Stowarzyszenie „Niklot” zdradziło Niklota oraz shańbiło i splugawiło jego imię

.

śmierć Niklota

 

Śmierć Niklota

.

Stowarzyszenie „Niklot” które okazało się ostatecznie koniem trojańskim żydłactwa wydało takie oto „oświadczenie”:

„Udział w Ruchu Narodowym Stowarzyszenia Niklot może wzbudzić wiele pytań i kontrowersji. Nasze środowisko może odczuwać niepokój o swoją tożsamość ideową. Narodowcy katoliccy zaś mają prawo mieć wątpliwości co do udziału w Ruchu Narodowym środowiska, które reprezentuje nacjonalizm inny niż chrześcijański.
Jesteśmy zdania, że w sferze publicznej podstawową busolą winien być interes narodowy. W obliczu realnego zagrożenia już nie tylko niepodległości państwa, lecz także tożsamości narodu polskiego ze strony demoliberalizmu i kulturowego lewactwa, dla wszystkich narodowców priorytetem powinna być jedność polityczna. Jesteśmy gotowi tę jedność budować. Tym samym – chociaż nie będąc katolikami a w swojej działalności odwołując się do słowiańskiej tożsamości naszego kraju – zdajemy sobie sprawę iż katolicyzm jest wiarą większości Polaków. Dodatkowo zaznaczamy że naszym celem nie jest atakowanie Kościoła Katolickiego.
Zachowując swoje zasady ideowe, jesteśmy gotowi wzajemnie współpracować z każdym kierunkiem narodowym – w tym narodowo-katolickim dla wspólnego celu, jakim jest przetrwanie, rozwój oraz wielkość Polski i Polaków.”

Zarząd Główny Stowarzyszenia na rzecz Tradycji i Kultury NIKLOT

Przeanalizujmy kilka stwierdzeń tego oszołomskiego i załganego oświadczenia.

„Narodowcy katoliccy zaś mają prawo mieć wątpliwości co do udziału w Ruchu Narodowym środowiska, które reprezentuje nacjonalizm inny niż chrześcijański”.

Po pierwsze – katolicy nie są narodowcami a katolikami. Ich ojczyzną, patriotyzmem jest nadjordańska dżuma.
Po drugie – z tego zdania jednoznacznie wynika, że żydo-katolicy udający narodowców nie zamierzają tolerować nie-żydo-katolików.
Po trzecie – co za idiota „nacjonalista polski” pisze o „nacjonaliźmie chrześcijańskim”? Wszak jest to potwierdzeniem tego o czym piszę od dawna – dla żydłactwa ich nadjordańska, fanatyczna, mściwa i anty-słowiańska dżuma jest „nacjonalizmem”! Ale „nacjonalizmem” żydo-chrześcijańskim!!! A nie polskim. Katolicyzm to kosmopolityczna globalistyczna ideologia – jeden pasterz (kler dowodzony przez herszta Watykanu) i jedna owczarnia (żydo-katolicy na całym świecie). I w tej owczarni istnieje obowiązek podporządkowania interesów lokalnych (czytaj – narodowych) interesom dżumy i Watykanu. Katolicyzm jest po prostu anty-narodowy.

Liderzy Niklota powinni trochę zapoznać się z historią Polski. A zwłaszcza z faktem, że to właśnie katolicyzm, fanatyzm katolików doprowadził do upadku potężną Rzeczypospolitą. I nie było dziełem przypadku, że:
– katolicy zdobycie a następnie utrzymanie całkowitej supremacji w Rzeczypospolitej stawiali wyżej niż dobro Rzeczypospolitej,
– gdy zdobyli tę supremację, mimo iż stanowili mniejszość w Rzeczypospolitej – ona upadła.

Tylko skończony tłuk, dureń, ignorant i idiota może szukać obecnie ratunku dla Polski w ruchu narodowym razem z żydo-katolikami, którzy są „nacjonalistami chrześcijańskimi”. Pokażcie mi jełopy z „Niklota” do jasnej cholery, gdzie istnieje państwo z obywatelami o narodowości „chrześcijanin”.  Oni są patryjotami żydzizmu, nadjodrańskiej dżumy, a nie patriotami polskimi. Jak można budować ruch narodowy na dżumie, która wpędziła do grobu potężną Rzeczypospolitą.

Nic nie oddaje lepiej mentalności katolactfa niż cytat z książki dla harcerzy “Czuj duch” ksiądza Kazimierza Lutosławskiego napisanej krótko po odzyskaniu przez Polskę niepodległości:

“Cóżby ci przyszło z wolnej ojczyzny, gdyby Kościół miał na tym stracić”

Przy czym to odmóżdżone żydłactwo z góry zastrzega, że nie zamierza uważać za narodowców nie-żydłaków. I zapewne nie zamierza ich tolerować.
To jak można z tym plugawstwem wchodzić w sojusz? Jak można z dżumą, która dobiła Rzeczypospolitą kolaborować w szukaniu ratunku dla Polski? Przecież ta dżuma dobije Polskę kolejny raz, gdyby udało się nam odzyskać suwerenność naszego państwa.

Przypomnę w tym miejscu tłukom z „Niklota” słowa Kochanowskiego:

„Cieszy mię ten rym: „Polak mądry po szkodzie”;
Lecz jesli prawda i z tego nas zbodzie,
Nową przypowieść Polak sobie kupi,
Że i przed szkodą, i po szkodzie głupi.”

No i takimi głupkami są właśnie ci z „Niklota”. Już raz katolicyzm dobił Polskę. A oni z katolikami chcą ją ratować. Naturalnie po żydo-katolicku… Bo żydo-katolicy innych nacjonalistów nie tolerują.

Dalej pisze w oświadczeniu:

„Jesteśmy zdania, że w sferze publicznej podstawową busolą winien być interes narodowy”

Już o tym wspomniałem jak to wygląda z pozycji „nacjonalisty katolika”:

“Cóżby ci przyszło z wolnej ojczyzny, gdyby Kościół miał na tym stracić”

Tak więc niech Niklot nie bredzi o interesie narodowym do spółki z żydłactwem. Dla żydłactwa bowiem najważniejszy interes „narodowy” jest, aby Polska była katolicka. Może być biedna, brudna, zgnojona – ważne aby podlegała pod Watykan.

Dalej pisze w oświadczeniu:

„lecz także tożsamości narodu polskiego ze strony demoliberalizmu i kulturowego lewactwa”

Ludzie – co wy bredzicie??? Największym zagrożeniem dla tożsamości narodu polskiego jest żydokatolicyzm! Który robi z Polaków duchowych Żydów:

Terlikowski: „Ja jako Żyd (duchowy)”
http://www.fronda.pl/a/terlikowski-ja-jako-zyd-duchowy,25468.html

Mirosław Salwowski: „Ja też jestem Żydem (duchowym)”
http://www.konserwatyzm.pl/artykul/9128/ja-tez-jestem-zydem-duchowym

Aleksandra Kowal: „W sensie duchowym jesteśmy Żydami.”
http://www.katolik.pl/czy-jestesmy-zydami-,834,416,cz.html

https://opolczykpl.wordpress.com/2013/02/08/polak-katolik-czyli-zyd/

To o jakiej wy tożsamości do spółki z żydo-katolikami bredzicie?

Dalej…

„…zdajemy sobie sprawę iż katolicyzm jest wiarą większości Polaków”.

Bzdura, kosmiczna bzdura. I zwykła żydłacka propaganda. Regularnie w żydłackich gusłach bierze udział coś koło 30% Polaków.
http://mixed.blox.pl/2012/08/Ilu-mamy-praktykujacych-czyli-mityczne-40.html

To jaka to jest „większość”? A nawet, gdyby i katolicy stanowili 95 % mieszkańców – katolicyzm jest zagładą a nie ratunkiem dla Polski! I zagładą dla naszej tożsamości narodowej.

Mamy być krajem Polaków, a nie duchowych Żydów.

Dalej…

„Dodatkowo zaznaczamy że naszym celem nie jest atakowanie Kościoła Katolickiego”

No pewnie – ale żydlactwo może pluć na Słowiańszczyznę, na naszych przodków przedstawiając ich jako barbarzyńską dzicz. Klechy i propagandyści żydłactwa stawiają nas w towarzystwie Hitlera czy żydo-bolszewików, a wy jełopy dajecie dupy żydłactwu, dajecie sobie pluć w twarz.  Żydłactwo nas obraża – a wy nic. Jeszcze robicie mu klakę.

Dalej…

„jesteśmy gotowi wzajemnie współpracować z każdym kierunkiem narodowym – w tym narodowo-katolickim dla wspólnego celu, jakim jest przetrwanie, rozwój oraz wielkość Polski i Polaków”.

Mieliśmy już Polskę wielką. Dobiło ją katolactwo. A wy, jełopy, zdrajcy, kolaboranci dżumy z żydo-katolikami chcecie ją odbudować ?

Czy nie dociera do was, że jest to mozolenie się na próżno?

Powinniście przede wszystkim zmienić sobie patrona waszego stowarzyszenia. Weźcie se santo subito JP nr 2 lub jezuitę Skargę. Będzie to bardziej pasowało do waszego profilu i waszej ideologii.

Niklot był bohaterem Słowiańszczyzny. Obronił jego księstwo przez żydo-katolicką krucjatą. Zginął podstępnie zamordowany przez katolików.

„Zabili go podstępnie saksońscy rycerze przebrani za pachołków. Zabitemu księciu odrąbali głowę i zabrali ją ze sobą jako wojenne trofeum. To pokazuje brutalizm tamtej walki.”

https://opolczykpl.wordpress.com/2012/08/06/bohaterowie-slowianszczyzny-niklot/

A wy z katolikami kolaborujecie stając się ich kolejną  tubą propagandową.

Odmawiam wam, krypto-żydłackiemu stowarzyszeniu „Niklot” prawa do dalszego używania w nazwie  imienia tegoż bohatera Słowiańszczyzny – Niklota.

Bo hańbicie i plugawicie jego dobre imię, jego pamięć i przesłanie płynące z jego życia i śmierci. Które mówi – katolicyzm jest śmiercią dla Słowiańszczyzny i dla słowiańskiej tożsamości.

.

opolczyk
.

ps.

Tekst oświadczenia stowarzyszenia pobrałem ze strony CB:
http://bialczynski.wordpress.com/aktualnosci/21-lipiec-2013-nasze-pelne-poparcie-stowarzyszenie-niklot-przystapilo-do-ruchu-narodowego/

.

precz z jahwizmem

.

Ręce Boga

115 komentarzy do “Stowarzyszenie „Niklot” zdradziło Niklota oraz shańbiło i splugawiło jego imię

 1. Piękny koniec „Niklota” Nie trzeba być wróżbitą żeby stwierdzić, co będzie dalej.
  Doprowadzą żydłactwo do władzy a oni rzucą ich w ogień!
  Brak znajomości historii skończy się tragicznie.
  Zakopują ducha walki gubiąc razem z nim słowa:
  ODKATOLICZYĆ, UNARODOWIĆ, DOWARTOŚCIOWAĆ POLAKA

  Polubienie

  • Podzielą los Samoobrony, może kilku z nich jak Lepper „przypadkowo” się powiesi. PIS chce samodzielnej dyktatury by tu zrobić kolejny ZION. Cóż debilizm zwany arytmetyką wyborczą otumania i kolejnych do zdrady ideałów dla judeszowego stołka patr-idiotów wiedzie.

   Polubienie

 2. Panie Opolczyk! odmawianie używania nazwy NIKLOT dla stowarzyszenia jest grubą przesadą boooo kojarzy mi się to z identyfikowaniem całej organizacji z jedną osobą ! Krzywdzi Pan szeregowych członków stowarzyszenia Niklot, którzy jeżeli są jej dobrowolnymi członkami to znaczy ,że wyznają wartości i dokonania Słowian. To plugawe oświadczenie wydał Zarząd Stowarzyszenia i im należą się Pańskie cierpkie słowa oraz odezwa do szeregowych członków Stowarzyszenia Niklot by Ci przyjrzeli się bliżej swojemu Zarządowi czy aby ten nie ZŻYDZIAŁ !!!

  Polubione przez 1 osoba

  • Pimpuś:

   Pisząc o „Niklocie” czy o stowarzyszeniu „Niklot” dokonałem rzeczywiście „skrótu myślowego”. Pisałem naturalnie o oświadczeniu zarządu „Niklota” i moje zarzuty dotyczą zarządu a nie szeregowych członków. Jeślim Pana uraził – przepraszam.

   Inna sprawa to fakt, że zarząd od dawna organizuje odczyty i spotkania z ludźmi o orientacji antysłowiańskiej. Dlaczego Wy – szeregowi członkowie nie zrobicie porządku z takim zarządem? Gdybym ja był szeregowcem w stowarzyszeniu – już by tam była wojna domowa. I to na „ostro”!
   Proszę powiadomić szeregowców o moim tekście i zróbcie po prostu porządek z Waszym zżydzonym zarządem!
   W czym życzę Panu i ludziom podobnej do Pana orientacji i nastawieniu w szeregach „Niklota” z całego serca powodzenia!

   Polubienie

   • Niklot to praktycznie tylko Szczepański, na przestrzeni ostatnich 10 lat nie pozostał żaden z szeregowych członków. To tylko dobitnie świadczy o sile oddziaływania tego stowarzyszenia.

    Polubienie

  • Pimpusiu drogi… „szeregowych członków stowarzyszenia Niklot, którzy jeżeli są jej dobrowolnymi członkami” to „wyznają wartości i dokonania Słowian” winni w tej sytuacji – o ile mają krztę honoru – wystąpić z st. „Niklot” który jawnie sprzeniewierzył się pierwotnym celom stowarzyszenia.

   Polubienie

 3. Czytam to oświadczenie i oczom nie wierze, jak można tak nisko upaść?Ja rozumiem że chcą wspierać ruch narodowy,ale nie z największym wrogiem naszego narodu ,to tak samo jakby w czasie II wś sprzymierzali sie z gestapo.
  HAŃBA

  Polubienie

 4. ( – – – )

  Komentarz usunięty

  Piotr:

  Ja nie jestem ani „jaczejką globalnego żydolewactwa” ani narodowym komunistą z odcieniem pansłowiańskim. Bredzisz! I obrażasz rzeczywistych pogan.
  Za to masz szlaban.
  opolczyk

  Polubienie

 5. „Niklot” nigdy nie był rodzimowierczy tak samo jak filozofia Stachniuka nie jest rodzimowiercza.

  Polubienie

 6. „siedem narodów, większych, i możniejszych, niżliś ty;poda je Pan, Bóg twój, tobie (…) tedy wytracisz je do szczątku, nie będziesz brał z nimi przymierza, ani się zlitujesz nad nimi.

  Ołtarze ich poobalacie, a słupy ich pokruszycie, i gaje ich poświęcone wyrąbicie, a ryte ich bałwany ogniem popalicie.. Albowiemeś ty lud święty Panu, Bogu twemu; ciebie obrał Pan, Bóg twój, abyś mu był osobliwym ludem ze wszystkich narodów, które są na ziemi…. Błogosławionym będziesz nad wszystkie narody….. I wytracisz wszystkie narody, które Pan, Bóg twój, poda tobie; nie sfolguje im oko twoje….. Nad to pośle Pan, Bóg twój, na nie sierszenie, aż wygubi ostatki ich, i te, którzy by się pokryli przed tobą……. I wyniszczy Pan, Bóg twój, narody one przed tobą, po lekku i po trosze;….. I poda je tobie Pan, Bóg twój, i zetrze je starciem wielkiem, aż będą wyniszczeni. A poda króle ich w ręce twoje, i wygubisz imię ich pod niebem; nie ostoi się żaden przed tobą, aż je wytracisz…”

  „Te są ustawy i sądy, których strzedz będziecie….. Zburzycie do szczętu wszystkie miejsca, na których służyli narodowie, które wy posiądziecie, bogom swoim…. Gdy wytraci Pan, Bóg twój, przed obliczem twojem te narody, do których ty wnijdziesz, abyś je posiadł, i opanował je, i mieszkał w ziemi ich. Strzeżże się, abyś się nie usidlił, idąc za nimi, gdy wytraceni będą przed twarzą twoją; ani się też pytaj na bogi ich.”

  Powyższy cytat pochodzi z Deuteronomy, Prawa Mojżeszowego. W Biblii to Księga Powtórzonego Prawa.

  Czy można bratać się z kimś, kto ma takie właśnie założenia ideologiczne? Przecież dla Słowianina to jak strzał w kolano, samobój.

  Należy zdać sobie wyraźnie sprawę z faktu, że kler jest okupantem i oprawcą; najeźdźcą, który dokonał rzeczy strasznej. Nie tylko, że zniszczył pamięć i tradycję Słowian, ale także obrzezał intelektualnie Polaków czyniąc z nich nieużytecznych, ubezwłasnowolnionych, otępiałych, bezmyślnych, opierających się na autorytetach i pozbawionych duchowości golemów.
  Czy przeciętny katolik jest duchowym żydem? Nie wiem, wiem zaś na pewno, że cierpi na syndrom helsiński, dlatego broni swego oprawcę i ciemiężyciela uznając go za obrońcę i przyjaciela, zaś prawdziwych obrońców uważa za wrogów.

  Polubienie

  • Jesli juz to jest syndrom sztokcholmski, ale sie zgadzam z rozpoznaniem choroby.

   http://pl.wikipedia.org/wiki/Syndrom_sztokholmski

   Syndrom sztokholmski – stan psychiczny, który pojawia się u ofiar porwania lub u zakładników, wyrażający się odczuwaniem sympatii i solidarności z osobami je przetrzymującymi. Może osiągnąć taki stopień, że osoby więzione pomagają swoim prześladowcom w osiągnięciu ich celów lub w ucieczce przed policją.
   Syndrom ten jest skutkiem psychologicznych reakcji na silny stres oraz rezultatem podejmowanych przez porwanych prób zwrócenia się do prześladowców i wywołania u nich współczucia. (…)

   Polubienie

 7. Nie tylko „to” ugrupowanie udające Rodzimowiercze ma parcie na stołki wspólnie z banderowcami rezającymi Polaków na Wołyniu zresztą. Ci od białczyńskiego także już przebierają nogami na myśl o wspólnym z pisem judeonizowaniu Polski. Ale jak to powiedzieć to już przepowiedziałem jakieś 6 mieś temu, że zdradzą naiwnych. JOWy to podobna mrzonka dla naiwnych. Jak zostana wprowadzone tylko utrwalą nienaruszalne feudalne stosunki w gminach jakie już i obecnie planuja jak klany obsiadły prokuratury, sady, policje i urzedy gminne. Z JOWami będzie im zdecydowanie łatwiej ustawiać wybory.

  Polubienie

  • Szanowny Panie Opolczyk!
   Jak moze Pan tolerowac taki zmanipulowany i zaklamany wpis?!!

   „Ktos” cos dziwnie zbacza od dlugiego czasu na „dziwne” tematy.
   Ja protestuje przeciw takim zaklamanym nie-indoeuropejskim/nie-slowianskim pomowieniom!!! Oczekuje sprostowaina!

   Opinie tego tupu uwazam, za wyssane z brudnego gebelsowskiego odwloka!

   Zprowokowany

   Polubienie

   • Zprowokowany:

    Z całym szacunkiem – nie dostrzegłem w komentarzu ktosia „zaklamanych nie-indoeuropejskich/nie-slowianskich pomowień”.

    Proszę je wskazać!

    „Ktoś” otrzymał ode mnie kilkakrotnie ostrzeżenia za propagowany często przez niego rasizm, wszystkie jego komentarze podlegają moderacji, a w tym komentarzu nie dostrzegłem nic, za co miałbym go skasować.

    Polubienie

    • Kto mowi o kasowaniu? Ja mowie o manipulacji i klamstwie i tolerowaniu i nieprzeciwstawianiu sie klamstwu i manipulacji (dotyczy tej sprawy)!

     Lipiec 23, 2013 o 12:37 am
     „Nie tylko “to” ugrupowanie udające Rodzimowiercze ma parcie na stołki wspólnie z banderowcami rezającymi Polaków na Wołyniu zresztą. Ci od białczyńskiego także już przebierają nogami na myśl o wspólnym z pisem judeonizowaniu Polski….”

     Pan Bialczynski napisal w komentarzu na swoim blogu, ze nie bedzie glosowal na PIS. Nie jestem Jego sekretarzem, ale pisuje na Jego blogu, czyli jestem tym ktory przebiera nogami… Czy tak Pan uwaza, za „Ktos”?

     Proste Tak lub Nie!

     Jesli nie, dlaczego Pan toleruje manipulacje i oszczerstwa na swoim blogu, nie widzi tego Pan? Sadzi Pan, za „Ktos”, ze „ci od bialczynskiego” (kimkolwiek oni maja byc), to jedna osoba mowiaca jednym glosem? Czyli, ze co ze Pan Bialczynski to zydowski dyktator jest na swoim blogu… a Pan Opolczyk na swoim juz nie?

     Polubienie

     • Człowieku!

