Żydowska perfidia…

.

twoje

.

polin

.
Tekst autorstwa Palmer.Eldritch.1984  pt: „Przepraszam Żydów za Polaków, którzy ich ratowali – czyli: “Unsere Mütter, unsere Väter” i kolejna odsłona walki z “polskim antysemityzmem”
http://palmereldritch1984.wordpress.com/2013/06/21/przepraszam-zydow-za-polakow-ktorzy-ich-ratowali-czyli-unsere-mutter-unsere-vater-i-kolejna-odslona-walki-z-polskim-antysemityzmem/
odbił się głośnym echem w internecie – i całkiem słusznie.

Nie porusza on jednak wszystkich aspektów żydowskich kłamstw propagandowych. Wobec czego pozwalam sobie na telegraficzne wyjaśnienie kilku istotnych aspektów.

„Holokaust”, „Zagłada” czyli ostateczne rozwiązanie kwestii żydowskiej.

Według propagandy żydowskiej jednym z głównych celów wywołania II wojny światowej przez III Rzeszę była chęć wymordowania Żydów. A przecież do 1942 roku na terenie III Rzeszy istniały legalne syjonistyczne obozy szkoleniowe:

“Władze niemieckie udzieliły wsparcia syjonistycznym obozom szkoleniowym i kibucom organizowanym na terenie III Rzeszy (było ich kilkadziesiąt, działały do roku 1942, powiewały nad nimi dumnie „Gwiazdy Dawida”), Gestapo służyło wszelką pomocą żydowskim emigrantom, a dzięki tak zwanemu układowi o transferze przekazano z Niemiec do Palestyny około 70 milionów dolarów, co miało wielkie znaczenie dla ekonomicznej stabilizacji żywiołu żydowskiego na tym obszarze.”
http://dariuszratajczak.blogspot.de/2009/01/jak-adolf-izrael-budowa.html

W tym samym czasie już od września 1939 eksterminacja inteligencji polskiej szła pełną parą.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Intelligenzaktion
Przy czym, pamiętając o ilości Żydów w elitach i aparacie terroru III Rzeszy, można by to ludobójstwo, ten holokaust nazwać zbrodnią żydo-hitlerowską.

“żydowskiego pochodzenia lub spokrewnieni z żydowskimi rodzinami byli: fuehrer i kanclerz Rzeszy Adolf Hitler; jego zastępcy: minister Rzeszy Rudolf Hess i marszałek Rzeszy Hermann Goering; Gregor Strasser, dr Josef Goebbels, Alfred Rosenberg, Hans Frank i Heinrich Himmler; ministrowie Rzeszy von Ribbentrop (który niegdyś wypił bruderszaft ze słynnym syjonistą, zmarłym w 1952 roku pierwszym prezydentem Izraela Chaimem Weizmannem) i von Keudell; gauleiterzy Globocznik (tępiciel Żydów), Jordan i Wilhelm Kube; wysocy funkcjonariusze SS Reinhard Heydrich, Erich von dem Bach-Zelewski i von Kaudell II; bankierzy i sponsorzy Hitlera przed 1933 rokiem Ritter von Stauss (wiceprzewodniczący Reichstagu) i von Stein; feldmarszałek i sekretarz stanu Milch, podsekretarz stanu Gauss; starzy towarzysze partyjni Hanffstaengel (szef biura prasowego NSDAP dla prasy zagranicznej (późniejszy doradca Roosevelta) i prof. Haushofer”.
http://www.naszawitryna.pl/ksiazki_40.html

.

.

Także  Związek Polaków w Niemczech zoształ przez władze III Rzeszy znacznie szybciej zdelegalizowany niż organizacje syjonistyczne. A jego działacze podlegali represjom i eksterminacji w czasie, gdy w Niemczech nadal legalnie działały żydowskie organizacje nadal wspierane przez władze III Rzeszy.

Ostateczne rozwiązanie nie było planem wywiezienia do obozów koncentracyjnych wszystkich Żydów. Ci przydatni (w Wehrmachcie, Gestapo, SS, NSDAP) represjom nie podlegali.

Nie było gazowania Żydów na masową skalę w obozach koncentracyjnych (także i w Auschwitz nie). Gdyby był to fakt niepodważalny, krytyków nazywanych „rewizjonistami holokaustu” nie kneblowano by wyrokami sądów ani by ich nie zabijano. Po prostu przedstawiono by niepodważalne dowody masowego gazowania Żydów. Sęk w tym, że takich niepodważalnych dowodów nie ma. I dlatego „kłamcy oświęcimscy” są szykanowani, zastraszani, lądują w więzieniach lub giną w podejrzanych okolicznościach:

„To nie Francois Duprat, jeden z pierwszych francuskich rewizjonistów Holocaustu, podkładał bomby. To jemu podłożono ładunek wybuchowy pod samochód. W następstwie zginął on, a jego żona została poważnie ranna. To nie David Irving szalał z młotem w ręku po ulicach Londynu. To jemu politycznie poprawny drań wywrócił do góry nogami mieszkanie, a inny pobił w restauracji. To nie Ernst Zuendel – cokolwiek by o nim nie powiedzieć – zabawiał się w bombiarza. To jemu fachowo wysadzono w roku 1995 w powietrze dom w Toronto. To nie członkowie Institute for Historical Review z Kaliforni nawoływali do gwałtu. To im w roku 1984 zafundowano wybuch, ofiarą którego padł budynek Instytutu oraz magazyn ksiązek. To nie Robert Faurisson w towarzystwie psa pobił w parku bandę opryszków. To oni skatowali ciężkimi buciorami nobliwego profesora, deformując mu twarz. To nie Michel Cagnet, student Sorbony i rewizjonistyczny badacz-amator, zaczaił się na żydowskie komando z butelką kwasu solnego w kieszeni. To jemu spalono twarz. To nie rewizjoniści Holocaustu anulują uczonym uczciwie uzyskane tytuły doktorskie. To oni są ich pozbawiani. To nie oni wyrzucają niepokornych z wyższych uczelni i z gimnazjów. Sami są wyrzucani. To nie, to nie, to nie…”
http://dariuszratajczak.blogspot.de/2009/01/jak-trudno-by-kamc_19.html

