Bandyci zbrodniarze – łapska precz od Syrii!

.

Syria

.

Solidarni z Syrią

.

Bandyci zbrodniarze – łapska precz od Syrii!

Agentura banksterów-globalistów szykuje się do kolejnej agresji. Po bandyckich bombardowaniach/agresjach/okupacjach Serbii, Afganistanu, Iraku, Libii nadchodzi kolej na Syrię.

Pretekstem do ataku na Syrię ma być domniemane użycie przez legalne władze Syrii broni chemicznej przeciwko bandytom-„rebeliantom” – szkolonych, dozbrajanych i finansowanych przez żydo-zachodnie marionetki banksterów głównie z Dużego USraela, UK (imperium Rothschilda) i Francji.

Pamiętamy wszyscy, jak propaganda Dużego USraela i całego banksterskiego żydo-zachodu biła pianę na temat sfabrykowanych przez CIA przy czynnej pomocy BND (niemieckojęzycznej przybudówki Mossadu i CIA) „niepodważalnych” dowodów na broń chemiczną, rzekomo masowo produkowaną w Iraku. Wykorzystując ten sfabrykowany oszukańczy pretekst zbrodnicze żydo-NATO zaatakowało Irak, posłało do piachu 1,5 miliona Irakijczyków – a broni chemicznej nie znaleziono do dzisiaj. Oszustwo z „niepodważalnymi” dowodami wyszło na jaw – i nikogo za to nie postawiono przed plutonem egzekucyjnym. Na co za spowodowanie śmierci tylu ludzi w Iraku wszyscy biorący udział w tym oszustwie jak najbardziej zasłużyli. Z Bushem, Blairem i Kaczyńskim/Kalksteinem – który w knessejmie w roku 2003 wołał „wojna w Iraku to nasza wojna – włącznie.

W sprawie Syrii propaganda żydo-banksterskiego zachodu karmi nas kłamstwami i sfabrykowanymi „dowodami” zbrodniczości prezydenta Baszszara Hafiza al-Asada. Podam konkretny przykład – w maju 2012 BBC zaprezentowała zdjęcie mające jej zdaniem pokazywać ofiary masakry „reżimu” Asada.

.
SyrienFotoFake1
.

Okazało się jednak, że zdjęcie to wykonał Marco di Lauro w Iraku w marcu 2003 roku.
(Der Fotograf Marco di Lauro sagte, er „fiel vom Stuhl” als er sein Bild auf der BBC-Seite sah, dass er am 27. März 2003 im Irak aufgenommen hatte).
http://alles-schallundrauch.blogspot.de/2013/08/die-propaganda-verkauft-uns-den.html

Podobnie oszukiwała i nadal oszukuje oglądaczy w Niemczech niemiecka telawiwzornia. Nie tylko stacje komercyjne łżą, także i te „publiczne”. W ubiegłym roku przyłapano ZDF na ewidentnym oszustwie. Syryjski korespondent zaprezentował w ZDF migawkę pokazującą zniszczoną ulicę, zburzone budynki i trupy leżące pomiędzy gruzami. Migawka miała sugerować zbrodnie dokonane przez wojska rządowe Syrii na ludności cywilnej. Okazało się jednak, że zaprezentowana migawka nagrana została kilka lat wcześniej – w Iraku. Przyłapany na ewidentnym oszustwie korespondent ZDF zamiast za to oszustwo przeprosić, arogancko  i bezczelnie odparował – „no i co że migawka była z Iraku. I tak wszyscy wiemy, że w Syrii jest to samo!

Proszę zwrócić uwagę na to stwierdzenie: I tak wszyscy wiemy, że w Syrii jest to samo!

A skąd to niby mamy wiedzieć, że jest niby jest to samo (co to samo? – wymordowanie półtora miliona ludzi przez zbrodniarzy z NATO?). Bo wszystko co „wiemy” to są preparowane przez usłużne dziennikarskie kreatury – sprzedajne intelektualne prostytutki – kłamstwa.

To samo dotyczy oskarżeń użycia broni chemicznej pod adresem Asada. Tym razem jednak w przeciwieństwie do kłamstwa chemicznego z wojny w Iraku w syryjskim propagandowym kłamstwie chemicznym jest jądro prawdy – bandyci-rebelianci otrzymali broń chemiczną od ich patronów z Dużego USraela. Za wiedzą i zgodą pokojowego noblisty Baraka Obamy. który stwierdził kiedyś, że blogerzy – a więc i ja – zagrażają demokracji. Jest w tym sporo prawdy. Tacy jak ja zagrażają w pewnym sensie „demokracji” na amerykańską modłę – czyli napadaniu na niepokorne wobec bandyckiej banksterskiej sitwy kraje – gdyż ten bandytyzm zwany demokracją demaskują.

W tym miejscu przytoczę  ciekawe info z blogu żydowskiego proroka prywatyzacji Ozjasza Goldberga alias JKM.

INFO: Z ujawnionych maili 2 wysokich brytyjskich urzędników, wynika, że to administracja JE Baraka Obamy dała zielone światło do ataku bronią chemiczną w Syrii, za co miał być obwiniany syryjski prezydent JE Bashar al-Assad.

 Miało to sprowokować kraje Zachodu do interwencji zbrojnej w Syrii. E-mail, na którym opiera się oskarżenie wobec p. Obamy, został wysłany 25 grudnia 2012 r. przez p. Dawida Gouldinga, dyrektora ds. rozwoju biznesu firmy Britam Defence, do p. Filipa Doughty’ego, założyciela przedsiębiorstwa. Mowa w nim o ofercie Kataru zaaprobowanej przez Waszyngton upozorowania użycia broni chemicznej tak, by wyglądało to na sprawkę reżimu p. Assada.”

http://korwin-mikke.pl/bliski_wschod/zobacz/usa_odpowiedzialne_za_ataki_chemiczne_w_syrii/81984

W innym tekście zawierającym tę samą informację JKM Goldberg w tytule pisze:

„Jeśli to prawda – to JE Barak Hussein Obama jest skończony!”

http://korwin-mikke.pl/blog/wpis/jesli_to_prawda__to_je_barak_hussein_obama_jest_skonczony/1902

Bzdura fałszywy proroku Goldberg. Ujawniono już niejedną operację pod obcą flagą banksterskich wasali urzędujących w Białym Domu. Z WTC na czele.

https://opolczykpl.wordpress.com/2012/09/11/11-wrzesnia-2001-banksterski-zamach-na-wolnosc-swiata/

Na podstawie sfabrykowanych „dowodów” domniemanego ludobójstwa reżimu Husajna w Kuwejcie Bush senior zrobił pierwszą wojnę iracką („Pustynna burza”), a erotoman Clinton zbombardował Serbię. Ani jednego z tych bandytów-zbrodniarzy nie pociągnięto do odpowiedzialności karnej. Dzisiejszy Duży USrael to nie ten kraj, gdzie za głupie podsłuchiwanie demokratów Nixon podał się do dymisji. Dzisiaj Duży USrael podsłuchuje i szpicluje wszystkich – bo sam sobie nadał takie prawo – i nikogo to nie dziwi. I nikogo nie stawia się za to przed sądami. I nikt nie podaje się do dymisji.

A kto za głośno pyszczy, to go dopadnie seryjny samobójca. Albo umrze na niespodziewany zawał. Albo go auto przejedzie. Albo go zbombardują. Albo CIA ukatrupi takiego dronem. Bez wyroku sądu, bez udowodnienia jakiejkolwiek winy – ot tak – po prostu takiego zamorduje. Bo takie prawo sama sobie przyznała i nadała. Albo wyląduje taki w Guantanamo (niedługo w obozach FEMY) na własne oczy doświadczając jak wygląda współcześnie amerykański sen.

http://poznajprawde.net/17-plan-elit.html?start=1

 

 
Bandyci zbrodniarze – łapska precz od Syrii!

