Rekonkwista po polsku – Anno Vaticano 2013

.

Świętowit

.
Dowiedziałem się o pewnej historii. Wydarzyła się ona parę dni temu w „Polsce powiatowej”. Poproszono mnie o nieujawnianie szczegółów mogących prowadzić do identyfikacji głównej zainteresowanej osoby. Nie chce ona mieć nieprzyjemności ze strony nadgorliwych owieczek w miejscu zamieszkania.

Miejsce zdarzenia  – mała miejscowość w Polsce centralnej; nieduży prywatny sklep; właściciel to Słowianin, poganin, a sklep jego jest strefą wolną od symboliki nadjordańskiej dżumy.

Godzina ok 14:00.  Do sklepu wkraczają dwie zakonnice z pobliskiego klasztoru. Już wcześniej parokrotnie tutaj zachodziły. Tego dnia głównym celem ich przybycia była najprawdopodobniej „rechrystianizacja” – rekonkwista – właściciela sklepu. Nadmienić należy, że tego dnia wchodziły one i do innych sklepów z podobną „misją”.

Zakonnice wchodząc do sklepu powiedziały  „pochwalony…”. Właściciel odpowiedział im ludzkim językiem – „dzień dobry”. One niby szukały jakiejś białej podkoszulki, ale jedna z nich natarczywie wręczyć chciała właścicielowi sklepu „rzymską szubienicę” czyli ichni krzyż . Ot tak… Za darmo, za fricko… Powiedziała przy tym surowym głosem „wiele lat temu tutaj wisiał”. Właściciel zdecydowanym głosem odmówił. Wtedy druga z nich uparła się, aby uszczęśliwić go żydłackim różańcem: „Mamy różaniec wykonany przez afrykańskie dzieci i możemy panu podarować”. Właściciel ponownie, jeszcze bardziej zdecydowanym głosem odmówił przyjęcia „podarunku”. Ale gorliwe rekonkwistadorki nie ustępowały. Jedna z nich widząc na koszulce właściciela duży posąg (na całą długość koszulki) Świętowita oraz napis „W IMIĘ PRADAWNYCH BOGÓW” zezłoszczona powiedziała:  „W tym sklepie czai się zło…” Nie dokończyła, bo wkurzony nachalnością zakonnic właściciel wskoczył jej w zdanie mówiąc „I ma wasze twarze! Skończyła się moja cierpliwość – wynocha ze sklepu.” Rekokwistadorki w pierwszym momencie osłupiały. Przekonane były o tym, że w „katolickiej” Polsce nikt nie odważyłby się ich w taki sposób potraktować. Po chwili zrozumiały jednak, że to nie żarty i nieomal biegiem, jakby gonił je smam Lucyfer, uciekły ze sklepu.
Natychmiast po tej ucieczce, dla uspokojenia się, lub w celu osiągnięcia wymiernego sukcesu „rechrystianizacji” weszły do kolejnego sklepu.
Jakiś kwadrans później właściciel pierwszego sklepu zauważył je przez okno. Zakonnice podeszły na ulicy do napotkanego upośledzonego mężczyzny. Chwilę z nim o czymś rozmawiały, jedna pogłaskała go po głowie a druga zawiesiła mu na szyi różaniec. Niespełna trzy godziny później ów mężczyzna, z nożem w ręku, wszedł do sklepiku, którego właściciel wypędził 3 godziny wcześniej natarczywe konkwistadorki.
Ten widząc napastnika nie stracił zimnej krwi – najście upośledzonego mężczyzny z nożem skojarzył z wypędzonymi zakonnicami. Zdecydowanym krokiem ruszył w stronę „nożownika”. I wtedy tamtego opuściła odwaga. Rzucił na podłogę nóż trzymany w prawej ręce ostrzem w dół i wybiegł ze sklepu. Traf chciał, że akurat przejeżdżał tam radiowóz. Policjanci widzieli z daleka nożownika wchodzącego do sklepu i chwilę później z niego wybiegającego. Ich „interwencja” ograniczyła się jednak jedynie do wezwania matki nożownika i oddania jej syna – bez żadnych dalszych konsekwenji. Choć właściciel sklepu wyraźnie im powiedział: „WSZEDŁ DO MNIE Z NOŻEM”. Policjanci skwitowali to stwierdzeniem: „No tak, ale on jest nieszczęśliwy… A ponadto my moglibyśmy działać gdyby on coś zrobił. A przecież nic się nie stało, prawda?”