Autora tych słów także dopadli mordercy. Samochód z mocno już rozkładającymi się zwłokami Dariusza Ratajczaka znaleziono na parkingu przed jednym z opolskich supermarketów. Dzień wcześniej tego samochodu jeszcze tam nie było. Zwłoki zamordowanego historyka – „rewizjonisty holokaustu” wciśnięte były pomiędzy tylnym siedzeniem a fotelem kierowcy. A jednak prokuratura nie dopatrzyła się przestępstwa.
Tydzień wcześniej zatrzymano na Okęciu poszukiwanego listem gończym za współudział w zamachu na  Mahmouda al-Mabhouha agenta Mossadu Uri Brodsky’ego. I nikt nie powiązał tych dwóch faktów ze sobą. Choć stan rozkładu zwłok Dariusza Ratajczaka w momencie ich znalezienia był tak daleko posunięty, że jest rzeczą oczywistą, iż został on zamordowany zanim aresztowano Brodsky’ego.

Na marginesie nasuwa się takie oto spostrzeżenie – w wielu krajach w kodeksach karnych są paragrafy na „rewizjonistów holokaustu”. Fakt ten wymownie świadczy o żydowskich wpływach we wszystkich tych państwach. Wpływach tak daleko posuniętych, że nawet tzw. „wymiary sprawiedliwości” rzekomo suwerennych państw zobowiązane są bronić żydowskiej wersji holokaustu – i robią to. Ani jednemu innemu narodowi nie udało się narzucić tylu państwom bronienia jego propagandowych kłamstw i mitów.

Ilość żydowskich ofiar II Wojny została zawyżona, a ich „sakramentalną” liczbę 6 milionów propaganda żydowska eksploatowała już od roku 1869.
https://opolczykpl.wordpress.com/2013/04/09/w-obronie-prawdy-historycznej-i-dobrego-imienia-polakow/

Obozy koncentracyjne nie były dla Żydów obozami zagłady. Ginęli w nich oni jak i inni więźniowie – od chorób, z wycieńczenia i głodu. A nie w komorach gazowych.
Gdyby było tak, jak to głosi żydowska propaganda, Imre Kertész skończyłby życie w obozie koncenracyjnym. A on przeżył Auschwitz i Buchenwald. W tym drugim obozie nawet zachorował. Ale nie poszedł do gazu, a do lazaretu i tam doczekał wyzwolenia.
Tym bardzie nie przeżyłby tylu obozów śmierci Szymon Wiesenthal. A on ich przeżył aż sześć. Choć powinien pójść do gazu już w pierwszym.

Spora część badaczy uważa, że rzeczywistym celem operacji „ostatecznego rozwiązania” była chęć wyłudzenia po wojnie państwa Izrael z powołaniem się właśnie na owo „ostateczne rozwiązanie” (którego ilość ofiar zawyżono a przyczyny śmierci większości z nich zakłamano).

Powinno się pamiętać i o tym, że środowiska bogatych Żydów w USA (za sprawą raportów rotmistrza Pileckiego), jak i syjoniści w Izraelu wiedzieli o losie wywożonych do obozów pobratymców i odmówili im jakiejkolwiek pomocy:

„Jedna krowa w Palestynie jest ważniejsza niż wszystcy Żydzi w Polsce”.

http://blogmedia24.pl/node/53022

Co jeszcze bardziej uwiarygadnia przypuszczenie, że ofiarą złożoną z pobratymców (gnębionych przez żydo-hitlerowców) zamierzano po wojnie posłużyć się do wyłudzenia Izraela. I rzeczywiście w przyspieszony sposób utworzono ONZ, wybudowano na ofiarowanym przez Rockefellera gruncie siedzibę tej instytucji i powołując się na holokaust utworzono w 1948 roku Izrael.

Kolejną starannie ukrywaną przez żydowską propagandą sprawą jest masowa kolaboracja Żydów z III Rzeszą

„Bilans zdrajców żydowskich znajduje się w centralnym archiwum KC PZPR. Oto liczby tych, co byli w policji żydowskiej tylko w Warszawie – 2500 osób. Specjalnych agentów gestapo z „Żagwi” było 10 000 osób. W kolaboracyjnej gminie żydowskiej było ponad 6000 osób. Wybitna historyczka, Żydówka, mieszkająca w USA profesor Hannah Arendt napisała książkę pod tytułem „Eichmann in Jeruzalem”. Oto, jak ona opisuje i ocenia postępowanie swych pobratymców żydowskich:
„To rola żydowskich przywódców przy zniszczeniu własnego narodu jest dla Żydów bezwzględnie najciemniejszy rozdziałem w całej ich ciemnej historii. W Amsterdamie, Warszawie, Berlinie czy Bukareszcie mogli naziści na tym polegać, że żydowscy funkcjonariusze sporządzą listy personalne i majątkowe, koszty deportacji i zniszczenia nałożą na deportowanych, opróżnione mieszkania w oka mgnieniu zatrzymają i oddadzą do dyspozycji policji, aby pomóc pochwycić Żydów i doprowadzić do pociągu, aż do gorzkiego końca Że w obozach śmierci bezpośrednie działania dla zniszczenia ofiar ogólnie były wykonywane przez żydowskie komanda. Pisze dalej Hannah Arendt, że autonomia żydowska w Teresienstad była tak duża, że nawet kat był Żydem.”

