A jednak komitet noblowski miał rację…

.

usa-bankrott

.

klopapier-dollar

.

Kompletnie nie mam ochoty ani animuszu do pisania. ale skrobnę parę zdań.

Przyznanie w roku 2009 pokojowej nagrody Nobla marionetce banksterów Obamie wzbudziło wiele kontrowersji. Otrzymał ją na wyrost, rzekomo za jego pokojowe plany – „nadzwyczajne wysiłki na rzecz wzmocnienia międzynarodowej dyplomacji i współpracy międzyludzkiej „oraz za jego rzekome „wysiłki na rzecz wznowienia procesu pokojowego na Bliskim Wschodzie”. Okupację Iraku wprawdzie zakończył Obama, ale przede wszystkim ze względów finansowych. „Demokratyzacja” Iraku metodą amerykańską pozostawiła po sobie miliony ofiar oraz totalnie skłócony kraj, w którym szczuci są na siebie szyici i sunnici i nadal w wybuchach podkładanych bomb ginie wielokrotnie więcej ludzi niż za „krwawego dyktatora” Husajna, który skutecznie za mordę trzymał opozycję. Przez co zamachów bombowych z setkami ofiar w Bagdadzie za jego rządów nie było. Okupacja Afganistanu trwa nadal a agresja na Libię i zamordowanie tego wolnego kraju bez Obamy byłoby niemożliwe. Barack szykował ostatnio kolejną wojnę – tym razem z Syrią – co jak na pokojowego noblistę jest postępowaniem cokolwiek niekonwencjonalnym. Powinien raczej otrzymać banksterską nagrodę naczelnego podżegacza wojennego.

A jednak w nieprzewidziany sposób komitet noblowski miał rację – Barack Obama zasłużył sobie na pokojową nagrodę Nobla. Dlaczego tak uważam? Otóż od dnia, gdy niewypłacalnie zadłużony Duży USrael zawiesił wypłaty milionowym rzeszom urzędników państwowych i większość z nich wysłał na przymusowe urlopy – nagle na świecie zrobiło się jakoś tak BEZPIECZNIEJ !!! Chwilowo nie zagraża światu większa wojna. Bo Duży USrael ma zbyt poważne problemy wewnętrzne – brak mu chwilowo pieniędzy na opłatę własnej administracji. Banksterzy zapewne „chwilówkę” Obamie by udzielili, ale póki co nie mogą, Bo Barak przekroczył dopuszczony przez Kongres limit zadłużenia, a republikanie Barakowi na złość zablokowali zgodę na podniesienie poprzeczki zadłużenia. Naturalnie do sytuacji patowej nie doszłoby, gdyby Barak bardziej troszczył się o „Amerykanów” (przypominam, że prawdziwymi Amerykanami są Indianie zapędzeni do rezerwatów, a nie okupanci Ameryki). Ale Barack bardziej dbał o interesy jego mocodawców banksterów. Gdyby nie to, do tak szybkiego pata budżetowego bankruta USA by nie doszło. No i właśnie zasługą Baraka jest to, że radośnie wpędzając Duży USrael w coraz większą niewypłacalność, doprowadził do pata budżetowego – i dzięki temu nagle na świecie zrobiło się po prostu BEZPIECZNIEJ !

Baracku Obamo, marionetko banksterów! Pajacu i wasalu globalnej lichwy. Służalcu Rothschilda, Rockefellera & reszty żydowskiej sitwy finansowej. Ty, który powiedziałeś, że blogerzy zagrażają demokracji (pewnie tej „demokracji” a’la USA – bombardowania i okupacje wolnych państw). Dzięki tobie chwilowo świat jest BEZPIECZNY. Bo narobiłeś ambarasu w Dużym USraelu. Przez co macie inne sprawy na głowie niż napadanie na kolejne wolne kraje. Czym z poślizgiem 4 lat zasłużyłeś sobie na pokojowego Nobla…

A na marginesie jeszcze kilka uwag…

Piewcy wolnego rynku, kapitalizmu i prywatnej własności jakoś dziwnie nie wypowiadają się na temat gigantycznego niewypłacalnego zadłużenie USA. A ja pytam – jak to jest, że chorąży światowego kapitalizmu, mimo iż ma u siebie od początku kapitalizm – a nie socjalizm – jest niewypłacalnym bankrutem?
I jak to jest, że ma miliony bezrobotnych i miliony bezdomnych. Koczujących w lasach, ruinach fabryk, tunelach metra, kanałach i gdzie tylko się da. Nawet w oazie bogactwa – Las Vegas – w podziemnych KANAŁACH koczują setki bezdomnych.

