Na pohybel rzymskiej szubienicy

.

https://i0.wp.com/www.znak.org.pl/graph/news/mainphoto/large/Mardan-Church-burning.jpg

.
Mała rzecz, a cieszy…
.

.

.
Jak rzadko oglądam wiadomości „polskiej”  tv – tym razem coś mnie pokusiło. No i zobaczyłem w nich m.in. walącą się rzymską szubienicę umieszczoną na szycie kościelnej wieży podczas pożaru żydłackiego kościoła w Białymstoku. W tym momencie zerwałem się z fotela i głośno wrzasnąłem – „wali się, wali się rzymska szubienica. Kiedy pójdą następne”.
Moja żona skoczyła na mnie – „nie ciesz się z cudzego nieszczęścia. To jest nieładnie”.
Ale czyż dla poganina może być piękniejszy widok niż upadek rzymskiej szubienicy?
Może to i nieładnie cieszyć się z cudzego nieszczęścia. Ale za wszystkie zrąbane i spalone święte gaje, za zniszczone gontyny i kupiszcza, za popalone posągi naszych bogów i tak to za małe „zadośćuczynienie”.

Na pohybel rzymskim szubienicom i żydłackim kościołom.

Przyjdzie czas, że nasza polska, słowiańska ziemia zostanie całkowicie oczyszczona z symboli i kościołów nadjordańskiej dżumy.

.

5722_podlasie_dziewanna__staro_sowiaska_bogini_lasw_212.

.

opolczyk

.

precz z jahwizmem

.Ręce Boga

Reklamy

24 komentarze do “Na pohybel rzymskiej szubienicy

 1. Płoń Ogniu święty aż po czasu kres 🙂

  …i wypal do gołej ziemi ślady wszystkich jahwizmów.
  opolczyk

  Polubienie

 2. Opolczyku, myślimy bardzo podobnie 😉 O płonącym kościele czytałam wczoraj i miałam w planach, na pohybel jahwizmowi, opublikować dzisiaj posta o tym wydarzeniu pt.” Dla takich chwil żyć warto” :))
  Oczywiście wyjaśniam, że cieszę się, że symbole mordercy słowiańszczyzny upadają w płomieniach, nie życzę nikomu śmierci i nie cieszyłabym się jakby komuś coś się stało. Mój zachwyt dotyczy palącej się szubienicy.
  Również niecierpliwie czekam, aż nasza pogańska ziemia słowiańska zostanie zupełnie oczyszczona z nadjordańskiej dżumy.
  Sława!
  P.S. Tak jak kiedyś pisałam, że wypiję za każdy spalony qrwidołek, tak dzisiaj ochoczo przystąpię do tegoż 🙂 Toast!

  Polubienie

 3. „Tylko stwarzając warunki Ciemnoty – czyli nie ucząc ludzi przez 1000 lat czytać i pisać, zabraniając im dostępu do bibliotek i wiedzy, izolując od kontaktu z Indiami czy Chinami – czyli izolując od wiedzy – można było im wmówić taki zabobon jaki obserwujemy dzisiaj w schyłkowej fazie.
  Judaizm nie jest żadną ciągłością od starożytności tylko jednym wielkim przekłamaniem, ‚objawieniem’, fałszerstwem Praw Naturalnych, wymysłem kasty Władzy na potrzeby władzy.
  Za: http://bialczynski.wordpress.com/2013/09/15/slowianska-hudba-gedzba-muzyka-miesiaca-wrzesien-sati-sauri-modlitwa-slowianska/#comment-45523

  Polecam przeczytać cały wątek z odpowiedziami Czesława Białczyńskiego!

  Polubienie

  • Nie przywoływałbym tutaj postaci Varga. Niby koleś zmienił imię na wilk bo Krystian za bardzo śmierdziało mu krzyżem, ale to w końcu buc i morderca któremu blisko do narodowo socjalistycznych bredni. Wiąże się go też z norweskim kręgiem NS, które poniekąd wyhodowało Breivika. Sam Breivik wysłał Vargowi swój manifest. Jednak Varg to trochę inna kategoria. Zabić bezbronnego kolegę w jego kuchni tak, ale wyjść na ulice i strzelać do ludzi wyglądających podejrzanie to już nie. O Vargu można znaleźć dużo w sieci i na jego stronie więc podsumuje tylko tym, że posłuchać wczesny Burzum to przyjemność, ale jako rodzimowierca, Słowianin nie chciałbym być łączony z takim typem i jego myśleniem w jakikolwiek sposób. Nawet jeżeli palił kościoły bo stały na świętych miejscach. Myślał, że żyje w średniowieczu? Tylko zaszkodził sprawie rodzimej wiary Norwegów.

