Nowa medycyna germańska

.

big_pharma

.

big-pharma

.

Tylko dla cierpliwych i tych z otwartymi umysłami…

Polecam obejrzenie filmu o nowej medycynie germańskiej. Przymiotnika „germański” nie bójmy się. Ostatecznie Germanie, choć o tym nie wiedzą, są naszymi młodszymi braćmi.
http://dragontn.blog.pl/2012/12/01/nasi-mlodsi-bracia-germanie/
http://slowianin.wordpress.com/2012/08/01/gdzie-podziali-sie-germanie/
Może kiedyś to zrozumieją.

Film jest strasznie długi, trwa ponad cztery godziny, ale moim zdaniem warto jest go obejrzeć (ja słuchałem go dwukrotnie).
.

.

Nowa medycyna jest rewolucyjnym, nowatorskim i holistycznym spojrzeniem na funkcjonowanie ludzkiego organizmu. W jej ujęciu nie istnieją „choroby”, a zjawiska w medycynie nazywane „chorobami” są jedynie symptomami procesu regeneracji organizmu po ustaniu sympatykotonii – fazy konfliktu/strachu/zagrożenia. Film ten przede wszystkim demaskuje zbrodniczość big pharmy, szkodliwość i tępotę medycyny konwencjonalnej jak i wasalską wobec big pharmy rolę marionetek politycznych.
Od siebie dodam, że – bez wnikania w szczegóły – ogólne założenia nowej medycyny uważam za słuszne. Odpowiadają po prostu logice i znajdują potwierdzenie w wielu tysiącach indywidualnych przypadków ludzi wyleczonych tą metodą.
Od siebie dodam, że nowa medycyna nie stoi w sprzeczności z dietą dra. Kwaśniwskiego. Jego dieta oparta o tłuszcze i białko o najwyższej biologicznej wartości nie zaśmieca organizmu, oraz daje w fazie regeneracji dużo lepsze źródło energii od węglowodanów – tłuszcze – i najlepszej jakości białko konieczne do regeneracji tkanek „spalonych” w fazie konfliktu.
O diecie dra Kwaśniewskiego można znaleźć więcej informacji pod poniższym linkiem:
http://dr-kwasniewski.pl/?id=2&news=80

Propagowanie diety dra kwaśniewskiego wywołać może sprzeciw wyznawców wegetarianizmu. Tyle, że człowiek ma żyć a nie wegetować. Dieta wegetariańska dobra jest dla krowy, czy królika, ale niekoniecznie dla człowieka. Który nie jest przeżuwaczem z czterema żołądkami i niezwykle długim jelitem cieńkim, czy koprofagiem jak królik.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Cekotrofia

Na temat nowej medycyny można znaleźć sporo informacji pod inkami:

http://www.germanska-nowa-medycyna.pl/index.php
http://www.jamin.pl/downloads/zarysgnm2.pdf
http://germanskawroclaw.wordpress.com/category/5-praw-natury/
Twórcy nowej medycyny, Ryke Geerdowi Hamerowi zarzucany jest „antysemityzm” i wiara w „teorie spiskowe”.
http://de.wikipedia.org/wiki/Ryke_Geerd_Hamer#Antisemitismus_und_Verschw.C3.B6rungstheorien
Naturalnie z tego powodu, że demaskuje on propagandowe i medyczne kłamstwa, oraz mówi np. o depopulacji nie-żydów.