      Jestem zawalony robotą. Będę siedział dzisiaj do 2-3 w nocy. Nie mam czasu na pierdoły!
      A to co piszesz to pierdoły!
      Przeczytaj co o żydowoskiej ewidentnej agenturze PiS pisał Białczyński (komentarz p. Michała)
      https://opolczykpl.wordpress.com/2013/07/22/stowarzyszenie-niklot-zdradzilo-niklota-oraz-shanbilo-i-splugawilo-jego-imie/#comment-40060
      Z tego komentarza jednoznacznie widać, że CB to zaślepiony PiS-owiec!
      Ktoś dostał tam szlaban, bo za tę propisowskość krytykował CB. Jeśi inni nie dostali szlabanu, to widocznie tak ostro tej propisowskości nie krytykowali.
      Ja osobiście piszę tam komentarze w wyjątkowych sytuacjach. Zaglądam do CB niezwykle rzadko – jak ktoś (ale nie „Ktoś”) zwróci mi uwagę na szczególną „perełkę”.
      Nie mam siły ani czasu komentować tych wielu bzdur propagandowych, jakie są tam nie tylko w tekstach ale i w komentarzach kolportowane. Przy nich to co pisze „ktoś”, poza jego ciągotkami rasistowskimi (biały rasizm) jest jednym z niewielu rozsądnych głosów, który nie sieje bzdurnej żydo-propagandy!

      Dyskusję uważam za zamkniętą. Nie nam czasu na PIERDOŁY.

      Polubienie

 8. Panie Opolczyk !

  W swoim komentarzu do wypowiedzi Szeremietiewa (którego nie wiedzieć po co Pan obrażał jeszcze) postawił Pan tezę iż za Katyń to nie Sowiety są odpowiedzialne, ale Żydzi.
  Mówimy o komunistycznej zbrodni z zachowaną decyzją podpisaną przez Biuro Polityczne WKP/b/ czyli władzę ZSRR. I dobrze opisaną w literaturze. I mówimy o Stalinie, którego rosyjscy imperialni (bo niekoniecznie etniczni) nacjonaliści cenią m.in. dlatego że rolę Żydów w Sowietach ograniczył.
  Więc jeżeli w takiej sprawie coś takiego Pan piszę to:
  1. albo jest Pan agentem Moskali i pod płaszczykiem obrony Słowiańszczyzny realizuje ich politykę historyczną
  2.albo jest Pan idiotą.
  W obu wypadkach dyskusja z Panem nie ma sensu.

  Tomasz Szczepański
  „Barnim Regalica”

  Polubienie

  • Panie Szczepański:

   Ja nie stawiam „tezy”, iż w Katyniu Polaków mordowali Żydzi. Ja stwierdzam to na podstawie tekstu z izraelskiej gazety, w której zbrodnia ta została opisana – łącznie z przyznaniem się do niej żydowskich oprawców:
   https://ptto.wordpress.com/2013/03/14/szokujace-wyznanie-izraelska-gazeta-donosi-jak-zydzi-mordowali-polakow/

   Chyba nie będzie mi Pan imputował, że izraelska gazeta kłamie, a wymienieni z nazwiska żydowscy oprawcy wymyślili sobie to „kłamstwo”.

   Mam i ja pytanie do Pana – czy Jarosław Józef Szczepański – przewodniczący żydowskiej (tylko dla Żydów) B’nai B’rith Polin
   http://pl.wikipedia.org/wiki/B%27nai_B%27rith_%28Polska%29#Zarz.C4.85d
   to Pański krewniak. Bo skądinąd wiem, że „Szczepański” to czysto żydowskie nazwisko „polskich” Żydów.

   Oskarżanie mnie o agenturalność wobec Moskali jest typowym żydowskim chwytem propagandowym. Nie Pan pierwszy to robi. Już przeróżni agenci – z Michalkiewiczem na czele – „zidentyfikowali” mnie jako agenta, a nawet oficera GRU.
   Ja nie kocham Moskali, ale dążę do zbudowania przyjaznych stosunków z Rosjanami i Rosją. A to bardzo nie podoba się żydostwu. I stąd jestem dla niego „agentem” zimnego czekisty Putina. Którego żydostwo nienawidzi za to, że ukrócił szabrowanie Rosji przez żydowskich oligarchów, i że stoi żydowskim banksterom globalistom na drodze do podboju całego świata.

   http://wirtualnapolonia.com/2013/01/08/stanislaw-tyminski-rosja-najwieksza-grabiez-xx-wieku/
   https://opolczykpl.wordpress.com/2013/01/22/najwieksze-oszustwa-w-historii-ludzkosci/

   Polubienie

  • Szkoda, że nikt nie postawi TEZY o ZWIĄZKU pomiedzy:
   – szkolonymi przez piłsudczyków w Bieszczadach zydowskimi terorystami (likud, hagana, etc)
   – a późniejszymi rzeziami ludności polskiej dokonanej przez (podobno) ukraińskich bandytów na Wołyniu. Tych samych ofiar przed uhonorowaniem których środowiska żydowskie w Polsce bronią się rękami i nogami starając się jak najbardziej uwłaczać godności tamtych ofiar czy skali tego ŻYDOWSKIEGO LUDOBÓJSTWA dokonanego w miły dla yahwe czyli CAŁKOWICIE BESTIALKI sposób. Dokładnie taki sam jak później „oczyszczano” Palestyne z Palestyńczyków. Nie?

   Polubienie

   • To juz teraz tzw. zydzi szkoleni przez pilsudczykow, endekow i sanacyjnych oprawcow itd, mordowali Polakow (powszechnych chrzescijan) na Wolyniu itd? Czyli co, UPA itd. nie istniala lub byla tylko tzw. zydowska(cokolwiek) przykrywka?

    Polubienie

    • A nie byli tzw „przywódczą głową”?

     Strach przed prawdą boli pisiaków?

     Jedna część bandytów syjonistycznych szkolonych w Bieszczadach przez piłsudczyków „wyzwalała Palestyne z Palestyńczyków”. Druga „wyzwalała Podole z Polaków”. A to, że jak hitlerowcy Niemców uzywali do tego bandytów ukraińskich nie ma nic do rzeczy skoro celem była ŻYDOWSKA JUDEOPOLONIA w intencji powstania której już w 5 wrzesnia 39 pertraktowali ze swoimi krajanami w Berlinie. Historia się kłania panie przekłamany.

     Panowie Ktoś i Zprowokowany:

     Ostrzegam!!!
     Pyskówki nie będę tolerował. Argumenty tak – wyzwiska nie!
     Zrozumiano?
     opolczyk

     Polubienie

     • Szanowny Panie Opolczyk,
      prosze uprzejmie, o okreslenie mojej tzw. pyskowki.
      Co takie jest urazajace, ktory z wyrazow: prawda, wyssany, brudny, odwlok, czy goebbels itd? Wiem, ze zestawinie dosc niefortunne, ale konieczne i prawdziwe. Pragne dodac, ze nie odniosl sie Pan do sedna mojego komentarza, dotyczacego zaklamanej manipulacji w wykonaniu mojego przedmowcy o nicku – „Ktos”. Nikt mnie nie bedzie pomawial o popieranie tego czegos, czego nie popieram ani stawianie mnie w niemal jednym rzedzie z (wkoncu nie wiem kim), kto riezal Polakow na Wolyniu… Juz mialem (jako Slowianin) taka insynuacje od obroncy nie-indoeuropejskiej/nie-slowianskiej tradycji i „dyskusie” na ten temt u Pana Bialczynskiego i nie chce do tego wracac ani tu ani nigdzie. Nie ma manipulacji i manipulacji mniejszej. Sam Pan nie lubi, jak sie Panu cos nieprawdziwego zarzuca, myle sie? Trzymamy sie wszyscy tych samych standardow, czy sobie dowolnie interpretujemy co nam pasuje i wolno?

      Zprowokowany:

      Nie stwierdziłem, że już jest między Wami pyskówka! Jedynie ostrzegłem, aby prowadzić dyskusję na argumenty a nie rzucać wyzwiska. Z paroletniego doświadczenia w prowadzeniu blogów wiem, jak łatwo dyskusja przeradza się w pyskówkę. A temperamentu nie brakuje Wam obu.
      To było ostrzeżenie na zapas, a nie post factum.
      opolczyk

      Polubienie

  • Barnim chłopie… Co to się z tobą porobiło… Miękniesz na stare lata i tracisz kły… Będziesz się teraz kumał z Rydzykiem czy Natankiem? Naprawdę sądzisz, że wasze stowarzyszenie jest „partnerem” dla Krk? Oni ledwo zauważają waszą obecność, a i to tylko wówczas gdy im to na rękę… Nie obraź się ale wasze stowarzyszanie zachowało się jak zwykła, sprzedajna „panna lekkich obyczajów”…

   Polubione przez 1 osoba

 9. nacjonaliści cenią m.in. dlatego że rolę Żydów w Sowietach ograniczył.

  To zupełnie jak żydopodobny kk który broni Polaków przed żydami.

  Polubienie

 10. Zaledwie wczoraj zajrzałem na stronę Białczyńskiego i doznałem szoku. I to poparcie Białczyńskiego… Ale już wcześniej zauważyłem, że Białczyński jest politycznie dziecięco naiwny.Trudno go przekreślać, ale jeszcze trudniej zaakceptować w takim rozdaniu.

  Polubienie

  • Naiwność naiwnością. Na ile jest rzeczywista a na ile udawana to jedna para kaloszy. Ważniejsza jest druga kwestia. To nazwisko znane z branży rodzimowierczej więc w jakiś tam sposób wyznaczające kierunek. Swoją „polityczną odpowiedzialnością” sprzedaje cały ruch Rodzimowierczy (o niezrzeszonych sympatyków głownie chodzi) w ręce bezwzględnych „jego drogich żydowskich przyjaciół) (cyt z artykułu). To jest ten podstawowy „NÓZ W PLECY’ jaki wbija pomijając to iż artykuły mimo przesytu słowotwórczego jakoś nigdy nie głębia rodzimych tematów. Zawsze jest tylko opis zjawiska i to najlepiej stanu faktycznego, nigdy powiązań, tego z czego wynikło ani tym bardziej przyczyn zagłady.

   Ilu jeszcze takich zachomikowanych „oddanych sprawie ‚słowian'” jest w branzy?

   Polubienie

   • Ktoś :
    To nazwisko znane z branży rodzimowierczej więc w jakiś tam sposób wyznaczające kierunek.

    Pierdolotto… „Branża rodzimowiercza” stara się jak może odciąć od tego nazwiska który własne fantazje kreuje na „mitologie słowiańską”.

    Polubienie

    • Mazowszak:

     Nie wiem, która to “Branża rodzimowiercza” stara się jak może odciąć od tego nazwiska” za jego monumentalną „Mitologię Słowiańską”?
     I co z tego, że to jego fantazje – w oparciu o przebogatą bibliografię? Każdemu życzyłbym takiej fantazji. I takiej wiedzy o Słowiańszczyźnie!
     Do niedawna w księgarniach i bibliotekach były tylko i wyłącznie obce mitologie, z grecką na czele. Słowiańskiej nie było. A teraz jest – dzięki Białczyńskiemu.
     I za to należy się mu cześć i chwała!
     Twoje komentarze od tej pory będą podlegały pełnej moderacji.

     Polubienie

     • ( – – – )

      Komentarz usunięty.

      Pejsbuk:

      Co do związku „Słowiańska Wiara”, który w sprawie Białczyńskiego „nie posiada stanowiska jak wyżej” to właśnie tekst związku „Słowiańskiej Wiary” mam umieszczony na bocznym panelu. A nie innych „poważnych, zarejestrowanych związków”.
      Tak więc i w tej sprawie się różnimy.
      Proszę się nie trudzić. Krytyka Białczyńskiego w kontekście jego mitologii u mnie nie przejdzie.
      opolczyk

      Polubienie

  • nic nikomu nie imputując /nie mam na to żadnych danych/ stwierdzam jedynie, jakoby przy okazji, z pozycji teoretycznych, iż na całym świecie najwięcej agentów, w tym agentów wpływu jest wśród dziennikarzy, pisarzy, futurologów, wizjonerów , proroków i jasnowidzów.

   Polubienie

  • Panie Gerwazy:

   Mnie także zabolało poparcie przez Cz. Białczyńskiego tego haniebnego oświadczenia.

   „Trudno go przekreślać…”

   No właśnie… Akurat wczoraj dotarła do mnie zamówiona dla mnie przez siostrzenicę z Polski „Księga Ruty” – część monumentalnej pracy Cz. Białczyńskiego. Tyle zrobił dla Słowiańszczyzny. Ale Słowianin nie może popierać takich haniebnych „oświadczeń”.

   Jestem rozdarty wewnętrznie…

   Polubienie

 11. Co do Białczyńskiego to zawsze podchodziłem do niego ostrożnie nie podzielając ogólnego entuzjazmu, czemu dawałem tu wyraz i okazuje się, że wyszło szydło z worka – myślę, że warto by z nowej perspektywy jeszcze raz przyjrzeć się jego twórczości, czy to aby nie „nasz” żyd Trelebow 🙂

  Polubienie

 12. Tylko czemu ta dyskusja toczy się tutaj
  a nie tam,na blogu CB?

  Mezamir:

  Wątek dotyczy haniebnego oświadczenia zarządu „Niklota”, który opublikował i poparł CB. W związku z tym dopuszczalne jest dyskutowanie u mnie jego postawy.
  Boli mnie to, ale nie będę kasował krytycznych wobec niego uwag.
  opolczyk

  Polubienie

  • Odpowiedź na to pytanie znajduje się na blogu CB w jednym z komentarzy do artykułu
   Manifest Lipcowy, czyli scenariusze dla Polski na lata 2013 – 2015, który nota bene Pan również jako pierwszy skomentował. Pana komentarz pomijam.Oto przywoływany komentarz:

   bialczynski said, on 23 Lipiec 2013 at 22:03

   Co za stek kłamstw na temat PISu i Obozu Narodowego!

   Powtarzam wszem i wobec: PIS nigdy realnie w Polsce nie rządził. Te dwa lata pod dyktando agentury z LPR i Samoobrony oraz pod obstrzałem WSI można włożyć między legendy dla LEMINGÓW. Niezależnie od bełkotu TVN i innych “przyjaciół” PISu, których jak widać nie brakuje to jedyna partia która chce oczyścić Polskę z korupcji i agentury – mająca szansę na realna władzę. Prawda, PRAWDA i tylko PRAWDA szujowaty Ktosiu Postkomuchu!

   Publikuję ten wpis pana KTOSIA do oceny dla wszystkich, którzy czytają nasz blog.

   Panie Ktoś – Czerwona Kartka za te bzdury!

   Dosyć pan już ściemniał i zbyt długo to tolerowaliśmy. Proszę publikować na Onet.pl tam jest pana miejsce, tam jest pełno takich i tym podobnych.

   Proszę publikować te swoje szujowate teksty tam gdzie panu na to pozwalają – TUTAJ PAN ICH WIĘCEJ KOLPORTOWAŁ NIE BĘDZIE. Nie pozwalamy na zaśmiecanie umysłów ludzi bełkotem za naszym pośrednictwem. Proszę tam publikować gdzie wciąż jeszcze “kupują” pana bełkot – pod różnymi pseudonimami pod jakimi pan publikuje i także pod tym szyldem zwanym “Ktoś” czyli “Nikt”. Dopiero co napisałem, że pojawią się teraz Opluwacze – no i masz.
   Odpowiedz

   Polubienie

   • Może już nikt tego z „obozu prawdziwych banderowców” nie pamieta ale najwazniejszą uchwałą przygotowana przez PIS poza wojnami na teczki z tzw „czerwonymi” była „możliwość nielegalnego budowania się na cudzym terenie przy czym taką samowolkę budowlaną osoba na jakiej terenie została wybudowana musiała uznać i odstapić zajęty teren”. To było „całe” osiągniecie PISU by mozna było budować kibuce w najlepszych miejscach na terenie Polski.

    I jak ktoś nie widzi iż PIS jest sterowany ręcznie przez MOSAD to naprawdę nie powinien mienić się ani przydomkiem Polak, ani Rodzimowierca ani tym bardziej Słowianin. A białczyńskiego boli prawda o jego banderowskich ciągotach i chęci pod pozorem budowania „państwa słowiańskiego” (próby) wybudowania kolejnej nazistowskiej, żydowskiej JUDEOPOLONII jakiej rasistowsko-kastowa „wizja” jest przedstawiana w jego manifestach politycznych. Jego SBcką lojalkę mozna zresztą znaleźć w komentarzach na blogu jak się pogrzebie po postach w archiwum.

    A celem partii „słowiańskich” powinno być budowanie nowego bez wspólpracy z kłamcami, oszustami i zdrajcami jak na przykład ruchy pisowsko-banderowskie udające „patryjotów” tak żarliwie promowane przez „rodzimozdrajce białczyńskiego”. Co do tej pory osiągnęły „partie” słowiańskie? NIC bo są całkowicie NIEZAUWAŻALNE poza dostrzegalnym u ich „przywódców” parciem na stołki u wspólnego z pisowskimi banderowcami koryta. To jaką „polskę” one chcą budować? PISOWY KIBUC. Tę wytęsknioną, obiecaną przez yahwe w 1913, Judeopisownie.

    PS. Przykro mi, że musze pisać tu ale na właściwym miejscu pisać się nie da skoro autor bloga jest zwyczajną kłamliwą probanderowską świnią nie dość iż wycinającą posty jakie są niezgodne z jego politycznym zakłamaniem i to jeszcze zgodnie z dyrektywami bolszewickiej propagandy celowo w postkomentach imputujących istnienie w nich treści zupełnie innych niż były napisane. Taki klasyczny żydowski „rejwach”. przez odwracanie kota ogonem. Niestety robie skany ich oryginalnej treści bo nie cierpię łajz zgrywających pod publiczkę Polaków.

    Polubienie

    • Panie Opolczyk,

     nie odniosl sie Pan kolejny raz do mojego ponowionego juz pytania, dotyczacego manipulacji robionej tu przez osobe o nicku „Ktos” . Nie jest Pan ciekawy tej „szeroko dostepnej wszem i wobec lojalki”…?

     Cytat :Ktoś Lipiec 24, 2013 o 5:04 pm
     „…Jego SBcką lojalkę mozna zresztą znaleźć w komentarzach na blogu jak się pogrzebie po postach w archiwum…”

     Ja chetnie bym to przeczytal. Prosze o udostepnienie tego tutaj. Przeciez Pan musial ja widzec, prawda? Ma Pan i moze ja tu nam przedstawic, prawda?

     P.S.
     Na opublikowanie jej ze strony osoby o nicku „Ktos” bym nie liczyl… Mam nadzieje, ze nie sa to nieodpowiednie slowa, dopuszczalne na tym blogu.

     P.S. do P.S.
     Przeciwdzialanie jest dobra sprawa, jak i dmuchanie na zimne, pytanie czy juz sie wszyscy nie sparzylismy?


     Zprowokowany:

     Tzw. „lojalki” podpisywało tysiące ludzi. Wielu moich kolegów z obozu internowanych też je podpisało (mi SB tego „gówna” nawet nie podsuwała do podpisania). Nigdy do lojalek nie przywiązywałem żadnej wagi. Nie jest dla mnie w najmniejszym stopniu istotne, czy CB coś takiego podpisał, czy nie. Należałoby zażądać od ktosia, aby przytoczył ową „lojalkę” CB i wyjaśnił na czym polega jej „okropność”. Dla mnie jest to zwykły „bzdet”. Mój przyjaciel, szef kluczborskiej Solidarności też podpisał lojalkę, a jednak byliśmy i jesteśmy nadal przyjaciółmi.
     opolczyk

     Polubienie

     • Jak juz napisalem, nie oczekiwalbym od osoby o nicku „Ktos” ze poza pisaniem dziwnych opinii i obrzucaniem znieslawieniami poda jakies zrodlo swoich „informacji”. Czy ktos z Panstwa widzial lub ma te lojalke i moze ja tu zamiescic, zeby wszyscy ja sobie poczytali? Bardzo prosze o wspolprace…

      Polubienie

   • Panie Michale:

    Osobiście byłem przerażony tym komentarzem CB. Nie pojmuję, jak można być tak b. zaślepiony. PiS to jawna agentura Izraela i żydo-USA. No i naturalnie globalistów. Lepper bronił w rzeczywistości interesów Polski i polskiego rolnictwa. Z tego powodu pod kierunkiem żydo-PiS zmontowano aferę gruntową i seksaferę, aby Leppera skompromitować i wywalić razem z Samoobroną z knessejmu. A gdy chciał powrócić do polityki i ujawnić jakieś kompromitujące POPiS materiały, zamordował go żydo-amerykański seryjny samobójca.

    Polubienie

    • BEZTAJEMNIK POLSKI

     Panie Andrzeju,

     ja rozumiem te emocje związane z Białczyńskim, ale może trzeba trochę odczekać i uspokoić zmysły. Już tak bywało, że gesty polityczne różnych twórców bywały najbardziej przykre dla nich samych. Dlatego optuję za tym, aby nie wrzucać twórczości Czesława Białczyńskiego i jego poglądów politycznych do jednego worka.
     Właśnie znalazłem taki np. fragment myśli politycznej Białczyńskiego:
     „Gdyby nie liczne, krwawe powstania polskie, które nie ustawały od końca XVIII wieku aż do 1980 roku i gdyby nie świadomość powszechna w Europie że Polaków nie da się powstrzymać — to Polski by dzisiaj nie było, tak jak nie ma Łużyc.”

     I jak tu nie pochylić głowy ze smętkiem…

     Polubienie

     • Panie Gerwazy,

      Nigdy nie wrzucałem do jednego worka twórczości Czesława Białczyńskiego i jego poglądów politycznych. Jego Mitologię umieściłem nawet na panelu górnym:
      https://opolczykpl.wordpress.com/mitologia-slowianska/

      Zrobiło się niestety zbyt gorąco z powodu głównie Zprowokowanego i Ktosia. Ich komentarze, jeśli dalej będą podgrzewać temperaturę, będą kasowane. Aby – jak to słusznie Pan zauważył – uspokoić umysły.