.

eve_doane_810_copy_480x360

.

http://www.cbsnews.com/video/watch/?id=6761509n
https://www.google.de/search?q=homeless+in+las+vegas&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=wuFSUrHvKq7Y4QTQ0oDICg&sqi=2&ved=0CHgQsAQ&biw=981&bih=606&dpr=1.3

Kolejna sprawa  – ubezpieczenia zdrowotne. Na komunie wieszane są psy. Krytycy systemu panującego w PRL zawsze uwypuklają tylko i wyłącznie negatywne aspekty tamtej rzeczywistości. O pozytywnych aspektach zawsze uparcie milczą i je po prostu ignorują. A prawda jest taka, że w PRL nawet najbiedniejszy był ubezpieczony. i w razie choroby objęty był państwową opieką zdrowotną. I szpitale nie bankrutowały. A w bogatym kapitalistycznym Dużym USraelu dziesiątki milionów są nieubezpieczone. Obama wprawdzie wprowadził reformę zdrowotną, ale nadziane republikańskie bydlaki ją blokują. Ich stać na drogie prywatne kliniki. A motłoch niech zdycha…

W sumie byłoby nawet dla nieubezpieczonych, bezdomnych i bezrobotnych korzystne to, że nie mają dostępu do trujących wytworów big pharmy. Ale większość z nich z powodu niedożywienia, śmieciowej szkodliwej żywności, stresu, strachu, narkomanii i alkoholizmu jest rzeczywiście chora i potrzebowałaby kuracji metodą medycyny naturalnej. Ale na nią ich też nie stać.

I pomyśleć, że w czasach pogańskich na naszych ziemiach chorymi zajmowały się wiedźmy i szamani. I to bez ubezpieczeń społecznych. I nigdy chory nie pozostawał bez opieki i pomocy rodziny, rodu i plemienia.
Co z naszą pogańską solidarnością wspólnotową uczyniono w międzyczasie? Gdzie ona zaginęła?
I co ją zamordowało?

Odpowiedź jest oczywista – zamordowała ją żydo-anty-cywilizacja łacińska. „Żydo” – bo bazuje na żydowskiej księdze zbrodni – biblii, bo główną rolę odgrywa w niej żydowski ludobójca Jahwe i jego domniemany synalek – obrzezany cieśla. Wykreowany dla Goim na „zbawiciela”, „mesjasza”, „chrystusa” i „syna bożego”. A u katolików dodatkowo żydówka Miriam, „matka boska”, „królowa nieba i ziemi” no i (dla polskojęzycznego katolactwa) „królowa Polski”.

O hipokryzji katolików pisałem już wielokrotnie. Skarżą się np., że są najbardziej prześladowaną religią na świecie. Czyżby? Niech podadzą więc nazwę jednego choćby tylko katolickiego kraju okupowanego lub bombardowanego obecnie przez pogański, buddyjski, hinduistyczny, konfucjonistyczny czy przynajmniej muzułmański odpowiednik NATO. Ja w zamian wymienię kilka krajów napadniętych w ostatnich latach przy aktywnym współudziale katolików w ramach NATO.

A gdy w Rwandzie katolicy wymordowali 800 000 – 1 000 000 ludzi, to jakoś niechętnie o tym wspominają.

http://natemat.pl/65107,jakich-pytan-boi-sie-abp-henryk-hoser-sciana-milczenia-w-sprawie-duchownych-podczas-ludobojstwa-w-rwandzie

http://konradjestwrwandzie.wordpress.com/2008/10/10/ksieza-w-czasach-ludobojstwa/

„Ksiądz przed trybunałem za ludobójstwo w Rwandzie”

http://www.ekumenizm.pl/content/article/2004092009211628.htm

Gdyby natomiast wymordowano tam katolików – to by ryczeli o tym na całe gardło do dzisiaj.

Albo inny przykład. Podesłano mi taką oto żydłacką propagandę:

„Ideologia narodowo socjalistyczna jest niejednokrotnie przedstawiana jako ideologia „skrajnej prawicy”. Niekiedy twierdzi się nawet, że program hitlerowski wyrósł z chrześcijańskiego dziedzictwa kulturowego, którego charakterystyczną cechą miał być również antysemityzm. Jednak wszystkie te twierdzenia są pozbawioną historycznych podstaw mistyfikacją. W rzeczywistości hitlerowski narodowy socjalizm, obok komunizmu, należał do dwóch głównych wrogów chrześcijaństwa w Europie. A wrogość ta oznaczała dla milionów chrześcijan (także w Polsce) męczeńską śmierć.”
http://www.bibula.com/?p=70081

Otóż, jeśli Hitler był wrogiem katolicyzmu, to dlaczego ustanowił patronem NSDAP ultrakatolickiego zabójcę i rzeźnika Słowian, Albrechta Niedźwiedzia, jednego z przywódców żydo-katolickiej krucjaty przeciwko Połabianom? I co robili w Wehrmachcie kapelani?
Inna sprawa – mordując Polaków czy Rosjan żydo-hitleryzm nie widział w nich „chrześcijan”, a Słowian, których Hitler nienawidził przynajmniej na równi z Żydami. Ale katolicy uparcie są przekonani, że Hitler szczególnie nienawidził katolicyzmu. Znajomy katolik napisał mi niedawno:

„Antykatolickość wielkiego socjalistycznego przywódcy Adolfa H. nie podlega dyskusji, nie tylko moim zdaniem. Poczytaj trochę więcej. Podobnie jak sowieci torturowali i mordowali księży, strzelali nawet do krzyży.”

