Żydłacki fanatyk ks. Ryszard Staszak tępi słowiańskie symbole na Ślęży

.

Świętowit

.

Posąg Świętowita błędnie nazywanego Światowidem tuż przed usunięciem go z „widoku” w Domu Turysty na Ślęży

.

tablica na ślęży

.
Pod naciskiem fanatyka nadjordańskiej dżumy ks. Ryszarda Staszaka w Domu Turysty PTTK na Ślęży usunięto z miejsca widocznego dla turystów replikę posągu Świętowita. Posąg został tam umieszczony 27 września 2010 roku. Przypominał on turystom i pracownikom Domu Turysty pogańską tradycję Świętej Góry Ślęży.

.
Przez tysiąclecia Ślęża była jednym z najważniejszych miejsc pogańskiego kultu Słowian Zachodnich. Po sprowadzeniu na nasze ziemie nadjordańskiej dżumy mściwy buldożer jahwizmu niszczył święte słowiańskie miejsca kultu. Już na początku  XII wieku żydłactwo na Ślęży wybudowało klasztor augustianów, który na szczęście błyskawicznie podupadał i przeniesiono go do Wrocławia. W połowie XIX wieku żydłacy postawili na szczycie Ślęży żydo-katolicki kościół pw „nawiedzenia” żydówki Miriam. Od tego czasu Święta Słowiańska Góra jest non stop okupowana przez żydłactwo. Lokalizacja żydłackiego kościoła na Ślęży okazała się przy tym zwyczajną klapą. Zbyt wielu chętnych do wspinania się na Ślężę w celu celebracji żydłackich guseł nie było. Z tego powodu żydo-katolicki kościół podupadł  i stał się nieomal ruiną.

.

żydłacki kościół na świętej słowiańskiej Ślęży

.
Na nieszczęście żydo-katolicki fanatyk ks. Ryszard Staszak postanowił uaktywnić żydłactwo, aby na Ślęży utrwalić nadjordańskie piętno. Zamierza on odremontować żydłacki kościół łżąc przy tym, że pogańska Ślęża to „góra maryjna”.

 http://www.sleza.info/odbudowa/napisali-o-nas/72-gosc-niedzielny-28-lipca-2013

Ten fanatyk naciąga naiwne owieczki – renegatów słowiańszczyzny – na kupowanie „cegiełek” na remont żydłackiego domu guseł i symbolicznego kanibalizmu. Organizuje też noce sylwestrowe i noce „św Jana” (żydłacka parodia podszywająca się pod słowiańską Kupalnockę), aby intensyfikować żydłacką okupację i profanację Ślęży.

.
Żydokatolicki fanatyku – nasza Święta Ślęża jest górą pogańską, słowiańską, a nie żydłacką. Nigdy nie będzie ona górą jakiejś żydówki.

Aby zażydzanie nadjordańskimi gusłami Ślęży zintensyfikować żydłactwo wynalazło nowy rodzaj żydo-katolicyzmu – żydo-katolicyzm wyczynowy. Jedną z jego dyscyplin jest wyczynowa „droga krzyżowa” z Wrocławia na Ślężę.
http://www.gazetawroclawska.pl/artykul/790207,szli-cala-noc-w-ekstremalnej-drodze-krzyzowej-z-wroclawia-na-sleze-zdjecia,id,t.html?cookie=1
W tym miejscu proponuję żydo-katolickim fanatykom ustanowienie rekordu świata w wyczynowej drodze krzyżowej – idźcie do Jerozolimy. Na piechotę. I nie wracajcie…

Rzymska szubienica okupuje naszą Świętą Ślężą. Zhańbiła ją symboliką obcych żydowskich guseł i zabobonów. I uzurpuje sobie wyłączne prawo własności nad naszą Świętą Górą. Choć nadal na Ślęży znaleźć można pozostałości prastarego słowiańskiego kultu.

.

niedźwiadek

.

P6300086

.

P6300111.

5_marca_2011_Sob_tka_i_Prze_cz_pod_Wie_yc_093

Okupacja Ślęży przez watykański odprysk nadjordańskiej dżumy nasiliła się do tego stopnia, że jej urzędnik, żydłacki klecha Ryszard Staszak narzuca Domowi Turysty, jakie symbole mogą tam stać, a jakie nie. Symbole żydowskie mu nie przeszkadzają. Wręcz przeciwnie. Te czci i szanuje. A nasze własne, słowiańskie symbole są przez niego tępione.

Ryszardzie Staszaku, mściwy żydłaku, fanatyku rzymskiej szubienicy – won ze Ślęży. Nie masz do niej, renegacie i zaprzańcu żadnego prawa. To jest nasza pogańska Święta Góra. Wy macie wasze „święte” miejsca nad Jordanem. I tam się wynoście. Przestańcie plugawić naszą Świętą Słowiańską Ziemię jakimiś obskurnymi gusłami rodem znad Jordanu.
.
opolczyk

.

ps. Na adres parafii fanatyka Ryszarda Staszaka (kancelaria@parafiasulistrowice.pl) wysłałem maila zatytułowanego „Łapska precz od naszej Ślęży!

Treść maila stanowił ostatni akapit powyższego tekstu oraz dołączony link.

„Ryszardzie Staszaku, mściwy żydłaku, fanatyku rzymskiej szubienicy – won ze Ślęży. Nie masz do niej, renegacie i zaprzańcu żadnego prawa. To jest nasza pogańska Święta Góra. Wy macie wasze “święte” miejsca nad Jordanem. I tam się wynoście. Przestańcie plugawić naszą Świętą Słowiańską Ziemię jakimiś obskurnymi gusłami rodem znad Jordanu.”

https://opolczykpl.wordpress.com/2013/10/26/zydlacki-fanatyk-ks-ryszard-staszak-tepi-slowianskie-symbole-na-slezy/

.

ps 2.

W komentarzu Maciej zamieścił poniższy film z wypowiedzią pani sołtys gminy Sulistrowice Ewy Jankowiak. Wypowiada się ona m.in o księdzu Staszaku (od 11:18 do 19 min.)

.

.
Jeszcze ostrzej w kilku krótkich zdaniach ocenia fanatyka Staszaka siedząca obok pani sołtys kobieta. Wypowiedzi obu pań  nie pozostawiają żadnych wątpliwości – ten żydłacki fanatyk Staszak postawił sobie za cel zniszczenie wszelkich śladów pogaństwa na naszej Świętej Ślęży i totalne jej skatoliczenie. Tak więc nie ma najmniejszej wątpliwości co do tego, kto stał za usunięciem posągu Świętowita.

A przy okazji – obu paniom należą się słowa szacunku za ich odwagę – nie będą miały one teraz łatwego życia pośród tej sfanatyzowanej przez Staszaka katolackiej dziczy w Sulistrowicach.

.

.

precz z jahwizmem

.

Ręce Boga

87 komentarzy do “Żydłacki fanatyk ks. Ryszard Staszak tępi słowiańskie symbole na Ślęży

 1. Murowana świątynia spłonęła od uderzenia PIORUNA w nocy z 4 na 5 czerwca 1834 r. – informacje pochodzą ze źródeł kościelnych. Bardzo wymowne dla wszystkich Słowian.

  orkenson:

  To była „świątynia” zbudowana na gruzach zamku barokowego. Była tak samo „potrzebna” i „popularna”, jak wcześniejszy klasztor, czy wybudowana w latach 1851-52 kolejna żydłacka „świątynia”, która popadła w ruinę.
  opolczyk

  Polubione przez 1 osoba

  • Szczęść Boże wszystkim poganom, niech wstąpi w nich Duch Święty i pomoże im uwolnić się z nienawiści tak łatwo prezentowanej na łamach tego bloga.

   Trefne Mięso:
   Gdybyś porównał, ilu ludzi wymordowali poganie, a ilu żydo-chrześcijanie nie pisałbyś o nienawiści u pogan. Masz szlaban. Propaganda jahwizmu jest u mnie zakazana.
   opolczyk

   Polubienie

   • Trefne mięso? Trafnie się określiłeś. Bo taki powinien być sens życia każdego katolika w myśl prawa kościelnej wierchuszki. Być ofiarniczym mięsem. A poganie nie mają najmniejszego zamiaru składać w siebie w ofierze, chcą żyć całą pełnią siebie i wzrastać razem ze światem.
    Ale dlaczego jesteś trefny? Czyżby twoje mięso nie spełniało atestu ofiarniczego?

    Polubienie

   • Bój się bloga, co ty piszesz???
    A szczęść, szczęść
    Tylko która część?
    Bo od jego śmierci lat minęła siła
    I to trefne mięso (czytaj: bozia zgniła)

    Polubione przez 1 osoba

  • _

   Zgadzam się że nie była ona tam nikomu potrzebna. Zaintrygował mnie PIORUN wspomniany przez źródła kościelne, który ją zniszczył. Dla mnie to gniew bogów naszych praojców, moich jak i wielu osób które tutaj zaglądają.

   Polubienie

 2. Witaj drogi Opolczyku. Ja tam też wysłałam swój sprzeciw!!! To się w gówie nie mieści! Tyle lat było spokoju! To bydlaki. Mam nadzieję, że do tego nie dojdzie. Kocham tą Ślężę taką jaka ona jest! Tam żyli nasi protoplaści. Przeczytaj proszę Talmud Immanuela, a dowiesz się, jak bardzo on ich nienawidził. Pozdrawiam

  Polubienie

 3. „Zwę chrześcijaństwo jednym wielkim przekleństwem, jednym wielkim najwnętrzniejszym zepsuciem, jednym wielkim instynktem zemsty, dla którego żaden pretekst nie jest dość jadowity, tajny, podziemny, mały – zwę je jedną nieśmiertelną, hańbiącą plamą na ludzkości.”FN

  Polubienie

 4. Czarna odmóżdżona masa chwyta się brzytwy, sami sobie nóż na siebie ostrzą. Ten proboszcz to jakiś debil, obraził moje uczucia religijne, oczywiście protestuję i napiszę maila do niezrównoważonego na umyśle klechy. Co oni sobie myślą, że o „swoje” mogą się upominać a na naszą kulturę będą pluć? W głowie się nie mieści. My Słowianie-Poganie ZAWSZE byliśmy i zawsze będziemy, niezależnie od tego ile naszych symboli zniszczą.

  Polubienie

  • Co innego jedno zgłoszenie a co innego milion.
   Jeśli nie da się lokalnie,trzeba pójść wyżej,może Sprawa Dla Reportera?:D

   Albo Strasburg

   Mezamir:

   Nie było „przestępstwa”. Posągu nie spalono, nie zbeszczeszczono, a jedynie usunięto. Nawet milion zgłoszeń nic nie zmieni. A miliona nas i tak jeszcze nie ma.
   Znajdź reportera, który to nagłośni w żydo-medach. Znajdź żydo-media, które to upublicznią.
   A Strasburg to bastion banksterów. Wierzysz w praworządność unii jewropejskiej?
   opolczyk

   Polubienie

   • Witam. Przepraszam,ze się wtrącę,być może nie mam racji,ale tak sobie myślę,że skoro zdjęcie krzyża z komendy policji katoliccy fanatycy nazwali obrazą uczuć religijnych-pomimo,iż krzyża nie spalono,nie zbezczeszczono,a jedynie usunięto-i to z miejsca,gdzie wedle Konstytucji nie miał prawa wisieć,co więcej,założono sprawę sądową komendantowi i Sąd takową sprawę przyjął-to szansa na założenie sprawy klesze również jest. Wszak chodzi o NASZĄ,POLSKĄ HISTORIĘ,NASZE DZIEDZICTWO,NASZĄ SPUŚCIZNĘ! Sprawa jest naprawdę wielkiej wagi i myślę,że moglibyście spróbować o nią zawalczyć. Brak reportera? Tym akurat bym się nie przejmowała,wszak sprawa przeciwko kościołowi niszczącemu POLSKIE korzenie byłaby tak niesamowicie niecodzienna,że reporterzy sami by się zjawili,rzecz tylko w tym,by pokazano ją tak,jak powinna być naświetlona. Chodzi o świadome niszczenie dorobku kultury słowiańskiej! Powiadomcie może wojewódzkiego konserwatora przyrody czy architektury,nagłośnijcie to! Ja wpis Opolczyka umieszczam na swoim profilu FB publicznie,udostępnię również w grupach antyklerykalnych. Życzę powodzenia i trzymam kciuki! Nie wolno niszczyć naszej historii i kultury! Zwłaszcza najeźdźcy!