      Co do zacytowanej przez Pana myśli politycznej Białczyńskiego powiem tyle – do większości tych powstań pchali naiwnych Polaków obcy – na Polaków zatracenie i wytracenie. Niestety Cz. Białczyński te powstania gloryfikował, zamiast potępić naiwność Polaków dających się popychać na bezsensowną rzeź.
      Nie wiem też czy rzeczywiście powszechna jest w Europie świadomość, że Polaków nie da się powstrzymać. I czy Polaków rzeczywiście nie da się powstrzymać? A co Polaków obecnie powstrzymuje? Rządzą Polakami obce agentury, Polska jest zgnojona i rozkradana – a Polacy nic! Nie ma powstania ogólnonarodowego. Bo te w przeszłości poza kilkoma wyjątkami jak Powstanie Wielkopolskie (zwycięskie) wybuchały dlatego, że Polaków do nich popychali obcy prowokatorzy. A dzisiaj ich działalność polega na skłócaniu nas nawzajem
      I gdyby udało się im popchnąć nas do kilku jeszcze takich przegranych powstań, to spotkałby nas los Łużyc.

      Przeraża mnie, że tylu Polaków w PiS-ie widzi ratunek dla Polski. Wszak jest to najbardziej proizraelska i najgorliwiej realizująca żydowskie interesy agenturalna partia polskiego knessejmu. To PiS wniósł do knessejmu ustawę o odszkodowaniach dla Żydów. A jakie i za co mamy płacić im odszkodowania?
      Za to że od prawie tysiąca lat żerują na Polsce? Czy za to, że popchali Polaków do powstania styczniowego? Czy też za to, że zrobili nam „Solidarność” abyśmy sami wepchali się w łapska zachodu?
      A może za mordowanych Polaków w Katyniu? I za tysiące wymordowanych po 44 roku?
      Więc niech mi powiedzą polscy patryjoci, którzy w PiS-ie widzą ratunek – za co PiS z budżetu państwa chce płacić Żydom odszkodowania?

      Polubienie

   • ” bialczynski said, on 23 Lipiec 2013 at 22:03

    Co za stek kłamstw na temat PISu i Obozu Narodowego!

    Powtarzam wszem i wobec: PIS nigdy realnie w Polsce nie rządził. Te dwa lata pod dyktando agentury z LPR i Samoobrony oraz pod obstrzałem WSI można włożyć między legendy dla LEMINGÓW.”

    Kłamstwo. Wie Pan kto ochraniał rządowy ośrodek wczasowy w Grodnie k/ Międzyzdroje za rządów PIS, gdzie przebywali na wczasach notable PIS min.Ludwik Dorn ?

    Ośrodek ten ochraniała firma ochroniarska, którą kieruje były pracownik WSI. Co Pan na to. Dorn niektórym pracownikom tej firmy złożył dedykacje w książce. A więc WSI to wróg PIS-u.Tak, ale tylko dla LEMINGÓW jak ich Pan nazywa /nie lubię tego typu określeń w stosunku do ludzi/.

    Polubienie

    • Odnośnie PiS i WSI…

     Przypominam kilka powiązanych ze sobą ściśle faktów:

     14 lutego 2005, osiem miesięcy przed utworzeniem żondu pod przywództwm PiS Jarosław Kaczyński w fundacji głobalisty Sorosa wygłosił odczyt.

     Ostrzegał głównie przed dojściem do władzy „wykluczonych” pod przywództwem Leppera i Samoobrony:

     „W 2002 roku radykałowie otrzymali w wyborach przeszło 30 procent.
     W tej chwili ich notowania są nieco mniejsze.
     Ale jeżeli w Polsce dojdzie do sytuacji, w której połączą swoje siły, nie w jakiejś rewolucji, nie w wystąpieniach ulicznych, w wielkich strajkach, tylko przy urnie wyborczej, całkowicie wykluczeni z częściowo wykluczonymi, dwie wielkie grupy społeczeństwa, to będziemy mieli rządy Samoobrony, być może LPR-u (to też formacja radykalna) i rozwścieczonych swoim losem postkomunistów.”

     8 miesięcy później PiS wciąga do koalicji m.in Samoobronę, która zdaniem Kalksteina jest zagrożeniem dla okupacyjnego układu POPiS/SLD/PSL

     Na marginesie – zobaczmy jakie to towarzystwo spotykało się w fundacji globalisty Sorosa:

     „Cykl wykładów o naprawie Rzeczypospolitej:
     .
     – Wykład Lecha Kaczyńskiego, 19 września 2005
     – Wykład Włodzimierza Cimoszewicza, 12 września 2005
     – Wykład Donalda Tuska, 6 września 2005
     – Wykład Zbigniewa Religi, 24 czerwca 2005
     – Wykład Tadeusza Mazowieckiego, 6 czerwca 2005
     – Wykład Marka Belki, 3 marca 2005 – Autoryzowany tekst wystąpienia [PDF 203 KB] http://www.batory.org.pl/doc/mbelka.pdf
     – Wykład Jarosława Kaczyńskiego, 14 lutego 2005 – Autoryzowany tekst [PDF 250 KB] http://www.batory.org.pl/doc/jkaczynski.pdf
     – Wykład Marka Borowskiego, 3 lutego 2005
     – Wykład Jana Rokity, 10 stycznia 2005 – Autoryzowany tekst wystąpienia [PDF 216 KB] http://www.batory.org.pl/doc/jrokita.pdf
     – Wykład Aleksandra Kwaśniewskiego, 13 grudnia 2004 – Autoryzowany tekst PDF 178 KB] http://www.batory.org.pl/doc/akwasniewski.pdf

     Z cyklu Polityka zagraniczna:
     Ciągłość i zmiana w polityce zagranicznej RP (22 grudnia 2005) – dyskusja z udziałem Stefana Mellera, Władysława Bartoszewskiego, Bronisława Geremka, Dariusza Rosatiego i Jacka Saryusz-Wolskiego.

     Sens 9 maja 1945 i polska polityka (4 maja 2005) – dyskusja z udziałem Jarosława Kaczyńskiego, Adama Daniela Rotfelda i Bronisława Komorowskiego,prowadzenie – Aleksander Smolar.”

     http://jozefbizon.wordpress.com/2011/06/17/pis-w-fundacji-batorego-georgea-sorosa-uaktualnienie/

     Przy okazji zauważmy, że PiS oficjalnie walczy z postkomuchami, ale w fundacji koczownika Sorosa kuma się z nimi.
     I czy to nie dziwne – tylu „naprawiaczy” ma Polska, a mimo to ona ginie.

     Wydaje się jednoznaczne, że PiS celowo wciągnął Samoobronę i LPR do koalicji – po to – aby je skompromitować i zniszczyć.
     LPR-u mi nie szkoda. Partia fanatycznego katolactwa. Samoobrona natomiast była partią broniącą interesów Polski, a zwłaszcza polskiego rolnictwa. Pamiętam opinie o Lepperze w niemieckich me(n)diach. Początkowo pisano o nim jako nacjonaliście, bez wykształcenia, warchole, osobie na niczym się nie znającej. Po pierwszej jego wizycie na zachodzie nagle me(n)dia zaczęły o nim pisać, że to polityk rzeczowy, konkretny, roztropny, fachowiec w sprawach rolnictwa. Me(n)dia były wręcz zdziwione, że nie znaleziono w nim nic a nic z nieuctwa czy warcholstwa. Podkreślano też jego upór w walce o interesy polskiego rolnictwa, sprzeczne z polityką jewropejską. W tym był Lepper nieugięty.

     Metody zwalczania czy ośmieszania Leppera były różne. Sam pamiętam, jak skarżył się on w polskojęzycznej telawiwzorni, że jako wicepremier dowiaduje się o wielu posunięciach czy decyzjach żondu z me(n)diów. Z nim, jako z wicepremierem wiele tych posunięć i decyzji nie było konsultowanych. Więcej nawet – o tych posunięciach po prostu go nie informowano. Ostatecznie nie mogąc go w żaden „uczciwy” sposób skompromitować posłużono się prowokacją. Utworzone z inicjatywy PiS CBA
     http://pl.wikipedia.org/wiki/Centralne_Biuro_Antykorupcyjne
     jako jedną z pierwszych „operacji” zainscenizowało – spreparowało – tzw. „aferą gruntową” mającą skompromitować lidera Samoobrony. Dodatkowo spreparowano i przeprowadzono tzw. seksaferę. Leppera dzięki tym prowokacjom usunięto z funkcji wicepremiera, a krótko później koalicja upadła. Została ona utworzona przede wszystkim po to, aby Leppera skompromitować i wypchnąć poza margines agenturalnej sceny politycznej. Przy okazji i LPR wyleciał z knessejmu na zbity pysk. Kalketein gotów był więc pozbawić siebie połowy kadencji, byleby zniszczyć Leppera.

     A gdy Lepper zamierzał powrócić do polityki, dopadł go żydo-amerykański seryjny samobójca.

     Sprawa WSI…

     Tylko osoba niepoważna może twierdzić, że jeszcze kilka lat po przyjęciu naszego baraku do NATO zachodni „alianci” nie byli w stanie oczyścić WSI z ewentualnej agentury rosyjskiej. Służby informacyjne zostały przetrzepane na długo przed wejściem Polski do NATO (1999) – już na początku lat 90-tych.
     http://www.msz.gov.pl/pl/polityka_zagraniczna/organizacje_miedzynarodowe/nato/polska_droga_do_nato/

     Zadyma o WSI, którą przetrzepał z ramienia żondu Macierewicz/Singer służyła dalszemu wmawianiu Polakom, że w Polsce nadal rządzi ruska agentura za pośrednictwem WSI. Co jest kosmiczną bzurą. Przy okazji rozwalenia WSI wywalono tych oficerów, którzy nie nazbyt gorliwie służyli nowym „aliantom”. W obsadzie na nowo stanowisk decydowała nie fachowość, a gorliwość w lizaniu dupy zachodowi (plus Izrael).

     Polubienie

     • Nie tak dawno dowiedziałem się z pewnego źródła , że super opozycjonista Bronisław Geremek w stanie wojennym spotykał się z moim szefem z WSW w Szczecinie płk. Stanisławem Kaczmarkiem /też Żydem/.. A więc podziały w polskim społeczeństwie przebiegały wówczas inaczej, niż się wtedy i niestety do dzisiaj niektórym wydaje. Z tego co pamiętam pisał Pan o tym w artykule Sierpniowe rocznice.Jak widać na tym przykładzie to się potwierdza.

      Polubienie

     • Panie Michale:

      Jednego takiego oficera znam – to Panbyły kapitan kontrwywiadu wojskowego PRL.

      W jednym z poprzednich komentarzy napisał Pan do mnie:

      „Jest Pan dobrym kontrwywiadowcą. Byłby Pan świetnym pracownikiem służb specjalnych”

      Opowiem Panu w związku z Pana opinią (z której jestem dumny – wszak Pan sam pracował jako oficer w wojskowym kontrwywiadzie) pewne wydarzenie.

      Było to 22 stycznia 1983 roku. W zamku w Otmuchowie
      http://pl.wikipedia.org/wiki/Zamek_w_Otmuchowie
      miał miejsce nielegalny zlot internowanych. Niestety jedyny jako tako obszerny opis tego zlotu znalazłem w Zionzeitung GW:
      http://opole.gazeta.pl/opole/1,35106,6097015,Wesele_przed_dlugim_biegiem_do_wolnosci.html?as=1

      Wszyscy rozmówcy gadzinówki mówili głównie o sobie. I o własnym udziale w tamtym zlocie.
      Otóż ja też tam byłem. Przy czym nie jako „gość” a z zadaniem specjalnym. Organizatorzy (głównie Chołodecki) powierzyli mi zadanie zabezpieczenia imprezy przed inwigilacją SB. Miałem dbać o to, aby m.in. brama wejściowa były cały czas zamknięta (aby SB z zewnątrz nie wmieszała się między gości) i aby nikt z personelu nie podsłuchiwał rozmów internowanych. A zwłaszcza dwugodzinnej narady, która odbyła się podczas imprezy w „sali kominkowej”. Dostałem dwie osoby do pomocy, ale muszę stwierdzić, że niewiele miałem z nich pożytku. Woleli dyskutować z kolegami, zamiast dbać o bezpieczeństwo.

      Kilka dni przed zlotem pojechałem obejrzeć zamek. Porozmawiałem z kierowniczką i personelem o nadchodzącej imprezie, oraz zapoznałem się dokładnie z „topografią” zamku.
      Gdy w sobotę do zamku zjechaliśmy, zdziwiło mnie, że nie było kierowniczki obiektu (podlegał on pod PTTK), starszej nobliwej niewiasty pasującej do tego zamczyska. Zamiast niej jako „zastępca kierownika obiektu” obecny był tam młody mężczyzna. Jakoś dziwnie nie pasował mi on do „schematu”. Zauważyłem od razu, że lubi przystawać przy grupkach internowanych i przysłuchiwać się ich rozmowom. Postanowiłem go sprawdzić. Podszedłem do niego i poprosiłem aby (pod pretekstem przyniesienia lekarstw jednemu z gości) zaprowadził mnie do jednego z pokoi gościnnych. Podałem mu numer pokoju i czekałem na jego reakcję. A ów domniemany „zastępca kierownika obiektu” zbaraniał. Okazało się, że nie znał rozkładu pokoi gościnnych w zamku. Aby go jeszcze bardziej pogrążyć ruszyłem jednym z korytarzy z pokojami gościnnymi. On szedł za mną. Gdzieś w połowie korytarza nagle obróciłem się i powiedziałem do niego: pan jako zastępca kierownika obiektu powinien wiedzieć, że ten pokój jest w innym korytarzu. Tamtego po prostu zamurowało.
      Poinformowałem organizatorów, że mamy prawdopodobnie wtykę i że jest nią ów zastępca. Chyba mi za bardzo nie uwierzyli, bo byli przekonani, że zlot był tak zakonspirowany, iż SB nie miała szans o nim się dowiedzieć. Ja natomiast byłem innego zdania i dalej tego gagatka obserwowałem. Gdy w sali kominkowej zaczęła się narada, w ciągu pierwszych pięciu minut dwukrotnie odganiałem tamtego od drzwi. Przyłapałem go jak z uchem przyklejonym do drzwi po prostu bezczelnie podsłuchiwał.
      „Pan nie ma tutaj nic do podsłuchiwania” – zwracałem mu ostrym głosem uwagę, po której on natychmiast się zmywał.
      W naradzie nie brałem udziału, bo następne całe dwie godziny stałem jak cerber przed drzwiami. On w tym czasie kilkanaście razy przechodził w pobliżu. Jestem pewien, że gdybym drzwi nie pilnował, on podsłuchiwałby dalej.
      Później, po naradzie jeszcze parokrotnie w sali balowej parokrotnie próbował podsłuchiwać przy stolikach. Zawsze, gdy ja opuszczałem salę i sprawdzałem w korytarzach, czy nikt z personelu nie podsłuchuje ewentualnych rozmów w pokojach gościnnych (część gości małymi grupkami prowadziła w nich rozmowy) to on natychmiast pojawiał się na sali balowej i podsłuchiwał przy stolikach. Gdy wracałem – natychmiast szedłem do niego powtarzając jak mantrę „pan nie ma tutaj nic do podsłuchiwania”. Po paru takich napomnieniach tamten widząc mnie po prostu sam zwiewał. Wieczorem dał spokój i gdzieś zniknął. Podejrzewam, że w gabinecie kierowniczki spisywał raport z króciutkich fragmentów podsłuchanych rozmów.
      Ja choć trochę potańczyłem z moją żoną (wówczas jeszcze narzeczoną), cały czas byłem „na służbie” – sprawdzałem korytarze, bramę wejściową i miałem oko na personel, aby nie podsłuchiwał rozmów. Moi „pomocnicy” niestety nawalili na całej linii. Jeden z nich wypowiadał się w tym tekście w gadzinówce, ale o tym, że miał zadanie ochrony zlotu przed ewentualną inwigilacją SB nie wspomniał ani słowem. Nie miał się zresztą czym pochwalić bo kompletnie nic w tym kierunku nie zrobił.
      Tamtego SB-ka interesowały szczególnie stoły, przy których siedzieli szefowie opolskiej „S” (Jałowiecki i Chołodecki – mój „sobowtór” z Uherec). A jeszcze bardziej stolik z Waliszewskim z Katowic. Choć podsłuchiwał gdzie się dało, bo przy każdym stoliku byli ludzie, którymi SB interesowała się.

      Chłopaki/organizatorzy po imprezie byli pewni, że SB o zlocie dowiedziała się dopiero po fakcie. A ja im cały czas tłumaczyłem, że SB przemyciła do obiektu „zwiadowcę” i podstawiła go jako „zastępcę kierownika”.
      Podpytywałem o niego nawet personel, ale ten milczał jak zaklęty. Po prostu ten temat zbywali półsłówkami. Podejrzewam, że zastraszono ich sankcjami dyscyplinarnymi za „paplanie”.

      No i teraz pytanie – dlaczego organizatorzy właśnie mi powierzyli to zadanie. Odpowiedź jest prosta – znali mnie z obozu. Pół roku w więzieniu to dużo czasu, aby się nawzajem poznać. No i dlatego wiedzieli, że jestem „stworzony” do takich właśnie zadań.

      Tak więc Pańska ocena moich zdolności wywiadowczych i kontrwywiadowczych jest prawidłowa.

      I pomyśleć tylko Panie Michale, że kiedyś staliśmy po przeciwnych stronach barykady. A dzisiaj idziemy ręka w rękę…

      Polubienie

  • Mezamir:

   Niedawno na blogu CB pojawił się wpis pt: „9 lipca 2013 – Niklot Warszawa, zaprasza na spotkanie z profesorem Romualdem Szeremietiewem”

   Umieściłem tam jako pierwszy komentarz:

   (opolczykpl commented on 9 lipca 2013 – Niklot Warszawa, zaprasza na spotkanie z profesorem Romualdem Szeremietiewem .

   in response to bialczynski:

   ZAPROSZENIE Stowarzyszenie”Niklot” zaprasza na spotkanie z prof. Romualdem Szeremietiewem (AON) b. więźniem politycznym PRL i wiceministrem MON “Rola Rzeczypospolitej w Europie” Spotkanie odbędzie się w lokalu RN ul. Podwale 19 (wejście od strony podwórza) Dn. 9 VII (wtorek) o 18.00.)

   Ciekawi mnie, kiedy “Niklot” zaprosi samego ojca rebe dyrektora Rydzyka? Przecież on to taki słowiański patryjota.
   Szeremietiew, wł. Sheremetev, rosyjski krypto-Żyd z nazwiskiem przywłaszczonym od rosyjskiego rodu szlacheckiego
   http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A8%D0%B5%D1%80%D0%B5%D0%BC%D0%B5%D1%82%D0%B5%D0%B2%D1%8B
   jest jedną z gwiazd reberydzykowych TV Trwam i RM. Etatowy rusofob i dekomunizator. Zbrodniczość USA i NATO, ich ludobójstwa dokonane w Serbii, Afganistanie, Iraku, Libii, obóz koncentracyjny Guantanamo, mordowanie tysięcy ludzi przy pomocy dronów przez CIA wyraźnie mu nie przeszkadzają. Zła jest tylko Rosja. Bo broni się przed osaczającymi ją hordami najemników banksterów
   .”

   Jakieś pół godziny później CB usunął cały wpis!

   http://bialczynski.wordpress.com/aktualnosci/9-lipca-2013-niklot-warszawa-zaprasza-na-spotkanie-z-profesorem-romualdem-szeremietiewem/

   Polubienie

 13. Jakis czas temu na Onet.pl wymienialem uprzejme posty z katoliczka , ktora twierdzila ze Niklot jest jedny z zalozycieli /sympatykow Ruchu Narodowego i o czywiscie bylem w opozycji do jej twierdzenia, bo nie wyobrazalem sobie takiej sytuacji, ze jakikolwiek Rodzimowierca jakikolwiek Slowianin moze tak sie zaprzedac, ale widze zylem w uludzie , myslalem ze po tym co nasi przodkowie przeszli, my zachowamy jednosc przynajmniej w nienawisci do religi abrahamowych

  Polubienie

 14. Rodowód

  Poganin jestem! Poganin!
  Dwurogie chwalę księżyce!
  I lutą słowiańską Panię,
  Marzannę-Bogurodzicę!

  Światowied mnie ośmiooki
  W kontyny ciosanym Chramie
  Nauczył patrzeć w szerokie
  Słowiańskiej ziemi połanie!

  Używiodajnił Swarożyc
  I deszczów Lelum-Polelum!
  I skrzat co kołacz umnożył
  Płócieńca święconą bielą!

  Kupało jestem! Kupało!
  Goniący rodnicę Ładę!
  Gdy ziarno jarskie upałem
  W jęczmień włochaty układę!

  Gdy syrop nalewam w barcie,
  Drążone chłodne kołodzie,
  By biali pszczelniczy, starce
  Kołacze maczali w miodzie!

  Słowianin jestem! Słowianin!
  Od Światowieda dziedzicem!
  I lutej słowiańskiej Paniej,
  Marzanny-Bogurodzicy!