.

Transpivorlage-Syrien-Iran

.

01-2012-09-01-1-0328

.

Jeszcze kiedyś zapłacicie za wasze zbrodnie!

.

opolczyk

.

precz z jahwizmem

.

Ręce Boga

59 komentarzy do “Bandyci zbrodniarze – łapska precz od Syrii!

 1. My Polacy musimy uczyć się od Syryjczyków jak się walczy o swoją ojczyznę ! Oni już ponad 2 lata bronią się przed amerykańskoizraelską morderczą dupokracją, mało jaki kraj dał by radę stawiać opór na tylu frontach przeciwko takim mocarstwom jak usa, izrael, francja, w.brytania i to pokazuje jedno : Syryjczycy są walecznymi LWAMI i nie sprzedadzą swojej ojczyzny za amerykańskiego banana jak to MY zrobilismy w roku 1989 !

  Polubienie

  • Syria ma potężnych sojuszników: Rosja, Chiny, Iran… a Polin — żydo-kompleks śmierci. Pogratulować scyropolskim użytecznym idiotom.

   Polubienie

 2. Pingback: Następne wyzwanie Grypy666 banksterom: Nie daliśmy się zascypić, nie damy „ostrzyc” naszych kont bankowych « Grypa666's Blog

 3. Syria teraz to ostatni bastion przed zalewem barbarzynstwa zydowskiego z USraela, miejmy nadzieje ze prezydent Putin okaze sie wielkim czlowiekiem i nie skusi sie na oferty banksterow dotyczace dyktowania cen ropy za zgode na atak na Syrie.

  Polubienie

 4. „usłużne dziennikarskie kreautury – sprzedajne intelektualne prostytutki”
  Opolczyk potrzebuje doszlifować swój warsztat 😛
  jednym słowem: presstytutki
  albo dziennikurwy
  albo (nur in Polin) szechterowo
  patrz http://grypa666.wordpress.com/slowniczek/
  podobnie z przydługim „“demokracja” na amerykańską modłę” = demon-kracja

  http://www.wprost.pl/ar/405185/Jestesmy-intelektualnymi-prostytutkami/

  http://www.psz.pl/tekst-6760/Zbigniew-Jankowski-Amerykanizm-ideologia-intelektualnej-prostytucji

  opolczyk

  „– Z czasem ta „abra/ha/mowa” koncepcja państwa idealnego przeniknęła i do chrześcijaństwa, XIV wieczny czeski kanonik Konrad Waldhauser, prawie dokładnie powtórzył zdanie Jezusa o „jaskini zbójców”, oceniając Kościół swych czasów: “To stajnia Augiasza, która nazywa się Kościołem Chrystusa, a przecież jest tylko burdelem Antychrysta“. Bardzo podobną opinię o rodzaju świateł emanujących dzisiaj z „miasta błyszczącego na wzgórzu” głosi polski politolog Zbigniew Jankowski: „Amerykanizm to ideologia intelektualnej prostytucji”. Jeśli do tego tytułu dodać tytuł, wychwalającej Stary Testament książki Dawida Gelerntera „Amerykanizm: czwarta wielka religia Zachodu”, to od razu zaczynamy kojarzyć, że biblijny syjonizm, na gruncie którego ten amerykański nowotwór wyrósł, to koncepcja Nowego Świata na kształt Mega Burdelu Pana, którego tutaj nazywamy „Ciotą”. I są tego dowody: za Stalina, a potem Gomułki, milicja szacowała ilość prostytutek w Polsce na zaledwie 6-12 tysięcy, na progu 3 tysiąclecia nagle się ich wyroiło w Polsce coś blisko pół miliona… (…)
  – Uprawianie intelektualnej prostytucji to nie tylko specjalność sprzedajnych dziennikarzy, przecież to samo robi – i to od stuleci – nasz kler wspaniały, który bezustannie opowiada wiernym, iż „bóg wszystkich miłuje”…”

  Za: http://wiernipolsce.wordpress.com/2013/08/28/syjonisci-wszystkich-krajow-laczcie-sie/

  „John Swinton, redaktor naczelny NY Timesa (należącego do żydowskiej rodziny Sulzbergerów) 12 kwietnia 1893r. mówił:”: Za: http://spiritolibero.blog.interia.pl/?id=1882214

  PS

  Admin

  Polubienie

  • Opolczyku, wnoszę o usta(no)wienie przez KneSSejm nowej kategorii terrorysty: „publiczny brutal werbalny”… terror o piekło gorszy od gazowania własnego plemienia
   😛

   Polubienie

   • Piotrusiu… Nie podpowiadaj im…
    Wiesz, że jesteśmy szpiclowani. I zrobią nam parszywy kawał i wniosą do knessejmu taką ustawę.
    Zresztą takie ichnie prawo już jest – tyle że inaczej sformułowane – „mowa nienawiści”, „antysemityzm”, nawoływanie do „nienawiści rasowej”.
    Powiesz/napiszesz, że Żydzi masowo mordowali Polaków i już jesteś „terrorystą słowa” – siejesz terror psychiczny wobec narodu wybranego, propagujesz antysemityzm i nienawiść rasową. I zaraz masz unych na grzbiecie.

    Polubienie

 5. W dobie syryjskiego kryzysu wielu zadaje sobie pytanie : co zrobi Putin ?

  W tym momencie warto powrócić do materiału zaprezentowanego przez generała Konstantego Pietrowa na temat walki klanów :

  Polubienie

 6. „A więc, wspólnota międzynarodowa pod przywództwem zbrodniczego syjonistycznego reżimu USA zdaje się czytała w myślach jego świątobliwości, bo niemal w tym samym czasie zgłosiła akces ‚zaangażowania się bez reszty w pomoc umiłowanemu narodowi syryjskiemu’ i chce na niego napaść. Już płyną okręty reżimu JudeoUSA z rakietami, jakimi bombardowano Libię – także w ramach chrześcijańskiej pomocy niesienia pokoju. Dobrze, że chrześcijanie mają swojego umiłowanego pasterza miłującego pokój według pomysłu międzynarodowej wspólnoty. Cała nadzieja w niedemokratycznych Rosji i Chinach, które, jak należy sądzić, skutecznie powstrzymają krzyżacką krucjatę przeciw Syrii, jej władzom i narodowi.” Za: http://wiernipolsce.wordpress.com/2013/08/26/umoczeni-w-syjonistycznym-gnoju/

  „… Rosja ma swoją szansę. Jeśli jej nie wykorzysta, to nie zasługuje na uwagę.” – Gerwazy Gagucki
  http://wiernipolsce.wordpress.com/2013/08/28/aleksandrow-jesli-usa-wejda-do-syrii-rosja-powinna-zajac-kraje-baltyckie/#comment-37900

  http://wiernipolsce.wordpress.com/2013/08/30/czy-bandyckie-syjonistyczne-usa-wlk-brytania-i-francja-zaatakuja-syrie/

  http://cyklista.wordpress.com/2013/08/24/amerykansko-islamski-major-psychiatra-zaszlachtowal-13-zolnierzy-szkolonych-do-kontyngentu-pacyfikacyjnego-w-afganistanie/

  http://www.bibliotecapleyades.net/sociopolitica/esp_sociopol_fema02.htm

  PS: http://www.erichufschmid.net/TFC/Eisenhower-death-camps.html
  http://72.52.208.92/~gbpprorg/judicial-inc/Hopie_ike.htm
  https://opolczykpl.wordpress.com/2013/06/27/potega-bogow-natury/#comment-38901

  http://www.dzienniklodzki.pl/artykul/586797,amerykanskie-obozy-koncentracyjne,id,t.html
  http://classes.maxwell.syr.edu/soc248/JapaneseIntern.html
  http://www.ihr.org/jhr/v02/v02p-45_Weber.html