    Polubienie

    • Andrea:

     Mówiąc o Polsce nie zapominajmy o tym, że nadjordańska dżuma jest traktowana, jak podejrzewa – celowo – w sposób uprzywilejowany. Okupant widzi, w jaki sposób żydłactwo konfliktuje społeczeństwo – pamiętasz np. zadymę o tzw. „krzyż smoleński”? Sam żydo-katolicyzm, nie dość że walczy z całą resztą, ze wszystkimi niekatolikami – poganami, ateistami, protestantami, prawosławnymi, muzułmanami – to jeszcze sam jest rozbity na zwalczające się frakcje przed- i posoborowców, natankowców, rydzykowców, dziwiszowców, miłośników JP nr 2 i jego krytyków. Palikota sztucznie się nagłaśnia, bo zapędza on żydłactwo na fałszywe barykady w obronie „świętej wiary”. Katolicy to bierne owieczki a raczej stado baranów (przepraszam barany), które zamiast w sposób aktywny przeciwstawiać się okupacji i niszczeniu Polski zapędzane jest do „krucjat różańcowych” w intencji Polski. Lub organizuje manifestacje na rzecz „intronizacji” obrzezanego cieśli. W ten sposów żydłacki zabobon kanalizuje aktywność milionów owieczek. I to jest na rękę okupantowi.
     Sprawa rzymskiej szubienicy w komendzie policji była jednoznaczna – tam ten symbol nadjordańskiej dżumy nie miał nic do szukania. Komendant policji postąpił słusznie. I co osiągnął? Jego przełożony zawiesił tam rzymską szubienicę ponownie. Co dla niepokornego komendanta oznacza – rusz ją a wylatujesz na zbity pysk. No i jeszcze żydowski sąd – dintojra – sprawą się zajął, choć żadnego przestępstwa nie było.
     A gdy ja ponad rok temu zgłosiłem do prokuratury spalenie, rzucanie i okładanie mieczami posągu Świętowita podczas haniebnych inscenizacji w Lądzie – prokuratura nie ruszyła palcem. Zero reakcji.
     https://opolczykpl.wordpress.com/2012/07/26/zawiadomienie-o-popelnieniu-przestepstwa/
     O tym postępku podczas haniebnych „odpustów cysterskich” powiadomiłem wszystkie związki rodzimowierców – i nic. Nie zareagowały. Tylko ja, idiota, gębę sobie zdzieram i jeszcze kopany jestem przez namolnych ugodowców jako arogancki cham, ignorant i szkodnik. Ale przywykłem już do tego. Mam grubą skórę. Tego nauczyło mnie życie.
     O naszą kulturę, tożsamość, o nasze dziedzictwo, naszą spuściznę duchową i kulturową, o Słowiańskość i Słowiańszczyznę będę walczył słowem, a jeśli zajdzie potrzeba – i czynem. Nie zamierzam ustępować namolnym żydłakom ani o milimetr.
     Nie dajmy, nie pozwólmy zniszczyć Ducha Słowiańszczyzny.

     Polubienie

   • hej, nie jestem słowiańską poganką, ale szczerze wkurwiło mnie to, co zrobili. to jest niedemokratyczne, nietolerancyjne i po prostu chamskie. mamy demokracje i tak długo jak nie dzieje się nikomu krzywda tak każdy ma prawo wierzyć i czcić to, co chce. W instytucjach państwowych wiszą krzyże i nikt jakoś nie śpieszy się ich ściągać. A Wasz pomnik owszem, bo jakimś starym pielgrzymującym prykom się on nie podoba? Chętnie was poprę jeśli macie jakieś petycje itd.

    Polubienie

    • Konsuela Wysocka:

     System polityczny Polski i zachodu jest fasadową „demokracją” bądącą de facto zamaskowaną dyktaturą agentury banksterów. Jest to plutokracja plus mediokracja (media kreują kanalie na polityków i niszczą medialnie nieagenturalnych patriotów). Politycy na urzędach to marionetki.

     O tym dlaczego Słowiańszczyzna jest niszczona akurat napisałem w kolejnym tekście:
     https://opolczykpl.wordpress.com/2013/10/31/programowe-niszczenie-slowianszczyzny/
     Zarówno żydo-katolicy, agentura banksterów jak i sami banksterzy zainteresowani są tępieniem naszej słowiańskiej tożsamości.
     Petycje nic nie dadzą. Okupant otrzymuje ich setki. Wszystkie lądują w koszu. Tu potrzeba osiągnąć organiczną pracą obudzenie tożsamości słowiańskiej u b. dużej ilości ludzi. A wtedy wyjdziemy na ulice i upomnimy się o nasze prawa.

     Polubienie

  • To może by tak zrobi akcję pisania protestu do dyrekcji Domu Turysty. Przecież to absurdalne, żeby w dzisiejszych czasach jakiś klecha decydował, o wystroju wnętrza schroniska. Jeżeli przejdzie to bez większego echa i protestów ze strony RKP, to niebawem zrzucą też tablicę ze słowami Zmorskiego i za patrona domu obiorą jakiegoś katolickiego pseudoświętego. Najpewniej JP2.

   Polubienie

 5. To straszne. Ta żydlacka obrzydliwa ruina straszyła i brukała piękno Ślęży była jak rana stara i brzydka czekałem z utęsknieniem kiedy się rozpadnie. Oczywiście ten ciągle brzęczący nadajnik to też była zbrodnia s i to dchronisko nie budziło mojego zachwytu mialem nadzieję, że jednak to wszystko szlak trafi a w pierwszym rzędzie tę paskudną ruinę. Do głowy by mi nie przyszło, że trafi się jakaś fanatyczna k… ze zgniłym pomysłem by remontować tę szpetotę zamiast rozebrać. Jeszcze bym zrozumiał gdyby ktoś tam gontynę wybudował, ale to!!! przecież to skrajne talibskie niszczenie odwiecznej tradycji o przyrodzie nie wspomniawszy. Ślęża to rezerwat choć niszczony przez bydlackich pseudoturystów osobiście zbierałem zwały śmieci na szlakch (butelki plastikowe, talezyki i inny syf) teraz jeszcze dochodzą tłumy zadżumionych fanatków, które dodatkowo zasypią śmieciami to święte miejsce przy okazji w amoku rozdeptując co się da. Pewnie jak w Górach świętokrzyskich zaczną też masakrować drzewa, zeby nie zaslaniały im jakiegoś g…. co tamsawiają 😦

  Polubienie

 6. Ryszard Staszak narzuca Domowi Turysty, jakie symbole mogą tam stać, a jakie nie. Symbole żydowskie mu nie przeszkadzają. Wręcz przeciwnie. Te czci i szanuje. A nasze własne, słowiańskie symbole są przez niego tępione.

  Akurat to nie dziwi. Uniwersalną cechą tych ludzi jest niezdolność do postawienia się w cudzym położeniu. Oni będą wyć jak opętani, gdy ich symbol zostanie usunięty z miejsca, gdzie go bezprawnie postawili. Natomiast usuwanie cudzych symboli z miejsc uświęconych tysiącletnią tradycją cudzego kultu nie jest dla nich żadnym naruszeniem norm społecznych. Narzucanie przemocą bądź nachalne wciskanie (jeśli tylko nie mogą uciec się do przemocy) swojej wizji świata jest dla nich zasługą przed ich wymyślonym przez Żydów bogiem, tak samo jak w przypadku innej zarazy, która wyrosła z tego samego pnia – islamu.
  Ich dzieje na polskich ziemiach skończą się, gdy naród polski dostrzeże, że jego kultura i tradycja nie jest ich tradycją, a korzenie jego duchowości sięgają dużo głębiej w przeszłość niż ich krótkie i znaczone przemocą dzieje ogłupiania. Polacy przestaną wkrótce potrzebować bogów, pogaństwo nie jest więc konkurencją religijną dla rzymskiego katolicyzmu. Jest za to dla niego potężną konkurencją obyczajów i tradycji, bo wszystko, co ma do zaoferowania Polakom katolicyzm (i jego odpryski) jest skradzioną parodią prastarych słowiańskich tradycji obrzędów. Ale aby słowiańszczyzna powróciła z całym swoim bogactwem duchowym, z obrzędami i tradycjami, muszą się odrodzić wspólnoty lokalne, sąsiedzkie, musi powstać Polska z dala od tel-avizora, z dala od ambony, Polska Polaków świadomych swojej przeszłości, swojej więzi z innymi Polakami (i pozostałymi narodami słowiańskimi). Dopiero wtedy żałosne błazny z ich parodią tego, co było święte dla naszych praojców nie będą miały czego szukać na naszej, zagrabionej dziś ziemi. Pytanie tylko, jak takie odrodzenie duchowe zainicjować? Społeczeństwa wychowuje się (bądź deprawuje i ogłupia) aplikując konsekwentnie pewien przekaz przez dziesięciolecia, pokolenia. Kler katolicki, z błogosławieństwem rządów okupacyjnych zakaża młode umysły od kołyski, jest bardzo efektywny – dzieci są bezkrytyczne, to, co utrwalą we wczesnym okresie życia staje się osią ich osobowości. Aby uzyskać podobnie silne efekty prania mózgu w przypadku dorosłego, musi on przeżyć jakąś wielką tragedię, wypadek. Dlatego wprowadzono „nauczanie” „religii” nawet do przedszkoli!

  Polubienie

 7. To zorganizowana akcja i trwa ona już od dziesięcioleci. Jahwiści nie spoczną dopóki na każdym miejscu podejrzanym o Słowiański kult nie ukrzyżują stawiajac sanktuaria, kaplice, drogi krzyżowe itp. Nadszedł czas ostatecznego zgnojenia Słowiańszczyzny i nic im w tym nie przeszkodzi bo plan powstał na samej górze. Jedyne miejsce do którego jest sens pisać zażalenia to sam herszt watykanu w złudnej nadziei, że zmieni postanowienia wojdyły. Klechy, prokuratury, urzędnicy wykonają polecenia które muszą wypełniać to tylko posłuszni poddani bo inaczej by się ich wymieniło na lepszych bardziej gorliwych. Słowianie mogą tylko żydowskom sposobem labiedzić, krzyczeć i się wściekać, ale to nic nie da a jesli stawią opór siłą to się ich wyustrzela, oskarży o terroryzm i pozostaną tylko niedobitki, które zdążą uciec na Białoruś bo to jedyne miejsce na świecie, gdzie jeszcze długie łapy watykańskich funkcjonariuszy jeszcze nie sięgają – ostatni skrawek wolnej świętej Słowiańszczyzny.

  Polubienie

  • Dobrogost, wiem, że to zorganizowana akcja i niewiele możemy zdziałać. Jedyne co nam pozostaje to otwarcie i publicznie krzyknąć żydłactwu prosto w ślepia – co o nim sądzimy.
   Wciąż mam nadzieję, że kiedyś losy się odwrócą. Nasze będzie na górze. I wtedy wyplenimy ich żydłackie symbole z naszej słowiańskiej ziemi.

   Polubienie

   • Żydłactwo zdycha, to są ostatnie podrygi. W dwa pokolenia będą w ich budynkach muzea, kawiarnie, kina i magazyny. Wystarczy spojrzeć na inne kraje. Albo poczytać dane o tym, jaki odsetek ich owiec chodzi meczeć w niedziele podczas żydłackich guseł. Zaczyna się walka o to, co ma być w głowach ludków tej ziemi po żydłactwie. Homolibertynizm czy coś innego?