Na co odpowiedziałem:

„Katolicy mają kompleks prześladowanych! Hitler tępił także protestantów, homoseksualistów, niepełnosprawnych. Nienawidził Słowian, Arabów, muzułmanów. Na terenach ZSRR mordował przede wszystkim prawosławnych. A katolicy widzą tylko siebie. I twierdzą, że Hitler ich zwalczał najbardziej. Co jest bzdurą.”

Zapominają katolicy ponadto owocną współpracę ultrakatolickich ustaszy z III Rzeszą i katolickie ludobójstwo dokonane przez Serbów podczas II wojny światowej.
https://opolczykpl.wordpress.com/2013/05/30/chrzescijanskie-wartosci-ludobojstwo-i-hipokryzja/
Za wszelką cenę chcą być męczennikami i cierpiętnikami. A namordowali do spółki z prawosławnymi i protestantami przez XVI wieków setki milionów ludzi.

Na koniec jeszcze pogański wątek…
Dobrogost jego ostatni tekst zakończył tymi słowami:

„Tę dawną religię każdy Weneta – Słowianin ma w sercu i nie potrzebuje do tego odtwarzanych obrzędów ani nawet imion Dobrych Bogów. Jedyne czego potrzebuje to odwaga i determinacja, by za nią podążyć, odrzucając fałsz i egoizm, by troszczyć się o innych, wracając do naszych rzeczywistych korzeni, i dopiero wówczas może dostrzec i zrozumieć naszą prawdziwą dawną religię, a wraz z nią powróci złoty wiek – czego sobie i wszystkim życzę :-).”
http://dragontn.blog.pl/2013/10/07/o-religii-wenetow/

Nie lubię wprawdzie terminu „religia” i uważam, że termin „wiara” byłby odpowiedniejszy, ale przyznaję Dobrogostowi rację. Duch Słowiańszczyzny to nie „odtwórstwo” obrzędów. Cóż mi np. po rodzimowiercy, który od słowiańskiego święta przebiera się za Słowianina, bierze udział w obrzędach, oddaje cześć naszym bogom – a na co dzień wyznaje chciwy i egoistyczny żydo-kapitalizm?
.
opolczyk
.

precz z jahwizmem

.

Ręce Boga

Reklamy

13 komentarzy do “A jednak komitet noblowski miał rację…

 1. Witam, czytam obecnie „Tłuste życie” pana Kwaśniewskiego. Moim celem jest próba poprawy diety, jednak (czytam całą lekturę) wydają się dość „ciekawe”. Pozwolę sobie na cytat i proszę o opinię 😉 Pozdrawiam

