicy zacierają parchate łapska, ech

 9. A mi było wstyd jak to oglądałem, zdziczenie kompletne. Także przepraszam.

 10. Jak dokonali rozbioru wybijali naszych w Katyniu i wywozili na Sybir to też byli bracia jak nas rusyfikowali i stali po prawej stronie Wisły gdy po lewej stronie germanie tłukli Słowian to też byli bracia Słowianie

  tak:

  Caryca Katarzyna, ta od zaborów była rodowitą Niemką. Nazywała się Sophie Auguste Friederike von Anhalt-Zerbst-Dornburg
  http://de.wikipedia.org/wiki/Katharina_II._%28Russland%29
  W Katyniu wybijali naszych Żydzi.
  http://ptto.wordpress.com/2013/03/14/szokujace-wyznanie-izraelska-gazeta-donosi-jak-zydzi-mordowali-polakow/
  Do 1953 w żydo-bolszewickiej ZSRR rządziła mafia gruzińsko-żydowska. Nie Słowianie.
  Nie Rosjanie. Rosjanie stanowili największą część ich ofiar. Rosjan żydo-bolszewia mordowała milionami.
  opolczyk

  • Jak obecnie w Polsce nie rządzą Polacy, tak wtedy nie rządzili Rusini.
   Rozbiór – caryca Katarzyna była NIEMKĄ. Nauczcie się w końcu.
   Jest artykuł w izraelskiej gazecie, jak sami żydzi się przyznali, że w Katyniu zabijali polaczków. Z resztą z list przygotowanych przez żyda Berię. W Katyniu pod ciałami Polaków są pogrzebane ciała Rosjan, wymordowanych przez tę samą ekipę.
   W necie jest film, gdzie Żyrinowski awanturuje się z rabinem Moskwy. Tam jest wszystko powiedziany o rządach w sowieckiej Rosji.

   opolczyk

  • Moja sąsiadka pamięta wojnę i widziała na własne oczy żydów
   przebranych w niemieckie i rosyjskie mundury,strzelających do Polaków.

   • Une nawet nie musiały się przebierać. Une służyły wiernie. W obozach na kapo Niemcy Polaka nie wzięli, bo nie wiedzieli, kiedy im jakiś numer wywinie. Ale yeti zawsze wzięli bo wiedzieli, że z zadania wywiąże się najlepiej. Nad gorliwiej.

  • Poniżej ciekawe streszczenie rozmowy Panów: Władimira Żyrinowskiego i naczelnego rabina Moskwy w programie „Pojedynek”, rosyjskiej TV Planeta. Niestety nigdzie nie udało mi się znaleźć linku do nagrania. Tekst podaję za http://wirtualnapolonia.com/2013/09/12/pojedynek-miedzy-wladimirem-zyrinowskim-a-naczelnym-rabinem-moskwy/