   „Wiąże się go też z norweskim kręgiem NS, które poniekąd wyhodowało Breivika. (…) ale wyjść na ulice i strzelać do ludzi wyglądających podejrzanie to już nie” – w tych fragm. pow. komentarza jest manipulacja. A tu inny cyt., który je demaskuje: „Breivik to nie nacjonalista, a pro-izraelski ekstremista. (…) tym biedakom oberwało się tylko dlatego, że protestowali przeciwko izraelskiej przemocy w Palestynie.” W obu przypadkach został pominięty fakt, że masakra i wybuchy bomb w Oslo – nie byłyby możliwe bez udziału zarówno służb zewnętrznych, jak i wewnętrznych.

   Admin

   Polubienie

    • W więzieniu Varg miał dużo czasu na czytanie. Jego poglądy NS i wstręt do chrystianizmu doprowadziły go do jakiejś formy rodzimowierstwa skandynawskiego. Bardzo słusznie. Jednak czyny przeszłe nie powinny być zapominane a czujność wygaszana. Varg moim zdaniem nie wyzbył się takiego obrazu Odyna, który gościł również w oczach Himmlera i ciągle blisko mu do mitu aryjskich wojowników rojonych w głowach ezoterycznych Nazistów.

     „…obrazu Odyna, który gościł również w oczach Himmlera i ciągle blisko mu do mitu aryjskich wojowników rojonych w głowach ezoterycznych Nazistów.” – co ma piernik do wiatraka?: mitologia (germańska, np. nordycka), a ezoteryka – to są odrębne dziedziny, dodatkowo ta w wykonaniu „okultystycznego” Towarzystwa Thule, była tylko jednym z elementów nazistowskiej propagandy (i znalazła nielicznych zwolenników) – w końcu sam Hitler widział w nim zagrożenie dla swojej koncepcji systemu – dał sobie z nią spokój i popędził im kota…

     Dla poszerzenia wiedzy i zrozumienia tematu, polecam przeczytać informacje, linki (w tym wypowiedzi) zawarte w komentarzu: https://opolczykpl.wordpress.com/2013/05/10/protest-w-sprawie-spotwarzenia-i-plugawienia-polskich-rodzimowiercow-i-pogan/#comment-37871

     Admin

     Polubienie

   • Sprawa Breivika była rzeczywiście sterowana przez służby. Była to w sumie równie nieudolnie przeprowadzona „operacja” jak 11/9, Madryt czy Londyn. Jedynie zmasowaną propagandą, kłamstwami i nieudolnym zacieraniem śladów udało się usłużnym me(n)diom wykreować Breivika na samotnego sprawcę – „nacjonalistę”. W rzeczywistości był on syjonistą.

    Wątpliwości w tamtym „ataku terrorystycznym” jest dużo:.

    – służby zniszczyły taśmy monitoringu sprzed siedziby premiera rządu, które zarejestrowały – kto faktycznie umieścił w centrum dzielnicy rządowej, w pobliżu siedziby premiera samochód z materiałami wybuchowymi.
    – Filmy pokazujące, że w Oslo miały miejsce dwie eksplozje były natychmiast „wycinane” z internetu. Oficjalna wersja mówiła o tylko jednej eksplozji.
    – Przez półtorej godziny od rozpoczęcia masakry na wyspie policja i wojsko nie były w stanie wysłać tam natychmiast helikopterów. Choć w normalnych warunkach powinny one być na wyspie w przeciągu najdłużej 10 minut.
    – Zignorowano zeznania świadków, którzy przeżyli masakrę, że morderców strzelających do młodzieży było co najmniej dwóch.
    – Kompletnie wyciszono fakt, że przed masakrą młodzież na wyspie protestowała przeciwko postępowaniu Izraela wobec Palestyńczyków.

    Polubienie

   • Sprostuję podkreślając cytat z samego siebie. „!Wiąże! się go też z norweskim kręgiem NS, które !poniekąd! wyhodowało Breivika.” Wybaczcie skrót myślowy. Nie ważne czy Breivik jest NS czy syjonistą. Bo czy jakiekolwiek środowisko NS jest wolne od syjonizmu? To odnosiło się wyłącznie do Varga. Miało ukazać z kim jest wiązany za sprawą swego wizerunku. Nie śledziłem sprawy Breivika. Znam ją tylko od strony powiązań z Vargiem. No i nie każdy od razu manipuluje. Spokojnie.

