Programowe niszczenie Słowiańszczyzny

.

wandalizm żydłactwa

.

Incydent usunięcia posągu Świętowita w Domu Turysty na Ślęży połączony z nagonką na pogan, którzy rzekomo mieliby z zemsty próbować podpalić żydłacki kościół w Sulisławicach nie jest czynem odosobnionym. Jest to ogólnopolska akcja niszczenia wszelkich artefaktów mających przypominać o słowiańskiej, pogańskiej tradycji naszych ziem. Pisze o tym Czesław Białczyński w ostatnich tekstach:

http://bialczynski.wordpress.com/slowianie-tradycje-kultura-dzieje/tradycje/dokumentacja-dzialan-przeciw-wierze-przyrodzonej-slowian-w-polsce-i-na-slowianszczyznie/joscie-pod-glupianka-o-tym-jak-proboszcz-zniszczyl-odwieczny-kamien-ofiarny-wiary-przyrodzonej-slowian/

http://bialczynski.wordpress.com/2013/10/30/w-augustowie-usunieto-kolejnego-swietowita-czyli-co-sie-naprawde-dzieje-na-slezy/

Usuwane lub niszczone są posągi słowiańskich bogów, palone prastare słowiańskie dęby (podaję za CB):

1. Atak katolickiego kleru na Świętowita na Ślęży! – Usunięto rzeźbę!!!

2. Atak kleru katolickiego na Świętowita na Ślęży – Niezależna Telewizja Wrocław (zobacz!)

3. Joście pod Głupianką – o tym jak proboszcz zniszczył odwieczny kamień ofiarny Wiary Przyrodzonej Słowian

4. Nie ma końca barbarzyństwu: 900 letni Dąb Cygański spalony – nagroda za wskazanie sprawcy 1000 złotych – Kpina?!!!

5. Świętowit w Choroszczy zniszczony! Obcięto mu głowę.

6. Czy Świętowit z Częstochowy znajdzie kiedyś należne mu miejsce?

7.Światowid z Bytowa do rozbiórki.

8. Spalono Dąb Napoleon

.

Nie jest to oczywiście pełna lista wyczynów fanatycznego żydłactwa.

.

Ale i nie jest to operacja prowadzona tylko przez „watykańską korporację” jak uważa Cz. Białczyński.
Przypomnę w tym miejscu fakt likwidacji Pracowni Źródeł Orientalnych i Numizmatyki na Uniwersytecie Jagiellońskim – i to w momencie, gdy dr Urszula Lewicka-Rajewska opracowała już przekład dzieł arabskiego historyka  Al-Masudiego mający ukazać się w serii Źródła arabskie do dziejów Słowiańszczyzny.

Pisałem o tym tutaj:

“Można, i owszem, powątpiewać w niektóre opisy znajdujące sią w arabskich źródłach z powoływaniem się na arabską fantazję widoczną w “Baśniach tysiąca i jednej nocy”. Niemniej obowiązkiem uniwersytetu jest krzewienie oświaty, szukanie źródłowych przekazów, badanie ich, analizowanie i ubogacanie nimi naszej wiedzy – w tym i tej o naszej słowiańskiej przeszłości i kulturze. A tymczasem szacowna krakowska Alma Mater zamyka Pracownię Źródeł Orientalnych w momencie, gdy gotowy jest już do publikacji przekład pism arabskiego historyka opisujący słowiańską kulturę, słowiańskie budownictwo i słowiańskie świątynie.

Jest to oczywisty sabotaż wymierzony w nasze dziedzictwo kulturowe, jest to oczywiste i świadome okradanie nas z wiedzy o tym, jak arabscy historycy i podróżnicy widzieli i opisywali Słowiańszczyznę przed podbiciem jej przez niszczycielski buldożer jahwizmu.

https://opolczykpl.wordpress.com/2013/07/02/programowe-niszczenie-wiedzy-o-slowianszczyznie-w-slowianskim-kraju/

 

i tutaj:

„Decyzja zamknięcia Pracowni Źródeł Orientalnych i Numizmatyki przy Uniwersytecie Jagiellońskim nosi znamiona świadomego i dokonanego z premedytacją zablokowania publikacji dr Urszuli Lewickiej-Rajewskiej oraz uniemożliwienia jej dalszych badań dotyczących informacji o Słowiańszczyźnie zawartych w arabskich źródłach.

https://opolczykpl.wordpress.com/2013/07/02/list-otwarty-do-wladz-uniwersytetu-jagielonskiego/

Do tego samego typu posunięć śmiało można zaliczyć także np. organizowane w Lądzie haniebne „odpusty cysterskie”, podczas których palone są posągi słowiańskich bogów, a naszych przodków przedstawia się jako barbarzyńską dzicz.
.

.


.

 

I te haniebne inscenizacje noszą nazwę „Festiwalu kultury słowiańskiej i cysterskiej”. A patronami i organizatorami ich są: Starostwo Powiatowe w Słupcy, Muzeum Archeologiczne w Poznaniu, Stowarzyszenie Naukowe Archeologów Polskich Oddział w Poznaniu, Urząd Gminy w Lądku, Urząd Miasta i Gminy w Zagórowie, Wyższe Seminarium Duchowne Towarzystwa Salezjańskiego Ląd nad Wartą 101, Fundacja „Patrymonium” i Stowarzyszenie „Unia Nadwarciańska”.
https://opolczykpl.wordpress.com/2012/07/15/katolicki-szacunek-dla-slowianskiej-kultury/

Także telawiwzornia wpisuje się często w plugawienie Słowiańszczyzny, stawiając ją np. w jednym szeregu z Hitlerem i przedstawiając Słowian jako krwiożerczą dzicz:
.


.

https://opolczykpl.wordpress.com/2013/05/10/protest-w-sprawie-spotwarzenia-i-plugawienia-polskich-rodzimowiercow-i-pogan/
.

 

Tępienie śladów naszej pogańskiej przeszłości, jak i wiedzy o Słowiańszczyźnie oraz utrudnianie badań o niej na uniwersytetach, oraz przedstawianie Słowian jako barbarzyńskiej dziczy jest długoterminową operacją prowadzoną przez okupanta Polski. Przy czym fanatycznego żydłactwa nie trzeba nawet do tej operacji zachęcać – ono robi to już od ponad tysiąclecia. Pogaństwo, słowiańska kultura naszych przodków jest dla tych najeźdźców i uzurpatorów największym zagrożeniem – grozi obudzeniem się Polaków z żydłackiego amoku, odrzuceniem nadjordańskiej dżumy i powrotem do tożsamości i kultury słowiańskiej.
Istotne jest to, że w tej operacji biorą udział instytucje świeckie jak UJ czy instytucje państwowe i samorządowe (haniebne „odpusty cysterskie”). I robią to na zamówienie okupanta – agentury banksterów rządzącej Polską. Agenturze tej równie jak „watykańczykom” zależy na tym, aby Polacy czuli się związani z żydo-anty-cywilizacją zachodu a nie z żywiołem słowiańskim. Bo obudzenie tożsamości słowiańskiej przyniosłoby odrzucenie związków z zachodem, z „wartościami” anty-cywilizacji łacińskiej i szukanie sojuszy ze Słowianami – w tym z tymi na wschodzie – Białorusią i Rosją. Co banksterzy po prostu chcą uniemożliwić. Dlatego zależy im, aby Polacy czuli się duchowo i kulturowo związani z tzw. „cywilizacją zachodu”.

W tym konkretnym przypadku „watykańska korporacja” tępiąca Słowiańszczyznę pełni w planach banksterów rolę pomagiera i nieświadomego usłużnego idioty. Bo gdy banksterzy osiągną ich cel i zawładną całą planetą to „watykańska korporacja” pójdzie na śmietnik – gdzie i tak jest jej miejsce.

Dlatego wywalmy ją na śmietnik my sami – i powróćmy do słowiańskich korzeni i tradycji.
Odrzućmy też banksterski żydo-kapitalizm i banksterską poprawność polityczną tego samego żydowskiego chowu.

.
rogalin_027
.

 

Bądźmy Słowianami.
.
opolczyk
.

ps. Nie zapominajmy o wandaliźmie żydłactwa na Ukrainie, gdzie też niszczone są posągi słowiańskich bogów. A tam łapska Watykanu nie sięgają
https://opolczykpl.wordpress.com/2012/11/05/drewniany-posag-peruna-sprofanowany-i-sciety-na-ukrainie/

.

precz z jahwizmem

.

Ręce Boga

 

56 komentarzy do “Programowe niszczenie Słowiańszczyzny

 1. Świetny Tomasz w natchnieniu powiada:

  “Heretycy popełniają grzech, z powodu którego zasłużyli sobie nie tylko na to, by zostali karą klątwy wyłączeni z Kościoła, lecz także usunięci ze świata karą śmierci. O wiele bowiem cięższą zbrodnią jest psuć wiarę, która daje życie dla duszy, niż fałszować pieniądze, które służą życiu doczesnemu. Skoro więc świeccy władcy z miejsca sprawiedliwie karzą fałszerzy pieniędzy i innych złoczyńców karą śmierci, tym bardziej heretyków można z miejsca, skoro tylko udowodni się im winę herezji, nie tylko ukarać klątwą, ale także sprawiedliwie uśmiercić.