    Polubienie

 8. Sprzeciwy i protesty nic nie dadzą. Trzeba przyjąć żydłacką filozofię postrzegania świata. Jaką bronią wojujesz od takiej zginiesz. Kleha Staszak rozpoczoł zmianę o krórej nawet nie ma pojęcia. Jeżeli PTTK Schronisko jest dzierżawione to znaczy ,że można je wykupić i przejąć na własność. Należy PO CICHU !! rozpocząć zbiórkę środków finasowych wśród rodzimowierców na wykup Schroniska. Ty Opolczyk posiadasz kontakty ze środowiskami Słowiańskimi i jesteś w posiadaniu setek adresów mailowych , które można zangażować w proces wykupu Schroniska. Było by to fundamentalne działanie na rzecz przywrócenia Ślęży do macieży. Zastanów się nad tym tematem. Obok kościoła stała by Świątynia Świętowita, pierwszy raz od ponad tysiąca lat. Ale istnieje również i zagrożenie, jeżeli dowiedzą się o tym odpowiednie służby to droga zostanie zamknięta. Ten komentarz nie jest do publikacji ! Zniszcz go.


  Pimpuś:

  Myślę, że nie ma sensu niszczenie tego komentarza. Widzisz – mieszkańcy Polski dzielą się na „równych” (ogromna większość), „równiejszych” (znacznie mniej) i „najrówniejszych” (garstka). My niestety należymy do „równych” i nawet jeśli uzbieramy pieniądze, to dzierżawę schroniska (lub wykupił na własność) dostaną „równiejsi” lub „najrówniejsi”. A nie my.
  A na budowę Świątyni Świętowita, nawet gdybyśmy cudem dostali schronisko w dzierżawę nie otrzymamy zezwolenia władz. Bo jesteśmy tylko „równi” (do golenia), a okupacyjne władze są „najrówniejsze”.
  opolczyk

  Polubienie

 9. Mój protest

  Głód zemsty, który teraz rwie przez moje serce
  Jest sporo silniejszy od mego rozumu
  Nawet moi bliscy zadziwieni wielce
  Mówią, że toczę pianę pośród tłumów
  Wzburzonych. Lecz cóż mam zrobić gdy jestem w rozterce?
  Myśli przeszywają tysiące piorunów!
  Myślicie, że pisać jest mi o tym łatwo?
  Nie martwcie się, nie wśród takich ciemności Słowianie znajdowali Światło!

  A może właśnie trzeba je wyłączyć
  By rozum poszukał prawdy wśród ciemności!
  Ciemności, która może na wieki Nas złączyć
  Może to ona jest panią Światłości?
  Jeżeli ktoś tym czynem pragnie nas rozłączyć
  I zepchnąć z klifu ku wielkiej nicości
  -Nie znając prawdy kłamstwem się posilił-
  Żyjąc w tym kłamstwie ponownie się mylił!

  Kopiąc dołki w prawdy fundamencie
  Można się spodziewać, że zwali się mur.
  Więc ktoś zaczął kopać w najgorszym momencie
  Łopatą nienawiści pełną szpar i dziur.
  Zaniosę mu słowa w najszczerszym prezencie
  Niechaj zapamięta je obleśny gbur:
  Światło Naszej Ziemi jest Prastarą Siłą!
  Dla Nas wybawieniem! Dla ciebie zaś mogiłą!

  Masław,

  Ja też w takich momentach szarpany jestem „głodem zemsty”, przychodzą mi różne myśli do głowy i świerzbią mnie ręce.
  Mam nadzieję, że kiedyś oddamy im pięknym za nadobne…
  opolczyk

  Polubienie

 10. Trzeba się sprzeciwiać formalnie i w zgodzie z prawem, bez wyzwisk bo powiedzą że agresywne czuby . Muzeum t trzeba pisać do dyrektora i do wiadomości ministra kultury 🙂 do rzecznika praw obywatelskich też by nie zaszkodziło bo stoi on ( teoretycznie) nad przestrzeganiem prawa w zgodzie z konstytucją ( prawo do wolności wyznania )

  BeataK:

  Dosadne określenia nie są „wyzwiskami” – „żydłacki fanatyk” precyzyjnie określa owego klechę. To stwierdzenie stanu faktycznego a nie wyzwisko.
  Pisanie skarg do przedstawicieli okupacyjnego systemu uważam za stratę czasu.
  opolczyk

  Polubienie

 11. Gratulacje chłopie. Supermejl!!Tylko co on zdziała ,oprócz tego ,że pozbyłeś się złych emocji? Pomoże on sprawie? Ktoś cię potraktuje poważnie? Czarny się wystraszy? Jak nie znasz na te pytania odpowiedzi , to ja ci powiem:OTÓŻ NIE!!! Takimi akcjami tylko szkodzisz sprawie.Sprawiasz,że czarni będą postrzegać pogan( nie tylko rodzimowierców) jako agresywnych chamów.Będą w dalszym ciągu stawiać znak równości między poganami , a ateistyczną palikociarnią. Nie tędy droga. Jeżeli piszesz w swoim imieniu,nie ma problemu, pisz w liczbie pojedynczej, ale nie w liczbie mnogiej.Nie życzę sobie ,żebyś pisał w m.in. moim imieniu. Dla mnie jesteś szkodnikiem i człowiekiem bez wyobraźni, ignorantem i arogantem.Utrwalasz katolicki obraz poganina.Dajesz im argumenty do ręki .Obecnie jest super okazja na ugranie wielu rzeczy dla pogaństwa w PL, np. drogą prawną. Popatrz na Wielką Brytanię.Tam poganie mogą mieć dzień wolny od pracy w dni przesilenia i inne święta ,zależnie od wiary.Pogaństwo w Wielkiej Brytanii jest chronione prawnie. Sądzisz ,że uzyskali to dzięki agresji i takim mailom? Pozdrawiam


  Xienzyc:

  Masz prawo widzieć sprawy po swojemu, ja widzę po swojemu. Katolikopolacy i tak postrzegają nas – pogan – od zawsze jako najgorszy pomiot szatana, gorszy od palikociarni i mój blog w tym niczego nie pogarsza i nie zmienia. Ja natomiast mam prawo tej żydłackiej hołocie mówić prosto w oczy co o niej myślę i nie zamierzam w moim postępowaniu niczego zmieniać. Być może nawet będzie to korzystne – w razie konieczności żydłactwo chętniejsze będzie do dyskusji z „normalnymi”, „grzecznymi” i „kulturalnymi” poganami i rodzimowiercami niż z takimi agresywnym chamem, szkodnikiem, ignorantem i arogantem jak ja.

  Możesz próbować ugrać cokolwiek dla pogaństwa, choćby i drogą prawną – nie zabraniam ci tego robić. Ja w każdym bądź razie w cuda nie wierzę. Nie porównuj Polski z Wlk. Brytanią. Tam laicyzacja i sekularyzacja jest znacznie dalej posunięta niż u nas. Okres PRL, zamiast osłabić żydłacki kk wzmocnił go. No i ten nieszczęsny santo subito JP nr 2. Co dzisiaj widać gołym okiem. W UK do wiodącego odprysku – anglikanizmu przyznaje się ledwo 20% ludności. W Polsce natomiast katolicyzm rości sobie pretensje do bycia jedyną jedynie „polską” wiarą.
  Pozdrawiam

  opolczyk

  Polubienie

 12. http://wroclaw.gazeta.pl/wroclaw/1,35751,14851547,W_Sulistrowicach_ktos_podlozyl_ogien_pod_drzwi_kosciola.html#LokWrocTxt Zgadnij kto ma teraz przejebane? Pozdrawiam

  Xienzyc:

  Ty nie masz „przejebane”. A o mnie się nie martw.
  I jeszcze jedno takie „słówko” a masz szlaban. Mój blog to nie rynsztok.
  opolczyk

  ps. kto wiatr sieje, ten burzę zbiera. Sam jest sobie żydłak-fanatyk winny. Myślał, że mu wszystko wolno, że jest bezkarny i że wszystko ujdzie mu na sucho.

  Polubienie

   • zagadek jest sporo, jedna z nich do zgadnięcia – czy lump podpalacz za flachę od xsienza nie wlazł tu ze swoimi wulgaryzmami zastraszać Gospodarza ? Cuchnie tu powiedzonkiem „łapaj złodzieja” lub „na złodzieju czapka gore”

    Polubienie

 13. Zniszczenie wszelkich religii i zastąpienie jej jedną jest jednym z głównych celów żydomasonerii. Nie popadajmy w skrajności . Nie szczekajmy na księży skoro wszyscy szczekają. Nie potępiajmy wszystkiego w czambuł. Poszukajmy wśród nich ludzi mądrych, patriotów. Polecam uwadze artykuł księdza Dariusza Sikorskiego na temat szkodliwości gier komputerowych.

  http://ost.sds.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=

  Panie Michale:

  Katolik jest z natury przede wszystkim „patriotą” katolicyzmu. Polska bez katolicyzmu go nie interesuje. On nie dba o interesy Polski a o to, aby Polska była przykuta do rzymskiej szubiebnicy . To co to za „patriotyzm”?
  Religie niech żydomasoneria niszczy. Są wytworem ludzi. A religie abrahamowe są wytworem żydowskim. Mnie one nie obchodzą. Niech żydzi i duchowi żydzi – katolicy – wytłuką się nawzajem. Będzie spokój.
  Przyrodzona Wiara Przyrody Słowian to nie „religia”. I jej nie można zniszczyć. Ona jest wpisana w „teksturę” Rzeczywistości.
  opolczyk

  Polubienie

 14. Witaj Opolczyku. Przede wszystkim należy się Tobie wielkie podziękowanie za to, że w porę dostrzegłeś zagrożenie, podniosłeś alarm, podczas gdy inne środowiska pogańskie zdaje się kompletnie przespały temat. A sprawa jest poważna. To, że kościół wszystko zawłaszcza wiadomo każdemu kto mieszka w tym pięknym kraju. Ale to już jest wypowiedzenie wojny…świętej wojny. I teraz może się okazać, czy Ślęża będzie katolickim Stalingradem. W ruinach Stalingradu umarł mit Tysiącletniej Rzeszy, czy na Ślęży upadnie mit Polonia Semper Fidelis?
  Katolicyzm szczyci się tym, że zaprzestał składania krwawych ofiar.. Zgadza się bo od odtąd wyznawcy Joszue mieli złożyć krwawą ofiarę z samego siebie. Może zabrzmi to okrutnie, ale jakoś nie rusza mnie męczeństwo świętych kościoła, bo oni to mieli wpisane w swój program. ALE ŻĄDANIE OD CAŁYCH GRUP LUDZKICH, SPOŁECZEŃSTW, NARODÓW ZŁOŻENIA SIEBIE W OFIERZE POWINNO BYĆ NAJCIĘŻSZYM, NAJPOWAŻNIEJSZYM OSKARŻENIEM WOBEC KATOLICYZMU. Nie można katolikom zarzucić braku postaw patriotycznych, ale wychowano ich na przyszłe ofiary. Tam było w międzywojniu, tak było i w XIX wieku i wcześniej. Polaków wychowano na ofiary. Wiem, że nie przepadasz zbytnio za Stachniukiem, jego wizje mogą dzisiaj trochę przerażać, ale uważam, ze w kwestii analizy polskiej duszy chyba najlepiej opisał wpływ katolictwa na postawy Polaków.
  Pozdrawiam

  Polubienie

  • Poznańczyk:

   Katolicyzm nie ma się czym szczycić! Cóż z tego, że ich rasistowskiemu pustynnemu demonowi ludobójcy nie składają ofiar z ludzi? A ile milionów wymordowali i zamęczyli w jego imieniu i ku jego chwale? Wszystkim pogańskim bogom na całym świecie nie złożono tylu ofiar, ile wymordowano w imię biblijnego Jahwe.

   Masz rację – żydo-katolików tresowano do oddawania życia za wiarę. Pamiętam kilkanaście lat temu, jak jakiś żydłacki biskup w telawiwzorni ubolewał nad tym, że kiedyś Polacy byli gotowi ginąć za wiarą, a teraz już nie. Dla tych bandytów owieczki to zwykłe mięso armatnie. Ku chwale Watykanu. I w obronie jego interesów.