   „Pojedynek między Władimirem Żyrinowskim a naczelnym rabinem Moskwy.
   Zaczął Żyrinowski :
   – Ja na twoim miejscu i po tym co twój naród zrobił ludziom w Rosji, to bym nie odważył się ludziom pokazać na oczy.
   Rabin;- A cóż takiego złego zrobili żydzi, że mają się wstydzić?
   – A NKWD, które składało się w 84% z żydów? A gułagi i obozy? Ofiary, które wy macie na sumieniu, to więcej niż straty w ludziach w drugiej wojnie światowej. Nic ci to nie mówi?
   Rabin;- Co ty opowiadasz? Te straty o których tu mówisz, to wina systemu i Stalina. To Stalin kazał zabijać bojąc się utracić władzę.
   – A kto Stalinowi przygotowywał listy ofiar do egzekucji? I ile na dobę? Kto ich fizycznie mordował? Może Rosjanie Rosjan?
   Rabin;- Oczywiście że Rosjanie Rosjan. Nie wykluczam, że mógł być w tej formacji i żyd. Ale działo się to z rozkazu Stalina.
   – A ja mam tu ksero dokumentu w którym wasz Beria wydał rozkaz likwidacji ludzi których uznawał za wrogów Związku Radzieckiego. Możesz iść do archiwum i sprawdzić. Wiec likwidowaliście milionami ludzi którym nie podobała się wasza działalność. Chcesz wiedzieć ile zbudowaliście gułagów, ile obozów np. przy kamieniołomach i regulacjach rzek? W całym ZSRR był tego ponad 2500. a wiesz że tam nie siedział ani jeden żyd? Że komendantami byli wyłącznie żydzi. A jeśli już był Rosjanin, to taki zaprzedał się wam i robił to co mu kazaliście.
   Rabin;- Ale nie zaprzeczysz, że żydzi w czasie wojny odegrali ogromną rolę w pokonaniu armii niemieckiej!!!
   – Żydowscy żołnierze, a raczej oficerowie, bo jak taki był żyd to automatycznie otrzymywał stopień oficera politycznego, to tylko krępowali ręce oficerowi radzieckiemu. Bez nich nie mógł nawet samodzielnie rozkazywać. Stalin to zrozumiał pod koniec wojny i trochę ukrócił władzę oficerów politycznych, żydów. Ale skoro ty wyciągnąłeś temat jak walczyliście, to ja ci zaprezentuję wydarzenia z frontu. Jak Niemcy byli pod Moskwą to Rosjanie wywozili za Ural całe fabryki. Dzień i noc szły transporty, i twoi żydzi , oficerowie NKWD którzy obłowili się w czasie rewolucji, rabując z cerkwi obrazy i inne dzieła sztuki, załadowali swoje kufry z kosztownościami w te transporty. Wywiad Żukowa doniósł o tym fakcie Stalinowi, a ten kazał ich rozstrzelać i publicznie ogłosić za co. Nie było w tej grupie ani jednego Rosjanina. I co ty na to? Albo gdy Stalin powierzył Żukowowi obronę Leningradu to tam też był taka historia z 200-oma politycznymi z NKWD. Ci oficerowie, gdy ludność padała z głodu a racje były po parę deko na osobę to oficerowie żydzi brali jedzenia ile chcieli. Ale to nie wszystko, doradzali politycznie rosyjskim oficerom z ziemianek.
   Rosjanie ginęli a wasi chronili się w bunkrach i ziemiankach. Żukow to ujawnił. Kazał ich mimo ostrej zimy rozebrać do gaci i ustawić pod ścianę. Ale zawahał się bo było ich ponad 200-u. zadzwonił do Stalina a ten odparł, że trzeba ich rozstrzelać. I co ty powiesz? za bohaterstwo tych 400 rozstrzelano? To ma być ten wkład w zwycięstwo nad Hitlerem?
   Rabin;- Ty to musisz powyciągać takie przykre sprawy! Jak jest wojna to się ujawniają różne charaktery. Żydzi to tacy sami ludzie jak inne narody i bywa że wśród nich są źli ludzie. A co to waszych nie było w NKWD?
   – Oczywiście że byli. Ale zobacz jak jest statystyka. 16% Rosjanie, 84% żydzi. Rosjan nie awansowano na oficerów, chyba że zasłużył na awans mordując swoich rodaków. A już sama góra w Moskwie to wyłącznie żydzi! Może tu powiesz jak topili ludzi w morzu twoi żydzi. Nawet dzieci. Jak okna i drzwi zaspawali żeby nikt nie mógł się uratować. Co, może Rosjanie to zrobili?
