Polskie sprawy…

.

Podesłano mi mailem ulotkę kolportowaną w ubiegłym roku w Polsce. Oto ona:
.
BojownicySjonu0001
.

O ulotce było dosyć głośno w necie:
https://www.google.de/#q=Ciemna+ho%C5%82oto+maj%C4%85ca+si%C4%99+za+Polak%C3%B3w+!!

Na przykładzie tej ulotki pokażę w jaki sposób miesza się informacje z dezinformacjami i kłamstwami.
Już pierwsze zdanie jest taką klasyczną dezinformacją:

„Zachciało się wam własnych rządów tym kraju – rządziliście już dwa lata, ale na tym koniec!”

Owe „dwa lata” to rządy koalicji pod przywództwem żydo-PiS-u. Jak widać autorzy ulotki starają się sugerować, że (za sprawą Kaczyńskich/Kalksteinów) najbardziej proizraelska i prożydowska agenturalna partia jest partią „polską”.
Przypomnę w tym miejscu, że w roku 2003 Jarosław Kalkstein w knessejmie – domagając się udziału polskiego wojska w ataku na Irak – wołał „Wojna w Iraku to nasza wojna. Później zaś jego braciszek na spotkaniu z pobratymcami w Izraelu wyjaśnił, że udział Polski w wojnie w Iraku spowodowany był „w dużym stopniu ze względu  na nasze związkami z waszym państwem”. Zaimek „nasze” u Kalksteina oznaczał związki „polskich” kryptożydów z Izraelem. A Jarosław Kalkstein w knessejmie nie kłamał – wojna w Iraku to była ich – żydowska – wojna.
.

.

Częściową dezinformacją jest stwierdzenie:

„Pamiętaj ciemna hołoto, że to my Żydzi jesteśmy panami tego świata, a Polska jest naszą ziemią obiecaną.”

Prawdziwą „ziemią obiecaną” jest dla żydostwa nadal ta nad Jordanem. Polskę uważają za dodatkową ziemię obiecaną” i chcą sobie ją przywłaszczyć z tego powodu, że przez wieki tutaj żyli i tutaj na Polakach pasożytowali. I przez „zasiedzenie” uważają te ziemie za ich własność. Zgodnie zresztą z żydowską (i żydo-chrześcijańską) biblią:

“Ziemię do której przybywasz jako przychodzień… dam tobie i twojemu potomstwu na wieczne posiadanie.
Rodzaju 17, 8

Ale i inne kraje (Węgry, Rosja, Ukraina, Niemcy, Francja, Hiszpania, Wlk. Brytania, USA, Kanada i inne), w których od wieków mieszkali, na podstawie tej samej biblijnej „zapowiedzi” uważają Żydzi za ich własność. Oni chcą po prostu przejąć na własność całą planetę.

Dezinformacją jest stwierdzenie:

„Ciemna hołoto słowiańska nie masz tu już nic do szukania bo tym krajem mogą rządzić tylko Semici za pozwoleniem Światowego Związku Żydów.”

Większość współczesnych Żydów nie ma korzeni semickich. To potomkowie konwertytów na judaizm, głównie chazarskich.

Dezinformacją jest stwierdzenie:

„Nie możecie mieć bez Naszego przyzwolenia żadnych środków masowego przekazu, które mącą wam w głupich łbach i mówią wam o waszych parszywych narodowych tradycjach. Zniszczymy to wasze wstrętne radio maryja, telewizję trwam i nasz dziennik.”

Media rebe Rydzyka nie są mediami polskimi. Nie propagują polskich narodowych tradycji. Są polskojęzyczną tubą propagandową żydzizmu, żydo-katolicyzmu, nadjodrańskiej dżumy. Ponadto rebe Rydzyk jest gorliwym propagatorem żydowskiego agenta Kalksteina, przedstawianego w reberydzykowych me(n)diach jako ideał patryjoty i Polaka.

Ewidentnym kłamstwem jest stwierdzenie:

„Przypominamy wam bydlaki zwący się polakami, że za krzywdy holokaustu wyrządzone naszemu Narodowi Światowy Związek Żydów ściągnie z was odpowiednie odszkodowanie. Przypominamy wam zbrodniarze, że wraz z niemieckimi, ukraińskimi, litewskimi, rosyjskimi wściekłymi psami nie ujdziecie Naszej kary.”