http://palmereldritch1984.wordpress.com/2012/08/12/zagiew-zydzi-jako-zdrajcy-mordercy-i-szmalcownicy/

Pisząc o II wojnie światowej z polskiego punktu widzenia pamiętać powinniśmy i o masowej kolaboracji Żydów z władzami ZSRR – czyli z żydo-bolszewikami, a zwłaszcza z żydowską NKWD.
Przypomnę tym miejscu, że prezydent Putin ostatnio przyznał fakt ogromnej „nadreprezentacji” Żydów we władzach żydo-bolszewickiej ZSRR u zarania jej dziejów:
http://theuglytruth.wordpress.com/2013/06/20/putin-first-soviet-government-was-mostly-jewish/
Przypomnę też, że  w Katyniu Polaków mordowali Żydzi:

„Szokujące wyznanie: Izraelska gazeta donosi, jak Żydzi mordowali Polaków”.
https://ptto.wordpress.com/2013/03/14/szokujace-wyznanie-izraelska-gazeta-donosi-jak-zydzi-mordowali-polakow/
Mordowali oni Polaków i po wojnie. Wszak UB była zbrodniczą organizacją kierowaną przez Żydów. I to w większości żydowscy sędziowie i żydowscy prokuratorzy odpowiadali za tysiące wyroków śmierci wydanych na Polaków. Powojennymi obozami koncentracyjnymi też najczęściej dowodzili Żydzi. Jednym z takich żydowskich zbrodniarzy był Salomon Morel. Temu zbrodniarzowi pozwolono w roku 1992 wyemigrować do Izraela i do jego śmierci w 2007 roku wypłacano mu emryturę wysyłaną nad Jordan.

Polaków podczas II Wojny światowej masowo mordowano przy aktywnym udziale i sprawstwie Żydów obecnych zarówno w aparacie III Rzeszy jak i aparacie ZSRR. Dodatkowo mordowani byli Polacy przez żydowskie bandy (np. Koniuchy i Naliboki), oraz ginęli na podstawie donosów żydowskich kolaborantów (zarówno kolaborantów Gestapo jak i NKWD). Często ginęli za pomoc udzielaną Żydom. Ginęli z żydowskich rąk  także po wojnie, choć już nie na tak masową skalę. A tutaj nagle okazuje się, że to Polacy współodpowiedzialni są za holokaust i że to my – Polacy – Żydów mordowaliśmy.

Przez kilka dziesiątek lat po wojnie propaganda żydowska żerowała głównie na Niemcach. Wmówiono im poczucie winy za „ostateczne rozwiązanie” zatajając przed Niemcami fakt , że głównymi architektami tego „rozwiązania” byli Żydzi w mundurach dygnitarzy III Rzeszy. W pewnym momencie (chyba od lat 90-tych) propaganda żydowska doszła do wniosku, że wyłudzanie haraczu od samych tylko Niemców za własne żydowskie zbrodnie jest głupotą i zaczęła szukać kolejnych ofiar. Na jedną z głównych nowych ofiar ich chciwości wybrali Polskę. Choć wyłudzają odszkodowania także i od innych nacji i państw. O tym, ża sami Żydzi byli organizatorami zagłady części europejskich pobratymców i że bez aktywnej pomocy żydowskich kolaborantów wywiezienie kilku milionów Żydów do obozów koncentacyjnych via getta byłoby niemożliwe – o tym żydowska propaganda milczy.  Własnymi zbrodniami obarczają nie-żydów i wyłudzają od Goim co się tylko da.

A kto o tym głośno mówi – kończy przed sądem, w szpitalu (pobity przez nieznanych sprawców) albo na cmentarzu.
.

opolczyk

.

precz z jahwizmem

.

Ręce Boga

82 komentarze do “Żydowska perfidia…

 1. Pingback: “Ruska” agentura w Polin « Grypa666's Blog

 2. Pingback: Opolczyk: Żydowska perfidia… | Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

 3. Myślę , że warto poświęcić trochę czasu na dwa filmiki z YouTube…
  Niemieckie matki i niemieccy ojcowie to, moim zdaniem , małe pikusie przy pomysłach funkcjonariusza watykańskiego nurtu politycznego
  [ciekawy wątek nt. reżysera Aleksandra Forda (prawdziwe nazwisko: Mosze Lifszyc) od 6:23 do 8:38 min. – przyp. Admin]:

  [ciekawy wątek nt. hołdu pruskiego od 13:13 do 15:20 min. http://www.historia.azv.pl/hold-pruski-i-sekularyzacja-zakonu-krzyzackiego.html – przyp. Admin]:

  maleńka dyskusja na Nowym Ekranie
  http://kossobor.nowyekran.net/post/94641,o-krzyzakach-inaczej

  Bitwa grunwaldzka, to bitwa lokalna…
  Krzyżacy, to spuścizna sienkiewiczowska…
  A wojny z Niemcami, to takie kłótnie w rodzinie…
  Hołd Pruski to wielka pomyłka….
  Oj, polscy rzymscy katolicy, przemyślcie wszystkie słowa
  jednego z kierowników duchowych …
  Nie macie najmniejszych szans
  na samodzielność polityczną,
  bo z założenia dobro polityczne to interesy katolickie ,
  a zło to, co im nie służy…

  Zapraszam
  http://zbigniewjacniacki-zyciemojeinasze.blogspot.com/2013/06/zmiana-swiadomosci-historiozoficzne_25.html?showComment=1372152667240#

  Polubienie

  • zbigniew1108:

   Mówiąc najkrócej o tym żydłackim prałacie i jego wypowiedzi stwierdzam, że jest to przerażający bełkot, kłamstwa, demagogia i żydłacka propaganda.
   Ręce opadają…
   Mam nadzieję jedynie, że tym trochę mniej zaczadzonym i odmóżdżonym owieczkom zapali się w łepetynkach dzięki temu bełkotowi czerwone światełko ostrzegawcze – uwaga – oszust w sutannie!