  Polubienie

   • Odnośnie linku:
    http://wiernipolsce.wordpress.com/2013/09/13/do-czego-przygotowuje-sie-ameryka/

    Najbardziej martwi mnie to:

    „- W marcu DHS złożyły zamówienie na 1,600,000,000 sztuk amunicji. Według danych z ostatnich kilku lat w okresie najcięższych walk w Iraku armia wystrzeliwała mniej niż 6 milionów sztuk amunicji na miesiąc. Zakupy DHS wystarczą na 20 lat intensywnych działań wojennych, czyżby na terenie USA?”

    Na prowadzenie wojny domowej przeciwko własnemu uzbrojonemu społeczeństwu podkomendni bandytów banksterów mają w USA wystarczająco dużo amunicji. Atak z zewnątrz na USA (poza atakiem rakietowym) nie wchodzi w rachubę. Przy ataku rakietowym „zwykła” amunicja jest nieprzydatna. Taka ilość amunicje będzie bandytom potrzebna gdzieś indziej.

    Być może cała ta historia to tylko „symulacja” i ćwiczenia. Ale nie można wykluczyć prowokacji/operacji znacznie większej niż 11/9. Przy czym największym niebezpieczeństwem będzie – w razie ogromnej katastrofy/klęski żywiołowej w Dużym USraelu – spontaniczny lub wspomagany wybuch nastrojów anty-amerykańskich i anty-izraelskich w świecie arabskim/muzułmańskim, co może zaowocować rozległą wojną w tamtym regionie. I po to potrzeba bandytom aż tyle amunicji.
    Wszystko to razem („klęska żywiołowa” w USA i wojna w świecie arabskim) da wymarzony i zaplanowany przez Rockefellera odpowiednio wielki kryzys. Odbije się on katastrofalnie na gospodarce całego żydo-zachodu, a jeszcze bardziej na gospodarce Chin, które są katastrofalnie uzależnione od eksportu produktów i importu surowców.

    Miejmy więc nadzieję, że bandyci zbrodniarze nie mają takich planów…

    Polubienie

 7. W świetle powyższego bardzo ciekawa wydaje się szerzej nieznana historia zatopionego rosyjskiego okrętu podwodnego „Kursk” przez amerykańską łódź podwodną „Memphis”.

  Podobno okręt „Kursk” zaliczył swój cichy udział po stronie Jugosławii w I kampanii skierowanej wobec niej przez wojska Usraela i NATO :

  http://www.wicipolskie.org/prp/PRP_283.pdf

  Z tego wynika, iż Rosja i Putin nie do końca była bierna wobec agresji na Jugosławię.

  Polubienie

  • Gorazd Bróg Bogdanowic:

   Widać bandyci zbrodniarze mają nas za idiotów. Od dwóch i pół roku szczują na prezydenta al-Asada i on wie, że szukają byle pretekstu do interwencji. Wie też, że pod pretekstem broni chemicznaj zbrodniarze napadli na Irak. Ponadto ostatnie sukcesy armii i sił porządkowych wiernych prezydentowi Syrii jak i walki pomiędzy odpryskami bandytów z „opozycji” czynią ew. użycie przez niego broni chemicznej i niepotrzebne i samobójcze. Po co, gdy bandycka „rebelia” słabnie miałby dawać pretekst zbrodniarzom z zachodu do ataku na Syrię.

   Zbrodniarze gonią w piętkę, kolportują zgrane już kłamstwa i myślą, że damy się na to nabrać.

   Nawet, jeśli firmy brytyjskie rzeczywiście wysłały te chemikalia do Syrii – to skąd pewność, że to z nich zrobiono gaz użyty w Syrii i że jest to sprawka prezydenta Asada a nie najemników banksterów – bandytów-„rebeliantów”?

   Polubienie

 8. Przekopując internet znalazłem totalną brednię nt. Syrii, krew mnie zalała:

  „Bez Stanów Zjednoczonych, nie będzie wolnej Polski też (…)” – powiedział w wydaniu specjalnym TVP Info były ambasador Izraela w Polsce, prof. Szewach Weiss w czasie dyskusji z prof. Longinem Pastusiakiem.”

  A ze Stanami polska jest wolna? O tym, kto wypowiedział te słowa, już nawet nie chcę się rozpisywać, bo szkoda mojej i tak wyeksploatowanej klawiatury. Jednocześnie martwi mnie, że mój ojciec jak najbardziej popiera ten bandycki atak, mówiąc mi: „Tak Maciek, musimy ich zaatakować, to są groźni muzułmańscy terroryści”. Bajka klepana po sto razy, której nie chce mi się już słuchać. Może przy następnej okazji przyrównam obecny zamach na Syrię (bo tak należy nazwać użycie broni chemicznej przez pieski NATO, czyli rebeliantów) do prowokacji gliwickiej, której III Rzesza użyła do ataku na nas.

  Przy okazji witam na blogu, i pozdrawiam jego gospodarza. Przez długi czas czytałem tutaj zawarte materiały, ale w końcu postanowiłem włączyć się do dyskusji.

  Polubienie

  • @M.P. “Preki”

   Ludziom się już wszystko miesza od tej propagandy. Twój ojciec nawet nie zdaje sobie sprawy, że w Syrii to właśnie wspierani przez NATO islamiści atakują umiarkowany i tolerancyjny religijnie rząd.Generalnie, to im więksi fanatycy muzułmańscy, tym większa szansa, że ich fanatyzm wyhodowały jakieś służby zachodnie. Te same służby walczą potem z „terrorem”. Libia i Irak były rządzone przez świeckich dyktatorów. NATO zamieniło ich na islamistów. Jest wiele materiałów na ten temat, ale człowiek ograniczający się do wiadomości w TV ich nie znajdzie. Bez obcych ingerencji islam byłby stosunkowo letni.

   Zan:

   „Izraelscy agenci wywiadu podszywali się pod ludzi z CIA, aby rekrutować terrorystów do zamachów w Iranie – twierdzi magazyn „Foreign Policy”. Autor artykułu powołuje się na informacje od anonimowych źródeł w CIA i utajnione raporty z lat 2007-2008, kiedy Amerykanie odkryli działania Mossadu. Prezydent George W. Bush miał być „wściekły”, ale ostatecznie nie podjęto żadnych kroków.”
   http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/mossad-oszukal-cia-powinien-dzialac-z-nami-nie-przeciwko,197268.html
   opolczyk

   Polubienie

  • M.P. “Preki”:

   No cóż, niezwykle wyrazistym przykładem tego co w Polsce rzeczywiście się dzieje jest fakt, że w „polskich” mediach Żyd, były ambasador Izraela w Polsce poucza Polaków – co jest dla nich i ich domniemanej wolności konieczne. I niestety ta ogłupiająca propaganda „polskich” żydo-mediów zaczadza umysły milionów naszych rodaków, wyrządzając nieomal nieowracalne szkody w ich umysłach.

   Witam w mojej słowiańskiej ostoi i pozdrawiam.

