List otwarty do władz Uniwersytetu Jagielońskiego

.

Z niedowierzaniem i wzburzeniem przeczytałem w internecie informację o zamknięciu w ubiegłym roku Pracowni Źródeł Orientalnych i Numizmatyki na Uniwersytecie Jagiellońskim – i to w momencie, gdy dr Urszula Lewicka-Rajewska opracowała już przekład dzieł arabskiego historyka  Al-Masudiego mający ukazać się w serii Źródła arabskie do dziejów Słowiańszczyzny.

Cytuję:

„Badaczka na razie nie kontynuuje studiowania źródeł arabskich. Jej macierzysta Pracownia Źródeł Orientalnych i Numizmatyki na Uniwersytecie Jagiellońskim została zlikwidowana w ubiegłym roku. W związku z tym nie doczekamy się również opracowywanego tam ogólnego przekładu Al-Masudiego szykowanego dla serii Źródła arabskie do dziejów Słowiańszczyzny.”
http://mediewalia.pl/wydarzenia/al-masudi-o-poganskich-swiatyniach-slowian/

Decyzja zamknięcia Pracowni Źródeł Orientalnych i Numizmatyki przy Uniwersytecie Jagiellońskim nosi znamiona świadomego i dokonanego z premedytacją zablokowania publikacji dr Urszuli Lewickiej-Rajewskiej oraz uniemożliwienia jej dalszych badań dotyczących informacji o Słowiańszczyźnie zawartych w arabskich źródłach.

Od tysiąca lat cywilizację i kulturę naszych Przodków przedstawia się w jahwistycznej/katolickiej propagandzie jako barbarzyńską dzicz, żyjącą w puszczy, okrytą skórami, bez śladów cywilizacji i kultury.
https://opolczykpl.wordpress.com/2013/06/05/do-organizatorow-odpustow-cysterskich-w-ladzie/
.

.

.

Cywilizację i kulturę naszych Przodków niszczycielski buldożer jahwizmu burzył i zwalczał, zacierając ślady jej piękna i jej duchowego rozwoju. Niszczono i zagrabiano święte pogańskie miejsca, zwłaszcza po narzuceniu Polsce siłą i przemocą katolicyzmu po śmierci Bolesława II, którego katolicka propaganda wymazała z naszej historii.
https://opolczykpl.wordpress.com/2013/05/18/boleslaw-zapomniany-i-tzw-reakcja-poganska/

Postępowanie Uniwersytetu Jagielońskiego, polegające na świadomym ukrywaniu przed opinią publiczną informacji dotyczących kultury naszych Przodków jest tym bardziej oburzające, gdy weźmiemy pod uwagę, że nawet niekoniecznie przyjacielsko ustosunkowany do Słowiańszczyzny niemiecki Der Spiegel kilka lat temu opublikował tekst przedstawiający Słowian o wiele pozytywniej, niż robią to polscy katolicy i jahwistyczna „rodzima” propaganda.
http://www.spiegel.de/spiegel/spiegelspecialgeschichte/d-50620289.html
https://opolczykpl.wordpress.com/2012/08/09/niemiecki-spiegel-o-slowianach-polabskich/

Postępowanie UJ opisałem tak:

„Można, i owszem, powątpiewać w niektóre opisy znajdujące sią w arabskich źródłach z powoływaniem się na arabską fantazję widoczną w “Baśniach tysiąca i jednej nocy”. Niemniej obowiązkiem uniwersytetu jest krzewienie oświaty, szukanie źródłowych przekazów, badanie ich, analizowanie i ubogacanie nimi naszej wiedzy – w tym i tej o naszej słowiańskiej przeszłości i kulturze. A tymczasem szacowna krakowska Alma Mater zamyka Pracownię Źródeł Orientalnych w momencie, gdy gotowy jest już do publikacji przekład pism arabskiego historyka opisujący słowiańską kulturę, słowiańskie budownictwo i słowiańskie świątynie.

