Potęga Bogów Natury

.

videomundialdimenticato_article_column--400x300

.
Czyli jak upomnieli się oni o Mapuczy oszukanych przez bandytę sędziego i hitlerowskich Niemców.

W jednym z komentarzy Słowianin podrzucił kilka tekstów i film o zapomnianym „alternatywnym” mundialu w Patagonii w roku 1942.

.

.

Nie polecam poniższego tekstu (głupkowate podważanie wiarygodności wielu dokumentów).
http://inheracil.filmaster.pl/artykul/relacja-z-patagonii/

Lepiej jest przeczytać jako wprowadzenie do historii owego nieoficjalnego mundialu dwa poniższe teksty:

http://ms-swiata.pl/historia-ms/patagonia-1942/
http://knife-in-the-water.blogspot.de/2012/12/zapomniany-mundial-1942-dokumentalny.html

Zastanawiałem się, czy sprawę poruszyć, gdyż wiąże się ona ze sportem, a ten („sport wyczynowy”) obecnie wykorzystywany jest przez banksterów do ich celów.
https://opolczykpl.wordpress.com/2012/05/01/po-co-nam-mistrzostwa-europy/

Ale sprawa dotyczy i Mapuczy – naszych braci Indian. Lud Mapuczy powstrzymał żydłacką, ludobójczą konkwistę hiszpańską. Podbity został militarnie i ujarzmiony politycznie dopiero wieki później przez republikańskie katolickie Chile, ale nadal trwał w pogańskiej tradycji przodków.
https://opolczykpl.wordpress.com/2012/09/01/mapucze-w-kleszczach-zachodniej-antycywilizacji-2/
Choć część Mapuczy żyjąca na terenach Patagonii jesze długo po podboju „chlijskich” Mapuczy żyła jako wolny pogański lud.

Głównymi bohaterami filmu są właśnie Mapucze, choć pojawiają się w nim dopiero pod koniec 48 minuty.

.

900886-mundial1

.

Zaproszeni do wzięcia udziału w mundialu 1942 Mapucze zaproszenie przyjęli. Mieli okazję pokazać Europejczykom na co jest ich stać w sporcie wymyślonym w Europie. Katolickie Chile i Argentyna odmówiły udziału. Ich reprezentacje nie chciały grać z podludźmi – Indianami. Jak widać katolicki rasizm utrzymywał się w Ameryce łacińskiej jeszcze w połowie ub. wieku.
Mapucze szli jak burza. Pokonali Hiszpanów (którzy oskarżali Mapuczy, że są opętani przez diabły – bo tak ganiali po boisku), Francuzów i Anglików. W finale trafili na hitlerowskich Niemców. Noc przed finałem bojówka niemiecka zaatakowała Mapuczy chcąc osłabić w nich ducha walki.

.

Il-Mundial-dimenticato-il-portiere-mapuche-Nahuelfuta

.

Kluczowe sceny filmu zaczynają się od 1 godz. 25 min. 20 sek., choć początek dramatu zaczyna się w 1 godz. 11 min. i 30 sekundzie. Mecz finałowy – Mapucze – Niemcy. Sędzia, bandyta amerykański, sędziuje stronniczo, ale Mapucze po fenomenalnym golu zdobywają prowadzenie. Następnie sędzia nieuczciwie przyznaje Niemcom rzut karny, który wykonany zostaje w oszukańczy sposób i Niemcy wyrównują. Na domiar złego fenomenalny bramkarz Mapuczy usunięty zostaje z boiska.

I w tym momencie odzywają się Siły Natury, jak gdyby protestując przeciwko oszukiwaniu przez sędziego i Niemców wiernych im Mapuczy. Zrywa się straszliwa ulewa.

Końcówkę meczu, znacznie bardziej dramatyczną widzimy od 1 godz, 25 min, 20 sek. Mapucze strzelają w strugach deszczu zwycięskiego gola, po meczu wręczony zostaje im puchar i w tym momencie napada ich niemiecka bojówka rabując zwycięzcom ich trofeum.

.

mundial

.