  Ze strony zaś Kościoła jest miłosierdzie troszczące się o nawrócenie błądzących; stosownie do nauki Apostoła nie potępia się ich od razu, lecz dopiero: „po pierwszym i drugim upomnieniu”; po tym zaś skoro heretyk nadal trwa w uporze, straciwszy nadzieję w jego nawrócenie, mając na uwadze zbawienie innych, Kościół karą klątwy wyklucza go z swojego łona i następnie zostawia go sądownictwu świeckiemu, by przezeń był usunięty ze świata karą śmierci. Mówi przecież Hieronim: „Trzeba odciąć zgangrenowane członki i usunąć z trzody parszywą owcę, aby cały dom nie spłonął, nie popsuła się cała masa, nie zaraziło się całe stado, nie zginęła cała trzoda”. Źródło: II, II, q. 11.3.”

  http://www.fronda.pl/a/jak-zepsuc-demonom-swieto-swoja-smiercia,31656.html

  Admin

  Polubienie

 2. Nie dajmy się nabrać te łapska są rozciągnięte wszędzie nawet na Ukrainie.To jedna wielka mafia.Coś w tym jest na rzeczy że tak targają się zażarcie na miejsca kultu Słowian.

  pp:

  Watykan jest na powrozie banksterów. To żydowska agentura. JP nr2 był kolesiem i wspólnikiem Brzezińskiego, podkomendnego Rockefellera. Razem ręka w rękę wspierali „Solidarność” i przysłużyli się w likwidacji ZSRR stojącego banksterom na drodze do podbicia całego świata.
  Na Ukrainę sięgają macki banksterów („pomarańczowa rewolucja”). A nie łapska Watykanu.
  opolczyk

  Polubienie

 3. Odrzucić kapitalizm ? Ładne okrągłe słówka kazdy potrafi prawić. Ikonowicz siedzi w wiezieniu. Zima idzie, ludzie sa wyrzucani na bruk. Mamy sie bratac z Rosją ? Z Putinem i innym KGB ? Z ruskimi oligarchami ? W tej wspaniałej Rosji prześladowane są środowiska LGBT całkiem oficjalnie. Mimo wszystko zachód zapewnia jakiś ład.

  Polubienie

  • Borowik:

   Ikonowicz siedzi w więzieniu w kapitalistycznej Polsce. Bo bronił ludzi przed przymusową eksmisją. W socrealistycznej PRL takich eksmisji nie było.
   A dlaczego mamy bratać się ze zbrodniczymi USA i Izraelem, czy unijnymi barakami – Niemcami lub Francją – rządzonymi przez agenturę banksterów? Wolę Rosję!
   Putin, gdyby bronił Polski jak broni Syrii – sam bym na niego głosował. KGB w porównaniu do zbrodniarzy z CIA to aniołki. Sam poszperaj w sieci – znajdziesz niewiele o zbrodniczych operacjach KGB i b. wiele o zbrodniczych operacjach CIA, które kosztowaly życie miliony ludzi. Oligarchowie są żydowscy a nie ruscy. I jak podskakują Putinowi, to lądują w więzieniu lub na emigracji.
   A środowiska LGBT to podstęp banksterów. Już w roku 1969 agent banksterów:

   „Dr Day powiedział, że seks zostanie oddzielony od małżeństwa i reprodukcji (tj. „wyzwolenie seksualne”), aby służyć rozbiciu rodziny i zmniejszeniu populacji. Aborcja, rozwód i homoseksualizm będą społecznie akceptowalne.

   „Homoseksualiści otrzymają zgodę na to, aby działać jawnie. Każdy, w tym osoby starsze, będzie zachęcany do uprawiania seksu. Wszystko będzie dozwolone„. Ostatecznym celem jest seks bez reprodukcji. Reprodukcja bez seksu będzie się odbywać w laboratoriach. Wielkość rodziny będzie ograniczona, jak w Chinach.”

   https://opolczykpl.wordpress.com/2013/09/01/losy-polski-slowianskiej/

   Putin zwalcza to seksualne rozwydrzenie i promowanie zboczeń jako czegoś naturalnego i fajnego – i ma rację!

   A na zachodzie ład jest pozorny. W USA każdego można aresztować pomawiając go o terroryzm i można takiego więzić dożywotnio bez wyroku sądu i bez przedstawienia dowodów winy. Można takiego nawet torturować. Wypchaj się sianem z takim ładem. A w Niemczech rocznie wsadza się do psychiatryków 200 000 ludzi. W wielu przypadkach ludzi zdrowych i normalnych. I trzyma się ich tam latami.

   http://www.zwangspsychiatrie.de/2011/01/deutschland-im-homogenisierungswahn/

   Fajny mi to ład…

   Polubienie

 4. Polecam komentarze pod artykułem. Jeden napisany dziś rano przez użytkownika „sława !” jest szczególnie interesujący. Choć już wrzucałem link w innym wątku, to daję gwoli przypomnienia do czego. http://interia360.pl/moim-zdaniem/artykul/rece-precz-od-swietej-gory-slezy,65197#pst67313484

  Powyższy komentarz napisał niejaki „Nemo” (ale jego oryg. treść pochodzi z połączenia opisu i komentarzy do filmu na YouTube, który zamieszczam na końcu), a „sława !” go skopiował i przytoczył.
  Podaję linki do wszystkich źródeł (w tym wątków i dyskusji):
  http://tygodnik.onet.pl/forum/kiedy-w-ofercie-jest-wieczna-szczesliwosc,1,1019672,119243085,czytaj.html
  http://ciekawe.onet.pl/forum/static,forum.html?discId=11253123&threadId=97515932&discPage=11&AppID=389
  http://ciekawe.onet.pl/forum/static,forum.html?discId=11253123&threadId=97515926&discPage=11&AppID=389
  http://ciekawe.onet.pl/forum/static,forum.html?discId=11253123&page=11&AppID=389

  Admin

  Polubienie

  • Zabawne jest, że nawet język pamięta draństwa nabyte wraz żydami i ich „religią”:

   Jezus = Jozue = Joszue => co przemigrowało w SZUJA (to szuja). Ot taka ciekawostka ligwistyczna.

   Po za tym skoro tak pragniecie powrotu starych Bogów to czemu zamiast bałwanić i cielcować nie poprosicie ich o tenże powrót. Oni czekają na wezwanie.

   Polubienie

   • Skąd wiesz, że ich nie wzywamy? Po za tym oni ciągle tu są. Inaczej Ziemia już dawno by się rozpadła. To nie są bogowie typu YHWH co może się obrazić i odejść. Porozmyślaj nad tym przez chwilę.

    Polubienie

   • A właśnie że chodzi o jeża a nie szuję.
    Bogowie nigdzie nie odeszli,ludzie odeszli od bogów.

    Polubienie

 5. opolczyk
  Chciałbym przytoczyć tu[może to mały incydent ale wiele mówi]historie która miała miejsce niedawno pewnego księdza, który dziś spokojnie mieszka i żyje na Ukrainie.Zaznaczam że ta osoba nadal piastuje urząd proboszcza.Otóż temu to księżulkowi pewna kobieta rodziła dzieciaka a on jak gdyby nigdy nic słuchał sobie muzyki w sąsiednim pokoju żeby nie słyszeć krzyku tej kochaneczki z powodu porodu.Dzieciak zmarł itd.itd.itd.Księżulek żeby nie odpowiadał karnie został przeniesiony na Ukrainę.Dlatego też napisałem to że Watykan ma też tam swoje macki bo gdyby było inaczej któż by takiemu szarlatanowi załatwił ciepłą posadkę.

  pp:

  Na Ukrainie jest mała enklawa katolicyzmu (ok. 2%). Są to głównie nadal żyjący tam Polacy. Przeniesienie tam po cichu skompromitowanego klechy przez „polski” episkopat to jeszcze nie „wpływy Watykanu”.
  opolczyk

  Polubienie

 6. Obejrzyjcie ku przestrodze! film (z polskim lektorem) pt.: „Czarna śmierć” (od początku do końca): http://video.anyfiles.pl/videos.jsp?id=25662

  Wybrane komentarze i ciekawa dyskusja:
  „Tekst Malleusa był pierwotnie poprzedzony bullą Summis desiderantes wydaną przez papieża Innocentego VIII 5 grudnia 1484, która liczyła około 1000 słów i była jednym z głównych dokumentów papieskich na temat czarów. Bulla ta wymienia Sprengera i Kramera (nazywając ich Iacobus Sprenger i Henricus Institoris) potwierdzając ich uprawnienia inkwizytorskie na obszarze prowincji kościelnych Bremy, Kolonii, Moguncji, Salzburga i Trewiru i nakazuje im walkę z szerzącymi się w tych rejonach praktykami magicznymi i satanicznymi. Ponadto papież zarówno w tej bulli, jak i w późniejszych dokumentach nakazywał biskupowi Strasburga aktywną współpracę i pomoc inkwizytorom w zwalczaniu plagi czarów oraz czarownicę.”
  „Philip Schaff, History of the Christian Church, vol. vi, Eerdmans, Grand Rapids, 1994, s. 520. Fragment bulli”
  – Autor: nephilim_718
  Za: http://www.filmweb.pl/film/Czarna+%C5%9Bmier%C4%87-2010-473520/discussion/%C5%9Awietny+film+ukazuj%C4%85cy+fanatyzm%2C+okrucie%C5%84stwo%2C+podst%C4%99p+oraz+przegnicie+religi+chrze%C5%9Bcija%C5%84skiej,1586356
  http://www.filmweb.pl/film/Czarna+%C5%9Bmier%C4%87-2010-473520/discussion/dobry,2114559
  http://www.filmweb.pl/film/Czarna+%C5%9Bmier%C4%87-2010-473520/discussion/Mroczny+katolicyzm,2026160
  http://www.filmweb.pl/film/Czarna+%C5%9Bmier%C4%87-2010-473520/discussion/Nie+mo%C5%BCna+ewangelizowa%C4%87+na+si%C5%82e,2026354
  http://www.filmweb.pl/film/Czarna+%C5%9Bmier%C4%87-2010-473520/discussion/Mroczny+i+odwa%C5%BCny,2071042
  http://www.filmweb.pl/film/Czarna+%C5%9Bmier%C4%87-2010-473520/discussion/Nawet+fajny,2094649

  W nawiązaniu do tematu filmu, naszych dziejów (i czasów obecnych): popatrzcie na tę mapkę (zasięg tej choroby) i zwróćcie uwagę na tereny obecnej Polski (i sąsiedniej Słowiańszczyzny) – wymowne, co nie?: http://pl.wikipedia.org/wiki/Plik:Pestilence_spreading_1347-1351_europe.png
  Większość terenów współczesnej Polski pozostawała wówczas wolna od zarazy! Występujące przypadki czarnej śmierci nie przekształciły się w epidemię. Inne regiony kontynentu nie miały tyle szczęścia. Czarna śmierć zabiła około 30 proc. populacji Europy!
  Przede wszystkim nasi przodkowie o wiele bardziej dbali o higienę niż na tzw. Zachodzie Europy – w krajach słowiańskich kąpiele w rzekach, jeziorach, itp. były tradycją – i to przedchrześcijańską!, która utrzymywała się w nich jeszcze długo po nastaniu dżumy duchowej!: http://rebelya.pl/post/3711/historia-czystosci-i-brudu-polska-szlachta-na-z
  Poza tym żyli bliżej natury (lasy) i mieli szacunek dla środowiska i Przyrody.