  CYTAT:”Jest wiele źródeł pisanych mówiących o stworzeniu ludzi, większość z nich jednak zaginęła lub zostały
  świadomie zniszczone przez rządzących i kapłanów różnych religii.
  Judaizm, który jest ojcem i matką wszystkich religii chrześcijańskich, jest religią monoteistyczną, czyli
  taką, która każe wierzyć, że Bóg jest jeden. Wszelkie informacje mówiące o tym, że bogów jest wielu, zostały z
  ksiąg żydowskich wykreślone. Ale kilka zdołało się zachować. W Księdze Rodzaju napisano: stworzymy człowieka
  na obraz i podobieństwo nasze. A więc my stworzymy, na nasze podobieństwo, a nie na podobieństwo swoje. W
  księdze Hanuka napisano: pamiętaj na Stworzycieli swoich. Pierwsze przykazanie dekalogu, który otrzymał Mojżesz,
  również wyraźnie mówi, że bogów było wielu: Nie będziesz miał Bogów cudzych przede mną. Za mną możesz ich
  mieć. I Żydzi tych bogów również czcili przez całe pokolenia.
  Ale nie tacy bogowie stworzyli człowieka. Odnalezione stare teksty mówią o tym, jak odbywało się
  stwarzanie ludzi. Na Ziemi pojawiło się około 600 bogów. Byli oni specjalistami z różnych dziedzin. Posiedli
  ogromną wiedzę, której jeszcze długo nie dorównamy. Gotowe zarodki z boskim materiałem genetycznym były
  zaszczepiane w macicach nieszczęsnych matek – jak napisano. Nieszczęsnych, ponieważ pierwsze egzemplarze
  ludzkie były nieudane. Miały różne wady wrodzone, które dość dokładnie opisano. Po poprawieniu materiału
  genetycznego następne egzemplarze już były udane.
  Kobieta nie powstała z żebra Adama. Pierwsza (starsza) Księga Rodzaju mówi o tym wyraźnie: Bóg (…)
  mężczyzną i niewiastą stworzył ich. Sumerolodzy wyjaśnili, że tekst mówiący o stworzeniu niewiasty z żebra Adama
  wynika z błędnego tłumaczenia imienia bogini Enki – znaczyło ono pani od żebra. Gdy pisano Biblię, Sumerów już
  od ponad 1000 lat nie było. Były tylko teksty przez nich napisane. Zresztą cała Biblia do czasów Abrahama (4000 lat
  temu) oparta jest na tekstach sumeryjskich, poprawionych znacznie przez autorów Biblii. Bogowie stworzyli więc
  człowieka na własny obraz i podobieństwo za pomocą swojego materiału genetycznego. Obecnie nauka już potrafi to
  robić i nazywa to sztucznym zapłodnieniem. Zapłodniona komórka jajowa wszczepiana jest do macicy. Najczęściej
  zabieg ten stosuje się u krów, ale w ostatnich czasach również u kobiet, które nie mogą samoistnie zajść w ciążę.
  Byliśmy z bogami prawie jednym gatunkiem, synowie boży brali sobie córki Ziemi za żony, a one rodziły
  im dzieci. Do pewnego czasu. Gdy gatunek ludzki zaczął degenerować się na skutek niewłaściwego żywienia, Bóg
  powiedział: nie będzie duch mój trwał na wieki w człowieku. Było to wówczas, gdy życie ludzkie skróciło się do 120
  lat i gdy marzenia o życiu na wieki bezpowrotnie zostały zaprzepaszczone.
  Każdy, kto mówi, że Biblia, to zbiór przypowieści dla dzieci, jest głupcem. Zawarta jest w niej wiedza
  Sumerów i innych dawnych cywilizacji z czasów, gdy ludzie byli bardzo rozumni. Teksty biblijne zostały spisane
  przez ludzi o najsprawniejszych umysłach, jakich od czasów Mojżesza nie było i jakich już nie ma od ponad 2000
  lat. Autorzy Biblii byli pierwszymi cybernetykami. Wiedzę, którą zgromadzili, podali w Biblii w taki sposób, że jest
  ona dokładnie zakryta i może być rozumiana tylko przez ludzi bardzo mądrych, o umysłach równie sprawnie
  działających jak umysły autorów Biblii. Biblia uważana jest za najmądrzejszą księgę napisaną przez ludzi. I tak jest
  w rzeczywistości.
  Autorzy Biblii wiedzieli, że w przyszłości powstaną warunki umożliwiające odnowę biologiczną rodzaju
  ludzkiego i pojawią się duże grupy ludzi, u których czynność umysłu będzie w pełni prawidłowa. Gdyby tego nie
  wiedzieli, to pisanie Biblii nie miałoby żadnego sensu.
  Wiedzieli też, kiedy pojawią się warunki umożliwiające odnowę biologiczną rodzaju ludzkiego i dokładnie
  przepowiedzieli ten termin. Podał go jeden z ludzi o najsprawniejszym umyśle. Był to prorok Izajasz. Warunki te
  zawarte są również w księdze Eklezjastyka.”

  Polubienie

  • gelski:

   Wielobóstwo w Torze jest oczywiste. Tyle że podczas „transkrypcji” żydo-chrześcijańskiej starano się je zakamuflować lub usunąć.

   Sumeryjska koncepcja stworzenia człowieka jest jedną z wielu. I niekoniecznie jest słuszna.

   Inną podaje „śpiący prorok” Edgar Cayce. Pisze on, że początkowo duchy/dusze/istoty duchowe z wyższego wymiaru potrafiły wnikać, „wcielać się” w żyjące na Ziemi zwierzęta i hominidy. Ale potrafiły je w dowolnym momencie opuszczać i wracać do wyższego wymiaru. Ale wiele istot duchowych zafascynowanych fizycznymi doznaniami, zwłaszcza związanymi z kopulacją po pewnym czasie „ugrzęzły” w świecie materialnym i nie potrafiły już wrócić do świata duchowego inaczej niż poprzez śmierć zajętego ciała fizycznego. Wśród tych „uwięzionych” były istoty mądre i szlachetne, które różnymi zabiegami ulepszały hominidów aż do osiągnięcia przez nich wyglądu człowieka współczesnego. To ulepszanie hominidów zaczęło się zresztą jeszcze w okresie, gdy istoty duchowe potrafiły w dowolnym momencie opuszczać ciała fizyczne zajmowane przez nich dla zabawy, czy z ciekawości.

   Z żydowskiej biblii wycięto pierwsz żonę Adama – Lilith

   http://pl.wikipedia.org/wiki/Lilith

   Ewa, ta z żebra była jego drugą żoną.

   Owo życie „na wieki” było możliwe tylko do czasu gdy istoty duchowe potrafiły dowolnie opuszczać ciała fizyczne i wracać do wymiaru niefizycznego, gdzie śmierć nie istnieje. Dopiero po tym, gdy te istoty ugręzły w materii na stałe, żyły w ciele ludzkim do 120 lat. Wg mitologii Sumeru „bogowie” i ludzie przez nich tworzeni żyli znacznie dłużej. Ale to jest przede wszystkim mitologia.