   Polubienie

  • Max Kolonko o Syrii mówi ciekawie i zgodnie z rzeczywistością (zapewne po to, aby wyglądać na wiarygodnego komentatora), ale jego felieton to przykład niezbyt udanej dezinformacji i propagandowych banksterskich kłamstw.
   MK pyta dlaczego Ameryka to jest kowboy, który za każdym razem… i tak dalej…
   Bo tak chcą jej właściciele – banksterzy. To oni rządzą Dużym USraelem, który realizuje ich plany.

   Francuskie marionetki polityczne palą się na równi z ich amerykańskimi odpowiednikami do ataku na Syrię.
   To nie Barak Obama zagnał Amerykę w syryjski kozi róg. Zrobili to banksterzy. Barak jest jedynie ich posłuszną marionetką.
   Barak Obama nie prowadzi polityki zagranicznej. On jedynie wypełnia polecenia jego mocodawców.
   Ewidentnym banksterskim kłamstwem jest stwierdzenia MK, że syryjscy bandyci-rebelianci to synowie tych, którzy atakowali Amerykę 11 września. Czyżby MK nie wiedział, że 11/9 to była operacja pod obcą flagą, przeprowadzona przez Mossad, CIA i Pentagon pod nadzorem zbrodniarza Busha – na zlecenie banksterów.
   Nie wiem o jakim „ałtorytecie” Ameryki MK bredzi. Ten folwar bansterów jeśli się cieszy „ałtorytetem” to u takich dezinformatorów jak on oraz u odmóżdżonych taką propagandą, jaką MK uprawia.
   Nagłaśnianie „różnicy zdań” Baraka i Netanjahu służy jedynie kreowaniu Baraka jako niezależnego polityka, który stawia się Izraelowi. Gdy Izrael zaatakuje Iran – Duży USrael jak wierny i posłuszny pies stanie po stronie agresora.
   Na temat Baraka bredzi MK. A kto zaatakował i zamordował wolną Libię? Kto nadal okupuje Afganistan? Kto szykuje atak na Syrię? Kto utrzymuje zbrodniczą fikcję „wojny z terrorem”? Kto podpisał “National Defense Authorization Act” – prawo do trzymania dożywotnio w więzieniach osób „podejrzanych” o terroryzm – bez sądu, bez wyroku, bez udowodnienia im jakiejkolwiek winy, z prawem do stosowania wobec nich tortur? No kto – ów pacyfista, pokojowy noblista.
   Gdyby Izrael chciał upadku Obamy, Netanjahu pokazałby publicznie metrykę urodzenia Baraka. Tę prawdziwą. I Obama musiałby opuścić Biały Dom.
   Ewidentną agenturalną dezinformacją i kłamstwem jest to co bredzi MK o atakach Al-Kaidy w Europie i ataku Islamu w USA. Operacje pod obcą flagą bezpieki/wywiadów podlegających banksterom MK zwala na Al-Kaidę i islamistów. Ciekawe ile mu płacą za te bzdury?
   Kolejną ewidentną manipulacją jest przywołanie powiązań rodzinnych establishmentu żydomediów z PRL-em i jego funkcjonariuszami bez należytego wyjaśnienia. MK zapomniał powiedzieć, że wielu funkcjonariuszy PRL byli to pełniący obowiązki Polaków Żydzi. Którzy często udawali wierność komunizmowi i ZSRR, aby trwać na ich stanowiskach. A po cichu tęsknili do służby interesom Izraela. Współczesny establishment me(n)dialny jest całkowicie kontrolowany przez pełniących obowiązki Polaków Żydów. Służących interesom banksterów i Izraela. Lis naturalnie do nich należy.
   Dlatego poziom me(n)diów jest taki jaki jest.
   Max Kolonko to zawodowy, płatny dezinformator.

   Polubienie

 9. Do katolików. Wy tępi katole, jesteście jednak głupsi od pary kaloszy ! Skoro wierzycie w chrześcijańskiego boga to musicie wiedzieć że Muzułmanie wierzą w tego samego boga co wy tylko że mówią na niego Allach, Jezus dla muzułmanów jest prorokiem i wielce szanowaną postacią tak samo jak Maryja. Wy zamiast wesprzeć muzułmanów którzy są niszczeni, mordowani przez żydoamerykę i resztę łajdaków zachodnich jeszcze na nich lecicie, szydzicie i ujadacie ? Muzułmanie z Syrii, Libii, Iraku (pomijam pro zachodnią feudalną arabie saudyjską, kuwejt, dubaj) są naszymi naturalnymi przyjaciółmi w walce z wrogiem czyli USA, Izraelem, Francją, Anglią i Niemcami !
  Chazarzy tzw żydzi i Watykan ustawiają was katole jak dzieci w piaskownicy, napuszczają was katoli na muzułmanów byście się z nimi bili a chazarstwo się śmieje z waszej głupoty i czerpie zyski z waszej krwi ! Tak samo napuszczają was non-stop na prawosławną Rosję, Serbie, Białoruś. Głupi jesteście i tacy zginiecie. Gińcie hołoto katolska niech po was nawet proch nie zostanie bo nawet ten proch po was jest śmiertelnie trujący i zaśmieci Polską świętą Pogańską Słowiańską ziemie! !

  Święte słowa, Bronisławie K. Amen-Ra.

  Admin

  Polubienie

  • Ej, jednak nie tacy tępi jak niektórzy tutaj co się zapędzili, katując zdrowy rozsądek.

   Jak widać, nie tylko „rebelianci” w Syrii żyją fanatyzmem. Aj, suszpy lubieją takich!

   Polubienie

 10. Żydki już prowokują Syrię, Rosjanie wykryli odpalenie dwóch rakiet balistycznych na Morzu śródziemnym lecących na wschód, prawdopodobnie w kierunku Syrii. Rzecznik armii izraelskiej stwierdził, że „Izraelskiej armii nic nie wiadomo o wystrzeleniu jakichkolwiek obiektów balistycznych w stronę wschodniej części Morza Śródziemnego”. A później ministerstwo obrony poinformowało o przeprowadzeniu próby rakietowej na Morzu Śródziemnym. Obrzezane świnie nie mogą się doczekać by wywołać wojnę.

  http://wiernipolsce.wordpress.com/2013/09/03/co-powstrzymuje-syjonistyczny-bandyzm-przed-atakiem-na-syrie/

  Admin

  Polubienie

 11. „Stany Zjednoczone nie wygrałyby wojny o niepodległość, gdyby nie pomoc finansowa polskiego Żyda z Leszna. To na jego cześć Jerzy Waszyngton miał nakazać, aby gwiazdki w godle USA układały się w gwiazdę Dawida”.
  http://biznes.pl/rynki/waluty/komentarze/komentarze_dzienne/polski-zyd-ktory-wyzwolil-ameryke,5573090,news-detal.html
  Żydzi nawet twierdzą, że to on napisał projekt konstytucji usreala i to by potwierdziło żydowski charakter amerykańców.
  http://www.shzmykwa.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=114:z-cyklu-wybitni-i-zasueni-ydzi-ydowski-ojciec-zaoyciel-amerykaskiej-niepodlegoci&catid=4:aktualnosci&Itemid=4
  Przyszło mi mieszkać w mieście, gdzie urodziła się ta gnida, dobrze, że włodarze miasta to czerwone pająki zajęte napychaniem sobie kabzy ze swojego folwarku i nie wpadli na pomysł postawienia pomnika lub nazwać ulicę, imieniem tego żydka.

  http://wilek.wordpress.com/korespondencja/jak-polacy-uratowali-jamestown/

  Admin

  Polubienie

  • edjan1:

   O tym, że Duży USrael to banksterski twór pisałem parokrotnie, np. tu:

   „W roku 1773 Mayer Rothschild zorganizował we Frankfurcie spotkanie kilkunastu żydowskich bankierów Na spotkaniu oznajmił im, że jest możliwe zdobycie przez nich kontroli i władzy nad całym światem, pod warunkiem, że będą działali wspólnie w sposób planowy i skoordynowany. Poinformował też pobratymców, że ma już wytypowaną osobę, która będzie ich narzędziem pomagającym im w realizacji tego planu. Rothschild wymienił nazwisko tejże osoby – był to Adam Weishaupt.