  Polubienie

  • Higiena u naszych przodków – i to nie tylko szlachty ale i prostego ludu: „kąpiele w rzekach, jeziorach, itp.” (często w związku z pogańskimi obrzędami nadal powszechnymi wówczas w Polsce) miała zapewne b. duży wpływ na ominięcie przez czarną śmierć Polski. Niemniej widzę i inne tego przyczyny. Przypuszczam, że istotną rolę w zasięgu i śmiertelności tamtej zarazy odgrywał strach. Tam, gdzie wierzono, że to „kara boża” ludzie osłabieni panicznym strachem padali jak muchy. A na terenach słowiańskich pogaństwo nadal trzymało się mocno, ludzie nie bali się „kary bożej”, bo słowiańscy bogowie nie są mściwi jak żydowski Jahwe. Ponadto mieszkańcy Polski oszukiwali narzucane im przez żydłacki kler posty – i stąd byli o wiele bardziej zdrowi i odporni. Także na bakterie.
   Jedynie braku zarazy w okolicach Mediolanu nie jestem w stanie wytłumaczyć. Być może przez to, że tam kwitł wcześniej kataryzm – to i ludzie nie byli takimi fanatykami katolicyzmu. Choć jest i inne wytłumaczenie – Mediolan, po Florencji był jednym z centrów renesansu. A renesans był odrzuceniem watykańskiego cierpiętnictwa, umartwiania się, drżenia przed „karą boską”. Był afirmacją radości z życia, z elementami jawnie pogańskimi, np w malarstwie (Narodziny Wenuus):

   A to pokazuje, że pogaństwo tam – we Włoszech – nadal miało wielbicieli. Przez co nie tak gorliwie wierzyli w watykańskie brednie znad Jordanu.

   Polubienie

  • „Większość terenów współczesnej Polski pozostawała wówczas wolna od zarazy! Występujące przypadki czarnej śmierci nie przekształciły się w epidemię. Inne regiony kontynentu nie miały tyle szczęścia. Czarna śmierć zabiła około 30 proc. populacji Europy!
   Przede wszystkim nasi przodkowie o wiele bardziej dbali o higienę niż na tzw. Zachodzie Europy…”

   – prędzej dieta albo swoista genetyka (wrodzona odporność z genów) niż czystość. Może też i lepsza medycyna (szybsze izolowanie zakażonych).

   Może też i pomogła w tym dziś już tępiona z ambon bluźnic jako „czarcia” miłość do kotów. Dawniej świętych zwierząt.

   „Ponadto mieszkańcy Polski oszukiwali narzucane im przez żydłacki kler posty – i stąd byli o wiele bardziej zdrowi i odporni. Także na bakterie.”

   Admin

   Polubienie

 7. Wy pogańskie psy, przecież wy sami nie wierzycie w to, że „Świętowit” czy inne gusło istnieje. Czy bylibyście w stanie oddać życie za swoją „wiarę”? A część katolików naprawdę wierzy i byłaby gotowa to zrobić, choćby i nad ich głowami wisiał miecz bisurmańskich dzikusów. A wy mielibyście tyle jaj?

  Polubienie

  • Ależ wy katolicy czego jak czego ale jaj zupełnie nie macie. Wychowano was na to byście byli tylko i wyłącznie ofiarami za swojego „Pana” bo KATOLICYZM WAS CAŁKOWICIE WYKASTROWAŁ. Trzeba być naprawdę skończonym frajerem by dać się zabić za jakiegoż żydowskiego mędrka, który miał masochistyczną przyjemność obrażać swoją wspólnotę. Trzeba być totalnym bezmózgowcem, żeby jak katolicy odcinać się od Żydów a jednocześnie czcić ich świętą księge. Poganie jeśli mają ginąc to za swoją wspólnotę, ziemię za swoich bliskich a nie za to, że gdzieś daleko daleko w jakieś Palestynie jeden żyd zaczął obrażać innych żydów.
   Ale tego i tak nie zrozumiesz ty śmieszny rycerzyku swego pana… no tak pana..wy katolicy macie jedynie mentalność niewolników… wy nie macie sumienia o którym tak mówicie a jedynie co macie nakazy kościoła. Kościół powie inaczej wam się zmienia opcja.

   A może opowiesz wszystkim jak to jest poczuć w sobie swojego duszpasterza?

   Polubienie

   • Od czasów II soboru Krk to herezja, więc o jakim Krk i o jakich duszpasterzach mówisz?
    Chrześcijańscy Europejczycy podbili połowę świata, by zanieść tubylczym ludom cywilizację i słowo pisane, a co podbili „wojownicy” Peruna czy innego drewnianego Świętowita? Nic, bo przy łacińskim Zachodzie byli jak Afryka…

    Główna różnica pomiędzy katolicyzmem a pogaństwem jest taka, że część katolików naprawdę wierzy w swego Boga, ale czy jest choć jeden człowiek serio wierzący w te drewniane gusła?
    Trzeba być 100% frajerem, by w XXI w. czcić jakieś drewniane posągi, kiedy ma się pewność, że to nic nie daje…


    Przed II soborem, jak i po nim krk to żydowskie brednie „objawione” i „nauka” kk wymyślona przez oszustów. Ponadto przed II soborem były długie wieki totalitaryzmu żydo-katolickiego. Z cenzurą, stosami, inkwizycją, rzeziami pogan, „heretyków”, „bezbożników”, „czarownic” i nawracaniem ogniem, mieczem i gwałtem. Oraz wielowiekowy ucisk i wyzysk prostego ludu.

    Nieśliście w świat rzezie, zbrodnie, anty-cywilizację żydowską, zażydzając żydowskimi gusłami prawie cały świat. Zniszczyliście niejedną piękną cywilizację przyrody narzucając jej wasze żydłackie gusła.
    https://opolczykpl.wordpress.com/2013/01/29/kultura-slowian-i-zydo-chrzescijan/
    https://opolczykpl.wordpress.com/2013/03/31/chrzescijanski-duch-zniewolony/
    Słowiańszczyzna nad waszą barbarzyńską dziczą górowała pod każym względem. To tylko wy sami siebie uważacie za „cywilizację. A jesteście dziczą i anty-cywilizacją niosącą śmierć, terror, ucisk, odmóżdżenie, zżydzenie ducha i fanatyzm.

    I nie myl tępaku posągu wyobrażającego Bogów z nimi samymi. Sami modlicie się do obrazków, zbitych desek czy do obleśnych „relikwii”. A z innych szydzicie.

    A co do pewności – od kiedy żydówkę Miriam zrobiliście „królową Polski” – od tego czasu spotykały ją klęska za klęską.
    https://opolczykpl.wordpress.com/2012/08/24/miriammaryja-krolowa-polski/

    Modlicie się też do obrzezanego cieśli czy do do żydowskiego bożka ludobójcy o Polskę, a ona ginie. Jak widać wasze żydowskie bożki albo nic nie mogą. albo mają was w dupie.
    To był twój ostatni komentarz u mnie. Propaganda jahwizmu i obrażanie pogan nie mają tu prawa bytu!
    opolczyk