   „Każdy, kto mówi, że Biblia, to zbiór przypowieści dla dzieci, jest głupcem.”

   Bzdura! 99,999% biblii to kompletne bzdury i bełkot. No i rasistowska ideologia „narodu wybranego”. Niewielka ilość „perełek” Sumeru, zniekształconych i zakamuflowanych wcale nie czyni tej księgi zbrodni czymś wspaniałym. Ogromną większość tekstów pisali psychopaci i rasiści. Mieli oni i owszem sprawne umysły, co nie zmienia faktu, że wymyślili zbrodniczą rasistowską ideologię „narodu wybranego”.

   „Biblia uważana jest za najmądrzejszą księgę napisaną przez ludzi. I tak jest w rzeczywistości.”

   Jak wyżej. Kompletna bzdura. Biblia to kilka mądrych perełek w oceanie rasizmu i zbrodni.

   „Autorzy Biblii wiedzieli, że w przyszłości powstaną warunki umożliwiające odnowę biologiczną rodzaju ludzkiego i pojawią się duże grupy ludzi, u których czynność umysłu będzie w pełni prawidłowa.”

   Bzdura. Autorzy biblii i ich potomni mieli zamiar podbić całą Ziemię, a tajemnicę diety kapłańskiej zachowywali tylko dla siebie. Robią to do dzisiaj. Stąd elita żydowska zdominowała i podbiła prawie całą planetą. Ponadto nie zamierzają przeprowadzić odnowy biologicznej ludzkości, a chcą ją zdepopulować i zniewolić. Bibia to scenariusz do podboju świata. A „prorok” Izajasz to rasista i szowinista:

   “Ziemię do której przybywasz jako przychodzień… dam tobie i twojemu potomstwu na wieczne posiadanie.”

   Rodzaju 17, 8

   „Wytracisz więc wszystkie narody, które twój Bóg, Jahwe, wyda tobie. Nie będziesz znał litości nad nimi.”
   Powtórzonego prawa 7, 2

   “I stawią się obcy, aby paść wasze owce, a cudzodziemcy będą waszymi oraczami i winiarzami, a Wy będziecie nazwani kapłanami Pana, sługami naszego Boga mianować was będą ; zużyjecie bogactwa narodów i w ich sławę odziewać się będziecie.”
   Izajasza 61, 5-6

   “Tak mówi Pan Bóg: “Oto skinę ręką na pogan i między ludami podniosę mój sztandar. I odniosą twych synów na rękach, a córki twoje na barkach przyniosą. I będą królowie twymi żywicielami, a księżniczki ich twoimi mamkami. Twarzą do ziemi pokłon ci będą oddawać i lizać będą kurz z twoich nóg.“
   Izajasza 49, 22-23

   “Przyjdą do Ciebie i będą twoimi; chodzić będą za tobą w kajdanach; na twarz przed tobą będą padać i mówić do ciebie błagalnie.”
   Izajasza 45, 14

   “Ja wzmocnię cię i rozmnożę cię bardzo. Z ciebie wyjdą królowie i będą rządzić wszędzie, gdzie tylko dojdą ludzkie ślady. Twemu potomstwu dam całą ziemię pod niebem i będą rządzić wszystkimi narodami, tak jak bedą tego pragnęli…”
   Jub. 32, 18-19

   W jednym Kwaśniewski ma rację – dieta kapłańska daje najwyższą biochemiczną sprawność mózgu. I dlatego wśród Goim propagowane są diety pastwiskowa lub korytkowa. Aby ich mózgownice szwankowały.
   To dlatego właśnie elicie żydowskiej udało się podbić ekonomicznie i politycznie prawie cały świat. Bo jej mózgi pracują optymalnie, a w łepetynach Goim jest groch z kapustą popite coca-colą. Natomiast myli się Kwaśniewski twierdząc, że na diecie optymalnej ludzie stają się szlachetniejsi. On myli dwie rzeczy – mózg i wychowanie/oprogramowanie. Hardware i software. Dieta wspomaga hardware – mózg. Który funkcjonuje lepiej biochemicznie. Ale to czy człowiek będzie szlachetny czy też psychopatą ze sprawnym mózgiem zależy od oprogramowania – software – czyli od wychowania. Jeśli kogoś od urodzenia programuje się na pogardę dla Goim i na przekonanie o własnej wyższości – wyrośnie z takiego człowieka rasista, szowinista i psychopata rządny władzy nad światem i nad Goim.