    Polubienie

 4. Wielki Terror

  W dzisiejszą rocznicę żydo-bolszewickiej agresji na Polskę pragniemy Państwu gwoli przypomnienia zaprezentować niezwykle interesujący artykuł, który bez ogródek ukazuje jaka nacja była twórcą komunistycznego reżimu w Rosji i motorem ludobójstwa na Słowianach. Kto stworzył sowiecki łagier w którym narody były mielone jak w maszynce do mielenia mięsa. Plemię które ponosi odpowiedzialność za słowiański holokaust, nie żaden holoszwindel, tylko ludobójstwo o skali bez odpowiednika w ludzkiej historii, nigdy nie poniosło odpowiedzialności. O tym musimy pamiętać w pierwszej kolejności, czyli komu naprawdę zawdzięczamy terror, zsyłki i te wszystkie okropieństwa jakie nas spotkały po 17.09.1939 r., czyli komu Słowianie zawdzięczają komunistyczne żniwo śmierci. Redakcja.”

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/wielki-terror-2013-09

  Polubienie

   • Tekst Łukasza Rogalskiego to naiwna demagogia i wybielanie żydo-bolszewickiej, stalinowskiej ZSRR.

    Nie mam czasu ani ochoty na szczegółowe wykazanie wszystkich przykładów demagogii i zakłamań w tym tekście.
    Podam kilka przykładów.
    Autor pisze o stosunkach polsko-rosyjskich w okresie międzywojennym. Jest to ewidentna bzdura. W okresie międzywojennym Rosja była okupowana przez żydo-bolszewicki zbrodniczy reżim. Tak więc można mówić o stosunkach polsko – żydo-bolszewickich czy polsko-sowieckich w tym okresie. A nie polsko-rosyjskich.
    17 września był nożem w plecy Polski. Stalin podpisał tajny traktat z Hitlerem o napadzie na Polskę. I wywiązał się z niego, choć z poślizgiem. Cwaniak odczekał, czy Francja i Anglia wywiążą się z ich zobowiązań wobec Polski. Gdy się dowiedział, że nie – wydal rozkaz – wpierjod.
    Tekst przemilcza zbrodnie żydo-NKWD na Polakach, masowe wywózki na Sybir – do czasu, gdy Stalin był sojusznikiem Hitlera. Oraz zbrodnie żydo-komuny na Polakach – za przyzwoleniem „słoneczka narodów”.

    Demagogią jest powoływanie się na zachodnią załganą propagandę, która uznała sowiecką, żydo-bolszewicką agresję na Polskę za „nieagresję”.

    „W 1939 żaden kraj na świecie nie uważał Związku Radzieckiego za agresora.”

    Bzdura! Niejeden kraj n.p Ameryki Południowej uznał to za agresję.

    Gnojki na żydozachodzie zdradzili Polskę, pozwolili ją bezkarnie zamordować, zaakceptowali rzeź Polaków – bo mieli nas w dupie. Taka jest prawda. Ale powoływanie się na opinię gnojków z załganego żydo-zachodu to szczyt demagogii.

    Dla mnie Związek Radziecki to państwo dopiero od 1956 roku, po całkowitej destalinizacji i odżydzeniu władz ZSRR. Wcześciej była to zbrodnicza, sowiecka żydo-bolszewia ze zbrodniarzem Stalinem na czele.

    „Ku sławii” – masz szlaban!

    Jesteś niepoważny – piewca słowiańszczyzny piewcą zbrodniarza Stalina i piewca zbrodniczej żydo-bolszewii!
    Przynosisz wstyd i kompromitację sprawie słowiańskiej.

    Nie da się czcić Swarożyca, Mokoszy i rzeźnika Stalina jednocześnie. Chyba że jest się pieprzniętym schizofrenikiem.

    Polubienie

    • Ludzie wrzucają wszystko do jednego wora, stąd takie absurdy. Kiedyś zasiali propagandę i teraz ciężko ludziom z tego wybrnąć.
     Z jednej skrajności w drugą popadając..