   Na prawicy.net (o czym mnie poinformowano) prawicowy kłamca oszołom żydłacki pisze, że OUN-UPA to byli „poganie”.

   „Michnik woli szukać nieprawdziwych przyczyn zbrodni, niż przyznać, że to ideologia OUN, oparta na pogańskiej, darwinistycznej, nitscheańskiej doktrynie Dmytro Doncowa – była podglebiem, na której wyrosło zło.”

   http://prawica.net/34776
   Choć OUN to byli gorliwi prawosławni i mieli pełne poparcie grekokatolickiej cerkwi. U nich było jak z „Polakami-katolikami ” – „Ukrainiec-prawosławny”. Czyli zboczony „nacjonalizm” bazujący na żydowskich bredniach objawionych.

   Na „Salonie” (o czym też mnie poinformowano) inny oszust, dezinformator pluje na demokrację pogańską u Słowian i łże jak najęty o czym się da, broniąc żydłackiej dżumy.
   http://coryllus.salon24.pl/496761,redaktor-sakiewicz-i-slowianskie-orgie
   http://coryllus.salon24.pl/482863,dlaczego-czesi-nienawidza-polakow

   A mnie ręce opadają…
   Może za parę dni coś o tym wszystkim napiszę. Na razie jestem zawalony i przyciśnięty prozą życia…

   Co do bełkotu owego prałata żydłaka – podam jedynie krótko jako przykład jedno jego ewidentne kłamstwo. Bo bredzi on, że spory polsko-krzyżackie zgłaszano do papieża (ew.do cesarza) i ten rozsądzał. Raz, że hersztowie Watykanu podpłacani przez krzyżaków zazwyczaj brali ich stronę, dwa – akurat w czasie bitwy pod Grunwaldem żydłacki kościół miał trzech papieży na raz – Benedykta XIII (obediencja awiniońska), Grzegorza XII (obediencja rzymska) i Jana XXIII (obediencja pizańska). Obrzucali się oni nawzajem klątwami i ekskomunikami i nie wiadomo było, do którego papieża należało się zwrócić.
   Następcą tej nieświętej trójcy był bękart kardynała Colonny Marcin V. A jego list do Jagiełły ukazuje prawdziwą moralność żydo-katolicyzmu:

   Wiedz, że interesy Stolicy Apostolskiej, a także twojej korony czynią obowiązkiem eksterminację Husytów. Pamiętaj, że ci bezbożni ludzie ośmielają się głosić zasadę równości; twierdzą, że wszyscy chrześcijanie są braćmi, i że Bóg nie dał ludziom uprzywilejowanym prawa władania narodami; utrzymują, że Chrystus przyszedł na świat aby znieść niewolnictwo [Watykan do XIX w. akceptował niewolnictwo]; wzywają ludzi do wolności, to znaczy do unicestwienia królów i kapłanów.
   Teraz, kiedy jeszcze jest czas, zwróć swoje siły przeciwko Czechom, pal, zabijaj i czyń wszędzie pustynię, gdyż nic nie jest bardziej miłe Bogu, ani bardziej pożyteczne dla sprawy królów, niż eksterminacja Husytów.

   No i przede wszystkim przebija u tego żydłackiego kłamcy demagoga typowy żydłacki rasizm religijny. Dla niego są „chrześcijanie” – czytaj – „katolicy”, których zabijanie jest grzechem, oraz cała reszta hołoty, którą można grabić, zabijać i nie jest to grzech, bo nie są „chrześcijanami”. Jest to typowy żydowski rasizm ideologiczno- religijny.

   Polubienie

   • “Michnik woli szukać nieprawdziwych przyczyn zbrodni, niż przyznać, że to ideologia OUN, oparta na pogańskiej”- 😀 czego to oni nie wymyślą.

    Ideologia „pogańska” czyli rolnicza,górale to zło 😀
    Niszczmy rolnictwo na chwałę Jehowy/Ojca.

    To nie żarty,przecież Szatan/Saturn to zły duch,wg duchowych żydów

    Saturn (łac. Saturnus, gr. Κρόνος Krónos, z łac. sator „siewca”) – staroitalski bóg rolnictwa, zasiewów.

