Wezwanie wolnych obywateli Słowacji

.

Detektyw Michał Jarzyński w komentarzu wrzucił film z wezwaniem wolnych obywateli Słowacji. Oto on:
.

.

Apel ten został odczytany w „parlamencie” Słowacji.
.

.
Akurat ten fakt jest dla mnie zastanawiający. Normalnie w słowackim knessejmie takiego apelu by nie odczytano. Jedynym wyjaśnieniem byłoby to, że nawet wśród posłów są ludzie nie skorumpowani i mają dość okupacji, rozkradania i zniewolenia ich kraju.
.
 W komentarzu na temat wezwania detektyw Michał Jarzyński napisał:

.

„Wezwanie wolnych obywateli Słowacji. Z tezami tego wezwania w odniesieniu do Polski i Polaków w większości się zgadzam . Mam dwa ale…

-bandytów i złodziei zamiast puszczać wolno z łupem i błogosławieństwem na drogę należy osądzić i ukarać . Pytanie kto to ma zrobić, przecież nie sądy i prokuratury pozostające w ich rękach i im służące.

-jak to zrobić od strony organizacyjnej, operacyjnej i technicznej, by nie doprowadzić do powtórki z historii , przegranych i wyniszczających naród powstań.”

.

Myślę, że wezwanie bandytów i złodziei do wyniesienia się ze Słowacji ma właśnie na celu niedopuszczenie do wyniszczającego powstania. Niestety łudzenie się, że bandyci i złodzieje zrezygnują z dalszego okupowania Słowacji jest nierealne. Oni dobrowolnie się nie wyniosą. Chcą przejąć Słowację na prywatną własność, a ze Słowaków chcą zrobić ludzkie bydło robocze.

Myślę też, że byłoby chyba nawet korzystniej, gdyby grabieżcy skorzystali z takiej opcji i dobrowolnie wynieśli się za granicę. Bez nich i bez ich „łupów” kraj w szybkim tempie odbudowałby się i stałby się domem (a nie jak obecnie – obozem pracy niewolniczej) dla jego mieszkańców. Inaczej bez generalnego – totalnego – strajku, masowych wielomilionowych demonstracji, okupacji ich urzędów i być może wojny domowej bandytów (wspieranych przez NATO i policję/żandarmerię jewropejską) tak łatwo Słowacy się nie pozbędą. Nie tylko oni. My też nie.

Istotne jest to, że w Słowacji są ludzie, którzy opisują sytuację ich kraju identyczną z sytuacją rozszabrowanej i zniewolnej Polski. To samo dotyczy zresztą wszystkich unijnych baraków, USA, Kanady, Australii, Japonii i wszystkich krajów opanowanych przez agenturę banksterów i Izraela.

Słowacja jest podobnie jak Polska okupowana, rozkradana, szabrowana i gnojona od roku 1989. To żydowski „okrągły stół” urządzony w Polsce przez Żydów z PZPR i Solidarności był sygnałem startu do przejęcia władzy przez taką samą klikę w Słowacji. U nas pełniący obowiązki Polaków i komunistów Żydzi z PZPR odrzucili zbędną im w tym momencie ideologię socrealizmu i stali się piewcami żydo-kapitalizmu i wasalmi ich bogatych pobratymców – żydowskiej globalnej lichwy.  Wsparcia udzieliła im żydowska elita Solidarności. Od tego czasu – od 1989 roku wszystkie rządy w Polsce były agenturą banksterów i Izraela. Od tego też czasu szabrowano, rozkradano i niszczono polską gospodarkę, a Polaków przerabiano w ludzkie bydło robocze, coraz biedniejsze i coraz bardziej zniewolone.

Jak widzimy na Słowacji sytuacja jest podobnie dramatyczna. Na szczęście  Słowacy się budzą. Nie zawierzają żadnej „opozycyjnej” partii w ich knessejmie, jak to robią miliony ogłupionych Polaków – w żydowskim PiS-ie dopatrując się nadziei. PiS tak samo należy do okupacyjnego systemu.

Odnośnie „wezwania” mam jeszcze trzy uwagi.

– Jest tam mowa o niezdrowej żywności – odpadach, „których ludzie w „rozwinętych” krajach nie kupiliby”. W rzeczywistości jest inaczej. We wszystkich tzw. „rozwiniętych” krajach ogólnie dostępna w supermarketach żywność to trucizny, odpady i śmieci produkowane zgodnie z dyrektywami jakie zawiera Codex Alimentarius.
http://antynwopolska.wordpress.com/2010/11/27/codex-alimentarius/
.