   Polubienie

 2. Pingback: Chcemy geld za Golgoty.Pl! « Grypa666's Blog

 3. Biblia to zbiór historyjek zaczerpniętych z różnych kultur świata antycznego niemiłosiernie poprzekręcanych a potem wieokrotnie przerabianych, ktore ostateczną formę jak mowi wiki osiągnęły w II wne a jak twoerdzą inne źrodla w x wne więc jest to młoda beletrystyka, ktorej autorzy idą w setki więc nie byli za bystrzy skoro zajęlo im to tyle czasu a przy tym dzielo jest niespójne i prymitywne. Doszukiwanie się w tym knocie czegokolwiek sensownego to marnowanie czasu. Aby zorientować się o co tam chodziło i w którym miejscu trzeba by sięgnąć do tekstów źródłowych z roznych kultur z których nieudolnie zaczerpnięto fragmenty deformując je. Np. opowiastki jak to niebianie łączyli się z ziemiankami odnosi się do związków ludów Aryjskich z miejscową prymitywną ludnością, która postrzegała przybyszów z północy jako Bogów o świetlistej białej skórze, niezwykłej wiedzy i mądrości, ktorzy przyniesli tam kulturę, wiedzę i cywilizację. Biblijnymi Bogami czy Aniołami zesłanymi przez stwórcę byli nasi młodsi bracia którzy powędrowali na południe i o nich rolili przez pokolenia autorzy biblii. Kazdy element tej prymitywnej literatury to zniekształcony fragment czegoś innego np. rzekomy Mojżesz prawodawca to w istocie zniekształcona wersja Hamurabiego itd. itd.
  Jest tam sporo zupełnej fikcji wyssanej z palca czy jak to mowil Pawlak z biedy i nierozumu czy też frustracji kompensowanych opowiadaniem zmyślonych historyjek o rzekomym tulaniu się po pustyni co nie mialo miejsca, o zniszczeniu murow Jerycha -choć Jerycho nigdy żadnych murów nie posiadało etc. To dzieło frustratow z kompleksem niższości próbujących się wywyższyć opowiadaniem klamstw. Jest to oczywiscie księga zbrodni gloryfikująca zbrodnie, oszustwa, ludobóstwo, rasizm i wszelkie wynaturzenia pisana przez ludzi skrzywionych psychicznie i ograniczonych intelektualnie. Ci ludzie jednak byli skrzywdzeni przez los bo nie potrafili przystosować się do żadnej z kultur z którymi się stykali. Myślę, że nie wynikalo to z ich złej woli tylko z tego, że byli zbyt przerażeni i zbyt prymitywni by to zrobić. Nie potrafili tego zrobić w Egipcie – nie tylko nie potrafili przyswoić sobie tamtej kultury, ale nawet języka, nadawali się tylko do najprostrzych prac pod nadzorem więc zosali tam niewolnikami. Nie wiem czy rzeczywiście z tamtąd uciekli czy też w końcu zostali wyrzuceni a może zmanipulowani przez jakiegoś cwaniaka – w każdym badź razie wowczas nie mieli jeszcze ani żadnej religii, ani tradycji, ani kultury. Potem zostali zniewoleni przez Asyryjczyków i tam poszło im trochę lepiej wpojono im pewne prawa z których wyiedli dekalog i przyswoili trochę mitów. Za króla za króla Persji Cyrusa II Wielkiego – reformatora wrócili do Judei ok 500r pne zaczynając tworzyć swoją kulturę i religię opartą na Babilońskiej. Jednak tworzyli ją wyzwoleni niewolnicy w prymitywnych warunkach, którzy niewiele rozumieli i niewiele byli sobie w stanie przyswoić z kultury Babilońskiej stad wszystko było bardzo zniekształcone. Z czasem z tych ochłapów zaczą się kształtować Judaizm pierwotnie bardzo niespójny i podzielony uzyskując pelną formę ok IIw ne w tym czasie powstało równierz chrześcijaństwo bratnia religia Judaizmu. Chrześcijaństwo oparło się przede wszystkim o religię Egiptu wszystkie mity i opowieści z tzw Nowego testamentu to niemal dosłownie zapisane mity egipskie, większość przypowieści i cała nauka etyczna to żywcem przepisane teksty z kultu Amona w tym „Ojcze nasz”. Czyli jedna forma religii to zupelnie zniekształcona pamięć o religii Asyryjczykow czyli Judaizm, druga forma religii żydów to religia Egipska – chrześcijaństwo znacznie mniej zniekształcona w stosunku do drugiego oryginału, ale nic w tym dziwnego wszak Egipt był tuż obok. Problem w tym, że tych dwu religii nie dało się połaczyć bo byly zupelnie odmienne i dlatego nikt myślący nie jest w stanie mimo łamańcow intelektualnych połaczyć bogów starotestamentowych z nowotestamentowymi. Mimo ciągłych przeróbek nowego testamentu i niszczenia jego starszych wersji zaczetych przez Szawła a ukończonych przez Konstantyna jedno z drugim i tak się niijak nie klei. Jeśli mowa o jakiejkolwiek mądrości to można ją znaleźć tylko w nowym testamencie i jest to mądrośc egipska. Co prawda Bogu Horusowi nadano imię Chrystusa i uczyniono z niego żyda, który