    Polubienie

    • No nieeee!!!!!! Ty naprawdę nie zrozumiałeś o co mi chodziło gdy powiedziałem o duszpasterzu? I jak ja mam z tobą gadać jak ty nie załapałeś o co chodzi? Tutaj każdy inny zrozumie poza tobą rycerzyku.
     Poza tym widzę że dalsza rozmowa z tobą byłaby obrazą dla każdego myślącego człowieka dlatego nie chce mi się tobie cokolwiek tłumaczyć. Bo jeżeli myślisz że poganie wzorem ciebie i innych katolików czczą drewniane posągi to wybacz… aż nie chce mi się gadać. Trzeba być wyjątkowo tępy by pytać się czy poganie wierzą w drewniane gusła.
     Bo trzeba być 100% frajerem by w XXI w. oddawać cześć klękać przed obrazami i różnymi krzyżami wierząc, ze reprezentują boga na ziemi
     Trzeba być 100% frajerem by w XXI w. wierzyć, ze kawałek pieczywa nagle zamienia się w czyjeś ciało a wino w czyjąś krew i robić cyrki z tego powodu.
     Trzeba być 100 % frajerem by w XXI wieku wierzyć w te głupoty o opętaniach wierzyć w działanie szatana czy kogoś tam dziwnego.
     Trzeba być 100% frajerem by w XXI w. wierzyć w objawienia żydowskiej Miriam na szybach okien i na drzewach
     To są dopiero gusła…..
     Są zapiski, ze nasi słowiańscy praojcowie (ale na pewno nie twoi) śmiali się i pukali się w czoło jak słyszeli jak misjonarze prawili im bzdury o tym, że bóg tam umiłował świat, że własnego syna kazał zamordować nie w jakiś normalny sposób ale koniecznie z bestialski sposób z powodu niesamowitej miłości do ludzi. Słowianie byli zdrowi i wiedzieli, że tylko psychopatyczny umysł mógł takie bzdury wymyśleć jak i to, że postać zmasakrowanego faceta przybitego gwoździami jest symbolem miłości. Każdy normalny człowiek uzna to za wymysł psychopaty. I to jest dopiero frajerstwo na 100 % by w XXI wieku tego nie dostrzegać. To znaczy, że nasi praojcowie byli od współczesnych Polaków znacznie zdrowsi.
     W przeciwieństwie do ciebie Poganie nie muszą w nic wierzyć.To twój umysł niewolnika potrzebuje wiary. Poganie czują się częścią natury, kosmosu i wspólnoty w której się narodzili. Wyrażają tą jedność poprzez te pogardzane przez ciebie drewniane posągi. Ale mają więcej zdrowia od całego stada „bożych owieczek” Nie będą oddawać życia za jakieś żydowskie bzdury, ale za coś co jest częścią ich życia.
     POGANIE ODRZUCAJĄ WSZYSTKO CO KAŻE IM NOSIĆ KRZYŻ I KIEROWAĆ SWOJE ŻYCIE NA OŁTARZ OFIARNY. POGANIE CHCĄ PEŁNEGO PIĘKNEGO TWÓRCZEGO ŻYCIA KTÓRE JEST ZESPOLONE ZE WSPÓLNOTĄ LUDZI ZDROWYCH, NIE NOSICIELI KRZYŻA, ALE LUDZI WZRASTAJĄCYCH W PEŁNEJ HARMONII Z OTACZAJĄCA ICH NATURĄ. I nie opowiadaj bzdur o cywilizacyjnej roli chrześcijaństwa, bo chrześcijaństwo zniszczyło dorobek kultur wcześniejszych m.in zamordowało kompletnie kosmologię.

     A poza tym to śmieszny rycerzyku wsiadaj na konia i spadaj do swoich współwyznawców…. powiedziałeś co wiedziałeś, a i tak niczego nie pojmiesz jak chociażby wtręt a propos duszpasterza. Tu są ludzie którzy chcą pozostać temu co wyznawali ich praojcowie, a nie interesuję ich wybryk szalonego cieśli w dalekiej Palestynie, któremu zachciało się powalczyć z tamtejszą kastą kapłańską. To są wewnątrz żydowskie sprawy!

     Polubienie

  • RycerzPana:

   Masz rzeczywiście coś z rycerza – zakuty łeb.

   Od razu też widać u ciebie szkołę obrzezanego cieśli, sorry – „syna bożego jednorodzonego”.
   Gdy przyszła do niego Kanaanejka prosić o zdrowie dla córki ten żyd przekazał jej:
   „Jestem posłany tylko do owiec, które poginęły z domu Izraela”
   A gdy ona nalegała odparł jej:
   „Niedobrze jest zabrać chleb dzieciom a rzucić psom.
   Dla tego żydowskiego szowinisty żydzi to byli „dzieci” a nie-żydzi to „psy”.
   I u ciebie – rasisto żydłaku – jest tak samo.
   Ja osobiście widzę w was wyłącznie odmóżdżone i fanatyczne tępactwo. Psami was nie nazwę – nie zasługujecie na to. Psy są mądrzejsze od was.
   Gusła i zabobony – żydowskie – to wasza „wiara” – czciciele domniemanych napletków, zardzewiałych gwoździ, oślich kopytek i innych „relikwi”.
   http://fakty.interia.pl/tylko-u-nas/news-wstydliwa-relikwia,nId,821615
   Oddawać życie za żydowskie brednie „objawione” może tylko odmóżdżony tępak. Normalny człowiek nie.
   Tyle że znacznie więcej wymordowaliście – fanatyczni żydłacy – w imię waszych żydowskich guseł i zabobonów. I jeszcze się tym szczycicie! Samiście fanatyczną dziczą – a wszystkich nieżydłaków od dziczy wyzywacie.
   https://opolczykpl.wordpress.com/2013/05/30/chrzescijanskie-wartosci-ludobojstwo-i-hipokryzja/

   Polubienie

   • Opolczyk, ja w odróżnieniu od ciebie mieszkam w tym kraju, na wsi i wyglądam jak typowy Europejczyk, za to ty jesteś emigrantem o semickiej fizjonomii. Obrażasz znaczną większość Polaków, którzy nigdy nie będę składać chleba w lesie, bo niby w jakim celu? Siłą religii jest wiara, a nawet każdy ateista przyzna, że jest pewny nieistnienia pogańskich bożków w 100%, natomiast Boga monoteistycznego nie wyklucza w zupełności.
    Katolicyzm ma tę przewagę nad neo-pogaństwem, że jest indywidualistyczny, a neo-pogaństwo podobnie jak judaizm to religie kolektywistyczne.
    Katolicyzm nakłada wymagania moralne, które u ludów pogańskich nie istniały. Przecież plemiona słowiańskie napadały się wzajemnie i mordowały.
    Piękną, katolicką Europę zniszczyły protestantyzm, nacjonalizm, socjalizm, wy jesteście kolejnym odpryskiem wrogów cywilizacji.

    Polubienie

    • RycerzPana – tylko w drodze wyjątku przepuściłem ten komentarz.

     Mieszkanie w Polsce o niczym nie świadczy. W Polsce mieszka kllka milionów pełniących obowiązki Polaków Żydów. O polskości świadczy przywiązanie do Polski wolnej, suwerennej – także od Watykanu, Polski z kulturą polską, słowiańską, a nie żydowską. A żydo-katolicyzm to kult żydowskiego rasistowskiego Jahwe ludobójcy, kult żydowskiej księgi zbrodni i rasizmu, kult obrzezanego cieśli, żydówki Miriam i żydowskiej rasistowskiej ideologii „nowego narodu wybranego”.
     Insynuację o „semickiej fizjonomii” powinienem zignorować. Ale powiem tak: pewnie widziałeś to zdjęcie robiące zamęt w łepetynach idiotów:
     http://grypa666.wordpress.com/2011/10/28/ii-konferencja-w-szwarcwaldzie/
     Przyjechał do mnie przyjaciel. Ze zwykłych czapek zrobiliśmy sobie „jarmułki” (to był zresztą mój pomysł) – aby wyglądać na „Mędrców Antysyjonu”. I gdyby tobie na twój zakuty łeb nałożyć taką „jarmułkę” – też byś wyglądał na „semitę”.

     Nie obrażam żadnej „większości”. To wy obrażacie poczucie zdrowego rozsądku waszym fanatyzmem, żydowskimi gusłami, waszą hipokryzją i załganiem.

     My składamy ofiary naszym bogom, a wy „przemieniacie ” chleb i wino w „ciało i krew” obrzezanego cieśli uprawiając symboliczny obrzędowy kanibalizm.

     Chrzanisz o ateistach – oni odrzucają przede wszystkim żydowskiego boga. Ruch ateistyczny w żydo-chrześcijańskiej Europie był ruchem odrzucającym biblijnego bożka Jahwe – a nie pogańskich bogów.
     I od kiedy to żydo-katolicy powołują się na opinię „bezbożników” ateistów? Cieżko z wami, skoro wsparcia szukacie u „bezbożników”.

     Katolicyzm to zbiorowe gusła owieczek. Na komendę wstają, siadają, klękają, odpowiadają pastuchom chóralnie wykute na blachę formułki nawet nad ich treścią nie zastanawiając się. Pogaństwo natomiast to był indywidualny kontak z bogami i Boską Matką Naturą. Bez klepania wykutych na pamięć „modlitw”.

     Katolicyzm to najbardziej załgana ideologia. Wiem wiem – macie wasze „przykazania”. Nie zabijaj. A znasz to – fragment listu papieża Marcina V (bękarta kardynała Colonny) do Jagiełły:

     “Wiedz, że interesy Stolicy Apostolskiej, a także twojej korony czynią obowiązkiem eksterminację Husytów. Pamiętaj, że ci bezbożni ludzie ośmielają się głosić zasadę równości; twierdzą, że wszyscy chrześcijanie są braćmi, i że Bóg nie dał ludziom uprzywilejowanym prawa władania narodami; utrzymują, że Chrystus przyszedł na świat aby znieść niewolnictwo
     [Watykan do XIX w. akceptował niewolnictwo]; wzywają ludzi do wolności, to znaczy do unicestwienia królów i kapłanów.
     Teraz, kiedy jeszcze jest czas, zwróć swoje siły przeciwko Czechom, pal, zabijaj i czyń wszędzie pustynię, gdyż nic nie jest bardziej miłe Bogu, ani bardziej pożyteczne dla sprawy królów, niż eksterminacja Husytów.

     https://opolczykpl.wordpress.com/2013/02/20/koszmarna-morda-katolicyzmu-2/

     Nie zabijaj a podczas rzezi katarów mordowali katolicy nawet kobiety i dzieci w kościołach.
     http://pl.wikipedia.org/wiki/Rze%C5%BA_B%C3%A9ziers

     Nie zabijaj – a ultrakatoliccy ustasze wymordowali 800 tys. ludzi. W rzeziach czynnie brali udział księża i zakonnicy.
     https://opolczykpl.wordpress.com/2013/05/30/chrzescijanskie-wartosci-ludobojstwo-i-hipokryzja/
     http://yogin.pl/satya/kosciol-katolicki/883-mroczne-dzieje-katolicyzmu-ustasze-balkanscy-krzyzowcy-piusa-xii.html?showall=1

     Było i nie kradnij – a ile zrabowaliście nam pogańskich świętych miejsc?