Chwilę potem pod naporem nawałnicy wali się zapora wodna i stadion zalany zostaje rwącą ścianą wody. Widać to jeszcze na ostatnich kadrach zachowanego w niezwykłych okolicznościach filmu. Rwąca woda zwaliła słupy, na których zawieszona była lina i platforma operatora filmowego. On sam utonął, a wraz z nim na dziesięciolecia przepadło zarejestrowane na taśmie filmowej zakończenie meczu i haniebny napad niemieckiej bojówki na zwycięzców mistrzostw.

Można by sądzić, że zarówno moment rozpoczęcia się gwałtownej ulewy (po oszukaniu Mapuczy przez sędziego i Niemców rzutem karnym) jak i zawalenie się zapory po bandyckim napadzie niemieckiej bojówki na zwycięzców to tylko przypadki. Ale czy jest przypadkiem, że Żywioły ciało operatora zaniosły w miejsce szczególne. A więc tam, gdzie kilkadziesiąt lat później odkryli je paleontolodzy prowadzący wykopalisko skamielin dinozaurów. Dodatkowo Żywioły, które zniszczyły zaporę, stadion i niszczyły wszystko po drodze nie uszkodziły kamery, która przecież nie była wytrzymała jak „czarna skrzynka” czy kasa pancerna. Film uktyty w kamerze przetrwał kilkadziesiąt lat aż do czasu jego przypadkowego odnalezienia. Ale gdyby zapora nie pękła, Niemcy zapewne siłą odebraliby operatorowi to właśnie nagranie, aby zniszczyć dowód ich haniebnego ataku na zwycięzców  finału i zrabowania im ich trofeum. A tak, Siły natury, Żywioły, „uratowały” ten film dla potomnych.

Bogowie natury zareagowali gniewem na oszustwo sędziego i Niemców – zerwała się ulewa. Jeszcze większym gniewem zareagowali na atak bojówki niemieckiej po meczu i zniszczyli stadion – miejsce tego haniebnego czynu. Ale jednocześnie zadbali o to, aby prawda o finale, o zwycięstwie  Mapuczy i hańbie Niemców nie zaginęła na zawsze.

.

mundial 1942

.

A jeśli nawet to wszystko było przypadkiem – zwycięstwo dzielnych Mapuczy nad europejskimi potęgami piłki nożnej warte jest obejrzenia…

.
opolczyk

.

precz z jahwizmem

.

Ręce Boga

Reklamy

20 komentarzy do “Potęga Bogów Natury

 1. Spotkało ich to, co kiedyś nas wspakcywilizacja zachodu wpychała swoje „oświecone” łapska wszędzie tam, gdzie można było wyciągnąć korzyści.

  Polubienie

  • Masław:

   Ta „wspakcywilizacja”, czy jak ja ją nazywam – żydo-anty-cywilizacja – we wszystkich jej postaciach (żydo-chrześcijaństwo, żydo-kapitalizm, żydo-globalizm i żydo-poprawność polityczna) nadal wpycha wszędzie jej łapska. Co nagorsze, jej wytwory jak np katolicyzm i poprawność polityczna napuszczane są celowo na siebie. Aby odmóżdżeni jedną i drugą ideologią byli zajęci walką na fałszywych barykadach. A okupant dalej robi swoje.

   Dla poprawienia humoru – bliska Ci osoba podesłała mi z dedykacją „Na miły początek dnia” taki 30 sekundowy filmik:

   Polubienie

 2. Nie jest miarą zdrowia, być dobrze przystosowanym do głęboko chorego społeczeństwa.

  Krishnamurti

  Polubienie

  • Społeczeństwo składa się z dwu wielkich klas: jedni mają więcej posiłków niż apetytu, drudzy więcej apetytu niż posiłków.

   Nicolas Sébastien Roch Chamfort

   Polubienie

 3. Niesamowity przypadek i sytuacja w ogole. Az trudne do uwierzenia, ze cos takiego sie stalo.
  Od dzis codziennie bede sie modlil o deszcz, duzy deszcz… bardzo duzy deszcz, ktory do morza zmyje te wszystkie nie-indoeuropejskie/slowianskie pomyje!