   Ciekawa jest dalsza, nieprzypadkowa chronologia…

   Rok 1776 – Założenie bawarskich iluminatów przez Adama Weishaupta.
   Rok 1776 – deklaracja niepodległości USA (które od 1913 roku są finansowym prywatnym folwarkiem FED i głównym bastionem żydo-kapitalizmu).
   Rok 1776 – Pierwsze wydanie książki Adama Smitha pt: “An Inquiry into the Nature and Causes of the Wealth of Nations” – która do dzisiaj jest “biblią” żydo-kapitalizmu. Jej główne założenia/postulaty to “wolny rynek” i “własność prywatna”. Rzecz napisana podstępnie, ignorująca fakt, że tzw. “wolnym rynkiem” rządzą “władcy pieniądza”.

   https://opolczykpl.wordpress.com/2013/05/23/globalizm-kapitalizm-usa-banksterzy-i-narod-wybrany/

   Ten Żyd z Leszna to był człowiek Rothschilda. Miał kontakty z żydowską finansjerą – banksterami.

   Polubienie

   • Opolczyku wiem, że ta sitwa ma w swoich rękach USrael i ukształtowali go na swoją modłę, tylko jeszcze raz się przekonałem, że człowiek gdzieś daleko szpera a pod nosem wychodzą takie dziwolągi. Leszno przed potopem było wielokulturową mieszanką i tak naprawdę nie zagłębiałem się dokładnie w życiorysy osób, które kiedyś tu mieszkały. Ale muszę to zmienić, przypadkowo natrafiłem na artykuł porównujący tego żyda m.in. do Pułaskiego: „ten drobny makler z Leszna rozsławia imię Polski na równi z Kościuszką i Pułaskim (…) Salomon urodził się i wyrósł na polskiej ziemi. Czerpał z jej tradycji i tutaj nauczył się pojmować życie jako służbę składaną na ołtarzu wolności. Tradycji tej pozostał wierny do końca.”
    „Czerpał z jej tradycji” – jestem ciekaw z jakiej tradycji: żydowskiej, katolickiej?, bo na pewno nie ze Słowiańskiej a tylko taka jest naszą tradycją!

    http://wiernipolsce.wordpress.com/2013/08/26/syjonistyczna-rzeczywistosc-rp-przeglad-gadzinowek#comment-38144

    „Ogólnie to trzeba przyznać Żydom jeden wielki sukces – udało im się wyrwać zęby polskiemu ruchowi narodowemu, przerabiając go niepostrzeżenie na drużynę ministrantów licytujących się na demonstrowanie zewnętrznych objawów pobożności.
    Ruch narodowy stał się więc w istocie, wskutek intryg i katastrofalnych błędów ideologicznych Dmowskiego i OWP chadecją, nawet o tym nie wiedząc. I zatracił swoją zdolność służenia narodowi – na rzecz przymusu służenia Watykanowi.”
    Czyt. więcej: http://prawica.net/32881#comment-559148

    Zobacz też: http://ruchnarodowy.org.pl/

    Admin

    Polubienie

 12. Zależność jest prosta: Im bardziej świat arabski jest skłócony, tym większe bezpieczeństwo izraela. Żydzi mają za co mieszać. Są przecież dotowani przez bogate lobby z USA. Miliardy idą do izraela z USA i z Niemiec bo „biedny” izrael jest ciągle nękany przez „złych” arabów, męka izraela jest niesamowita w morzu terrorystycznego arabstwa ( tak mówią dziwki w TV , politycy i gro katolików ) ..izrael prowokuje wszystkie wojny na bliskim wschodzie bo z tego ma profit – kasa z ameryki i z szantażowanych Niemiec i to kasa gigantyczna ! Celowe usytuowanie dzikiego, psychopatycznego izraela w centrum świata muzułmańskiego miało właśnie ten cel, prowokować wojny czerpać z tego zyski i dało bezpieczeństwo największej mafii świata.

  http://wiernipolsce.wordpress.com/2013/09/01/1-wrzesnia-warszawa-damaszek#comment-38153

  Admin

  Polubienie

  • Przez te skłócenie świata arabskiego chcą dokopać się do Iranu. Ten kraj jest największą przeszkodą do hegemoni żydków. Ale myślę, że Rosja nie da się wyrzucić z tamtej części świata.

   edjan1:

   Stanowisko żydo-PiS-u w sprawie Syrii.

   Od razu widać, jak pejsaty przynajmniej duchowo jest poseł PiS do knessejmu.
   I cały PiS to takie właśnie patioty…
   opolczyk

   Polubienie

 13. Opolczyku masz rację, ten „pisaty” jest duchowym żydem. PIS-owcy deklarują się jako katolicy to przynajmniej mogli by być bezstronni, sam przyznaje, że Assad chronił chrześcijan. A ten wali prosto z mostu, że to reżim i trzeba ukarać za użycie gazu.

  A nie zauważyliście, że Brudziński jest podobny do Netanjahu
  (którego chazarscy przodkowie pochodzili z Polski)?
  Brudziński to ten sam typ – musi być z nim spokrewniony!

  PS „Ciekawostką nieznaną szerszemu ogółowi jest to, że kilka lat temu tenże B.Netanjahu był… jednym z prominentnych członków tzw. Ciała Kierowniczego ‚Towarzystwa Strażnica’ z siedzibą w Brooklynie, będącego centralą i mózgiem Św.Jehowy… Teraz ten miłujący pokój i bliźniego swego jak siebie samego naczelny Świadek Jehowy robi za krwiożerczego polityka jawnie faszystowskiego bękarta ONZ’tu – zrzuciła skórę zleniała potwora, wylazło szydło z żydowskiego wora!” – Cepa-cepem!

  Admin

  Polubienie

 14. No to z „Kiboli” zrobi się żołnierzy 🙂 patriotycznych 🙂 katolickich 🙂 🙂 Po to pisiory przejęły ten ruch. Zresztą inne też. Pełne młodych pełnokrwistych chłopaków.

  Ku-wa, niech lepiej wracają skąd przyszli – na pustynie i rytualnie leją krew baranów na te swoje ołtarzyki niż naszą, ludzką, Polską.

  Trzeba poinformować młodych Polaków, do czego psychopaci mogą ich użyć.

  „Całe to ‚narodowe’ zakonne towarzycho, zbyt zajęte jest własnymi karierami, aby zaprzątać sobie głowę walką o dobre imię Romana Dmowskiego. Tym tabunom wodzów, ‚autorytetów’, no i prawników wycierających sobie gęby Panem Romanem Dmowskim, prężących się pod jego pomnikiem!” Czyt. więcej: http://ruchnarodowy.org.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=8:zawiadomienie-o-popenieniu-przestpstwa-przez-janusza-palikota

  Polecam jeszcze tekst: http://ruchnarodowy.org.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=7:syjonistyczne-zasrace-a-nie-narodowcy-giertych-holocher-wierzejski

  oraz niezwykle trafny komentarz „p.e.1984”: http://prawica.net/32881#comment-559186

  Admin

  Polubienie

 15. http://www.wykop.pl/ramka/1637544/syria-zestrzelila-pierwsze-amerykanskie-rakiety-i-samolot/


  Brawo Syria! Prosimy o powtórkę! I to nie jedną! Koniecznie.
  Nawet katolicki patron św. Józef z Kupertynu nie pomaga tym bandytom i ich posłusznym, odmóżdżonym pilotom.