     Przytoczę cytaty kronikarza biskupa Ottona Mistelbacha o Słowianach:

     “…taka panuje u nich uczciwość i wzajemne zaufanie, że nie znając u siebie zupełnie kradzieży i oszustw, schowki i skrzynie trzymają niezamknięte. Niezwyczajni zamknięć i kluczy, wielce się dziwowali, widząc juki i skrzynie biskupa pozamykane.”

     I widzisz zakuty żydo-katolicki łbie – Słowianie-poganie nie znali złodziejstwa. A u was – żydłaków – wszystko było pod kluczem. Bo złodziejstwo to druga natura żydo-katolicyzmu. Przypomnę też co Słowianie z Wolina odpowiedzieli biskupowi:

     „U was, chrześcijan ucina się ludziom ręce i nogi, wyłupuje oczy, torturuje w więzieniach. U nas, pogan, tego wszystkiego nie ma, toteż nie chcemy takiej religii”.

     Inny kronikarz żydłacki, Helmold, pisał:

     “Poza tym, jeśli chodzi o moralność i gościnność, trudno by znaleźć lud bardziej zacny i szlachetny.”

     „…nie znaleźć u nich kiedykolwiek żebraka albo kogoś w niedostatku”

     Więc nie bredź mi w waszych „wymaganiach moralnych”. Potęgę papiestwo budowało na oszustwach takich jak „Donacja Konstantyna”:
     http://pl.wikipedia.org/wiki/Donacja_Konstantyna

     Byliście na przestrzeni wielu wieków najeźdźcami, grabieżcami, zbrodniarzami, kłamcami, hipokrytami. Paliliście, torturowaliście, mordowaliście, rabowaliście – a wszystko to z hasłami miłości bliźniego na ustach. Nie ma na świecie drugiej religii która byłaby tak hipokrytyczna i załgana jak żydo-chrześcijaństwo. I nie ma drugiej, która wymordowała tyle milionów ludzi.
     Z czego więc, namolny zaślepiony duchowy żydzie – żydłaku jesteś taki dumny?
     https://opolczykpl.wordpress.com/2013/02/08/polak-katolik-czyli-zyd/
     Ja jestem Polakiem, Słowianinem. A ty duchowym żydem – piewcą żydowskiej zbrodniczej, hipokrytycznej i odmóżdżającej nadjordańskiej dżumy w watykańskim wydaniu.

     Polubienie

    • Błędny rycerzu.

     Pozwól, że zapytam bo zaciekawiłeś mnie. Jak wygląda ten typowy Europejczyk? Bardziej Hiszpan czy Fin? A może Irlandczyk? Jeżeli nie to po czym się takiego poznaje? Czy ma wypalony krzyż na czole i obłęd w oczach?

     Teraz ja odpowiem na Twoje pytania. Również te ukryte.

     Polacy będą składać chleb w lasach kiedy zrozumieją celowość takiego działania, że to właśnie jest polski zwyczaj. Chyba nie sądzisz, że dalej będziemy jeść wyobrażone ciało obcego boga swoich wrogów? Boga w imię którego zamordowano naszych bliskich i zakazano nam żyć po swojemu na swojej ziemi? Boga, który w świętych księgach wyraźnie mówi, że umiłował sobie obcy naród? Czy w tym jest cel dla nas czy przeciw nam?

     Każdy ateista przyzna, że bardziej wierzy w JHWH niż w Swarożyca ponieważ nic o nim nie wie lub jego wiedza jest powierzchowna i opiera się zwykle na zasłyszanych półprawdach. Obraz prawdziwego boga jest w takim zamkniętym człowieku daleki przez co wygląda mniej rzeczywiście niż obraz YHWH. Chyba rozumiesz, że taki ateista to tak naprawdę katolik wypierający ze swojej świadomości zgniliznę YHWH, ale nie mogący się z niej do końca oczyścić? Po za tym chyba miałeś na myśli „pogańskich bogów”. Bożek to inaczej posążek. Chyba, że tylko ja tak to określam.

     Katolicyzm nie jest „indywidualistyczny”. On jest zbiorowy. Tworzy stada, które nie potrafią myśleć samodzielnie. Jedynie sposób rzekomego rozwoju duchowego jaki narzuca, któy tak naprawdę służy upośledzeniu, prowadzi do wyobcowania, samooddalenia od przyrodzonej wspólnoty w kierunku egocentryzmu i duchowego błądzenia. Przez to może być mylnie określany jako „indywidualistyczny”. Tworzy zjawy, błędnych rycerzy co błądzą na manowcach za złudnym światłem. No i znowu używasz propagandowych pojęć, przez co utwierdzasz mnie w przekonaniu, że zamiast połączeń nerwowych masz w mózgu pejsy. Wiara Rodzima nie jest „neo” ani „pogańska”. Ona jest rodzima i siedzi w nas głęboko od zarania dziejów. Czyli więcej niż 4000 lat przed tym jak wszystkim znany cieśla przyszedł na świat.

     Masz rację. Katolicyzm nakłada wymagania moralne, które u ludów pogańskich (w domyśle nas?) nie istniały. Przypomnijmy je: pycha, chciwość, nieczystość, zazdrość, obżarstwo, gniew, lenistwo oraz zaprzaństwo. Tylko czy naprawdę uważasz, że to one stworzyły podwaliny pod cywilizację europejską? Może było tak, że wchłonął KK te tak zwane „pogańskie wymagania moralne” bo były głęboko wryte w naszą duszę przywłaszczając je sobie? To chyba były tolerancja, szacunek dla rodu i prawa. Teraz ludzie z pejsami na mózgu uważają, że było odwrotnie ponieważ dalej przebywają na uwięzi umysłowej, która jest dość krótka (patrz moje zdanie o ateistach).

     Na koniec dajesz piękny przykład wypranego mózgu. Piękne są stosy bo tak ładnie płoną. Piękny jest trup na słonecznym krzyżu. Piękni są ludzie niemyci całe życie. Piękni są oni okaleczający się na chwałę pana. Piękne są narody wyprane z tożsamości. Piękne są gaje wycięte w pień. Piękna jest Europa bo spłynęła krwią. Piękna jest ta rzeka czerwona, którą wpływa złoto w dom boży.

     Polubienie

    • Siłą waszej religii był strach i ciemiężenie ludzi. Siłą nawracaliście na waszą semicką modłę. Teraz, po latach strachu i stosach, dziwisz się, że macie grono swoich wyznawców? Na jakiż to fundamentach stoi wasza nadjordańska wiara? Nie pamiętasz skąd przybyliście?
     Ja też mieszkam w Polsce i co z tego? Muszę wyjeżdżać za granicę, bo opłaty (z których utrzymują się „żądowe” nieroby) są większe od dochodów. Same składki zus są nieadekwatne do obrotów mikroprzedsiębiorstw. Rząd prawdopodobnie chce wytępić te najmniejsze, rodzime przedsiębiorstwa, by w ich miejsce nastały molochy zagraniczne-a polacy jak niewolnicy będą u nich pracować za marną najniższą krajową od świtu do nocy do usranej śmierci. Podnoszą wiek emerytalny, bo wiedzą że schorowany i zacharowany Polak nie pożyje długo na emeryturze. Z tego jesteś dumny, że mieszkasz w Polsce?

     Piszesz” Katolicyzm nakłada wymagania moralne” – to znaczy jakie? gdzie one są i jak się mają do rzeczywistości? Bo samo pisanie to tylko puste słowa bez pokrycia.
     Kiedy Europa była taka „piękna katolicka” – jak panoszyła się w niej krzyżacka zaraza mordująca wszystkich w imię boga?
     Widzisz, tym się różnimy, że ja poganka, jestem w stanie zaakceptować ciebie z twoimi urojeniami a ty mnie nie. Byłabym w stanie rozmawiać z tobą, bylebyś nie wmawiał mi, że twoja „prawda” to prawda ta jedyna.
     Od razu można poznać fanatyka-katolika ; włazisz tu i się wymądrzasz jakbyś wszystkie rozumy pozjadał, do tego obrażasz gospodarza. TAKA właśnie jest wasza katolicka „moralność”!
     P.S. O „rycerzach pana” poczytaj sobie np. w książce pt. „Gniewko syn rybaka” lub obejrzyj stary polski serial „Znak orła”.

     Polubienie

  • Mroczny Rycerzu, a czy mam przypomnieć choćby o Arkończykach, którzy do końca bronili Swojej kultury?… Można by wiele wyliczać i wyliczać Naszych Bohaterów broniących się przed Waszymi imperialnymi zakusami albo zwycięskich bitew niszczących Wasze piekielne legiony. „Wiarę” to Wy macie, My mamy Wiarę. Ściślej mówiąc to Wy macie religię czyli spisane i przerobione kanony starożytnych Pogan z resztą, oparte na ich Wierze. To wy sami nie wierzycie w waszego „kościoła” i „JHWH”.
   Czasami nawet nie wiecie w co wierzycie…

   Polubienie

  • „Chrześcijańscy Europejczycy podbili połowę świata, by zanieść tubylczym ludom cywilizację i słowo pisane, a co podbili “wojownicy” Peruna czy innego drewnianego Świętowita? Nic, bo przy łacińskim Zachodzie byli jak Afryka…”

   RycerzuPana, reszta odpowiedziała Ci już na wszystko. Ja dopowiem jeszcze, że Słowianie nie podbijali świata, bo nie o to w słowiaństwie chodzi. Wy wypełniacie wolę swojego Demona Jahwe i jego Biesów i Sług, Słowianie wypełniali wolę swoich Bogów i Przodków. Wy Jesteście jednym z przejawów „Ciemnej Strony Mocy” i ich Sługami, My Jesteśmy jednym z przejawów „Jasnej Strony Mocy” i ich Dziećmi.