  SLAWA i CHWALA MAPUCZOM!

  Polubienie

  • Zprowokowany:

   „Od dzis codziennie bede sie modlil o deszcz, duzy deszcz… bardzo duzy deszcz, ktory do morza zmyje te wszystkie nie-indoeuropejskie/slowianskie pomyje!”

   Przyłączam się.

   SŁAWA i CHWAŁA MAPUCZOM!

   Polubienie

 4. Matka Natura wygrała mistrzostwa świata!!! podsumował jeden z mężczyzn.

  O tym Mundialu będą mówili za 100 lat ,prorokował organizator .

  Dinozaury i sekrety XX wieku…

  Dziwne zbiegi okolicznosci…

  Dziekuję za film

  Polubienie

 5. http://prawdaxlxpl.wordpress.com/tag/trucizna/
  http://www.obnie.pl/index.php?Itemid=27&catid=73:zatruta-zywnosc-woda&id=828:szkodliwy-mcdonald&option=com_content

  „A napoje? Tym sama byłam zaskoczona. Myślałam, że cola, sprite, fanta, cola light i ice tea są sprowadzane z fabryki, no ale, jakby pomyśleć – to nierealne! Na zapleczu mamy kilka dużych butli z CO2, oraz zagęszczonymi smakami napojów. Idzie woda kranówka przez filtry, jest nasycana CO2 i mieszana ze smakiem coli.” Za: http://www.cala-prawda.pl/Mc-Donalds-Im-lovin-it-,22,cala-prawda.html

  http://www.eioba.pl/a/2u2z/trucizna-na-talerzu-przeczytaj-aby-zrozumiec
  http://www.sfora.pl/Jedzenia-z-McDonaldsa-i-KFC-nie-chca-jesc-nawet-szczury-a26190

  http://www.papilot.pl/odzywianie/12370/Co-tak-naprawde-jest-w-jedzeniu-z-McDonaldsa-Odpady-rzeznicze-konski-tluszcz-trociny.html
  http://biznes.onet.pl/trujace-szklanki-w-mcdonalds,18859,3237960,1,fotoreportaze-detal-galeria
  http://news.money.pl/artykul/zatrul;sie;w;fast;foodzie;gronkowcem;i;zmarl,8,0,787208.html
  http://hipokrates2012.wordpress.com/2012/04/03/dlaczego-frytki-mc-donalds-sa-tak-smaczne-sekret-chemicznych-dodatkow-do-zywnosci/
  http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/listerioza-w-jablkach-mcdonald-s-i-burger-king-wycofuja-ciastka,270515.html
  http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/8-3-mln-dolarow-za-zatrutego-twistera-kfc,208126.html

  http://wolnemedia.net/zdrowie/co-wiesz-o-przetworzonym-jedzeniu/
  http://kefir2010.wordpress.com/2013/06/23/syntetyczne-mieso-gmo-i-obrzydliwe-robactwo-to-jest-jedzenie-przyszlosci/
  http://kuchnia.wp.pl/zyj-zdrowo/health/1598/1/5/przerazajaca-prawda-o-chipsach.html

  http://www.endalldisease.com/mcdonalds-fast-food-toxic-ingredients-include-putty-and-cosmetic-petrochemicals/
  http://www.mcspotlight.org/case/pretrial/factsheet.html


  http://pl.wikipedia.org/wiki/Agent_Orange#Implikacje_prawne
  zobacz poniższy film od 6 min.!
  :

  http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2013/06/19/boliwia-wszystkie-restauracje-mcdonalds-zamkniete

  Polubienie

  • Śrimad Bhagawatam Księga 12
   2.9
   Nękani klęskami głodowymi i nadmiernymi podatkami ludzie uciekną się do jedzenia liści, korzeni, mięsa, dzikiego miodu, owoców, kwiatów i nasion.
   Gnębieni suszą będą całkowicie zrujnowani.