Jest to oczywisty sabotaż wymierzony w nasze dziedzictwo kulturowe, jest to oczywiste i świadome okradanie nas z wiedzy o tym, jak arabscy historycy i podróżnicy widzieli i opisywali Słowiańszczyznę przed podbiciem jej przez niszczycielski buldożer jahwizmu.

https://opolczykpl.wordpress.com/2013/07/02/programowe-niszczenie-wiedzy-o-slowianszczyznie-w-slowianskim-kraju/

 

Na koniec mam pytanie do władz Uniwersytetu Jagielońskiego – dlaczego – jeśli jesteście Polakami – bierzecie udział w ukrywaniu przed Polakami zapisków historyków arabskich dotyczących kultury naszych Przodków? Dlaczego zależy Wam na tym, aby dzięki takim posunięciom UJ katolicka propaganda nadal mogła bezkarnie przedstawiać naszych Przodków jako barbarzyńską dzicz? Choć to katolicyzm był barbarzyńską, fanatyczną i niszczycielską dziczą, Która nieomal doszczętnie zniszczyła piękną cywilizację słowiańską budowaną przez tysiąclecia przez naszych Przodków.

 

.

Andrzej Szubert

.

Otrzymują: rektor, prorektorzy, kanclerz i sekretariat wydawnictwa UJ:

rektor@uj.edu.pl

prorektor.kadry@uj.edu.pl

prorektor.rozwoj@uj.edu.pl

prorektor.nauka@uj.edu.pl

prorektor.dydaktyka@uj.edu.pl

prorektor.cm@uj.edu.pl

kanclerz@uj.edu.pl

sekretariat@wuj.pl

.

precz z jahwizmem

.

Ręce Boga

13 komentarzy do “List otwarty do władz Uniwersytetu Jagielońskiego

 1. Nie ma mozliwości opublikowaia tej pracy własnym sumpem na jakimś blogu i zbieranie funduszy (może ci od łodzkiego kongresu się łaskawie dorzucą) na dalsze prace tłumaczeniowe?

  Skoro to praca naukowa o niepodwazalnym dla Rodzimowierczego Ruchu znaczeniu to jakiś zywy odzew powinien nastapić w srodowisku, nie?

  No chyba ze to wszystko to DZIAŁANIA POZOROWANE by pisowcy mieli frajerów na głosowanie na swojego fuhrera który z Polski uczyni kolejny kalifat rabiniczny.

 2. Ten kto dzierży waadzę, „kształtuje” historię. Niektórzy bardziej tfurczo od innych…
  Dr Lewicka-Rajewska powinna poprosić Putina lub Łukaszenkę o możliwość ukończenia badań w bardziej cywilizowanych państwach 😦
  Albo u Assada czy Abbasa 🙂
  Argument o fantazji arabskiej jest rasistowski, ksenofobiczny, nietolerancyjny = poprawnie polityczny w powiązaniu z obecną judeocentryczną globalną „wojną z terrorem” oraz arabo- i islamo-fobią. Jakoś judeocentryczna „fantazja” nie spowodowała na UJ zamknięcia kontynuacji oszustw publikacyjnych o historii Żydów, Szoa, Holokaustu… czy choćby Polski Jagiellońskiej.
  Na tej oszustnej, judeocentrycznej podstawie, badaczka doznała dyskryminacji jako naukowiec, Polka, Europejka i człowiek. Zaś Polaków, narodów arabskich i ludzkości pozbawiono po raz kolejny okazji bliższego poznania historii Słowian i tzw. „pogaństwa”. Niech panują ignorancja i zakłamanie…
  Co na to Papież?
  Tak to żydo-waadze z użytecznymi szabas-gojami po raz kolejny ukryli niebagatelny aspekt dziedzictwa historycznego i kulturowego Słowian, Polaków, Europejczyków i ludzkości…
  Kto nie szanuje swych Przodków, historii, dziedzictwa — nie zasługuje na suwerenność…. toteż w Polin jest jak jest.

 3. Pingback: Sprawa Czeczetkowicza widziana z Vanqrevu « Grypa666's Blog

 4. Nikt nie komentuje pięknego przesłania ksiedza które trafi jedynie do niewinnych i naiwnych dzieci. Gdyby obok rosło drugie drzewo i stał pod nim znawca Koranu z pewnością księżulek wypadł by bardzo blado. Nie zauważyłem żeby coś było cytowane z biblii – jeśli tam tego nie ma to sobie to wymyślił i zinterpretował na korzyść KK. Co do samej książki to chętnie bym ją kupił gdyby się ukazała. Jak będzie czas pokaże.

  • Masław:

   Jestem przerażony!!!

   „Nie ukrywam, że jest to dla nich niesamowita szansa i wręcz frajda gdy mogą np. odwiedzić jednostkę Wojsk Specjalnych czy porozmawiać z ludźmi, którzy codziennie zajmują się tak przecież niesamowicie ciekawą problematyką na płaszczyźnie praktycznej – podkreśla.”