  „Święty jest patronem lotników, astronautów, podróżujących drogą powietrzną, pilotów wojsk NATO i studentów zdających egzaminy lub testy, szczególnie tych którzy mają problemy z nauką.”
  http://pl.wikipedia.org/wiki/J%C3%B3zef_z_Kupertynu

  Na pohybel bandytom, agresorom – Dużemu USraelowi, jego wasalom i ich mocodawcom!

  A Rosja tymczasem wzmacnia jej obecność morską w rejonie napięcia:

  Na Morze Śródziemne w celu wykonania zadań bojowych został wysłany duży okręt desantowy „Nowoczerkassk”.

  Rano 3 września „Nowoczerkassk” opuścił port Noworosyjsk i obrał kurs na Bosfor. Na pokładzie okrętu znajduje się pododdział piechoty morskiej.

  Według danych Ministerstwa Obrony, na Morzu Śródziemnym pełni już dyżur okręt strażacki „Nieustraszymyj”, a także duże okręty desantowe „Szabalin”, „Admirał Niewelskoj” i „Pierieswiet”.

  Ponadto w skład zgrupowania wejdzie duży okręt do zwalczania łodzi podwodnych „Admirał Pantielejew”, na którym rozmieści się sztab dowództwa stałej formacji operacyjnej marynarki wojennej na Morzu Śródziemnym, oraz krążowniki rakietowe „Moskwa” i „Wariag”.

  http://polish.ruvr.ru/2013_09_03/Rosja-wyslala-na-Morze-Srodziemne-duzy-okret-desantowy/
  opolczyk

  Polubienie

 16. „~Tango : Baba Wanga, to słynna bułgarska jasnowidzka, która wsławiła się wieloma bardzo trafnymi przepowiedniami na temat przyszłości. Jej zwolennicy twierdzą, że ponad 80% jej przepowiedni się spełniła. Słowa Wangi o Syrii i losie świata po jej upadku mogą mieć zatem głębsze znaczenie.
  Według proroctwa Wangi, w roku upadku Syrii nastąpi radykalna zmiana. Jeszcze w latach dziewięćdziesiątych, w ostatnich latach życia słynnej wizjonerki, gdy pytano jej o III wojnę światową odpowiadała, że „jeszcze przyjdzie na to czas, bo Syria nie upadła”. Teraz, gdy widzimy zakusy państw zachodnich na walczącą Syrię warto to przypomnieć. „Często pytają mnie kiedy przyjdzie czas. Odpowiadam im, jeszcze nie teraz. Jeszcze nie upadła Syria! Syria padnie u stóp zwycięzcy, ale zwycięzca nim nie będzie” – odpowiedziała nagabywana o apokalipsę Baba Wanga
  Gdy patrzy się na rozwój obecnej sytuacji może się to wydawać dziwnie znajome. W Syrii trwa wielka wojna a splot interesów sunnitów i szyitów z jednej strony oraz USA i Rosji z drugiej, to potencjał na wielki konflikt militarny.Bułgarska jasnowidzka twierdziła, że Rosja szybko odbuduje swoją pozycję, a Europa stanie się kontynentem starców. Oba te zjawiska wyraźnie następują. W kontekście USA i przyszłych przywódców stwierdzała ona, że „Ameryka weźmie brodatego i poznają, że strach jest gorszy niż miłość”
  Według jej słów półkula północna, na której żyjemy, ma być wkrótce niezdatna do zamieszkania. Niektórzy wiążą to proroctwo z dramatycznie rozwijającą się sytuacją w uszkodzonej elektrowni jądrowej Fukushima Daiichi.
  O samym końcu świata Baba Wanga wyraża się w taki sposób jakby miało dojść do jakiegoś kosmicznego kataklizmu, lub klęski ekologicznej.
  „To będzie koniec świata, a Ziemia odwróci się od Słońca. Tam gdzie było gorąco, będzie lód, wiele zwierząt wymarło.”Ale w proroctwach Baby Wangi są i pozytywy. Gdy zdarzą się już te wszystkie doniosłe rzeczy dojdzie do odnowienia ludzkości. „Nadejdzie dzień, kiedy kłamstwo zniknie z powierzchni ziemi, nie będzie przemocy i kradzieży. Zatrzymane będą wojny, i ci którzy przeżyli, zrozumieją wartość życia i potrzebę jego ochrony. Ziemia wkracza w nowy okres, który można nazwać jako czas cnót. Ten nowy stan planety nie zależy od nas, to nadchodzi, czy nam się to podoba, czy nie. Nowoczesne czasy wymagają nowego sposobu myślenia, inną świadomość, jakościowo nowych ludzi, tak, aby nie zakłócić harmonii wszechświata.”
  Brzmi to bardzo pięknie, ale niestety utopijnie. Bardzo trudno wyobrazić sobie zdarzenia, które mogłyby doprowadzić do pozytywnego końca w postaci ustalenia nowego porządku świata, tym razem nieopartego na niewolnictwie a miłości. zwiń”

  Polubienie

 17. Asma Assad – żona Prezydenta Syrii na spotkaniu z matkami żołnierzy poległych w walce z rebeliantami-najemnikami:

  Mądra i piękna kobieta, przy tym taka bezpośrednia i bezpretensjonalna. Prawdziwa dama.

  USrael jak na razie osiągnął jedno. Udało mu się zjednoczyć przeciwko sobie, poza małymi wyjątkami, ludzkość całego świata.

  http://konflikty.wp.pl/kat,1020223,title,Rachunek-sumienia-USA-czyli-jak-supermocarstwo-stosowalo-straszliwa-bron,wid,15960997,wiadomosc.html

  Admin

  Polubienie

 18. Nie zapominajmy, że w Damaszku znajduje się grób Saladyna – wielkiego arabskiego wojownika, który już raz przepędził żydokatolską hołotę z Bliskiego Wschodu. Mimo tak zmasowanego ataku na Syrię z każdej strony, mam nadzieję, że Syria zwycięży i będzie jeszcze mocniejsza.

  „Nie jest przypadkiem to, że egipskich chrześcijan zaatakowano w tym samym czasie, kiedy odbywało się referendum południowo-sudańskie i przed kryzysem w Libii. Nie jest też przypadkiem to, że irackich chrześcijan, jedną z najstarszych wspólnot chrześcijańskich, zmuszono do uchodźstwa, pozostawienia swojej ojczyzny w Iraku. Zbiegając się z eksodusem irackich chrześcijan, odbywającego się pod czujnym okiem wojsk amerykańskich i brytyjskich, otoczenie Bagdadu stało się sekciarskie, kiedy muzułmanie szyiccy i sunniccy zostali zmuszeni przemocą i poprzez szwadrony śmierci do stworzenia enklaw sekciarskich.”