   Katolikom, a przynajmniej tym gorliwym zarzucam antypatriotyzm! Dobrze ich mentalność obrazuje cytat żydłaka ks. Kazimierza Lutosławskiego:

   Cóżby ci przyszło z wolnej ojczyzny, gdyby Kościół miał na tym stracić

   Jak widać z tego cytatu interes kościoła jest dla gorliwego żydłaka ważniejszy niż wolność Polski. Więc gdzie jest tutaj patriotyzm? Ich „ojczyzną” jest nadjordańska dżuma. I o jej interesy troszczą się przede wszystkim. Interes Polski mają w nosie. To co chcą, to Polskę ukrzyżowaną, przybitą do rzymskiej szubienicy. Polska bez nadjordańskiej dżumy nie jest ich ojczyzną.

   Nie jest tak, że nie przepadam za Stachniukiem. Po prostu nie ze wszystkim co pisał i głosił się zgadzam. Choć cześć i chwała mu za demaskowanie katolactwa.

   O wpływie jahwizmu na duszę Polaków sam wielokrotnie pisałem:

   – tresuje ludzi w niewolniczej postawie wobec kleru- pastuchów,

   – okalecza psychikę strachem przed „karą bożą”, „gniewem bożym” i „wiekuistym potępieniem”,

   – wpędza w poczucie niegodności – „panie nie jestem godzien, bla bla bla”

   – tresuje w bezrefleksyjnej, tępej i ślepej wierze w żydo-biblię, bzdurne dogmaty i „naukę” kościoła – czyniąc ludzi odmóżdżonymi tępakami.

   – tresuje ludzi w troszczeniu się przede wszystkim o interesy zniewalającej ich totalitarnej i kosmopolitycznej instytucji i jej urzędników – darmozjadów pasożytów – pastuchów bezczelnie nazywających się „duchownymi”.

   Pozdrawiam

   Polubienie

   • Opolczyku masz rację. Może źle ująłem to co chciałem napisać o pewnej dziwnej postawie katolików używając słowa patriotyzm. Chodziło mi o przekierowanie o 180 stopni pewnej zdrowej, czystej i budującej energii skierowanej na rzecz wspólnoty w której się człowiek narodził i w której żyje w stronę złożenia siebie w ofierze, wykastrowania siebie z energii życia i uczynienia z siebie bezbronnej owieczki gotowej pójść pod nóż dla dobra swego pastucha.

    W pierwotnym chrześcijaństwie obiecywano jej wyznawcom, że jeśli zginą męczeńską śmiercią za cieśle z Nazaretu natychmiast trafią do raju z tego łez padołu. Dlatego początkowo pozyskiwano ludzi z upośledzonych grup społecznych. Potem oprócz tego, że Pogan składano w ofierze zaczął się wysyp różnych nawiedzeńców, którzy oddawali się Jahwe całym sobą i robili wszystko by poczuć masochistyczną radość ginięcia za swego pastucha. W porządku. to był indywidualny wybór, ale będzie dla mnie zbrodnią wychowanie całych społeczeństw i narodów na ofiary!!!!!!!!!!!

    Owe wychowanie doprowadziło do upadku I Rzeczypospolitej i powstania wzorca osobowego pod nazwą Polakatolik, że użyje terminu Stachniuka, który doskonale ową degeneracją opisał. Później w XIX wieku mamy wysyp straceńców romantyków, którzy więcej szkody narobili niż pożytku. Byłem przerażony gdy czytałem co przekazywano w okresie międzywojnia polskiej młodzieży. Kastrowano ją z wszelkiej zdrowej energii a stawiano na piedestale samoukrzyżowanie. Miałem wrażenie że II wojna światowa była jakby „szczęśliwym” zbiegiem okoliczności by w pełni zrealizowały się te „ideały”, którymi karmiono młodych Polaków.

    W efekcie mamy dzisiaj wykastrowany smutny, cierpiętniczy polski patriotyzm, który przypomina kondukt żałobny niosący krzyż, zawodzący i błagający swego naczelnego pastucha. Zdrowa energia zamieniał się w utyskiwanie na „zło” tego świata, wiara w kolejnego pastucha wybawce. Zlęknione owieczki wznoszą błagalne spojrzenia do swego „Pana” by odsunął od nich wszelkie cierpienie, aby przysłał „dobrego pasterza” uśmiercił wszystkie wilki dokoła, ale jeśli już padną ofiarą owych wilków to widocznie taka jest „wola boża”, każda śmierć zadana prze wilka jest „na chwałę Pana”.

    Oczywiście ofiary wymagano tylko od tych owieczek na dole. Wierchuszka ani myśli się ofiarować,obrasta w tłuszcz obwiesza się złotem z dumą patrząc na gotowe do ofiary stadko.

    Dlatego uważam, ze podstawowym hasłem Polaka w tej chwili powinno być:
    JESTEM POLAKIEM, SŁOWIANINEM, POGANINEM, ODRZUCAM KATOLICYZM GDYŻ NIE MAM NAJMNIEJSZEJ OCHOTY BYĆ OFIARĄ, CHCĘ ŻYĆ PEŁNIĄ RADOSNEGO, TWÓRCZEGO ŻYCIA, CHCE WZRASTAĆ ZE SWOJĄ WSPÓLNOTĄ, KTÓRĄ NIE JEST WSPÓLNOTĄ NOSICIELI KRZYŻA, ALE ZDROWA SPOŁECZNOŚCIĄ HARMONIJNIE WZRASTAJĄCĄ Z OTACZAJĄCA JĄ NATURĄ.”

    Pozdrawiam

    Polubienie

 15. W związku z próbą podpalenia żydłackiego kościoła w Sulistrowicach, gdzie proboszczem jest żydłacki fanatyk ks. Ryszard Staszak oświadczam, co następuje:
  Nie odczuwam najmniejszej odrobiny żalu czy współczucia z powodu tego, co owego księdza i jego „świątynię” spotkało. Kto wiatr sieje, ten burzę zbiera. Nie jestem piromanem i nie pochwalam prób podpalania czegokolwiek. Ale w tym wypadku nie jestem w stanie potępić sprawcy próby podpalenia – jeśli miało to związek z terrorem psychicznym, jaki ks. Staszak uprawiał wobec kierownictwa Domu Turysty na Ślęży wymuszając na nim usunięcie z publicznego widoku posąg Świętowita. Za jego butę, nachalność, arogancję, pychę i chamstwo, spotkała go zasłużona kara.
  Ten klecha ubzdurał sobie, że jest samodzierżawnym władcą Świętej Słowiańskiej Ślęży i że to on decyduje, czy posąg Świętowita może być ustawiony w miejscu publicznym. Tego fanatyka tępiącego ślady Przyrodzonej Wiary Słowian za jego butę, arogancję i fanatyzm, spotkała zasłużona kara.

  Tymczasem żydłackie „Radio rodzina” już wytypowało mnie jako jednego z głównych wrogów rzekomo „grożących” fanatycznemu klesze:

  „Kapłanowi grożono

  Sprawa jest poważna ponieważ od kilku miesięcy systematycznie niszczone są zamontowane staraniem proboszcz z Sulistrowic stacje Drogi Krzyżowej na Ślężę, kapłan jest publicznie znieważany przez grupy satanistów, grożono mu także w internecie. Oto cytat jednej z gróźb zamieszczonej na platformie blogerskiej wordpress, pod którą podpisał się niejaki „Opolczyk”:

  „Ryszardzie Staszaku, mściwy żydłaku, fanatyku rzymskiej szubienicy – won ze Ślęży. Nie masz do niej, renegacie i zaprzańcu żadnego prawa. To jest nasza pogańska Święta Góra. Wy macie wasze “święte” miejsca nad Jordanem. I tam się wynoście. Przestańcie plugawić naszą Świętą Słowiańską Ziemię jakimiś obskurnymi gusłami rodem znad Jordanu”

  Za: http://www.radiorodzina.pl/wiadomosci/8147/

  Proszę tylko wskazać mi, gdzie w zacytowanym stwierdzeniu jest „groźba”. Tam jest tylko żądanie – won ze Ślęży. A żądanie to nie groźba!

  Polubienie

  • Opolczyku, to podpalenie, czy raczej nadpalenie, ma znamiona prowokacji. Po pierwsze – nic wielkiego się nie stało, bo ogień został natychmiast dostrzeżony i ugaszony. Po drugie – to świetna okazja do odegrania teatru pokrzywdzonych i zastraszanych. Po trzecie – daje motyw do wskazywania winnych wśród oburzonych ich postępowaniem wolnych Słowian.

   Watykaniści nie takie rzeczy robili, żeby utrzymywać władzę.

   Polubienie

   • z fotografii widać, że ktoś coś podpalił ale tak, by się nie zapaliło. Okopcone drewniane rzeźby to nie robota nawet amatorów wandalizmu.

    Polubienie

 16. „Kościół cierpi, gdy nie cierpi” Skoro mówi, że się tego spodziewał a nie obawiał, odpowiedział na pytanie kto to zrobił!!! PROWOKACJA!!!!

  Polubienie

  • Ten Staszak teraz będzie odgrywał pokrzywdzonego. Uważam, że wszystko było z góry ukartowane; figura wisinakrzyżu lekko podpalona- lekko żeby nie musieli robić zrzuty na drugą i, o dziwo, natychmiast ktoś zauważył płomienie….i Staszak taki wspaniałomyślny, że wcześniej, przeczuwając atak, wysmarował drzwi impregnatem…..I taki zmęczony biedak ksiądz, że miał czas ogarnąć internet i wskazać blog, na którym jest o nim artykuł. Zadziwiające.
   Staszak to jest cham i prowokator, podjudza na kazaniach biedną gawiedź i manipuluje ludźmi.
   Koleś żyje urojeniami, myśli, że weźmie ludzi na litość. To jest oburzające, że dureń publicznie głosi, że Opolczyk mu groził – nigdzie nie pisze, że ktokolwiek groził mu. Może proboszcz lubi stworzyć sobie od czasu do czasu wokół własnej osoby „poczucie zagrożenia”- może to jest taki jego fetysz.

   Polubienie

   • Staszak dostał mejla od Opolczyka 26-go bm. — patrz artykuł. Niezwłocznie podzielił się nim z katolikomediam (od: komedia katoli), skoro już nazajutrz był artykuł katolicznicki (od: liczą ofiary swego psycho-znęcania się).

    Próbę podpalenia figury Chrystusa Frasobliwego, nieznanego dotąd sprawstwa, bada policja. Więc czemu ks. Staszak i katolicznicki pismak wydali już „wyrok” na Opolczyja? Panie Staszak: osmalenie figurki kontra zniszczenie prastarego miejsca kultu i zainfestowanie go permanentnie wiarą, obcą tradycyjnym Słowianom.
    Kto tu kogo ma pozywać?

    W jewropejsatym Polin, rzekomo gwarantującym wolność wyznania i przekonań, fanatycy katoliccy depczą prawa rodzimowierców, znesławianych jako „sataniści”. O ile znam to środowisko, nie robią takich rzeczy jak próba podpalenia.

    Oznaka fanatyzmu: typowo katoliczniki jak judeocentrycy histeryzuja w reakcji na wytykanie przestępstw i zbrodni, demonizuja swych adwersarzy i wrzucaja ich do jednego wora z prawdziwymi przestepcami. Bez żadnego dowodu powiązań, pismak RadioRodzina.pl wiąże wypowiedź Opolczyka-słowianofila z próbą podpalenia, zbrodnią nienawiści do chrześcijaństwa, może popelnioną przez nienawistnych judeocentryków, przez nich wychowaną bezpbożną młodzież polactfa, albo przez suszpy… Albo przez gówniarzy — mało to w Polin osmalania wszystkiego co popadnie idiotom z zapalniczkami, durnego niszczenia przez sprejowanie, tłuczenia szyb i in. wandalizmu z głupoty? Tylko szechterówko (sprawy „kiboli”) i merdia katolicznickie kppią „winnegp” w odruchu Pawłowa…

    Artykuł sugeruje też, że „groźby” Opolczyka są związane z remontem kościoła na Ślęży przez ks. Staszaka. Ksiądz nie ma pojęcia, że chodzi o zniszczenie pradawnego miejsca kultu Słowian przez chrześcijaństwo łacinnicze narzucone polskim plemionom przez ówczesną dojczlandię?!