   http://dailybuzzlive.com/human-meat-found-mcdonalds-meat-factory/

   W Stanach Zjednoczonych w fazę testów klinicznych wszedł nowy wynalazek. Jest to mikrochip wszczepiany pod skórę, który działa jako pigułka antykoncepcyjna.
   Urządzenie ma wymiary 20х20х7 mm i jest zaprojektowane tak, aby mogło działać nieprzerwanie do 16 lat. To odpowiada połowie statystycznej zdolności reprodukcyjnej u współczesnych kobiet.
   Gdy para decyduje, że chce mieć dziecko kobieta może użyć pilota i wyłączyć chip. Technologia polega na tym, że w mikroprocesorze są specjalne zbiorniki na substancję aktywną, która może być dozowana w odpowiednich dawkach. W tym wypadku chip antykoncepcyjny miał uwalniać substancję o nazwie levonorgestrel.
   Do tej pory chipy dozujące stosowano też w testowych programach medycznych zajmujących się leczeniem osteoporozy. Eksperymenty udowodniły ich przydatność podczas kuracji trwających dłuższy okres czasu. Aplikacja urządzenia wewnątrz ludzkiego ciała jest dosyć prostym zabiegiem wymagającym jedynie lokalnego znieczulenia, a cała procedura medyczna trwa najwyżej 30 minut.
   http://tylkomedycyna.pl/wiadomosc/powstal-chip-regulujacy-ludzka-plodnosc

   http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/w_bbc_ruszyla_masowa,p1010236434

   Polubienie

 6. widziałem film w niemieckiej TV jakiś czas temu…dawni bohaterowie dzisiaj żyją na skraju nędzy !

  Polubienie

 7. Świetnie zrobiony dokument.
  Nie znałem tej historii z zaginionym mundialem…
  Brawa i szacunek dla dzielnego ludu Mapuczy !!!
  A te bramki w finale…mistrzowskie 🙂

  Polubienie

   • Odnośnie ostatniego linku z „naukami jewangelicznymi” Waldiego…
    Używanie żydłackich terminów („jewangelizacja”) to w moim przekonaniu głupota i pomyłka. Jewangelizować to wciskać kit – często siłą i przemocą.
    Dla mnie takie nazewnictwo nie wchodzi w rachubę. Słowianin mówi prawdę – a nie na żydłacką modłę „jewangelizuje”.

    Nie pojmuję też, że Waldi dał się nabrać na spreparowaną przez żydo-służby seksaferę. Podstawiono Lepperowi już wcześniej tamtą „panienkę”, która nawet nie wiedziała, z kim ma dzieci, aby Leppera politycznie dobić. J Kaczyński/Kalkstein na początku 2005 w fundacji Sorosa mówił o zagrożeniu (dla żydo-układu) ze strony m.in Samoobrony. Jesienią 2005 PiS wygrał wybory i Kalkstein nakazał Marcinkiewiczowi wciągnąć Samoobronę do koalicji – po to, aby ją zdyskredytować i wyrzucić z żondu i z knessejmu. Gdy wszystkie inne metody skompromitowania Samoobrony i zwłaszcza Leppera zawiodły, powołane do życia przez żont Kalksteina CBA sfabrykowało aferę gruntową i seksaferę. Tę ostatnią właśnie przy pomocy podstawionej latawicy…
    Plucie na zamordowanego przez żydowskie służby Leppera nie przystoi poważnemu człowiekowi.