    Słudzy Jehowy nienawidzą rolnictwa i wsi!! 😀

    W astrologii Saturn oznacza świadomość wskazującą na niedoskonałości. Dlatego „s” tworzy pierwszeą sylabę nazwy Saturn i jest tak w wielu językach. W Sanskrycie nazywa się to Sanaischara, w języku angielskim – Saturn, a w języku Świętej Biblii jest to Szatan, najbardziej źle rozumiane stworzenie. Chociaż Kościół Chrześcijański wyklął Szatana, wciąż się go obawia i pamięta. W Biblii Świętej jest tylko cieniem Boga. Innymi słowy jest to grzech albo indywidualna świadomość stworzonej istoty. Wszystko to wskazuje na stworzone niedoskonałe ega, które mają być oczyszczone. Człowiek rozumie taki świat, jaki widzi, dlatego nie jest doskonały i musi czekać na dzień, gdy zobaczy świat takim, jaki jest (Słowo Boga), a nie jakim się mu wydaje. w tym celu słowo „Sam” oczyszcza człowieka i czyni go doskonałym. Dlatego Wedy wysławiają je tuż obok słowa „OM”. Na intelektualnym planie dźwięk „Sam” to spokój i powodzenie. Ta intelektualna interpretacja pozwala połączyć różne aspekty inteligencji z jej źródłem na wyższym planie.
    Jakkolwiek byś nie wymawiał i nie traktował dźwięku „Sam”, mantra ta oczyszcza cię i napełnia duchem Boga i życiem, które wdychasz poprzez swe nozdrza. Wielu ludzi uważa samą planetę Saturn za złą. Dzieje się tak, ponieważ powszechne opinie nie opierają się na mądrości Wed. Popularna astrologia jest tylko cieniem prawdy skrywające j się za nią.
    Pod wpływem Saturna wielu ludzi odczuwa trudności i niedogodności. Prawdą zaś jest to, że przyczyną kłopotów są indywidualne motywy, a nie Saturn. Saturn jedynie przyspiesza ujawnianie zła i zmusza osobę, aby się go pozbyła. Zatem siła kryjąca się za planetarnym symbolem Saturna jest zawsze oczyszczająca i chroniąca. Ten sam oczyszczający aspekt stymulujemy wymawiając i medytując nad „Sam”. Im bardziej próbujemy zrozumieć w sobie aspekt Saturna, tym bardziej uwalniamy się od własnej ograniczającej natury, a rezultatem jest „Sam”, stan doskonałego spokoju i powodzenia.

    http://yogin.pl/wszystko-o-jodze/wedy/782-wedy-kulapati-ekkirala-krishnamacharya.html

    Polubienie

   • Autor w/w (w komentarzu: https://opolczykpl.wordpress.com/2013/06/24/zydowska-perfidia/#comment-38697 i poniżej przeze mnie cytowanych) intrygujących a zarazem prowokacyjnych i dezinformujących tekstów: „coryllus” ma dość dużą ilość odsłon swojego bloga jak i własnych artykułów, pisze książki (kto wie, czy nie na zamówienie) ewidentnie z pozycji (zaślepionego?) obrońcy interesów „Kościoła”.
    Szkalując m.in. kulturę i tradycję słowiańską, demokrację plemienną, pogaństwo – przypomina trochę Salwowskiego: http://www.konserwatyzm.pl/artykul/9446/noc-kupaly-vs-walentynki i stanowi realne zagrożenie nie tylko dla polskich Rodzimowierców!
    Jego stosunek do Słowiańszczyzny najlepiej obrazuje jeden z jego komentarzy pod wpisem „Dlaczego Czesi nienawidzą Polaków?”: „Plebejskość Czechów to wymysł XIX wieczny, Czesi dawniej a i dziś traktuję siebie jak elitę. Niech więc pan nie sprzedaje tutaj tych sucharów. Uważam, że cywilizacja słowiańska i cywilizacja polska to mrzonki.

    Zamieszczam najważniejsze fragm. z tego artykułu (wytłuszczenia w tekście – Słowianin):
    Najstarsza czeska legenda mówi o tym, że przodkowie dzisiejszych Czechów prowadzeni przez praojca Czecha przybyli nad Wełtawę w VI lub VII wieku. Przybyli i zostali. Skąd przybyli? Z północy. Potomkiem praojca Czecha był władca imieniem Krok, który miał trzy córki: Tetę, Kazi i Libuszę. Ta ostatnia była pierwszą królową Czech i założycielką Pragi. Nas jednak interesuje tutaj najbardziej Teta. Była to kapłanka kultów pogańskich, która zalecała mieszkańcom Bohemii oddawanie czci nimfom drzewnym.
    Kolejnym takim momentem jest oczywiście wojna 30 letnia, która rozpoczęła podobnie jak ruch husycki od defenestracji, czyli wyrzucenia przez okno niepopularnych osób z praskiego patrycjatu. Osób wyznania rzymsko-katolickiego dodajmy, bo wrogość do Kościoła to rzecz do Czechów i Czech przypisana na stałe. I nie waham się stwierdzić, że wcale nie od czasów Husa, ale wręcz od czasów Tety.
    Wynika to wprost z wysokości sum i innych korzyści, jakie Czesi odnosili z owych transakcji zawieranych z odległymi partnerami politycznymi i handlowymi. Im się to po prostu bardziej opłacało, tak jak nam bardziej opłacało się stać przy Kościele. Ów rachunek, jest tak bardzo różny w naszych krajach, ponieważ Rzeczpospolita była olbrzymia i utrzymanie jej w całości możliwe było tylko dzięki temu, że warstwa panująca, warstwa uprzywilejowana i posiadająca wyznawała jedną, w dodatku uniwersalną religię.
    Czechy są małe, zwarte, gęsto zaludnione i piekielnie bogate. Nigdy nie groził im rozpad. Można było oddzielić Morawy od Czech, ale podział samych Czech był nie do wykonania, hitlerowcy okroili Czechy jak jabłko ze skórki wydzielając wokół ich granic kraj sudecki, ale to dalej nie stanowiło dla Czech śmiertelnego zagrożenia. Herezje w Czechach rozprzestrzeniały się jak płomień. Wszędzie było blisko, ludzie się znali i w większości prowadzili ożywioną działalność. Stany czeskie, szlachta i magnaci prowadzili olbrzymie przedsięwzięcia biznesowe z najodleglejszymi krajami. Czechy były przez to cenne dla Kościoła, ale Kościół nigdy nie był w stanie przebić innych ofert. Być może przyczyna była jeszcze głębsza niż myślę, ale nie mam na to żadnych dowodów.
    Druga defenestracja praska doprowadziła do wybuchu wojny trzydziestoletniej, a Czesi liczyli na sukces w tej wojnie. Przeliczyli się. Zostali wystawieni wprost na śmierć. Przez kogo – spytacie? W roku 1619 Elżbieta Stuart, córka Jakuba I króla Anglii i Szkocji została ukoronowana na królową Czech. Panowanie jej i jej męża Fryderyka trwało jednak zaledwie pół roku. Fryderyk zwany był zimowym królem. Czechy zostały pozostawione same sobie przez bankierów króla Anglii i bankierów stanów niderlandzkich. Habsburgowie obeszli się z nimi wyjątkowo brutalnie, a król Zygmunt III Waza wysłał jeszcze do Czech Lisowczyków żeby pomogli Niemcom. Tu leży głęboka przyczyna niemożności porozumienia się pomiędzy Czechami i Polakami. Król Polski wysyła w obce kraje jedyną skuteczną organizację wojskową jaką dysponuje, nie licząc husarii. Organizację łatwą w utrzymaniu, cieszącą się ugruntowaną sławą, organizację, której wszyscy się boją. Traci ją na zawsze. Jednocześnie toleruje w granicach Rzeczpospolitej tak fantastycznie państwowotwórczą organizację jak Sicz zaporoska, która w dodatku dorabia się, w przeciwieństwie do Lisowczyków, pięknej i romantycznej legendy. Tak właśnie manifestuje się polityczny obłęd proszę Państwa. Lisowczycy oczywiście ratują tych głupich Habsburgów, za co przyprawia im się gębę rozbójników i bandytów.

