Nie przepraszam za Jedwabne !

.

Viewty

.
Haniebny wyrok żydowskiego sądu rejonowego w Białymstoku podtrzymał żydowski białostocki sąd okręgowy, który uznał hasło „nie przepraszamy za Jedwabne” za „nawoływanie do nienawiści na tle różnic narodowościowych i wyznaniowych”.
http://bialystok.gazeta.pl/bialystok/1,126508,14633186,_Nie_przepraszam_za_Jedwabne__prawomocnie_mowa_nienawisci.html

Absurdalność i bezczelność „argumentacji” zarówno żydowskiego prokuratora jak i żydowskich sędziów przekracza wszelkie dopuszczalne granice. Mordu w Jedwabnym dokonały Einzatzgruppen żydo-hitlerowskich Niemiec. Polacy nie mają więc za co Żydów przepraszać. I gdy w obliczu antypolskiej nagonki żydo-mediów i żydowskich szumowin propagandowych typu Gros Polacy odmawiają absurdu przepraszania Żydów za zbrodnię żydo-hitlerowską, to jest to zdaniem żydowskiej prokuratury i żydowskich sądów w Polsce „nawoływaniem do nienawiści na tle różnic narodowościowych u religijnych”. A dlaczego nikt nie pociągnie do odpowiedzialności karnej żydowskich propagandystów za ich mowę nienawiści wobec Polaków? Obce przybłędy na polskiej Ziemi uprawiają załganą antypolską propagandę – i na to nie ma paragrafu! Nie znajdzie się prokurator, który antypolskie szumowiny siejące w  polskojęzycznych żydo-mediach kampanię oszczerstw i wyssanych z palca oskarżeń przeciwko Polakom postawi przed sądem. Nie znajdzie się sąd, który te szumowiny skaże prawomocnym wyrokiem – np. na wyrzucenie na zbity pysk załganych antypolskich przybłędów na zawsze z Polski. Polacy bronią się przed żydowskimi parszywymi oskarżeniami i kłamstwami i za to żydowskie sądy w Polsce karzą ich wyrokami skazującymi.
Antypolska propaganda polskojęzycznych żydowskich gazet i żydowskich propagandystów ma na celu wywołanie w nas poczucia winy – po to, abyśmy czując się winnymi ustępowali przed narastającymi roszczeniami żydowskich oszustów. A fakt, że po stronie żydowskich szumowin propagandowych stoi prokuratura i sądy tym bardziej uwidacznia to, że Polska jest pod żydowską okupacją.
.
A tak na marginesie…
.
Do II wojny światowej parł światowy syjonizm i banksterzy.
.

“Wojna z Hitlerem jest nieuchronna a  Stany przystąpią do niej po związaniu Niemiec przez Anglię i Francję.  Państwom demokratycznym potrzeba co najmniej dwa lata czasu na dozbrojenie a w międzyczasie należy spodziewać się ekspansji Hitlera na wschód i życzeniem państw demokratycznych byłoby, żeby tam na wschodzie doszło do rozgrywki między Rzeszą Niemiecką a Rosją. Ponieważ potencjalna siła Sowietów  nie jest  dotychczas znana, zatem możliwe jest, że Niemcy operując zbyt daleko do swych baz byliby skazani na długa i wyniszczającą wojnę. Dopiero wtedy państwa demokratyczne mogłyby zaatakować Niemcy i doprowadzić do ich kapitulacji.”

(…)

Przy tym ujęto całość w misterną robotę: stworzono Rooseveltowi podstawy do aktywizacji polityki zagranicznej i stworzenia tą drogą olbrzymich zasobów militarnych dla przyszłej rozgrywki wojennej do której Żydzi całego świata dążą z całą świadomością.”
http://wiernipolsce.wordpress.com/2013/07/17/hitlerowska-wojna-informacyjna-z-uzyciem-tajnych-dokumentow-polskiej-dyplomacji/

Nie chodziło o obalenie faszyzmu, tylko o zawładnięcie rynkami zbytu. Jeśli chcielibyśmy, mogliśmy bez jednego strzału zapobiec wybuchowi wojny, ale nie chcieliśmyChurchill do Trumana (Fultun, USA, marzec 1946)”
http://piotrbein.wordpress.com/2013/02/15/wszystkie-wojny-sa-banksterskie/

.
Jednym z celów tej wojny miała być likwidacja biedoty chazarskiej  w Europie Wschodniej. Była ona dla syjonistów nieprzydatna – nie chciała emigrować do Palestyny, bo nie chciała być mięsem armatnim w wojnie syjonizmu z Arabami. Tym samym biedota chazarska wydała na siebie wyrok. Dzięki tej zaplanowanej likwidacji części europejskich Żydów zamierzano po wojnie wyłudzić utworzenie Izraela. Ten zamiar powiódł się w zupełności. Choć o mało nie spalił na panwece. Hitler nie zamierzał wymordować Żydów. On chciał ich jedynie wysłać do Palestyny, lub gdziekolwiek poza granice Europy.
.