Na tym historia ta kończy się. Nożownika od policji odebrała matka, a właścicielowi sklepu pozostała złość i na rekonkwistadorki i na policję.

Ciekawe, czy musi najpierw polać się krew, aby policja energiczniej zainteresowała się taką właśnie sprawą? Powinna przynajmniej zapytać upośledzonego nożownika, czy na jego czyn wpłynęła wcześniejsza rozmowa z zakonnicami.

Gorliwe misjonowanie, łażenie po sklepach i zaczepianie przechodnów w celu rozdawania rzymskich szubienic-krzyży, różańców i „literatury” jahwizmu jaskrawo zaprzecza żydłackiej propagandzie, jakoby Polska od tysiąca lat była gorliwie katolicka. Gdyby tak było, nie istniałaby obecnie konieczność nachalnego wciskania przez zakonnice żydłackich dewocjonaliów komu tylko się da.

Nadjodrańska dżuma zdycha. Aby nie dać tego poznać gromko pokrzykuje o tysiącleciu „katolickiej” Polski. Ale jej agonię widać gołym okiem.

Po tysiącletniej ponurej nocy rzymskiej szubienicy nastaje słowiański, pogański świt. Bogowie i Boginie słowiańskie – Swarożyc, Mokosz, Świętowit, Trygław, Rod, Weles, Perun, Łada, Jarowit – znów otoczone zostaną powszechną czcią na słowiańskiej Ziemi.

Na Świętej Słowiańskiej Ziemi.

.

Swarożyca
.

opolczyk

.

ps. Opisane powyżej zajście wydarzyło się naprawdę – miało miejsce 28 czerwca br. Znam je z pierwszej ręki – z relacji właściciela sklepu, który wywalił na zbity pysk namolne zakonnice.

.

precz z jahwizmem

.

Ręce Boga

Reklamy

18 komentarzy do “Rekonkwista po polsku – Anno Vaticano 2013

 1. „Ciekawe, czy musi najpierw polać się krew, aby policja energiczniej zainteresowała się taką właśnie sprawą? Powinna przynajmniej zapytać upośledzonego nożownika, czy na jego czyn wpłynęła wcześniejsza rozmowa z zakonnicami.”

  – ja to bym obstawiał iz Policja napastnika zwyczajnie chroniła. I w przypadku „morderstwa” by zacierałą ślady* a w przypadku pobicia „nozownika” nóż przypadkiem zmieniłby strony. Ale wykorzystywanie „uposledzonych” do wypełniania celów katookupantów jest typowa podłością ze strony tych „bogobojnych” misjonarzy.

  * pomrocznośc katolicka dla sadu była by przecież okolicznością łagodzacą. „Sprawca działał w afekcie braku opiekuńczej bliskosci krzyża’ – tak by w sądzie biegły zawyrokował.

  http://kefir2010.wordpress.com/2013/05/24/nowe-logo-policji-inspirowane-gwiazda-dawida/

  http://grochu.eu/branding/polska-policja-ma-nowe-logo#comment-32123

  http://gazetawarszawska.com/2013/05/25/nowe-zydowskie-logo-policji/

  Nowe, żydowskie logo policji za miliard złotych!
  Na konferencji w MSW zostało przedstawione nowe logo Policji. Konkurs na znak graficzny to jeden z etapów programu standaryzacji komend i komisariatów Policji. W ramach programu będą remontowane istniejące komendy i komisariaty oraz wybudowane zostaną nowe obiekty policyjne. Program będzie realizowany w latach 2013-15, a jego budżet wynosi ok. 1 mld.