    A oto dwa komentarze innych gości popierające tezy autora (wytłuszczenia w komentarzach – Słowianin): „Zawsze, przy takiej dyskusji objawiają się miłośnicy panslawizmu, tego wymysłu Ochrany i nie ma co ich przekonywać. Jestem ciekaw kiedy po raz pierwszy, polski szlagon wpadł na pomysł, że jest Słowianinem, a nie potomkiem Sarmatów, starożytnych Rzymian czy Waregów. Chyba dopiero w XIXw. Na terenie Polski, tyle sławnych plemion uzyskało świadość plemienną, ze naprawdę mamy w czym wybierać”
    „Problem widzę głębiej – otóż Czechy zawsze wydawały mi się taką „wyspą laicyzmu, w morzu bogobojnych Słowian”. Czeska mentalność mocno przypomina mentalność społeczeństw zachodnich, wraz z tym co u nich (zachodnich Europejczyków) najbardziej krytykujemy – a więc podatność na te wszelkie konstrukty poprawności politycznej i postępu, których jedynym celem jest deprecjacja Boga w sercach ludzi, oraz zniszczenie dwóch tysięcy lat tradycji chrześcijańskiej.
    Czesi, być może dzięki temu „artystyczno-filozoficznemu” pierwiastkowi swojej duszy, są na te idee chłonni. Czy wie Pan, że oficjalnie, jako religię, w Czechach zajerestrowano jedaizm – tj. „religię” wywodzącą się z filmowej fabuły „Gwiezdnych Wojen” Lucasa? Jest to praktyczna realizacja tego, co próbują u nas wprowadzić Palikot z Ryfińskim, na razie na szczęście nieudanie, oraz ich grupka wyznawców makaronu (czy jak się tam nazwali).
    Jest to wyjątkowo perfidna taktyka polegająca na ośmieszeniu Chrześcijaństwa, poprzez otoczenie go fałszywymi, i idiotycznymi, „religiami”. Taktyka jednak skuteczna, gdy bezpośrednie ataki na Kościół i wiernych nic nie dają.”

    Jeden intrygujący (i ciekawy komentarz): „A swoją drogą: jest jeszcze teza wynikła z literalnego odczytania tekstu ‚Povesti vremennyh let’ Nestora, która wywodzi Czechów i Morawian jednak nie bezpośrednio ze słowiańskiej północy, ale z południa (por. Duszana Trzesztika „Myty kmene Cechu” – „Mity plemienia Czechów”, 2003). A poważnie zapytajmy, czy – pominąwszy czeską i polską narrację kulturowo-historyczną – kiedykolwiek zastanawialiśmy się, czy mamy Czechom cokolwiek do zaproponowania, co oni by chcieli wziąć (i na odwrót?). Nasza „elita” zaakceptowałaby tylko czeski ateizm i czeskie piwo, bez wiedzy o czeskiej etyce pracy i czeskiej specyfice społecznej.”
    oraz dwa prostujące (i trafne komentarze Krzysztofa J. Wojtasa):
    „Po pierwsze – rzeczywiście to Polska jako pierwsza zdradziła wspólnotę słowiańską z Czechami wspierając Habsburgów (Lisowczycy – wspominani w tekście).
    Powodem było poddanie się uniwersalizmowi katolickiemu (uznanie go za nadrzędny względem wspólnoty lokalnej wynikającej z korzeni kulturowych bazujących na etniczności).
    W efekcie – Czesi zostali pozbawieni elit (Biała Góra).
    Fakt, że plebejscy Czesi przywiązują większą uwagę do dóbr materialnych, po części z tego wynika, ale Pan zawyża wpływy tego czynnika na czeską etykę.
    W XIX wieku istniały próby utworzenia wspólnoty słowiańskiej – twórcą określenia „panslawizm” był Czech, ale drogi tworzenia wspólnoty rozeszły się w czasie I WŚ.
    Tym razem to Czesi wykazali się wielką podłością. Należy wskazać jednoznacznie ich zachowanie, gdy sprzedali (dosłownie) polska V Dywizję Syberyjską sowietom w zamian za możliwość wywiezienia carskiego złota.
    Za te pieniądze zbudowano przemysł ciężki a i starczyło na pożyczkę Austrii.
    V DS to nie tylko żołnierze, ale i rodziny – łącznie ok. 100 000 ludzi.
    Do Polski dotarli dopiero w połowie 1920 roku i ich pozostałości wzięły udział w wojnie jako Brygada Syberyjska.
    Dalsze animozje wynikają nawet nie tyle z faktu zajęcia Zaolzia, co bestialstw jakich tam się Czesi dopuszczali.
    Dodać należy, że zablokowali dostawy broni i amunicji w czasie wojny z sowietami licząc na to, że jak Polska upadnie – powiększą swe terytorium.
    Jestem za budową Cywilizacji Słowiańskiej, gdzie ważną rolę powinni odgrywać Czesi. Aby to osiągnąć – konieczne jest szczere i uczciwe przyznanie się do błędów i naszych, i ich.
    Sama idea jest opisana w Książce Cywilizacja Polska. Warto byłoby się z nią zapoznać.”
    Wspólnota słowiańska istniała.
    No choćby dlatego, że czymś ci Słowianie się wyróżniali, skoro nadano tym plemionom to określenie.
    Niech pan zatem myśli przy pisaniu.
    Panslawizm – idea została zawłaszczona przez Rosję i zwolenników imperialności rosyjskiej jako spoiwo tego konstruktu myślowego. To nawiązanie do idei mongolskich (w rosyjskim wydaniu).
    A co Czesi zrobili ze złotem wywiezionym z Rosji?”
    „Nich Pan wejdzie na mój blog i poszuka – gdzieś w październiku zamieściłem tekst:
    „Panslawizm czy Cywilizacja Słowiańska” [ http://cygnus.nowyekran.net/post/76439,panslawizm-czy-cywilizacja-slowianska – przyp. Słowianin ]