    Próby wybielania Stalina to droga na manowce. Wiele ludobójczych rozkazów nosi podpis generalissimusa. Także ten wydany na polskich jeńców wojennych. Za jego wiedzą i zgodą wywieziono też setki tysięcy Polaków na Sybir. Prześladował także Litwinów, Ukraińców, Łotyszy, Tatarów krymskich, Czeczenów, a nawet ludy syberyjskie chcąc je zakołchozować. Stalin tępił np. szamanizm. Najwięcej wymordować kazał Rosjan. Znałem i osobiście rozmawiałeł z paroma osobami, które uciekły z polskim wojskiem z Sybiru. Opowiadały mi, jak tam było. Niech więc Waldi nie chrzani.
    Najgorszym posunięciem Stalina było oddanie aparatu terroru w ręce Żydów. Stalin wiedział, że się na nich nie zawiedzie. I nie zawiódł się…
    Masowy ludobójca, Gruzin, prawdopodobnie z górskich Żydów nie będzie księciem w mojej słowiańskiej bajce.
    Znana jest historia, kiedy to tuż po wojnie gen. Berling napisał do Stalina list skarżąc się w nim, że rządący w Warszawie Żydzi mordują polskich żołnierzy podziemia. I co zrobił batko Stalin – pupilek Waldiego? Odwołał Berlinga do Moskwy na przymusową posadę. A mordowania Polaków nie ukrócił. Wręcz przeciwnie. Berling wprawdzie szybko powrócił do Warszawy, ale został przez Żydów zepchnięty na podrzędne stanowisko.

    Polubienie

    • Jewangelizować to wciskać kit – często siłą i przemocą.

     Jewangelizacja-czytaj ‚zażydzanie umysłu i ducha’,
     dekulturacja,etnobójstwo,manipulacja,pranie mózgu,hipnoza.

     Kościoły oparte na ideologii różnych odłamów żydopodobnego chrześcijaństwa-fabryki fanatyków i plastelinowych laleczek pustych w środku,nie zdolnych do samodzielnego myślenia,robiących to co Pan każe,można je dowolnie modelować i ugniatać,kukły,pionki,zombi.

     Ludzie tacy(właściwie skorupy,bo to co kiedyś czyniło ich ludźmi już dawno zostało w nich zabite przez kastę kapłanów opętanych przez ‚egzorcyzm’)i ich religia istnieje tylko dlatego że jej istnienie opiera się na walce z wrogiem(mania prześladowcza,paranoia,wszędzie widzą wroga/sługę diabła bo taki program im wgrano w czasie prania mózgu)
     Ponieważ bez wroga nie mają po co żyć
     robią wszystko aby wróg był wiecznie żywy.

     Jak brakuje wrogów to się wymyśla sztuczne zagrożenie
     bo najłatwiej jest ludzi bronić przed czymś co nie istnieje.
     Najlepszym 😉 wg nich, dowodem na istnienie nieistniejącego jest brak wiary w nieistniejące 😀

     Stwórzmy sztuczny problem tylko po to by pokazać jak bohatersko sobie z nim poradziliśmy.

     Polubienie

    • Stalin, Roosevelt, Eisenhower biographies: http://72.52.208.92/~gbpprorg/judicial-inc/Bush_Mossad11.htm
     http://www.erichufschmid.net/TFC/FromOthers/was-Eisenhower-jewish.html
     http://www.saveyourheritage.com/eisenhowers_death_camps.htm

     Co do Stalina to pomija on całkowicie fakt jego ogromnej roli (i nie tylko, rzecz jasna – bo całej tzw. wielkiej trójki) w założeniu państwa Izrael! No i umniejsza liczbę ofiar oraz bagatelizuje znaczenie tzw. zbrodni katyńskiej (może dlatego, że był to jednak skutek i wynik wcześniejszego porozumienia radziecko-niemieckiego w ramach obopólnych rozliczeń i korzyści, ale należy również podkreślić i nie wolno zapominać o wykonawczym udziale Żydów z NKWD! – choć rzeczywiście etnicznych Rosjan z rąk tych samych sprawców, w podobnych (lub w tych samych) miejscach kaźni zginęło nieco wcześniej kilka razy więcej).
     Oczywiście, krytykując Stalina – nie należy tylko jego samego (czy np. Hitlera) potępiać (tak jak to wybiórczo m.in. robi kler, obecna prawica, czyt. żydo-prawica), ale oceniać całościowo, czyli również mówić o zbrodniczych decyzjach i haniebnych czynach Churchilla, Roosevelta, Eisenhowera, itd.