“Władze niemieckie udzieliły wsparcia syjonistycznym obozom szkoleniowym i kibucom organizowanym na terenie III Rzeszy (było ich kilkadziesiąt, działały do roku 1942, powiewały nad nimi dumnie „Gwiazdy Dawida”), Gestapo służyło wszelką pomocą żydowskim emigrantom, a dzięki tak zwanemu układowi o transferze przekazano z Niemiec do Palestyny około 70 milionów dolarów, co miało wielkie znaczenie dla ekonomicznej stabilizacji żywiołu żydowskiego na tym obszarze.”
http://dariuszratajczak.blogspot.de/2009/01/jak-adolf-izrael-budowa.html

Jedynie zatrzymanie niemieckiej ofensywy pod Moskwą w grudniu 1941 pokrzyżowało te plany. I wtedy dopiero wdrożono plan tzw. „ostatecznego rozwiązania kwestii żydowskiej”. Nadmienić należy, że opracowano to przy udziale Żydów piastujących najwyższe funkcje w hierarchii III Rzeszy. Można więc rzec, że to Żydzi Żydom zgotowali ten los – getta i obozy koncentracyjne, w których Żydzi ginęli z wyczerpania, głodu i chorób. Gazowanie na masową skalę to wymysł żydowskiej propagandy. To samo dotyczy ilości żydowskich ofiar. Liczbę 6 milionów eksploatowała żydowska propaganda już od roku 1869.
https://opolczykpl.wordpress.com/2013/06/24/zydowska-perfidia/

Polska była pierwszą ofiarą II wojny światowej.  Już od września 1939 Polacy podlegali masowej eksterminacji z rąk żydo-hitlerowców. Potem dołączył do tego terror i eksterminacja Polaków z rąk żydo-NKWD i żydo-bolszewii. A teraz żydowska propaganda oczekuje, że my – Polacy – będziemy przepraszać Żydów za żydo-hitlerowskie zbrodnie i że za nie będziemy się kajać. I bulić żydowskim roszczeniowcom-oszustom „odszkodowania”.
.
Nie przepraszam Żydów za Jedwabne.
.

Niech sami się za to przepraszają. i pomiędzy sobą rozliczają. Oni chcieli tej wojny. Oni byli w NSDAP, Wehrmachcie, SS, Gestapo…

.

Ponadto żądam od Żydów przeproszenia Polski i Polaków za ich plugawe kłamstwa i oszczerstwa pod naszym adresem – także za ich haniebne oszczerstwo i kłamstwo „jedwabne”.

.

opolczyk

.

ps. Teksty i filmy uzupełniające:

https://opolczykpl.wordpress.com/2012/07/10/dwa-pogromy-jedno-klamstwo/
http://myslnarodowa.wordpress.com/2013/07/09/pogrom-w-jedwabnem-niech-niemcy-przeprosza-zydow-za-swoja-zbrodnie/
http://myslnarodowa.wordpress.com/2013/02/06/jedwabne-ostatni-swiadek-jerzy-laudanski-apel-o-wsparcie-filmu-dokumentalnego-o-jedwabnem/
http://rutube.ru/video/cf8d87209a5406086bed2876f5e94118/
http://rutube.ru/video/eebc7ef31741360665d63c6e11e54be2/
http://myslnarodowa.wordpress.com/2012/11/28/leszek-zebrowski-o-jedwabnem-poklosiu-klamstwach-a-bikont-i-zydowskich-zbrodniach/

.

precz z jahwizmem

.

Ręce Boga

20 komentarzy do “Nie przepraszam za Jedwabne !

 1. Oczywiście mamy do czynienia z bandytyzmem sądowym. Nie ma się czemu dziwić – sądownictwo w Polin od dawna jest służebne wobec żydowskiego okupanta w tej części, w której nie jest z nim tożsame. Ale to nie oznacza jeszcze, że nie mamy tu do czynienia z hasłem idiotycznym i szkodliwym dla polskiej sprawy.

  Sądzę, że powinien się Pan (i inne osoby gardłujące „nie przepraszam za Jedwabne”) zapoznać z pewnym tekstem:
  Dlaczego hasło “Nie przepraszam za Jedwabne!” powinno zostać zastąpione hasłem “Niech za Jedwabne przepraszają Niemcy!”?.

  Moim zdaniem koncepcja hasła „Nie przepraszam za Jedwabne” jest na tyle chybiona z punktu widzenia propagandowego (jest pusta informacyjnie i niesie jedynie przesłanie emocjonalne), że podejrzewałbym Mossad lub Hasbarę o sprzedanie jej durnemu polactfu. Proszę zapoznać się dokładnie z końcówką tekstu (link bezpośredni: Co myśleć o Jedwabnem?).

  Polubienie

  • Palmer.Eldritch.1984:

   Czytałem i znam tekst: “Pogrom” w Jedwabnem – niech Niemcy przepraszają Żydów za swoją zbrodnię!” Link do niego umieściłem zresztą w postscriptum.

   Nie zgadzam się jednak z Pańską opinią.

   Hasło „nie przepraszam za Jedwabne” nie jest „puste informacyjnie”. Jest w nim jednoznaczna informacja – nie przepraszam za Jedwabne! Koniec! Kropka!
   Hasło to odnosi się do propagandowej hucpy pełniącego obowiązki Polaka prezydęta Żyda Stolzmana, który w Jedwabnym w imieniu Polaków przepraszał swoich pobratymców za tę rzekomo „polską” zbrodnię. Tyle, że ja nie mam zamiaru przepraszać kogokolwiek za Jedwabne. A ten Żyd nie miał prawa w imieniu Polaków się wypowiadać, a tym bardziej „przepraszać”.