Najbardziej obrzydliwą i zbrodniczą metodą wpędzania ludzi w łapska big pharmy i ludobójczej medycyny jest propaganda strachu! Strachu przed zarazkami, wirusami i przed „nieuleczalnymi”, śmiertelnymi chorobami. Drugą zbrodniczą metodą „medycyny” jest przerywanie fazy regeneracji „lekami” – co wpędza ofiary/pacjentów w stany nazywane „chorobami przewlekłymi czy „chronicznymi”.
Propaganda strachu rozsiewanego przez ludobójczą „medycynę” w krajach zdominowanych przez żydo-chrześcijan wzmacnia strach zasiewany w owieczkach przez „pastuchów” – kler. Odmóżdżonym wyznawcom jahwizmu od kołyski wpaja się strach przed diabłem, szatanem, piekłem i wiekuistym potępieniem oraz przed „karą bożą” i „gniewem bożym”. Ten egzystencjalno „eschatologiczny” strach wzmacniany „medyczną” propagandą zagrożenia jest największym zabójcą ludzkości.
Do wielu konfliktów wewnętrznych doprowadza owieczki wpojone im pojęcie „grzechu”. Jeśli owieczka „ciężko zgrzeszy” – wywołać to może ostry konflikt i strach przed „karą bożą”. Po czym prędzej czy później (np. po otrzymaniu tzw. „rozgrzeszenia”) i ustaniu konfliktu pojawiają się symptomy regeneracji organizmu – czyli „choroba”. To wywołane przez jahwizm poczucie zagrożenia i strachu przed piekłem wzmacniane strachem przed nieuleczalną chorobą, strachem przed wojnami, przed domniemanym „terroryzmem islamskim”, przed utratą pracy – wszystko to daje w połączeniu z big pharmą śmiertelne żniwo. A big pharma i banksterzy depopulatorzy zacierają łapska. I za zyski przejmują majątki narodowe Goim na prywatną własność.

.

o-BIG-PHARMA-facebook

.

shutterstock_doctor_drugs-1280x960

.

Jahwizm w propagandzie strachu jak widzimy gra nieświadomie (a może i nie) do jednej bramki big pharmą i banksterami.

.

opolczyk

.

ps.

Protokół z konferencji, która odbyła się dnia 17.12.2008 w kancelarii  adwokata Eryka Bryn Tvedt
Obecni:
Eryka Pilhar
Olivia Pilhar
Ing. Helmut Pilhar
Vera Rechenberg
Arina Lohse
Naczelny rabin dr Esra Iwan Götz
Bona Garcia Ortin
dr Ryke Geerd Hamer

Uczestnicy konferencji spotkali się z powodu głębokiej troski, wynikającej z faktu, że tylko w Niemczech dziennie umiera 1500 pacjentów wskutek stosowanej dzisiaj chemioterapii i morfiny. Przy użyciu Germańskiej Nowej Medycyny prawie wszycy Ci pacjenci mogli by przeżyć. Tematem niniejszej konferencji jest właśnie ten tragiczny stan rzeczy; uśmiercenie ogólnie 20 milionów pacjentów nie-żydowskiego wyznania, tylko w Niemczech.

Uczestnicy konferencji stwierdzili co następuje:

1. Germańska Nowa Medycyna® jest znanaod 27 lat. Zgodnie z artykułem zawartym w talmudzie, który po odkryciu Germańskiej Nowej Medycyny® został napisany przez przywódcę ultraortodoksyjnego ruchu chasydzkiego Rebbe Menachem Mendel Schneersona,wszyscy żydzi pownni dbać o to, żeby pacjenci wiary żydowskiej byli leczeni zgodnie z zasadami Germańskiej Nowej Medycyny® (wcześniej nazywanej Nową Medycyną). Jej terapia osiąga 98% efektywności.
2. Najstraszniejszym jest fakt, co potwierdził rabin dr Esra Iwan Götz, że zgodnie z tym artykułem, który dzisiaj stanowi część talmudu, powinno się uniemożliwić korzystanie z Germańskiej Nowej Medycyny pacjentom nie-żydowskiego wyznania. Według dr Esra Iwana Götza niepojętą rzeczą jest, nie tylko fakt, że wszysy rabinowie poinformowani byli o słuszności Germańskiej Nowej Medycyny® i dbali o to, żeby żaden pacjent żydowskiego wyznania nie był maltretowany przy pomocy chemioterapii i morfiny, ale również to, że wszyscy profesorowie żydowskiej wiary, a szczególnie onkolodzy, którzy stanowią większość, prowadzili dwa rodzaje terapi.
3. A więc bojkot Germańskiej Nowej Medycyny nie wynika z niewiedzy, z pomyłki czy też z braku informacji, tylko jest celowym światowym ludobójstwem, co też potwierdził dr Esra Iwan Götz.
4. W obliczu tej nieopisanej zbrodni, której ofiarą padło w ostatnich 27 latach szacunkowo około 2 miliardów ludzi, uczestnicy konferencji uznają, że jest najwyższy czas, żeby to wielkie przestępstwo nazwać po imieniu i je ujawnić. Również wśród ludzi żydowskiego wyznania istnieją różne odłamy dobitnie dystansujące się od tej zbrodni. Do nich należy np. Word Union for Progressive Judaism (światowa Unia dla Judaizmu Postępowego), któremu przynależy dr Esra Iwan Götz.
Dlatego wzywamy wszystkich rzetelnych ludzi do angażowania się w działalność mającą na celu doprowadzenie do zakończenia tego przestępstwa, aby również pacjenci nie-żydowskiego wyznania mogli oficjalne korzystać z Germańskiej Nowej Medycyny.