  Admin

  Polubienie

 2. Cały problem z nimi polega na tym,że de facto oni są ofiarami prania mózgu i jako tacy,wszyscy są upośledzeni.
  Dlatego dotarcie do nich jest niemożliwe — to kwestia odprogramowania–a to jak wiadomo jest proces,który musi potrwać.
  Z moich obserwacji wynika,że oni wydają się być całkiem normalni,jeśli chodzi o życiowe kwestie,natomiast w momencie zetknięcia się tematem –kościół– zaczynają się blokować,albo być agresywni—tak jakby byli opętani jakąś obcą siłą.
  Jak pisał Nietsche — nie można stać się tak po prostu chrześcijaninem–na to trzeba być wystarczająco chorym.
  To raczej problem prania mózgu i poziomu świadomości…można to nazwać chorobą.
  Utrapienie z jahwistami polega na tym,że oni chcą „obdarować” tą swoją chorobą cały świat…
  Dlatego są tak upierdliwi i niebezpieczni,bo choroba idzie w parze z agresją.
  Miałem ostatnio wymianę zdań na pewnym forum z jahwistą,i byłem wręcz przerażony tokiem jego rozumowania…
  …tkwić w takim systemie przekonań…to jest koszmar.

  Polubienie

 3. Ktoś:

  Gwoli uzupełnienia…

  Właściciela sklepu znam. Także jego żonę – oboje kochają Słowiańszczyznę.
  Napisał on do mnie 28 czerwca m.in. tak:

  „W końcu jak mówi chińskie przekleństwo żyjemy w ciekawych czasach. A nawiasem mówiąc po dzisiejszym ataku na moją osobę już nic ale to NIC mnie nie zdziwi.
  Tak na wszelki wypadek podaję Ci mój numer (—).”

  Odpisałem mu (fragment):

  „Ucałuj (—) ode mnie.
  A przede wszystkim – o jakim ataku na Ciebie piszesz??? Co się stało?

  No i on opisał mi zajście. Nie chciał jednak sprawy nagłaśniać bojąc się reakcji żydłactwa w jego miejscu zamieszkania.

  Napisałem mu (fragment):

  „Ten przypadek koniecznie należy opisać. Choćby maksymalnie anonimowo, bez nazwy miasta, sklepu, bez wskazówek dot. Ciebie (—)… uzyskaj od niej (żony) zgodę i daj mi znać.”

  No i zajście opisałem.

  kingovnot:

  „Jak pisał Nietsche — nie można stać się tak po prostu chrześcijaninem–na to trzeba być wystarczająco chorym.
  To raczej problem prania mózgu i poziomu świadomości…można to nazwać chorobą.”

  Pierwszymi żydłakami/jahwistami w Europie byli niewolnicy i biedota. Im obiecanki „zbawienia” po życiu pełnym udręki podobały się. To „zbawieniem” je kupiono. U nas pierwszymi żydłakami byli władcy, którym jahwizm dawał większą władzę i prerogatywy.
  Pierwsi byli chorzy na niewolnictwo i nędzę oraz brak perspektyw życiowych, drudzy na żądzę władzy.
  A normalni ludzie dżumy nie chcieli. Niestety wielowiekowa propaganda powoli i tym normalnym prała mózgi.

  „Utrapienie z jahwistami polega na tym,że oni chcą “obdarować” tą swoją chorobą cały świat…
  Dlatego są tak upierdliwi i niebezpieczni,bo choroba idzie w parze z agresją.”

  Dokładnie tak – utrapienie z jahwistycznym żydłactwem polega na tym, że na siłę chcą oni obdarować ich chorobą/dżumą cały świat.

  „Miałem ostatnio wymianę zdań na pewnym forum z jahwistą,i byłem wręcz przerażony tokiem jego rozumowania…
  …tkwić w takim systemie przekonań…to jest koszmar.”

  Koszmar jahwizmu odczuwają boleśnie przede wszystkim niezadżumieni. Odmóżdżone owieczki są zbyt „znieczulone” dżumą, aby uzmysłowić sobie koszar w jakim żyją. Ani – jaki koszmar gotują niejahwistom.