     Polubienie

 5. Białystok ma też poważniejsze problemy, niż spalona wieża kościelna.
  O tym tutaj:

  https://opolczykpl.wordpress.com/2013/09/07/walka-o-pomnik-zolnierzy-armii-czerwonej-ktorzy-polegli-w-obronie-naszych-slowianskich-ziem/#comment-48068

  Syf w Urzędzie miasta Białystok: http://www.opcjaspoleczna.za.pl/syf_w_urzedzie_miasta_bialystok.html
  Sytuacja w Białymstoku: http://www.opcjaspoleczna.za.pl/pliki/eksplozja.jpg
  Czemu brak pracy w Białymstoku: http://www.scadia.aq.pl/

  Akcje Urzędu Miasta przeciw Białostoczanom: http://www.grotta.za.pl/
  Specjalnie robią nowych bezrobotnych: http://www.poranny.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20120714/BIALYSTOK/120719774
  Zakaz handlu w Białymstoku: http://www.hergin.za.pl/
  Zniszczenie Bazaru Jurowiecka: http://www.jurowiecka.za.pl/

  Admin

  Polubienie

  • Andrzej Pochylski podjął ciekawy wątek (w temacie kreowania/wymuszania sztucznej/zbędnej pracy przez UM) i niestety znów pieprzy o tzw. „komunizmie”
   (może on jednak jest na czyichś usługach?) –
   Przekręty drogowe cz.1 czyli rozwalanie dobrych ulic:

   Sprzeciw wobec niegospodarności władz miejskich przy finansowaniu Opery i Filharmonii Podlaskiej
   „Europejskie Centrum Sztuki” w Białymstoku (od 2.20 min.):

   Podejrzewam, że Pochylski w sprawie komunizmu jest po prostu naiwny i głupi.
   Sprawa drugiego filmu – protest przeciwko wywalaniu pieniędzy (których i tak jest coraz mniej) na inwestycje prestiżowe przy równoległym niszczeniu infrastruktury jest jak najbardziej słuszny. Drażni mnie jedynie nazwa „Solidarni 2010”. To sieroty po Kalksteinie.
   opolczyk

   Polubienie

   • Warto też poczytać komentarze Andrzeja Pochylskiego pod jego poniższymi relacjami wideo z Białegostoku :

    Polubienie

 6. Współcześni celebryci w służbie narodu wybranego :

  http://www.wim.mil.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=1473&Itemid=568

  https://www.facebook.com/CREATIOPR?hc_location=stream

  Celebryci – nowi bogowie :

  Co miał na myśli Czesław Niemen i Rysiek Riedel śpiewając:

  „Przy dwunastu ekranach, cześć oddają od rana, nowym bogom, nowym bogom.”

  Stawiam hipotezę, iż mieli na myśli wszelkiej maści celebrytów. Niemen myślał podobnie jak Riedel mówiąc na tzw. show-biznes po swojemu: paszołbiznes. Obaj i ich muzyka przeszli do historii.

  Polubienie

  • PS. Produkcja celebrytów na całym świecie, mających zastąpić autentyczną kulturę, sztukę i sport zmodyfikowanym falsyfikatem, po to tylko, żeby go zaprząc do ich rydwanu władzy w formie bezpośredniej /jako znaczący politycy/ lub pośredniej /jako różnej maści sportowcy, ludzie kultury i sztuki, w tym piosenkarze, pisarze itd./ ma się nieźle. Celebryci przez Międzynarodowy Sanhedryn kreowani są od małego. Najlepszy przykład: Lech i Jarosław Kaczyńscy /Kalksteinowie, którzy jako młodzi chłopcy wystąpili, jako aktorzy w filmie pt.: „O dwóch takich, co ukradli księżyc”, po to, by w przyszłości realizować zadania polityczne.
   Celebryci pozostający w rękach Międzynarodowej Mafii nie mają łatwego życia. Częstokroć rzucani są na ziemię: przykład Lecha Kaczyńskiego/Kalksteina.

   Współcześni celebryci jako ludzie kultury, piosenkarze:
   http://wolna-polska.pl/wiadomosci/bono-zdemaskowany-jako-kompletne-oszustwo-2013-09#comment-24304

   Polubienie

 7. W Polsce po nieudanym wmanewrowywaniu Rodzimowierczych ruchów w bezgranicznie poparcie dla probanderowskich pislamistów nastała medialna cisza za to na Białorusi żydostwo niezmącone polską porażką postanowiło założyć koleją antyBiałoszenkową kanapowa partyjkę tym razem o wdzięcznej słowiańskiej nazwie “Tałaka” (białoruskie słowo “tałaka” to polska “tłoka” – czyli słowiański obyczaj pomocy sąsiedzkiej). To kolejny przykład bezczelnego plugawienia tradycji słowiańskiej w celu wmanewrowywania sympatyków tego ruchu w wojnę słowiańsko-słowiańską by na zgliszczach zajętych nią państw wybudować tę wciąż budowaną i budowaną nazistowską Judeopolonię tak miłą sercu wielu rodzimych oddanych bezgranicznie energiom kabały rodzimocielców.

  http://nnka.wordpress.com/2013/09/16/urszula-koziol-garsc-wierszy-z-lat-1976-1996/#comment-20888

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.