Wraz z rabinem, dr Esra Iwanem Götzem prosimy wszystkich rabinów, a szczególnie onkologów: „Przerwijcie nareszcie to przestępstwo, to światowe ludobójstwo na pacjentach nie-żydowskiego wyznania!

Sandefjord, 17.12.2008

Erika Pilhar
Olivia Pilhar
Ing. Helmut Pilhar
Rechenberg
Arina Lohse
Bona Garcia Ortin
rabin dr Esra Iwan Götz
dr. Ryke Geerd Hamer

Oprócz powyżej podpisanych zgodność potwierdza również adwokat Erik Bryn Tvedt

Adwokat Erik Bryn Tvedt

Za: http://www.germanska-nowa-medycyna.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=452&Itemid=503

.

precz z jahwizmem

.

Ręce Boga

23 komentarze do “Nowa medycyna germańska

 1. Trzeba pamietac jak powstaja takie tabletki. Torturuje sie zwierzeta jak i ludzi. Krwawe jahwistyczne bestyje.

  Polubienie

 2. Warto zapoznać się z tym oświadczeniem:

  „Uczestnicy konferencji spotkali się z powodu głębokiej troski, wynikającej z faktu, że tylko w Niemczech dziennie umiera 1500 pacjentów wskutek stosowanej dzisiaj chemioterapii i morfiny. Przy użyciu Germańskiej Nowej Medycyny prawie wszycy Ci pacjenci mogli by przeżyć. Tematem niniejszej konferencji jest właśnie ten tragiczny stan rzeczy; uśmiercenie ogólnie 20 milionów pacjentów nie-żydowskiego wyznania, tylko w Niemczech.

  Uczestnicy konferencji stwierdzili co następuje:

  Germańska Nowa Medycyna® jest znanaod 27 lat. Zgodnie z artykułem zawartym w talmudzie, który po odkryciu Germańskiej Nowej Medycyny® został napisany przez przywódcę ultraortodoksyjnego ruchu chasydzkiego Rebbe Menachem Mendel Schneersona, wszyscy żydzi pownni dbać o to, żeby pacjenci wiary żydowskiej byli leczeni zgodnie z zasadami Germańskiej Nowej Medycyny® (wcześniej nazywanej Nową Medycyną). Jej terapia osiąga 98% efektywności.
  Najstraszniejszym jest fakt, co potwierdził rabin dr Esra Iwan Götz, że zgodnie z tym artykułem, który dzisiaj stanowi część talmudu, powinno się uniemożliwić korzystanie z Germańskiej Nowej Medycyny® pacjentom nie-żydowskiego wyznania. Według dr Esra Iwana Götza niepojętą rzeczą jest, nie tylko fakt, że wszysy rabinowie poinformowani byli o słuszności Germańskiej Nowej Medycyny® i dbali o to, żeby żaden pacjent żydowskiego wyznania nie był maltretowany przy pomocy chemioterapii i morfiny, ale również to, że wszyscy profesorowie żydowskiej wiary, a szczególnie onkolodzy, którzy stanowią większość, prowadzili dwa rodzaje terapii.
  A więc bojkot Germańskiej Nowej Medycyny nie wynika z niewiedzy, z pomyłki czy też z braku informacji, tylko jest celowym światowym ludobójstwem, co też potwierdził dr Esra Iwan Götz.
  W obliczu tej nieopisanej zbrodni, której ofiarą padło w ostatnich 27 latach szacunkowo około 2 miliardów ludzi, uczestnicy konferencji uznają, że jest najwyższy czas, żeby to wielkie przestępstwo nazwać po imieniu i je ujawnić. Również wśród ludzi żydowskiego wyznania istnieją różne odłamy dobitnie dystansujące się od tej zbrodni. Do nich należy np. Word Union for Progressive Judaism (światowa Unia dla Judaizmu Postępowego), któremu przynależy dr Esra Iwan Götz.