     Zaś o samym Stalinie niech zaświadczą wybrane fragm. artykułów (o ile są zgodne z prawdą):
     „Co ciekawe Anglicy i Amerykanie byli raczej przeciwko powstaniu Izraela, uznając to państwo za zagrożenie dla własnych interesów, szczególnie koncerny naftowe (Cal-Tex). Głównym założycielem i człowiek, który wspierał Izrael był Stalin, uważał on że stanie się ono jako państwo socjalistyczne ostoją wpływów ZSSR, a także w nadziei na przyspieszeniu upadku wpływów na Bliskim Wschodzie. W rezultacie cały blok wschodni głosował za utworzeniem państwa Izrael. 14 maja, w piątek, w muzeum w Tel-Awiwie Ben Gurion odczytał MANIFEST NIEPODLEGŁOŚCI. CYTAT NR 4. Kiedy ogłoszono niepodległość Izraela USA uznały je jako pierwsze (de facto), ZSSR 3 dni później de jure. Mandat brytyjski wygasł o północy 14 maja 1948 r. Kilka godzin wcześniej proklamowano państwo Izrael (Erec Izrael, Ziemia Izrael).”
     „w lutym 1953 Stalin zerwał stosunki dyplomatyczne z Izraelem.”

     Za: http://www.sciaga.pl/tekst/16177-17-geneza_powstania_izraela_problem_palestynski_wojny_arabsko_zydowskie
     „Tak zwane „window of opportunity” czyli „chwilowa szansa” stworzenia państwa Izrael była dziełem Stalina z początkiem Zimnej Wojny, wtedy kiedy Sowiety starały się kontrolować zasoby ropy naftowej i gazu ziemnego na Bliskim Wschodzie i mieć możność blokowania eksportu tego paliwa na Zachód.”
     „We Lwowie w 1939 roku Ben Gurion dostał się w ręce NKWD i był traktowany jako ważny atut w rozgrywkach międzynarodowych, ponieważ Moskwa chciała wykorzystać dla swoich celów żydowskie starania o stworzenie państwa żydowskiego w Palestynie. Fakt ten jest wspomniany w książce Romana Brackman’a pod tytułem: „Isarel At High Noon: From Stalin’s Failed Satellite to the New Crisis In the Middle East” (ISDN 1929631642), w której autor nazywa Izrael „nieudanym satelitą Stalina.””

     Za: http://www.polishnews.com/artykuy-articles/-politykapolitics/471-gra-o-izrael-od-napoleona-do-hitlera-i-stalina
     „Stalin doszedł do władzy nie wbrew ale dzięki otoczeniu, które byto prawie wyłącznie żydowskie. Zresztą był on też związany rodzinnie z Kaganowiczem, żonaty z jego siostrą, a syn Stalina z córką Kaganowicza”
     Uszkujnik o Stalinie: http://wiadomosci.monasterujkowice.pl/?p=12281

     Należy też wiedzieć, że zdecydowanie gorszym od Stalina w ówczesnej Rosji był bolszewik i syjonista Żyd Trocki (Bronsztejn) (którego działalność była przyczynkiem do późniejszych wydarzeń: zorganizowanie zamachu i bezpośredni udział bojówki Trockiego w obaleniu i zamordowaniu cara Romanowa i jego rodziny). Obiektywnie rzecz biorąc, gdyby trockiści nie zostali usunięci przez Stalina – byliby jeszcze większym zagrożeniem w ZSRR i dla Świata!
     http://wolna-polska.pl/wiadomosci/trockizm-a-stalinizm-2012-05