Jest też mowa w „wezwaniu” o „nieudolności” rządzących. W rzeczywistości jest inaczej – rządzący są agenturą banksterów i świadomie i celowo prowadzą politykę zniewolenia i rabowania Słowaków. Bieda Słowaków nie jest więc spowodowana nieudolnością rządzącej agentury. Jest zaplanowana i konsekwentnnie realizowana.

– Jest też w „wezwaniu” stwierdzenie o krzywdach, wyrządzonych przez okupanta Słowacji „własnemu narodowi”. Obawiam się, że duża część wszystkich rządzących Słowacją ekip od 1989 roku nie jest Słowakami. Są to „przebierańcy” pełniący obowiązki Słowaków. Służą oni interesom swoich pobratymców. Tych ze szczytów piramidy NWO. Którzy kierują się scenariuszem z ich „pism świętych”:

.

“Ziemię do której przybywasz jako przychodzień… dam tobie i twojemu potomstwu na wieczne posiadanie.
Rodzaju 17, 8

.

Wytracisz więc wszystkie narody, które twój Bóg, Jahwe, wyda tobie. Nie będziesz znał litości nad nimi.
Powtórzonego prawa 7, 2

.

“I stawią się obcy, aby paść wasze owce, a cudzodziemcy będą waszymi oraczami i winiarzami, a Wy będziecie nazwani kapłanami Pana, sługami naszego Boga mianować was będą ; zużyjecie bogactwa narodów i w ich sławę odziewać się będziecie.”

Izajasza 61, 5-6

.

“Tak mówi Pan Bóg: “Oto skinę ręką na pogan i między ludami podniosę mój sztandar. I odniosą twych synów na rękach, a córki twoje na barkach przyniosą I będą królowie twymi żywicielami, a księżniczki ich twoimi mamkami. Twarzą do ziemi pokłon ci będą oddawać i lizać będą kurz z twoich nóg.
Izajasza 49, 22-23

.

“Przyjdą do Ciebie i będą twoimi; chodzić będą za tobą w kajdanach; na twarz przed tobą będą padać i mówić do ciebie błagalnie.”
Izajasza 45, 14

.
“Ja wzmocnię cię i rozmnożę cię bardzo. Z ciebie wyjdą królowie i będą rządzić wszędzie, gdzie tylko dojdą ludzkie ślady. Twemu potomstwu dam całą ziemię pod niebem i będą rządzić wszystkimi narodami, tak jak bedą tego pragnęli…”
Jub. 32, 18-19

.

.

Ta grabież i zniewalanie Słowacji są zaplanowane i konsekwentnie realizowane przez agenturę tego samego okupanta, który ograbia i okupuje Polskę.

Popieram wezwanie wolnych obywateli Słowacji. Solidaryzuję się z naszymi Braćmi Słowakami.

Mam też nadzieję, że my, Polacy pójdziemy ich drogą – odrzucimy wszystkie partie agenturalne, przypniemy sobie biało-czerwone wstążeczki, a gdy zobaczymy ilu nas jest – wyjdziemy wielomilionową masą na ulice mówiąc okupantowi – NIE! Po czym go po prostu ubezwłasnowolnimy i rozliczymy.

.

opolczyk

.

precz z jahwizmem

.

Ręce Boga

12 komentarzy do “Wezwanie wolnych obywateli Słowacji

  • Borowik:

   Nie jestem ani marksistą, ani komunistą, ani tym bardziej leninistą czy trockistą. Ci dwaj ostatni wykorzystując ideologię Marksa „wzbogacili” ją o ideologię terroru. Byli twórcami i piewcami „czerwonego terroru”. Byli bandytami wykorzystującymi marksizm jako broń ideologiczną.
   U Marksa cenię tylko to, że ogólnie podał metodę jak uwolnić zachód od wszechwładzy banksterów – nacjonalizacja banków i likwidacja wielkiego kapitału. Reszta u Marksa to tylko zbędna a nawet szkodliwa ideologia. Nie jestem ani za gospodarką planową (zakłady mają produkować to co jest potrzebne a nie to co nakazują planiści), ani za „dyktaturą proletariatu”. Nie jestem za jakąkolwiek dyktaturą. Lokalne wspólnoty, mające własne samorządy o ogromnie wzmocnionych kompetencjach kierowane przez najmądrzejszych i najuczciwszych – to jest mój program. A nie internacjonalizm i dyktatura proletariatu.
   Z ideologii lewicy cenię tylko najogólniejsze i odideologizowane założenia – państwo socjalne, bezpieczeństwo socjalne dla wszystkich, likwidacja ogromej różnicy w zamożności. Państwo, gdzie jest garstka miliarderów i miliony biedaków, żebraków i bezrobotnych jest chore.