  Zygmunt Rumel, czerwiec 1941

  Bogurodzica

  Oto Ją widzę! – Bogurodzica –
  Maryja Panna z płomieniem w dłoni –
  W lutej koronie, jak błyskawica! –
  Lud płowowłosy do kolan kłoni! –

  Przed Nią rozwarła połań – ziemica –
  Miodząca słońca w drążone kadzie! –
  I jary jęczmień, jara pszenica –
  Paździore kłosy pod stopy kładzie! –

  Oto ją widzę! – Promiennoręka! –
  A przed Nią puszcza żywiczno-kora!
  A przed Nią bieży Wiślica w łęgach
  I pława Odra w liściastych borach! –

  Borami płynie! – Bursztynobarwa!
  U kolan wiedzie kmiety brodate –
  Lechy-Polany w płótnianych barwach –
  Co wozy toczą w woły rogate! –

  A przed Nią zbrojno Woje-Witezie –
  Wilczym pazurem w maczugi kłapią –
  Puszcza za puszczą ostępy wiedzie –
  Ciemne dubrowy bagnicą sapią! –

  Zbiegają bory garbato-dębe –
  Rosochy jeleń nozdrzami chrapie –
  I miedźwiedź wietrzy kosmatogęby –
  Racica turza mokradło chlapie! –

  Wiedzie je, wiedzie! Maryja wiedzie! –
  Pani Lechicka Święto-Bożyca! –
  Kłapią maczugi, szpony miedźwiedzie –
  Świeci korona jak błyskawica! –

  Chwalę Ją! Chwalę! – Chwali ziemica! –

  Zygmunt Rumel, październik 1941

  ———————-

  Takie wiersze potwierdzające tezę, że katolicyzm polski w swej istocie zawsze był i jest na wskroś słowiański. Jest co najwyżej kompromisem słowiańskiego ducha z siłami, dla których hierarchia jest ważniejsza niż wiec.

  Dopóki wiec nie stanie się dominującym trendem polityki nie ma szansy powstać wolna Polska. RN zdaje się nie zmierzać w tym kierunku.


  Basza:

  „Takie wiersze potwierdzające tezę, że katolicyzm polski w swej istocie zawsze był i jest na wskroś słowiański”

  Bzdura! Katolicyzm jest żydowski. Nie ma „polskiego katolicyzmu”. A katolicka „bogurodzica” to żydówka znad Jodranu. Okrzyknięta „matką boską”. Ze słowiańskimi Boginiami Przyrody nie ma ona nic wspólnego. Jedynie nachalne żydłactwo kreuje ją na „słowiańską” bogurodzicę. Co jest zwykłym oszustwem.
  opolczyk

  Polubienie

  • “Takie wiersze potwierdzające tezę, że katolicyzm polski w swej istocie ”

   Zupełnie jak McDonalds,on też jest polski,mamy „polskie” McD
   pracują w nich Polacy
   Co z tego że pracują na korzyść kolonizatorów?
   McDonaldy stoją w Polsce więc są „polskie”.

   Takie wiersze są co najwyżej zaklinaniem rzeczywistości i okłamywaniem samego siebie.
   Jestem katoliczką nie jestem żydówką-tak tak
   a kk w Norwegii też jest polski czy już norweski?
   A w Szwecji?
   A w Chinach?
   Neojudaizmy są zawsze i wszędzie ŻY – DOW – SKIE
   czy to się „wiernym” podoba czy nie.

   Admin

   Polubienie

 15. Z niepokojem czytam, że w Ruch Narodowy włączył się Niklot, antychrześcijańska formacja, która wprost szerzy pogaństwo i wiarę w bożki. To stoi w sprzeczności z deklaracjami o chrześcijańskim charakterze Ruchu Narodowego. Dlaczego wpuszczacie kogoś takiego w swoje szeregi?
  – Po pierwsze, Niklot nie jest żadnym związkiem religijnym i jako taki nie zajmuje się szerzeniem takiej czy innej religii. Jak sama ich nazwa mówi – są stowarzyszeniem „na rzecz tradycji i kultury”. To po pierwsze. Po drugie – rzeczywiście, odwołuje się przede wszystkim do przedchrześcijańskiej tożsamości plemion słowiańskich, które, ochrzczone, stworzyły później naród polski. Po trzecie, jako warunek współpracy postawiliśmy brak antykatolickiej propagandy, bo Ruch Narodowy nie jest ruchem kościelnym, ale naród polski jest narodem katolickim i ruch, który jest narodowym przyjmuje Katolicką Naukę Społeczną jako jeden ze swoich podstawowych wyznaczników. Po piąte – odsyłam do Deklaracji Ideowej Ruchu Narodowego, gdyby ktoś miał jakiekolwiek wątpliwości co do naszych pryncypiów.
  Po owocach ich poznacie?
  – Tak. Choć nie są katolikami, to sądzę, że reprezentują pewne pozytywne pierwiastki bieguna tożsamościowego. Szczerze powiedziawszy – często wolę rozmawiać z zewnętrznym wobec mojej wiary, ale pryncypialnym ideowo nie-katolikiem niż z wieloma zlewaczałymi katolikami, którzy idą na wszelkie kompromisy z demoliberalizmem. Bądźmy gorący albo zimni; dzisiejszemu Kościołowi nie zagraża Niklot, ale wewnętrzny rozkład odbywający się pod hasłem „pogodzenia się z tym światem”. Zagraża „letniość”, o której z taką pogardą czytamy w Piśmie Świętym.”

  „Ogłoszono skład Grupy Doradców Ruchu Narodowego, do której weszli m.in. prof. Ryszard Bender, prof. Jacek Bartyzel czy prof. Romuald Szeremietiew.” – oczywiście sami „wielcy” i „prawdziwi”: „Polacy”, „katolicy”, „monarchiści”, „narodowcy”, „patrioci” etc. – tylko jakoś tak się „dziwnie” składa, że oni wszyscy (włącznie z m.in. Michalkiewiczem, Ziemkiewiczem, Zawiszą, Winnickim, Holocherem i Marianem Kowalskim) są potomkami neofitów i mają pochodzenie żydowskie…

  Za komentarzami do: http://idb.nowyekran.net/post/93825,kompromitacja-uczestnikow-kongresu-ruchu-narodowego

  W nawiązaniu do tematu przytaczam jeszcze poniższe fragm. innego tekstu:

  „Czy pogaństwo jest obecnie zagrożeniem w Polsce?
  – Nie sądzę. Pogańskie wierzenia nie stanowią jakiegoś wielkiego zagrożenia. Mam tu na myśli oczywiście jakieś cofnięcie się do Światowida czy epoki przedchrześcijańskiej. Polacy mają tysiącletnią tradycję chrztu i nawet w ludziach niewierzących pozostają odruchy chrześcijańskie. Pogańskie wierzenia to raczej element pewnego folkloru, pewnej kontestacji. Dotyczy niewielu osób. Bardziej niepokojące jest zjawisko tzw. neopogaństwa.
  Na czym ono polega?
  – Neopogaństwo pojawia się wewnątrz ludzi wierzących, praktykujących, którzy przestają wierzyć w Boga Jedynego. Natomiast wewnątrz tradycji, kultury, liturgii chrześcijańskiej zaczynają myśleć trochę po pogańsku.
  (…) Pytałam o to, czy pogaństwo stanowi zagrożenie, ponieważ według informacji „Rz” w lipcu ma się odbyć pierwszy ogólnopolski zjazd pogan. Czy pogaństwo w formie prezentowanej przez uczestników takiego zjazdu stanowi realne zagrożenie dla Kościoła czy może jest nim raczej rosnąca ilość tzw. niepraktykujących katolików?
  – Zdecydowanie to drugie zagrożenie jest o wiele bardziej poważne. Pogaństwo, które rozprzestrzenia się w sposobie myślenia, odczuwania, reagowania zwłaszcza na cierpienie, na nieprzychylne zdarzenia życia. Człowiek w takich momentach często manifestuje brak przywiązania do pierwszego przykazania. Zaczyna odwoływać się do tzw. szybkich środków rozwiązywania problemu. To jest niebezpieczne. Sam fenomen wyznawców religii pogańskich to żadna nowość. Z tym zjawiskiem mamy do czynienia w Polsce przynajmniej od kilkunastu lat. Ale ono się nie rozprzestrzenia. Jest marginalne i pojawia się tylko w czasie wakacji. Bardziej niebezpieczne jest przefiltrowanie świadomości chrześcijan, katolików, którzy wytracają swoje przekonanie do Ewangelii i miłość do Chrystusa. W niektórych momentach życia zaczynają odwoływać się do zjawisk typowych dla pogaństwa.”

  Za: http://www.fronda.pl/a/wiekszym-zagrozeniem-niz-zjazdy-pogan-jest-tzw-neopoganstwo-ktore-rozprzestrzenia-sie-w-sposobie-myslenia-takze-katolikow,28965.html

  PS:

  http://nikander.nowyekran.net/post/93980,gospodarka-narodowa-czyli-bez-certyfikatu-koszernosci

  http://nikander.nowyekran.net/post/95145,jak-odzyskamy-slowianska-wspolnotowosc-w-gospodarce

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/psyop-i-taktyka-oszustwa-podstawowe-zasady-dzialania-zydow-2013-06

  http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/poznaj-zyda/pochodzenie-nazwisk-zydowskich/

  Palikot Żydem?: http://urbas.blog.onet.pl/2010/10/02/palikot-zydem/

  „Żydzi zamieszkali na terenie Prus nie posiadali nazwisk więc w XIX rozporządzeniem władz nazwiska te im nadawano obowiązkowo. Złośliwi urzędnicy nadawali często nazwiska śmieszne lub dziwaczne. Stąd mamy Rubinsteinów (Rubin- kamień szlachetny),Goldbergów ( złota góra), Bernstein (Bursztyn), Rosenberg (różana góra) i setki im podobnych.
  W Polsce natomiast nadawano nazwiska Żydom przechodzącym na katolicyzm. Tu również fantazja urzędnicza stworzyła szereg nazwisk np. pochodzących od nazwy miesiąca chrztu: Styczeń, Lato, Lipiec,Grudzień, Majewski, Kwieciński itp. Ponadto fakt konwersji utrwalano w nazwiskach typu: Nawrot, Nawrocki.”

  Onomastyka – Pochodzenie nazwisk żydowskich: http://kulturalny.blox.pl/2008/03/Onomastyka-Pochodzenie-nazwisk-zydowskich.html

  „Znana rodzina bankierów-finansistów, której antenat Lejba (Leopold) Kronenberg w 1845 r. przeszedł na kalwinizm, była znana jako jedna z pierwszych rekinów finansowych w Warszawie. Pozwalał dla splendoru uczestniczyć w swym konsorcjum… arystokracji polskiej (Zamojscy, Potoccy). Dla pozyskania dla swych celów społeczeństwa polskiego wydawał polskojęzyczną „Gazetę Polską”. To jego sportretował Kraszewski w powieści „Żyd”. W owym czasie uważano go za intruza w społeczeństwie polskim. Prowadził działalność charytatywną w instytucjach żydowskich.”
  „Żydem był zmarły w 1929 roku poeta, Antoni Lange. Był to rasowy semita implantowany do polskiej poezji. Uciekał w czysty, przerafinowany intelektualizm, starając się w swej poezji nie dotykać zagadnień swej rasy. Ucieka do motywów świata antycznego, naśladuje nawet sonety wedyjskie, mity o bogach z wyspy Tonga – a nic o Judei. W poemacie „Latający Holender” kamufluje jako bohatera Żyda, o którym mówi, że jest skazany na wieczną tułaczkę, nie będąc w stanie żyć własnym życiem. Szkoda, że nie podaje jednak przyczyn żydowskiego tułactwa: obłędnej, zawsze tej samej idee fixe o panowaniu nad innymi, wyzysku ich i władzy nad gojami. Słusznie natomiast napisał, że religia żydowska to przyrodzone kalectwo duchowe, obłęd mroku i karykaturalna deformacja (O sprzecznościach sprawy żydowskiej, W-wa 1911). Ano, nic dodać. Demaskuje też Żydów jako wiecznych koczowników. Potępia też syjonizm jako ideę bałamutną.”
  „Żarliwy i czołowy antysemita, Stanisław Piasecki, redaktor tygodnika Prosto z Mostu, rzecznik idei rasizmu… urodził się z matki Żydówki, Gizeli Zylberfeld, córki Izraela.”
  „Królewska rodzina Poniatowskich wzięła swój początek od przechrzty pochodzącego z Litwy.”
  Za:
  Nazwiska żydowskich przechrztów – neofitów w Polsce: http://www.polskapartianarodowa.org/tp/index2.php?option=com_content&task=view&id=412

  Gawędy o nazwiskach – o nazwiskach żydowskich cz.1:
  http://www.tgcp.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=257
  O nazwiskach żydowskich cz. 2 – nazwiska neofitów:
  http://www.tgcp.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=258
  O nazwiskach żydowskich cz. 3 – nazwiska neofitów c.d.:
  http://www.tgcp.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=259

  Polubienie

 16. Brawo Panie Opolczyk !! Sukces ! Widzę ,że ściąga Pan męty Żydowskie z całej Europy które znają język Polski. Plują ,Żydzą i sieją dezinformację za chwilę powiedzą , że Jezus był kobietą ! Mazowszak twierdzi, iż szeregowi członkowie powinni wystąpić ze stowarzyszenia NIKLOT , Chłop urodził się chyba na stole partyjnym Pierwszego Sekretarza KC PZPR lub w rodzinie jakiegoś Rabe co zresztą jest bez różnicy! Wódz ma zawsze rację reszta to bydło ! Żydłactwo zawoalowane pięknymi Słowiańskimi Nickami atakuje Białczyńskiego za jego OBIEKTYWIZM !! w obszarze kulturowym i religijnym. Żydłaki mają problem ! fakty bez zabarwień religijno politycznych jest bardzo trudno zaatakować i deprecjonować gdyby udało Im się wprowadzić ACTA to z Panem i Białczyńskim załatwili by sprawę w 5 minut, a tak muszą walczyć bez przewagi po ich stronie. Wielu piszących tutaj identyfikuje się z religią i kulturą Słowiańską a atakują się nawzajem jak Żydowskie psy ! :))

  Pimpuś:

  U Czesława Białczyńskiego oddzielam i traktuję osobno dwie rzeczy – jego wkład w promowanie Słowiańszczyzny, a zwłaszcza jego monumentalną Mitologię Słowiańską – i niestety jego teksty polityczne, oraz komentarze na ten temat, które uważam za wybitnie dezinformacyjne i szkodliwe.
  Krytyka jego poglądów politycznych jest w moim przekonaniu jak najbardziej uzasadniona i sam to robiłem na jego blogu. Natomiast to co pisał np. Mazowszak o Mitologii Słowiańskiej Białczyńskiego jest taką samą szkodliwą propagandą i taka u mnie będzie piętnowana.
  opolczyk

  Polubienie

  • ( – – – )

   Komentarz usunięty.

   Zprowokowany:

   Dość podgrzewania atmosfery dyskusji. Chcesz się lać po pysku z ktosiem – piszcie do siebie prywatne maile. Dokąd nie przestaniesz podgrzewać atmosfery dotąd masz szlaban.
   U mnie jest miejsce do dyskusji a nie do emocjonalnych przepychanek. Skasowałem większość Twoich komentarzy, bo zacząłeś zaczepiać kilku dyskutantów bez żadnego powodu!
   Chcesz robić zadymy, pyskówki, dyskusje „o niczym” – rób to gdzieś indziej.
   „Ktoś” ma szlaban u Białczyńskiego – Ty u mnie. I wreszcie zapanuje spokój.
   opolczyk

   Polubienie

  • Panie Andrzeju,

   pisząc o tym jednym worku dla Białczyńskiego, miałem na myśli wszystkich tu obecnych. Bowiem zmierzało już do tego, aby Białczyńskiego ukamieniować znanym zwyczajem.
   Dorobek jego jest nazbyt cenny dla odradzającej się pogańskiej Polski, żeby tak niefrasobliwie z niego zrezygnować. Tedy, jak też Pan powyżej pisze, dyskutujmy z Białczyńskim, ale nie lejmy go na odlew. Zrobił głupstwo. Czyż więc my głupstw nie robimy, byśmy byli tak bezlitosnymi sędziami?
   Kiedyś przytoczyłem tu słowa Jarosława Marka Rymkiewicza o roli Kaczyńskich i PiS-u. Też uważam je za głupstwo. Ale nigdy mi nie przyszło do głowy, ażeby książki Rymkiewicza wyrzucić na śmietnik.

   Polubienie

 17. ( – – – )

  Komentarz usunięty.


  Pejsbuk:

  Już kiedyś próbowałeś u mnie namieszać:

  https://opolczykpl.wordpress.com/2013/06/12/antyslowianski-plugawy-belkot-odmozdzonego-katolika/#comment-37888

  Odpowiedź Jaksara wszystko wyjaśniła:

  https://opolczykpl.wordpress.com/2013/06/12/antyslowianski-plugawy-belkot-odmozdzonego-katolika/#comment-37974

  Obecnie przyrównujesz Mitologię Białczyńskiego do produktów spożywczych czy do ilości rzeczywistego mięsa w parówkach. I pytasz ile jest cukru w cukrze.
  Możesz takie rzeczy pisać u siebie na pejsbuku. Ale nie u mnie.
  opolczyk

  Polubienie

  • PejsBuk:

   Po namyśle dorzucę kilka uwag.

   Zarzucasz Białczyńskiemu, że jego mitologia to beletrystyka i fantazja. Przyznać jednak musisz, że bazuje ona na solidnej bibliografii i wiedzy z kilku przynajmniej dziedzin (historia, etnografia, lingwistyka, genetyka).
   A czym jest mitologia grecka – zapytam? Przecież to też tylko beletrystyka i fantazja starożytnych nieznanych autorów, którzy ustne przekazy ludowe ubrali dzięki ich fantazji i wyobraźni w zachowane dla nas, spisane w beletrystycznej formie, mity greckie. Różnica pomiędzy nimi polega na tym, że mitologia grecka pokryta jest szacowną patyną starożytności, a na mitologii Białczyńskiego jeszcze do końca nie wysechł „atrament” i farba drukarska. Poza tym jedna i druga jest dziełem fantazji i wyobraźni opartych na zachowanych przekazach. W przypadku mitologii słowiańskiej autor miał dodatkowo możliwość wykorzystania różnych dziedzin nauki.
   Podejrzewam, że wszyscy krytycy mitologii Białczyńskiego zazdroszczą mu po prostu jego przeogromnej wiedzy o Słowiańszczyźnie. I dlatego kopią pod jego mitologią i pod nim dołki. A pewien jestem tego, że ani jeden z nich nie podjąłby się napisania podobnie monumentalnego dzieła.

   Polubienie

 18. Osobiście nigdy nie uważałem grupy Niklot za poważny ruch słowiańsko narodowy, przede wszystkim przez ich retorykę i mocno jednoznaczny wygląd ich członków. Niestety Niklot zawsze kojarzył mi się z grupą łysych kiboli w glanach ” zamawiających pięć piw ” – co zresztą dobrze widać po zdjęciach zamieszczonych na stronie internetowej Niklota. Moja propozycja jest natomiast taka i proszę Opolczyka o kontakt w tej sprawie na adres ppsr.piwosznik@poczta.fm

  Zapraszam do dyskusji nad pomysłem utworzenia ugrupowania politycznego pod nazwą Polska Partia Słowiańsko – Rodzimowiercza.

  http://www.rbi.webd.pl/phpBB/viewtopic.php?f=9&t=12147 – forum główne

  http://www.forum.polityka.org.pl/viewtopic.php?t=6942&postdays=0&postorder=asc&start=0 – forum główne 2

  http://forumwolnosciowe.cba.pl/showthread.php?tid=242

  Prototypowe założenia PPSR przewidują

  1. Przywrócenie / zwiększenie i promowanie produkcji rodzimej. Likwidacja polskich stoczni i doprowadzanie do upadku polskich zakładów pracy powinny zostać uznane za przestępstwo.

  2. Wprowadzenie ekologicznych rozwiązań, np. zalesianie, naturalna żywność, ekologiczne domy – jednym z największych problemów współczesnego świata jest postępująca dewastacja środowiska naturalnego przez np. wycinanie lasów pod i tak nieudane inwestycje, zaśmiecanie jeszcze istniejących lasów, zanieczyszczanie wód gruntowych.

  3. Likwidację senatu.

  4. Zmianę ustawy o szkolnictwie – likwidacja Gimnazjum i powrót do 8 klasowej podstawówki i 4 letniego liceum-5 letnie technikum. Usunięcie religii ze szkół, oraz wprowadzenia podstaw wiedzy o mitologii Słowian. Nauka przedmiotów matematyczno przyrodniczych od najniższych klas podstawówki, oraz wpajania najmłodszym zasad kultury osobistej czyli zasad właściwego zachowywania się w społeczeństwie, oraz szacunku dla zwierząt. Powrót mundurków szkolnych we wszystkich szkołach.

  5. Więzienia miejscem przymusowej pracy społecznej- zgodnie z zasadą więzienie to nie hotel, kara to nie wyjazd na wakacje – resocjalizacja poprzez pracę. Więzień powinien zarabiać na swoje utrzymanie w więzieniu wykonywaniem ciężkich robót fizycznych, 15 godzin dziennie. Wygody i prawa więźnia do widzeń ograniczone do minimum. Jak powszechnie wiadomo obecne zakład penitencjarne nie są miejscem odbywania kary i poddawania się resocjalizacji. Zakłady karne stały się klubami wymiany doświadczeń, umiejętności i nawiązywania nowych przestępczych kontaktów. Co sprytniejsi gangsterzy potrafią kierować swoimi grupami zza więziennych krat. Obowiązkowa kastracja chemiczna dla gwałcicieli i pedofili

  5. Upaństwowienie dużych przedsiębiorstw, od których zależy bezpieczeństwo polskiej gospodarki.

  6. Uproszczonie systemu podatkowego.

  7. Ograniczenie importu i zwiększenie roli polskiej wsi.

  8. Zlikwidowania diet i imunnitetów poselskich

  9. Zniesienia konkordatu, usunięcia katolickich, żydowskich, islamskich symboli religijnych z przestrzeni publicznej

  10. Bezwzględnego zakazu wykonywania tzw uboju rytualnego w granicach Słowiańszczyzny ( w naszym wypadku Polski ). Zwiększenia i bezwzględnego egzekwowania kar za znęcanie się nad zwierzętami.