   Rabin;- Tu należałoby powołać komisje do sprawdzenia tych zarzutów. Przecież te barki i statki były rosyjskie a nie żydowskie.
   – Tak. Łubianka, gułagi, kamieniołomy, tamy, regulacje rzek były ruskie. Ale kto miał nad tym władzę? Wy żydzi byliście władzą. Wy skazywaliście w sądach Rosjan, a i bez sądu były wyroki wydawane przez dowódcę obozu. Wam Europa zawdzięcza ludobójstwo, które za wszelka cenę chcecie zwalić na ustrój! A ten ustrój kto wymyślił i wcielił w życie? Może rosyjski chłop lub robotnik w fabryce? To twoi rodacy Marks i Engels wykombinowali jak żydzi mają przejąć władze na całym świecie. Mam ci tu wyliczać wasze zbrodnie za które wg mnie kiedyś wasz naród zapłaci krwawo? Mydlenie oczu światu nic nie da. Bo już w narodzie rosyjskim coraz śmielej mówi się o waszych zbrodniach i ofiarach w dziesiątkach milionów. Są jeszcze pewne więzy które w pełni nie pozwalają naszej władzy mówić o faktach i ludziach, ale układy na świecie ulegają zmianom, i będzie tak, że ujawnimy światu wasze ohydne uczynki. Dlatego ci powiedziałem że ja na twoim miejscu nie występowałbym tutaj i to ze mną.
   Rabin;- A któż ty jesteś taki, że powinienem się ciebie bać?
   – Ja mam odwagę powiedzieć wam, że jesteście narodem przestępców, a ubieracie się w szaty świętych. Macie morze niewinnej krwi na rękach, a krzyczycie na cały świat że wam się krzywda dzieje. To Izrael wyrzucił z terenów które są ojczyzna Palestyńczyków ponad 4mln ludzi i zajął bezprawnie ziemie innego państwa. To wy żydzi przywłaszczyliście sobie ziemie Libanu, Syrii, i Palestyny. Bo macie poparcie w USA, w których podobnie jak w Polsce żądzą żydzi. Bo tak chytrze dzielicie wypracowane przez Polaków i Amerykanów pieniądze, żeby móc sobie kupić zdrajców i żeby dla was upadlali te narody. Ale to się skończy. Pracujecie na następny pogrom, który może być taki że ci co ocaleją będą przysięgać że nie są żydami. Ta sytuacja zaczyna dojrzewać i nastąpi taki moment że pękną więzy obawy, przestaną się was bać całe narody i przejrzą na oczy jakimi pasożytami świata jesteście. I co ty masz na obronę swojego bandyckiego narodu?
   Rabin aż podskakiwał na ławce i machał rękami jak Żyrinowski mówił.
   Rabin;- Jak śmiesz mówić wulgarnie i kłamliwie o narodzie z którego ty sam pochodzisz!? Przecież twoi rodzice to polscy żydzi. Ty kalasz własne gniazdo. A to bezkarnie ci nie ujdzie. Ty zapłacisz za te brednie publicznie wypowiadane. My wniesiemy sprawę do sądu tu w Moskwie. Ty zostaniesz za te oszustwa surowo ukarany!
   – Ty pamiętaj, że to już nie czasy Berii i Kaganowicza, że z sądów pousuwano sędziów żydów. A Rosjanie was nienawidzą. Ty nie tykaj moich rodziców bo ci tu i teraz zapłacę.
   To mówiąc wstał i ruszył w stronę rabina. Służby porządkowe nie dopuściły do rękoczynów
   – Ja owszem urodziłem się jako żyd, ale ja czuje się Rosjaninem i moją ojczyzną jest Rosja a nie Izrael. Żyłem tak, że Rosjanie mnie akceptują. Ty spróbuj poddać się pod głosowanie i tak jak ja wygrać. Popatrz tu na wielkim monitorze widać jak ludzie głosują.
   Żyrinowski miał 25000 głosów poparcia, a rabin 2100
   – Ty sam zobacz, na ciebie głosowali tylko żydzi i to nie wszyscy. Bo w Rosji jest was dużo więcej niż ci co ciebie poparli. Jak ty możesz być rabinem skoro jesteś taki głupi. Twój bóg odebrał ci resztę rozumu.
   Tym razem żyd nie wytrzymał, podszedł i opluł Żyrinowskiego ten nie był dłużny i rabin dostał parę razy pięścią w twarz. Po chwili wstał i powiedział.
   Rabin;- Ty Żyrinowski za to ciężko zapłacisz.
   Po czym odpiął mikrofon i wyszedł ze studia”

