W obronie naszych braci Indian…

.

.

Na portalu Taraki opublikowany został haniebny paszkwil na Indian. Autorem paszkwilu jest Wojciech Jóźwiak.

http://www.taraka.pl/indianski_socjalizm

Paszkwil ten nie tylko obraża Indian, nie tylko gloryfikuje bandycki i złodziejski kapitalizm, nie tylko demonizuje socjalizm, ale po prostu jest praktycznie w każdym zdaniu i stwierdzeniu załgany, dezinformacyjny, ogłupiający – jest to po prostu robota agenta wpływu, albo skończonego idioty.

Na wstępie Jóźwiak przytacza fragment tekstu demagoga, oszusta i ignoranta (albo agenta wpływu) Andreia Znamenski’ego pod tytułem Rezerwaty Indian jako socjalistyczny archipelag

Znamenski bełkocze, że „znana nędza i beznadzieja mieszkańców indiańskich rezerwatów w USA ma tę samą przyczynę, co wiele innych nędz, w tym polska, kubańska i rosyjska: socjalizm!”

Zapomina ten ignorant, że:

– Indianie w rezerwatach ( a raczej obozach koncentracyjnych) nie zamieszkali na ochotnika.

– Na Kubie (zgodnie z raportami ONZ) nie ma głodnych dzieci ani bezdomnych  koczujących w tunelach metra, w lasach, ruinach fabryk – w przeciwieństwie do USA.

– Polaków nędza dopadła teraz – w dobie kapitalizmu. Za socjalizmu nie było milionów bezrobotnych, ani setek tysięcy bezdomnych, wywalanych po prostu na ulicę.

– Zapomniał też ten ignorant o tym, że w zielonym socjaliźmie Kaddafiego żyło się lepiej i bezpieczniej niż w USA czy w Szwajcarii.

http://www.aferyprawa.eu/Afery/Libia-Kadafiego-CZEGO-MOZEMY-NAUCZYC-SIE-OD-ARABOW

– O dobrobycie i bezpieczeństwie socjalnym w socjalistycznej Białorusi ignorant Znamenski też nie wspomniał.

– Ani o tym, że w Wenezueli po upaństwowieniu i skolektywizowaniu zasobów ropy naftowej poziom życia mieszkańców  systematycznie, szybko i trwale polepszał się.

– Zapomniał też ignorant Znamenski o tym, że do wprowadzenia New Dealu zmusił Roosewelta gigantyczny kapitalistyczny wolnorynkowy kryzys gospodarczy (nieznany w kolektywnym socjaliźmie). Kryzys był tak potężny, że Amerykanie umierali z głodu. Kto w to nie wierzy, niech odszuka statystyki demograficzne z tamtego okresu. i wtedy zauważy, że ludność USA w okresie wielkiego kryzysu spadła o kilka milionów. Tyle, że oni nie wyemigrowali za chlebem. Bo kryzys ten dotknął wówczas cały kapitalistyczny świat. W Europie był chyba jeszcze gorszy i głębszy niż w USA.

– Przed New Deal warunki życia w rezerwatach były jeszcze gorsze. Polityka władz USA była obliczona na to, że prawowici Amerykanie – Indianie – wymrą co do ostatniego z głodu, biedy i chorób.

Od siebie dodam – „alternatywnie” pozwolono niedawno Indianom w rezerwatach prowadzić kasyna gry.

http://kasynaonline.weebly.com/1/post/2013/02/kasyna-w-rezerwatach-czyli-amerykaski-patent-na-popraw-losu-indian.html

W tym haniebnym podstępie rozchodzi się o rozbudzenie u Indian chciwości na pieniądz. Projektem tym chce się ich duchowo zdegenerować do poziomu białych okupantów Ameryki.

Dalej pisze Znamenski o „kulturze biedy”. Otóż zapomina ten oszust-demagog, że w socjaliźmie poziom życia powoli, ale ciągle się podnosił. W kapitaliźmie też – ale tylko do czasu, gdy zadłużenie budżetów w prywatnych żydowskich bankach nie przekroczyło pewnej magicznej granicy, po przekroczeniu której spłaty zadłużenia i odsetek rujnują budżety państw i powodują narastającą biedę. Z bankructwem miast (Detroit) i całych państw (Irlandia, Grecja, Hiszpania, Portugalia, Włochy) – mających jako obowiązujący system kapitalizm. Nie zapominajmy też o niewypłacalnym zadłużeniu USA, UK, Niemiec czy  Szwajcarii.

A socjalistyczna Białoruś jest prawie bez długu. I ludziom żyje się z roku na rok lepiej.

https://opolczykpl.wordpress.com/2013/08/12/obiecywano-nam-juz-druga-japonie-czy-druga-irlandie-a-moze-tak-zrobmy-druga-bialorus/

Autor bełkocze:

Historycznym rezultatem tej sytuacji było pojawienie się „kultury biedy”, która gardzi indywidualną inicjatywą i własnością prywatną. Co więcej, takie nastawienie jest często wychwalane jako starożytna mądrość indiańska — styl życia moralnie lepszy od tak zwanej tradycji euro-amerykańskiej.”

Zachwalana inicjatywa indywidualna a jeszcze bardziej własność prywatna to podstawa żydo-kapitalizmu. Została wprowadzona po to, aby banksterzy mogli na prywatną własność przejąć całą planetę.

A co do różnicy stylu życia Indian i białych okupantów to przypomnę wypowiedź Benjamina Franklina:

“Gdy dziecko indiańskie, które zostało wychowane wśród nas, nauczone naszego języka i przyuczone do naszych zwyczajów, uda się w odwiedziny do swoich krewnych i pobędzie nieco z Indianami, to w żaden sposób nie da mu się już wyperswadować, aby powróciło… A gdy osoby białe, obojga płci, pojmane zostaną przez Indian i zamieszkują wśród nich przez pewien czas, to choćby zostały wykupione przez przyjaciół i traktowane przez nich z największą troskliwością, aby skłonić ich do pozostania wśród Anglików, w krótkim czasie zniechęcają się do naszego sposobu życia oraz do wysiłków i starań do tego potrzebnych, i przy pierwszej okazji uciekają do lasów, skąd nie sposób już ich odzyskać.”

A ten ignorant Znamenski uważa zdegenerowaną anty-żydo-cywilizację białasów za coś lepszego od cywilizacji i kultury Indian. O której profesor Rozbicki pisał:

“Atrakcyjność życia wśród Indian obejmowała, jak się wydaje, kilka aspektów ich kultury: łagodne i troskliwe traktowanie dzieci (bez kar cielesnych, które były na porządku dziennym wśród białych), oraz kobiet (do małżeństw z reguły nie przymuszano), dalej: kultywowanie poczucia godności, lojalności, troska o wspólne dobro całej społeczności.”

Najbardziej zaskoczyło mnie to, że Jóźwiak na ten parszywy propagandowy bełkot nie tylko dał się nabrać, ale jeszcze mu zawtórował.

„Potwierdza się reguła: wszędzie gdzie bieda, niemożność, zastój, ludzka degradacja – szukaj socjalizmu! On tam musi być, jako przyczyna.”

Zobaczymy, czy będzie tego zdania, gdy – jak setki tysięcy Polaków czy miliony „Amerykanów” wyląduje na ulicy, pod mostem, czy  w obozach bezdomnych w lesie.

http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/10,88291,11105116,Bezdomni_z_brzozowego_lasku__Mroz__Damy_rade__Sa_nawet.html?bo=1

http://www.alterkino.org/alterglobalizacja/ameryka-bieda-dla-kazdego/

.

.

Jóźwiak bełkocze:

„Starożytne mądrości indiańskie” są podejrzane o to, że także zostały zrobione – przez tychże romantyków.

Podejrzane stają się także inne próby poszukiwań „rdzenności” i „korzeni”, bo jeśli wierzyć autorom, na których powołuje się Znamenski, zawsze lub zwykle rodziły się one w obrębie tego lub innego lewicowego totalitaryzmu, jako oferowane przez system antidotum na forsowaną modernizację. Znamenski podaje, prócz amerykańskich z czasów New Dealu, równoległe przykłady z narodowo-socjalistycznych Niemiec i stalinowskiej Rosji.”