  11. Zapobieganie bezprawnej reprywatyzacji, ochronę lokatorów przed ” czyścicielami ” kamienic.

  12. Obronę praw działkowców do posiadania zajmowanych działek.

  Muszę uprzedzić że nie jest to program partii ale ogólna wizja i kierunek w którym partia miałaby iść. Na różnych forach internetowych szukam inteligentnych i pracowitych osób którym nie są obojętne dalsze losy Polski aby pomogły mi stworzyć dobry program polityczny a przede wszystkim pomogły mi stworzyć nowe, solidne fundamenty rozwoju, nauki i pracy dla dobra naszego kraju.
  Jak wiemy przedstawiciele obecnej sceny politycznej zawiedli i co można zaobserwować na co dzień dla utrzymania się przy korytach są gotowi kłamać, mamić i oszukiwać. Czas aby odsunąć ich od władzy.
  Droga którą zamierzam iść nie jest prosta i nigdy nie powinna być. Rzeczy wielkich nie osiąga się łatwo i nigdy przy aprobacie tłumów. Dopiero efekt żmudnej pracy może zyskać szerokie poparcie i pociągnąć za sobą miliony.
  Wiele osób na różnych forach zarzucało mi populizm oraz próbę ustanowienia rodzimowierstwa dominującą religią. Otóż to co dla wielu obywateli Polski jest populizmem, w innych wysoko rozwiniętych krajach gdzie ludzie nie muszą martwić się o swoją przyszłość jest cechą i częścią ustroju tych państw i nikt nigdy nie myślał o tych rozwiązaniach jak o szkodliwym populizmie. Co do rodzimowierstwa w tytule partii to ugrupowanie Polska Partia Słowiańsko – Rodzimowiercza nie łączyłoby jakichkolwiek obrzędów religijnych z uprawianiem polityki. Wiara wiarą ( w przypadku PPSR ma być to rodzimowierstwo, pogaństwo jak mówi Opolczyk opolczykpl.wordpress.com/ ) a polityka polityką i nie należy łączyć jednego z drugim ( chociaż nie będe ukrywał że ” przepchanie ” słowiańkich wierzeń to dla mnie całkiem kusząca perspektywa ). Natomiast nic nie stoi na przeszkodzie przetransferowania wartości rodzimowierczych do programu partii bez otwartego odprawiania obrzędów plemion Słowińskich ( partie polityczne typu PiS robią to samo z katolicyzmem popierając prymat kościoła, bratając się z Rydzykiem, Flaszką – Głódziem itp)

  Wartości są dużo ważniejsze od obrzędów. Moja propozycja wprowadzenia do programu nauczania w szkołach mitologii Słowian dotyczy tego że mitologię tą należy traktować przede wszystkim jako spoidło, nić braterstwa i porozumienia pomiędzy wszystkimi narodami słowiańskimi. Zresztą nie tylko słowiańskimi gdyż porównując starożytne politeistyczne wyznania z całego świata można dojść do wniosku że wszystkie opowiadają tę samą historię o bogach – przodkach – nauczycielach.

  Określenie ” Rodzimowiercza ” w tytule partii jest więc jedynie domyślne i oznacza że w szeregach PPSR nie będzie miejsca dla osób otwarcie lub skrycie agitujących za dominacją religii abrahamowych, a także że nie będzie w nim miejsca dla postaw liberalnych i multikulturowych, natomiast mile będą widziane osoby wyznające rodzimowierstwo.

  Oczywiście jestem otwarty na wszelkie sugestie także i w kwestii rodzimowierstwa. Zapraszam do KONSTRUKTYWNEJ dyskusji.

  WPROWADZANIE EKOLOGICZNYCH ROZWIĄZAŃ

  W przypadku znacznej większości miast gdzie „żondzi” przedstawiciel PO w sprawach utrzymania terenów zielonych panuje nie tyle arogancja co wesoła głupota urzędników wydających pozwolenia na wycinkę drzew ( miejscowość Zagnańsk http://uwaga.tvn.pl/220,news,64705,wide … uwagi.html ) oraz prawdopodobnie przekonanie że miasto rozwinięte to miasto zabetonowane i śmierdzące spalinami. Prawo ochrony środowiska istnieje tylko po to żeby być w systemie prawnym. Gorzej z jego przestrzeganiem ( http://zatorze.gliwice.pl/czytelnia.php5?id=88 ) bo tak naprawdę jest olewane z góry na dół.
  Jedną z niewielu osób walczących o utrzymanie dobrego stanu terenów zielonych jest dr inż. Piotr Tyszko – Chmielowiec ze stowarzyszenia Drogi dla Natury który zgłasza swoje propozycje nieinwazyjnych dla środowiska naturalnego sposobów budowy dróg i autostrad. Są to jak najbardziej realne i możliwe do wprowadzenia w życie projekty jednak jego inicjatywy są odrzucane już na starcie.
  Istnieje bardzo wiele sposobów na ochronę środowiska naturalnego przy jednoczesnym rozwijaniu infrastruktury nowoczesnego miasta. Przykładem nowoczesnego budownictwa niech będzie projekt budowy ekologicznych miast których główny element będą stanowić wieżowce – ” kamienne kopczyki ” ( http://vincent.callebaut.org/page1-img-asiancairns.html )
  zaprojektowane dla graniczącej z Hongkongiem aglomeracji Shenzhen przez biuro architektoniczne Vincent Callebaut Architects. Mają być w największym stopniu samowystarczalne i przyjazne dla środowiska oraz mieszkańców, pozwalać oszczędzać wodę i energię, nie emitować zanieczyszczeń.
  Gwanggyo ( http://www.google.pl/imgres?imgurl=http … AQ&dur=919 )
  Korea Południowa szukała rozwiązania urbanistycznego dla wspólnoty o gęstym zaludnieniu i zamiast tradycyjnych bloków holenderska pracownia MVRDV zaproponowała budynki w kształcie zielonych kopców termitów. Mają się wtopić w pagórkowaty krajobraz rozciągający się na południe od Seulu, gdzie zabudowane (i zasnute smogiem) są głównie doliny, a wzgórza pozostają zielone. W najwyższych kopcach powstaną domy, w tych niższych i szerszych – urzędy, szkoły, kina i sklepy.
  Ekomiasteczko skrojono na potrzeby 77 tysięcy osób. Domy bez kantów otoczono tarasami, które piętrzą się jedne nad drugimi. Ich brzegi porasta żywopłot podlewany wodą spływającą z poziomu na poziom.
  Wieżowce są przeszklone, a w ich wnętrzach znajdują się liczne atria, co ułatwia ich wentylację i dostęp naturalnego światła. Data ukończenia inwestycji na razie nie jest znana.
  Istnieje również projekt budynków produkujących energię :http://gadzetomania.pl/2008/06/26/obrot

  POTRZEBA ZAPOBIEGANIA BEZPRAWNYCH REPRYWATYZACJI

  cytując za Dziennikiem Trybuna z dn. 14 czerwca
  Nieodłącznym elementem polskiej reprywatyzacji jest łamanie prawa i bez troski o mienie publiczne. Często dzieje się tak przy bierności lub aprobacie władz samorządowych. Największym grzechem sędziów oraz urzędników decydujących o zwrocie nieruchomości jest łamanie art. 224 K.C. który mówi że w rozliczeniach między potencjalnym właścicielem a osobą zobowiązaną do zwrotu mienia należy uwzględnić nakłady, jakie poczynił władający podczas posiadania mienia. Nakłady te trzeba rozliczać od razu, a nie w przyszłości, dopiero po oddaniu majątku. Art 231 K.K. mówi że ten kto zwraca mienie bez odliczania nakładów łamie prawo. Urzędy i sądy z reguły nie liczą jednak nakładów poczynionych przez państwo. Jak na razie żaden urzędnik a tym bardziej sędzia nie został skazany za zaniedbania podczas działań reprywatyzacyjnych.
  Prokuratura prowadzi śledztwo dotyczące bezprawnej sprzedaży 27 kamienic w Przemyślu i Jarosławiu które przed wojną należały do żydowskich właścicieli. Urzędnicy samorządowi uczestniczący w tych działaniach podejrzewani są o niedopełnienie obowiązków za co grozi do 3 lat pozbawienia wolności. O całym procederze zawiadomili lokatorzy, BEZPARDONOWO EKSMITOWANI PRZEZ NOWYCH ” WŁAŚCICIELI ” KAMIENICY.
  W wyniku śledztwa przeprowadzonego przez Łódzką prokuraturę dotyczącego nielegalnego przejmowania kamienic resztowano dwie osoby ale wyłudzaniem nieruchomości zajmowała się duża grupa. Jedni wyszukiwali W POROZUMIENIU Z MIEJSKIMI URZĘDNIKAMI stare domy, ustalając kim byli ostatni właściciele i sprawdzając czy pozostali po nich jacyś spadkobiercy. Inni zdobywali fałszywe testamenty. Gdy oszuści mieli już korzystne orzeczenie sądu łódzcy urzędnicy szybko podejmowali decyzję o przekazaniu im domów.
  Podejrzewa się że tym sposobem zostało bezprawnie przejętych i ” wyczyszczonych ” ( w samej Łodzi ) ponad 70 kamienic

  PROMOWANIE I ZWIĘKSZANIE PRODUKCJI RODZIMEJ

  W dzisiejszej Polsce najlepszą reklamę i przez to najlepsze wzięcie mają zagraniczne produkty zaczynając od np takich proszków do prania z których najlepsze, wg powszechnej reklamy, są te z Niemiec – i Polacy kupują te proszki z Niemiec, pomimo że i tak najlepsze i tańsze są polskie produkty z chociażby Polleny.

  Nie mamy w Polsce produkcji polskich samochodów( kilka FSO Warszawa M20-57 do dzisiaj jeździ po Śląsku), Polacy wolą kupować rowery zagranicznych firm mimo że Romet robi rowery wysokiej jakości i dużo tańsze, nie mamy produkcji polskiego sprzętu informatycznego – pomimo że mamy doskonale wykształconych i zdolnych specjalistów z tej dziedziny ( absolwenci AGH skonstruowali ostatnio robota który zostanie wysłany w przyszłości na Marsa, patent dostanie jakaś firma z USA ).
  Tak naprawdę z poziomem wiedzy niektórych absolwentów np takiego AGH czy krajowych politechnik moglibyśmy się zastanowić nad możliwością stworzenia polskiej ” Doliny Krzemowej „.
  Po pewnym czasie moglibyśmy eksportować za granicę polski sprzęt komputerowy najwyższej jakości. Jak na razie uprawiając ” turystykę urzędniczą ” widzę że polskie biura nie posiadają ani jednego polskiego sprzętu.

  SZKOŁA I EDUKACJA

  Przyjrzyjmy się ostatnim wydarzeniom z Polski :

  – Szesnastolatek zabił sklepikarza bo sklepikarz nie dał się okraść. Jak się później okazało gówniarz był wielokrotnie karany za rozboje i kradzieże

  – W Zabrzu student bestialsko zabił 22 koty. Przy zatrzymaniu przez Policję drwił z funkcjonariuszy

  – W Krakowie 23 – latek został zabity maczetami przez młodocianych gangsterów

  – seria zabójstw dokonywanych przez młode matki na własnych dzieciach

  Takich przypadków będzie coraz więcej. Zachodzi pytanie – co państwo w obecnym kształcie robi nie tak że coraz młodsi schodzą na kryminalną ścieżkę???
  Ryba psuje się od głowy jak to mawiają i nie jest to wina młodych ludzi że reprezentowane przez szkoły państwo nie jest w stanie ich wychować, wpoić pozytywnych wartości. Problem leży w tym że szkoła nie przeprowadza procesu socjalizacji. Szkoła w obecnym kształcie nie spełnia swojego podstawowego zadania jakim jest edukacja młodego człowieka. Ocena z zachowania zyskała marginalne, jeżeli nie zerowe znaczenie, uczeń ” ślizga ” się pomiędzy klasami od podstawówki do szkoły średniej – z klasy do klasy przechodzą coraz gorzej wyedukowani uczniowie. Zakres materiału z podstawowych dla rozwoju kraju przedmiotów – matematyki, chemii, fizyki, biologii praktycznie nie zmienia się od gimnazjum do szkoły średniej, podczas gdy przedmioty te powinny być wykładane stopniowo od najniższych klas podstawówki.

  Stąd moja propozycja o zmianach ustawy o szkolnictwie. Co do zlikwidowania gimnazjów i powrót do ośmioklasowej podstawówki – nie będę używać delikatnej retoryki – gimnazja to największe fabryki głąbów i młodocianych kryminalistów. Przez zmianę szkoły i otoczenia młodemu człowiekowi daje się złudną iluzję dorosłości. W nowym otoczeniu bachor nie zna nikogo a pozycję w stadzie zdobywa ( nazwijmy to umownie ) gangsterką. Gimnazja powielają materiał z podstawówki nie przekazując kolejnego etapu wiedzy.

  Obywatele deliberują z politykami – kretynami o tym czy uczestnictwo do szkoły podstawowej nie powinno rozpoczynać się już 6 roku życia. Moim zdaniem już 5 latki powinny zaczynać edukację. Wtedy dobrym pomysłem byłoby przedłużenie etapu podstawówki do 9 lub nawet 10 lat. Problemem pozostałoby odpowiednie przygotowanie szkół na przyjęcie tak młodych ludzi ale myślę że udałoby się to zrobić.

  Przydałaby się też reforma zawodówek. Obecnie do szkół zawodowych trafiają uczniowie którzy na etapie gimnazjum mieli poważne problemy z nauką a w wielu przypadkach także z prawem. Modne wśród polityków jest ostatnio bredzenie, że jest za dużo nieprzygotowanych do pracy absolwentów studiów wyższych, brak jest natomiast wykwalifikowanych np spawaczy, dekarzy, elektryków itp. murarzy. Ja natomiast twierdzę że trudno wymagać od człowieka który radził sobie dobrze lub bardzo dobrze w początkowym okresie nauki i nie miał zatargów z prawem, aby zechciał pójść do zawodówki – czytaj trafić do środowiska marginesu społecznego najczęściej ogolonych na zapałkę łysych kretynów po wyrokach ( nie wrzucając do jednego wora wszystkich uczniów zawodówek ).

  Nie mam też dobrego zdania o nauczycielach. Pewnie niewiele osób zdaje sobie z tego sprawę ale nauczyciel wciskający kit uczniom od podstawówki do szkoły średniej zarabia więcej od wykładowcy / pracownika naukowego szkoły wyższej. I osiąga to MNIEJSZYM NAKŁADEM PRACY I WYSIŁKU UMYSŁOWEGO
  Aby wykładowca / pracownik naukowy uczelni wyższej mógł się na niej utrzymać musi przechodzić etap : prowadzący ćwiczenia ( laboratorium ) magister —- pisanie artykułów do punktowanych czasopism —- doktorat —-pisanie artykułów do punktowanych czasopism —- habilitacja —- pisanie artykułów do punktowanych czasopism —- i jeżeli chce profesor nadzwyczajny a później zwyczajny oraz oczywiście do emerytury musi pisać artykuły do punktowanych czasopism.

  Nauczyciele etapów od szkoły średniej do szkoły podstawowej powinni moim zdaniem stale podnosić swoje kwalifikacje od magistra do doktora habilitowanego i też pisać artykuły do renomowanych czasopism. Dlaczego??? W celu po pierwsze ciągłej weryfikacji posiadanej wiedzy, po drugie dlatego że zasób odkrywanych wiadomości o świecie z dziedzin typu fizyka, astrofizyka, chemia, biologia, genetyka ciągle narasta. Uczeń powinien nabywać przede wszystkim nową wiedzę.

  Polubienie

  • W obecnej sytuacji w Polsce jesteśmy dopiero na etapie wykluwania się polskiej współczesnej myśli politycznej, w czym czynny udział bierze min.Opolczyk , osoby z Wierni Polsce Suwerennej: Paweł Ziemiński i Dariusz Kosiur oraz współpracujący z nimi Marek Głogoczowski oraz wiele innych osób ,których nie wymieniłem. Tworzenie programów bez myśli politycznej jest bezmyślne i przedwczesne. Polskę czeka długa droga do pokonania.Do wolności. Przyspieszanie , do czego nawołuje Ruch Narodowy to zamierzone samobójstwo. Co pozostaje na obecnym etapie do zrobienia? Praca u podstaw. Metamorfoza świadomości Polaków, by w końcu zrozumieli jak są rolowani przez bandę cwaniaków. Bez zmiany świadomości niczego nie osiągniemy, ani jutro, czy też w dalszej perspektywie.


   Panie Michale:

   Dorzuciłbym jeszcze stronę PMN:
   http://myslnarodowa.wordpress.com/
   oraz blog pe.1984:
   http://palmereldritch1984.wordpress.com/
   Także blog mojego przyjaciela Piotra Beina:
   http://piotrbein.wordpress.com/
   U Astromarii też nie znajdzie się bzdurnej propagandy czy dezinformacji:
   http://astromaria.wordpress.com/
   opolczyk

   Polubienie

  • Piwosznik:

   Pan Gerwazy ma rację – tekst założeń jest zbyt rozwlekły. Na początek powinno być garść głównych założeń możliwie zwięźle i krótko.
   np tak:

   Postulaty polityczno – gospodarcze:

   1. Występienie Polski z bilderbergowskiej Unii Jewropejskiej i zerwanie konkordatu z Watykanem!
   2. Wystąpienie Polski ze zbrodniczego, banksterskiego NATO!
   3. Nacjonalizacja banków. Pieniądze emituje państwo a nie banksterzy!
   4. Likwidacja złodziejskich giełd.
   5. Nacjonalizacja kluczowych gałęzi gospodarki – przemysł wydobywczy, metalurgia, energetyka, komunikacja, transport.
   6. Odbudowa armii wykorzystywanej JEDYNIE do obrony granic Polski i do pomocy w ew. klęskach żywiołowych.
   7. Delegalizacja agenturalnych partii realizujących obce interesy.
   8. Trybunały ludowe dla zdrajców, renegatów i agentów obcych interesów bez względu na zajmowane stanowiska.
   9. “Odkręcenie” trwającego od 1989 roku szabru majątku narodowego w ramach złodziejskiej “prywatyzacji”. Przywrócenie państwu stanu posiadania z roku 1989.

   Postulaty kulturowo – społeczne:

   1. Odbudowa i otoczenie opieką państwa naszej własnej, słowiańskiej, pogańskiej, przedżydowskiej tradycji, kultury i tożsamości.
   2. Oddanie Rodzimowiercom wszystkich zagrabionych przez katolicyzm pogańskich miejsc kultu.
   3. Zakaz finansowania przez państwo kościołów i religii wrogich kulturze słowiańskiej.
   4. Oczyszczenie przestrzeni publicznej z symboli żydowskich religii monoteistycznych, wrogich Duchowi Słowiańszczyzny.

   Co do pomysłu założenia Polskiej Partii Słowiańsko – Rodzimowierczej…

   W sumie pomysł jest niby dobry. Tylko czy istnieje szansa stworzenia liczącej się siły politycznej? Z moich obserwacji wynika, że np. środowisko rodzimowiercze jest rozbite. Nawet na reklamowany zlot w Łodzi nie jadą niektóre zarejestrowane związki i organizacje. Gdyby była to partia „świecka” – Polska Partia Słowiańska – odpadałyby spory „dogmatyczne” a niejeden sympatyk Słowiańszczyzny nie będący „wierzącym” poganinem lepiej by się w niej odnalazł.
   Z jednym musimy się liczyć – na drodze „parlamentarnej” poprzez udział w wyborach nigdy nie odbijemmy koczownikom Polski. System okupacyjny jest tak ustawiony, że agenturalne partie będą wybory wygrywać. Bo nie ważne jest jak bydełko wyborcze głosowało a kto i jak głosy liczył. No i oni mają kasę, me(n)dia, służby – a w razie czego założą kilka konkurencyjnych partii „słowiańskich”.

   Tak więc nie wiem, czy ta droga prowadzi do celu. Ale spróbować można. Tylko że muszą to robić ludzie w Polsce, na miejscu. A nie emigracja.

   Polubienie

 19. PejsBuk :
  ( – – – )
  Komentarz usunięty.

  Niebawem nie będziesz miał z kim prowadzić jakiejkolwiek dyskusji…

  pejs:

  Spakojna gaława…
  Nie twój cyrk, nie twoje małpy – więc co ciebie to obchodzi…
  opolczyk

  Polubienie

 20. @ Piwosznik

  Pana manifest, ze wszech miar w ogólnych zarysach słuszny — ma jedną wadę: jest za długi!
  Więc albo chce Pan publicystycznie gaworzyć — albo zamierza Pan zebrać w kupkę myśli i marzenia niedobitków Słowian. I tutaj wytknę Panu te oto Pańskie słowa: „Jak wiemy przedstawiciele obecnej sceny politycznej zawiedli”…
  Toć mnie przynajmniej oni nie zawiedli, bo takiej mocy ja im nie ofiarowałem. Nigdy też niczego dobrego po nich się nie spodziewałem. Więc po co ta mowa trawa?