    I jeszcze fragm. z drugiego wpisu autora pt.: „Redaktor Sakiewicz i słowiańskie orgie” (wytłuszczenia w tekście – Słowianin):
    Wizja Tomasza Sakiewicza składa się z trzech zasadniczych elementów: narodu, wiary i kultury. Naród polski ma coś tam wspólnego z narodem rosyjskim, ale nie może być między nimi porozumienia, bo to nie ta kultura. Rosyjska została bowiem zgwałcona przez Mongołów w średniowieczu i od tamtej pory zmieniła się nie do poznania. Wiarę Polak ma, albo lepiej powiedzieć miał, wspólną z Niemcami, ale dzielił go z nimi język. Tworzył jednak i tworzy nadal wraz z innymi ludami w obrębie tej samej wiary + Żydzi, sympatyczną enklawę tolerancji i demokracji. Wrogiem zaś jest zmongolizowana Rosja. Takim to bożkom Sakiewicz zapalił wczoraj kadzidła, ale nie one były najśmieszniejsze. Najlepszy był ten, który miał na czole napisane „demokracja plemienna”. Tak, tak, Sakiewicz wierzy w demokrację plemienną. Bo mu się zdaje, że żyjąc w plemieniu byłby wodzem.
    Moskwa bowiem i nowożytna Rosja, Rosja Piotra I, który był wprost spadkobiercą cara Iwana IV, nie jest dziedziczką Azji i Mongołów. Ona została ukształtowana przez kompanie handlowe, które miały swoją siedzibę w Londynie.
    Chciałem zatrzymać się na chwilę przy wątku seksualnym, który we wczorajszym tekście Sakiewicza również występuje. Otóż napisał pan redaktor, że Słowianie ucztowali wieczorami, a potem, zamiast zarzynać jeńców, co się często zdarzało Niemcom, spędzali czas na nieprzyzwoitych rozrywkach. W tekście redaktora Sakiewicza fragment ten ma wyraźnie kokieteryjny wydźwięk, ale jak powiedziałem jest on stale otoczony wielbicielkami, więc nie ma się co dziwić, że troszkę kokietuje.
    Idźmy dalej tropem złudzeń Sakiewicza. Otóż wydaje mu się, że to pisania, o tych Polakach, patriotyzmie, o tych orgiach słowiańskich w demokracji plemiennej
    [Przy okazji polecam ten tekst: http://kefir2010.wordpress.com/2012/11/15/nerwica-eklezjogenna-koscielna-czyli-gdy-zle-pojmowana-wiara-staje-sie-choroba-psychiczna-i-dewiacja-seksualna/ – przyp. Słowianin], to są wszystko takie żarty, które podnoszą handlową atrakcyjność tematu. Otóż nie. Takie rzeczy są emitowane od dawna, w prime time i traktowane bardzo serio. Powtórzymy jeszcze raz jedną z podstawowych tez tego bloga: cały istotny przekaz jest w sferze pop.
    Nie ma żadnego Zachodu. Nie ma żadnej innej poza kościelną ciągłej tradycji, to wszystko są pogańskie narracje obliczone na krótkotrwały efekt. My zaś nie jesteśmy w tych opowieściach w ogóle brani pod uwagę. Jeśli zaś chcemy z nimi konkurować, bo mamy demokrację, pluralizm i wszyscy się kochamy, jak Słowianie wieczorami po uczcie, to nie w taki sposób, jak to proponuje Tomasz Sakiewicz. Nie poprzez słabsze, gorsze, uboższe i wyraźnie aspirujące naśladownictwo. Musimy wymyślić coś innego.

    PS Już sam cytat „coryllusa” na tytułowej stronie jego blogu świadczy o próżności (ale i krypto-materializmie) autora: „…dla sławy, dla zysku czasem…”

    Polubienie

   • Ale menda. Nie ma jak odwracać kota ogonem i ogona kotem, do skutku, do całkowitego sprania ludziom mózgów…

    Brrr, nie mogę patrzeć na tę jego gębę i na te ruchy. Aż mi się żołądek skręca i dreszczy dostaję.