    Czy Opolczyk ma dowód, że Staszak to żyd? Jeśli nie, to będzie sprawa o zniesławienie 🙂
    Wg niezjudaizowanych lingwistów, „won do…” to dosadny apel, żądanie wynikające z gniewu, niemocy — gdzie ta rzekoma groźba? Gdyby slowianofile mieli jakąś władzę czy choć przebicie, to by na Ślęży stało co innego. Postawienie kościoła i utrzymanie w miejscu kultu slowiańskiego jest wyzwaniem o wiele dotkliwszym i permanentnym niż alegoryczne żądanie, czy osmalenie fugurki świętej.

    No ale tak działają obrzezane, fanatyczne mózgi — nie ma szans na rozwiązanie konfliktów, podobnie jak we wszystkich zbrodniach syjonistów i judeocentryków, fanatyzm i szwoinizm zatyka oczy, zaćmiewa oczy, ściska mózg, mrozi serce. A wystarczyłoby zacząć rozumieć wyznawców tradycji starszej od chrześciajństwa. To co robią katoliczniki, nie ma nic z Pzesłaniem Chrystusowym. Może dlatego w Polin katolicyzm niezdał egzaminu walki z wrogami cywilizacji, którą od tysiąca lat zdominował.
    Jakby nie patrzeć, zapowiadana przez Staszaka sprawa nie ma racji moralnej, historycznej ani przedmiotowej ws. „gróźb”

    Piotrusiu – nie pisałem, że Staszak to żyd, a żydłak, wyznawca żydo-chrześcijaństwa. Katolicy co niektórzy sami mówią o sobie, że są duchowymi Żydami/żydami. Uprościłem termin „duchowy żyd” na żydłak. I tak nazywam m.in. katolików, wyznawców judaizmu w wersji zaadoptowanej dla nieobrzezanych Goim przez Szawła/Pawła.
    http://toporzel.pl/teksty/swiatof.html
    http://members.tripod.com/alabasters_archive/real_case.html
    opolczyk

    Polubienie

    • Próbę podpalenia figury Chrystusa Frasobliwego, nieznanego dotąd sprawstwa, bada policja. Więc czemu ks. Staszak i katolicznicki pismak wydali już “wyrok” na Opolczyja?

     Po tym właśnie można poznać prawdziwego żyda.
     Najpierw na Ciebie napluje a potem oskarży o antysemityzm gdy dostanie w zęby za to co zrobił.

     Polubienie

    • Czy Opolczyk ma dowód, że Staszak to żyd?

     Biblia

     Kto jest Żydem wg “Nowego Testamentu”
     „Bo Żydem nie jest ten, który nim jest na zewnątrz, ani obrzezanie nie jest to, które jest widoczne na ciele, ale prawdziwym Żydem jest ten, kto jest nim wewnątrz, a prawdziwym obrzezaniem jest obrzezanie serca, duchowe, a nie według litery. I taki to otrzymuje pochwałę nie od ludzi, ale od Boga.”
     .
     Rz 2; 28-29

     Polubienie

    • „Oznaka fanatyzmu: typowo katoliczniki jak judeocentrycy histeryzuja w reakcji na wytykanie przestępstw i zbrodni, demonizuja swych adwersarzy i wrzucaja ich do jednego wora z prawdziwymi przestepcami. ”

     Cechy charakterystyczne postrzegania świata: Mitologiczność percepcji- “widzę tylko to co należy”.
     1 Imitator, dążenie do tego aby nie Być lecz Wydawać Się.
     2 Jednowymiarowy obraz świata, czarno-biała percepcja.
     3 Powielanie wzorców, dążenie aby Określić a nie Rozumieć.
     4 Zamkniecie się na krytykę
     5 Ukrywanie prawdziwych motywów swoich postępków przed innymi.
     6 Ukrywanie prawdziwych motywów swoich postępków przed samym sobą (najpierw coś robi a potem stosownie to tłumaczy).

     Zachowanie wewnętrzne:samouspokajanie się, brak motywacji, orientacja na uzyskanie przyjemności z konsumpcji.

     1 Zachowanie zewnętrzne
     Egocentryzm:
     a) Ja-centrum świata,wszystko jest dla mnie,pancerz,sztywna granica pomiędzy sobą a innymi.
     b) “doskonałość”-postrzeganie siebie statystycznie,jako istoty idealnej wymagającej tylko drobnego dopracowania.
     c) brak wątpliwości co do własnej słuszności,maksymalna surowość dla innych jednocześnie pobłażliwość dla siebie.

     2 Strach
     a) natrętny strach o własne zdrowie i życie
     b) bojaźń i nienawiść do tego co nowe i niezrozumiałe
     c) strach przed różnorodnością,dążenie do monopolizmu,do jednego standardowego punktu widzenia.

     3 Głód
     Pragnienie władzy,dążenie do robienia zapasów,gromadzenia energii życiowej gdzie tylko można i za wszelką cenę.
     Skłonność do technik dających władze i siłę.
     Wampiryzm,pasożytowanie na energii życiowej innych ludzi(system wsysania,gromadzenia energii życiowej).

     Pragnienie władzy,gotowość na wszystko aby tylko władzy nie stracić,przedkładanie władzy autorytarnej nad władzę liberalną.
     Schlebianie tłumowi,gra na jego niskich instynktach i emocjach.
     Upojenie pochlebstwami,służalczością.

     4. Matryca Zachowania.
     Mit o własnym mesjanizmie,poczucie misji. Zezwolenie na wszystko w imię”wielkich celów”. “Jeśli nie ja to i tak będzie ktoś inny i jeszcze gorszy”
     Nienawiść do tych których krzywdził lub wobec których jest w jakiś sposób zobowiązany. (Słynny proces templariuszy, oskarżonych o satanizm i zabitych, ponieważ trzeba im było oddać pożyczone wcześniej pieniądze). “Silniejszy ma zawsze rację”. Szydzenie z ideałów ogólnoludzkich,wszystkiego co nie jest związane z bezpośrednią korzyścią materialną. Absolutyzowanie ideałów klanowych (partyjnych, narodowościowo-etnicznych itd) i wartości moralnych. Wiara w natychmiastowe nastąpienie cudu. Podejście nihilistyczne: zniszczyć “zło”(definiowane wg własnych wygód) a “dobro”(definiowane wg własnych wygód) samo przyjdzie”.

     Jeszcze jedną bardzo ważną cechą destrukcyjnej osobowości jest pragnienie aby wyglądać w określony sposób w oczach otoczenia
     i właśnie Wyglądać,robić tylko wrażenie zamiast być tym na kogo się wygląda. Jeśli jednak niepożądane informacje przedzierają się przez filtry mitologiczne,zaczynają działać specjalne mechanizmy blokujące.
     Są to: zawężanie uwagi które czyni niewidocznymi rzeczy wprost rzucające się w oczy i fałszywa percepcja nadająca diametralnie przeciwny sens zupełnie oczywistym sytuacjom. Oczywiście również “zapominanie”, działania omyłkowe i inne przejawy nieświadomych wypartych pragnień.

     Wszystko to fałszuje percepcję na tyle że zarówno manipulator jak i jego ofiara stają się ślepi i głusi,podobni do konia z klapkami na oczach który widzi tylko wąskie pasmo przed swoim nosem”.

     Megalomania – Pojęciem tym określa się potocznie zawyżoną nieprawidłową samoocenę, ale także system urojeń, tzw. urojenia wielkościowe w zaburzeniach o charakterze psychotycznym

     Osobowość narcystyczna – zaburzenie osobowości, w którym występuje wzorzec zachowań zdominowany nastawieniem wielkościowym (w wyobraźni lub na jawie), potrzebą bycia podziwianym, brakiem empatii i niezdolnością do przyjęcia perspektywy innych osób.

     Kryteria diagnostyczne DSM-IV

     * pretensjonalne poczucie własnego znaczenia (np. wyolbrzymianie osiągnięć i talentów, oczekiwanie bycia uznanym za lepszego bez współmiernych osiągnięć)
     * zaabsorbowanie fantazjami o nieograniczonych sukcesach, władzy, błyskotliwości, pięknie lub idealnej miłości
     * wiara, że jest się kimś “szczególnym” oraz wyjątkowym i że można być w pełni zrozumianym tylko przez innych “szczególnych” ludzi
     * przekonanie, że powinno się zadawać jedynie z ludźmi czy instytucjami o szczególnym bądź wysokim statusie
     * wymaganie nadmiernego podziwu
     * poczucie wyjątkowych uprawnień (entitlement), czyli wygórowane oczekiwania co do szczególnie przychylnego traktowania lub automatycznego podporządkowania się przez innych narzucanym im oczekiwaniom

     “Ale choćbyśmy nawet my albo anioł z nieba zwiastował wam ewangelię odmienną od tej, którą myśmy wam zwiastowali, niech będzie przeklęty!”-List do Galicjan 1:8

     https://opolczykpl.wordpress.com/2012/04/24/w-obronie-buddyzmu-mezamir/

     Polubienie

 17. Jeszcze jedno: mówił o satanistach….

  Zgadza sie,od kiedy pojawił się kk pojawi się ich Szatan i satanizm.Tylko katolicy uznają istnienie Szatana,żaden z nich nie neguje jego istnienia a kim jest człowiek wierzący w Szatana?Satanistą.Satanista to zbuntowany katolik.Imperium Rzymskie ze swoim włoskim judeo chrześcijaństwem powinno już dawno zniknąć z Europy i wracać tam skąd przypełzło,do Galilei.

  Polubienie

  • “ludzkość MUSI NAJPIERW UZNAĆ ISTNIENIE SZATANA”
   “Godzina szatana” o. Livio Fanzaga, Diego Manetti

   Polubienie

 18. Spokojnie, to tylko skowyt pejsowatego odprysku nadjordańskiej dżumy. Śmierć jego bliska, w niej zguba całego jahwizmu! Na nasze ziemie wrócą dawni Bogowie. Trzeba tylko uzbroić się w cierpliwość, choć przyszłość w całej europie wydaje się nieciekawa to jest szansą na obalenie pseudo władzy i czarnych bluźnierców.