     „Nestorenko mówi o projekcji w psychologii, w kontekście odwoływania się do emocji, manipulując znowu sloganami „oni nas nie lubią” i „Rosja nienawidzi cały wolny świat”, nie mówi zaś nic o książkach, na których buduje swoją wiedzę o Narodzie Rosyjskim i o Rosji, w której nie dostrzega żydokomunistów.
     Należy wobec tego zapytać, czy żyjąc w Stanach na azylu przeczytał już może książkę „Nikt nie ośmielił się nazwać tego konspiracją” Gary’ego Allen’a („None Dare Call it Conspiracy”), bo jeśli nie przeczytał, to ja mu pokrótce opowiem jej treść: żyd Bronsztajn używający nazwiska Leo Trotzki opuszcza 27 marca 1917 r. Stany Zjednoczone na statku SS Kristianiafjord z 275 wspólnikami do robienia antypaństwowych reform rewolucyjnych i z kasą otrzymaną od bankierów, którzy mieli do tego żyda zaufanie m.in. dzięki sprawdzeniu go na kolejnych warsztatach w różnych lożach masońskich. W czasie postoju w Nowej Szkocji Trotzki zostaje aresztowany w porcie Halifax przez policję kanadyjską, która konfiskuje mu kasę, gdyż władze Kanady dowiedziały się już od swojej masonerii, że Trotzki dostał kasę razem ze zadaniem zrobienia przewrotu rewolucyjnego w Rosji i zawarcia pokoju z Niemcami.
     Państwu kanadyjskiemu natomiast zadanie Trockiego było nie na rękę, gdyż Kanada nie miała interesów w Rosji, miała zaś żołnierzy w okopach na zachodnim froncie wojny państwa Prus, które przerzucało w tym samym czasie ze Szwajcarii do Petersburga pociąg z kasą i z żydem Uljanowem, po matce Blank i jego kochanką używającą nazwiska Krupska (takim samym jak żyd powołany przez Jarosława Kaczyńskiego na ministra od kombatantów) i z całą bandą zawodowych rewolucjonistów żydowskich powiązanych rodzinnie i rodzinnopodobnymi związkami seksualnymi ze sobą, których pełna lista od dawna opublikowana jest w internecie, więc Jurij Nestorenko nie ma prawa udawać przygłupa, który nie wie, że masoneria Kiereńskiego dostała polecenie przekazania władzy w Petersburgu żydokomunie Lenina i Trotzkiego, którego Kanada wypuściła z aresztu po 5 dniach i oddała całą kasę po interwencji sir Williama Wisemana reprezentującego interesy bankierskiej firmy Kuhn & Loeb, połączonej z interwencją dyplomacji Stanów Zjednoczonych reprezentującej interesy masonerii Amerykańskiej.
     Pruski Sztab Generalny połączony z nazwiskiem ministra wojny, masona i fabrykanta, którego nazwisko połączyła niedawno Angela Merkel z nagrodą wysokości 10 tys. EURO przyznaną dla Donalda Tuska pozbawionego świadomości historycznej, bo magistra zaledwie po studiach historycznych w Gdańsku; przy pomocy żyda Aleksandra Helphand’a znanego jako „Parvus” kochanka żydówki Rosa Luksemburg zwerbowali Lenina w Szwajcarii do likwidacji carskiej Rosji i zrobienia na jej gruzach nowego państwa pod sloganami „dojścia do władzy proletariatu” i „zakończenia na froncie niemieckim wojny imperialistycznej”.
     Kapitulacja na froncie zachodnim była zdradą interesów państwowych Rosji i dlatego żydokomuna Lenina (bolszewicy) nie mogła uzyskać poparcia Narodów Rosji dla swoich rządów mimo, że sztab niemiecki wydał na ten cel równowartość 10 ton złota przy pomocy żydowskiego bankiera w Berlinie Maxa Warburga. Lenin ogłosił więc amnestię, a Trotzki z uwolnionych 250 tys. kryminalistów zorganizował nie bandę, lecz armię rewolucyjną i aparat żydokomunistycznego państwa robionego pod hasłem „cała władza w ręce sowietów”.
     Brat bankiera Maxa Warburga, Paul Warburg był w Stanach Zjednoczonych pomysłodawcą stworzenia Systemu Rezerwy Federalnej („Federal Reserve System”), prywatnego geszeftu, który żyje z generowania dolarów z powietrza i zaopatrywania w nie rządu Stanów Zjednoczonych.
     W książce, którą Jurij powinien jednak chyba przeczytać, zanim zacznie znowu lekceważyć rolę pochodzenia etnicznego żyda Gerbera (Gorbaczowa), którego od lat ma w Ameryce pod ręką, gdyż ten uciekł z kraju po ograbieniu Narodu Rosyjskiego a także innych Narodów Związku Sowieckiego i przyczynieniu się do zrodzenia klasy tzw. nowych ruskich, czyli oligarchii skomunysynów, ze związków z żydówkami takimi jak żona Jelcyna, z czego powstała z kolei tzw. rosyjska mafia kontrolująca dzisiaj m.in. burdele nie tylko w Hamburgu na Sankt Pauli ale i prowadząca geszefty w Monaco, Szwajcarii, Izraelu, brytyjskich Wyspach Dziewiczych i innych oazach podatkowych dla bardzo dobrze zorientowanych i wtajemniczonych bandytów.”