rzekomo miał żyć ok I wne i przeżywać swoje dziwne przygody, dorzucono garść fałszywych opowiastek o (jego rzekomym życiu, które nijak nie mogły mieć miejsca chociażby absurdalne spotkanie z Pilatem zarzadcą Rzymskim, który wydawał wyroki krzyżowania nawet nie wnikajac w sprawy o co żydzi skarżyli się do Rzymu więc pomysl by zajmował się taką sprawą jest zupelnie niedorzeczny) i stworzono współczesny mit. Podobnie jak mit o pierwszych świetnych Chrześcijanach podczas gdy jak dowodzi historia były to luźne sekty bardzo rózniące się między sobą skupione wokół róznych wersji mitu Horusa z których większość to były zbrodnicze sekty wykorzystujące i manipulujące ludźmi napawajace wspólczesnych zgrozom i obrzydzeniem. Jedną z takich sekt była fanatyczna sekta Sawłowa werbująca naiwnych by pozbawić ich majątków i uczynić niewolników a jeśli ktoś się przeciwstawiał był mordowany co jest wyraźnie opisane w nowym testamencie. Tam oczywiście jest przedstawione, że to bóg ich mordował choć leży to w jawnej sprzeczności z etycznymi naukami Horusa zawartmi w ewangieliach. Dalej było już tylko gorzej chrześcijaństwo stało się zbrodniczą ideologią lejącą krew milionów niewinnych do czasów współczesnych, kwintesencją zakłamania – nie rozumiem tylko dlaczego nie wykreślili mitu o Horusie i jego nauk ze swojego kanonu. Może tylko dlatego, że gdyby to zrobili nowy testament przestał by istnieć a więc religia stracila by rację bytu stajac się czystym Judaizmem rownież w teorii a wszak Judaizm jest tylko dla narodu wybranego. Jeszcze w początkach naszego tysiąclecia, każdego chrześcijanina okreslano mianem prawdziwego izraelity wystarczy zajrzeć np. do kroniki Helmolda być może planowano wykreślić nowy testament, ale nie dało się z powodu inercji jak i z jeszcze jednego powodu. Siłą napędową byli Teutoni czy jak ich zazwyczaj dziś błednie zwiemy Germanie przyjmując nową religię utożsamiali oni Chrystusa z Odynem, który umarł na świętym drzewie przybity włócznią, poświęcając się by zdobyć wiedzę Run. Teutoni przyjęli nową religię, ale w istocie nie odrózniali jej od starej a jej jądrem był żywy Odyn – Chrystus więc nie mozna bylo go tknąć. Dopiero kilkaset lat temu Odyn ostatecznie zlał się z Chrystusem jak i bogiem ojcem a jego imię ostatecznie zniknęło ze świadomosci Teutonów. Tak więc chrześcijaństwo zachodnie nie jest niczym innym jak wypaczoną przez judaizm formą kultu Odyna podobnie jak i duchowość zachodnia. Mowi się iż protestantyzm jest już skrajnie zjudeizowany i oczywiście jest w tym sporo racji gdyż liczy się tam przede wszystkim tzw stary testament, ale nie jest to wszystko. W istocie protestantyzm jest rownież powrotem do Teutońskiego sposobu religijności, ktory ostatecznie zwycięzył tworząc dziwaczny miks. Fundamentem protestantyzmu jest idea, że zbawiony zostanie ten kto na ziemi osiągnie sukces czyli teutoński fundament mówiący iż do Walchali trafi tylko ten kto za życia wykaże się na tle innych – kto tego nie zrobi trafi do otchłani Bogini Heli czyli piekła. Chrześcijaństwo Słowian jest zupełnie inne nie przemawia do nas jakiś dziwny męczennik bo jest to nam obce, ale przemawia do nas Bogini Matka nasza prasłowiańska Bogini Ma Dona – Dana, znana w antycznym świecie jako Artemida czy Izyda Matka Bogów i wokół niej kręci się nasza religijność. Te dwa rodzaje religijności zatrute są jadem, ktory je oblepia i próbuje wypaczać od tysiącleci, ale ich korzeń pozostaje niezmienny Teutoński na zachodzie i Slowiański u nas Czy jest szansa aby się oczyscił? Jeśli chodzi o Teutonów to obawiam się, ze nie jest to możliwe mimo iż to wlasnie tam przetrwały spisane mity, imiona Dawnych Bogów, opowiesci i historia a to dlatego, że przez stulecia a szczególnie od narodzin kapitalizmu zostali oni uwikłani w starotestamentową chciwość i materializm zupełnie zatracając poczucie jedności a wszystkie pojęcia zostały wypaczone. Jesli zaś chodzi o Slowian to przynajmniej częściowo istnieje taka szansa jednak zmniejszająca się z kazdym dniem prania mózgow i budowania mentalności kapitalistycznej indywoidualistycznej w ktorej kazdy musi walczyć z kazdym a slabi muszą ginąć, ale być może jest to możliwe jeśli zaczniemy się o siebie troszczyć odbudowując poczucie wspólnoty i naszych Slowiańskich przymiotów a „sprawiedliwością znów nazwiemy to, co sprzyja najbardziej temu, co może najmniej.” – parafrazując Mistrza Wincentego.