   Polubienie

 8. RycerzPana :
  każdy ateista przyzna, że jest pewny nieistnienia pogańskich bożków w 100%, natomiast Boga monoteistycznego nie wyklucza w zupełności.

  jesteś Pan kretynem i nie ma sensu nic więcej pisać..

  a wrogiem cywilizacji jesteście Wy chrzescijańskie zakłamane pały i koniec i kropka – nie ma co już na ten temat sie rozwodzić bo jesteście jak ci co w platońskiej jaskini na cienie patrzą. A teraz biegnij do xiendza bo pewnie mu śmietana na kolanach „stygnie”. I won do Izraela bo tam jest Twoje miejsce a nie na ziemi Słowian.
  A wiesz jaki jest ostateczny dowód na to że POGANIE są cywilizowanymi ludźmi i stoją wyżej moralnie etycznie i kulturowo? otóż to, że żaden z nas nie widzi sensu w CIERPIENIU I ŚMIERCI DLA CHWAŁY, bo dla CHWAŁY można tylko żyć i tworzyć a nie niszczyć umierać i się uamartwiać.

  aa i jeśli nie rozumiesz sensu noszenia chleba do lasu – to powiedz jaki jest sens noszenia jajek do kościoła… i gdzie PAN BUK JHWH w biblii (czy gdzie tam) mówi że tak ma być.
  99% tego co uważasz za swoje kulturowae tradycje to są NASZE święta – w zasadzie jesteś poganinem tylko zagubionym bo we wszystkich „waszych” świętach, chrześcijańskie to są tylko sutanny.
  AMEN

  Polubienie

 9. Bez neojudaizmu/chrześcijaństwa
  Ziemia przestałaby się kręcić,tak tak,narcyzm i megalomania+postawa wyższościowa.

  Neojudaizmy są równie polskie co McDonaldy.

  Polubienie

 10. Rycerz Jehowy/Pana/Adonaia przyszedł tutaj w ramach pokuty
  ksiądz mu kazał nawracać 🙂

  Pewnie myśli że znajdzie tutaj ludzi niezdecydowanych ideologicznie
  naiwnych,głupich,którzy uwierzą tak jak on,w te brednie które powtarza 🙂

  Polubienie

 11. Ażeby było śmieszniej o to najlepszy przykład, ko tak naprawdę sieje w tym pięknym kraju ciemnotę, kto oddaje cześć gusłom i zabobonom. To a propos tego żałosnego nieco tępego rycerzyka swojego pańcia co z taką „wyższością” spoglądał na tych co chcą być wierni tradycji praojców.
  Ponieważ kościół przegrywa już walkę na racjonalne argumenty, chwyta się argumentów najbardziej idiotycznych, aż niewiarygodnych dla kogoś normalnego i zdrowego w XXI wieku. Opętania… o nich napisano o opowiadano już baaardzo dużo a jeszcze coś dorzucę do tego ogródka.

  http://nocoty.pl/gid,16021168,img,16021218,kat,1013547,title,Partycja-Hurlak-byla-zakochana-w-Sewerynie-Krajewskim,galeria.html?T%5Bpage%5D=2

  Oto objazdowy cyrk jako urządzają klechy z dziewczyną która ewidentnie psychicznie chora, lub możliwe, że mamy przykład głupawej gwiazdeczki o marnych zdolnościach aktorskich (nie wiem nie oglądam tych pseudodzieł telewizyjnych), która buduje swój image, przy okazji obraża nasze słowiańskie wiedźmy. Na zbyt inteligentną nie wygląda wiec nie jest tego świadoma. A klechom pasuje wszystko bo przecież wszystko co niekatolickie może być tylko i wyłącznie satanistyczne, zatem i nasi słowiańscy przodkowie byli w rzeczy samej satanistami o czym nie wiedzieli:)))) Kiedyś się mówiło, ze tkwili w błędach pogaństwa a teraz, że w błędach satanizmu:))

  W normalnym kraju egzorcyści trafili by przed sąd za oszukiwanie i żerowanie na osobach ewidentnie psychicznie chorych. Ale nie w naszym chorym skatoliczałym kraju. Oto co pisze zeszmacona „Rzepa”:

  http://praca.wp.pl/title,Egzorcysci-maja-u-nas-duzo-pracy,wid,16136490,wiadomosc.html

  Masakra. To już przestaje być śmieszne. To jest dopiero cywilizacyjne cofnięcie naszego kraju. Najgorsze jest to, że ci, co zachowali zdrowy rozsądek, psychiatrzy, uczeni i wszyscy racjonaliści nie stworzyli jednolitego frontu przeciw szerzeniu tego zabobonu. Więc oszuści działają a chore społeczeństwo nie potrafi dostrzec dewiacji.
  I jak bardzo różnią się współcześni Polacy, którzy śmiechem i szyderstwem reagowali na różne bajania coraz to nowych misjonarzy. Reagowali jak zdrowi nie skażeni ludzie. I kto tu jest zacofany? To straszne, nasi praojcowie myśleli logiczniej od współczesnych mieszkańców kraju nad Wisłą.

  No i co by powiedział nasz żałosny śmieszny rycerzyk? Nie słyszałem, żeby w takie zabobony bawili się poganie, nie słyszałem, by choroba nazywana opętaniem dotknęła jakiegokolwiek Poganina czy ateisty. O dziwo zawsze dotyka gorącego wyznawcę „religii niesatanistycznej”. Przeczytałem gdzieś na forum racjonalisty.pl, że jest taki plan uznania oszustów egzorcystów za pracowników naukowych…..śmiejecie się katole z Afryki, że ponoć tam zabobon magia i czary…spójrzcie na siebie.

  Polubienie

 12. Wersje judaizmu chrześcijaństwo i muzułmanizm niszczą każdą napotkana kulturę.Niepojęte jest jak te religie mogły opanować ludzkie rozumy ? My Słowianie jak i Arabowie zanim dotarły tu i tam religie żydowskie mieliśmy swoje piękna kulturę, swoje wierzenia, rytuały Bogów/Boginie. Patrząc na obrzędy kościelne jednak mam nadzieje że Słowiańszczyzna nadal żyje w wielu sercach albowiem nieomalże wszystkie święta katolickie zostały przerobione na katolickie bo żydochrzescijanizm nie mógł jednak zniszczyć naszej prawdziwej wiary pogańskiej – My to mamy we krwi wystarczy tylko więcej czytać, rozmawiać i najważniejsze mieć kontakt z przyrodą, pomagać jej, opiekować się nią nie niszczyć, nie ścinać bezmyślnie drzew i nie zabijać zwierząt – to nas odróżnia od chazarskiej, syjonistycznej dziczy – zarazy !

  Polubienie

 13. Jeszcze znalezione w sieci dodatki a propos tego, kto tak naprawdę jest zacofany i kto jest czcicielem zabobonów.

  O tym jak zdrowi byli nasi pogańscy przodkowie:

  http://www.racjonalista.pl/kk.php/s,9187/q,U.schylku.I.RP.Polska.byla.centrum.wampiryzmu

  Coś o innym katolickim zabobonie

  http://www.racjonalista.pl/kk.php/s,6205/q,Choroby.religijne.stygmaty.i.opetania

  No i jeszcze coś ze współczesnego podwórka

  http://www.racjonalista.pl/kk.php/s,9394

  No i gdzie ten pogański „zabobon”?:)))))

  Polubienie

 14. Nie mogę w spokoju czytać tych żydłackich bredni,RycerzPana napisał :”Piękną, katolicką Europę zniszczyły protestantyzm, nacjonalizm, socjalizm, wy jesteście kolejnym odpryskiem wrogów cywilizacji”. Czy nie wiesz , że protestantyzm jest właśnie odpryskiem jahwizmu?kto przez wieki w zajadłym widzie niszczył wszystko co nie chwaliło żydowskiego demona, kto mordował,torturował tych którzy ośmielili się NIE wyznawać tak zwanej religii jedynie słusznej? Wszelkie objawy cywilizacji przez długie wieki niszczyło chrześciaństwo, księgi o nauce, filozofii naukach ścisłych i wszechświecie, kościół palił a ich twórców skazywano na śmierć. To przeciwż w interesie kk było, aby ludzie pozostali niepiśmienni i pozbawieni chociaż odrobiny wiedzy, bo wtedy zaczęli by myśleć bez strachu. Tak kmiotku cywilizację wstrzymywał przez wieki kościół katolicki.
  MY ? my Słowianie jesteśmy odpryskiem cywilizacji??? nie do wiary, że można być tak bezmyślnym, bez empatii, bez zalążka zdrowego rozsądku i logicznego myślenia. Idź przecz z naszej Słowiańskiej Ziemi nad Jordan. I jeszcze jedno narodowcy są ultra katolami czego też biedaku nie wiesz