Starożytne mądrości Indian są ich własnym wytworem, a nie wymysłem „lewicowych totalitarystów”. Są też one jedynym ratunkiem dla banksterskiego, niewypłacalnego folwarku – USA. Dużego USraela – chorążego zdychającej z chciwości zachodniej anty-żydo-cywlizacji.

I co bredzi Jóźwiak o „kolektywnym skarzeniu”? Nasi pogańscy przodkowie, w czasach przed skatoliczeniem Słowiańszczyzny żyli w kolektywie. Nie było u nich”inicjatywy prywatnej”, „prawa własności” i nie było złodziei ani garstki obrzydliwie bogatych i ogromnych rzesz biedoty. Przypomnę Jóźwiakowi kilka cytatów o naszych żyjących w kolektywie Przodkach:

„… nie znaleźć u nich kiedykolwiek żebraka albo kogoś w niedostatku. Skoro tylko podeszły wiek czyni któregoś z nich słabym i ułomnym, zostaje on powierzony opiece potomka, obowiązanego sprawować ją z największą starannością.”

“…taka panuje u nich uczciwość i wzajemne zaufanie, że nie znając u siebie zupełnie kradzieży i oszustw, schowki i skrzynie trzymają niezamknięte. Niezwyczajni zamknięć i kluczy, wielce się dziwowali, widząc juki i skrzynie biskupa pozamykane.”

Więc co ten demagog bredzi? Pisze on na koniec:

„Czy pogaństwo może obronić się przed kolektywizmem?”

Pogaństwo słowiańskie i indiańskie było kolektywistyczne. Bronić musimy go przed żydo-kapitalizmem, kultem indywidualizmu i konkurencji prowadzących do wyścigu szczurów w walce o indywidualny sukces. Z garstką zwycięzców i milionami przegranych.

Najbardziej haniebne u Jóźwiaka jest to, że ani słowem nie wystąpił on w obronie oczernianych Indian. Których miliony wpędzono zaplanowanym ludobójstwem do grobów, a niedobitkom tego ludobójstwa zrabowano ich ziemię, ich wolność, zagnano ich do obozów koncentracyjnych zwanych „rezerwatami”, tępi się ich tożsamość, kulturę, tradycję, chce się ich duchowo zdegenerować do poziomu białej anty-żydo-cywilizacji. I jeszcze haniebnie drwi Jóźwiak z ich przepięknej duchowej kulturze i starożytnej mądrości.

którą tępakowi Jóźwiakowi przypomnę:

.

.

opolczyk

.

precz z jahwizmem

.

Ręce Boga

Reklamy

37 komentarzy do “W obronie naszych braci Indian…

 1. WJ wysmarował się wazeliną politycznej poprawności i wkręca się żydom… nie postawię kropki na i, bo wszyscy i bez tego wiedzą gdzie. Ja tam od dawna nie zaglądam.

  Co do Indian: niewyobrażalna skala ludobójstwa i ich upodlenia powoli zaczyna wychodzić na jaw, na razie w Kanadzie, gdzie tlą się jeszcze ostatnie, nieśmiałe iskierki dawnej wolności (ale to już ich ostatnie podrygi). Może i pozostali zaczną mówić głośno, co im się zdarzyło. Dwa artykuły warte przeczytania i film, który trzeba zobaczyć (w pierwszym tekście):

  http://johngaltspeakin.wordpress.com/2013/02/17/masowe-ludobojstwo-dzieci-mohawk-dokonane-przez-krolowa-wielkiej-brytanii-i-watykan-odkryte-w-kanadzie/

  http://johngaltspeakin.wordpress.com/2013/04/17/chronologia-ludobojstwa/

  Jeśli ktoś wierzy w socjalizm w rezerwatach, to chyba tam nie był. Rozdawanie głodowych zasiłków ludziom, którzy nie mają prawa pracować ani nie mogą wynieść się na stepy, żeby żyć po dawnemu, socjalizmem raczej nie jest. To typowy obóz powolnej zagłady, gdzie szerzą się choroby i przestępczość.

  Polubienie

 2. astromaria, ten autor /johngaltspeakin / coś mi nie teges. Wskazuje, że Hitler w Polsce chciał wymordować Żydów. Inne źródła podają że wymordował ich 6 milionów.

  A rocznik statystyczny mówi że, zabrakło po wojnie 10 milionów Polaków.

  Gracjusz:

  Po pierwsze – z uwagi na ilość Żydów w hierarchii III Rzeszy i jej aparacie terroru i wojska można w sumie używać określenia żydo-hitleryzm. Pisałem o tym tutaj:
  https://opolczykpl.wordpress.com/2013/06/24/zydowska-perfidia/
  Dalej…
  Gdy żydo-hitlerowska armia napadła na Polskę, nikt w Niemczech nie planował mordowania Żydów. Za to eksterminacja Polaków a zwłaszcza polskiej inteligencji zaczęła się już od września 1939. A żydowskie organizacje syjonistyczne do 1942 istniały w III Rzeszy legalnie i były wspierane przez Hitlera.

  Podejrzewam, że spis ludności z roku 1947 żydo-komuna zafałszowała. Chodziło o pomniejszenie polskich ofiar. Po to, aby wymyślona liczba 6 milionów Żydów rzekomo zgładzonych podczas wojny przewyższała ilość polskich jej ofiar. Polaków zginęło w tej wojnie znacznie więcej niż Żydów. Nawet wśród owych „3 milionów polskich Żydów”, którzy rzekomo zginęli dużą część stanowili Polacy. A propagandowo „uśmierceni” Żydzi po wojnie z polskimi nazwiskami budowali żydo-komunę.
  opolczyk

  Polubienie

  • Ale co to ma do rzeczy, jeśli chodzi o Indian? Facet przetłumaczył wartościowe materiały na ten temat, więc podaję link. A że ma błędne wyobrażenia o żydach? Ja też kiedyś wierzyłam w bajkę o holokauście, ale przestałam, więc może i on też przestanie? Wielu błądzi w tym względzie, np. moja przyjaciółka, więc planuję ją oświecić, ale jeśli mi nie uwierzy to trudno, i tak zostaniemy przyjaciółkami.

   Polubienie

 3. To włożę jeszcze więcej dziegciu do miodu – jestem liberałem i uważam, że socjalizm to złodziejstwo. Gorsze od zwykłego bandytyzmu, bo ci mają odwagę robić to sami a socjaliści chcą, żeby to rząd kradł za nich. A Hitler na bank chciał wymordować Zydów aby ci przestraszeni zgodzili się na utworzenie Izraela. Można spierać się o ilość. Radzę doczytać o tym.  johngaltspeakin:

  Liberale od siedmiu boleści – możesz sobie tak uważać. Tylko jak ten złodziejski żydo-kapitalistyczny zachód całkowicie zbankrutuje, obrabowany przez banksterską sitwę głoszącą liberalizm, to i ty wylądujesz pod mostem. Wtedy zatęsknisz za państwem opiekuńczym.
  Co do Hitlera i Zydów. Gdyby było jak mówisz i Hitler chciałby ich wymordować – to Izrael byłby im niepotrzebny.
  Doucz się, a nie siej propagandy.
  opolczyk