  Dlatego wzywamy wszystkich rzetelnych ludzi do angażowania się w działalność mającą na celu doprowadzenie do zakończenia tego przestępstwa, aby również pacjenci nie-żydowskiego wyznania mogli oficjalne korzystać z Germańskiej Nowej Medycyny®.

  Wraz z rabinem, dr Esra Iwanem Götzem prosimy wszystkich rabinów, a szczególnie onkologów: „Przerwijcie nareszcie to przestępstwo, to światowe ludobójstwo na pacjentach nie-żydowskiego wyznania!”
  http://www.germanska-nowa-medycyna.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=452&Itemid=503

  Polubienie

 3. Niestety, większość „nie-żydów” sama pcha się w łapska onkologów i błaga o więcej śmierci aplikowanej w żyły – pamiętacie co się działo, kiedy na początku roku zabrakło „leków” onkologicznych? [W rzeczywistości „leków” brakuje zawsze wtedy, kiedy kończy się okres patentu na te trucizny. Przerażeni pacjenci zaczynają żądać nowych dostaw i dostają nowy, „eksperymentalny lek”, który zabija skuteczniej niż Hitler, ale za to jest znacznie droższy od poprzednika].

  Nie wiem, kto jest bardziej winny – lekarze czy pacjenci, którzy w ogóle nie myślą i nie mają za grosz instynktu samozachowawczego? Skoro niemal wszyscy pacjenci onkologii umierają, to po co poddawać się takiej „kuracji”? Z prostego rachunku prawdopodobieństwa wynika, że lepiej pozostawić sprawy własnemu biegowi. Niestety, do pacjentów nie docierają żadne racjonalne argumenty. Lęk pozbawia ich rozumu i kończą w grobie.

  Polubienie

 4. Tłumaczenie Germanii Publiusza Korneliusza Tacyta dokonane przez Adama Naruszewicza (tekst po polsku i łacinie). Ligowie – Lygiowie – Lugiowie, Hari – Aryowie: http://historiakurgany.republika.pl/tacytgermania.htm

  Ze wszystkich relacji starożytnych geografów (bardzo sprzecznych i niedokładnych) [Wisłę uważano w starożytności za granicę między Germanią a Sarmacją lub między Germanami a Wenetami (Wenedami). Dla Strabona (okolice przełomu er) Germania kończyła się na Łabie. Tacyt zastanawiał się, czy Wenedów i Fennów (sic!) zaliczyć do Germanów czy Sarmatów.] najtrafniej opisał rzeczywistość tamtych czasów Pomponiusz Mela [wśród rzek Germanii wymienia tylko Amissis, Visurgis i Albis (Ems, Wezera, Łaba). Według niego Wisła była granicą między Sarmatami a Azją.]: między Łabą i Wisłą mieszkali Sarmaci (czyli Słowianie, lud R1a1. To wszystko potwierdza dzisiaj genetyka i antropologia.). http://pl.wikipedia.org/wiki/Plik:Europa_by_Pomponiusz_Mela_1st_century.jpg

  http://dragontn.blog.pl/2013/10/07/o-religii-wenetow/

  Admin

  Polubienie

  • No właśnie, wczoraj widziałam w Fucktach, że wylali profesora Talara. Wprawdzie przyznali, że jest niezwykle skuteczny w stawianiu na nogi ludzi pogrążonych w śpiączce, ale to nie ma znaczenia, bo sugerowanie, że narządy pobierane są od żyjących jest niewybaczalne. Za bardzo psuł złote interesy mafii transplantacyjnej, więc się pozbyli kłopotu.