   A „ci ludzie” (http://www.1917.net.pl/) to ortodoksyjni marksiści-leniniści-trockiści. Gotowi walczyć o „czystość światowej rewolucji”, kultywujący zbrodniarzy Lenina i Trockiego, chcący jedynie słusznego, dogmatycznego komunizmu marksistowsko-leninowsko-trockistowskiego. Tacy jak oni nie potrafią myśleć samodzielnie i dlatego potrzebują ideologicznych szczudeł.

   Detektyw Michał Jarzyński:

   Nie wszyscy Rosjanie wspominają z wdzięcznością Stalina. Owszem, stał żydowskim globalistom z NWO na drodze, ale zrobił to zbyt wysokimi kosztami ludzkimi. Był ideologiem terroru jak Lenin czy Trocki. A ZSRR w jego czasie było gigantycznym obozem pracy przymusowej. Idiotycznie przypisuje się jemu zwycięstwo w „wielkiej wojnie ojczyźnianej”. Wiele jego fatalnych czy wręcz zbrodniczych rozkazów kosztowało życie milionów żołnierzy i ludności cywilnej. Wojnę wygrała Armia Czerwona, najczęściej zapędzana pod lufy wroga zaporowymi oddziałami NKWD. A nie Stalin. Propagandowo podczas wojny Stalin odszedł nawet od ideologii „proletariackiej” i wojny nie nazwał wojną proletariacką a „narodową”. Grał na uczuciach patriotycznych gnębionych Rosjan, powypuszczał nawet popów z obozów i pootwierał cerkwie. Aby tylko Rosjanie chcieli walczyć z III Rzeszą o jego władzę nad ZSRR. Nie wszyscy Rosjanie dali się na to nabrać – własowcy czynnie chcieli wspierać III Rzeszę. Gdyby hitler był mądrzejszy, miałby wielomilionowy korpus z jeńców radzieckich.
   http://pl.wikipedia.org/wiki/Rosyjska_Armia_Wyzwole%C5%84cza

   Trocki, Lenin (Stalin też) byli bandytami. Należeli do lumpen-inteligencji najczęściej żydowskiej, zazdrościli bogactwa pobratymcom banksterom i chcieli zdobyć władzę dla siebie. Wprawdzie nie byli de facto właścicielami skarbów Rosji, ale byli ich dysponentami. Różnice ideologiczne pomiędzy Stalinem a Trockim przypominają różnice ideologiczne pomiędzy katolikami a protestantami. Obie sekty głoszą ten sam żydzizm, tyle, że inaczej go interpretują. Tak też było w sprawie sporu Stalina i Trockiego. Trocki – z początku wróg kapitalizmu i banksterów po wymuszonym wyjeździe na emigrację bardziej potępiał konkurenta Stalina niż kapitalizm. Trockiści z czasem stali się ewidentną agenturą banksterów – a to z tego względu, że najwięcej energii ich czwarta międzynarodówka poświęcała na walkę ideologiczną z realsocjalizmem niż z kapitalizmem.

   Polubienie

   • niestety prawa fizyki sa po stronie banksterów. musiałby nastapic jakis globalny kataklizm, ktory zniszczyłby cywilizację technologiczną. moim zdaniem NWO to jest ludzkie przeznaczenie i nie da sie przed tym uchronić. zeby walczyc z dyktatura samemu trzeba zostac dyktatorem. bierny opór to stosuja barany jak ida na rzeź i widać jak to się dla nich konczy. jedyna nadzieja to zniszczyc raz na zawsze ta planete przy pomocy broni jadrowej. budowac takie obiekty o mocy kilku gigaton. setki na całym swiecie i na raz to odpalic.