   Ponadto nie uważam, że za Jedwabne winę ponoszą w pierwszym rzędzie Niemcy. Oni sami padli ofiarą żydowskiego spisku. Raz, że zostali popchnięci do wojny, do której parło przede wszystkim światowe żydostwo. Dwa – na szczycie hierarchii III Rzeszy aż roiło się od Żydów, którzy wydawali zbrodnicze rozkazy. Dlaczego za to wszystko winą obciążać mamy samych tylko Niemców?

   Polubienie

 2. Niemców urobiło skrajne żydostwo. Najpierw zaludniło ich żydami. Po dojściu żydów do elit i asymilacji, syjoniści wypracowali nienawiść do żydów w III Rzeszy. Zydo-banksteria wykorzystala naród niemiecki do obu wojen światowych, użyła wyoracowanego antysemityzmu do mordowqnia żydów w II wś., podobnie jak wpierw użyła podsyconego przez siebie antyslawizmu do mordowania Słowian… Po wojnie skrajne żydostwo zwaliło winę za swe zbrodnie na Niemców i kazało wypłacać im odszkodowania ofiarom syjonistów. Teraz doji niemiecką technikę (np. uboty Delfin, czołgi…). Itd. — końca niewidać.

  Polubienie

 3. „Przypomnijcie Polakom grzecznie, ale stanowczo, że po ich zachowaniach w trakcie Holokaustu, nie mają prawa pouczać nas o moralności i przyzwoitości. W kraju, w którym zamordowano 3 miliony Żydów podczas nazistowskiej okupacji, zakazanie Żydom praktykowania wiary jest hańbiące i obraźliwe.”

  http://www.wykop.pl/ramka/1595231/forum-zydow-polskich-polacy-nie-maja-prawa-nas-pouczac/

  Mezamir:

  „To rola żydowskich przywódców przy zniszczeniu własnego narodu jest dla Żydów bezwzględnie najciemniejszy rozdziałem w całej ich ciemnej historii. W Amsterdamie, Warszawie, Berlinie czy Bukareszcie mogli naziści na tym polegać, że żydowscy funkcjonariusze sporządzą listy personalne i majątkowe, koszty deportacji i zniszczenia nałożą na deportowanych, opróżnione mieszkania w oka mgnieniu zatrzymają i oddadzą do dyspozycji policji, aby pomóc pochwycić Żydów i doprowadzić do pociągu, aż do gorzkiego końca Że w obozach śmierci bezpośrednie działania dla zniszczenia ofiar ogólnie były wykonywane przez żydowskie komanda.”
  Hannah Arendt – wybitna historyczka, Żydówka, mieszkająca w USA.
  opolczyk

  Polubienie

 4. opolczykpl :
  Palmer.Eldritch.1984:
  Czytałem i znam tekst: “Pogrom” w Jedwabnem – niech Niemcy przepraszają Żydów za swoją zbrodnię!” Link do niego umieściłem zresztą w postscriptum.

  Nie wiem, kiedy Pan czytał ten tekst. Tekst został ostatnio poprawiony, właśnie omawiana końcówka. Teraz racje przeciw „nie przepraszam” są wyłożone bardziej klarownie. Biorąc udział w wojnie informacyjnej trzeba umieć posługiwać się informacją jak orężem. Potrafi Pan sobie wyobrazić sąd uzasadniający skazanie demonstrujących pod hasłem „Niech za Jedwabne przepraszają Niemcy” poprzez “nawoływanie do nienawiści na tle różnic narodowościowych i wyznaniowych”? Przecież judeosąd naciągnął interpretację „nie przepraszam” dokładnie tak, jak opisano w końcówce tekstu, który poleciłem powyżej. I dokładnie na takiej interpretacji „judajczykowie” i ich użyteczni idioci będą żerować, póki Polacy nie zmądrzeją i nie zmienią tego głupawego, prawdopodobnie sprzedanego im przez Mossad lub Hasbarę, hasła.

  Nie zgadzam się jednak z Pańską opinią.
  Hasło “nie przepraszam za Jedwabne” nie jest “puste informacyjnie”. Jest w nim jednoznaczna informacja – nie przepraszam za Jedwabne! Koniec! Kropka!

  „Nie przepraszam za Jedwabne” to komunikat o Pana postawie wobec czegoś i nic poza tym. Ten komunikat nie zawiera żadnych informacji dodatkowych.

  Hasło to odnosi się do propagandowej hucpy pełniącego obowiązki Polaka prezydęta Żyda Stolzmana, który w Jedwabnym w imieniu Polaków przepraszał swoich pobratymców za tę rzekomo “polską” zbrodnię. Tyle, że ja nie mam zamiaru przepraszać kogokolwiek za Jedwabne. A ten Żyd nie miał prawa w imieniu Polaków się wypowiadać, a tym bardziej “przepraszać”.

  Aby Pana hasło zawierało taki komunikat, musiałby Pan posługiwać się innym hasłem. Proszę pomyśleć jakim. Ja sądzę, że prędzej takim: „Nie przepraszam ze Stolzmanem (za Jedwabne)!”.