  Polubienie

  • http://kefir2010.wordpress.com/2013/07/03/syryjscy-rebelianci-wspierani-przez-zachod-w-okrutny-sposob-zamordowali-katolickiego-ksiedza/

   http://parezja.pl/egipt-koscioly-w-ogniu/

   „– jak to mówią współcześni muzułmanie o chrześcijanach Zachodu – ‚wy jesteście poganami, a nie ludźmi wierzącymi, skoro nie żyjecie według wskazań religii, którą rzekomo wyznajecie, skoro nie uczęszczacie na Mszę św. niedzielną, skoro się nie modlicie, skoro zdradzacie współmałżonków, skoro rozwodzicie się i niszczycie swoje rodziny, skoro kradniecie i dokonujecie oszustw, skoro bluźnicie i pozwalacie na obrzucanie błotem waszych największych świętości, skoro nie spełniacie żadnych praktyk religijnych, skoro postępujecie tak, jak wam wygodniej, a nie tak, jak wam nakazuje wasza wiara’.” Za: http://www.radiomaryja.pl/kosciol/nowe-poganstwo-dzis-cz-ii/

   „Turecki pisarz i dziennikarz, Ali Bulac uważa natomiast, że sama wiara w Islam chroni ich wyznawców przed antysemityzmem. Pisze, że Chrześcijanie uważają Żydów za ‚zabójców Boga’.
   Muzułmanie ze swej strony uważają, że Prorok Jezus (jak Go określają) nie został ani ukrzyżowany ani zamordowany, co oznacza, że usiłowanie zabicia Go przez Żydów nie powiodło się.
   Koran nie krytykuje Żydów czy Chrześcijan za fakt wiary w Torę czy Ewangelię, lecz za fakt nie przestrzegania dyspozycji i norm przewidzianych przez te święte księgi oraz relatywizowanie boskich objawień. Jednocześnie Koran podkreśla, że ‚nie wszystkie Ludy Księgi (Ahl al-Kitab) należy postrzegać w jednakowy sposób lecz, że ‚są dobrzy ludzie także wśród nich’.”
   „Inny aspekt, który należy wziąć pod rozwagę to wieki w ciągu których Islam zawsze oferował protekcję i pokojowe współżycie z Żydami. Te historyczne doświadczenia uprawniają do twierdzenia, że obecna wrogość między Muzułmanami a Żydami może zostać wyeliminowana jeśli tylko Izrael zaakceptuje zasady równości i wzajemnego poszanowania praw.” Za: http://niepoprawni.pl/blog/1137/czy-islam-jest-wrogiem-zydow

   „Chrześcijaństwo jest religią wojującą, dlatego uzurpując sobie prawo do jedynej słuszności działa tak, a nie inaczej – ale czego innego się spodziewać po religii będącej odłamem judaizmu? Judeo chrześcijaństwo jest nie tylko odłamem judaizmu, ale też przenosi ze sobą żydowską mentalność – żydzi dzielą ludzi na żydów i gojów (niewierzących), muzułmanie na muzułmanów i niewiernych, a chrześcijanie na chrześcijan (co ciekawe każdy odłam chrześcijaństwa uważa się za ten jedyny prawdziwy,a każdy inny za herezję 😀 ) i pogan. Taka cecha religii semickich – zawsze jest podział na My (najlepsi ponad wszystkimi innymi) i Oni (inni gorsi grzeszni podludzie).” Zobacz też: Co to znaczy być poganinem?: http://www.taraka.pl/cotopoga / Za: Mezamir

   „Islam był tolerancyjny, ale wobec judaizmu i żydo-chrześcijaństwa. Natomiast pogaństwo, jako ‚bałwochwalstwo’, było w islamie od początku tępione. Ta nienawiść do pogan i do politeizmu jest bliźniaczą cechą wszystkich żydzizmów.
   W historii islamu bywały nawet okresy, że Żydom zabraniano konwersji na islam. Rzecz była w tym, że ‚innowiercy’ płacili wielokrotnie wyższy podatek ‚pogłówny’ (od łebka). No i muzułmanie obawiali się, że Żydzi, aby tyle nie bulić będą się pozornie ‚nawracać’ na islam, pozostając po cichu judaistami. I stąd były dla nich zakazy konwersji. Być może przez to właśnie islam nie został tak zinfiltrowany przez oszukańczych żydowskich ‚konwertytów’, jak żydochrześcijaństwo, które prowadziło odwrotną politykę – a więc naciski, aby Żydzi się ‚nawracali’. W Rz’plitej Żydom konwersję na katolicyzm nagradzano nawet nobilitacją. I w ten sposób zażydzano stan szlachecki podwójnie – żydo-katolicyzmem zżydzano ducha szlachty, a konwertytami zażydzano szlachtę biologicznie.”
   Za: https://opolczykpl.wordpress.com/2013/03/13/kto-stworzyl-glowne-religie-swiata-nexx/#comment-24332

   Polubienie

   • Obawiam się, że Jarek Kefir daje się nabierać na banksterską propagandę:

    „Teraz ci zwyrodnialcy zamordowali w okrutny sposób katolickiego księdza i drugą osobę. To ujawnia, czym tak naprawdę jest religia islamu.”