  Polubienie

 19. http://www.demoty.pl/bylismy-jestesmy-bedziemy-68959

  http://www.demoty.pl/na-co-nam-w-bytowie-pomnik-bojownikow-o-polskosc-i-wolnosc-68960

  http://www.demoty.pl/rodzimowierstwo-slowianskie-69857

  http://opencaching.pl/viewcache.php?cacheid=24026

  http://fotopolska.eu/392990,foto.html

  http://www.demoty.pl/pomnik-bojownikow-o-polskosc-i-wolnosc-ziemi-bytowskiej-68968

  http://bytow.naszemiasto.pl/tag/pomnik-swiatowida.html
  http://bytow.naszemiasto.pl/tag/bytow-pomnik-swiatowida.html
  http://bytow.naszemiasto.pl/tag/swiatowid.html

  http://bytow.naszemiasto.pl/artykul/1893532,niewykluczone-ze-pomnik-swiatowida-w-bytowie-moze-zostac,id,t.html

  http://bytow.naszemiasto.pl/artykul/1987052,pomnik-swiatowida-w-bytowie-moze-zniknac-radni-zajeli,id,t.html

  http://bytow.naszemiasto.pl/artykul/1992604,pomnik-swiatowida-w-bytowie-bedzie-zburzony-decyzje-w-tej,id,t.html

  http://bytow.naszemiasto.pl/artykul/1994380,pomnik-swiatowida-w-bytowie-bedzie-zburzony-radni-przyjeli,id,t.html

  http://bytow.naszemiasto.pl/artykul/2023918,rodzimy-kosciol-polski-chce-remontu-pomnika-swiatowida-w,id,t.html

  http://www.radiogdansk.pl/index.php/wydarzenia/item/6076-pomnik-swiatowida-w-bytowie-do-rozbiorki.html

  http://www.dziennikbaltycki.pl/artykul/918585,spor-o-pomnik-swiatowida-mamut-powinien-zniknac-z-bytowa,id,t.html

  http://forum.gp24.pl/pomnik-swiatowida-w-bytowie-w-fatalnym-stanie-t57327/

  http://forum.gp24.pl/w-bytowie-chca-zburzyc-pomnik-slowianskiego-boga-t73409/

  http://forum.gp24.pl/rzemieslnicy-nie-zgadzaja-sie-na-likwidacje-swiatowida-w-bytowie-t87340/

  http://forum.gp24.pl/kosciol-protestuje-przeciw-rozbiorce-pomnika-t88095/

  Polubienie

 20. Gdy pierwszy raz usłyszałem dzisiaj o rzekomej próbie podpalenia tego kościoła, myślałem że to prawda i że ktoś rzeczywiście chciał to zrobić. Obecnie jestem pewien, że to była wredna prowokacja.
  Przesłuchałem wypowiedź fanatyka Staszaka (w poniższym linku jest jego wypowiedź w radiu):
  http://www.radiorodzina.pl/wiadomosci/8147/
  i zwróciłem uwagę na kilka istotnych szczegółów.
  Otóż Staszak stwierdził, że się tego spodziewał. Jeśli tak było, to dlaczego nie zgłosił tego na policję i nie zażądał zainstalowania kamery monitoringowej. Najlepiej ukrytej. Wtedy mieliby podpalacza/podpalaczy w ręku. Mógł to zresztą zrobić Staszak sam, z kasy kk. Nakradli majątku za pośrednictwem komisji majątkowej, dostają miliony od państwa za friko, wożą dupska luksusowymi brykami – to zwykła kamerka monitoringowa dla nich nie jest żadnym wielkim wydatkiem
  Dalej…
  Rzekomo aby się przed podpaleniem zabezpieczyć zaimpregnowano drzwi i figurkę obrzezanego cieśli. Jakby byli prorokami i wiedzieli, co podpalacze będą podpalać. I podpalacze rzeczywiście podpalili tylko to co zostało zaimpregnowane. Aby nic się nie spaliło…
  Dalej – skąd księżulo wiedział, że figurkę obrzezanego cieśli i drzwi czymś polano? Jeśli tak rzeczywiście było, to płyn łatwopalny wypalił się błyskawicznie i jego śladów nie można było po ciemku stwierdzić.
  Dalej…
  Jakim cudem w nocy natychmiast zauważono i ugaszono pożar.
  Dalej… Jeśli podpalacz użył płynu łatwopalnego, to nawet zaimpregnowane drewno byłoby dużo mocniej nadpalone, osmażone i zwęglone. Chyba że podpalacz tylko trochę czymś łatwopalnym popryskał, podpalił i chwilę później sam ugasił „pożar”. Po czym zaalarmował policję.

  Zyski z takiej operacji:

  – lekko okopcona figurka obrzezanego cieśli i drzwi staną się nieomal świętymi relikwiarzami uratowanymi cudem od zniszczenia przez satanistów lub wrednych pogan,
  – Staszak stanie się niedoszłym męczennikiem prześladowanym przez żydomasonów, pogan, cyklistów, satanistów i pederastów,
  – kk będzie opromieniony kolejnymi „prześladowaniami” za głoszoną „świętą” żydowską wiarę,
  – wzrośnie gorliwość owieczek wstrząśniętych niegodziwym atakiem na „świątynię”. Gorliwiej też będą zwalczać „wrogów” kościoła i bronić „świętej wiary”,
  – cała zadyma wykorzystana zostanie do dalszego zdecydowanego tępienia Słowiańszczyzny, dając Staszakowi przepustkę do dalszej samowoli.

  A księżulo albo z tego oszustwa się nie wyspowiada, albo wyspowiada i dostanie łagodną pokutę. Bo działał ku chwale kościoła.

  Aha, jeszcze jedno…
  Niedawno miało miejsce podpalenie meczetu w Gdańsku. Tam straty były spore. Tydzień temu próbowano podpalić cerkiew we Wrocławiu. Czy nie jest głupio katolakom, że w Polsce płoną „świątynie” islamu i prawosławia, a katolickie nie?
  No i wreszcie i katolicką „świątynię” też ktoś podpalił. Aby katolicy też byli „prześladowani”.

  Polubienie

  • Nie palą i kosciołów, nie palą i żydowskich bluźnic co chyba dokładnie pokazuje narodowość „nieznanych sprawców” zamierzających wywołąć w Polsce wojne religijną skoro się nie udało wczesniej wywołać etnicznej z Białorusinami czy Rosjanami.

   Polubienie

  • Zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa przez księdza staniaka poprzez samopodpalenie figury …. z publicznym zrzucaniem odpowiedzialności (pomawianiem) na ruchy rodzimowiercze celem wywołania ogolnopolskiego konfliktu na tle wyznaniowym. I frugo. Bedziecie kryci. ;p

   Polubienie

 21. Coś na genetyczny ząb. Ciągłość słowiańskiego państwa na przykładzie map. Z tworu zwanego Awaria bedącego mieszanką semito-zydów pochodzą i naziści (przyszli germanie) jak i „nasz” reformator państwa jaki zmienił styl rządów z wiecowego (12 wojewodów i 13 król) na dyktatorski.

  Polubienie

 22. Również napisałem odpowiedniego maila do Staszaka. Ślęża jest dla mnie drugim domem i nie wyobrażam sobie, żeby ten pajac zaczął tam organizować chrześcijańskie spotkania a tym bardziej usuwać Słowiańskie symbole! Mam nadzieję, że pokażemy naszą siłę i nie pozwolimy tym najeźdźcom z pustyni opanować do końca naszych ziem! Zacznijmy działać! Norwegowie na początku lat 90 pokazali swoją siłę, na zawsze zapisali się w historii. Czemu my Słowianie mamy być gorsi?

  Polubienie

  • BM:

   Bardzo dobrze zrobiłeś. Niech ten „pajac”, a raczej niebezpieczny fanatyk wie, że jego zapędy w katoliczeniu naszej świętej Ślęży nie będą przyjmowane przez nas w milczeniu.

   Polubienie

 23. Przed chwilą wysłalem taki oto protest.

  Zgodnie ze stanem faktycznym na dzień 30 pażdziernika 2013 roku , korzystając z przysługującego mi prawa do obrony wartości religijnych, chcę w stanowczy sposób zaprotestować przeciw usunięciu z Domu Turysty PTTK na Ślęży posągu Świętowita. Żądam natychmiastowego przywrócenia go na miejsce w którym stał do tej pory. Zgodnie z art.196 KK „Kto obraża uczucia religijne innych osób, znieważając publicznie przedmiot czci religijnej lub miejsce przeznaczone do publicznego wykonywania obrzędów religijnych, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2″.
  Dom Turysty PTTK na Ślęży nie jest Pana prywatną posiadłością. Posąg Świętowita jest symbolem wierzeń pogańskich Słowian, których przez wieki instytucja którą Pan reprezentuje, w brutalny sposób zwalczała. Jeśli w terminie do 10 listopada 2013 w/w posąg Świętowita nie zostanie przywrócony na miejsce z którego został usunięty, zostanie złożone przeze mnie doniesienie do prokuratury o popełnieniu przestępstwa.

  Świętobor:

  Bardzo dobrze! Tak trzymaj!

  Sława!
  opolczyk

  Polubienie

 24. To ja w ramach protestu że jestem dyskryminowany w moim własnym kraju wezmę zomowską pałkę pójdę pod kościół i spałuję figurkę miriam lub ich żydłackiego jeszu świat zbaw.Wtedy katolicy będą gadać że jak zwykle poganie dyskryminują świętych katolików

  Polubienie

 25. Dziś rano jak się obudziłem doszedłem do wniosku, że należałoby właściwie podziekować proboszczowi. Przecież skutek jego działań jest taki, że teraz setki a może już tysiące ludzi zaczęło się tym tematem interesować i odkrywać swoje słowiańskie korzenie. Artykuł który jest na moim blogu został również umieszczony na stronie http://interia360.pl/moim-zdaniem/artykul/rece-precz-od-swietej-gory-slezy,65197
  A działania KK można skwitować jednym stwierdzeniem. Tonący brzytwy się chwyta.

  Polubienie

  • Dobrosława:

   Dobrze, że tvn24 sprawę nagłaśnia. Wścieka mnie jedynie, że ta telawiwzornia nazywa Świętowita „bożkiem”. Bożkiem jest plugawy Jahwe ludobójca, a nie Świętowit.
   No i nikt nie mówi, że „pielgrzymów” skarżących się w Domu Turysty na posąg Świętowita szczuł żydłacki fanatyk Staszak. Ogromna większość katolactwa nawet nie miała pojęcia, kogo ten posąg przedstawiał. Są zbyt tępi i zaczadzeni, aby znać słowiańskich bogów. To ten żydłak ich instruował i szczuł przeciwko Świętowitowi.

   Polubienie

 26. Wypowiem się jako katolik ponieważ jestem nim od urodzenia ale również jestem słowianinem w zasadzie i przedewszystkim jestem słowianinem. Okazywanie braku szacunku wobec kultury starszej niż chrześcijaństwo czy tez religii (w może powiedzieć równoważnej z żydowska a może i starszej – biorąc pod uwagę iz etruskowie byli słowianami) to jest to zachowanie podobne do zachowania islamisty, który nienawidzi wszystkiego innego oprócz siebie samego i niszczy wszystko co nie jest islamskie. Taka postawa przyszła na ziemie słowian wraz z chęcią zysku i została w zasadzie wszystkim słowianom narzucona na terenie polski z małymi wyjątkami gdzie religie egzystowały obok siebie i nikomu to nie przeszkadzało. Mam propozycje dla tego księdza skoro jest tak bardzo odważny i walczy z „poganami” to niech wyjedzie na misje chrzesijańska do syrii albo iranu lub indii i tam pokaże swoją siłę a nie usuwa część kultury i tożsamości każdego polaka chyba ze sam nim nie jest. W przeciwieństwie do islamu który powstał na bazie iudaizmu i jest jak najbardziej agresywny – słowianie są i będą tolerancyjni. Pokazała to historia powstania państwa polskiego. Kto nauczył słowian nienawiści religinej? właśnie chrześcijanie kiedy pod przykrywką krzewienia religii rozszerzano wpływy państwa niemieckiego i watykanu a wszystkim chodziło o kasę. Przykład walki państwa polskiego z Krzyżakami. W pełni popieram oburzenie jakie jest na tym forum w stosunku do zachowania pseudo księdza który pomylił się z krucjatą. Jak chce walczyć to niech walczy z biedą w polsce to pokaże jakim jest wielkim człowiekiem. Dla przykładu – wielki człowiek jakim moim zdaniem był JP2 – możecie się z tym zgodzić albo i nie powiedział ze człowiek bez własnej historii, bez znajomości własnej kultury wynaradawia się i staje się szarą masą, niewolnikiem. Otóż dla mnie zarówno to co słowiańskie jak i to co katolickie ale nie to co narzucone siłą jest moją tożsamością ponieważ jestem i POLAKIEM i SŁOWIANINEM zarazem. Ten psudo ksiądz postępuje jak typowy prusak i realizuje plan bismarka czy hitlera gdzie wszystko co słowiańskie jest likwidowane i zastępowane jedyną słuszną ideologią. Mam tez prośbę do braci słowian – nie idzmy drogą jaka idzie islam czy inna religia zydowska bo to jest droga nienawiści moim zdaniem obca dla słowian.