  Ponadto nie uważam, że za Jedwabne winę ponoszą w pierwszym rzędzie Niemcy. Oni sami padli ofiarą żydowskiego spisku. Raz, że zostali popchnięci do wojny, do której parło przede wszystkim światowe żydostwo. Dwa – na szczycie hierarchii III Rzeszy aż roiło się od Żydów, którzy wydawali zbrodnicze rozkazy. Dlaczego za to wszystko winą obciążać mamy samych tylko Niemców?

  Czy Niemcy ponoszą pełną odpowiedzialność – nie. Ale mają przepraszać dlatego, że to ich państwo, przy ich niemal pełnym poparciu, w ramach realizacji ich imperialno-neokolonialnej polityki stworzyło oddziały typu Einsatzkomando Hermanna Schapera, które wybijały Żydów (równolegle do wyrzynania Polaków, którym dziś wmawia się, że byli „następni w kolejce”, by napompować martyrologię Żydów i odwrócić uwagę od „polskiego holokaustu”, w ramach którego Niemcy wybili 3 mln Polaków [dla porównania z 2,7 mln polskich Żydów], zaczynając już w pierwszych dniach września 1939).

  Polubienie

  • Palmer.Eldritch.1984:

   Tekst “Pogrom” w Jedwabnem – niech Niemcy przepraszają Żydów za swoją zbrodnię!”już poprawiony – czytałem pisząc moj tekst „Nie przepraszam za Jedwabne !”

   Potrafię sobie wyobrazić sąd uzasadniający skazanie za hasło „Niech za Jedwabne przepraszają Niemcy” jako za nawoływanie do „nienawiści na tle różnic narodowościowych i wyznaniowych”. Nie takie numery potrafią „polskie” sądy.
   (znam to z autopsji, a zwłaszcza z wyroku z procesu z powództwa cywilnego przeciwko mnie i mojej żonie).
   Sąd stwierdzi np., że hasło to wyraża zadowolenie „polskich antysemitów” (odmawiających przyjęcia odpowiedzialności za tę rzekomo „polską zbrodnię”) z tego, że „rzekomo” Niemcy wymordowali Żydów. Sąd powoła się przy tym na „śledztwo” żydowskiego IPN, który Polaków tą zbrodnią obciążył.

   Hasło „Nie przepraszamy za Jedwabne” stało się głośne i prawdopodobnie zrodziło się w dniu haniebnej hucpy Żyda Stolzmana w Jedwabnem. Tak wołali mieszkańcy tej miejscowości, których policja i służby nie dopuściły w pobliże celebrytów żydowskich. Tak więc niekoniecznie to wymysł Mossadu czy hasbary.

   Historii nie nauczy się krótkimi hasłami. Ci, którzy prawdę o Jedwabnym znają nie potrzebują hasła „Niech za Jedwabne przepraszają Niemcy”. Bo oni wiedzą, że tego nie zrobili Polacy. Natomiast odmóżdżeni żydowską propagandą zareagują na takie hasło oburzeniem – powiedzą, że „polscy antysemici” zwalają „naszą” winą na Niemców. Którzy wprawdzie Żydów mordowali, ale nie e Jedwabnym.

   Co do odpowiedzialności Niemców – oni już wielokrotnie, przez dziesięciolecia przepraszali Żydów za wszelkie zbrodnie, nawet za te, których nie popełnili. Najwyższy już czas aby Żydzi uderzyli się w piersi i przeprosili za ich zbrodnie, kłamstwa i oszustwa Polaków, Rosjan, a nawet Niemców. Których po prostu oszukali, ogłupili i ich rękami realizowali własną zbrodniczą politykę.

   Niech Pan promuje jego hasło, ja pozostaję przy haśle „Nie przepraszam za Jedwabne !”

   Polubienie

   • opolczykpl :
    Palmer.Eldritch.1984:
    Tekst “Pogrom” w Jedwabnem – niech Niemcy przepraszają Żydów za swoją zbrodnię!”już poprawiony – czytałem pisząc moj tekst “Nie przepraszam za Jedwabne !”
    Potrafię sobie wyobrazić sąd uzasadniający skazanie za hasło “Niech za Jedwabne przepraszają Niemcy” jako za nawoływanie do “nienawiści na tle różnic narodowościowych i wyznaniowych”. Nie takie numery potrafią “polskie” sądy.

    Czy dlatego należy trzymać się ewidentnie głupiego hasła, mogąc je zmienić na efektywniejsze w wojnie informacyjnej?

    Sąd stwierdzi np., że hasło to wyraża zadowolenie “polskich antysemitów” (odmawiających przyjęcia odpowiedzialności za tę rzekomo “polską zbrodnię”) z tego, że “rzekomo” Niemcy wymordowali Żydów. Sąd powoła się przy tym na “śledztwo” żydowskiego IPN, który Polaków tą zbrodnią obciążył.

    Śledztwo nie rozstrzygnęło sprawstwa, uznało tylko określoną wersję wydarzeń za bardziej prawdopodobną (wbrew zgromadzonemu materiałowi dowodowemu, zeznaniom znaczącej części świadków oraz bez ustalenia przyczyn śmierci ofiar). Atakowanie kogoś za hasło „niech za Jedwabne przepraszają Niemcy (a nie Polacy)” odnawia kwestię śledztwa. Demonstrujący pod hasłem „nie przepraszam …” nie stawia sądu wobec konieczności odnoszenia się do faktów historycznych, sąd może się bawić w ustalanie intencji tego, kto deklaruje swoją prywatną postawę.