    Borowik:

    Po stronie banksterów nie stoją żadne prawa fizyki. Ich siłą jest przede wszystkim nasze skłócenie, rozbicie, ogłupienie milionów wyzyskiwanych i zniewalanych oraz inercja kolejnych milionów, które po prostu straciły nadzieję. NWO nie jest przeznaczeniem.Jest zbrodniczą uzurpacją. Anty-cywilizacja techniczna sama padnie na pysk, zadusi się własną chciwością i truciznami. Inna rzecz, że bandyci dążą do wywołania ogromnego kryzysu. Ale zawsze istnieje ewentualność, że sytuacja wymknie się im spod kontroli. To zależy tylko od tego, ilu ludzi w ilu krajach okupowanych przez żydo-globalistów wyjdzie na ulice i nie da się prowokatorom i podstawionym agentom poprowadzić na fałszywe barykady.
    Niszczenie planety bronią jądrową to szaleństwo. Wystarczy, że oni gotowi byliby to zrobić. Nie bądźmy do nich podobni.
    opolczyk

    Polubienie

 1. Od pewnego czasu mam intuicję, iż obecny Nowy Porządek Świata /NWO/ jest nową odmianą trockizmu, przezwyciężonego w swoim czasie przez Stalina. Dążenie do wielkiego chaosu, światowej rewolucji to przecież cel nr.1 tegoż trockizmu. Mając to na uwadze osobiście uważam, iż bardzo ostrożnie trzeba podchodzić do wszelkich wezwań do przebudzenia, nawet tych jak najbardziej słusznych, by nie okazało się znowu, iż to nie my , lecz oni tym kierują w pożądanym przez siebie kierunku.

  Polubienie

 2. Stalin niezależnie od tego co o nim sądzić zatrzymał w swoim czasie tworzenie Międzynarodowego Nowego Porządku Świata.

  Przy czym zdanie na temat Stalina i jego roli dla Rosji jest inaczej oceniane przez Rosjan /przypomnę generał Pietrow/, niż przez Polaków. Dla dużej części Rosjan Stalin jest synonimem rosyjskiego patrioty. Przez Polaków Stalin oceniany jest przez pryzmat rządów, które zainstalował w Polsce po II wojnie światowej i związanych z tym represji wobec polskich patriotów. Stalin bał się polskiego nacjonalizmu, co wcale nie usprawiedliwa zbrodni na polskim narodzie dokonanych pod jego szyldem.

  Polubienie

 3. Współczesne oblicze wolnomularstwa /masonerii/ w Polsce :

  http://www.wiadomosci24.pl/artykul/komandosi_jako_wystroj_prywatnej_imprezy_24874.html

  W Łodzi w dniu 27 kwietnia 2013 r. odbyła się inwestytura nowych członków międzynarodowego zakonu św. Jerzego, której towarzyszyła specjalna oprawa religijna /kościelna/ oraz świecka z udziałem wojska, młodzieży /harcerzy/, bractwa kurkowego :

  Wiedza o wolnomularstwie /masonerii/ znajduje się między innymi tutaj :

  http://www.racjonalista.pl/kk.php/d,54

  Wydaje mi się , iż rozpatrywanie współczesnych wydarzeń w kraju i na świecie , śledzenie ich biegu oraz ich analiza bez tej wiedzy jest nie pełna i raczej niemożliwa.