    Oni mordują w Syrii nie jako wyznawcy islamu a jako płatna agentura i najemnicy banksterów. Opłacana, dozbrajana i szkolona oraz wspierana propagandowo przez żydo-zachód. Jak mordują dziesiątkami tysięcy muzułmanów (Libia, Syria) to jest cicho. Jak celowo mordują księdza to robi się raban. A po to go właśnie zamordowali – aby żydo-chrześcijan nadal szczuć na islam.

    Istnieją podejrzenia, że „morderstwo” w Londynie dokonane rzekomo przez islamistów na żołnierzu brytyjskim to była tylko medialna fikcja produkcji MI6. Także zaplanowana w celu wywołania wzburzenia wśród żydo-chrześcijan i wywołania u nich poczucie zagrożenia „krwiożerczym islamem”. A była to zwykła propagandowa hucpa.
    O tym, że fundamentaliści islamscy w Tunezji chcą w konstytucji zapisać prawną ochronę meczetów, synagog i kościołów chrześcijańskich czyli ochronę budowli „sakralnych” wszystkich religii abrahamowych żydo-propaganda nie piśnie ani słówkiem. Bo by się okazało – że i taki jest islam.

    Podpalanie żydo-chrześcijańskich kościołów w Egipcie to kolejna prowokacja żydo-służb i służy temu samemu celowi – wywoływanie u żydo-chrześcijan poczucia zagrożenia ze strony islamu. Pamiętam, że jeszcze przed ostatnią tzw „rewolucją” w Egipcie w Aleksandrii doszło do zamachu bombowego na koptyjski kościół. Okazało się, że była to robota służb specjalnych. Celem było skłócenie koptów i muzułmanów.
    http://ekai.pl/wydarzenia/swiat/x36950/krwawy-zamach-w-aleksandrii/
    Dziel i rządź to od dawna praktykowana przez banksterów metoda.

    Polubienie

 4. Właściciel ponownie, jeszcze bardziej zdecydowanym głosem odmówił przyjęcia “podarunku”.

  Do żydostwa trzeba mówić po hebrajsku żeby zrozumieli.

  Polubienie

  • E tam. Kingovnot napisał prawde. To ofiary satanistycznego rytuału opętańczego mające im zastąpić samodzielne myślenie wyuczonym „religijnym” wzorcem. Kiedyś by tworzyć „zombii” potrzebowano ofierze podać wywar z „ogórka zombii”. Dziś w tym celu wystarcza opłatek i zmasowana indokrynacja wraz z promowaniem kapusi i wszelkich proreligijnych zwyrodnialców czy wykolejeńców wynosząc ich „na ołtarze” jako tak zwanych „świętych kościoła”. Wczoraj we Warszawie lokalna delegatura diabelska ściągnęła z Afryki posiłki by na „Narodowym” odprawiać murzyńskie gusła zwane „rekolekcjami”. Większość osób jaka „doznawała objawień” by tak samo ich doznawała na seansie (na przykład) Kaszpirowskiego. To ten sam tym pozazamysłowych oddziaływań magika na tłum – ufny wierny i wyrażający pragnienie bycie opętanym (przeżycia czegokolwiek (niestabilność emocjonalna wynikająca z zaburzonej gospodarki hormonami płciowymi jest tu szczególnie porzadąna z uwagi na bardzo dużą podatność)). I na tym kruchtowi potem zerują rozpowszechniając te swoje brednie o „opętanych” jacy zostali uzdrowieni. A tak naprawde murzyn bashoba robi im tylko z premedytacją krzywdę by nadal „tacowe” szło szerokim nieprzerwanym strumieniem.