    Hasło “Nie przepraszamy za Jedwabne” stało się głośne i prawdopodobnie zrodziło się w dniu haniebnej hucpy Żyda Stolzmana w Jedwabnem. Tak wołali mieszkańcy tej miejscowości, których policja i służby nie dopuściły w pobliże celebrytów żydowskich. Tak więc niekoniecznie to wymysł Mossadu czy hasbary.

    Jest Pan pewien, że w tłumie nie było mossadowców przygotowanych na okolicznosć polskich protestów? Myśli Pan, że ci mossadowcy nie mieli przygotować tego, co pójdzie w świat, jako reakcja polskiego „antysemickiego” motłochu?

    Historii nie nauczy się krótkimi hasłami.

    Od czegoś trzeba zacząć.

    Ci, którzy prawdę o Jedwabnym znają nie potrzebują hasła “Niech za Jedwabne przepraszają Niemcy”. Bo oni wiedzą, że tego nie zrobili Polacy. Natomiast odmóżdżeni żydowską propagandą zareagują na takie hasło oburzeniem – powiedzą, że “polscy antysemici” zwalają “naszą” winą na Niemców. Którzy wprawdzie Żydów mordowali, ale nie e Jedwabnym.

    Przynajmniej zastanowią się nad tym, dlaczego ktoś twierdzi, że to niemiecka zbrodnia. Za to jak ktoś „nie przeprasza …”, to można zakłamać, dlaczego „nie przeprasza …”. Swoją drogą – przy Pana założeniach nie są potrzebne żadne hasła, skoro mamy podział społeczeństwa na dwie grupy, z których każda wie swoje i opinii nie zmieni. W takiej sytuacji stronom istotnie pozostałoby już tylko wymieniać się demonstracjami emocji , a nie informacjami na temat rzeczywistości. Ale tylko dlatego, że komunikowanie stanów emocjonalnych daje komunikującemu pewną satysfakcję – a nie ze względu na celowość prezentowania takich komunikatów.
    Moim zdaniem naród polski nie znajduje się w stanie trwałego podziału na dwie rozłączne grupy, tylko w stanie, w którym mała grupka łotrów manipuluje zdezorientowaną masą, a przeciw tym łotrom stoi jeszcze mniejsza grupka tych, którzy (w różnym stopniu i z różnych powodów) nie dali się nabrać. Dlatego jest o co walczyć w wojnie informacyjnej. I dlatego treść haseł ma znaczenie.

    Niech Pan promuje jego hasło, ja pozostaję przy haśle “Nie przepraszam za Jedwabne !”

    Ależ niech Pan pozostanie. Chodzi tylko o to, by wiedział Pan, że są racjonalne powody by twierdzić, że to jest hasło szkodliwe dla polskiej sprawy.

    Palmer.Eldritch.1984:

    Nie uważam siebie za osobę nieracjonalną a mimo to nie dostrzegam „racjonalnych powodów by twierdzić, że to jest hasło szkodliwe dla polskiej sprawy”.
    Wojny informacyjnej nie wygrywa się samymi tylko hasłami. Dlatego obok hasła w tytule „Nie przepraszam za Jedwabne” opisałem w tekście informacyjnie i wyraźnie, dlaczego nie przepraszam. Informacje to opisane fakty i ich otoczka, a nie hasła.
    opolczyk

    Polubienie

    • Opolczyk napisał:
     Nie uważam siebie za osobę nieracjonalną a mimo to nie dostrzegam “racjonalnych powodów by twierdzić, że to jest hasło szkodliwe dla polskiej sprawy”.
     opolczyk

     Nikt nie broni Panu uważać się za osobę racjonalną i nikt nie może Panu nakazać dostrzeżenia czegokolwiek bądź przyznania, że dostrzega to czy tamto. To co Pan uważa i to co Pan chce dostrzec, bądź deklaruje, że dostrzega, zależy wyłącznie od Pana.

     Polubienie

 5. Judzenie Polaków na Niemców i z kolei Niemców na Polaków i waśnienie innych narodów pomiędzy sobą jest częścią ogólnego planu rządzenia światem pod nazwą „dziel i rządź”.
  My nie powinniśmy do tego przykładać swojej ręki. I za taką uważam właśnie wypowiedź w przedmiotowej materii Opolczyka.pl. Jest ona jak najbardziej zasadna i wyważona i przy tym dyplomatyczna. Przypomnę, iż nie tak dawno na blogu Opolczyk.pl były już produkcje niejakiego JPSynaka twierdzące, że w Polsce jest podziemie proniemieckie tzw. V kolumna, które faktycznie rządzi Polską.. Te produkcje zostały jednoznacznie zdemaskowane jako fałszywa i szkodliwa propaganda. Ich autor nadal produkuje się na Nowym Ekranie.

  Niemcy w swoim czasie zostali wpuszczeni w kanał z którego w dalszym ciągu nie potrafią wyjść, chociaż zdarzają się wyjątki cieszące się coraz większym uznaniem i zrozumieniem jak na przykład dr.Rath. Niemcy mają ten problem, iż poprzez sprytne wykorzystanie ich narodowych cech charakterologicznych zostało im zaszczepione poczucie winy wobec którego czują się bezradni. Polacy są zupełnie innym narodem. Oni po prostu nie wierzą w te propagandowe pierdoły niezależnie od tego co powie ich prezydent oraz co orzekną sądy.