   „niesamowicie ciekawą problematyką na płaszczyźnie praktycznej”– czyli mordowaniem patriotów broniących ich krajów przed zbrodniczym, banksterskim NATO. A także bandyckie wykonywanie „wyroków śmierci” bez sądów, aktów oskarżenia, udowodnienia winy – a jedynie na tej podstawie, że zbrodniarze z dowództwa CIA kogoś uważają za „terrorystę” – choć sami są największym światowym terrorystą.
   Wojska specjalne to nic innego, niż banksterskie szwadrony śmierci.
   https://opolczykpl.wordpress.com/2012/06/18/grom-szwadron-smierci/
   To kumple tych z Blackwater Worldwide, banksterskiej „prywatnej” armii – legalnych płatnych morderców.
   http://en.wikipedia.org/wiki/Academi
   I szacowny UJ staje się wspólnikiem i partnerem szwadronów śmierci. A co najgorsze – jest z tego dumny.
   Może doktorzy UJ opracują nowe metody mordowania przez wojska specjalne ludności cywilnej kolejnych podbijanych przez bandytów krajów.
   .

   .
   Oraz wymyślniejsze tortury w więzieniach US Army:
   https://www.google.de/search?q=wi%C4%99zienie+abu+ghraib&bav=on.2,or.r_qf.&bvm=bv.48705608,d.Yms&biw=981&bih=572&um=1&ie=UTF-8&hl=en&tbm=isch&source=og&sa=N&tab=wi&ei=7lHTUbbuGdHHswah6ICICA
   A także naukowe podstawy bezterminowego więzienia niewinnych ludzi w Guantanamo:
   https://www.google.de/search?um=1&hl=en&tbm=isch&sa=1&q=guantanamo&oq=guantanamo&gs_l=img.12..0l10.7697.7697.0.14357.1.1.0.0.0.0.138.138.0j1.1.0….0…1c.1.19.img.-gwFWB8__U0&bav=on.2,or.r_qf.&biw=981&bih=572&ech=1&psi=6lLTUc-DEY7Zsgb1_YDwBg.1372803818320.5&emsg=NCSR&noj=1&ei=-lLTUbH1KcTEswai4IDQDg

   I jeszcze to: Film którego Armia USA nie chce żebyś obejrzał

   • To wszystko zamiast być dla ludzi jest na ludzi.
    Teraz już nie wypada mówić „żyjemy w kraju, który…”
    tylko UMIERAMY W KRAJU, W KTÓRYM NIE DA SIĘ ŻYĆ

 5. Jedni dochodzą, które spec-suszpy i jak podłożyły bomby, zabijając i raniąc setki turystów z Australii na Bali, czy tysiące zwykłych ludzi w WTC 11 IX, a miliony w konsekwencji rozpoczętego tak żydo-terroru „wojny z terrorem”… Inni zaś główkują jak się to takiej roboty załapać — judaizacja Polaków pełną parą. Spodlić, zubożyć i wyzuć z moralności i człowieczeństwa, to najmie się jeden z drugim żydo-banksterii do mordowania i zniewalania narodów.
  Spec-akcje to trzon wojny przyszłości, wojny asymetrycznej, wymienionej nawet z nazwy przez zjudaizowanego dowódcę Wojsk Specjalnych, bez wątpienia szabas-goja. Spec-suszpy to niezbędna część żydo wojen czyimiś rękoma — jak w Libii, a obecnie w Syrii… Dzięki spec-suszpom mamy fałszywe flagi w domu i za granicą, masakry ludności w Iraku i Pakistanie… Nie ma roboty w porno czy supermarketach, to dla zjudaizowanych studentów i PAN-owców może być i zalegalizowany bandytyzm w żydo-wojnach i rewolucjach.

  Normalnie żygać się chce…

 6. spec tanki, narzędzia kolejnych mordów i to są priorytety niech ich szlag.
  Kilka dni temu przemierzyłam pół Polski i jak okiem sięgnać ugory, nawet w pobliżu domostw, no kurcze serce boli
  przeklęte żydłactwo. No jasne że nie będzie funduszy na odkrywanie naszych korzeni jeśli ta chołota musi władzę utrzymać przed ewentualnym protestem doprowadzonych do ostateczności ludzi, a przecież świat na krawędzi i tak stoi

 7. Pingback: Zniszczyć pamięć o Słowianach « Grypa666's Blog

Możliwość komentowania jest wyłączona.