Większość wojen i rewolucji wybuchało z inspiracji Żydów. Przyznał to biograf Rothchildów:

“We are disturbers. We are subverters. We have taken your natural world, your ideals, your destiny, and played havoc with them. We have been at the bottom not merely of the latest great war but of nearly all your wars, not only of the Russian but of every other major revolution in your history. We have brought discord and confusion and frustration into your personal and public life. We are still doing it. No one can tell how long we shall go on doing it.”
http://members.tripod.com/alabasters_archive/real_case.html

Także II wojna św. wybuchła z ich inspiracji. I oni sami – a ściślej mówiąc ich ” elita” – zaplanowała likwidację części europejskich Żydów (aby powołując się na wyolbrzymiony propagandowo holokaust po wojnie wyłudzić utworzenie Izraela).  W tej operacji brali oni aktywny współudział:

„Dla Żydów rola, jaką przywódcy żydowscy odegrali w unicestwieniu własnego narodu, stanowi niewątpliwie najczarniejszy rozdział całej tej ponurej historii.”
Hannah Arendt, Żydówka.

Sami sobie zgotowali ten los, a wszędzie szukają winnych. Aby Goim teraz bulili im „odszkodowania”.

Bez względu na to, kto tę ulotkę spłodził, plany elit żydowskich  w stosunku do Polaków i Polski są raczej prawidłowo przedstawione. Mamy być ich niewolnikami, ludzkim bydłem roboczym. Oni będą „panami”. To samo w ich planach czeka wszystkich Goim. Nie tylko Polaków.

Przy okazji ulotki trafiłem na ciekawy wywiad z agentem wpływu Michalkiewiczem:
http://www.aferyprawa.eu/Artykuly/Michalkiewicz-Sa-przeslanki-aby-sadzic-ze-Platforma-po-cichu-zwraca-tzw-mienie-zydowskie

Opowiada on w nim o ewidentnym wykonywaniu przez  żond Tuska poleceń płynących z Telawiwu. Polecenia dotyczą oddawania domniemanego „mienia żydowskiego” jego domniemanym „właścicielom”.

Sprawa jest rzeczywiście skandaliczna. Jest to zwykłe ograbianie Polski i Polaków. Dobrze, że Michalkiewicz zacytował agenta Izraela Bartoszewskiego, który stwierdził, że w Polsce wszystkie ugrupowania polityczne są „niezmiennie przyjazne” wobec Izraela – czytaj – są proizraelskie i prożydowskie.

Tym wywiadem Michalkiewicz sam sobie przy okazji strzelił w kolano. Od lat przekonuje on swoich czytaczy, że Tusk i PO to „ruska agentura”. A tutaj nagle przyznaje, że Tusk realizuje dyrektywy płynące z Telawiwu – a nie z Kremla.

A przy okazji zapomniał Stanisław agent Michalkiewicz przypomnieć jeszcze jeden ciekawy szczególik – otóż PiS, „konkurencyjny” rzekomo wobec PO, złożył w knessejmie w 2006 roku ustawę o wypłacenie Żydom odszkodowań. Ustawa została przez knessejm pozytywnie przegłosowana.
http://jozefbizon.wordpress.com/2011/08/09/rzecz-o-kaczynskich-marku-jurku-i-nie-tylko-zadymy-sejmowe-a-sprawa-odszkodowan-dla-zydow/

No i mamy taką oto sytuację – PiS zgłasza ustawę o odszkodowania dla Żydow. „Konkurencyjna” PO ją popiera. A sama ze swojej strony oddaje zgłaszającym się Żydom ich domniemane „mienie żydowskie”, za które już wypłacono odszkodowania żydowskim oszustom z „przedsiębiorstwa holokaust”. A patriotyczny rzekomo PiS,  polityczny rzekomy „konkurent”  PO milczy jak zaklęty. I udaje, że o niczym nie wie. I nie walczy o polskie mienie.

Taki to on jest patryjotyczny.
.

opolczyk

.

precz z jahwizmem

.

Ręce Boga

Reklamy

2 komentarze do “Polskie sprawy…

  1. Klasyczna PISdzielcza ulotka mająca pomóc PISdzielcom w dojściu do władzy na fali niezadowolenia działaniami ich 2 ramienia zwanego „POpłuczynami z Werwolfu”. Gospodarka” w Polsce jest na etapie „Greckiej” czy „Cypryjskiej”. Lada chwila wszystko ładnie się „omsknie” i w ramach pouczeń Naczelnej Rady Zdrajców i Dywersantów – PISdzielce mają wszelkie niezadowolone tłumy zutylizować na okopach białoruskiej armii w trakcie walki o Wielki Nazisyjon zwany Judeopolonią.

    Intencjonalnie ta gadzinówkowa szmira ma wkurzać ludzi do nieprzemyślanych posunięć, by władzy nazistowskiej łatwiej było wyłapywać niezwiązanych z satanistycznymi bojówkami banderowskimi (tzw. Młodzieży z Ż.) działaczy opozycyjnych – i do PISdzielców, i do POpłuczyn, i do wszelkich innych dróg do Judeopolonii zamiast Polski.

    Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.