   Ja też kiedyś wierzyłam, że narządy pobierane są od zmarłych. A przecież umieranie jest procesem, więc nikt nie wie, kiedy człowiek jest naprawdę martwy, a kiedy można go jeszcze ożywić. Zdarzało się, że ludzie ożywali w kostnicy, wiele godzin po orzeczeniu śmierci.

   O transplantacji pisałam tutaj: http://astromaria.wordpress.com/2013/01/26/z-okazji-dnia-transplantacji-czwarty-raz-o-eutanazji-czyli-jak-usmiercic-jednego-czlowieka-zeby-pobrane-od-niego-czesci-zamienne-dac-innemu-czlowiekowi/

   Polubienie

   • Mario:

    Przy transplantacjach nie zapominajmy i o tym, że najczęściej najpierw „medycyna” doprowadza podczas „leczenia” do całkowitej niewydolności „leczonego” narządu – a wtedy pozostaje już tylko transplantacja. Czyli kokosowe interesy dla mafii transplantacyjnej. Choć należy przyznać, że transplantacje to tylko niewielka część zbrodniczej medycyny. Przy onkologii ofiary transplantacji to margines.
    Jestem pewien, że niejeden „trup” po wycięciu mu nerek i wątroby nagle „ożył”. Po czym umarł, gdyż „lekarzom” nie było na rękę, aby go ratować. Zresztą po co takiego ratować, skoro akt zgonu już miał wypisany.

    Polubienie

    • Dlatego właśnie GNM, homeopatia i cała medycyna naturalna są tak zajadle zwalczane. Mafia na tym nie zarabia. Zarobek jest tylko wtedy, kiedy naiwny chory bierze leki chemiczne i poddaje się ciężkim operacjom. A na końcu jeszcze można go przerobić na części zamienne i jeszcze lepiej na tym zarobić. Kiedyś pokazali na Discovery lub innym, podobnym kanale program o podziemiu transplantacyjnym. Przez tydzień nie spałam, a i dziś robi mi się niedobrze, jak to sobie przypomnę. Oczywiście, pokazali to jeden raz, a potem zapadła martwa cisza. Już się o tym nie mówi. O ożywających umrzykach tym bardziej się nie mówi.