  Polubienie

  • Super, bandytyzm jest lepszy od państwa opiekuńczego – zastanówmy się nad tym. Wyobraźmy sobie państwo superliberalne – czyli kazdy za wszystko płaci, za leczenie, naukę, ale taż za policję wojsko itd. Nie ma podatków bo mamy liberalny raj. Oczywiście jak ktoś jest bardzo bogaty ma super bo państwo go nie okrada a on sobie wszystko opłaca ze swojej kieszeni. Mieszka sobie we wspanialej willi otoczonej murem i polem minowym, której pilnują oplaceni przez niego policjanci, leczy się prywatnej klinice oczywiście też otoczonej polem minowym i pilnowanym przez oplacanych przez klinikę policjantów więc uslugi tanie nie są, ale stać go i żyje w liberalnym raju. Nie ma problemów jak się pośliźnie na mydle to odwozi go pancerna karetka do kilniki gdzie zakladają mu gips i sobie za to placi, tak jak i za strażaków, którzy pilnują by dom mu się nie spalił – swoją pancerką z obstawą jeździ sobie do supermarketu ze snajperai, otoczonego polem minowym. Oczywiście takich jak on jest garstka mieszkajacych w swoich liberalnych bunkrach. Bo w takim kraju większość to głodująca biedota, która aby przeżyć musi polować na tych bogatszych więc gdyby ten bogaty liberał wyściubił łeb ze swojego bunkra bez obstawy natychmiast by mu go odrąbali i zjedli jego wątrobę. Ponieważ jest to liberalny raj więc liberalna wiara zabrania absolutnie jakiejkolwiek pomocy tej biedocie bo lepszy jest przecież bandytyzm 🙂 Nie muszę nikomu myślacemu tłumaczyć, że to państwo długo by nie pociągnęło a wspaniały liberalizm szybciutko by się skończył rykiem liberałów, którym biedota zjada wątrobę 🙂 To jest właśnie przyczyna dlaczego nigdzie nie ma takiego superliberalnego państwa 🙂 Oczywiscie funkcjonowały nieco bardziej liberalne państwa choć daleko było im do ideału, ale wystarczyły by kazdemu zdrowemu na umysle włos się jerzył. Znajoma żona ambasadowa, spędziła z mężem pięc lat w Brazyli przed kilkunastu laty i opowiadała masę ciekawych histori. Kumpel spędził pół roku w Peru i Boliwi a po powrocie też opowiadał ciekawe historie. Mój wujek od wojny mieszkał w Brazyli, powiodło mu się i został bogatym plantatorem, widoło mu się super do czasu kiedy banda biedoty napadła na jego hacjendę i wymordowali wszystkich maczetami a majątek puścili z dymem – to są właśnie te drobne minusy kiedy nie ma socjalu i państwo należy do bogatych. W Polsce miliony ludzi żyje na granicy nędzy nie trudno się domyślić co te miliony by zrobiły, gdyby nagle wprowadzić liberalizm. Na pewno nie położyli by się pokornie pod płotem aby spokojnie umrzeć z głodu z rodzinami. I każdy polityk doskonale zdaje sobie z tego sprawę mimo iż nie jest asem intelektu i marzy o liberaliźmie 🙂 Gdyby nie to mielibyśmy już od dziesięcioleci czysty liberalizm i czysty bandytyzm na masową skalę o którym marzysz. Mam nadzieję, że jesteś dostatecznie bogaty aby utrzymywać swoją armię ochroniarzy, która by cię skutecznie broniła bo jeśli nie to jak mawiał wiedźmin lepiej „sam spokojnie powieś się na lejcach a innych w to nie wciągaj” 🙂

   Polubienie

 4. Dlaczego się wściekasz na to, że krytukuję socjalizm jak go rzekomo nie ma? Bank centralny, państwowe szkolnictwo i służba zdrowia to liberalizm? 2+2 = 6? Wy socjalisci umiecie tylko uzywac przemocy, mordowac i krasc w imie wyzszych celow. Zamiast pozwolic zyc innym w spokoju. Nie chce waszego panstwa opiekunczego. Chce sam wychowywac dzieci w domu. Nie chce zyc w miescie, socjalistycznym blokowisku. Chce zyc na wsi i sam uprawiac zywnosc. Kim wy jestescie, ze chcecie decydowac co jest dobrem a co zlem za ludzi. Dajcie im zyc. http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=LNCHbL7lveQ#t=33
  http://radtrap.wordpress.com/2011/06/21/adolf-hitler-syjonistyczny-agent/
  Ja nie muszę się douczać. Dlaczego Izrael nie wypalił po pierwszym zjeździe syjonsitów tylko po II w.ś.?


  Przyjacielu,

  Ja się nie wściekam. Widzą tylko, że nie masz kompletnie pojęcia o tym, co na świecie jest grane i do czego ów „liberalizm” zmierza.
  Bank centralny nie podlega pod państwo a pod żydowski system banku światowego. Prywatne szkoły dla wybrańców , prywatne lecznictwo dla bogatych – a miliony biedoty niech będą ciemne i chore. Tak?
  Popatrz na Białoruś. Są kołchozy, ale i rolnicy indywidualni. I nie ma głodu. I żywność jest tania. Kluczowy przemysł w ręku państwa, ale jak chcesz mieć prywatny sklep, warsztat czy małą fabryczką – masz prawo. Zbuduj ją sobie i możesz produkować co chcesz. Tylko że zyski z kluczowego przemysłu państwowego idą do skarbu państwa, a nie do kieszeni pociotów banksterów i dlatego starcza na Białorusi i na państwowe bezpłatne szkolnictwo i na państwową tanią służbę zdrowia.
  Państwo z garstką miliarderów i milionami biedoty nie wchodzi dla mnie w rachubę! Ot co.

  Jeśli Adolf był syjonistycznym agentem to należałoby stwierdzić, że zapędzał do obozów koncentracyjnych Żydów na obstalunek syjonistów (co w sumie jest prawdą). Ale przy wybuchu wojny nie chciał ich mordować – to jest brednia – a jedynie chciał ich wyekspediować nad Jordan – co zresztą czynił.
  http://dariuszratajczak.blogspot.de/2009/01/jak-adolf-izrael-budowa.html
  Po pierwszej wojnie z Izraelem nie wypaliło, bo nie było podczas niej obozów koncentracyjnych i Żydzi nie mogli wymyślić 6 milionów zagazowanych. Po drugiej wojnie tę bajkę wymyślili i Izrael wyłudzili.
  opolczyk

  Polubienie

 5. „Prywatne szkoły dla wybrańców , prywatne lecznictwo dla bogatych – a miliony biedoty niech będą ciemne i chore. ” To w koncu prywatne jest zle czy dobre? To jest socjalizm i nie bede tlumaczyl, ze zaba nie jest ssakiem. Zlikwiduj bank centralny w ogole, panstwowa edukacje i podatek dochodowy to powiem, ze mamy liberalizm. Bialorus jest super. Zwlaszcza ich inflacja. Nie zamierzam nikogo przekonywac. Wyjezdzam z tego cyrku. Jestem ciekaw kto teraz bedzie placil na panstwowa edukacje i zus.

  Człowieku – kto ci o inflacji na Białorusi głupot nagadał. Za dużo żydo-propagandy czytasz.
  Prywatne jest dobre, ale dla banksterów. Bo mają prawo drukować z powietrza pieniądze i puszczać je w obieg jako „kredyty” i „pożyczki”. Na koniec za długi wykupią na prywatną własność cały świat. A ciebie zachipują i będziesz u żyda niewolnikiem, ludzkim bydłem roboczym.
  http://pl.delfi.lt/aktualia/swiat/rabin-goj-to-taki-sam-sluga-jak-osiol.d?id=60986779
  opolczyk

  Polubienie

  • JOHNGALTSPE… banki są w rękach prywatnych,przemysł jest w rękach prywatnych,gdzie Ty widzisz socjalizm?w szpitalu że „za darmo” leczenie? LOGIKA TYCH SZCZEKACZEK CO MÓWIĄ ŻE JEST SOCJALIZM JEST TAKA ŻE TE GNIDY BĘDĄ ZAWSZE WIDZIEĆ SOCJALIZM, JAK BĘDZIE WSZYSTKO SPRZEDANE TO POWIEDZĄ NO DALEJ JEST SOCJALIZM…BO SOCJALIŚCI TO KUPILI.JAK BĘDZIE DAWANE NA CHORE DZIECI TO TEŻ BEDZIE SOCJALIZM,JAK KUPI COŚ ROSYJSKI BIZNESMEN TO TEŻ BĘDZIE SOCJALIZM,JAK KUPI FRANCUZ TO TEŻ BEDZIE SOCJALIZM, POLSKA ZOSTAŁA ROZSRZEDANA PRZED LUDZI CO SIĘ Z KOMUCHÓW PRZEMIENILI W KAPITALISTÓW. A TACY JAK TY DALEJ WIDZĄ SOCJALIZM,WIEKSZOŚĆ PRZEMYSŁU W POLSCE JEST W RĘKACH KAPITALISTÓW Z ZACHODU.JOHNGALTSPE -COŚ TAM NIE GADAJ GŁUPOT OMŁOCIE…