  Polubienie

  • siemowit:

   Jak na katolika wykazujesz godną pochwały tolerancję wobec pogańskiej, słowiańskiej tradycji naszych ziem.
   Ale…
   Katolicyzm jest tak samo żydowski jak islam. A historia żydo-chrześcijaństwa, w tym żydo-katolizyzmu to historia zbrodni, rzezi, fanatyzmu, ucisku, prześladowań, nietolerancji i hipokryzji.
   Nie da pogodzić się Słowiańszczyzny i żydo-katolicyzmu. Nie można być równocześnie katolikiem i Słowianinem. Katolicyzm to żydowskość. A nie słowiańskość. Nie można dwóm panom służyć. Bo albo jednego, albo drugiego będzie się zdradzać i oszukiwać.

   JP nr 2 to posępna postać. Fanatyczny żydłak. Koleś globalisty Brzezińskiego. Zakazywał pod groźbą ekskomuniki ujawniać przypadki pedofilli kleru. Zapędzał Polskę do bilderbergowskiej unii jewropejskiej. Beatyfikował i kanonizował zbrodniarzy. Gloryfikował ludobójstwo Indian w Ameryce. Był hersztem kosmopolitycznego Watykanu i wrogiem Polski suwerennej i słowiańskiej. Był żydofilem.

   Nie idę drogą żydo-islamu ani żydo-chrześcijaństwa. Nie „nawracam” nikogo. Nie „misjonuję”. Nie ogłaszam krucjat ani „świętych wojen”. Idę pokojowo (bez broni) drogą Niklota, Drogomiry, obrońców Arkony, obrońców Radogoszczy, Bolesława II czy Masława. którzy bronili ich prawa do bycia w ich krajach wolnymi Słowianami – poganami. I którzy bronili słowiańskości naszych ziem, bronili naszej wiary, kultury i tożsamości przed mściwą, zachłanną, niszczycielską nadjordańską dżumą – żydo-katolicyzmem.

   Polubienie

   • Katolicyzm jest tak samo żydowski jak islam.

    Katolicyzm jest po prostu neojudaizmem
    odnowioną wersją judaizmu.

    Katolicyzm nie może być uważany za polski ponieważ
    gdyby był,tzn że nawet w Australii gdzie jest obecny kk
    mielibyśmy Polskę a nie mamy.

    Katolicyzm i każda inna wersja neojudaizmu
    (tzn protestantyzm,adwentyści itd)
    reprezentuje interesy „ziemi świętej”.

    McDonaldy są dokładnie tak samo polskie jak neojudaizm.
    To że stoją na terenie naszego państwa nie znaczy nic.
    No może poza jednym,korzystając z nich
    wspieramy interesy kolonizatorów.

    Polubienie

  • Wypowiem się jako katolik ponieważ jestem nim od urodzenia ale również jestem słowianinem w zasadzie i przedewszystkim jestem słowianinem.

   Hmm…

   Kto jest Żydem wg “Nowego Testamentu”
   „Bo Żydem nie jest ten, który nim jest na zewnątrz, ani obrzezanie nie jest to, które jest widoczne na ciele, ale prawdziwym Żydem jest ten, kto jest nim wewnątrz, a prawdziwym obrzezaniem jest obrzezanie serca, duchowe, a nie według litery. I taki to otrzymuje pochwałę nie od ludzi, ale od Boga.”
   .
   Rz 2; 28-29

   Biblia mówi co innego…

   Polubienie

 27. czyż nie żyjemy w średniowieczu? wróg mojego wroga jest moim przyjacielem? pamiętajmy tylko ze lepszy stary wróg niż nowy przyjaciel.

  Polubienie

 28. Absolutnie nie popieram tego co zrobił ten ksiądz za wyjątkiem tego ze zwrócił uwagę na to kim są słowianie. Mam mały apel do braci słowian. Nie idzmy drogą która szedł kościół katolicki i dzisaj idą inne „wielkie religie” jak islam itd. które ogniem i mieczem wskazują co jest słuszne a co nie. Ten ksiądz postępuje podobnie jak radykalny islamista który niszczy wszystko co nie islamskie i musi byc prześladowany bo inaczej by sie zle czuł i żadna babcia by do niego nie przyszła. Niszcząc naszą polską historię postępuje jak bismark czy hitler którzy z polaków chcieli widziec niewolników. Moim zdaniem moja tożsamość jest zarówno słowiańska jak i chrześcijańska. Nie da się tego oddzielić. Cytuje „Tożsamość „Naród jak drzewo odcięty od korzeni nadaje się tylko na boazerię.”Mezamir podobnie mówi JP2 obojętnie czy go lubicie czy nie – nie dajmy się podzielić i nie możemy zapomnieć kim byli nasi pra-ojcowie. Pamiętajmy o starym rzymskim przysłowiu – dziel i żądz.

  Pozdrawiam Braci Słowian.

  ps. a może by tak posłać podziękowania do kurii na tego księdza? podziała lepiej niż skargii !!!

  http://bialczynski.wordpress.com/aktualnosci/05-11-doktor-teolog-pluje-na-rodzimowierstwo-polskie-pod-katolickim-drzewem-w-bydgoszczy-bez-korzeni/#comment-48949

  Admin

  Polubienie

 29. Co do służenia jednym i drugim

  niemieckie chrześcijaństwo które przyszło tu do polski na siłę w pewnym okresie ustąpiło polskiemu a sztywny system łaciński nabrał z czasem charakteru polskiego. Zobaczcie na święta czy obrzędy czy daty. Ile w kościele katolickim polskich obrzędów słowiańskich? Polski kościół adoptował polską słowiańskość zmieniąc znaczenie. Ile razy polski kościół płacił za to ze był właśnie polski? przykład krzyżacy 1410 – katolicy zabiją katolików? podobnie jak słowianie walczyli ze sobą zanim pojawiło się katolik i za nim powstało polskie państwo mieszka. Zgodzę się z tobą ze religie w tym i katolicyzm jest nacechowany agresją, zazdrością i bardzo często wykorzystywany do mordów i grabierzy na całym świecie. Religia zydowska to w zasadzie agresja w stosunku do innego człowieka – co ciekawe sami byli niewolnikami w egipcie. W czasie rozbiorów polski kościół podobnie jak sami polacy był prześladowany dzięki zasadzie czyja władza tego religia a prawosławni zawsze popierali wałdzę i mieli spokój. Dzisiaj tak sie dzieje z islamem. Świat antyczny oparty był na niewolnictwie a z kogo najwięcej robiono niewolników? ze słowian obojętnie czy byli to katolicy dużej liczbie jak chciał tego hitler czy słowianie sprzedawani na targu w pradze paryżu czy też w jakimś tam kalifacie w średniowieczu. Polski katolicyzm jest nieco inny niż ten który na który się powołujesz i z którego przykłady czerpiesz wpisując jaki to on jest zły. Mam takie wrażenie ze to jak polacy patrzą na obraz boga przypomina obraz słowiański i tak bardzo w postrzeganiu starych wierzeń i nowych to się od siebie nie różnimy tak bardzo. Religia która do nasz przyszła stworzona przez zydów i pochodząca z azji miała gdzieś kobiety to byli pod ludzie. W tym samym czasie u słowian karano kobiety tak samo jak facetów za cudzołustwo była więc równość a jak jest dzisiaj? Inny przykład ile osób spalono na stosie? w europie zachodniej i w polsce? całe miasta niemieckie pozbywały się kobiet no szok a w polsce? ile było prześladowań czy stosów? znacznie miej niż na zachodzie europy bo to zależąło do ludzi a nie do wiary. zwróć uwagę ze polacy nie kolonizowali innych a to ta sama szlachta robiła z chłopów niewolników i przywiązywała ich do ziemi. (szlachta luterańska i katolicki, prawosławny lub ateistyczny plebs) W czasach piastów także robiono podboje i pewnie tez posiadaliśmy niewolników ale nie wydaje sie aby podbita ludność raczej była przesiedlana niż sprzedawana na targach niewolników o których w państwie mieszka nie słychać. Dlatego uważam ze to co polskie czy wierzenia czy historia to jedno, nie da się odrzucić jednego i drugiego. Jedno i drugie jest częścią obecnego słowianina. Kiedyś w filozofii próbowano odrzucić to co obecnie żeby wrócić do tego co było w poznaniu człowieka efekt – stworzono coś nowego ale w czasie się nie cofnięto. Dlatego tez uważam ze obecny polak to i słowianin i czasami katolik choc nie zawsze. Dlatego tez uważam ze nie można powielać błędów przeszłości i mam prośbę nie stawajmy się ci pseudo katolicy co kolonizowali innych wyrzynając innych bo w tedy staniemy się tacy sami jak oni. Dlatego też będąc katolikiem z jednej strony uważam ze moim obowiązkiem jest niepozwolenie aby to co słowiańskie jak inni wolą pogańskie zniknęło bo to jest także moja tożsamość. Jest to tak samo moje polskie słowiańskie jak to ze jestem katolikiem. Dla mnie podział robiony przez takiego a takiego jest sztucznym podziałem i ma na celu albo rozgłos albo zaspokojenie jakiś swoich potrzeb typu jestem prześladowany albo jestem obrońca.

  pozdrawiam braci słowian.

  „…co ciekawe sami byli niewolnikami w egipcie” – biblijna bajka wymyślona przez żydowskie elity i ich kapłanów dla kontroli tzw. „narodem wybranym”, również skuteczna do manipulowania tzw. gojami.
  „Świat antyczny oparty był na niewolnictwie…” – antyk to nie tylko starożytny Rzym!, gdzie podstępem podrzucone przez Żydów judeo-chrześcijaństwo trafiło na podatny grunt, a następnie zostało wykorzystane przez władzę do kontrolowania rzeszą podbitych ludów.

  Admin

  Polubienie

  • Religijni imperialiści nie ustają w wymyślaniu coraz intensywniejszych metod zniwelowania narodowej duszy u wszystkich narodów. Na dwudziestym stuleciu legło już piętno różnych idei stworzenia jednej wszechświatowej religii na osnowie chrześcijaństwa (na przykład “Róża świata” Andriejewa i in.). Celem tych zabiegów jest wytworzenie jednolitej, bezkształtnej masy ludzi pozbawionych narodowej odrębności – takich biologicznych robotów posłusznych cudzej woli. ”
   “Tak więc religia światowa występuje w roli dobrze zamaskowanego narzędzia walki politycznej o stworzenie jedynego religijnego światowego imperium. W takiej walce politycznej dają o sobie znać dwa biegunowo przeciwne dążenia: pierwsze – wola narodów zachowania swej tożsamości, czyli walka o życie narodu; drugie – dążenie pewnych politycznych kół do dominacji w świecie, co pragnie się osiągnąć drogą niwelacji narodowych odrębności i upowszechnienia przez światowe religie międzynarodowych idei, tak zwanych wartości ogólnoludzkich. ”
   “Tysiącletnia niewola duchowa, jakiej poddana była Ukraina wraz z innymi bratnimi narodami słowiańskimi, nauczyła nas wielu rzeczy. Ale i chrześcijańskie imperium obrosło przez ten czas doświadczeniem i znacznym kapitałem. Siły obu stron są na razie nierówne, ale narodom oczy poczynają się już otwierać. Na Ukrainie zaczęło się to przed drugą wojną światową. W roku 1934 młody badacz folkloru Wołodymyr Szajan podczas pobytu w Karpatach zaobserwował starodawny obrzęd, zachowany z czasów pogańskich, a mianowicie święcenie ziarna przed zasiewem. Było to dlań olśnieniem, które stało się pobudką do dalszej pracy, do poszukiwań źródeł myśli religijnej Prasłowian i w ogóle Indoeuropejczyków. ”
   “Naród kładzie na swych bogach pieczęć swej narodowości”
   http://toporzel.pl/teksty/halinaf.html

   Polubienie

  • siemowit:

   „niemieckie chrześcijaństwo które przyszło tu do polski na siłę w pewnym okresie ustąpiło polskiemu a sztywny system łaciński nabrał z czasem charakteru polskiego. Zobaczcie na święta czy obrzędy czy daty. Ile w kościele katolickim polskich obrzędów słowiańskich? Polski kościół adoptował polską słowiańskość zmieniąc znaczenie.”