  Polubienie

 15. „(…)W kolejnych wiekach następuje powolna degradacja człowieczeństwa, człowieka i jego
  dorobku. Upadek kultury, piękna, estetyki i higieny. Czystość ciała tak pielęgnowana w
  wiekach “słowiańskich” staje się przekleństwem, grzechem. Kościół nakazuje kąpiel dwa
  razy w roku! Kompletny upadek, dorobek pokoleń legł w gruzach. Nowy typ człowieka
  zostaje wychowany na bestię wyzyskującą klasę chłopów. Na spółkę pan i ksiądz wyciska z
  chłopa co się tylko da. Człowieczeństwo, poczucie wspólnoty i wspólnej
  odpowiedzialności za rozwój państwa znika. Zastepuje go poniżenie i upadek, analfabetyzm
  i kompletne podporządkowanie. Kraje słowiańskie stają się siedliskiem nędzy i zacofania
  jakże innego niż jeszcze kilka stuleci wcześniej, gdy ofiary zanoszono Bogom, a krainy
  słowiańskie opływały w dostatek i bogactwo.” – http://watranews.wordpress.com/slowianski-swiat-w-opisach-kronikarzy/

  http://dragontn.blog.pl/2013/07/05/slowianszczyzna-w-oczach-kronikarzy/

  Admin

  Polubienie

 16. Dlaczego tzw czarna śmierć zaraza plądrująca całą średniowieczną Europę (14 wiek ) nie dotarła do średniowiecznej Polski ? ..Wydaje mi się że spuścizna Słowiańska czyli dbanie o higienę osobistą nie została do końca wypleniona przez kler i dlatego też ludność Polska prawie w ogóle nie ucierpiała od dżumy .Oczywiście nawiedzeni katolicy powiedzą że to Matka Jasnogórska miała pod opieką Naród Polski a wyjaśnienie może być arcy proste czyli jak powyżej – higiena osobista .

  https://opolczykpl.wordpress.com/2013/10/31/programowe-niszczenie-slowianszczyzny/#comment-54329

  Admin

  Polubienie

 17. Podaję za ‚wolna-polska’ – mam nadzieje nie łamię regulaminu:
  Pomnik menachema
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/zydowski-terrorysta-uczczony-na-bialorusi-2013-11

  Rozumiem że Białoruś nie jest państwem totalitarnym jak to przedstawiają polskie mendia. Pomnik wciąż mógł być ufundowany z pieniędzy skradzionych przez żydów. Zastanawia mnie jednak kto sfinansował i zatwierdził jego postawienie.

  A tymczasem za zgodą Białoruskiej głowy państwa postawiono pomnik żyda mechanema begins w Brześciu.

  Znajdź dwie rzeczy które do siebie nie pasują.

  Polubienie

  • slava:

   W tym tekście wszystko ze sobą pasuje. Najważniejsze cytaty z niego to: „Popiersie to zostało wzniesione z inicjatywy gminy żydowskiej” i „Pomnik powstał ze środków gminy żydowskiej”.

   Powstał on naturalnie „za zgodą szefa państwa”.

   Widać przy okazji tego pomnika/popiersia podstępność i perfidię żydowską. Mniejszość żydowska na Białorusi wie, i Łukaszenka wie, że Białoruś jest na cenzurowanym, pod ciągłym ostrzałem żydo-mediów zachodu. Polskojęzyczna żydowska szczekaczka „Biełsat” szczuje na Łukaszenkę codziennie.
   http://pl.wikipedia.org/wiki/Bie%C5%82sat_TV
   Okresowo nagonka na Białoruś i prezydenta Łukaszenkę osiąga poziom histerii. I w takim momencie mniejszość żydowska chce uczcić terrorystę/pokojowego noblistę Begina pomnikiem.
   Prezydent Łukaszenka ma dwa wyjścia:
   1. Może odmówić zgody na pomnik – i wtedy rozpęta się jeszcze bardziej wściekła nagonka na „antysemitę” Łukaszenkę, domniemanego dyktatora i prześladowcy nie tylko agenturalnej projewropejskiej „opozycji”, ale i mniejszości żydowskiej.
   2. Może zgodzić się na pomnik, nakazać nawet burmistrzowi wziąć w tym udział i wygłosić gładką mówkę. Wtedy żydo-media zachodu nie mają okazji do kolejnej na niego nagonki. Białoruś do tego nie dopłaca nic, bo pomnik ufundowała mniejszość żydowska.

   Polityczny rachunek zysków i strat przemawia wyraźnie za opcją nr 2.

   A gdy kiedyś sytuacja na świecie zmieni się, pomnik rozbierze się szybciej, niż go wybudowano…

   http://www.polskieradio.pl/75/921/Artykul/964639,Lukaszenka-zaprasza-Gruzje-do-Wspolnoty-Niepodleglych-Panstw

   Admin

   Polubienie

 18. Oczywiście nawiedzeni katolicy powiedzą że to Matka Jasnogórska miała pod opieką Naród Polski „- 😀 Ciekawe co robiła w trakcie rozbiorów i świętych wojen jewangelizacyjnych.
  Pewnie miała pod opieką tych którzy na nas napadli
  a dzisiaj ich potomkowie mówią o obcej nam wierze i tradycji „nasza” .
  Że ich to ja wiem ale nie nasza 🙂

  Polubienie

 19. ad zarazy. Należy pamiętać, iż Europa zachodnia przeżywała w tym czasie apogeum wyzysku i lichwy. Jeden wielki głód, smród i ubóstwo spowodowały upadek biologiczny człowieka i w konsekwencji masowy pomór.

  Katolictwo podbiło tę część Europy kilka wieków wcześniej niż tereny Słowiańskie, stąd też biedy tak strasznej u nas jeszcze nie było.

  Polubienie

 20. Kiedyś o tej tamie i proteście Indian był tu artykuł. Jak podaje news z mainstreamu sąd w Brazylii jednak poszedł po rozum do głowy i wstrzymał niszczenie środowiska. A u nas nadal debilizm i gaz gupkowy w cenie. I mamienie frajerów kokosowymi zyskami (płynącymi wprost do kieszeń zydów). Ot cywilizacja dzikusów i „cywilizacja wniebojahniętych” w działaniu.

  „Sąd w Brazylii cofnął w tym tygodniu decyzję środowiskową i wstrzymał prace budowlane przy wzbudzającej protesty amazońskich Indian wielkiej zaporze wodnej Belo Monte na rzece Xingu. Sędzia Antonio de Souza Prudente wydał nakaz na wniosek prokuratury federalnej. Budowa trzeciej co do wielkości w świecie zapory i elektrowni wodnej trwa od 2011 roku pomimo protestów rdzennej ludności Amazonii, rybaków, rolników i obrońców przyrody. Inwestor, spółka Norte Energia, ma prawo się odwoływać. Jednak nowa zgoda środowiskowa nie zostanie wydana do czasu spełnienia warunków określonych w pierwszym pozwoleniu na budowę. Sędzia nakazał ponadto konsultacje z mieszkańcami, na których życie ma wpływ budowa tamy, a także zagroził nałożeniem grzywny w wysokości pół miliona reali dziennie (równowartość 228 tys. dolarów), jeśli firma nie dostosuje się do jego wyroku. Stawiany za 10,6 mld dolarów kompleks energetyczny spowoduje zalanie obszaru o powierzchni 503 kilometrów kwadratowych (blisko pięć razy więcej niż największe w Polsce jezioro Śniardwy), w tym ponad 60 wsi. Planowo pierwsze turbiny w Belo Monte mają zacząć pracę w 2015 roku. Po zakończeniu budowy w 2019 roku cała elektrownia wodna ma wytwarzać 11 233 MW energii. ”

  (http://biznes.interia.pl/galerie/ludzie-i-pieniadze/indianie-zablokuja-belo-monte/zdjecie/duze,1760409,1,500)

  https://opolczykpl.wordpress.com/2012/12/17/biala-cywilizacja-w-lapskach-globalizmu-morduje-amazonie/

  Admin

  Polubienie

 21. A oto skatoliczała Polska właśnie:

  http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20131105/ZAMOSC/131109842

  Po prostu już nie tylko ręce opadają. Ale tutaj mamy typowy obraz tzw polskich „elyt polytycznych”. I nie niech nikt nie myśli, że w dużych miastach jest lepiej, W każdym miejscu w Polsce klechy krzykną „elyty” szczekają. U nas są tylko psych łańcuchowe watykańskiej Octopus Dei.

  I jak w tym kraju ma być normalnie?????
  Nie dziwmy się potem, że takie Staszaki czują się bezkarnie.

  Polubienie

 22. Niesamowitą siłę posiadają obecnie księża jakiej nigdy jeszcze nie mieli, przed nimi prawie wszyscy na kolana padają i to z uśmiechem na twarzach .Gdy plebs usłyszy słowo Karol Wojtyła ludzie prawie mdleją ze wzruszenia. Wszystko kreci się wokół kościoła i żydobredni które oni wpajają już dzieciom w przedszkolach . Jestem „lekko” zaszokowany tym co się dzieje w Polsce niegdyś dumnej Słowiańskiej,pogańskiej ! Jak to odkręcić, jak przekonać ludzi do chociażby refleksji nad pradawną historią ojczyzny ? Przecież tego nie da radę zrobić, łby 98% Polaków są zakute na aaamen papieżami, Jezusami, Maryjkami, apostołami Abrahamami i plejadą żydobredni 😦

  Polubienie

  • @Bronisław

   A napisz gdzieś w internecie, choćby dla żartów, że papież pedofil, to straszą prokuraturą, a najchętniej to by puścili z dymem… na stosie.

   W moich rodzinnych Siedlcach nieopodal przystanku kolejowego Siedlce Zachodnie przez spory kawałek czasu stał komicznie wyglądający namiot-kościół, do czasu aż sobie wybudowali nieopodal nowiuśkiego osiedla właściwy budynek. I jakby tego było mało, teraz planują zbudować kolejny, na gruntach od AMW po zlikwidowanej jednostce 1 Batalionu Rozpoznawczego (ale parafia garnizonowa dalej istnieje, zupełnie jak w Białej Podlaskiej).