  Polacy !!! Pomóżmy Niemcom odzyskać twarz, zamiast robić z nich bandytów. W tym właśnie tonie rozumiem wypowiedź Pana Andrzeja, który jako Polak od wielu lat mieszkający w Niemczech i znający jak mało kto tamtejsze środowisko i problemy wie co pisze.

  Polubienie

  • Panie Michale,

   Z judzeniem Polaków na Niemców i vice versa ma Pan rację. To metoda “dziel i rządź” okupanta Polski i Niemiec – banksterskiej sitwy. Niemniej Niemcy mają sporo za uszami. Dumni są z ich historii, gdy cesarstwo katoliczyło i podbijało kolejne słowiańskie ziemie wykazując niemiecki Drang nach Ost. Niemcy powinni nas przeprosić:

   – za siłowy podbój i katoliczenie zachodniej Słowiańszczyzny,

   – za usilne próby uczynienia władców piastowskich swoimi lennikami,

   – za najazdy cesarstwa na ziemie Piastów w celu ich podboju,

   – za wybitny udział w zniszczeniu odrodzonego pogańskiego królestwa Bolesława II,

   – za zdradzieckie „odesłanie” obrońcom Głogowa zakładników przywiązanych do wież oblężniczych,

   – za wyczyny krzyżaków napadających na polskie ziemie – wprawdzie sprowadził ich namolny żydo-katolik Konrad Mazowiecki, ale nie po to, aby napadali na ziemie Piastów,

   – za intrygi i oszustwa księstwa/królestwa Prus, które z polskiego lenna stało się mocarstwem rozbiorowym,

   – za rozbiory, które były sprawką wewnątrzniemiecką, gdy Rzeczypospolitą jak tort pokroili protestant Hohenzollern, katolik Habsburg i pełniąca obowiązki prawosławnej carycy i Rosjanki Sophie Auguste Friederike von Anhalt-Zerbst-Dornburg,

   Niemcy w XVIII i XIX wieku stopniowo wpadały w sidła banksterskiej sitwy, która kontrolowała finanse i coraz bardziej „niemiecką” gospodarkę i kapitał. Ironia losu sprawiła, że to niemiecki Żyd Marks podsunął im sposób uwolnienia Niemiec spod zniewolenia przez banksterów. Niestety Niemcy byli za durni, aby z tej podpowiedzi skorzystać. I stąd z własnej woli stali się krajem okupowanym przez banksterów i ich agenturę. Jedynie wschodnie Niemcy w okresie 1945-1990 podlegały pod narzucony przez ZSRR marksizm w wydaniu stalinowskim.
   Obecnie majątek narodowy Niemiec jest de facto własnością banksterów, a Niemcy powoli przerabiani są na ludzkie bydło robocze. Są niewolnikami we własnym kraju. Tyle, że jak miliony Polaków tego nie dostrzegają. Niemcy są bardziej ogłupieni od Polaków. W farsach „wyborów parlamentarnych” frekwencja wynosi 70-80 %, czyli jest dużo wyższa niż w Polsce. Co pokazuje, jak wielu Niemców nie dostrzega fikcji wyborczych fars, w których wygrywa zawsze jedna z agenturalnych wobec banksterów partii. Niemcami okupant za pomocą propagandy manipuluje jak Polakami i większość z nich nie ma o tym zielonego pojęcia.
   Do II wojny Niemcy zostali wciągnięci przez podstępny żydo-hitleryzm. Ich winą jest to, że wielu uwierzyło w propagandę „rasę panów” i poparło „Drang nach Ost” i „Lebensraum” od Atlantyku po Ural dla Niemiec pod panowaniem żydo-hitlerowców. Choć przeciwników Hitlera też w Niemczech było sporo. Nie można generalizować.

   Niemcom potrzebna jest dokładna rewizja ich własnej historii i wyleczenie się z ich przerośniętych ambicji. Za które otrzymali w 1945 surową nauczkę. Tyle że w II wojnie światowej sami byli w równym stopniu ofiarami co ogłupionymi wspólnikami i wykonawcami wielu zbrodni. Natomiast głównym winowajcom odpowiedzialnym za II wojnę światową dano w prezencie Izrael, oddano im finase i gospodarkę unii jewropejskiej pod całkowitą kontrolę i nadal płaci się im przeróżne wielomiliardowe „odszkodowania”.

