2 komentarze do “Ręce Boga

 1. Opolczyku
  Chciałbym wyrazić słowa najwyższego szacunku i uznania dla Twojej działalności i tytanicznej pracy.
  Ciszy mnie, że mimo zapowiedzi nie wycofałeś się z publikacji swoich przemyśleń i wzbogacasz swojego bloga
  wpisami dowodzącymi o ponadprzeciętnej wiedzy. Jestem wielkim zwolennikiem stylu prowadzonej przez Ciebie polemiki . Czasem można odnieś wrażenie, że zbyt ostro „kosisz równo z trawą” oponentów, ale mając świadomość ogromu duchowego zażydzenia każdego Słowianina (no może nie każdego) tak trzeba. Inaczej nic nie dotrze do wypranych mózgownic katodebili – wiem o tym z autopsji.
  Bardzo podobała mi się propozycja (w komentarzach pod którymś z artykułów) utworzenia przez Ciebie Związku Rodzimowierczego.
  Rozumiem doskonale kierujące Tobą pobudki wstrzymujące Cię od podjęcia tego wyzwania, ale szczerze żałuję. Równie szczerze ucieszę się jeśli kiedyś zmienisz zdanie w tej kwestii.
  Czekając na kolejne wpisy życzę zdrowia i determinacji.
  Mazowszanin.

  Mazowszanin, trudno jest milczeć, gdy dzieje się tyle zła a ludzie są masowo oszukiwani i ogłupiani. Co do formy polemiki – były czasy, gdy próbowałem ją prowadzić delikatniej. Ale to katodebile sami zaczynali od wyzwisk i inwektyw, na co po prostu zacząłem reagować. Ponadto termin „katodebil” to nie wyzwisko, jak twierdzą oni, ale adekwatna nazwa tych nieszczęśników z rozumkami obrzezanymi żydowskimi bredniami. Co do Związku Rodzimowierczego – jest ich już kilka, często spierają się o różne rzeczy, po co więc tworzyć kolejny, konkurencyjny? Zresztą, aby być Słowianiniem, poganinem, nie potrzeba być członkiem jakiejkolwiek organizacji. Z chęcią powitałbym sytuację, gdyby wszystkie te związki połączyły się w jeden, ale na to się nie zanosi. Zbyt duże są pomiędzy nimi różnice „doktrynalne” (tego nie powinno być absolutnie). Ale i ambicje ich liderów stoją temu na przeszkodzie.
  Ja zamiast mieszać się do tych sporów czy zakładać kolejny związek robię to, co potrafię najlepiej – piszę. Jak długo jeszcze – nie wiem. Przy każdym wpisie powtarzam sobie – to już ostatni…
  Pozdrawiam

  opolczyk

 2. Pingback: Ręce Boga – Kocham Łódź. Redakcja prasowa

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s