   Walka z nimi nie powinna byc siłowa tylko egzorcystyczna. Trza z nich jakoś wyrwać yahwistycznego inkluda jakiego w ramach „chrztu” dostają. Podobnie jak „katolicy” zachowują soię wszelkie osoby poddane technikom rozszczepiania osobowości zwane popularnie MONARCH. Judaizm to praktykuje od momentu powstania przejąwszy te rytuały od kapłanów Amona. Tresowanie strachem. „Badź grzeczny bo spotkasz boga-potwora”. Podobnie jest zresztą u czcicieli VooDoo.

   Polubienie

 5. Niewielu ludzi ma siłę by samodzielnie pozbyć się chrześcijańskiego „oprogramowania”. Mnie dzięki Bogom Natury się udało ale zajęło to sporo czasu. Najważniejszy był wyjazd i odłączenie się od „źródła”. Potem już było z górki. Ale większość ludzi ma tak silny program, że u niektórych pomóc może tylko „twardy” reset. Jednak muzułmański czy judaistyczny program jest o wiele silniejszy i tego naprawdę trudno pozbyć się ze świadomości.

  Polubienie

 6. Pingback: Zniszczyć pamięć o Słowianach « Grypa666's Blog

 7. Takie właśnie sprawy trzeba nagłaśniać.”Za słaby” materiał dla tv. Ich interesują trupy i tragedia. Dobrze, że jest Opolczyk.

  Polubienie

 8. Znalazłem coś takiego – wygląda, iż młodzież zorganizowała sobie Kupalnockę:
  http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/rzeszow/przemysl-200-osob-na-nielegalnym-ognisku-akcja-pol,1,5546932,region-wiadomosc.html
  „~wstyd : No tak; pewnie za rok zrobią sobie już ognisko w ratuszu! Zamiast zorganizować ludziom Ogniska Kupały w kilku miejscach, to naszczuli na nich policję – to mi dopiero „strażnicy porządku”.
  „~uczestnik : na ognisku był spokój, wszyscy bawili się, śpiewali przy gitarze i nie wychodzili poza ogrodzony teren, nie było żadnego zagrożenia, do momentu przyjazdu policji (w tym z rzeszowa oddalonego o 80km) o godzinie 1 w nocy, policja wbiegając z pałami na teren ogniska zaczęła pałować nie ważne czy dziewczyny czy chłopaków, wiele osób jest silnie osiniaczonych, a oni nawet nie stawiali oporu, o tym jednak już nie piszą w żadnych artykułach, ani o tym że po tej wspaniałej akcji jedna z dziewczyn ma złamaną rękę, żyjemy w państwie policyjnym”
  „~xyz : a dlaczego w artykule nie dodali, że spałowali tyle i tyle osób, że ludzie mają połamane ręce? Ja się pytam co my mamy robić w tym mieście skoro nie ma ani kina, ani porządnego basenu, ścieżki rowerowej dosłownie skrawki, nawet na rolkach nie ma gdzie pojeździć, a jak zrobili sobie ognisko i nie rozrabiali to wielki problem? Nad Sanem też już siedzieć nie można. Niedługo wprowadzą godzinę policyjną, albo pozamykają nas w domach. Skandal.”
  „Revolt : jeszcze żeby to prawda była 🙂 wpadli i spałowali połowę zebranych osób,chodzili po cywilu pośród nich… ”
  „andrzej : Po co? Dlaczego? Czy ludzie nie mogą sobie już nigdzie zrobić ogniska? Policja niech ściga morderców, gwałcicieli, polityków a nie czepiają się ogniska. 21 funkcjonariuszy w 8 radiowozach zepsuło imprezę, żeby dostać premie? Może mi jeszcze powiedzą, że żaden z policjantów nigdy nie był na takim ognisku”
  „~poprawka do ~3567op: to nie bylo boisko szkolne zacznijmy od tego… to plac na ktorym nic nie ma oprocz miejsca na ognisko i paru lawek a nazwali to boiskiem szkolnym bo pare metrow dalej byla szkola”
  Ursula : Byłam tam, siedziałam przy ognisku i nie słyszałam żadnego wezwania przez megafon. Wyszlibyśmy ze znajomymi wcześniej, gdyby nie to, że wszystkie wejścia były obstawione i policja spisywała każdego, kto chciał wyjść (a było to po godzinie 23:00).”

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.