   Polubienie

   • „Liderzy SLD i SdRP protestują, gdy nazywa się ich komunistami lub, łagodniej, postkomunistami. Twierdzą, że są lewicą demokratyczną, nazywają siebie zresztą socjaldemokratami. Kiedy zajrzy się do encyklopedii lub słownika i przeczyta, że komunizm to ideologia oparta na zasadzie egalitaryzmu, głosząca budowę społeczeństwa bezklasowego, w którym panować ma społeczna własność środków produkcji i obowiązywać zasada równego podziału dóbr, a następnie porówna to z poglądami polityków SdRP, to zapewne trudno będzie dostrzec w byłych aktywistach PZPR ideowych komunistów. Liderzy SLD są dziś gorącymi zwolennikami własności prywatnej, gospodarki wolnorynkowej i parlamentaryzmu. Skrzętnie zabiegają o własne majątki, luksusowe samochody i wille. Obecna Socjaldemokracja Rzeczypospolitej Polskiej tak różni się od dawnej Socjaldemokracji Królestwa Polskiego i Litwy, jak różni się Ireneusz Sekuła od Feliksa Dzierżyńskiego. Ten pierwszy zgromadził wielki osobisty majątek, drugi umierał będąc posiadaczem wojskowego szynela i polowego łóżka. Sekuła jest podejrzewany o popełnienie przestępstw gospodarczych. Dzierżyński był zbrodniarzem mordującym ludzi z powodów politycznych. Odnosi się też wrażenie, że liderzy SdRP woleliby, aby zapomniano o ich pezetpeerowskiej przeszłości. Reagują alergicznie na każde przypomnienie ich karier w czasach PRL. Starają się przekonywać, że byli od dawna ukrytymi zwolennikami demokracji i wolnego rynku. Zapewniają, iż należeli do wewnętrznej opozycji w byłej partii komunistycznej, zwalczanej przez “towarzyszy” z Moskwy (na przykład Mieczysław Rakowski i Jerzy Wiatr twierdzą, że kierownictwo KPZR nie miało do nich zaufania).”
    „Należy przyjąć, że wyjątkowa okazja, jaką dla szefów PZPR stworzyła umowa “okrągłego stołu”, możliwość przejęcia majątku i zbudowania sobie pozycji w wolnej Polsce, odpowiada tym ludziom. Można założyć, że obecni “czerwoni” bankierzy i kapitaliści wolą swój obecny status od dawnego, kiedy zasiadali w komitetach PZPR. Dla tych ludzi powrót do komunizmu byłby zagrożeniem ich osobistych interesów. Należy wątpić, aby chcieli nacjonalizacji i kolektywizacji własnych majątków.”
    Za: http://szeremietiew.pl/czy-komunizm-jest-grozny/ – [Uwaga! Autor żydowskiego pochodzenia (o nazwisku utworzonym od lotniska w obwodzie moskiewskim w ZSSR (a wcześniej wsi) „Szeremietiewo” (obecnie w Moskwie w Rosji) (w pow. przeze mnie przytoczonych dwóch fragm.) podaje niewątpliwe fakty, natomiast w całym swoim tekście sprytnie przemyca informacje prawdziwe, ale jeszcze więcej przemilcza!, nierzadko też dezinformując… – przyp.]

    „20 lat ruiny, likwidacji i rozpierdalania państwa polskiego i instalowania w miejsce pozostawionych przez złodziei pogorzelisk blaszanych łagrów pracy i stacji benzynowych.
    Warto przypomnieć, że w przeciągu innych 20 lat, w latach 1961-1981 w Polsce powstawały całe miasta, dzielnice, aglomeracje i sieci dróg krajowych i o wiele słabszą jak dziś technologią …”
    – [wystarczy porównać osiągnięcia choćby owego dwudziestolecia z PRL-u z tym z III RP: 1989-2009 lub nawet z dwudziestoleciem międzywojennym – przyp.]
    „Od stanu wojennego Żydzi zostali usatysfakcjonowani i dzierżą niepodzielną władzę…” Za: https://groups.google.com/forum/#!topic/soc.culture.polish/mGrfwdkz8yw
    Cała (i czytelna) dyskusja na: http://www.grupy.banzaj.pl/20,lat,zlodziejstwa,i,grabiezy,Polski,23,1276946,2009_08.html

    Czyj był „Plan Balcerowicza”?:
    http://pokazywarka.pl/7r4cag-2/

    http://unsinn.blox.pl/2009/01/Walesa-wykonczyl-sprytem-komune-a-zyd-Wilczek.html

    Przeciwko szubrawcom partyjnym (nagranie audio):
    [audio src="http://noise.shoudio.com/mp3/shoudio_8230.mp3" /]

    Magdalenka (nazwa wsi została utworzona od imienia mitycznej postaci Marii Magdaleny): http://ma.blox.pl/

    https://opolczykpl.wordpress.com/2012/11/01/zsrr-rosja-usa-banksterzy-prl-komunizm/#comment-6164

    Polubienie

  • MATOLE 600 TYSIĘCY DZIECI W POLSCE NIE DOJADA, ZA LEKI TRZEBA PŁACIĆ,MAŁO KTÓRE SĄ REFUNDOWANE.TO CZYSTEJ KRWI KAPITALIZM,PAŃSTWO NIE JEST SOCJALNE ANI OPIEKUŃCZE!!! JEST BRUTALNIE KAPITALISTYCZNE!!!

   Polubienie

 6. @ johngaltspeakin: drzesz się jak rozhisteryzowana ciota. Nie potrafisz dyskutować merytorycznie i posługiwać się argumentami? Potrafisz tylko obrzucać innych inwektywami? Przepraszam tu obecnych, że wrzucając ten link zrobiłam gnój w blogu.

  Polubienie

  • Mario, nie Ty zrobiłaś gnój a piewca liberalizmu. Jak go banksterzy liberalnie zachipują to może coś do jego łepetyny pełnej propagandy a’la żydowski prorok prywatyzacji JKM dotrze.

   Polubienie

 7. PS. Ja też chcę żyć na wsi i wychowywać (kształcić) wnuki po swojemu, ale krwiożerczy „liberalizm” tego właśnie chce mnie pozbawić, odmawiając nam wszystkim prawa do posiadania i uprawiania własnej ziemi i do posiadania własnych firm. Mamy żreć GMO i toksyczną paszę z supermarketu, szczepić się toksynami z rtęcią, leczyć się chemioterapią (czyli sarinem wstrzykiwanym w żyły) nawet z powodu zwykłego kataru, a witaminy będą zakazane równie surowo jak narkotyki. Musimy pod przymusem oddać dzieci na wychowanie państwu zaraz po urodzeniu, żeby liberałowie wyprali im mózgi i przyuczyli je do wykonywania takich ambitnych prac jak sprzątanie ulic, a w najlepszym razie opiekowanie się inwalidami poszczepiennymi i konającymi w hospicjach po chemioterapii.

  Klasa średnia ma w liberalizmie zniknąć. Mają zostać tylko superbogaci i superbiedni – resztę znakomicie wyłożył Dobrogost.

  To już od liberalizmu wolę sowiecki komunizm.

  Polubienie

 8. @ johngaltspeakin napisał:
  „Wyjezdzam z tego cyrku. Jestem ciekaw kto teraz bedzie placil na panstwowa edukacje i zus.”
  Niby co nazywasz cyrkiem mój kraj Polskę ? jak śmiesz!.
  I jedź byle szybciej tylko nie zapomnij przed wyjazdem zostawić polskich dokumentów i świadectw, john, miłośniku „amerykańskiego snu” szerokiej drogi.
  Przepraszam Opolczyka i wszystkich

  Polubienie

  • Baszka:

   Nie masz za co przepraszać. Dobrze napisałaś temu „liberałowi”. Do niego nie dociera, że do owego „cyrku” doprowadziła Polskę „prywatyzacja” czyli szaber majątku narodowego i „wolny rynek” zapoczątkowane „planem” żyda Balcerowicza vel Aarona Bucholtza.
   W niewypłacalnym zadłużeniu, masowych bezdomności i bezrobociu Polska dogoniła USA budzącą się z „amerykańskiego snu” – który zakończy się koszmarem.

   Polubienie

 9. To są właśnie skutki liberalnej polityki: Polacy nazywają swój kraj „cyrkiem” i z obrzydzeniem go porzucają, tym samym oddając go w ręce nowych panów. Tym sposobem, bez jednego wystrzału, odbywa się kolejny rozbiór Polski i eksterminacja narodu.