 11. Nie ma za co przepraszać. Nie możemy się czuć za to odpowiedzialni. Policja musiała sobie zdawać sprawę z zagrożenia, ale wolała biegać w tę i z powrotem wokół hotelu Hyatt. Rosjanie powinni być na tyle ogarnięci żeby rozumieć, że u nas nie rządzą Polacy. Że rząd działa w nie naszym interesie.
  Oczywiście uważam, że cała akcja pod ambasadą jest niedopuszczalna, ale wina jest nasza tylko taka, że dopuściliśmy do władzy obcą agenturę, której odpowiadają takie fajerwerki.

  Rosjanie muszą być uświadamiani przez swój rząd jaka w Polsce panuje sytuacja. Czy Putin nie zdaje sobie z tego sprawy? Czy jako pracownik KGB nie widział na bieżąco naszych „przemian” i kto za tym stoi? Czy robi coś w tym kierunku, aby wyjaśnić sytuację w Polsce? Czy wiedzą, że ogół polskiego społeczeństwa nie jest fanem tęczowych? Przecież Rosja też potrzebuje sojuszy, bo ich sytuacja obecnie nie jest najciekawsza. Czy Rosjanie ze swoich mediów znają sytuację w Polsce? Nie sądzę. Będąc tyle lat władani przez obcych, tym łatwiej mogliby zrozumieć.


  Bemek:

  Ambasador Rosji oświadczył, że nie potrzebują przeproszenia ze strony zwykłych Polaków, a ze strony władz.
  Mezamir przekonał mnie jednak, że takie przeprosiny można napisać:
  https://opolczykpl.wordpress.com/2013/11/10/11-11-swieto-i-marsz-niepodleglosci-w-zniewolonym-unijnym-baraku-czyli-hutzpa-do-kwadratu/#comment-55620
  No i napisałem.
  opolczyk

  • A to Opolczyk lepiej mi się zrobiło 🙂 Mam nadzieję, że Rosjanie się o tym dowiedzą i zrozumieją. I odpowiednio podsumują pozostałości z Ich minionej epoki w postaci tego pewnie yeti, co ekipę z Kaukazu do nas na 100 lat chce wysłać.

  • Dlaczego Rosjanie i Polacy mają się przepraszać za to co robią żydzi?
   Aby nas ze sobą skłócić.

   • A skąd informacja że to żydzi zrobili? Jakieś źródła, dowody, cokolwiek masz na poparcie tej tezy? 🙂

    • Przepraszam, że się wtrącę, ale znajomość historii i zdrowy rozsądek szanowna Ewciu daje odpowiedź. Nawet, jeżeli nie une we własnej osobie, to jakieś szabesgoje na ich usługach.
     Dlaczego na innych pochodach nie było ŻADNYCH rozrób? Nikt nie zakłócał? Dlaczego to narodowcy sami sobie zakłócali? Dziwi mnie, że nie słyszałem tego argumentu z ust organizatorów. Znaczy teraz mnie już nie dziwi.

    • skąd informacja”- Z doświadczenia.
     Gdzie dwóch się bije tam trzeci jest żydem.

     “NWO budowany będzie przeciw Rosji,na ruinach Rosji i poprzez Rosję”
     Zbigniew Brzeziński

  • Ewka:

   Po pierwsze – ów „atak” na „polską” ambasadę (ona jest reprezentantem okupacyjnego żondu a nie reprezentantem zwykłych Polaków) był tylko reakcją na wydarzenia w Warszawie. Na miejscu krewkiego Rosjanina pewnie zrobiłbym to samo.
   Po drugie – „atak” został błyskawicznie zażegnany przez milicję rosyjską, „polska” ambasada nie poniosła żadnych szkód a napastników zatrzymano. Zapewne zostaną ukarani.
   I kto wie, może niejeden Rosjanin też nas za to przeprosi.