  „… Muzułmański świat arabski jest zbudowany jak chwilowy domek z kart złożony przez obcokrajowców (Francja i Wlk. Brytania w latach 1920.), bez uwzględnienia życzeń i pragnień mieszkańców. …” – Oded Yinon

  Niezwykle istotne i trafne są też: wątek „zderzenia cywilizacji” Brzezińskiego oraz samo zakończenie w poniższym tekście
  (zasada „dziel i rządź” – współcześnie i w praktyce):
  http://palestyna.wordpress.com/2013/09/07/plan-yinona-i-zderzenie-cywilizacji/

  Admin

  Polubienie

 19. Pingback: Broń dorobku życia przed banksterskim rabunkiem kont! « Grypa666's Blog

 20. Nadal trwa istny cyrk, taki, że trudno uwierzyć oczom. Rzekome dowody iż to Asad użył broni chemicznej okazły się stekiem bzdur, nawet raport ONZ mówi wyraźnie, ze nie wiadomo kto użył tej broni i co więcej dodaje, że materiały dostarczane były przez terrorystów, którzy nimi manipulowali. Mimo tego zbrodniarze ciągle klamią, że „to na pewno Assad zrobił choć brak dowodów” bo jak powiedział Kery „logika na to wskazuje” ( z taką logiką powinni go od razu wywieść w kaftanie do specjalisty) co więcej całkowicie ignoruje się dziesiątki swiadków, niezbicie dowodzących, że broni tej użyli powtórnie terroryści (bo co do tego, ze pierwszy raz jej użyli terroryści nie ma nawet cienia dowodów, tyle, że teraz o tym się nie mówi. Ignoruje się też to iż złapano terrorystów na granicy turcji z sarinem oraz to, ze właśnie w turcji toczy się proces przeciwko tym, którzy organizowali środki do produkcji broni chemicznej. Ignoruje się tez to iż wielu zabitych na filmach to ludzie rozpoznani jako ci, których wczesniej porwali terroryści – tak więc mimo oczywistych dowodów, że to terroryści użyli broni chemicznej zbrodniaże z uporem maniaka zarzucają to Asadowi.
  Mniejsza z tym bo to już w tej chwili nieistotne w związku z postanowieniem Asada o likwidacji arsenału chemicznego co zapobiegło zbrodniczej napaści na suwerenny kraj. (Swoją drogą dziwię się mu, że postanowił się rozbroić zagrożony atakiem podobnie jak wcześniej uczynił to Husejn bo to tylko przybliża groźbę ataku). Dobrowolnie i bezwarunkowo przyją propzycję likwidacji swojego arsenału chemicznego podpisując konwencję. I tu szok, zbrodniarze mówią, że trzeba zachowac groźbę ataku jakby za wolno się wywiązywał z dobrowolnie podpisanej konwencji – czyste szaleństwo! A w zasadzie przygotowanie do wojny – już teraz media krzyczą, że „Assad przyznał się do posiadania broni chemicznej” próbując zrobić ludziom wodę z mózgu, że niby to ukrywał i nagle zaczyna się nagonka do wojny pod pozorem nie wywiązywania się z konwencji, którą własnie podpisał! Liczą na to iż za kilka miesiecy nikt już nie będzie pamiętał o co chodziło i wmówi się, że Syria ma broń chemiczną, której zabrania jej podpisana przez nią konwencja czyli dosłownie wariant Iracki!
  Podsumowując zbrodniaże już nawet nie próbują zachowac pozorów zwyczajnie napadają na wolne kraje, mordując bez opamiętania nie dbając nawet o pozory.
  Najpierw napadli na Afganistan pod pozorem, ze ukrywa się tam jakiś dziadek – nie wiem jakim cudem ONZ mógl się na to zgodzić bo już ten napad przekreślił calkowicie prawo międzynarodowe oznaczjąc, ze można napadać i mordować kogo się chce. Potem był Irak też napad bez powodu a dalej już z górki aż do Libii. Następny miał być Iran, ale Chiny zagroziły wojną światową więc trzeba było chwilowo odpuścić, ale przecież trzeba mordować więc wybrano Syrię a kto będzie następny?

  Polubienie

 21. Prezydent Asad rozbrajając się z broni chemicznej odebrał żydo-ameryce i rebeliantom możliwość jej użycia i co się z tym wiąże, obarczenia winą za jej przyszłe użycie Assada.. Od teraz, gdy znowu dojdzie do ataku bronią chemiczną – w 100 % można będzie powiedzieć, że to zachodnie szwadrony śmierci ponownie jej użyły. Dobry ruch dyplomacji Rosyjskiej i ameryka totalnie zaszachowana przez W.Putina, ale jest jedno ale. Pamiętamy Irak i pamiętamy Libię, te dwa kraje pozbyły się arsenału chemicznego i ameryka bez obawy napadła na te państwa. Tym razem silna, stanowcza Rosja stoi twardo po stronie Syrii i raczej nie dojdzie do eskalacji ..mam taką nadzieję.
  p.s. Broń chemiczna w posiadaniu Syrii była przeciwwagą dla izraelskiego arsenału nuklearnego i chemicznego, tak więc nie histeryzujmy z faktu, że Syria miała bron masowej zagłady.
  łapy precz od Syrii!
  Pozdrawiam

  http://wiernipolsce.wordpress.com/2013/09/19/komu-po-co-wojna/

  Admin

  Polubienie

  • Bronisław K:

   Broń chemiczna nie jest w żadnym wypadku przeciwwagą dla broni nuklearnej. A tej ma Izrael w przeliczeniu na powierzchnię najwięcej na świecie:

   „Właściwie pewne jest, że Izrael posiada arsenał jądrowy, który jest niezwykle ważnym elementem stosowanej przez niego doktryny odstraszania. Jego dokładna wielkość nie jest znana, przypuszcza się jednak iż wynosi około 500 głowic i zajmuje czwarte miejsce na świecie pod względem liczebności. Arsenał atomowy składa się najprawdopodobniej z: 108 artyleryjskich taktycznych pocisków nuklearnych ok. 20 kt, 116 głowic pięciokilogramowych, 80-ciu 6 kg plutonowych głowic bojowych, 10 bomb uranowych, oraz z nieznanej ilości bomb neutronowych, walizkowych, minowych (nuklearne miny), termojądrowych o sile 1 megatony i 200 kg głowic 100 kilotonowych. Izrael dysponuje różnymi (nuklearna strategiczna triada) środkami przenoszenia broni masowej zagłady; lądowymi: trzema batalionami wyposażonymi w artylerię o kalibrze 173 mm i 203 milimetrową z atomową amunicją o zasięgu 72 km i sile 20 kt, 100 zmodyfikowanymi pociskami balistycznymi (z średniego zasięgu na międzykontynentalny) typu Jerycho-2 B o zasięgu ok. 8000 km mogącymi przenieść jedną głowicę o mocy 1 Mt, lub 1000 kg konwencjonalną, oraz 50-cioma pociskami Jerycho-3 o zasięgu 11 500 kilometrów i uzbrojonymi w zależności od konfiguracji w 3 głowic typu MIRV, sześć 100 kt głowic, lub jedną o mocy 1 megatony, oba te pociski są umieszczone na mobilnych wyrzutniach[4]. Jedyny izraelski ośrodek atomowy, Dimona na pustyni Negew jest pilnie strzeżony. Pewną ilość informacji na ten temat ujawnił jeden z jego pracowników, Mordechaj Vanunu, który za ujawnienie tajemnic broni atomowej Izraela został osądzony i skazany na 18 lat więzienia.”