  To jest przecież chyba już nazbyt oczywiste, że bez zburzenia katolickich kościołów i wygnania rzeszy klechów Polska się nie odrodzi. Nie ma żadnego powodu, aby nie chcieć im odpłacić tym, co oni Rzplitej uczynili. Niech będą potępieni!

  Chrześcijanie, jeśli chcą w Rzplitej pozostać, niechaj budują swoje świątynie pracą własnych rąk. Albowiem wszelki dobytek katolickiego kleru, jako wyłudzony lub ukradziony Rzplitej, ma do jej Majestatu powrócić!

  Polubienie

 21. ERRATA

  …ma do Jej Majestatu powrócić!

  Bo Rzeczpospolita, a nie żadna tam pustynna Maryja — jest naszą Matką.
  Aczkolwiek, jak mawiał Szukszyn: ona nie tylko nazywała sią Marią, Ona nią była!

  Polubienie

 22. DLATEGO

  bardzo bym chciał, ażeby pan Czesław Białczyński, którego niezmiernie poważam i cenię, zechciał i przy naszym stole posiedzieć, trunków słowiańskich skosztować — albowiem my wszyscy jesteśmy z tej samej Ziemi.
  Pogadajmy, posprzeczajmy się, przytulmy do naszych serc każde Zwierzę, Roślinę i Drzewo.
  A potem, weźmiemy do poduszki książki pana Czesława, który dokonał tak niemożebnej pracy. Bo, zaiste, wszystko trzeba rekonstruować. Tak zapiekła była i jest chrześcijańska nienawiść!

  Panie Czesławie, usiądź, choć na chwilę, przy naszym stole!…
  Proszę!

  Błotniak z Bronnej Góry

  Polubienie

 23. Tak ! Od końca zeszłego roku zainteresowałem się Słowiańszczyzną przez przypadek. Zawsze interesowało mnie DLACZEGO W POLSCE JEST TAK ŹLE i DLACZEGO POLSKA ZIEMIA OD 300 LAT SPŁYWA KRWIĄ ??? Dzięki wielu stronom internetowym odkryłem historię polski i słowiańszczyzny inną niż ta nauczana w szkołach. Muszę przyznać był to dla mnie SZOK. Z chrześcijaństwem byłem na bakier od wielu lat a teraz widzę jego podłą rolę w historii polski i europy. Jestem osłupiały z jaką zajadłością tak zwani Chrześcijanie walczą w internecie z ludźmi o odmiennych poglądach religijnych. Chrześcijanie to dla mnie również i Żydzi bo nie można tatusia chrześcijaństwa traktować jak sąsiada ! Teraz posłuchajcie Chrześcijanie co mam wam do powiedzenia !! dzięki waszej religii w roku 966 Mieszko I zrobił z ludzi WOLNYCH NIEWOLNIKÓW !! to wydarzenie cofnęło nas o 1000 lat do tyłu. To chrześcijaństwo które wysławiacie i szczycicie się nim, zrobiło z waszych pradziadów i dziadów MURZYNÓW !! Jesteście dziećmi KUNTA KINTE ! Drugim tragicznym wydarzeniem był napływ przed 300 laty w dużej ilości Żydów do Polski. Żyd ma cechy PASOŻYTA, wszędzie gdzie się pojawi zaczyna się nienawiść, wyzysk,niesprawiedliwość społeczna,korupcja. Jako Pasożyt Społeczny Żyd dąży wszelkimi metodami do zajęcia najważniejszych stanowisk w państwie i zgodnie z wytycznymi zawartymi w STARYM TESTAMENCIE podporządkowuje sobie je i wyniszcza. Od 300 lat przebiegłość, bezwzględność i podłość Żydów pcha do ziemi część każdego pokolenia Polaków. Wy obecnie żyjący chrześcijanie MYŚLICIE że jesteście z Żydami braćmi ale nic bardziej mylnego dla Żyda jesteście GOIM czyli mniej wartym niż BYDŁO i za popieranie Żydów Oni wam zapłacą ale następnym holokaustem pokolenia polaków. Czołowi politycy takich partii jak PO, PiS, SLD to Żydzi i idąc do Urny Wyborczej jak byście nie zagłosowali to Państwem Polskim będą Rządzili Żydzi. Jeżeli Wy chrześcijanie będziecie dalej z taką zajadłością, podstępnością i nienawiścią atakować wszystkich którzy mają odmienne poglądy to doprowadzicie do zniszczenia Polski, za kilka lat będziemy ludem tak wymarłym jak Aborygeni czy Majowie a nad Polską ziemią której szczycicie się być OBROŃCAMI będzie powiewała GWIAZDA DAWIDOWA !

  Polubienie

 24. Takiej patologi jaka jest na tej planecie nie ma chyba na zadnej innej w całym kosmosie.Cyrk na cały wszechswiat.Dopuki bedziemy niewolnikami religijnymi doputy sie nie wzniesiemy w rozwoju wyzej.

  Polubienie

 25. Wszystkie partie polityczne należy zdelegalizować, jako że z zasady ich działanie jest destrukcyjne dla wspólnoty jaką jest Naród. Jedynym skutkiem działalności partii politycznych jest podział elit narodowych na wzajemnie zwalczające się frakcje, a społeczeństwo, które w większości o polityce nie ma pojęcia zawsze pójdzie za swoją elitą. Inną sprawą jest jaka nam pozostała elita po wiekach eksterminacji i w jakim stopniu jest ona jeszcze nasza, bo z obserwacji tych ochłapów informacyjnych płynących z mediów w mojej ocenie wynika, że albo jej już nie ma, albo siedzi zdziesiątkowana gdzieś głęboko pod ziemią.

  aj:

  Wszystkie partie polityczne należy zdelegalizować, jako że z zasady ich działanie jest destrukcyjne…

  Dokładnie tak!
  opolczyk

  Polubienie

  • ” Inną sprawą jest jaka nam pozostała elita po wiekach eksterminacji i w jakim stopniu jest ona jeszcze nasza, bo z obserwacji tych ochłapów informacyjnych płynących z mediów w mojej ocenie wynika, że albo jej już nie ma, albo siedzi zdziesiątkowana gdzieś głęboko pod ziemią. ”

   Pomimo wielkiej, wielowiekowej eksterminacji, istnieje jak pieśń przekazywana z pokolenia na pokolenie myśl narodowa, która nigdy nie zginie. Ona w swoim czasie wyda owoc. A wtedy
   powstaną narody. Zginie strach, trzymający w ryzach jednostki i zbiorowości. To on teraz
   za pomocą terroru jest głównym narzędziem zbrodni. Strach nie jest wieczny.

   http://zbigniew1108.nowyekran.net/post/96145,przykazanie-1-nie-bede-jadl-psiego-miesa-przykazanie-2-ani-ludzkiego-w-zadnej-postaci

   Wielce pouczający film ze świata zwierząt :

   Polubienie

   • Mam wielką nadzieję, że rychło się to stanie i niestety równie wielkie wątpliwości. Chociaż w masie Narodu drzemie ogromna siła, to na razie górę u starszych bierze poczucie bezsilności, u młodszych zaś brak wiedzy i samodzielnego myślenia, a czas działa na naszą niekorzyść. Ogłupianie w szkołach robi swoje, patrząc z perspektywy czasu jestem w szoku jakie to absurdy i patologie wciskano mi do głowy jako rzeczy normalne i pożądane jeszcze nie tak dawno temu. I co gorsza to odnosiło skutek. Na szczęście udało mi się z tego wyrwać m.in. dzięki takim blogom jak ten p. Opolczyka, czy p. Białczyńskiego za co serdecznie dziękuję.

    Polubienie

    • Ja też żyłem do niedawna w mroku ciemności
     / nieswiadomości /, pomimo tego, iż jako byłemu oficerowi kontrwywiadu wojskowego wydawało mi się , iż wiem wszystko.

     Aj!!! takich jak my , którzy nagle politycznie otrzeźwieli jest coraz więcej. Bądźmy dobrej myśli. Rozmawiajmy z młodymi. Nieśmy kaganek oświaty pod strzechy, a raczej go stamtąd przenośmy w nowe miejsca, by rozpalił się jak ognisko z iskry.
     Na efekty trzeba moim zdaniem poczekać. Zmiana świadomości to długotrwały proces. Nie oczekujmy cudów, iż z dnia na dzień.osiągniemy sukces. To nierealne. Żaden program polityczny budowany bez jasnej, przyciągającej rzesze ludzi i przekonującej myśli politycznej jest nic nie wart. Jest zwyczajnym świstkiem papieru. Myśl polityczna to filozofia.
     Tylko taka filozofia ma moc oddziaływania, która jest autentyczna, a wydaje się, iż filozofia powstała na słowiańskich korzeniach do takich należy.

     Polubienie

 26. Panie Opolczyk ( oczywiście popieram Pana pomysły ) , tekst założeń jest rozległy ponieważ użytkownicy for internetowych których adresy podałem chcieli uzasadnienia każdego z punktów które podałem. Na tym forum podałem tylko część moich pomysłów. Nie chcę ” publicystycznie gaworzyć ” jak to powiedział Gerwazy, chcę zebrać grupę osób zainteresowanych tematem, stworzyć z nimi program, nakreślić statut i zacząć realnie działać. Myślę że warto podjąć się tego zadania. Bez takiego otwartego działania najlepiej właśnie w strukturze partii politycznej nie możemy nawet marzyć o zmianie świadomości Polaków, nie zaczniemy pracy u podstaw o których mówi detektywmichał. Czy jako partia polityczna mielibyśmy jakieś szanse??? Myślę że tak. Ludzie z którymi rozmawiam podczas wykonywania swojej pracy zmęczeni są obecną sytuacją polityczną, chcą zmian ale jednocześnie mówią że nie mają na kogo głosować, bo obecnie nie ma partii politycznej której mogliby zaufać, deklarują potrzebę pojawienia się nowej siły w parlamencie. Wszyscy z którymi rozmawiałem wspominali o potrzebie powstrzymana wyprzedaży majątku narodowego, zdecydowanej większości nie podoba się rola jaką Polska pełni w UE, fatalnym stanie edukacji, wykorzystywaniu pracowników – np. zamrożeniu wypłat, braku podwyżek, złych warunkach wykonywania pracy. Wiele osób narzekało na arogancję kościoła oraz stan polskich lasów ( wycinanie, ogławianie drzew, zaśmiecanie ) niszczenie środowiska naturalnego.
  Zapraszam więc do dyskusji osoby które chciałyby podjąć się takiego zadania.

  Polubienie

 27. Stowarzyszenie Niklot tak ogłasza wszem i wobec o swoim poparciu dla Ruchu Narodowego itp. ale jakoś nic nie znalazłam o tym wielkim „poparciu” na stronie RN…. dziwne, oprócz paplaniny o przedmurzach jahwizmu nie ma żadnej wzmianki o poparciu ich przez Niklota. Jak uszło to mojej uwadze to przepraszam, ale wydaje mi się, że to taka gadanina o złączeniu sił itd. a stowarzyszenia jahwistyczne mają to daleko w d…
  Krok jaki wykonał zarząd Stowarzyszenia „Niklot” uważam za co najmniej dziwaczny.

  Polubienie

 28. Witam wszystkich. Stowarzyszenie Niklot okazało się zwyczajną V kolumną. Przez takich jak oni ruch rodzimowierczy jest zbyt mały, marginalny i skłócony. Swoją drogą ciekawe ilu jeszcze jest takich dywersantów. Jako ciekawostkę podam, że pewien żerca z Watry także bywa na kongresach „róhó narodofego” i deklaruje sympatię dla nop. Tak przynajmniej wynika z jego profilu na facebooku. Może to tylko rozdwojenie jaźni…

  Polubienie

 29. Po wiekach zachwaszczania polskiej świadomości Polaków czeka wielka rehabilitacja psychospołeczna i psychoanalityczna. Wielka kąpiel i czyszczenie mózgów. Jeśli kto sądzi, iż to się da zrobić w krótkim czasie ten nie ma zielonego pojęcia o terapii chorób psychicznych. Zwykłą chorobę np. grypę można wyleczyć w ciągu tygodnia, chociaż i przy tej chorobie mogą wystąpić powikłania, przesuwające w czasie całkowite wyleczenie. Leczenie choroby psychicznej na którą w większości cierpią Polacy jest procesem złożonym, wymagającym czasu. Popracujmy nad zmianą świadomości. Prowadźmy ćwiczenia myślowe , organizujmy poligony na ten temat. Nie spieszmy się, nie prześcigajmy w tworzeniu coraz to nowszych programów, przy tym nie zabawiajmy się w uzdrowicieli i proroków, w czym przewodzi nasz przeciwnik, mamiąc tłumy.. Nie naśladujmy go. Budujmy własny sposób myślenia i modus operandi. Myślmy o tym , co robimy. Przygotujmy wpierw grunt. Jeżeli grunt będzie dobry, wówczas nie musimy się bać, iż ziarno nie wykiełkuje, albo przedwcześnie uschnie,

  Polubienie

   • detektywmichajarzynski:

    Akurat w tym przypadku mam duże wątpliwości. Wierny i gorliwy sługa NATO i USA, twórca banksterskiego „szwadronu śmierci” Grom w ciągu niespełna półtorej minuty przemycił kilka demagogicznych stwierdzeń, propagandowych bredni, antyrosyjskość i programował oglądaczy na podziwianie kibiców – ludzi honoru, potencjalnych spadochroniarzy (wykonujących jak kibole angielscy banksterskie inwazje).
    Petelicki mówi o kibolach – ci młodzi ludzie będą bronili Polski. A dlaczego nie bronią jej teraz? Przed NATO, Unią Jewropejską, okupacyjnym systemem i Petelickim – twórcą banksterskiego szwadronu śmierci? Który im kadzi, aby bronili Polski – zapewne przed wrogiem NATO czyli Rosją.
    Ludzie honoru – kibice – pasjonują się skorumpowanym futbolem – a Polska ginie. Ale ludziom honoru to zwisa. Ważne, aby „ich” drużyna wygrała.
    Dodatkowo owi ludzie honoru byli aktywnie wspierani przez żydo-PiS i żydo-Gazetę Polską. Była to kolejna barykada ustawiona przez koczowników. A odmóżdżone i manipulowane polactfo dało się na nią zapędzić.
    Metoda „igrzyska dla tłumu” wykorzystywana jest do perfekcji przez okupantów. Po to właśnie tak tę bzdurną sprawę żydo-me(n)dia nagłaśniały.
    „Tacy ludzie walczyli w powstaniu warszawskim” – czyli dali się najpierw rozbroić, a potem z gołymi pięściami poszli popchani przez wewnętrznego wroga na rzeź. I jeszcze do grobu pociągnęli za sobą 200 000 cywili. I mamy ich za to podziwiać.
    „Polska …oddała sprawę Rosjanom”. A cóż w tym dziwnego? Katastrofa wydarzyła się w Rosji. Więc to Rosja prowadzi śledztwo.
    A co do owych generałów którzy zginęli – jakim prawem dwa lata po katastrofie w Mirosławcu, gdzie zginęła wierchuszka lotnictwa, tylu najważniejszych generałów weszło na pokład tego samego samolotu? Powinno się ich za to pośmiertnie zdegradować do stopnia szeregowców. Tym bardziej, że dowództwo podległej zbrodniczemu NATO armii po Mirosławcu obiecywało opracowanie procedur uniemożliwiających w przyszłości śmierć tylu ważnych dowódców jednocześnie w pojedyńczej katastrofie. Odpowiedzialność za ich śmierć ponosi konstytucyjny „zwierzchnik” sił zbrojnych, prezydęt kalkstein. Który ich na lot zaprosił. Zamiast zabronić znajdowania się więcej niż jednego generała na pokładzie tego samego samolotu.

    Polubienie

    • W przypadku gen.Petelickiego sprawa jest bardziej złożona, niż nam się się wydaje . Jest faktem , iż służył banksterom . W pewnym sensie mu wszyscy im służymy, płacąc chociażby podatki z których cześć idzie na zbrodnicze wojny. To, że został zamordowany, a później opluty przez wielu min. wymienionego przeze mnie pod filmem dziennikarza Jarosława Rybaka /tego samego, który w swoim czasie straszył mnie sądem/ przemawia na jego korzyść. Zatem nie dajmy się zwieść fałszywej propagandzie .

     Co do kibiców, przytoczę jeden komentarz z filmików o kibicach

     msciciel14therope 8 mies. temu

     kibice to najbardziej wartościowy i bezkompromisowy element jeżeli chodzi o patriotyzm…ciekawe kto prócz kibiców chwyciłby za bron gdyby trzeba było bronic ojczyzny?zresztą przykłady bohaterskiej postawy kibiców znane są w najnowszej historii…choćby kibice cervenej zwezdy belgrad…stworzyli osobna jednostkę (pod wodza przywódcy z trybun,arkana zamordowanego przez CIA)…

     Zgadzam się z tym. Ja znam młodych ludzi. Przez wiele lat z nimi pracowałem. Ja też nie jestem święty. Jak trzeba było potrafiłem dać w mordę..

     Pragmatycznie podchodząc do zagadnienia wolę mieć kibiców po swojej stronie, niż przeciwko sobie.
     ·

     Polubienie

 30. W nawiązaniu do tematu Katynia i ostatniego komentarza Szczepańskiego z „Niklota” pod tym wpisem (oraz braku odpowiedzi z jego strony na: https://opolczykpl.wordpress.com/2013/07/22/stowarzyszenie-niklot-zdradzilo-niklota-oraz-shanbilo-i-splugawilo-jego-imie/#comment-40014) – cytuję fragm. treści wypowiedzi Opolczyka (oczywiście za jego zgodą) z naszej korespondencji mailowej z zeszłego roku m.in. nt. Stalina (jest ona również odpowiedzią do mojego komentarza: https://opolczykpl.wordpress.com/2013/06/27/potega-bogow-natury/#comment-38901):
  „O tym, że ZSRR podjęła decyzję o mordowaniu naszych jeńców dopiero po III konferencji Gestapo-NKWD pod wpływem prowadzonej już przez Niemców Intelligenzaktion pisałem już kiedyś. Stalina ani nie demonizuję, ani jednak nie rozgrzeszam. O zbrodniczości USA nawet już w jego czasach piszę. Tak więc staram się dokładnie ważyć za i przeciw.
  O tym że UK była przeciwna Izraelowi świadczy choćby i to, że blokowali oni dostęp statkom z żydowskimi osadnikami płynącymi do Palestyny. [Twórcy i źródła współczesnego terroryzmu… ciekawe dlaczego polska wiki nie poświęciła miejsca i uwagi temu wydarzeniu? 😉 : http://en.wikipedia.org/wiki/King_David_Hotel_bombing#Terrorism albo temu (nie ma go nawet w niemieckiej wersji): http://en.wikipedia.org/wiki/USS_Liberty_incident – przyp. Słowianin]
  Mam tylko wątpliwość, czy Jaruzelski wprowadzając stan wojenny był już pod wpływem USA i Tel Awiwu. Przecież on zabiegał u Breżniewa o pomoc militarną. Siwak pisał, że Jaruzelski starał się osiągnąć większą niezależność od ZSRR pozostając z nią w sojuszu. Chyba nie docenił generał determinacji koczowników z jego otoczenia, którzy mieli inne plany. A po dojściu Gorbaczowa do władzy był nawet przez Gorbiego naciskany na „liberalizację”. Na koniec jednak zdradził i oddał pałeczkę koczownikom.”

  „20 lutego 1940 roku rozpoczęła się w Zakopanem w willach „Pan Tadeusz” oraz „Telimena” III Metodyczna Konferencja NKWD i Gestapo. Według niektórych źródeł na początku lutego 1940 roku doszło do tajnego spotkania Heinricha Himmlera i Ławrientija Berii w pałacyku myśliwskim Hermanna Göringa w Romintach (obecnie Krasnolesie) w Puszczy Romnickiej, gdzie prowadzono rozmowy o eksterminacji społeczeństwa polskiego i zwalczaniu polskiego ruchu oporu. Wspólne plany eksterminacyjne konstruowano do 4 kwietnia 1940. W marcu 1940 kolejna podkonferencja miała miejsce w Krakowie.
  George Watson z Uniwersytetu w Cambridge uważa, że los polskich oficerów w niewoli radzieckiej został przesądzony na wspólnych konferencjach NKWD i Gestapo. Duże znaczenie wspólnym konferencjom NKWD i Gestapo przypisuje także Robert Conquest w pracy „Stalin: Breaker of Nations”.”
  Za: http://pl.wikipedia.org/wiki/Konferencje_Gestapo-NKWD#Historia_wsp.C3.B3.C5.82pracy

  Przytaczam również fragm. dwóch tekstów Opolczyka:

  „Przejęcie przez ZSRR kontroli nad Polską w latach 1944-45 zakończyło milionowy ubój Polaków prowadzony przez III Rzeszę. Mordowanie Polaków zaczęła Rzesza już we wrześniu 1939 w ramach tzw. “Generalplan Ost“. Jego intergalną częścią była “Intelligenzaktion“, która pokryła Polskę szeregiem niemieckich Katyni – o których mało kto wie i pamięta. Nawet ten rzeczywisty sowiecki (czytaj – żydo-bolszewicki) Katyń z roku 1940 był powiązany z niemieckimi represjami wobec Polaków. NKWD zainspirowana została do wymordowania polskich jeńców wojennych przez Gestapo. Decyzję o tej zbrodni Żydzi z NKWD podjęli po III konferencji Gestapo-NKWD, która odbyła się w Zakopanem.”
  Za: https://opolczykpl.wordpress.com/2013/03/11/prawda/

  „Aby do końca zrozumieć likwidacją przez Niemców Żydów w Jedwabnem należy jeszcze pamiętać o blisko dwuletniej współpracy Gestapo i NKWD.
  http://pl.wikipedia.org/wiki/Konferencje_Gestapo-NKWD
  Dzięki tej współpracy Niemcy znali fakt masowej kolaboracji Żydów z ich pobratymcami z NKWD w sowieckiej strefie okupacyjnej.
  Gdy 22 czerwca 1941 Niemcy napadły na ZSRR, ciągnące tuż za frontem Einsatzgruppen miały za zadanie likwidację ewentualnych agentów NKWD, która od tego momentu nie była już partnerem Gestapo w eksterminacji Polaków, a sama stała się wrogiem. Urządzając masowe egzekucje Żydów zabijano ich nie dlatego, że byli Żydami, a przede wszystkim dlatego, że byli potencjalnymi agentami wrogiej już w tym momencie NKWD. Nie zapominajmy, że syjonistyczne organizacje w tym samym czasie nadal jeszcze legalnie działały w Niemczech. Dlaczego skupionych w nich Żydów Niemcy nie mordowali?”