  Żeby postawić kropkę nad i powiem, że „liberalizm” oznacza wolność. Ale nie osobistą wolność dla każdego. Jest to jedynie WOLNOŚĆ OD MORALNOŚCI i wszystkich zasad, które mogłyby powstrzymywać sukces w biznesie. Zasady moralne zostały uznane za przeżytek i balast. Należy dążyć do sukcesu wszelkimi możliwymi sposobami, nie odczuwając skrupułów, jeśli się przy tym rozdepcze miliony karaluchów. Tymi karaluchami jesteśmy my wszyscy, podludzie, narody nie-wybrane. Skutki tego liberalizmu już widać: miliony ludzi bez pracy i bez zasiłku, eksmisje na bruk, nawet w zimie, przejmowanie dorobku pokoleń przez bandę cwaniaków, uważających, że jeśli coś mi się podoba, to liberalizm pozwala mi to przejąć – taka jest właśnie liberalna wolność działania.

  Polubienie

 10. To tylko przykład dlaczego Żydłacko-Chrześcijańska wataha panicznie BOI się Słowian. Kto słucha ten zrozumie kto zrozumie ten się wyzwoli z kagańca PAN-NIEWOLNIK. Wedy Słowiańskie są MŁOTEM na Żydłacki Stary Testament i Tore. Fragment Wedy Słowiańsko-Aryjskiej Santia I :12 (12). W Świecie Jawy, objawionym przez Ród,
  pierwsze, co ludzi razi
  to życzenie cudzego,
  wkrótce ono pociąga za sobą gniew i pożądanie.
  Te trzy wytwory ciemnych,
  ludzi nierozumnych do śmierci przyprowadzają,
  a w Świecie Jawi tylko wytrwali ludzie,
  w których rządzi Sumienie,
  trwałością śmierć zwyciężają zawsze…
  … … … … … … … … … … … … … … … … … …

  13 (13). Skierowaną myślą kotłujące się uczucia uspokoiwszy,
  lekceważeniem z nimi trzeba walczyć…
  Dla takich nie ma śmierci,
  gdyż oni Wiedzą
  pokonali namiętności i przewyższyli śmierć…
  A człowiek, podążający za pożądaniem,
  idąc za namiętnościami ginie…
  Ale pokonawszy życzenia błędne,
  z siebie wszelkie prochy namiętności człek zdmuchuje…

  I na tym powinniśmy skończyć dysputy na temat wyższości socjalizmu nad kapitalizmem czy kapitalizmu nad socjalizmem !!! Nie ważny jest system ekonomiczno-społeczny lecz DYSTRYBUCJA WARTOŚCI DODANEJ ( chodzi o rozdział pieniędzy wypracowanych przez społeczeństwo między członków danej społeczności) W Żydo-Socjaliźmie czy Żydo-Kapitaliźmie warość dodana ZAWSZE !!!! płynie do Żydowskich Kibuców a reszta społeczeństwa cierpi biedę ! W miarę upływu czasu CHCIWOŚĆ ŻYDOWSKA staje się tak duża,że społeczeństwo na którym pasożytuje Żydostwo zaczyna zdychać z biedy (tak dzieje się obecnie w Polsce !!!) Wiedzę o upadlaniu i podporządkowywaniu innych narodów Żydzi czerpią ze Starego Testamentu i Tory. Szykując podbój innego narodu Żydzi wyszukują w danym narodzie jednostki chciwe, podłe, okrutne,egoistyczne o niskim morale i ich rękoma rozpoczynają wewnętrzny demontaż systemu społeczno-plemiennego. Przykład Mieszko I, Władimir Wielki I a XX wiek to apogeum tej techniki z USraelem na czele !Wartości Wiary Słowiańskiej są śmiertelnym zagrożeniem dla Żydo-Chrześcijan dlatego przy każdej okazji manifestują swoją nienawiść do jakichkolwiek działań grup Słowińskich bo ŚWIADOMOŚĆ !! obecnie jest jedynym sposobem wyzwolenia się narodów z pod buta SYTEMU ŻYDOWSKIEGO !!!

  Pimpuś:

  Socjalizm Kaddafiego, Hugo Cháveza czy białoruski Łukaszenki nie mają z „żydo-socjalizmem” nic wspólnego. Za Gomułki czy Gierka też nie było tak źle. Gdyby nie sabotowali tego pełniący obowiązki Polków Żydzi – byłby to całkiem znośny system. Nie wrzucej więc socjalizmu (niekoniecznie żydowskiego) z żydo-kapitalizmem do jednego worka!
  opolczyk

  Polubienie

 11. Popatrzmy na nasz kraj, na naszą bogatą urodzajną ziemię, na lasy, łąki, rzeki, góry, morze .Pod ziemią kryje się prawdziwa Tablica Mendelejewa, bogactw naturalnych mamy w brud. Polska ma świetne położenie geostrategiczne i przedewszystkim Polacy są ludzmi obrotnymi, wykształconymi (chociaż to już powoli zanika) i dajemy sobie wmówić że Polski nie stać na darmową powszechną opiekę zdrowotną, że nie stać nas ażeby dzieciom zapewnić najlepszą opiekę zdrowną, nie stac na protezy kończyn dla kalekich dzieciaczków ? Głowny problem w tym ze Polakom PRIORYTETY sie pomyliły bo wolą bajery, świecidełka, nowe komórki,telewizory meble, samochody od spraw naprawdę ważnych.
  Nasuwa mi się tu porównanie Polski roku 1989 do sprzedaży wyspy Manhattan przez plemię indianskie w 17 wieku, sprzedali swoją ziemię za garść kulek i perełek ..My zrobilismy to samo w 1989 roku, dosłownie sprzedalismy Polskę za amerykańskiego banana !

  Bronisław K:

  My nie sprzedaliśmy Polski w 1989 roku! A ja na pewno nie! Nie byłem w Magdalence, ani przy „okrągłym stole”. Mnie nie pytano o zdanie. Nas po prostu oszukano! Zrobiło to pejsate bractwo z PZPR i Solidarności. Po odsunięciu od głosu Polaków z PZPR i Solidarności.
  opolczyk

  Polubienie

  • Niestety, Pimpuś ma rację! Do nazywania idealnego systemu społecznego nie używajmy określenia „socjalizm”, bo to się kojarzy jedynie z żydokomunizmem i ludzie na to źle reagują. Na pewno da się wymyślić coś nowego, nie obarczonego takim balastem złych skojarzeń. Słowo „socjalizm” prowokuje takie właśnie rekcje, jakie zaprezentował tu johngaltspeakin (którego bynajmniej nie bronię, bo facet ma porządnie namieszane pod sufitem). Generalnie: wszystkie ideologie gdzieś już zaistniały i dzięki talmudycznym metodom zostały skutecznie zohydzone. Wszystkie były wprowadzane pod pięknymi hasłami, bo oni zawsze wszystko robią „dla naszego dobra”, a kończyło się zawsze tak samo, czyli rzezią, głodem i walką wszystkich ze wszystkimi.

   Słowa są bardzo, bardzo ważne, więc zwracajmy uwagę na to, jakie one niosą skojarzenia.

   Polubienie

 12. Wy jestescie niernomalni albo agentura, mowic wam, ze w gospodarce wolnorynkowej nie ma takiego czegos jak bank centralny w ogole, ze nie ma obowiazku placenia na zus i srus to dalej bedziecie piperzyc, ze w polsce jest paskudny liberalizm. Poczytajcie Misesa czy Hayeka a nie zachowujecie sie jak niedoedukowane bydlo, bo ktos wam smie powiedziec, ze zaba jest plazem a nie ssakiem. Nie obalicie tego argumentu tylko wyjezdzacie z czyms innym jak agentura., zeby czytelnikow zmieszac. Ani nie obaliliscie argumentu, ze jestescie banda psychopatow, ktorzy uwazaja, ze to im dane jest stwierdzac co jest dobrem a co zlem, jak luidzie maja zyc a jak im nie wolno. Nie chce placic na wasza edukacje panstwowa, chce dzieci wychowywac w domu. Nie chce placic na bank centralny chce uzywac zlota, zeby mnie nie okradano przez inflacje, ale wy jestesci jak troglodyci, wrzucicie mnie do wiezenia jak powiem nie. Nigdy na swiecie nie zaistnial liberalizm. Zawsze sa tacy jak wy, ktorzy wsadza do wiezienia za niesluzenie kolektywizmowi. Przemoc, tylko to jest wasza bron. Jak sie nie zgadasz na nasza komune to do pierdla. Tak jak w tym przeslaniu wy byliscie tymi ktorzy nawolywali do mordowania ludzi od kilkutysiecy lat. Kazdy kto sie wychyli z tlumu mial byc wg was zniszczony. Banda hitlerowcow.  johngaltspeakin:

  I to był twój ostatni komentarz u mnie. Od teraz masz szlaban!
  A „hitlerowców” to se w rodzinie poszukaj…
  opolczyk

  Polubienie

  • CHłopie !! ja nie wiem gdzie ty się uczyłeś ekonomii ???!Teoria Gospodarki Wolnorynkowej została WYŚMIANA !!! WYŚMIANA już w latach 20-tych XX wieku przez całe środowiska ekonomistów na całym świecie !! Teoria wolnego rynku jest porównywalna z teorią „iż mięso pochodzi z lodówki” !!! A skoro NIE MA !! gospodarki wolnorynkowej nie może być LIBERALIZMU !! rozumiesz TO ??!! Liberalizm w dużym organizmie społecznym jest UTOPIĄ ! i pod kątem systemów społecznych NIE KIEROWALNY !! Znaczy to iż cały system społeczny jest narażony na dowolne ataki pasożytów takich jak Żyd w dowolnym miejscu i czasie bez możliwości obrony ponieważ komórki społeczne nie wymieniają się między sobą informacją o zagrożeniach i niebezpieczeństwie. Cudowna ofiara !! Twoje teksty o edukacji i banku centralnym wskazują na to , że wiedzą nie grzeszysz. Musisz jeszcze kilka książek przeczytać i co ważniejsze ZROZUMIEĆ.Każdy z Nas żyje w jakimś kolektywizmie, sam to możesz się tylko onanizować na bezludnej wyspie !!

   Polubienie

 13. http://www.dailymotion.com/video/x10l9nr_rozkrzyzowany-kurczak_news – początek / od 18 min.

  http://www.dailymotion.com/video/x12tzed_przyzwyczajanie_news
  od 2 min.: „kapitalizm” / 17 min.: symbolika sławiańska

  http://www.dailymotion.com/video/x12yfdk_liberializm_news
  od 8 min.: „wolność” / 28 min.: „liberalizm” …
  http://pl.wikipedia.org/wiki/Liberia#Historia

  „Komunizm stara się podkopać zniszczyć jedyne źródło funduszy do budowy (nowego Izraela) – czyli żydowską burżuazję – jako iż jego zasadnicza podstawa, to klasowa walka z burżuazją. I dlatego oba te ruchy (komunizm i syjonizm) są niewspółmierne, także teoretycznie. Każdy, kto chce służyć syjonizmowi, nie może nie walczyć przeciw komunizmowi. Cały proces budowy komunizmu, nawet jeśli zachodzi on gdzieś tam, na drugim końcu planety, w Meksyku czy w Tybecie, jest szkodliwy dla budowy ziemi Izraela. Każda klęska komunizmu jest z pożytkiem dla syjonizmu. Rzadko kiedy spotykają się w życiu tak nie pasujące do siebie ruchy. (…) Tak jak człowiek nie może oddychać w wodzie – lubi on wodę, czy też nie – tak syjonizm nie może istnieć w atmosferze komunizmu (…) Dla syjonizmu komunizm to jak duszący gaz, i tylko do jako takiego należy się don odnosić. Albo – albo.” Za: „Syjonizm i komunizm”, 1932 r.; Autor: Władymir Żabotyński
  (jeden z głównych przedwojennych działaczy syjonistycznych);
  Źródło: http://markglogg.eu/?p=664

  Polubienie

 14. Najdoskonalszym systemem społecznym i zarazem najbardziej naturalnym była nasza wspólnota rodowa, nazywanie jej terminami współczesnymi nie ma sensu i mąci tylko obraz całości. Bardzo podobny system mieli Indianie prerii i nie tylko. Fałszywe brednie o walce o byt, konkurencji, dominacji siliejszych nad słabszymi, wolności itp to kompletne idiotyzmy zawsze prowadzące do zagłady. Każda grupa musi wspólpracować a jej jednostki troszczyć się o siebie na wzajem aby przetrwać jeśli pojawia się „wolność”, indywidualizm, konkurencja i inne zboczenia oznacza to zagładę grupy. Jak słusznie napisał Pimpuś: „Każdy z Nas żyje w jakimś kolektywizmie, sam to możesz się tylko onanizować na bezludnej wyspie !!”
  Dopóki się tego jasno nie rozumie jest się na przegranej pozycji próbowałem to wyjasnić tu:
  http://dragontn.blog.pl/2013/08/21/slowianin-znaczy-wolny/
  Jeśli chce się ludzi zniewolić i zmienić w bezwolne bydło z którym można robić wszystko wystarczy ich przekonać do wolności, indywidualizmu i konkurencji aby skutecznie i ostatecznie rozbić wspólnotę. Aby spoleczeństwo mogło być zdrowe musi skladać się ze wspólnot, które ze sobą współpracują tak jak jednostki we wspólnocie czyli troszcząc się nawzajem o siebie inaczej społeczeństwo zaczyna ze soba walczyć i konkurować doprowadzając do destrukcji. W żadnym normalnym społeczeństwie nie może być biednych, zebraków i ludzi zostawionych bez opieki – jesli społeczeństwo jest zdrowe to po prostu niemożliwe.
  Indianie stworzyli wspaniały system, wódz troszczył się o najsłabszych i wszystko dobrze funkcjonowało. Jednak nasz system rodowy był jednak lepszy a przynajmniej bardziej dopasowany do większych osiadłych grup. Przypominał on w znacznym stopniu system konfucjański a nawet można powiedzić, że był jego doskonałym rozwinięciem. System konfucjański sprawdził się przez tysiąclecia w ogromnych mechanizmach państwowych a dziś sprawdza się we wspólczesnych realiach społeczno ekonomicznych i to wlasnie jemu kraje Azji południowowschodniej zawdzieczają dominację ekonomiczną. Jednak nasz system rodowy był doskonalszym, naturalnym systemem wolnym od feudalnej hierarchiczności i centralizacji i związanymi z tym wypaczeniami.
  Kazdy ród załatwial wszystko w obrębie rodu i nikomu nie przyszlo by do glowy by się w to wtrącać w jakikolwiek sposób. Szersze sprawy załatwiał powszechny wiec straszyzny rodowej na danym terenie działając dla dobra wszystkich, zaś na sczeblu państw (księstw) jeśli zachodziła taka potrzeba najlepsze decyzje podejmował Kniaź przy współudziale kapłanów przy czym wszystko odbywało się na zasadzie dobrowoloności. Kniaź był tym ze starszyzny rodowej, który przez wzgląd na swoją mądrość i dowiedzione zdolności najlepiej służył spoleczności.
  W systemie Konfucjańskim było podobnie najpierw trzeba się było wykazać jako sołtys i ten kto najlepiej się wykazywał czyli najlepiej służył spoleczności i był mądry mógł awansować na naczelnika gminy, najlepszy naczelnik gminy, mógł zostać starostą powiatu, najlepszy ze starostów wojewodą, a najlepszy z wojewodów pierwszym ministrem państwa (używam tu naszej terminologii aby było to łatwo zrozumiałe) – oczywiście był to system 100% antydemokratyczny bo demokracja to rządy idotów dla idiotów aby sami się zniszczyli i nie rozumiem jak można tego nie widzieć. Wybiera się nieznanego idiotę spośród idiotów, którzy się zglaszają bez żadnych kompetencji. Aby prowadzić samochód trzeba zdać na prawojazdy i wykazać, ze się potrafi jeździć, ale aby być głową państwa, premierem, ministrem nie trzeba wykazywać się żadnymi kompetencjami wystarczy być 🙂 Zapewne lepsze efekty by były w takim kretyniźmie gdyby wybiarano przez losowanie bo wowczas z rachunku prawdopodobieństwa wynikało by, że więcej kompetentnych ludzi znalazło by się we władzach a tak wybiera się spośród najgorszych jednostek w narodzie i jak ma być dobrze?

  Polubienie

  • Dobrogost:

   Doskonale to ująłeś. Nic dodać, nic ująć.
   Tylko wspólnotą jesteśmy silni. Solidarność wspólnotowa i wspólna troska o wspólne dobro jest podstawą i fundamentem zdrowego normalnego i wolnego społeczeństwa. I dlatego właśnie ta solidarność wspólnotowa jest tak ośmieszana i tępiona przez naszych okupantów.