   Propagandowe bzudy. „Kościół” jest żydowski a nie polski. I nigdy nie będzie „polski” a polskojęzyczno-żydowski – żydowski „bóg”, żyd Joszue w roli „syna bożego”, żydówka Miriam w roli „matki boskiej” i „królowej Polski”, żydowska księga zbrodni – biblia – jako „objawione słowo boże”. Same żydzizmy – tyle że przez katolikopolaków propagowane po polsku. Nie „adoptował” żydo-kościół świąt, obrzędów czy dat a – nie mogąc pogaństwa wytępić – to wszystko po prostu sobie bezprawnie przywłaszczył nadając temu żydowską ideologiczną nadbudowę i interpretację. Zżydził w ten sposób słowiańskie obrzędy i święta.

   „zmieniąc znaczenie”

   No właśnie – słowiańskie przerobił na żydowskie, nadjordańskie.

   Polubienie

 30. Siemowit napisał cytuję : ” Nie idzmy drogą która szedł kościół katolicki i dzisaj idą inne “wielkie religie” jak islam itd. które ogniem i mieczem wskazują co jest słuszne a co nie. ” żydostwo chce abyś tak właśnie myślał że islam jest Twoim największym zagrożeniem …Osobiście odrzucam wszelkie żydoreligie – islam, chrześcijanizm i nie interesuje mnie żaden buddyzm etc ale to właśnie muzułmanie cierpią obecnie najwięcej z rąk nawiedzonych chrzescijanskoateistycznych międzynarodowych głupków -goi .Chcę dodać jedno że gdyby porównać chrześcijanina do muzułmanina to powiem tak : muzułmanie górują gigantycznie moralnie, etycznie nad każdym jednym obłudnym chrześcijaninem .

  Bronisław:

  Zgadza się. Tzw. „terroryzm islamski” to głównie operacje pod obcą flagą inspirowane i inscenizowane przez Mossad, CIA i podległe im wywiady zachodu. Islam się broni (Afganistan, Irak, Libia, Syria, Iran) bo gwiazda Dawida naszczuła rzymską szubienicę na półksiężyc, a nie atakuje.
  opolczyk

  Polubienie

 31. „O! Polsko! jeśli ty masz zostać młodą

  I taką jak ta być, co dzisiaj żyje?!

  I być ochrzczona tą przeklętą wodą,

  Której pies nie chce, wąż nawet nie pije;

  Jeśli masz z twoją rycerską urodą

  Iść między ludy jak wąż co się wije;

  Jeśli masz zrównać się z podstępnym Włochem:

  Zostań, czem jesteś- ludzi wielkich prochem!”

  „Jak owe jaje, w którem kiedyś Leda

  Powiła syna Bogu łabędziowi-

  Jak?- dzisiaj się to wytłumaczyć nie da katolikowi;

  A gdym tłumaczył, to panna Prakseda

  Święta- aniołek jezuicki, wdowi, 🙂

  Jak na kazaniu siedziała sanskryckim,

  A potem dała mi w łeb- Witwickim.

  Więc dziękowałem Bogu, że spod prasy

  Nie wyszło jeszcze sześć psalmów Bojana,

  Bobym te wszystkie KATOLICKIE KWASY

  Miał na łbie, (…)”

  (z Pieśni V)

  „To wszystko, co mam, co kocham, w co wierzę.

  W co wierzę… Tu mię spytasz czytelniku:

  W co?… Jeśli powiem- będzie wiele krzyku.

  A naprzód ten rym, co drwi, lub przeklina,

  Me polityczne credo; jest to sfera

  Dantejska. Wierzę sercem poganina

  W rym Szekspirowski, w Danta i w Homera.”

  „Przed słońcem ciebie z trwogi wyspowiadam…

  Fałsz ci pokażę w ostatnim pacierzu,

  I pokazanym fałszem śmierć ci zadam;

  Patrząc na twoją twarz zieloną w nocy

  Jak księżyc- słońca wyrzekłeś się mocy?

  Jam ci powiedział, że jak Bóg litewski

  Z ciemnego sosen wstałeś uroczyska;

  A w ręku twem krzyż jak miesiąc niebieski,

  A w ustach słowa, co jak piorun błyska.

  Tak mówiąc- ja syn pieśni!syn króleski!

  Padłem.- A tyś już następował z bliska,

  I nogą twoją jak na trupie stawał?

  Wstałem- jam tylko strach i śmierć-udawał!

  (…)Bądź zdrów!-a tak się żegnają nie wrogi,

  Lecz dwa na słońcach swych przeciwnych-Bogi.”

  -Juliusz Słowacki

  Polubienie

 32. na podstawie tego co u was i nie tylko można przeczytać można stworzyć mniej więcej taki obraz relacji – watykan – polska.

  Polska niepodleglość od kiedy w polsce jest obecny kościół katolicki ciągle jest zagrożona. POlacy ciągle się dzielą itd a skutki widac juz dzisiaj. Kosiół katolicki zdradził polskę już kilka razy. Od czasów mieszka 1 rzucił kilka klątw na poskich władców. Za czasów mieszka 1 kosiół był pod wpływem niemieckim i pilnował interesów niemieckich w polsce. Dzięki klatwie rzuconej na bolesława chrobrego polska traci koronę oraz terytorium na korzyść sąsiadów. Zniszczona została historia oraz kultura a zatstąpiono ją obcą. W roku 1079 Bolesław Śmiały odbudował potęgę Chrobrego. Z powodzeniem interweniował na Węgrzech i na Rusi, zdobył Kijów, koronował się na króla. Był sojusznikiem papieża, skutecznie bił Niemca. Ale duchowieństwo było wtedy w 80% niemieckie. Śmiały nie walczył z Kościołem, wręcz przeciwnie – umacniał go. Jego władza była jednak dla Kościoła zbyt silna. Gal Anonim, przecież zakonnik, w swojej kronice nazywa Biskupa Krakowskiego Stanisława traditor – zdrajca.W czasie rozbicia dzielnicowego kosciól szczól jednych książąt na drugich a zdjemowanie klątw drogo kosztowało. To samo z klątwami rzuconymi na jagielonów dzieki temu osłoniono istnienie zakonu krzyżackiego. Batory nie mógl podporządkowac sobie rosji z którą wygrał wojne ponieważ przeszkodziła mu w tym dyplomacja watykańska. Innym przykładem okłamywania polaków są obecane subsydia wojenne dla sobieskiego których papierz nigdy nie dał. Całe szczęscie ze sobieski sam umiał się zatroszczyć o kase dla siebie i wojska uderzając na obóz wroga. Przykładów wrogiej działalności kościoła jest więcej. Gdybyśmy poszukali głebiej to i powstania kozackie i liberum weto zawdzięczamy jezuitom i biskupom przychylnym hasburgom. W 1717 dzieki postawie kościoła i cara rosji dalej mielismy sasów dalej rozbiory. wystarczy poczytac o sejmie niemym. Jezuici byli najwiekszymi wrogami polski. Radziwił kardynał i interex podpisuje 1 rozbiór polski za to otrzymuje nadania ziemskie. w czasie targowicy i powstania koścuszkowskiego Często się przy okazji bogacono na grabieży, jak choćby rzeczywisty przywódca konfederacji targowickiej na Litwie biskup Kossakowski, gdy zagarnął bezprawnie dobra skarbowe na sumę 900 000 złotych polskich. za to 9 czerwca 1832 r. papież Grzegorz XVI ogłosił encyklikę o posłuszeństwie władzy cywilnej „Cum primum”. Skierowane do wszystkich arcybiskupów i biskupów Królestwa Polskiego pismo potępiało powstanie listopadowe jako bunt podjęty przeciwko legalnej władzy cara. W 1863 kosciół polski układa się z carem rosji całe szczęscie ze car ma to gdzieś i dalej przejmuje katolickie latyfundia zbudowane na niewolniczej pracy chłopów polskich. od 1881 do 1885 roku okupancji podpisali umowy z watykanem. Stolica Apostolska darząc szczerą antypatią Józefa Piłsudskiego, później niż państwa zachodnie uznała de iure odrodzoną Polskę, a mianowicie 30 marca 1919 roku. od 1920 do 1989 polacy byli potrzebni watykanowi aby walczyć z komunizmem. W 1989 roku ponownie kościół polski jest obecny przy rozmowach okrągłego stołu i akceptuje po tym okresie wszelką patologie społeczną aby tylko nastąpił zwrot majątków oraz istniał fundusz kościelny. W 1989 roku polska była 10 gospodarką na świecie obecnie może jest 20 a z roku na rok rośnie ubustwo dane WHO. Czy kościól katolicki rzeczywiscie jest wyrazem woli i wartości narodu polskiego?

  mam dwa pytania
  1) dlaczego watykan traktuje polaków jak niewolnicy?
  2) watykanowi podobnie jak komunie nie zależy na państwach narodowych. skąd to podobieśńtwo? czy oba systemy chcą uszczęśliwić możliwie największą liczbe podanych?
  3) a może jednak prawdą jest pochodzenie etrusków oraz lechistanu? i dla tego tak jesteśmy traktowani?

  Polubienie

 33. 1) dlaczego watykan traktuje polaków jak niewolnicy?

  Ponieważ wierni są nauczeni ze mają być sługami Pana
  i dla nich niewolnictwo jest cnotą,zaszczytem.

  Polubienie

 34. Dobrze zrobiłeś, że zgłosiłeś do prokuratury obrazę uczuć religijnych (tu: rodzimowierców). Sam to chciałem uczynić.

  Źle zrobiłeś, że nazywasz kogoś „żydłakiem” i nawołujesz do nienawiści.
  Miłością udowodnij, że twoja religia jest lepsza.

  Polubienie

  • Wroclawianin niekatolik:

   „Dobrze zrobiłeś, że zgłosiłeś do prokuratury obrazę uczuć religijnych (tu: rodzimowierców). Sam to chciałem uczynić.”

   Należało to uczynić. O wojowniku świadczą czyny nie słowa.

   „Źle zrobiłeś, że nazywasz kogoś “żydłakiem” i nawołujesz do nienawiści.
   Miłością udowodnij, że twoja religia jest lepsza.”

   Może i źle, ale zasłużył na „żydłaka”. Zacytuj – gdzie nawołuję do nienawiści.

   Niczego nie zamierzam „udowadniać” i nie bawię się w hipokrytę, który mówi o miłości bliźniego, a pogan, „innowierców”, „heretyków” i „bluźnierców” spaliłby na stosie, gdyby tylko mógł.
   Nie cierpię fanatyków spod znaku rzymskiej szubienicy i nie zamierzam tego ukrywać.

   Polubienie

 35. Mysle ze aby prokuratura cos zrobiła to trzeba zalegalizować „nową” nasz prastarą religie. Potrzebny jest zwjązek wyznaniowy.

  a co do stosunku do heretyków – itd. wydaje mi się ze słowianie bardziej najeżdzali na innych niz na siebie. Walki wewnętrzne – np bratobójcze walki polacy kontra ukraincy obojetnie czy mieli racje lahy czy lub inni doprowadziły do likwidacji państwowości obu narodów na czym skorzystał silniejszy sąsiad.

  Państwa słowiańskie opisane na stronach chociażby na tym serwisie pokazują ze były to państwa raczej pokojowe nastawione, bardzo dobrze zarządzane z bardzo dobrze rozwinietym handlem, kulturą. Dopiero najazdy plemion niemieckich spod znaku krzyża spowodowały iż zmienili nastawienie do świata. Aby się rozwijać trzeba najpierw uwolnic się z pod znaku niemieckiej dominacji zbudować silną gospodarke a dopiero w tedy myśleć o podbojach.

  Polubienie

 36. Pingback: [dyskusja] MANIFEST ŚLĘŻAŃSKI – APEL DO NARODU POLSKIEGO | Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

Możliwość komentowania jest wyłączona.