  Za: https://opolczykpl.wordpress.com/2012/07/10/dwa-pogromy-jedno-klamstwo/

  oraz dwóch jego komentarzy:

  „W tym przypadku miałem po prostu na myśli organizacje syjonistyczne istniejące legalnie na terenie Rzeszy do roku 1942, o których pisał zamordowany przez Mossad Dariusz Ratajczak. W tym samym czasie od września 1939 trwał masowy “ubój” Polaków. http://pl.wikipedia.org/wiki/Intelligenzaktion
  Ci syjoniści, co byli u władzy lub byli chronieni, nie występowali oficjalnie jako syjoniści, pod gwiazdą Dawida. A tamci – legalnie – do 1942 roku już tak.”
  Za: https://opolczykpl.wordpress.com/2013/03/22/radek-sikorski-krzyzowcem-xxi-wieku/#comment-25664

  „Pamiętajmy o “niemieckich” Katyniach:
  http://www.gs24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20090915/REGION/180592094
  http://niss26an49.blox.pl/2009/09/Katyn-Poznanski-w-Zakrzewie-wspomnienie-na-70.html
  oraz o Zamojszczyźnie, której pacyfikację i germanizację powstrzymały “hordy” Armii Czerwonej. http://pl.wikipedia.org/wiki/Zamojszczyzna_%281942-1943%29
  Za: https://opolczykpl.wordpress.com/2013/03/06/czy-czytajac-ten-blog-sympatyzujesz-z-terrorysta/#comment-22639

  Polecam jeszcze poniższe ważne komentarze „pszeka” podczas ciekawych dyskusji m.in. nt. Trockiego:
  https://opolczykpl.wordpress.com/2012/05/13/rodzimy-kosciol-polski/#comment-981
  https://opolczykpl.wordpress.com/2012/03/25/slowianska-dusza/#comment-215
  https://opolczykpl.wordpress.com/2012/03/04/panie-prezydencie-putin-gratuluje/#comment-180

  Polubienie

 31. Dobrogost:

  „Co do Białczyńskiego…czy to aby nie “nasz” żyd Trelebow”

  Jeśli chodzi o propagowanie Słowiańszczyzny nie zgadzam się. Natomiast popieranie zbratania „Niklota” z jahwistami, czy obrona najbardziej pro-żydowskiej partii agenturalnej – PiS – niezmiernie mnie martwi i dziwi. Słowianin nie popiera bratania się z żydłactwem czy partii, której liderzy najbardziej ze wszystkich służyli żydowskim interesom.  detektywmichajarzynski
  :

  „A więc podziały w polskim społeczeństwie przebiegały wówczas inaczej, niż się wtedy i niestety do dzisiaj niektórym wydaje. Z tego co pamiętam pisał Pan o tym w artykule Sierpniowe rocznice.Jak widać na tym przykładzie to się potwierdza.”

  Zgadza się Panie Michale. Tyle że tamten tekst sprzed prawie trzech lat był miejscami dosyć naiwny. Wtedy np. nie dostrzegałem jeszcze tego, do jakiego stopnia Solidarność zrobili nam Żydzi i do jakiego stopnia była ona kierowana przez żydowską agenturę i przez Watykan. A JP nr. 2 był kolesiem globalisty Brzezińskiego. Od tamtego czasu wiele się nauczyłem, wiele spraw poznałem lepiej, wiele widzę inaczej i dzisiaj tekst o tym samym tytule byłby dużo inny.
  Podziały w polskim społeczeństwie przebiegały wówczas rzeczywiście inaczej – zwłaszcza te ukryte. Najważniejszym takim podziałem był ten na Polaków i koczowników. No i na katolików. Którzy chcieli Polski watykańskiej a nie polskiej (czego wówczas prawie nie zauważałem).

  Dago:

  „ze jakikolwiek Rodzimowierca jakikolwiek Slowianin moze tak sie zaprzedac”

  Rzeczywisty Rodzimowierca czy Słowianin nigdy by się tak nie zaprzedał. Zrobić to może tylko żydłak.

  Gerwazy Gagucki:

  „Zrobił głupstwo. Czyż więc my głupstw nie robimy, byśmy byli tak bezlitosnymi sędziami?”

  My też robimy głupstwa, ale na nich uczymy się. Po to aby ich nie powtarzać. Natomiast u CB podobne „głupstwa” w przeszłości zdarzały się często, a to ostatnie jest niezwykle dużym „głupstwem”. Tym bardziej niebezpiecznym, że popełniła je osoba ciesząca się w pewnych kręgach autorytetem. Przez co owo „głupstwo” nabiera powagi. I niestety nie wygląda na to, aby i z tego „głupstwa” CB wyciągnął nauczkę.

  Tutaj mała dygresja. Zbanowany u mnie Zprowokowany napisał jeden mądry komentarz:

  „I jeszcze jedno, nie przyszlo nikomu do glowy, ze to jest akcja Niklota i jego mocodawcow, zeby poroznic i sklocic Rodzimowiercow?”

  No i zrobili to. Ale to jeszcze nie wszystko. Bo gdy zablokowałem ktosia i zprowokowanego, to ten drugi śmiertelnie się obraził. Ponadto okazał się obszczymurkiem jak Ulicki. Na jednym z wątków u CB (nie tym o „Niklocie”) szczuje obecnie gorliwie i żarliwie na mnie. A CB spokojnie temu się przygląda.Tak więc nie tylko haniebne oświadczenie „Niklota”, ale dodatkowo i obszczymurek „zprowokowany” może rzeczywiście doprowadzić do skłócenia, a nawet otwartej wojny w gronie rodzimowierców i pogan.

  nader:

  „Takiej patologi jaka jest na tej planecie nie ma chyba na zadnej innej w całym kosmosie”.

  Nie wiemy jak to wygląda w innych światach. Ale w naszym świecie jest faktycznie katastrofalnie.

  Piwosznik:

  „chcę zebrać grupę osób zainteresowanych tematem, stworzyć z nimi program, nakreślić statut i zacząć realnie działać.”

  Doskonały pomysł. Zwłaszcza ostatni człon – i zacząć realnie działać

  „Bez takiego otwartego działania najlepiej właśnie w strukturze partii politycznej nie możemy nawet marzyć o zmianie świadomości Polaków”

  Do zmiany świadomości Polaków wystarczy np. „Związek Słowiański”, czy „Stowarzyszenie Słowiańskie Arkona” (lub „Masław”). Partia polityczna kojarzy się z zabieganiem o wejście do knessejmu i udziałem w show tzw. „kampanii wyborczej” – czyli licytacji obiecanek przez oszustów i obcych agentów.

  „Ludzie z którymi rozmawiam podczas wykonywania swojej pracy zmęczeni są obecną sytuacją polityczną, chcą zmian ale jednocześnie mówią że nie mają na kogo głosować”

  Udział w szopkach wyborczych to strata czasu: Pisałem o tym kiedyś:

  „Chcąc iść na wybory, potomku słowiańskich Polan, pamiętaj:
  – Wybory są organizowane pod patronatem okupantów Polski rękami pełniących obowiązki Polaków koczowników i usłużnych im polskich szabas-gojów.
  – partie agenturalne, a więc cała banda czworga (PO/PiS/PSL/SLD) oraz jej odpryski (PJN, czy ruch Palikota), promowane przez media, mają miażdżącą przewagę nad partiami nieagenturalnymi. Jedyną niewiadomą jest to, która z dwóch wiodących agentur (PO czy PiS) zwycięży i z jaką inną agenturą utworzy koalicję. Polska ma wybór między dżumą a tyfusem. Zwycięstwo partii nieagenturalnej jest niemożliwe.
  A gdyby nawet zdarzył się cud i zwyciężyłaby jakakolwiek nieagenturalna partia, pod byle pretekstem wybory zostaną unieważnione.
  – Biorąc udział w wyborach uznajesz je za wolne, demokratyczne, legalne i prawidłowo przeprowadzone. Legitymizujesz tym samym inscenizowaną nam przez okupantów farsę.
  – Dajesz prawo marionetkom politycznym koczowników do powoływania się na “społeczny mandat” na sprawowanie władzy.
  – Polski sejm i senat są atrapą parlamentu. Ponad nimi góruje Traktat Lizboński i tzw. “prawodawstwo” jewropejskie. Nawet jeśli uda się do “polskiego” knessejmu przemycić kilku nieagenturalnych posłów – nie zdziałają oni tam nic, a jedynie będą uwiarygadniać parlamentarną fikcję koczowniczej fasadowej “demokracji”.
  – Zarówno “parlament” jak i “wybory” są kosztownymi rekwizytami teatralnymi mającymi Gojom sugerować istnienie w Polsce wolności i demokracji. Spełniają one po prostu rolę oszukańczej zasłony dymnej zasłaniającej dyktaturę koczowników.
  – Biorąc udział w wyborczej farsie oszukujesz samego siebie – żyjesz bowiem w iluzji, że masz prawo wyboru, że coś zależy od Ciebie, że coś możesz zmienić. A wyniki “wyborów” już są zaklepane – wygra jedna z agenturalnych partii (dżuma lub tyfus). Po wyborach nie zmieni się nic – Polska nadal będzie pod okupacją.
  – Idąc do wyborów utwierdzasz innych zaczadzonych mediami rodaków, również idących na “wybory”, że postępują oni dobrze.
  – Okupantom Polski zależy na tym, abyśmy w wyborczej farsie brali udział. Bo to nabija im frekwencję, daje im mandat społeczny i pozwala im “legalnie” nadal okupować nasz kraj.

  Czy musimy być niewolnikami legitymizującymi naszych gnębicieli?
  Czy nie jest upokarzające branie udziału w wyborczej farsie po to, aby okupanci powoływali się na społeczny mandat (Twój udział w “wyborach”) do rządzenia naszym krajem?

  Kiedyś, przed wiekami do naszego domu ściągnęli obcy koczownicy. Zostali gościnnie przyjęci. Z upływem czasu zaczęli się przebierać za domowników. Podstępnie wypchnęli nas do pomieszczeń dla służby a sami zajęli komnaty. Dzisiaj, w dobie fasadowej demokracji potomkowie Ziemowita, Mieszka, Kraka potulnie idą do urn wybierać sobie na władców obcych, koczowniczych agentów.
  Czy tak być musi?

  Wybory organizują okupaci.

  Nie głosuję, bo w okupacyjnej farsie wyborczej nie partycypuję.
  Nie głosuję, bo z okupantami nie kolaboruję.

  Rodaku, nie bądź durny – nie idź do koczowniczej urny.”
  http://wiernipolsce.wordpress.com/2011/10/02/fikcja-wyborow-parlamentarnych-obserwator/

  Tą drogą – udziałem w manipulowanych koczowniczych „wyborach” Polski nie odzyskamy.

  „Zapraszam więc do dyskusji osoby które chciałyby podjąć się takiego zadania.”

  Taka dyskusja jest prowadzona i u mnie. Oraz na wielu innych blogach i forach. Niestety w przeogromnej większości pisane są tam brednie, głupoty i demagogia. Znam tylko kilka blogów i kilka portali, mogę je policzyć na palcach, na których demagogii i bzdurnej propagandy nie ma.

  Dobrosława:

  „Krok jaki wykonał zarząd Stowarzyszenia “Niklot” uważam za co najmniej dziwaczny.”

  Ja to nazywam po imieniu – zdemaskowali się jako żydłacka V kolumna. Już wcześniej propagowali np. żydłackiego ideologa i jego bełkot o „cywilizacji łacińskiej” – Konecznego. A teraz postawili kropkę nad „i”.

  Mściwój:


  „Stowarzyszenie Niklot okazało się zwyczajną V kolumną.”

  Dokładnie tak! A co gorsza – hańbią i plugawią dobre imię Niklota – bohatera Słowiańszczyzny.  Świętobor
  :

  Romcio Paluch dał ciała na całego. Pokazał też, gdzie są jego duchowe korzenie. I komu służy. I pomyśleć, że był polskim wicepremierem. Choć zasług kaczyńskich/Kalksteinów dla ich pobratymców Romcio służący Żydom nie przelicytuje.

  Polubienie

 32. Panie Andrzeju !

  Zbliża się poranek, a ja widzę, iż dawno tak dobrego wyniku nie było. Mam
  pytanie : dociągniemy do setki ?

  Panie Michale:

  Nie bawmy się w „stachanowców” (hihihi). Ważna jest jakość, nie ilość komentarzy!
  opolczyk

  Polubienie

 33. Czesław Białczyński zarzucił mi, że „opóźniam Zmianę”:

  “Jedność Obozu Narodowego jest na pewno – chyba każdy kto myśli rozumie co teraz piszę – NAJWIĘKSZYM ZAGROŻENIEM dla Obozu Władzy która trwa tutaj od 24 lat. Kto działa przeciw tej jedności – obojętne czy się nazywa Winnicki czy Opolczyk – nie przyspiesza Zmiany tylko ją opóźnia. Mimo tego nie odmawiam Opolczykowi prawa do organizowania Obozu Młodych Wilków gotowych wystartować po władzę już teraz.”

  http://bialczynski.wordpress.com/2013/07/22/manifest-lipcowy-czyli-scenariusze-dla-polski-na-lata-2013-2015/#comment-41597

  Odpowiedziałem wpisem na jego blogu co następuje (komentarz w chwili obecnej znajduje się w moderacji):

  Czesław:

  “Jedność Obozu Narodowego jest na pewno – chyba każdy kto myśli rozumie co teraz piszę – NAJWIĘKSZYM ZAGROŻENIEM dla Obozu Władzy która trwa tutaj od 24 lat. Kto działa przeciw tej jedności – obojętne czy się nazywa Winnicki czy Opolczyk – nie przyspiesza Zmiany tylko ją opóźnia. Mimo tego nie odmawiam Opolczykowi prawa do organizowania Obozu Młodych Wilków gotowych wystartować po władzę już teraz.”

  Jedność obozu żydłacko-pseudonarodowego nie jest zagrożeniem dla “obozu władzy”, a jest jej kontynuacją – pod innym sztandarem.
  Bratanie się z odmóżdżonym katolactwem nie jest drogą ratunku dla Polski. Sam mówiłeś w jednym z filmów, że Rz’plitą dobiła kontrreformacja. A dzisiejszych “kontrreformatorów” zwalczających zwłaszcza nas – pogan – nagle uważasz za ratunek. Dziwne to wszystko.

  Co do owego obozu “młodych wilków” – dziękuję za komplement. Dzieli nas ledwie 6 lat (mam 55) i raczej należymy do tego samego pokolenia (urodzeni w latach 50-tych). Ale jako że czuję się młody, z chęcią bratam się z Młodymi Wilkami i cieszy mnie gdy jako młody jestem postrzegany.

  Stawianie mnie w szeregu z żydłakiem i odmóżdżeńcem Winnickim jest nieładne. To tak jakby ja stawiał Czesława Białczyńskiego obok rebe Rydzyka albo Romcia Giertycha.

  Co zaś tyczy się obrony przed opluwaniem polecam to:

  https://opolczykpl.wordpress.com/2013/07/22/stowarzyszenie-niklot-zdradzilo-niklota-oraz-shanbilo-i-splugawilo-jego-imie/#comment-40158
  https://opolczykpl.wordpress.com/2013/07/22/stowarzyszenie-niklot-zdradzilo-niklota-oraz-shanbilo-i-splugawilo-jego-imie/#comment-40130
  https://opolczykpl.wordpress.com/2013/07/22/stowarzyszenie-niklot-zdradzilo-niklota-oraz-shanbilo-i-splugawilo-jego-imie/#comment-40132

  Zdecydowane krytykowanie bratania się z żydłactwem to nie są bzdury ani opluwanie!
  Zdecydowane krytykowanie nazywania żydo-PiS partią narodową i polską to nie są bzdury ani opluwanie!

  “Co za stek kłamstw na temat PISu i Obozu Narodowego!”

  To PiS wniósł do knessejmu ustawę o odszkodowania dla Żydów.
  http://groups.yahoo.com/group/naszaojczyzna/message/11633

  To idol PiS, kreowany na męczennika, świętego i Wielkiego Polaka Lech prezydęt Kalkstein najwięcej przysłużył się interesom żydowskim:

  1. uczestnik żydowskiego spisku w Magdalence
  2. zalegalizował i z radością powitał żydowską Bnai Brith, zdelegalizowaną w 1938 roku
  http://raj.nowyekran.net/comments/14
  3. protekstor Grosa (zablokował ekshumaję w Jedwabnym, dzięki czemu szumowina Gros może pluć na Polaków)
  4. zwolennk Unii Jewropejskiej (podpisał bilderbergowski TL)
  5. zwolennik wojen na Bliskim Wschodzie, np. w Iraku wbrew polskim interesom a służącym interesom Izraela i banksterów
  6. obrońca Gruzji (która wojnę z Rosją zaczęła atakim na Cchinwali, burząc je w 90 proc. i zabijając ok. 2000 ludzi)
  http://prawica.net/node/13227
  7. prekursor obchodzenia Chanuki w pałacu prezydenckim (zażydzanie siedziby Prezydenta Rzeczypospolitej)
  9. znany z bezczynności wobec obrzydliwego antypolonizmu jego pobratymców
  10. gorliwy i ślepy zwolennik Izraela (zawetował Raport Goldstone’a, przygotowany dla ONZ, który oskarżał Izrael o dokonanie przestępstw wojennych w Gazie)
  11. sponsor (za publiczne pieniądze) muzeum Żydów polskich.
  12. gorliwie wspierał nagonkę na Białoruś i Łukaszenkę. W tym celu promował m.in. banksterską agentkę Andżelikę Borys (którą miałem wątpliwą przyjemność poznać osobiście, a nawet pociągnąłem ją co nieco za język – i stąd wiem, że była ona agentką banksterskiej sitwy)
  13. oficjalnie “walczył” z PO a po cichu chodził na pogaduszki z Tuskiem do fundacji globalisty Sorosa.

  To tylko wyciąg jego zasług. Są i inne.

  “których jak widać nie brakuje to jedyna partia która chce oczyścić Polskę z korupcji i agentury”

  PiS sam jest agenturą żydostwa i Izraela. A co się tyczy korupcji – dlaczego PiS poparł likwidację wojskowej prokuratury w Poznaniu, która prowadziła sprawy wielkich przekrętów i korupcji w kontekście zaopatrzenia i dostaw do wojska (ale nie tylko)?

  Wspomniał o tym pułkownik Przybył w dramatyczny sposób próbując ratować poznańską prokuraturę wojskową:

  Ano dlatego, że ta właśnie ta prokuratura poznańska zwalczała rzeczywiście korupcję, a sam PiS był zamieszany w sprawy, które wojskowa prokuratura poznańska prowadziła. I dlatego Kalkstein Jarosław poparł gorliwie likwidację tejże prokuratury.
  O tym że poprzednia partia Kalksteinów – PC – brała czynny i aktywny udział w szabrowaniu majątku narodowego – już wspominałem w innym komentarzu. Nie będę się powtarzał.

  Polubienie

 34. Mój postulat do Opolczyka. Panie Andrzeju ! nie odrzucajmy kibiców, nie przekreślajmy ich, raczej starajmy się ich przeciągnąć na własną stronę, zdobyć ich zaufanie i przyjaźń. W razie czego możemy na nich liczyć. Oni nie zdradzą i nie zawiodą. To patrioci. Weźmy pod uwagę zacytowany wyżej przeze mnie przykład kibica z Belgradu zamordowanego przez CIA. Cześć mu i chwała. Jeśli tak nie zrobimy oni wpadną w łapska pseudo patriotów i pseudo narodowców / PIS, Ruch Narodowy/ i będzie kolejne smutna powtórka z historii Polski-przegrane powstanie. Praktycznie my aktualnie nie stanowimy żadnej siły. Tych kilku blogerów i ich sympatyków na kanapach to trochę za mało, by przejąć władzę. Szukajmy więc sojuszników. Nawet wśród generałów z obciążeniami, pokroju Petelickiego. Nie wybredzajmy. Nie mamy wyjścia. Na polską armię nie mamy co liczyć. W dużej części jest poza granicami kraju. Poza tym jest potwornie zideologizowana na Zachód, a ponadto niesamowicie skatoliczona. Trzeba czasy, by to zmienić. Zamiast pisać programy
  /mało kto je czyta, ponadto rozmnożyły się, są ich dziesiątki i z każdym dniem ich przybywa/
  skupmy się na opracowaniu taktyki i strategii walki z silniejszym przeciwnikiem. Przy tym korzystajmy z nauk społecznych, w tym szczególnie prakseologii walki, gdzie wyłożone zostały jak na tacy zasady takiej walki /zobacz Jarosław Rudniański książka Kompromis i walka rozdział poświęcony zagadnieniu walki niezbrojnej z silniejszym przeciwnikiem/. Sięgajmy do tych książek. Mieliśmy wspaniałych naukowców. Korzystajmy z ich wiedzy zamiast machać szabelką i majaczyć o wielkiej zmianie /Białczyński/. To chore i społecznie szkodliwe. Korzystajmy z literatury. Przeanalizujmy walkę z przeciwnikiem na przykładzie Konrada Wallenroda.