   Polubienie

 6. Ponieważ w wielu analizach przewija się wątek marksizmu – leninizmu, a raczej relacji pomiędzy trockizmem, a stalinizmem i ciążeniem tych relacji między innymi na to co działo i dzieje się aktualnie w Polsce i na świecie, w tym konwersją tych relacji na zachowanie prezydenta Rosji Putina przywołam kilka filmów, które ten temat omawiają :

  O relacjach trockizmu i stalinizmu, a Solidarność :

  Polubienie

  • Analiza doc. Kosseckiego jest zwykłym akademickim teoretycznym gadaniem, pełnym na dodatek demagogii i dezinformacji. Jest ich zbyt wiele, aby wszystkie wyjaśnić. Kossecki nie wspomina o tym, że Trocki był obok Lenina głównym architektem i zwolennikiem „czerwonego terroru”. Wszyscy wymienieni (Lenin, Trocki, Stalin) sprawili, że marksizm kojarzy się bardziej z terrorem, niż z bezpieczeństwem socjalnym i brakiem bezrobocia. Nie jest wykluczone, że gdyby Trocki zamiast Stalina przejął władzę po śmierci Lenina, terror w ZSRR byłby jeszcze większy plus większy byłby „eksport rewolucji”.
   Kossecki nie wyjaśnia, dlaczego żydobolszewia w Rosji zwyciężyła, a w Niemczech nie. Otóż tylko w Rosji sytuacja sprzyjała żydo-bolszewikom. Po upadku caratu na skutej rewolucji lutowej nie było w Rosji siły zdolnej przeciwstawić się knowaniom żydo-bolszewików. Rosja pogrążona była w chaosie, panował głód i istniało wiele konkurencyjnych partii prezentujących przeróżne sprzeczne opcje. Ten zamęt wykorzystali żydobolszewicy. Władzę przejęli przy pomocy zamachu stanu, a ich metodą walki była propaganda obiecująca bolszewicki raj na ziemi oraz zwyczajny terror – bezwzględne mordowanie rzeczywistych i domniemanych wrogów rewolucji. W Niemczech podobna rzecz była niemożliwa, chociaż Niemcy przegrały wojnę a kajzer abdykował. Na dużym obszarze Niemiec gospodarka i rolnictwo nie uległy zniszczeniu, a wielki kapitał i banksterzy kontrolowali sytuację mimo przegranej wojny. Przeciwko probolszewickim rewolucjonistom natychmiast zorganizowano zdecydowane działania policyjne, a programy mniej radykalnych socjalistów odbierały bolszewikom poparcie robotników.

   Najbardziej bzdurne jest nazywanie Kuronia i Modzelewskiego „trockistami”. Kossecki nie ma pojęcia o zmianie taktyki „polskich” Żydów po 1956 roku. Pogarszające się stosunki między ZSRR a Izraelem sprawiły, że część Żydów „oddelegowano” do tworzenia „opozycji demokratycznej”. Reszta pozostała w PZPR i aparacie władzy, ochraniała wielu zbrodniarzy z okresu stalinowskiego oraz w miarę możliwości sabotowała poczynania polskich komunistów, w tym rozwój gospodarki. „Oddelegowani” do opozycji mieli rozbudzać niechęć do „chamów” w PZPR – czyli do polskich komunistów. Całość była obliczona na doprowadzenie do upadku systemu, wyrwanie Polski z bloku wschodniego, oddanie jej we władanie banksterów i podporządkowanie jej polityce i interesom Izraela – czyli to co mamy obecnie.
   Ciekawie wygląda porównanie „trockistowskich” haseł Kuronia i Modzelewskiego z okresu ich działalności w opozycji z ich postawą wobec tzw. III Rzeczpospolitej – kapitalistycznej, rozszabrowanej i pełnej bezrobotnych. Ani jeden z nich nie włączył się w nową działalność opozycyjną wobec bandyckiego kapitalizmu, wobec niszczenia dorobku PRL i wobec masowego bezrobocia. Wręcz przeciwnie – spijali nektar za ich „zasługi” opozycyjne. A „trockista” Kuroń brał aktywny udział w żydowskim okrągłym stole i w rządach kapitalistycznych.
   https://mail.google.com/mail/?hl=de&shva=1#drafts?compose=141b5c7b6cb79085
   Modzelewski natomiast poza karierą naukową był senatorem, później zaś popierał udającego lewicowca miłośnika kapitalizmu Cimoszewicza.
   Ciekawe, gdzie podziały się ich „trockistowskie” poglądy głoszone wcześniej. Gomułka i Gierek im się nie podobali. A żydowscy złodzieje i szabrownicy po 1989 roku jakoś im nie przeszkadzali.

   Jeszcze sprawa IV międzynarodówki. Wszystko wskazuje na to, że była ona płatną agenturą banksterów. Jej głównym polem działania propagandowego był blok wschodni. Kapitalizm zachodni znacznie mniej zwalczała niż stojące banksterom na drodze do panowania nad światem ZSRR i państwa bloku wschodniego. Stąd tak zachęcała Polaków i robotników do walki z ustrojem PRL.
   Ciekawe co teraz robi owa IV międzynarodówka i dlaczego o niej tak cicho. Wszak narastająca bieda i bezrobocie na żydo-zachodzie powinny ją uaktywnić. A tu ani widu ani słychu o tych „trockistach”.