   Ale Siedlce to nic – mniejsze miejscowości są jeszcze gorsze pod tym względem. Od czasu do czasu bywam u kolegi w Kobiórze. Bardzo urocze miasteczko położone dosłownie w środku lasu (miejscowi mówią o sobie „leśni ludzie”). Niestety, klecha ma tam absolutny rząd dusz… Znajomy mojego kolegi, mieszkający z rodzicami głośno powiedział o tym, że nie chce chodzić na msze. Niewiele brakowało, a jego rodzice by wyrzucili go na bruk z tego powodu! Sam mój kolega musi udawać, że chodzi do kościoła, bo w końcu „co ludzie powiedzą!?”. Tymczasem ksiądz jak chce, to może np. zamknąć dany sklep, bo piwo sprzedają na trasie procesji. Prawie jak mafia, przy czym „prawie” nie robi tu wielkiej różnicy… W północno-wschodnim krańcu miejscowości wybudowali sobie wybajerowany pałacyk.

   Polubienie

  • Nie zgodzę się z tym, siłę księża mieli, ale teraz słabną. Widzą to i dlatego stękają na lewo i prawo jaka to im się „krzywda” dzieje, stawiają kriże, kapluczki, kastocioły, gdzie tylko popadnie.
   Najważniejsze, by przestać się bać. Reszta sama pójdzie 😉

   Polubienie

 23. To masz „wesoło ” w Siedlcach ale tak jest nieomal wszędzie. Rabinat katolicki położył łapę na całej Polsce – tragedia jak ludzkie mózgi są opętane katobredniami:( Jest jednak nadzieja ze kościół poprzez swoją zachłanność przegnie kiedyś „pałę” i ludzie może ruszą głowami i ich przegonią ale jestem pewien ze gdyby do tego miało dojść hierarchia kościelna przefarbuje cały swój kościół na bardziej „świeże” barwy i będzie nowe cyrk i od początku . Ten proceder już się powoli zaczyna aby przypodobać się młodzieży etc .

  Polubienie

 24. To wszystko , cała historia zniewolenia i zjudawienia Polski , to że nasi przodkowie byli mordowani , ucinano im głowy , paleni na stosach , to że nawet teraz ta żydowska sekta niszczy nasze tradycje i pamięć o tym , iż jesteśmy Słowianami budzi we mnie tyle nienawiści że ciężko usiedzieć w miejscu . Jestem zdeterminowany na tyle , że byłby w stanie zrobić niemalże wszystko co się da aby wyzwolić się spod żydowskiej okupacji i przywrócić Polsce oraz innym narodom Słowiańskim dawne tradycje , kulturę i wierzenia . Tylko co my mamy robić ? ( Bo zakładam że nie jestem sam .) Jak mamy działać ? nie wystarczy chyba czytać blogów słusznej treści i słuchać Słowiańskiej muzyki . Marzę o zjednoczonych krajach Słowiańskich , jako wspólnocie która polega na wzajemnym szacunku , pomaganiu sobie , prawdziwej demokracji mądrego narodu Słowian. Tylko co możemy zrobić aby osiągnąć cokolwiek ? aby zrobić choćby drobny krok i przybliżyć się odrobinę do wygonienia z naszych ziem sekty obrzezanego cieśli ? Czy jest możliwe aby w jakiś sposób przemówić do rozsądku naszych szeroko pojętych krewnych i znajomych ? Czy jest coś co możemy zrobić ? jako wspólnota i jako Słowianie ? Czy jest sposób na ofensywę przeciwko dżumie znad Jordanu ? Wydaje mi się że jest tu , nas , Słowian dość sporo wiec może trzeba zacząć jakoś działać? Sława !

  Polubienie

  • Emocje w tej kwestii mam podobne, także na pewno nie jesteś sam 😉
   Publikacje na blogach też mają swój sens, ponieważ jest wielu ludzi, którzy się budzą i szukają informacji, szukają swojej tożsamości, chcą się oderwać od macek jahwizmu.
   Wielu kartelom typu kler kk, rząd, ue, jewroameryce, zależy by narody słowiańskie były ze sobą skłócone (boją się siły zjednoczenia narodów słowiańskich). Głównie należy postawić na przyjaźń z naszymi wschodnimi krajanami i nie dać się kopać w dupę przez rząd i urzędy.
   Na pewno jest nas wielu i będzie coraz więcej, to widać.
   Pytasz co mamy robić, a Ty co byś zrobił?
   Bo ja robię swoje 😉
   Sława!

   Polubienie

 25. Mieliśmy już prawie zjednoczonych Słowian za czasów PRL-u, Układ Warszawski i Rada Wzajemnej Pomocy Gospodarczej, tak blisko zjednoczenia wszystkich Słowian NIGDY nie byliśmy !

  Polubienie

 26. Nie rozumiem po co się spinacie, by temu rycerzykowi cokolwiek tłumaczyć. Przecież to zaślepione przez kk rzeźne cielę. Z takimi się nie dyskutuje, ich się mieczem przepędza.

  Polubienie

 27. Nawiązując do zarazy – słyszałem inną teorię dlaczego na ziemiach polskich wygasała. Nie chodziło o religię, ani o higienę w sensie kąpieli, ale o to, że w Polsce większość rodzin (praktycznie każda) piła wodę z własnej studni (ewentualnie źródła – tam amatorów więcej ale do źródła nie każdy miał tak blisko, żeby się nie chciało studni wykopać przy domu). W ogóle ta „samowystarczalność” cechuje nas niejako po dziś dzień (znamy przysłowie: kupić – naprawić – używać, albo: każdy Polak to budowlaniec a każda Polka to lekarka). W przeciwieństwie np. do „niemieckich porządków”. Przypominam sobie scenę z filmu o Hubalu, kiedy wiejska kobieta mówi, że jak Niemcy znajdą żarna to rozbijają (czyli mąkę robili sobie ludzie sami), bo to niezgodne z niemieckim porządkiem, to młynarz ma zarabiać, najlepiej osadzony na tym stanowisku przez Niemców, kontrolowany i płacący podatki (przy okazji można kontrolować chłopów ile kto ma zboża). Na co ksiądz (a dlaczego by nie?) będący przy Hubalu mówi: „To stare krzyżackie metody”. Znaczy się według krzyżaków (też przeważnie Niemcy) też nikt nie ma prawa mieć żaren w domu. Zresztą tak samo opowiadają na zamku w Malborku: np. prawo, że kto znajdzie bursztyn – po naszemu jantar – ma go oddać do zamku.
  Wszystko kupować: wodę, mąkę z własnego zboża, może jeszcze niedługo samodzielnie zbierane jagody z lasu albo powietrze, płacić podatki za ziemię która nasza polska, a my przecie Polacy – to nie po naszemu.
  A jak się przypuszcza to właśnie ta „samowystarczalność” broniła nas przed zarazą.

  Polubienie

 28. Witaj Opolczyku.

  Może mimo Twojej decyzji o moim „szlabanie”, powodowanej Twoim porywczym charakterem, puścisz co poniżej?

  Dostałem przed chwilą od znajomego maila z „ciekawymi” zdjęciami pewnego skweru w Bełchatowie.
  Jak pisze znajomy, skwer ten usytuowany jest w odległości około 100m od kościoła Krk i posiadłości klechów katolskich.
  Popatrz jak watykańskie hieny zawłaszczają jeden z najważniejszych symboli przedjahwistycznego Słowiaństwa:

  A na przeciwko tego dębu stoi „TO”!

  Katolactwo najpierw pali doszczętnie prastare Słowiańskie Dęby nasiąknięte Słowiańszczyzną, (Cygan, Napoleon) a następnie już pod własnym „szyldem” sadzi zażydzone!!!
  Katolactwo powinno tam sobie zasadzić jakąś nadjordańską palmę daktylową, a nie dąb.
  Żeby im ta palma przypominała jak im ona wali w „dekiel”.

  P.S. Jeśli puścisz powyższy wpis, to mam jeszcze coś ciekawego dla Ciebie. Też ze zdjęciami.  Forged
  Dostałeś szlaban nie bo mam porywczy charakter (choć „aniołkiem” nie jestem – to fakt). Przypomnij sobie co napisałeś:
  „Ale atawistyczne instynkty nakazują mi zwracać baczną uwagę na Pana… Panu chyba śmierdzą „skarpety”

  To były insynuacje całkiem zresztą bezpodstawne. Możemy różnić się w ocenie islamu, ale to nie powód abyś sugerował, że coś ze mną nie tak, że należy zwracać na mnie „baczną uwagę”.
  To za to dostałeś szlaban.
  Przy czym liczyłem na to, że u Ciebie emocje opadną i jeśli przestaniesz pisać że na mnie należy „bacznie uważać” to szlaban zostanie cofnięty. Bo za dezinformatora nasłanego na mnie Ciebie nie uważam.
  opolczyk

  PS
  A o praktykach katoliczenia dębów przez żydłactwo pisałem w kilku tekstach.

  Polubienie

  • No to nie „kłóćmy” się już 🙂

   Mam materiał zdjęciowy (od tego samego znajomego), pewnego ukrytego w lesie nieopodal Bełchatowa pomnika, upamiętniającego zamordowanych w 1948 roku przez reakcyjną bandę, obywateli chroniących w Polsce porządek prawny pierwszych lat powojennych.

   Zapomniałem zapytać, gdzie te zdjęcia wysłać? W jakim wątku?

   Nie wiem. Wejdź na spis tekstów i poszukaj czegoś najbardziej pasującego.
   Może tu:
   https://opolczykpl.wordpress.com/2012/11/01/zsrr-rosja-usa-banksterzy-prl-komunizm/
   opolczyk

   Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.