  Polubienie

  • Może i idea ciekawa, ale masa błędów merytorycznych – przede wszystkim dzisiejsi tzw. Germanie to kontynuacja ludów Skandynawskich a nie Celtyckich (język, etos, kultura) potomkami Celtów są Irlandczycy, Szkoci, Walijczycy itd. Oczywiście dzisiejsi tzw. Germanie to miks różnych ludów. Potomkowie Skandynawów, ulegli Hunom przejęli sporo ich zwyczajów w okresie Inawzji Hunów stajac się ich niewolnikami, potem mieszali się z róznymi ludami w tym i z celtami by znów zostać nieco zasilonych krwią Skandynawów (Normanowie, Duńczycy itp) z kolei w Anglii po podboju przez Normanów mamy mieszankę Celtycko Skandynawską. Tak więc dziś w miarę czystymi „Gernanami” mogą być Szwedzi, Norwegowie, Duńczycy, Islandzczycy, ale żadną miarą nie Niemcy czy Anglicy, ktorzy są mieszańcami ci ostatni zresztą uwazają się za potomkow zaginionego plemienia izraela 🙂

   Polubienie

 4. Te ludobójstwo dokonali katoliccy Chorwaci na prawosławnych Serbach,a teraz manipulatorzy pisza ze to Slowianie są mordercami,a zapominają albo nie chcą pamiętać że mordowanie Serbów było pod przyzwoleniem katolickich duszśmieci,a papieżak na audiencjach przyjmował wodza Chorwacji Ante Pavelicia i błogosławił ustaszom w szerzeniu katolicyzmu w Chorwacji.Podczas gdy w obozach np Jasenovac duchowni katoliccy jezuici czy franciszkanie robili zawody kto zetnie na żywca najwięcej pogańskich głów, jakiś franciszkanin wygrał,podobno ściął ponad 1000 głów.Po wojnie powinni tak samo ścinać te katolskie świnie zasłaniające się krzyżem.

  Polubienie

 5. Jahwiści są tak ślepo zapatrzeni w swego demona że dotarli nawet Koreę Północną nawracać na swój szajs.A teraz płaczą że sporo jahwistów siedzi w obozach północnokoreańskich, nawet im nie współczuję,bo sami pchają się na siłę nawracać „niewiernych” na „jedyną słuszną drogę” bicia pokłonów jeszu miriam i diabłu jahwe.W Indiach podobno mnisi zabijają już muzułmanów, jahwizmy w odwrocie,oby tak było bo już za bardzo rozpanoszyli się po świecie.

  Polubienie

  • Radzik59 Polak Nie katolik:

   Przed chwilą niechcąco chyba skasowałem Twój komentarz, który akismet wrzucił do spamu. Zauważyłem go dopiero po kliknięciu „usuń cały spam”. Przepraszam za tę pomyłkę. Jeśli jesteś w stanie – odtwórz ten komentarz. Zostanie naturalnie umieszczony w dyskusji.

   Polubienie

   • To chyba było o tym że nauczyć Słowianina jahwizmu to tak jak nauczyć kota szczekać. Gdyby jahwizm był taki pokojowy za jaki uważają go owieczki to by tu nie zaistniał. Przybyli jako dobrzy ludzie,uczyli o swoim demonie bo Słowianie byli tolerancyjni, dopiero później jahwizm zdejmuje maskę i tolerancyjnie mordował tych co nie uznali ich demona. Jahwiści nadużyli słowiańskiej gościnności,jak kiedyś w Polsce będzie ich garstka to spokornieją,i będą gadać o tolerancji religijnej,ale nie ma co im wierzyć w dobre słowa,i wtedy to trza będzie ostatecznie wygonić katolaków z kraju.

    Polubienie

    • Całkiem spora populacja polskich kotów szczeka. I to już niestety od setek lat.
     —————————————————-
     PRL moją ukochaną Ojczyzną.

     Polubienie

 6. Dobrze idee jahwizmu ujal jakis szaman afrykański „w czasie kiedy katolicy przybyli do naszej ojczyzny mieli tylko biblię,a my mieliśmy ziemię,i katolicy powiedzieli módlmy się,i niedługo my mieliśmy biblię a katolicy mieli naszą ziemię”.Nie wiem tylko czyj to cytat był

  To był cytat Jomo Kenyatty – prezydenta Kenii:
  https://opolczykpl.files.wordpress.com/2013/04/1369066994_jmzy3u_600.jpg?w=595&h=831
  http://pl.wikipedia.org/wiki/Jomo_Kenyatta
  opolczyk

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.