   Polubienie

  • Dokładnie to chciałem usłyszeć! Słowianin Był/Jest (kurka siwa!) Słowianinem, wolnym człowiekiem! Mamy Swój system, „System Rodowo-Plemienny”. Wszelkie inne to jego modyfikacje, wypaczenia i oczywiście ideologie Naszych Wrogów. Nie potrzeba Nam tam szukać. Mamy Swój System. Pozdrawiam zgromadzonych Tu Wolnych Ludzi i oby to Nasze Pole stało się znów słowiańskie!…

   Tutaj film. Czasem mam wątpliwości co do Tego Pana, ale chyba to Nasz Człowiek – mam nadzieję… Tak czy siak, mówi tu o Słowiańskim Systemie zarządzania.

   Polubienie

  • Za tej „wstrętnej” komuny człowiek miał poszanowanie-robotnik nie był zasobami czy masą. Starsi mieli swoje miejsce wśród kochającej się rodziny a pieniądz nie był bogiem.
   Prawie do dziś z małymi wyjątkami taki system ostał się na wsiach.
   Mam przyjemność znać taką 4-ro pokoleniową szanującą się rodzinę, mieszkającą pod jednym dachem! Sława.

   Polubienie

 15. Do tego co napisalem warto dodać jeszcze kilka rzeczy. Przede wszystkim nalezy sobie jasno uświadomić, że społeczeństwo indywidualistów zawsze jest spoleczeństwem niewolniczym – zwyczajnie nie ma innej możliwości. Jednym z podstawowych narzędzi trzymania indywidualistycznego bydła w niewoli jest prawo. Czym wogóle jest prawo? Prawo jest zbiorem idiotycznych zasad służacej bezrozumnej restrykcji wobec indywidualistycznego bydła. Prawo jest idiotyzmem nie tylko dlatego, że stanowią go idioci wynika to z jego zasady. Zasadą prawa jest iż jakiś bezmózg wymyśla bezsensowne restrykcje, ktorych jedynym celem jest zniewalanie bydła.
  We wspólnocie nie może istnieć coś tak idiotycznego jak prawo, wspólnota kieruje się mądrością i rozsądkiem wynikającym z wielowiekowych doświadczeń i wszystko ma służyć dobru wspólnoty jak i kazdemu z jej członków nie może tu więc zaistnieć prawo. Aby to lepiej zrozumieć wystarczy wziąc jakikolwiek przepis dowolnego prawa. Prawo stanowi, że za jakiś określony czyn grozi określona restrykcja np. sąsiad sąsiadowi zaorze miedzę sprawia trafia do sądu, gdzie jacyś przypadkowi ludzie zupełnie nie kumając o co chodzi w oparciu o jakieś kretyńskie zapisy wydają jakieś idiotyczne wyroki to kompletny idiotyzm prawa. Jeśli ktokolwiek byłby kompetentny do rozsądzenia takiej sprawy to byla by to tylko i wyłacznie miejscowa wspólnota, doskonale rozumiejąca miejscowe realia, znajaca obydwu sąsiadów i jesli ci nie mogą się dogadać tylko ona mogła by ich pogodzić i sprawiedliwie rozstrzygnąć spór – nikt inny na pewno nie jakiś sądowy urzędnik nie majacy o niczym pojęcia i mający sprawę w d…
  Weźmy inną sprawę np. wczoraj kilku gowniarzy cyganów włamało się do mojego samochodu i okradli mnie. Załóżmy (choć to 100% sf), że sprawcy zostali by ujęci i postawieni przed sądem. Powiedzmy ( to już 200% sf), że mieli by moje ukradzione pieniądze oraz rzeczy i bym je odzyskał – oczywiście byłbym zadowolony, ale to niestety nie byłby koniec, włuczono by mnie po komisariatach, spisywano protokoły a potem po sądach co było by dla mnie ofiary tylko stratą czasu i zdrowia – oczywiście gdyby już przechulali kasę i opchnęli fanty to miałbym z tego g… i tylko stratę czasu i zdrowia. Potem trafili by przed sąd rodzinny bo nieletni i ostatecznie nic by im nie zrobiono, najwyżej dostali by kuratora co jest niczym a nawet gdyby dostali się do poprawczaka (praktycznie bez szans) to jaki by to miało sens. Tak czy siak ja ofiara dostaję w dupę i placę na sąd a potem kuratora czy oplacam pobyt w poprawczaku. W normalnej społeczności ojciec skroił by gówniarzom dupy tak, ze przez tydzień nie mogli by usiąść a mnie przeprosił i oddal to co ukradli i po sprawie – inna sprawa iż w normalnej spoleczności raczej by nie doszło do takiej kradzierzy.
  Moja babcia mieszkala na wsi i odkąd sięgnę pamięcią kiedy wszyscy opuszczali dom i gdzieś szli nie zamykano go a jesli zamykano to klucz wisiał na gwoździu przy drzwiach a więc praktycznie każdy mógł wejść, ale jakoś nigdy nie zdarzyło się aby cokolwiek zginęło. Myślę, że to wieszanie klucza było informacją iż nie ma nikogo w domu i trzeba przyjść później bo nikogo nie ma. Poza głośną przed laty sprawą kiedy przyjechali cyganie i kradli kury nie słyszalem aby komukolwiek we wsi cokolwiek zginęło na przestrzeni dziesiątek lat i tak jest praktycznie do dziś bo tak funkcjonuje normalna spoleczność nie potrzeba żadnego prawa ani sądów jeśli coś jest nie tak społecznośc załatwia to w swoim obrębie zgodnie ze swoją mądrością i poczuciem sprawidliwości i po problemie. Tyle, że obecnie wmawia się, że to jest bardzo złe i ciagle się powtarza, że nikt poza sądami nie ma prawa wymierzać sprawidliwości bo wszyscy mają być niewolnikami. Kiedy pradziadek wyprał kogoś batem to ten ktoś doskonale wiedział za co i nie miał żalu i do dziś wszysc go dobrze wspominają uwazajac, że był niezwyke mądrym człowiekiem i proszono go zawsze o rozstrzyganie sporów jak i o inne rzeczy. Kiedy po wojnie sieroty we wsi miały problemy zbierali się starsi i radzili jak im pomóc, tak samo kiedy komuś wydarzyło się nieszczęscie. Cała wieś odbudowywała domy ludziom którzy się spalili, skaladala się na posagi dla dziwczyn sierot, którymi opiekowali się starzy szanowani mieszkańcy, którzy radzili w trudnych sprawach. Teraz już tak nie jest, starsi sznowani mieszkańcy już się nie zbierają by radzić komu trzeba pomóc, co trzeba zrobić dla wsi, ale jak trzeba komuś pomóc to nikt nie odmówi bo tak trzeba i tak się zawsze robiło choć nie ma już dawnego entuzjazmu ani tak silnego poczucia wspólnoty i odpowiedzialności za innych jak jeszcze nie tak dawno. A prawo? Prawo było czymś obcym co tylko sprawiało klopoty i służyło do robienia na złość ludziom i nadal tak się na nie patrzy na tej wsi i to jest właśnie dawna mądrość.
  Spójrzmy na absurdalne prawa, które stanowią 99% całego prawa. Złapie się dzieciaka z trawką i rujnuje mu życie i komu czy czemu to ma służyć? Wytnie sobie rolnik kilka olsz na polu i rujnuje się życie jemu i jego rodzinie, tysiące bezsensownych idiotycznych praw by gnębić niewolników, by ich zastraszać by zawsze móc coś na kogoś znaleźć, nie liczy się moralność, przyzwoitość tylko idiotyczne prawo jak to zobowiązujące mężczyzn do sikania na siedząco. Mędrzec Lao Tsy napisał „Im więcje praw tym więcej przestępców” i to wyjasnia istotę prawa robienie z ludzi przestępców i prześladowanie ich za to co nie ma nic wspólnego ze sprawidliwością, przyzwoitością czy mądrością liczy się to co jakiś idiota dziś napisze a jutro zmieni w swojej malignie. Czasami mówi się o niesprawidliwym prawie, ale kazde prawo jest niesprawiedliwie i nieludzkie a przy tym zawsze szkodzi. Czy sprawiedliwe jest wsadzenie złodzieja do więcienia? Oczywiście nie, jeśli ktoś mi coś ukradnie ja chcę aby mi to zwrócił najlepiej z nawiązką i przeprosił a jak nie ma to nich mi to odpracuje, naprawi szkodę co mi z tego, że go zamkną w choteliku i będą utrzymywali z moich podatków przez lata. Jk ktoś mnie obraża to chcę aby odszczekał i go kopnąć w d… i po sprawie a nie żeby go zamykali na mój koszt. Jak ktoś chce wyciąć stare drzewo w naszej wsi to powinien zapytać mieszkańców o zgodę a nie załatwić sobie papierek w gminie mając wszystkich w d…

  Polubienie

  • Dobrogost:

   „…inna sprawa iż w normalnej spoleczności raczej by nie doszło do takiej kradzierzy.”