   • Tak, też byśmy taki atak odwetowy urządzili, ale mnie nie o to chodzi. Czemu to my zawsze przepraszamy, o to chodzi 🙂

    Ewka:
    Rosjanie już przeprosili. Przeczytaj ps.2. w tekście.
    opolczyk

 12. W ogóle to mam taki apel: zapomnijmy już o tych atakach bo tak naprawdę, to były to tylko wygłupy sprowokowanych dzieciaków, w które wplątane zostały najwyższe władze. To jakaś paranoja. W ambasadzie rosyjskiej na pewno byli przygotowani na rozróby i każdy atak tłumu skończyłby się pacyfikacją przez specnaz z vintorezów i granatników. Nie dajmy się wpędzać w paranoję. Nie takie rzeczy się działy i jakoś przymykano oko. Przecież ta cała medialna nagonka to temat zastępczy. Warto, żeby Rosjanie też to zrozumieli.

 13. Co za cholerna dzicz z podmienionym duchem! Do czego oni dążą, co myślą, że osiągną!
  „Cywilizacja Łacińska”, tfu! I ich wierne psy spuszczone z łańcucha, latami trenowane…
  „Lizodupce” syjonistów, przepraszam bardzo za słowo, zwykłe to są… Wielcy i Dumni USA i Anglosasi i tak mają tych „naszych” „przedmurców chrześcijaństwa” tam, gdzie „przedmurcy” ich liżą. Pfu!
  Przepraszam Rosjan nie za Polaków robiących śmietnik, lecz za podejrzanej proweniencji i takowegoż samego pochodzenia bandę, która ów śmietnik zrobiła.

  Miałem złe przeczucia… Wiedziałem, że to „11 Listopada”, to święto „katołaków” i będą świętować HUCZNIE. Znając historię Naszego Narodu nie widzę sensownych powodów do świętowania tego dnia przez Słowian-Polaków.
  Sława Słowianie! Róbmy wszystko, aby zjednoczyć to, co podzielono.

 14. PS. Mąciciele planety Ziemia !!!

  Słowian nie tak łatwo poróżnić ze sobą, ponieważ dla nich – jak w piosence – nie liczą się geszefty, lecz to : cytuję słowa piosenki :Nie ma bogatszych ode mnie gdy bosą nogą stąpam po swojej rodzinnej ziemi.

 15. Takze przepraszam braci Rosjan ,jest mi wstyd ze nacjonalisci watykanscy urzadzili sobie harce na naszej Slowianskiej ziemi.

 16. „Za ekscesy grupki ludzi wstydzić musimy się wszyscy” – powiedział prezydent Bronisław Komorowski.

  Wstydźmy się nie za siebie, kalajmy się nie za siebie, przepraszajmy nie za siebie, dajmy się upodlić nie za siebie, czujmy się gorsi nie za siebie…

  • Wyciągnijmy pomocną, braterską dłoń do Rusinów i innych Słowian, ale nie bierzmy na siebie niepopełnione grzechy. NIKT nas za to nie będzie szanował, a jedynie zostaniemy wystawieni na pośmiewisko przez żydowską propagandę. Więcej dumy proszę Państwa.

 17. Pingback: Rusofobia dla polactfa, sterowana przez jot | Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

 18. http://eugeniuszsendecki.neon24.pl/post/101608,slawomir-zakrzewski-nakazuje-zdjecie-kapturow-i-masek-11-listopada-2013-przy-dmowskim

  „Zakrzewski kolejny raz, obok odważnej akcji w sprawie profesora Geremka i premiera Mazowieckiego staje na wysokości zadania i zdecydowanie mówi młodym Polakom aby zrezygnowali z WASP-owskiej mody noszenia kapturów i masek na demonstracjach.
  Oto film, na którym słychać jak odważnie, zamiast mydlić oczy i podlizywać się młodocianemu elektoratowi – żąda kulturalnego zachowania”

  • Słowianin ! Zakrzewski to cwany lis. Myślę, iż Opolczyk.pl to lepiej ode mnie wyjaśni.