     Polubienie

 5. „O ZDROWIU
  Za osobistą porażkę uważam to, że zbyt późno zabrałem się za wiedzę służącą zdrowiu. Winę za to obarczam dwie strony. Swoich rodziców, a przede wszystkim państwo jako instytucję, która winna dbać o zdrowie własnych obywateli. Niewiedza moich rodziców wynika z roli państwa w łańcuszku nauczania dzieci już od przedszkola jak powinniśmy się odżywiać. Do tego należy doliczyć dwie wojny i lobby przemysłu spożywczego oraz farmaceutycznego absolutnie nie zainteresowanych zdrowiem obywateli. Państwo nie było i nie jest zainteresowane w propagowaniu zdrowego żywienia, bo uderza to w przemysł i farmację – dwa potężne czynniki zysku za wszelką cenę, a bez szerokiej propagandy zdrowego żywienia i nauczania poprawności odżywiania się od małego dziecka, nigdy nie doczekamy się zdrowego społeczeństwa. Tu powinniśmy brać przykład ze społeczności żydowskiej i z ich ‚koszernego’ [uwaga! nie dotyczy rytualnego uboju zwierząt – przyp.] odżywiania się. Pogardliwe określenie ‚śmierdzący czosnkiem’ powinno zniknąć z naszego myślenia. Jedynie ta społeczność oraz arabska, poświęca uwagę prawidłowemu odżywianiu się i widać to w zdrowiu całej społeczności.
  Do opracowania tematu ‚Zapomniana medycyna’ skłoniła mnie książka prof. Tombaka pt.: ‚Czy można żyć 150 lat?’. Nie samo jej przeczytanie, ale zastosowanie jego wskazówek na temat odżywiania. Pierwsza zasada jaką zastosowałem, to odpowiednie łączenie spożywanych pokarmów. Czułem się dużo lepiej po posiłku niż poprzednio, ale największe wrażenie na mnie zrobiło ważenie się po pierwszym tygodniu. Jedząc w zasadzie to samo, schudłem 2 kilogramy. To mnie zachęciło. Po sześciu miesiącach ‚spadłem’ z 93 kg do 81 kg. Nie mniej ważne jest też zachowanie przerw pomiędzy posiłkami i absolutny brak ‚podjadania’ pomiędzy nimi. Jedynie dozwolone jest jedzenie surówek i owoców. Ale warto. Doszedłem do wniosku, że jedzenie też jest nałogiem i bardzo trudno go zmienić, ale jak ktoś chce być zdrowy, to wyboru nie ma. W każdym bądź razie – wykonalne. Polecam ten cykl i stosowanie się do wskazówek tam zawartych. Za: http://www.uleszka.uprowadzenia.cba.pl/webacja/refleksja.htm

  Rak to choroba, a nie wyrok śmierci – „Uleczyć nieuleczalne” Michał Tombak: http://www.uleszka.uprowadzenia.cba.pl/webacja/medalt/rak.htm

  Rak, który leczy – Przyroda jest mądrzejsza niż człowiek
  (Detektyw Michał Jarzyński): http://detektyw.xip.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=104&Itemid=145

  „Już 30 lat temu niemiecki lekarz odkrył przyczynę raka –
  wg niego rak jest sensowną biologiczną reakcją organizmu.
  Polecam (cały) film o tym odkryciu (z polskimi napisami) pt.:
  ‚Pięć Praw Natury – Trzecia rewolucja w medycynie'”

  Polubienie

 6. „Woda – Wielka Tajemnica” – dokument przedstawiający badania nad niesamowitymi właściwościami i strukturą wody:

  Admin

  Polubienie

 7. Obejrzałem film (5 praw natury), podobnie jak Pan dwukrotnie. W filmie pada sformułowanie, że opisywanie GNM jako medycyny opartej na bezczynności jest nieprawdziwe. Jednak nie pada w tym dokumencie co należy konkretnego robić. Za to co pada na końcu to: sprawdźcie naszą wiedzę i dokształcajcie się w dziedzinie GNM. Po eksploracji Internetu okazuje się, że materiały dostępne w sieci właściwie przedstawiają dokładnie to samo co jest w filmie, miejscami delikatnie wykraczając poza obręb. Wciąż brak konkretnych wskazów na konkretne schorzenia. Tematem się zainteresowałem, bo podobnie jak Państwo ciężko uwierzyć w szczerze intencje obecnych lekarzy, a już na pewno wielkich światowych organizacji zdrowotnych. Co się okazało, że wiedzę najlepiej jest przyswoić na seminariach (w Polsce, są to 3 spotkania odbywające się w odstępstwie kilku miesiącach każde i trwające każdorazowo 1 weekend). Koszt takich spotkań w Polsce to: 750, 950, 750 PLN (cena 3 seminariów) + koszty dojazdu oraz noclegu (70pln). Jak informują osoby prowadzące seminarium ograniczenie się do przeczytania książek (http://neue-mediz.in/shop/Alle-Artikel:::11.html) nie pomoże do końca zrozumieć istotę postępowania. Książki w dodatku nie są tłumaczone na inne języki (jedynie fragmenty) a niemieckim włada ludzi stosunkowo mało. Jaki nasuwa mi się wniosek? Teoria jest ciekawa ale czuję, że ktoś chce zrobić na niej wielki biznes. Nie chodzi zatem o szerzenie wiedzy ludziom, tylko wyciągnięcie od nich sporych funduszów. Można skontrować mówiąc: Szkoda ci 2 tysięcy na własne zdrowie? Nie, nie szkoda! Ale jest to pewne zaprzeczenie idei. Ten blog jest darmowy i nie są pobierane pieniądze za to że poznałem tok rozumowania jego autora. W treści mogę wierzyć lub nie, ale autor jako osoba sprzeciwiająca się obecnemu systemowi pieniężnemu nie zniża się do poziomu „ciułacza”, który chętnie skubnie parę złotych za możliwość czytania bloga.