  Polubienie

  • Temat masonerii jest trudny do jako tako obiektywnej oceny, gdyż zbyt wiele kursuje na jej temat mitów i dezinformacji. Ocena roli masonerii w wydarzeniach światowych jest oceniania całkowicie sprzecznie. Jej apologeci pokazują wyłącznie pozytywy, wrogowie wyłącznie negatywy. Przy czym współcześnie rola masonerii jest w dużej mierze przeceniana. W wiekach XVIII i XIX wpływ masonów na historię był znaczny. Podam kilka przykładów – masoni stali za utworzenieu USA. Brali udział w tworzeniu do spółki z katolikami szkodliwej konstytucji 3 maja, jak i w skierowanej przeciwko niej konfederacji targowickiej. Masonów znajdziemy w rewolucji francuskiej, jak i w zjednoczeniu Włoch i likwidacji państwa kościelnego. Za to ostatnie należy się im chwała. zlikwidowali wielowiekowy totalitarny i zbrodniczy twór, odbierając papiestwu realną władzę polityczną. Masoni byli wśród inicjatorów szkodliwego i skazanego na porażkę powstania listopadowego.
   Bezstroninie rzecz biorąc i abstrachując od ukrytych celów wierchuszki masońskiej, która stała się wasalskim wykonawcą planów banksterów, ruch masoński był pozytywny – wzywali do równości i braterstwa ludzi. Gdy powstawała masoneria Europą wstrząsały nieustanne wojny, a fanatyzm wyznawców zwalczających się odprysków żydo-chrześcijaństwa był przerażający. Ponadto w Europie królował ustrój stanowy, z uprzywilejowaną garstką arystokracji i kleru oraz ogromnych rzesz wyzyskiwanych, uciskanych i pozbawionych jakichkolwiek praw publicznych chłopów. To należało zmienić.
   Przy masonerii należy pamiętać o tym, że ogromna większość masonów nigdy nie przekracza trzech najniższych stopni wtajemniczenia i nie mają oni pojęcia o tym, że wierchuszka lóż służy banksterom.
   Do lóż wstępują ludzie z różnych powodów. Nie bez znaczenia jest zwykła ludzka próżność – chęć przynależności do elitarnego, ekskluzywnego i owianego mgłą tajemniczości stowarzyszenia. Wielu masonów niższego wtajemniczenia to w sumie dobroduszni ludzie wierzący w oficjalne hasła masonerii. Ci ludzie dostrzegają zło na świecie i chcą temu przeciwdziałać.
   Nie zapominajmy i o tym, że jeden z głównych krytyków i wrogów masonerii – kk – sam ma własną lożę masońską – Opus Dei.
   Znaczenie i wpływy masonerii dzisiaj są o wiele mniejsze niż w przeszłości. Banksterzy stworzyli agendy takie jak Grupa Bilderberga, Komisja Trójstronna, Rada Stosunków Międzynarodowych czy Klub Rzymski i za ich pośrednictwem kierują polityką światową. Mają w licznych krajach agenturalne i posłuszne im partie i rządy. Kontrolują system bankowo-finansowy, giełdy i gospodarkę całego żydo-zachodu. Ponadto kontrolują media mając na usługach tysiące dziennikarzy – intelektualnych dziwek – utrzymujących oglądaczy, słuchaczy i czytaczy w banksterskim matrixie. W dużej mierze kontrolują internet i treści tam kolportowane za pośrednictwem rzeszy agentów wpływu i użytecznych idiotów. Dodatkowo mają podległe im służby i wywiady, które przy pomocy rozwiniętych technologii inwigilują, podsłuchują i szpiclują nas wszystkich. W tej sytuacji rola masonerii jest dzisiaj raczej znikoma. To już głównie kluby wzajemnej adoracji, przekonane o własnej misji i wpływach.

   Polubienie

 4. Pingback: Chcemy geld za Golgoty.Pl! « Grypa666's Blog

  • Panie Michale…

   Kolejna fałszywka „wolnej.polski.pl.”

   „David Masada to młody Francuz, patriota.”

   Ma typowo żydowskie imię, a jego nazwisko jest nazwą zmitologizowanej żydowskiej twierdzy Masady.
   http://pl.wikipedia.org/wiki/Masada
   I taki to jest ten francuski partyjota…
   Front Narodowy wymierzony jest przede wszystkim przeciwko emigrantom z byłych kolonii francuskich. Francja zniewalała, eksploatowała i wyzyskiwała niemiłosiernie jej kolonie. Broniła jej kolonialnej dominacji krwawymi wojnami.
   http://pl.wikipedia.org/wiki/Wojna_algierska
   A gdy mieszkańcy doprowadzinych do ruiny byłych kolonii szukają we Francji chleba – Front Narodowy mówi – NIE.

   Jeszcze ciekawostka…
   Francuski Żyd David Masada napisał ten tekst na podstawie tekstu Henry Makowa, naiwnego dezinformatora.
   Pamiętam pewną dyskusję z Makowem, jaką podjąłem za pośrednictwem Piotra Beina (nie znam angielskiego) na temat tekstu Makowa o Smoleńsku. Otóż Makow napisał, że Smoleńsk to robota Rosjan, którzy zabili „polskiego nacjonalistę i patriotę” Kaczyńskiego. Za to, że był patriotą i nacjonalistą broniącym suwerenności Polski przed domniemanym imperializmem Rosji. O tym, że Polska to zgnojony wasal Izraela, NATO, Waszyngtonu i Brukseli Makow nie wiedział. Wypunktowałem idiotyzmy Makowa, wytłumaczyłem mu kim był Kalkstein, przetłumaczył to PB, a Makow przygnieciony argumentacją po prostu wycofał się z dyskusji. Ale jego hasbarskiego tekstu nie uzupełnił o moje wyjaśnienia.
   Zawierzanie w to, że Makow pisze prawę jest głupotą i naiwnością.

   Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.