   Panie Michale,

   Słowianin już trafnie scharakteryzował Zakrzewskiego – ma zdrowe poglądy na wiele spraw, w tym na sprawę Rosji i tego, kto nas na nią szczuje – niestety poza tym jest zaślepionym jahwistą. Przez co jego pozytywna działalność jest niwelowana jego propagandą jahwizmu.
   opolczyk

 19. LUBE – to jak swieże, czyste powietrze do oddychania. To patriotyzm i miłośc do ziemi i historii ojczystej, oczywiscie w wydaniu rosyjskim. Słucham tego i nie tylko zespołu juz długi czas, czekam z niecierpliwościa na nowa płytę. A tak na marginesie, w zalewie chałtury zachodniej, głównie anglosaskiej, kto i kiedy słyszał rosyjską piosenke w Polskim ? radio.

 20. Bieriezowski rzeczywiście przez lata wspierał żydowską antyputinowską opozycję w Rosji. Podżegał ją i nawoływał do obalenia Putina. Potem, gdy został goły i wesoły rzeczywiście zwrócił się do prezydenta Putina z prośbą o zgodę na jego powrót do Rosji. Putin chyba nie zamierzał na to się zgodzić. Niemniej istniało dla unych służb niebezpieczeństwo, że Bieriezowski – chcąc wkupić się w łaski Putina – publicznie wyzna, że np. to MI6 otruło plutonem Litwinienkę, a propaganda unych zwaliła to na Putina. Zdesperowany Bieriezowski był dla Mossadu, CIA i MI6 zbyt niebezpieczny. No i wtedy Bierieziowski wziął i umarł.
  http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/smierc-bieriezowskiego-nie-ma-dowodow-na-udzial-osob-trzecich,314150.html
  http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/bieriezowski-dzien-przed-smiercia-mowil-dziennikarzowi-ze-jego-zycie-nie-ma-juz-sensu,314030.html
  http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/rzecznik-putina-bieriezowski-napisal-na-kreml,314095.html
  opolczyk

 21. „Słowianie zunifikowani od ponad 10 tys. lat wspólnym genem R1a1 powoli się rozchodzą. Na festiwal kultury słowiańskiej Bazar w Witebsku nikt Polaków od lat nie zaprasza. Nie z powodów politycznych czy osobistych animozji prezydenta Łukaszenki. Po prostu ‚nikomu nie przyszłoby do głowy nas tam zaprosić, bo słowiańskość dla Polaków to wschód. Słowian z Polakami wiele łączy. Polaków ze Słowianami nic. Nie czują się ze swoją swojską słowiańszczyzną dobrze. Nie czują się dobrze z tym, że są z tej samej rodziny, co Ukraińcy i Rosjanie. To, że jesteśmy Słowianami, jedynie nam się przydarzyło’. Chyba nie bez emocji ocenia stan polskiej tożsamości etnicznej (‚naszej duszy słowiańskiej’) Mariusz Szczygieł.” Wstęp za:
  http://www.przeglad-tygodnik.pl/pl/artykul/co-jeszcze-laczy-slowian

 22. Ta akcja z ambasadą Rosjan to pewnie była prowokacja naszego nierządu do spółki z karłem Kaczyńskim który 11 listopada wyjechał do Krakowa żeby nie odpowiadać za patriotycznie patriotyczne czyny swych kundli.Policja obstawia sporą część trasy marszu a tu przy ambasadzie Rosji pustka,więc kilku kundli jarosława wielkiego karła musieli udowodnić swój „patriotyzm” wyżywając się na budynku który w świetle prawa jest na terenie Rosji.