  Tyle mojej refleksji. Mam także pytanko czy ktoś kupował te niemieckie książeczki i czy może powiedzieć coś na temat ich treści. Mówiąc konkretnie czy na podstawie ich lektur będę wiedział jak poradzić sobie z katarem? 😉 Bo coś nakazuje mi sądzić, że po lekturze (a będzie ona wyjątkowo długa jako że mój niemiecki jest dość słaby) dowiem się że aby nie chorować na kaszel czy katar muszę przeprogramować szynę. Aby tego dokonać inny terapeuta musi pogrzebać w mojej podświadomości i to naprawić (oczywiście znów nie za darmo).

  Tyle ode mnie pozdrawiam 😉

  Polubienie

 8. No brzydkie to Twoje odniesienie do wegetarianizmu… Wegetarianizm czyli wegetować… :/ To oczywisty nonsens, wegetarianizm jest po to by żyć pełnią życia: pełnią energii i sił. I nawet jeśli się z tym nie zgadzasz to nie rób sobie wroga z wegetarianizmu, nie stawiaj wegetarian w opozycji do siebie – bo i po co? Reszta ciekawa. Nowa Medycyna Germańska super sprawa – znam od dawna.

  Gruntz:

  Tak się składa, że wegetrianinem i to „ortodoksyjnym” byłem jakieś 14-15 lat. Początkowo, i owszem, czułem się lepiej. Ale tylko dlatego, że poprzednia dieta mięsno-mączno-kartoflana była jeszcze gorsza. Eksperyment wegetariński zakończyłem ze zrujnowanym zdrowiem. Można się w to bawić pod warunkiem uwzględnienia w diecie wystarczającej ilości białka zwierzącego w postaci „bezkrwawej” (sery, jajka). Białko roślinne nie ma wszystkich aminokwasów, organizm ich nie syntetyzuje i w konsekwencji dochodzi do powolnej degeneracji komórek i tkanek – bo zbudowane są z byle jakiego białka. No i ważne są dobre tłuszcze nasycone o długich łańcuchach. Tłuszcze roślinne odpowiadają za tworzenie się w organiźmie szkodliwych i agresywnych nad- i ponadtlenków. Mogą być niewielkim dodatkiem, ale trzon energetyczny powinne stanowić tłuszcze nasycone – choćby masło i tłusta śmietana. Wtedy kilogramy warzyw nie zaszkodzą. Owoce, zwłaszczy ich nadmiar zawsze jest szkodliwy. Komórka ludzka mając do wyboru tłuszcz i cukier 40 razy chętniej pobiera tłuszcz. Powinniśmy to respektować. A „medycyna” współczesna wmawia nam, że węglowodyny są lepsze, „zdrowe” – choć komórki bronią się przed nimi jak mogą. Spalają je tylko w ostateczności – gdy brak im naturalnego paliwa – tłuszczu.
  A nowa medycyna rzeczywiście jest dobra.
  opolczyk

  Polubienie

  • Fakt, od kiedy nie jem miesa, to mam apetyt na smietane, wyjadam cale sloiczki lyzeczka, od czasu do czasu…warto ufac naszemu cialu i intuicji…

   Polubienie

 9. Niestety, większość kursów to bardzo droga impreza. Nie wiem jak jest z GNM, ale z dyskusji na ich forum wynika, że mają znakomitą diagnozę i żadnej rady praktycznej jak się z tych problemów wyleczyć. Wiadomo, że „przydałaby się” psychoterapia, ale jak na razie, o ile wiem, jej nie ma.