   “…taka panuje u nich uczciwość i wzajemne zaufanie, że nie znając u siebie zupełnie kradzieży i oszustw, schowki i skrzynie trzymają niezamknięte. Niezwyczajni zamknięć i kluczy, wielce się dziwowali, widząc juki i skrzynie biskupa pozamykane.”

   Kronikarz biskupa Ottona Mistelbacha

   Polubienie

 16. Jak na górze, tak na dole… społeczeństwo jest odwzorowaniem ludzkiego organizmu i odwrotnie. Organizm składa się z pojedynczych komórek, które tworzą narządy. Jest w nim również transport (krew), sprzątacze (wydalanie) i armia (system odpornościowy). Komórki i narządy w organizmie nie mogą się ze sobą kłócić, a narządy konkurować!!! Jeśli komórki i narządy nie współpracują ze sobą dochodzi do choroby, a w końcu nawet śmierci – im większy konflikt, tym śmierć bardziej bolesna. Skłócenie wewnętrzne to choroba autoimmunologiczna (np. alergia lub niszczenie własnych tkanek), a indywidualizm i dążenie do nieśmiertelności (bardzo ostatnio lansowane przez „naukę”) to nowotwór. To, co dzieje się na zewnątrz, w świecie, odbija się w ludzkich ciałach (zdrowiu). Im więcej mamy nawoływań do indywidualizmu i samorealizacji, które prowadzą do braku poszanowania dla innych, tym więcej obserwujemy chorób autoimmunologicznych. Rak, kiedyś niemal nieznany, obecnie stał się już największym problemem społecznym. Rozwiązywanie tego problemu przy pomocy skalpela i chemii jest tym samym, co rozwiązywanie problemów przy pomocy policji i prawa – tylko pogłębia patologię.

  Jeśli ludzkość nie zrozumie tych podstawowych praw duchowych i nie powróci do dawnych tradycji będzie skazana na zagładę.

  Iluminaci czy inne diabły nie mogą nic uczynić jednomyślnemu społeczeństwu. Żeby móc przejąć władzę nad światem musieli najpierw ludzi poróżnić. Obecnie wszyscy są przeciw wszystkim, wystarczy przelecieć się po blogosferze, żeby zobaczyć, jakie piekło bliźni robią sobie nawzajem. Opolczyk fajnie to skomentował: „Dziwię się banksterom, że nie dadzą wam wszystkim broni palnej. Wystrzelacie się sami nawzajem i depopulację będą mieli z głowy”. Nic dodać, nic ująć!

  http://kefir2010.wordpress.com/2013/08/21/czy-admini-monitor-polski-pl-naciagaja-czytelnikow-tym-powinny-sie-zajac-odpowiednie-instytucje/#comment-59549

  Admin

  Polubienie

 17. Właśnie przed chwilą do mojej skrzynki pocztowej wpadł taki komentarz:

  w 2006 roku Waldek Deska, znany muzyk reggae (współzałożyciel zespołu DAAB) wybudował na swej działce pod Kazimierzem domek (szopę z desek) za 10 tys. zł, w której zamieszkał wraz z żoną. Urzędnicy uznali to za samowolę budowlaną i wydali nakaz rozbiórki. Waldek przypuszczał że tak będzie, mimo to świadomie budował swą szopę nie prosząc żadnego […]
  —————
  Z niedowierzaniem czytam popisy ,,Yorków na smyczy ,, Państwa Polskiego ,którym to oto Panstwo daje poszczekać od czasu do czasu i głaszcze życzliwie po główce .Nie jestem typem Yorka ,uważam że Nadzór budowlany powinien interweniować tylko tam ,gdzie istnieje realne zagrożenie życia ,bądź sprzeczność z z MPZP .
  Uważam ,że jako właściel działki ,za która zapłaciłem cięzko zarobione pieniądze ,mogę postawić dom według własnego projektu i wnim będę mieszkał .Projekt nawiązę achitektonicznie dol istniejących wokół budynków.
  >Dach będzie kolory czarnego ,ze spadem 36 stopni ,bo akurat taki spad podoba się mojej żonie, Będzie taras i wiata na samochód .Nie będzie energi elektrycznej i paliwa gazowego ,żadnych instalacji .Woda ze studni ,szambo .
  …..i co ? Nie dostanę pozwolenia na budowę mojego wymarzonego domu .
  Co urzędasy na to?
  Urząd nie wyda zgody ze względu na bla bla bla . Gdzie moja wolność ?
  Chcę oświetlać dom lampą naftową ,nosić wodę ze studni, żyć jak ja chcę -nie jak chce Urząd .Nikomu przecież nie będę przeszkadzał . Projekt ?
  Czy musze miec projekt, by wybudować dom ? Dla urzędasa to konieczność ,dla mnie wytarczy mój szkic na kilkunastu kartach A4 z kilkoma wyliczeniami .Nie postawię domu ze znajomością technologii budowlanej ? Prowadze firme budowlaną ponad 20 lat .

  Dwa miesiące temu urzędnik zarządał ode mnie projektu i pozwolenia na wzniesienie 4 metrów ścianki działowej w mojej własnej piwnicy mojego własnego domu ,gdzie miała zamieszkać tymczasowo córka .Tak K…wa ! w piwnicy .Nie ma gdzie zamieszkać ,to była jedyna tania alternatywa dla kasjerki ,która pracuje za 1110 zł mc. I nie pie…..cie mi tu ,ż e naruszyłbym prawo budowlane . Mam w dupie takie prawo i taki kraj ,który działa przeciwko mnie .Nie mogę zrobić łazienki w mojej piwnicy -bo prawo ,projekty ,pozwolenia .Nie dam się zniewolić ,nie zostanę Yorkiem . Popieram Pana deskę w całej rozciągłosci jego argumentacji .
  Doskonale rozumiem Pana przesłanie .
  Nowe pokolenie tabletu i mp4 będzie pisać wnioski o pozwolenie na zrobienie kupy .
  Anty -urzędas Pozdrawiam wszystkich zdrowo myślacych ,ubolewam nad wypalonymi mózgami.

  No właśnie – nie masz prawa postawić ani przebudować domu, bo „prawo” nie zezwala. Prawo jest po to, żeby doić z obywatela łapówki i to wszystko.

  Polubienie

 18. Socjalizm to badziewie. Nie należy budować słowiaństwa w oparciu o (żydo)socjalizm. Słowiaństwo to wolność, a więc należy budować je w oparciu o wolność. Wolnośc jednostek, rodzin, klanów. Wolnośc osobistą i gospodarczą.

  Polubienie

  • Gruntz:

   W porównaniu do złodziejskiego żydo-kapitalizmu „badziewie” socjalistyczne, nawet to marksistowskie wcale nie było takie złe. Marks jest tępiony i wyśmiewany dlatego, że znał swoich pobratymców i podał genialnie prosty sposób na uwolnienie świata spod dominacji banksterów i żydo-kapitału – znacjonalizować banki, zlikwidować wielki kapitał i upaństwowić/uspołecznić gospodarkę. Czyli po prostu rozwalić żydo-kapitalizm. Chodziło o to, aby gospodarka służyła wszystkim, a nie tylko „wybrańcom”, nabijając im kieszenie potem ludzkiego bydła roboczego.
   Socjalizm uwolniony od dogmatów bardzo przypomina wspólnoty majątkowe naszych praprzodków.
   Budując słowiański porządek świata nie musimy używać tych współczesnych terminów. Niemniej oddogmatyzowany socjalizm, a zwłaszcza jego zasada wspólnoty majątkowej bliska jest wspólnotom majątkowym Słowian.

   Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.