 23. Psy kaczyńskiego nie chcą przyjaźni z Rosją bo rozbiory Polski,bo Katyń,bo 17 września 1939,a przy tym te psy kaczyńskiego nie wyliczają tego złego co Polska wyrządziła Rosji,chodzi o okupację Moskwy i Wielką Smutę. Rosjanie to są nasi bracia bez względu na te wszystkie zło które sobie nawzajem wyrządzaliśmy przez ostatnie kilkaset lat. Bracia Rosjanie wybaczamy wam wszystkie zło które nam wyrządziliście,i my też prosimy was o wybaczenie za Łże Dymitra,okupację Moskwy i Wielką Smutę,gdy za namową diabłów watykańskich Polacy wbili nóż w plecy swoim braciom Rosjanom.I nie zważajcie na te psy kaczyńskiego i sektę smoleńską,żaden normalny Polak nie obwinia was za rozbity samolot „naszego” prezydenta, który był zdrajcą Polski.Sława,na zawsze razem Słowiańscy bracia Rosja,Polska,Białoruś,Serbia,Słowacja, Słowenia,Ukraina, Chorwacja,Czechy, Bułgaria.Być może kogoś pominąłem, jeśli tak to przepraszam, Panslavia Forever.


  Radzik:

  Smoleńsk to była operacja pod obcą flagą made in Mossad & CIA. Tylko głupi tego nie dostrzega.
  Zrozumiałem to, gdy przeczytałem 22 kwietnia wpis o książce Weinbergera. On tam napisał ogólnikowy „scenariusz” zrealizowany w Smoleńsku:
  „Dokładniej w akcji w wykonaniu SPECNAZ-u zginęli członkowie polskiego rządu jak i większość wyższych dowódców.”
  http://swkatowice.mojeforum.net/temat-vt9200.html

  Zaraz potem napisałem tekst:
  Wypadek czy zamach? A jeśli zamach to czyj – FSB czy CIA?
  http://www.bibula.com/?p=21013
  Obszerniej o Smoleńsku pisałem na tym blogu jeden raz:
  https://opolczykpl.wordpress.com/2012/03/31/polska-ginie-a-polaczkow-hasbara-zapedza-do-sledztwa-smolenskiego/
  I więcej do tej sprawy nie wracam.
  opolczyk

  • Szczerze dla mnie wszystko jedno kto tych zdrajców i darmozjadów wykończył.Myślałem o dwóch krajach czyli Rosji i USA,ale Putin nie jest głupcem żeby za jakąś Gruzję na swoim terytorium zabić głupca i nieudacznika ze swą świtą,i to w dodatku kilka miesięcy przed wyborami w których Lech Zdrajca Kaczka przegrałby z kretesem.Słuchając wywodów Brzezińskiego o osaczaniu Rosji marionetkami usa,to można się spodziewać nawet tego że miłujący pokój amerykanie na terytorium Rosji zabiją swego debila kaczyńskiego.A to tylko po to żeby jeszcze bardziej skłócić Polaków z Rosjanami,a ciekawe kto ma zamiar umierać za tego przykurcza leszka kaczkę.Ja wiedziałem że Putin nie planował tego zamachu,bo lech kaczy nie był żadnym przeciwnikiem dla Putina.Lech kaczka był tylko debilowatym kundlem na łańcuchu swych panów z tel avivu.Ciekawe czy drugi przyglup jarek kaczka wie o tym ze jego sojusznicy zabili mu brata,może jaro o tym wie,a szczeka na Rosję bo ma to w genach debil,niech już kończy karierę kundel, bo bedzie szczuł na Rosję,i debile pójdą umierać za jakiegoś sprzedawczyka który wmówił im że jest patriotą.Może i jest patriotą ale izraelskim a nie Polskim