  Zainteresowanych zachęcam do zapoznania się z artykułami Waltera Lasta.Były one drukowane w Nexusie, a obecnie żyją w internecie i można je tam bez trudu znaleźć. Wyjaśnia on, że nabiał jest zabójczo szkodliwy, bo powoduje śluzy, a te w najlepszym wypadku przechodzą w chroniczny katar, a w gorszym w zapalenia płuc i inne choroby zwane przeziębieniami oraz otyłość. Wyjaśnia on też, jak się z tych śluzów leczyć domowymi sposobami.

  W poważniejszych przypadkach chorób polecam książkę Wandy Wegener „Umysł w walce z chorobą i kreacja zdrowego życia”. Autorka doznała bardzo rozległego wylewu krwi do mózgu i lekarze wróżyli jej, że będzie warzywem do końca życia. Wyleczyła się całkowicie wyłącznie siłą umysłu i obecnie uczy innych, jak tego dokonać. Wyleczyła m.in. młodego człowieka z białaczki, którą lekarze nazywają „genetyczną”, czyli nieuleczalną.

  Na raka polecam dietę makrobiotyczną. Mają tam niezliczone przypadki wyleczenia ludzi, którzy zostali wysłani do umieralni, bo medycyna „już nic dla nich zrobić nie mogła”, to znaczy otruła ich niemal na śmierć, po czym umyła ręce. Tacy ludzie powracają do pełni zdrowia i żyją długo i szczęśliwie. Równie skuteczna jest terapia Gersona. Na moim blogu opisałam kilka takich przypadków, zainteresowani mogą kliknąć na kategorię „nieuleczalni”, „makrobiotyka” lub tag „terapia Gersona” lub poszukać wyszukiwarką na górze bloga.

  Polubienie

  • Germańska Nowa Medycyna nie jest (mimo mylącej nazwy) żadną odmianą medycyny tylko empiryczną nauką przyrodniczą, wiedzą jaką uzyskano dzięki odkryciu 5 praw przyrody. W oparciu o te prawa opisane są przyczyny chorób, a także dwufazowy przebieg każdej z nich oraz ich sens biologiczny. Nie ma tu hipotez, ani statystyki, ani metod leczenia – tak jak jest to przyjęte w oficjalnej medycynie – jest to wyłącznie WIEDZA oparta o prawa przyrody.
   Podstawą GNM są następujące prawa odkryte i sformułowane przez Dr Ryke Geerda Hamera:
   1. Żelazna Reguła Raka.
   2. Prawo o dwufazowości wszystkich Sensownych Biologicznych Specjalnych Programów Natury (SBS), jeśli dochodzi do rozwiązania konfliktu.
   3. Ontogenetyczny System wszystkich tzw. „chorób”
   4. Ontogenetycznie Uwarunkowany System Mikrobów
   5. O biologicznej sensowności każdego tzw. „zachorowania”.
   Oficjalna strona: http://www.germanska-nowa-medycyna.pl/index_2.html
   Polecam wykład Caroline Markolin „Wprowadzenie do 5 Praw Natury:

   Ta wiedza od 31 lat była weryfikowana dziesiątki razy, za każdym razem w 100%.
   Polecam.

   Polubienie

 10. Moi drodzy ! Ależ jest na to odpowiedź i wskazówka co dalej. No tyle, że nie sama GNM ją daje. Jest człowiek, który poszedł dalej i…uczy jak przeprogramowac podświadomość. Bo o to w tym wszystkim chodzi 🙂 A wiem, bo zajmuje sie tym 4 lata. Kto by chciał to zapraszam. Niekoniecznie na terapie, do wymiany zdań też 🙂

  Polubienie

  • W takim razie, Karolino, napisz o co chodzi – podobnie jak z germańską, dużo się obiecuje, ale w ostateczności dostajemy niewiele konkretów. Obecnie w internecie jest tylu oszustów, że łatwo się zrazić.

   Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.