  Polubienie

  • Panie Michale:

   Płacenie podatków to narzucona na nam konieczność. Petelicki natomiast służył banksterom „na ochotnika”, duszą i ciałem. Jego śmierć była tajemnicza, ale niech Pan nie zapomina, że był on przez ostatnie lata „biznesmenem”. Wplątany był w skandale zaopatrzenia wojskowego. Kto wie, czy likwidacja prokuratuty wojskowej w Poznaniu nie uratowała go od poważnych tarapatów. W świecie „biznesu” zwłaszcza tego skorumpowanego panują zwyczaje mafijne. Tam bym dopatrywał się przyczyn jego śmierci. A nie za jego banksterski proizraelski i proamerykański „patryjotyzm”.
   Jest też inna możliwość. Będąc gwiazdą żydo-me(n)diów (ciekawe, czy rzeczywistego patriotę żydo-me(n)dia tak często by zapraszały do siebie) wypaplał kiedyś w telawiwzorni ważną tajemnicę państwową:

   „Ja zostawiam na boku spór na linii Donald Tusk – Jarosław Kaczyński, czy wcześniejszy spór Donalda Tuska z Lechem Kaczyńskim, bo to jest amerykański wrestling, na który frajerzy kupują bilety, licząc że któryś z zawodników zrobi sobie krzywdę, a to są zapasy tak ustawione, że nikt sobie krzywdy zrobić nie może.”

   Pewny, że może sobie na wszystko pozwalać zdradził tajemnicę, że „walka” Kaczyńskich z Tuskiem to tak naprawdę z góry „ustawony” wrestling. W ten sposób wypaplał za dużo. No i go „uciszono”.
   Dla mnie ten patryjota Polski zgnojonej przez banksterów, NATO i unię jewropejską nigdy nie będzie rzeczywistym patriotą i osobą godną szacunku.

   Kibic Serbski walczył z atakującymi Serbię zbrodniczymi hordami NATO. A te wspierane były przez patryjotę Petelickiego. O ile wiem, GROM operował w Jugosławii i w Kosowie. Petelicki stał po stronie zbrodniarzy atakujących Serbów.

   Co do polskich kibiców…
   Z tego co wiem, to ich patryjotyzm najbardziej wyrażają ich pielgrzymkami na zżydzoną Jasną Górę:
   http://vod.gazetapolska.pl/974-iv-patriotyczna-pielgrzymka-kibicow-transmisja-tv-trwam

   Widywałem u nich ogromne transparenty „precz z komuną”. A ani razu nie widziałem transparentu „precz z żydo-kapitalizmem” czy „precz z NATO”.

   Dla mnie to ludzie już przykuci do jedynie słusznej patryjotycznej nawy żydo-kościoła. I RN – ruchu narodowego żydłacko-katolickiego, sterowanego ręcznie z Telawiwu. A jeśli będą walczyć zbrojnie to nie o Polskę Słowiańską, a o Polskę katolacką, banksterską – wasala NATO.

   Niech Pan obejrzy ten filmik – popularyzowany przez PiSo-niezależną.

   W pewnym momencie od 2 do 3 minuty wodzirej zabrania kontaktów z „wrogimi mediami” za wyjątkiem żydo-piso Gazety Polskiej. Z góry widać więc – kto za tym „buntem” stał.

   Pan jako były oficer kontrwywiadu wojskowego powinien dostrzec co z całkowitą wyrazistością!

   Reasumując – Pan może mieć aturalnie własne zdanie – ale ja aby uznać ich za polskich patriotów potrzebuję dowodów na to że ich patriotyzm jest patriotyzmem polskim, pro-polskim, a nie patryjotyzmem żydłacko-katolickim służącym interesom Watykanu, Rydzyka i banksterów!

   Polubienie

  • http://sport.fakt.pl/bili-kopali-deptali-starcie-chuliganow-na-ulicach,artykuly,418785,1.html

   Ech, te sztuczne podziały, ci ogłupieni, zaślepieni i zmanipulowani kibice, w tym np.: Polacy, Rusini, Kozacy, Rosjanie – czyli Słowianie oraz Żmudzini, Litwini – Bałtowie… naprawdę żal 😦

   Cóż za marnotrawstwo czasu, energii i ludzkiego potencjału. Gdyby tylko można by im wytłumaczyć, na czym polega błąd w ich rozumowaniu i postrzeganiu otaczającej rzeczywistości oraz wskazać właściwy kierunek-cel (dać alternatywę w życiu)…

   Słowianin:

   Metodę dziel i rządź banksterzy, liderzy NWO, opanowali do perfekcji.
   Co do samych kiboli…
   Młodzi ludzie o podobnych temperamentach stali zawsze w pierwszych szeregach rewolucji, buntów, powstań. Banksterzy o tym wiedzą i stąd „zagospodarowują” za pomocą agentury tych ludzi w taki właśnie sposób. Aby nie połączyli się oni i nie wyszli wspólnie na barykadę ustawioną przez nich, a nie przez banksterską agenturę.
   opolczyk

   Polubienie

 35. Kiedyś Byłbym za. Że trzeba szukać dialogu i takie tam… Próbowałem nawet już jako Słowianin współdziałać ze Znajomymi katolikami, ale to nie wypaliło, odszedłem od tego choćby z samego uczucia, uczucia… Niedopasowania się, czułem się głupio,: – „nie mogę być Polskim Patriotą, Będąc katolikiem” – pomyślałem. A jeszcze to Ich zamiłowanie (Moich Przyjaciół i Innych Znajomych) do obcego dla Mnie PiS-u… Obcego pod względami ideologicznymi i narodowościowymi z resztą…

  Polubienie

 36. I tak jeszcze coś wykraczającego za temat, ale jednak troszkę się to z tematem wiąże. Prawica, Lewica to oczywiście „dzisiejsze” maski, to samo z centrum i innymi modyfikacjami. Oczywiście w czasach Naszych Przodków nie było tych niepotrzebnych z resztą stron politycznych. Ale jakby patrzeć przez pryzmat… No jakby patrzeć właśnie przez te maski. Kim byli Słowianie? Czy Słowianie byli prawicowi, czy lewicowi? Czy może centro- lewicowi, prawicowi, samymi „centrakami” byli, czy co jeszcze innego?… Nie. Słowianie byli Słowianami. Nie tworzyli jakiejś chorej WŁADZY WIĘKSZOŚCI. Nie tworzyli też władzy jakiegoś wodza, na którego wybór, Lud nie miał żadnego wpływu. Słowianie byli Słowianami…

  Dobrej nocy Wszystkim Słowianom, a Wrogowie niech nie śpią i niech się boją… Niech w swej bezsenności gotują się do obrony Swego upadającego już Systemu.

  Polubienie

 37. Dla porządku wklejam jeszcze mój komentarz ze strony Czesława Białczyńskiego.
  http://bialczynski.wordpress.com/2013/07/22/manifest-lipcowy-czyli-scenariusze-dla-polski-na-lata-2013-2015/#comment-42189

  Czesław:

  „Oświadczam

  Blog, który toleruje w jakiejkolwiek postaci u Siebie człowieka tak doszczętnie skompromitowanego jak łżąca bezczelna wesz zwana KTOŚ, osoba absolutnie ANONIMOWA, która skompromitowała się na całej linii urządzając akcję obsmarowania Białczyńskiego, czyli działając ewidentnie przeciw całemu środowisku rodzimowierczemu, słowiańskiemu i ekologicznemu oraz ruchowi Wolnych Ludzi i Nowej Świadomości w Polsce i na świecie, i nie dostarczając najmniejszego dowodu w tej sprawie, nie może być dla nas źródłem żadnych WIARYGODNYCH INFORMACJI. Żadnych.

  Dotyczy to tych wszystkich blogów i stron, które świadomie tolerują tego trolla o sowieckiej, faszystowskiej i antysemickiej mentalności.

  Pozdrawiam wszystkich

  CB”

  To co napisałeś to praktycznie szantaż i megalomańskie utożsamianie siebie z całym środowiskiem rodzimowierczym. Nie jesteś całym środowiskiem rodzimowierczym, a tolerowanie „ktosia” nie jest niczym niedopuszczalnym. Ja mógłbym napisać – kto toleruje wesz, a raczej gnidę „Zprowokowanego” – szkodzi sprawie Słowańszczyzny.

  Dla mnie znacznie ważniejszym wyznacznikiem szkodzenia Słowiańszczyźnie jest np. stosunek do haniebnego oświadczenia zarządu „Niklota”. A ty tę hańbę i zdradę poparłeś. Poparłeś kolaborację z fanatyczną , wrogą Słowiańszczyźnie nadjordańską dżumą. To co wypisuje „Ktoś” to w sumie rzecz nieistotna wobec zdrady interesów Słowiańszczyzny przez zarząd „Niklota” – i przez ciebie – bo ten haniebny krok radośnie poparłeś.

  Jesteś zbyt przewrażliwiony na punkcie własnego ego. Rasowy publicysta musi mieć skórę jak nosorożec. Mnie od lat pomawiają i oskarżają o najgorsze rzeczy. Wielokrotnie „okazywałem” się ruskim, niemieckim a nawet żydowskim czy masońskim agentem. I mam to w nosie. A ty zachowujesz się jak dzieciak – kto toleruje „ktosia”, bo ktoś mnie obsmarował, to się z nim nie bawię, bo jest zły i niewiarygodny.

  Odniosę się do jeszcze innego twojego komentarza:

  http://bialczynski.wordpress.com/2013/07/22/manifest-lipcowy-czyli-scenariusze-dla-polski-na-lata-2013-2015/#comment-41808

  Bez względu na to, że deklarujesz, iż na PiS nie głosujesz – bronisz tej najbardziej prożydowskiej i proizraelskiej agentury zasiadającej w knessejmie. A to co wymyślasz o WSI to ewidentne bzdury i dezinformacje. Za dużo Michalkiewicza i Macierewicza/Singera słuchasz. Tylko osoba kompletnie naiwna, ślepa, totalny ignorant może wierzyć w to, że NATO przyjęło w swe zbrodnicze szeregi kraj, którego wojskowy wywiad i kontrwywiad jest kontrolowany przez wrogie państwo. To jest kosmiczna bzdura. WSI przetrzepano po cichu już na początku lat 90-tych. Od tamtego czasu wyłącznie gotowi wiernie służyć interesom USA i Izraela są w WSI tolerowani. Resztę po cichutku wywalono lub wysłano na przedwczesne emerytury. Już od 1993 roku amerykańska bezpieka ma bazę podsłuchową w Polsce, we wsi Świadki Iławieckie, blisko granicy z Rosją. Czy gdyby w Polsce rządziła ruska agentura z WSI – czy amerykańska NSA mogłaby taką bazę posiadać. A co z tajnymi i nielegalnymi więzieniami CIA w czasach rządów „postkomuchów” i PiS? WSI, wszechwładna ruska agentura na to pozwoliła?

  Samoobrona nie miała z WSI żadnych powiązań. Kto ci wmówił taką brednię. Tym bardziej ultrakatolicka LPR kierowana przez agentów Watykanu i Opus Dei. No i przez agentów starszych braci w wierze. Zresztą, gdyby nawet Samoobrona i LPR miały powiązania z WSI to wolabym je niż całkowicie podległy Mossadowi i CIA PiS.

  Podejrzewam, że na prawdę nie wiesz, w jakiej Polsce żyjesz. U ciebie w Krakowie agenci Mossadu jako ochroniarze izraelskich wycieczek zachowują się jak na terenach okupowanych:

  “Niedawno krakowskich radnych zbulwersowały doniesienia o tym, że izraelscy ochroniarze wycieczek szkolnych zachowują się w mieście jak u siebie, zamykają ulice na Kazimierzu, przeszukują mieszkańców. Skargi urzędu miasta dotarły do MSZ. Rząd chce, by Izraelczycy pracowali razem z polskimi ochroniarzami i by nie mogli nosić broni.” – pisze, Gazeta Krakowska”.

  Hehehe – żont chce, by nie mogli nosić broni… A oni noszą. Bo “polski” żont mają w głąbokim poważaniu. Bo “polski” żont może im naskoczyć. Bo “polski” żont nie ma prawa im czegokolwiek narzucać. Bo żondzi z ich łaski i przyzwolenia.

  “Incydent z Roberto L. – Izraelczycy założyli mi kajdanki, rzucili twarzą w psie gówna i kopali – żali się mieszkaniec Krakowa, podobny incydent spotkał też mieszkankę Kazimierza Beatę W. której izraelscy ochroniarze przeszukali torebkę nie podając przyczyn oraz wiele innych podobnych przypadków”.

  https://opolczykpl.wordpress.com/2013/03/26/suwerennosc-iii-rzydopospolitej/

  A ty za hasbarską propagandą bredzisz o WSI! Czy do ciebie nie dociera, że Polska jest pod żydowską okupacją? A WSI służy wiernie żydowskim i amerykańskim interesom. Zadyma Macierewicza/Singera to była zmyła. Wielka zmyła. Chciano wmówić Polakom – jest źle – bo rządzi nami postkomuna i ruska agentura WSI. A tymczasem idol postkomuny, Kwaśniewski/Stolzman jako prezydęt gościł u siebie w 1999 roku Rockefellera. Który wyjaśniał pobratymcowi rolę Polski w Jewropie środkowo-wschodniej w planach banksterów. No i Stolzman ją następnie gorliwie dalej realizował. Bo „postkomuna” już od Magdalenki stała się piewcą żydo-kapitalizmu i służy interesom ich zachodnich i izraelskich pobratymców.

  Nie czytałem, co zarzucał ci „ktoś”. Bez względu na niego i bez związku z nim już parę osób prywatnie pytało mnie, czy nie jesteś czasem agentem wpływu. Odpowiadałem najczęściej tak:

  „Co do Białczyńskiego – sam nie wiem. Promuje Słowiańszczyznę i chwała mu za to. Politycznie zaś – no cóż – rzeczywiście robota agenta wpływu. Albo użytecznego idioty.”

  Polityczna i me(n)dialna „walka” POPiSu to wielka zmyła. Są to bratnie agenturalne kibuce. Jednym z najważniejszych celów tej mistyfikacji jest utrzymywanie rozbicia społeczeństwa m.in. na „popaprańców” i „pisdzielców”. Ustawiono Polakom fałszywą barykadę i miliony idiotów dało się na nią zagonić. I gardłują za tymi agenturami. Metodę dziel i rządź okupant Polski opanował do perfekcji.

  Jesteś gorącym zwolennikiem tzw. „Ruchu Narodowego”. Który naszpikowany i kierowany jest przez agenturę banksterów, Izraela, USA i Watykanu. Tylko ślepiec ruch zdominowany przez gorliwych, wręcz fanatycznych katolików (oraz przez wyznawców żydo-kapitalizmu) może nazwać „ruchem narodowym”. Bo przecież interes narodowy i polska racja stanu z katolicyzmem nie tylko nie ma nic wspólnego, ale wręcz przeciwnie – są to interesy sprzeczne, antagonistyczne i nie do pogodzenia. Jak więc jako Słowianin może popierać tę żydłacką inicjatywę, która jest kolejnym oszustwem i koniem trojańskim okupanta?

  Piszesz też o „Wielkiej Zmianie”. I wiesz co – życzę ci, aby do niej doszło. Nie ma w tym drwiny ani szyderstwa. Tyle, że od razu powiem ci, co po niej nastąpi – Wielki Skowyt, Wielki Lament i Wielkie Rozczarowanie. Bo przecież ta agentura niczego nie zmieni. Jedyne co zrobi – to dobije Polskę. I nastąpi Wielki Upadek. A jeśli po Wielkim Rozczarowaniu i Wielkim Upadku nastąpi spontaniczny Wielki Wybuch oszukanych przez Wielką Zmianę, to będziesz szczęściarzem, jeśli oszukani – także i twoimi obiecankami cacankami w związku z ową tzw. „Wielką Zmianą” – ciebie nie stratują. Ale to już twój problem.

  Mówi się, że każdy naród ma taką władzę, na jaką zasługuje. Jest w tym dużo racji. Od siebie dodam – każdy naród ma też taką elitę intelektualną i duchową, na jaką zasługuje. Ale i takie „autorytety opozycyjne” na jakie sobie zasłużył. Na tej podstawie stwierdzam, że nie zasługujemy na lepszy los niż ten, jaki mamy. Skoro sami chcemy być mamieni, oszukiwani, wodzeni za nos przez oszustów udających „narodowców” i „Polaków” – mamy co mamy. I skoro sami chcemy wierzyć w brednie o WSI nie dostrzegając rzeczywistego zagrożenia i rzeczywistych wrogów – mamy co mamy. I skoro piewca Słowiańszczyzny z radością popiera kolaborację z żydo-katolicyzmem – mamy co mamy.

  Aha – i nie pluj tak na komunę i PRL. Po prostu nie wypada ci to robić. W stosunku do milionów roboli czy chłopów żyłeś w PRL jak pączek w maśle. Studia, publikacje, książki, stypendium „reżimowego” ministerstwa, a nawet film na podstawie twojej książki. A piszesz o PRL tak, jakbyś w tamtym czasie pół życia przesiedział w kazamatach, a drugie pół żebrał i był bezdomny. Tym bardziej nie pasuje to, bo dzisiaj coraz większa rzesza ludzi powtarza – komuno wróć.

  Wracam do sprawy twojego poparcia dla haniebnej zdrady zarządu Niklota. Twój pies gończy „Zprowokowany” napisał jeden mądry komentarz:

  „I jeszcze jedno, nie przyszlo nikomu do glowy, ze to jest akcja Niklota i jego mocodawcow, zeby poroznic i sklocic Rodzimowiercow?”

  I widzisz – akurat ten obszczymurek ma w tym wypadku rację. Okazał się mądrzejszy i bardziej domyślny od ciebie. Nie wiem wprawdzie, czy skłócenie rodzimowierców było głównym celem tego posunięcia, ale do dodatkowego skłócenia w tym i tak już skłóconym środowisku przez owo oświadczenie rzeczywiście doszło. A jeszcze bardziej pogłębiło to skłócenie twoje poparcie dla tego haniebnego kroku.

  A ty w tej sytuacji, zamiast skupić się na tej zdradzie i hańbie epatujesz czytelników ktosiem i szantażujesz innych blogierów rzucając na nich „anatemę” i „klątwę” Białczyńskiego.

  Otóż, gdyby to było parę czy parenaście miesięcy temu, być może podniosłbym rzuconą rękawicę. I wierz mi, że potrafiłbym wykazać i obnażyć dziesiątki bzdur politycznych i historycznych (nie dotyczących historii Słowian) jakie piszesz i kolportujesz.

  Ale po pierwsze – zbrzydło mi już tłumaczenie głupcom i ślepcom w jaki sposób są ogłupiani, okłamywani i oszukiwani.

  Po drugie – wyobrażam sobie jaką radość odczuwałby nasz wróg, gdyby doszło do otwartego konfliktu pomiędzy nami.
  Nie dam jednak katolactfu i żydłactfu tej satysfakcji.

  Dlatego nie podnoszę tej rękawicy, choć rzucona przez ciebie „anatema” i „klątwa” za tolerowanie „ktosia” jest żałosna i zasługiwałaby na solidną odprawą. Na swoim blogu możesz banować i cenzurować kogo chcesz. Ale nie masz prawa, nie masz absolutnie żadnego prawa narzucać tego innym Bo stajesz się w takim momencie nadcenzorem i uzurpatorem.
  Chciałeś bronić własny autorytet, ale tym posunięciem mocno go nadwyrężyłeś.

  Na koniec jeszcze jedna uwaga, a raczej podpowiedź – gdy będziesz następnym razem na Ślęży, poszukaj zaciszne miejsce, skup się, wycisz, pomyśl o naszych Przodkach i zapytaj ich duchy – co sądzą one o współpracy z katolikami w RN. A zwaszcza zapytaj duchy Przodków bezlitośnie wymordowanych, rozrywanych końmi, tych którym wyłupywano oczy, obcinano języki i ręce – czy pochwalają oni kolaborację Słowian z nadjordańską dżumą.

  Odpowiedzi nie oczekuję.

  Polubienie

 38. Dlatego w Łodzi założyliśmy Klub Polski Słowiańskiej. Stowarzyszenie działające jak klub dyskusyjny skupiające osoby o poglądach narodowych i rodzimowierczych. Klub podejmuje współpracę z różnymi organizacjami, jednak jest niezależny. Wszystkich chętnych zapraszam na spotkania które od około dwóch lat odbywają się w soboty. Można nas łatwo znaleźć wpisując w wyszukiwarce Klub Polski Słowiańskiej. Sława.

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.