 24. Katolickie polaczki to w ogóle jakaś wredna bezczelna i mściwa nacja.Jak kato polaczki napaść Rosję to jest dobrze,ale jak Rosja napada kato polaczków to już źle. Katoliccy polaczkowie to są głupcy,i zdrajcy swoich Bogów,szkoda ze moja apostazja i tak nie wymaże diabelskiego naznaczenia czyli chrztu.Ale wazne ze sam przed soba nie uznaje sie za katolika,i kładę lachę na ich demoniczną wiarę,jestem Słowianinem z polskiego szczepu,a z kato polaczkami mam wspolne tylko to ze zostalem ochrzczony jako niemowlak.A tera swiadomie wulgarnie zrywam szatanśką pieczęć żydłackiego chrztu, kraju Polan powstań z kolan,nie kłęczcie już przed chrześcijańskimi mordercami.Bóg honor ojczyzna to oczywiscie Świętowit honor i słowiańskie ziemie ojczyzną.Rosja nie jest naszym wrogiem,bo gdyby Putin chciał to by w kilka dni zniszczył kato polaczków,a NATO by nic nie pomogło nam.

 25. A jeśli chodzi o Ukrainę i ludobójstwo na Wołyniu,to sami zapracowaliśmy na to przez jakieś 200 lat przymusowego katoliczenia tutejszych czyli dzisiejszych Ukraińców,nasza szlachta mordowała Ukraińców,nie zważając na to że to nasi współplemieńcy Słowianie,mamy tych samych praprzodków. I niestety druga Rzeczpospolita jako wspólny kraj Ukraińców i Polaków to traktowała naszych braci Ukraińców jak najgorsze gówno. Właśnie dlatego nastąpiła rzeź Wołyńska,nasze katolickie nierządy pracowały na to mordując tutejszych Ukraińców przez jakieś dwa wieki.Ja mimo wszystko rozumiem poczynania Ukraińców na Wołyniu,ale katoliccy polaczkowie tradycyjnie wyzwą Ukraińców od najgorszych,nie myśląc w ogóle nad tym że kato polaczki swoimi morderstwami za czasów RONu zasłużyli na nienawiść ze strony bratniej Ukrainy.I kato polaczkowa diecezja watykanu sama swoimi morderstwami zapracowała na rozbiory i na późniejsze rzezie.Ale katolicki polaczek tego nigdy nie pojmie, taka nienawiść do Polaków jak na Wołyniu nie narodziła się w kilka lat,bo ta nienawiść dojrzewała mniej więcej od czasów buntów Bohdana Chmielnickiego powstań kozackich. Ale katolicki polaczek jest przenajświętszy, co złego to nie on,a tyle się wycierpieli ze strony naszej bratniej Rosji że uważają się za wybrańców Jahwe, a katolicka diecezja watykanu czyli polskopodobny wytwór zapomina że najpierw sama wbiła nóż w plecy braci Rosjan podczas szatanśkich dymitriad. Jednak naprawdę Rosjanin i Polak to są bracia,a katolickie polaczki to są wredne i mściwe wyroby człowiekopodobne, stworzone na obraz diabła demiurga Jahwe.Wierzycie w piekło co nie? No to wiedzcie że jeśli nawet te piekło istnieje to większość katolików trafi właśnie do piekła,a święty Karolek Wojtyła przesyła wam kato polaczki pozdrowienia z piekielnych czeluści,bo miejsce obrońcy pedofili w sutannach jest w domu jego ojca czyli w piekle,haha wy szatanśkie podnóżki, życzę wam kato polaczki ukazania się waszych mózgów,to wtedy zrozumiecie że jesteście wyznawcami szatana podszywającego się pod Bogów.Ave maria wy głupcy,ta żydówka od około 2 tysięcy lat nie żyje,a wy głupcy zrobiliście z niej królową Słowiańskiej Polski,no i za ten ruch którym zdradziliście swoich Słowiańskich Bogów Polska tyle razy była napadana ograbiana i mordowana.Na wieczny pohybel chrześcijańskiej zarazie,Lolek Wojtyła już na was czeka w piekle.Trochę długi ten mój wywód, głupiec nie przeczyta całości bo w połowie zapomni początek,a katolicki polaczek i tak nie zrozumie tego że już szatan się pyta o nich.

Możliwość komentowania jest wyłączona.