     Za: http://sowa.quicksnake.at/Zniweczona-rzeczywistosc/Exodus-Yuryego-20130616-Stefan-Kosiewski-na-temat-Ksiegi-Wyjscia-Nesterenko-FO196-ZR-ZECh

     ŻYDOBOLSZEWICKI HOLOKAUST ROSJI:
     http://wiadomosci.monasterujkowice.pl/?p=8898

     Polecam jeszcze przeczytać: https://opolczykpl.wordpress.com/2013/03/11/prawda/

     Polubienie

   • Przeraża mnie mentalność Waldiego zaprezentowana w tym filmiku:

    Ok 11 min. na poważne mówi on, że dziwi się, iż komuniści byli „tacy łagodni” po wojnie wobec sanacji.
    A więc po pierwsze, nie mówi nic o żydo-komunistach – a ci stanowili elitę PRL do 1956 roku. Jest faktem, że sanacja była koszmarem i złem, że była to zamordystyczna dyktatura. Ale zła nie zwalcza się jeszcze gorszym złem. Kataru nie „leczy” się ucięciem nosa, a kurzajek na palcach nie „leczy”się ucięciem ręki. Za sanacji Polacy ginęli dziesiątkami czy setkami, a za żydo-komuny tysiącami. Za sanacji więzieni byli tysiącami, za żydo-komuny setkami tysięcy. Porównywanie Berezy z katowniami UB i żydo-komunistycznymi obozami typu „Zgoda” w Świętochłowicach czy centralnym obozem w Jaworznie to obłęd. W Berezie zmarło w niewyjaśnionych okolicznościach ok 20 osób. W Świętochłowicach od brudu i wszy 2 tysiące.
    Typowa żydłacka mentalność jest taka – jeśli coś było złe, lub ja uważam, że było złe, to mam alibi do wytępienia tego zła bezwzględną eksterminacją.
    Tak robili żydłacy ze Słowianami, tak robił Watykan z katarami, husytami, hugenotami. I tak robiła żydo-bolszewia i żydo-komuna. Tylko – czy my mamy te metody nadśladować i pochwalać?
    Powojenna żydo-komuna była znacznie bardziej brutalna i zbrodnicza wobec Polaków niż przedwojenna sanacja i Waldi niech nie obraca kota ogonem. Co mu się podoba w tym, że żydo-UB torturowało tysiącami Polaków, że wyrywali paznokcie, a kobietom pochwy rozrywali sztylami od mioteł (to stosował ojciec Kwaśniewwskiego/Stolzmana).
    Jeszcze odnośnie więzienia komunistów za sanacji….
    Liderami KPP byli Żydzi. Ich naczelny postulat to była likwidacja suwerennej Polski i przyłączenie jej jako sowieckiej republiki do ZSRR. Była to oczywista zdrada polskiej racji stanu i słusznie tę żydowską agenturę Stalina zdelegalizowano. Żydów z KPP ciągnąło do ZSRR, bo widzieli, jak ich pobratymcom tam się powodzi, jaką mają władzę. I z tego powodu chcieli Polskę oddać Stalinowi. Aby mieć w niej taką samą władzę. Ostatecznie dostali ją po wojnie.

    Polubienie

  • Nie po to kombinują z wynalezieniem TERMINATORA by sobie odpuszczali ich ulubioną zabawę w dręczenie słabszego.

   Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.