   Polubienie

 7. Bezpośrednią odpowiedzialność za wszystkie dotychczasowe wydarzenia związane z obchodami upamiętniającymi ofiary mordu Żydów w Jedwabnem oraz ich dalsze reminiscencje ponoszą: były prezydent Aleksander Kwaśniewski (prawdziwe nazwisko jego ojca: Stoltzman) oraz były minister sprawiedliwości i prokurator generalny dr Lech Kaczyński (podjął nie zgodną z polskim interesem stanu i prawdą historyczną decyzję o zatrzymaniu ekshumacji w Jedwabnem). http://marucha.wordpress.com/2013/04/10/jedwabne-najwiekszy-grzech-lecha-kaczynskiego-ujawniamy-raport-koli/
  Niestety, ale do tego niechlubnego grona należy jeszcze dodać obecnego prezydenta RP Bronisława Komorowskiego (10 lipca 2001 r. przepraszał Aleksander Kwaśniewski. Teraz zaś, 10 lipca 2011 r. w imieniu prezydenta przeprasza specjalnie wydelegowany Tadeusz Mazowiecki): http://niepoprawni.pl/blog/3509/zydzi-przepraszaja-zydow-w-jedwabnem
  oraz premiera Donalda Tuska (za bezprawnie złożone w Izraelu obietnice odszkodowań w wys. ok. 65 mld. $).:

  „ZAKŁAMANE UROCZYSTOŚCI w JEDWABNEM
  10 lipca 2011 r. odbyły się obchody 70. rocznicy mordu na ludności żydowskiej w Jedwabnem. Już od lat zakłamana, fałszowana prawda o tych wydarzeniach ma oczernić Polaków, wybielając Niemców, a być może także żydów kolaborujących z bolszewikami, którzy po 17 września 1939 roku napadli na Polskę zyskując wielką przychylność, współpracę części obywateli polskich pochodzenia żydowskiego.
  Doc. Józef Kossecki – Fragm. dot. wydarzeń w Jedwabnem:

  O obecności biskupa na tych zakłamańczych obchodach… szkoda słów.”
  Autor: Andrzej Wronka

  „Jak podaje ‚Grafolo’ właśnie uroczystości w Jedwabnem mają temu służyć – oczerniać i poniżać Polaków na oczach świata, a nóż może się uda wyłudzić następne pieniądze… Zresztą aspekt ekonomiczny nie jest tu jedyny i najważniejszy… Niestety.”
  „W Jedwabnem Żydzi przepraszają Żydów za niemiecką zbrodnię na polskiej ziemi.”
  „W czasie II wojny światowej Jedwabne było najpierw pod okupacją sowiecką w okresie od września 1939 r. do czerwca 1941 r. ze zmasowanymi deportacjami ludności do Kazachstanu i na Syberię, a następnie pod okupacją niemiecką, przy silnym ruchu oporu.
  Miejscową ludność cechował szczególnie silny patriotyzm. Jedwabne było bardzo prężnym ośrodkiem konspiracji niepodległościowej, a na uroczysku Kobielne działały stałe grupy partyzanckie.”


  Morderca czy męczennik?: http://www.naszawitryna.pl/jedwabne_528.html

  PS: http://www.tekstowo.pl/piosenka,glos_prawdy,jedwabne.html

  Polubienie

 8. Ani I ani II wojna światowa się nie skończyły! Ludzie sądzą, że nie ma wojny, bo bomby nie lecą im na głowy, bo nie wiedzą, że zmieniły się metody zabijania. Obecnie bomby zamieniono na strzykawki i czarcie, toksyczne żarcie z hipermarketu i fastfoodu. Za pisanie o tym i zgłaszanie prawdziwej (bo antypolskiej) mowy nienawiści dostałam 12-godzinnego bana na Pejs-zbuku. Admini zrobili z siebie pajaców! Jeśli chcesz się pośmiać, Opolczyku, zobacz na moim blogu, jaką zbrodnię popełniłam! Zemsta IG Farben i doktora Mengele!!!

  Polubienie

  • Mario,

   IG Farben tylko z nazwy był „niemiecką” firmą – spółką kapitałową. Miał zresztą bliskie powiązania z Standard Oil Rockefellera. Gdyby dobrze pogrzebać, kto był właścicielem większości akcji IG Farben i kto na tym zarabiał, to by wyszło „antysemickie” szydło z worka. Dr Mengele też był prawdopodobnie „korzenny”.

   Polubienie

   • Zyski tego „niemieckiego” kartelu z II w.ś. są wtórne, dla historii mają trzeciorzędne znaczenie, o wiele większe korzyści uzyskał np. przemysł zbrojeniowy USA – państwa, które w wyniku tej wojny i po jej zakończeniu stało się potęgą ekonomiczno-militarną na świecie, cele międzynarodowych trockistów/syjonistów również zostały zrealizowane – powstało nowe państwo Izrael;
    nie zapominajmy o jej głównych autorach żydo-banksterach, którzy finansowali m.in. Hitlera, itd…

    Dr Mengele to hitlerowski zbrodniarz pochodzenia etnicznego – jego nazwisko ma końcówkę, sufix dodawany przez chazarskich Żydów na przysposobienie sobie, zażydzenie słowa poprzez używanie słowa słowiańskiego (vide/ patrz dla przykładu pochodzenie wiaderle od polskiego słowa wiaderko); po II w.ś., żydo-„komunistyczna” władza w Polsce nie udawała nawet, że ściga dra Mengele listem gończym.

    PS Mówmy o prawdziwych przyczynach wybuchu II w.ś., a nie tylko o jej skutkach, jak to niestety wybiórczo robi np. taki dr Rath (lub manipuluje celowo) – prawdopodobnie on także ma w swojej rodzinie żydowskich przodków/krewnych i może właśnie dlatego odwraca uwagę od bezpośrednich winowajców, rzeczywistych sprawców tamtych wydarzeń…

    Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.