   http://pl.wikipedia.org/wiki/Si%C5%82y_Obronne_Izraela#Bro.C5.84_atomowa

   Ciekawe, dlaczego światowa tzw. „opinia publiczna” nie domaga się od Izraela wpuszczenia tam międzynarodowej komisji atomowej. Iranowi bandyci grożą wojną, jeśli tej komisji nie udostępni kontroli jego programu atomowego. Dlaczego tego samego nie nikt nie narzuca Izraelowi? Tym bardziej, że Izrael już wielokrotnie groził skundlonej Jewropie atakiem atomowym: „Żydzi grożą Europie atakiem nuklearnym”
   http://gazetawarszawska.com/2012/12/07/zydzi-groza-europie-atakiem-nuklearnym/
   A skundlona Jewropa jeszcze Izrael dozbraja.
   http://www.autonom.pl/?p=5484
   http://www.wprost.pl/ar/36483/Niemieckie-rakiety-w-obronie-Izraela/
   Także agenturalne władze Polski wesprą Izrael w wypadku wojny z Arabami.
   http://www.bibula.com/?p=52952

   Znalazłem jeszcze taką ciekawostkę:

   „RPA wyprodukowała 4 bomby atomowe, lecz po upadku apartheidu jej arsenał nuklearny został zdeponowany w Izraelu.”
   http://pl.wikipedia.org/wiki/Bro%C5%84_j%C4%85drowa

   Dlaczego do jasnej cholery akurat tam? Kto rządzi do jasnej cholery tym światem?

   Likwidacja arsenału chemicznego Syrii niewiele da. Załgany żydo-zachód w razie czego powie, że Asad ukrył część tej broni i użył jej ponownie. Dla Syrii jednak takie wyjście jest obecnie chyba nawet korzystne. Trudno sobie wyobrazić, co by było, gdyby bandyci zaatakowali Syrię niszcząc i uwalniając do atmosfery wszystką broń chemiczną będącą w jej posiadaniu. A tego wykluczyć nie możemy. Kontrolowane zniszczenie samemu tej broni jest kosztowne – niech więc to robią bandyci na koszt USA czy ONZ.
   Nie jestem pewien, ale większość broni chemicznej w Syrii to pozostałość po ojcu obecnego prezydenta. Tamten rządził 30 lat, prowadził wojnę z Izraelem i miał dużo czasu na gromadzenie broni chemicznej.

   I jeszcze jedna uwaga na marginesie…
   Gazeta warszawska to gazeta żydłacka, żydo-katolicka (+Laudetur Iesus Christus+)
   Propaguje kult żydłackich „świętych” (boczny panel), kult żydówki Miriam
   http://gazetawarszawska.com/?cat=646
   i przeróżne żydlackie odmóżdżające publikacje:
   http://gazetawarszawska.com/?cat=982
   Przy czym w tekście „Żydzi grożą Europie atakiem nuklearnym” na wstępie pisze:

   „W zasadzie, to nie jest nic nowego bo zabijanie – okrutne mordowanie – goja jako posłuszeństwo żydowskiemu prawu, to jedna z cnót Talmudu i Tory „w tradycji mówionej”, które to cnoty – jako pierwsze – normalny żyd ma kształcone już od dziecka.”

   http://gazetawarszawska.com/2012/12/07/zydzi-groza-europie-atakiem-nuklearnym/

   …i Tory…

   Tora, pięcioksiąg wyssanego z palca Mojżesza jest jak wiemy integralną częścią żydłackiego tzw. „starego testamentu”. Który dla odmóżdżonych żydo-katolików jest „objawionym słowem bożym”, „pismem świętym”, i „prawdą objawioną”. I mamy tutaj sytuację, że żydłactwo wie, iż Tora jest rasistowska i zbrodnicza – a jednak tzw. stary testament nadal uważa za objawione słowo boże, pismo święte i prawdę objawioną. Obrazuje to schizofreniczność żydłactwa. Widzą zbrodniczość i rasizm Tory, ale i tak uważają ją za „pismo święte” i w te żydowskie zbrodnicze brednie tępo i bezrefleksyjnie wierzą.

   Polubienie

 22. Z tą bronią nuklearną izraela nie jest chyba do końca jasne czy ją mają w ogóle..popatrz na uzbrojenie izraela ..cały sprzęt oprócz czołgów to import z ameryki lub niemiec , nawet paliwo do myśliwców chazarzy sprowadzają z usa a tu nam chcą wcisnąć kit jakoby izrael posiadał kilkaset głowic jądrowych? a wiadomo że budowa głowicy jądrowej to najwyższa z najwyższych sztuk inżynierii i najkosztowniejsza a chazarzy są znani że na wszystkim chcą zaoszczędzić i oszukać a w tym przypadku nie ma „skrótów”. Nie wierze że oni zbudowali nawet jedną głowicę, jak już to skradli ameryce parę straszaków i szantażują tym europe nie mówiąc o pobliskich sąsiadach.

  Polubienie

  • Bronisław K:

   Z militarnego punktu widzenia Izrael nawet po zęby uzbrojony w broń konwencjonalną wobec ogromu otaczającego go żywiołu muzułmańskiego jest prawie bezbronny. Popatrz na mapę – Izrael może zostać zaatakowany ze wszystkich stron – także od morza. Gdyby doszło do zmasowanego, jednoczesnego ataku rakietowego, choćby tylko rakiet konwencjonalnych (państwa arabskie mają ich tysiące) i gdyby tylko tysiąc doleciało do celów – to jest po Izraelu. Chazarzy o tym doskonale wiedzą. Dlatego głowice jądrowe są im potrzebne, aby w razie czego zniszczyć wszystkie ważne centra świata muzułmańskiego i sparaliżować cały świat islamu.
   Pieniędzy na zakup techologii i uranu chazarzy mają aż nadto. Banksterzy mogą je dowolnie dodrukować. Budowa głowic jądrowych była najwyższą z najwyższych sztuk inżynierii w latach 50-tych i 60-tych. Dzisiaj jest już „stara jak świat”. A Chazarzy w USA mieli do niej bezpłatny dostęp.
   Nie zapominaj – w wypadku rzeczywistego konfliktu Izraela z islamem, w wypadku wojny na śmierć i życie, zwłaszcza gdyby w USA doszło w tym samym czasie do masowych ruchawek i załamania się tego banksterskiego folwarku, same straszaki Izraelowi nie wystarczą. I chazarstwo wie o tym. Dlatego Izrael naszpikowany jest głowicami nuklarnymi

   Polubienie

 23. „Maskowanie zbrodni wojennych żydowskich podżegaczy i ich amerykańskich pachołków powoduje, że ‚obciążające dowody winy’ za wady wrodzone u dzieci na skutek użycia zubożonego uranu, stają się ‚niejasnymi dowodami’.”
  Za: http://wolna-polska.pl/wiadomosci/maskowanie-zbrodni-wojennych-w-iraku-2013-09

  „Obserwatorzy polityczni są zgodni, że kontrolowany przez syjonistycznych rasistów rząd Stanów Zjednoczonych i żydowskie lobby władców tych marionetek wykonali zły ruch polityczny na arenie międzynarodowej, gdy rząd Syrii wyszedł z ofertą rezygnacji z posiadania broni chemicznej, ponieważ to zwraca uwagę światowej opinii publicznej na fakt, że Izrael ma również taką broń.
  Wyjście na jaw powszechnie tej prawdy zmusiło syjonistów do odruchów paniki. Nawet pro-żydowska gazeta Times of Israel, wypaliła w swym nowym artykule, że ‚Izrael [jest] bardzo przejęty tym, że może zostać zmuszony do udziału w sprawie zakazu broni chemicznej’.”

  Za: http://wolna-polska.pl/wiadomosci/syjonisci-w-panice-2013-09

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.