    Jak tego słucham, to wszystko wraca; wszystko, o czym miałam nadzieję kiedyś zapomnieć…
    Najgorsze, że jestem pewna, że rodzice (oczywiście Bydgoszczanie) znają go i uwielbiają. Zresztą, te jego miny, ten ton! Zupełnie, jakbym ojca widziała!

    Polubienie

    • Malwa:

     Gorzej niż menda! Skończona żydłacka kanalia i oszust. Tak łgać tylko żydłacki „duchowny” potrafi.
     W tym miejscu powtórzę już raz postawione pytanie: Dlaczego wielki kościół katolicki tak strasznie boi się małej grupki pogan?
     https://opolczykpl.wordpress.com/2013/06/03/dlaczego-wielki-kosciol-katolicki-tak-strasznie-boi-sie-malej-grupki-pogan/
     Menda-kanalia-ksionc prałat znów wsadza nas do jednego kotła z Hitlerem. Ale dlaczego menda-kanalia-ksionc prałat nie powie, ilu katolickich kapelanów było w Wehrmachcie i kto był patronem NSDAP – arcy-katolik, przywódca krucjaty połabskiej, zabójca Słowian Albrecht Niedźwiedź.
     http://pl.wikipedia.org/wiki/Albrecht_Nied%C5%BAwied%C5%BA

     Dalej…

     Menda-kanalia-ksionc prałat bredzi, że nie wiadomo jak to pogaństwo wyglądało i czy rzeczywiście istniało u nas. No to odsyłam mendę-kanalię-ksiendza prałata do tysięcy zapisków żydłackich kronik kościelnych piętnujących pogańskie obrzędy w Polsce na przestrzeni całego tysiąclecia.

     Menda-kanalia-ksionc prałat bredzi, że nie wiadomo jak posągi Bogów Słowiańskich wyglądały. Zapomina, że Słowianie czcili Bogów – a nie posągi, bo one tylko wyobrażały Bogów i sam wygląd posągów jest nieistotny. Liczą się Bogowie Natury, a nie ich wyobrażenia.

     A oni żydłacy – sami modlą się do żyda, żydówki – choć też nie wiedzą jak tamci wyglądali. Może Miriam była zezowata z krzywym nosem i brodawką na policzku? Dużo obrazów „matek boskich” ma twarze prostytutek. Taka była moda w czasach odrodzenia:

     „I wtedy jakby tama pękła… Nagie boginie, nimfy, rusałki na stałe zagościły na obrazach.
     Twarze malowanych obnażonych bogiń czy nimf były najczęściej twarzyczkami platonicznych miłości artystów. Natomiast od szyi w dół pozowały malarzom do tych obrazów najczęściej zwykłe prostytutki. W “nagrodę” za to twarze pozujących im prostytutek dawali malarze malowanym równolegle obrazom “matek boskich”. Madonny z twarzami “lekkich panienek” lądowały w katedrach, bazylikach, a nawet w kaplicach papieskich. Miliony wiernych klękało (i nadal klęka) przed takimi “matkami boskimi”, modlą się do nich i zachwycają się ich niebiańską urodą nieskalanej panienki.

     A nam, poganom zarzucają, że my modlimy się do bałwanów…”
     https://opolczykpl.wordpress.com/2012/07/21/z-dziejow-jahwistycznego-barbarzynstwa/

     Menda-kanalia-ksionc prałat zapomina i o tym, że:
     – dokąd w Polsce była tylko garstka katolików,
     – lud był pogański,
     – a wiara katolicka tak słabiutko zakorzeniona, że na fali reformacji szlachta masowo porzucała watykański odprysk jahwizmu przechodząc do „heretyków”,
     – a nawet wśród biskupów byli olewający katolicyzm materialiści-chciwcy (“A wierz sobie nawet i w kozła – byleś mi dziesięcinę płacił”),
     https://opolczykpl.wordpress.com/2013/04/06/a-wierz-sobie-nawet-i-w-kozla-byles-mi-dziesiecine-placil/
     – i kiedy uchwalono w roku 1573 prawo o tolerancji:
     http://pl.wikipedia.org/wiki/Konfederacja_warszawska_%281573%29

     dotąd Rzeczypospolita była potęgą.

     A potem diabli nadali agentów Watykanu – jezuitów, ci zaczęli fanatyzować szlachtę, wmówili jej „przedmurze watykańskiej dżumy”, zaczęły się tumulty i spychanie na margines niekatolickiej większości – i w momencie gdy katolicka fanatyczna mniejszość zdobyła całkowitą supremację, Polska upadła. Nie pomógł jej ani żydowski biblijny ludobójca Jahwe, ani żydówka Miriam (miała widocznie jej „polskie królestwo” w dupie) nie pomógł obrzezany cieśla.

     Na koniec jeszcze krótko o „dobrym pasterzu”…

     W tym filmiku menda-kanalia-ksionc prałat nieco już zdradza prawdziwą mordę jahwizmu – dobry pasterz z kijem chodzi….
     I z kozikiem…
     Owieczki karmione są przypowieściami o dobrym pasterzu. Tyle że wszystkie one są załgane. Bo pokazują tylko początek przypowieści. Każdy kij ma dwa końce. A każda przypowieść początek i koniec.
     No więc – tak się kończy przypowieść o dobrym pasterzu…
     Nawet najlepszy pasterz żyje z owieczek. Od czasu do czasu goli je do gołej skóry, podbiera im mleko na sery (oscypki), a przy różnych okazjach tę czy inną owieczkę zarzyna na mięso. Gdyby pozwolił im umierać ze starości – sam umarłby z głodu.
     Tak więc koniec bajeczki o dobrym pasterzu jest taki – w międzyczasie golenie do gołej skóry, podbierane mleko, na koniec pod nóż.

     Nie wiem, czy tylko mnie tak się wydaje, ale szczególnie w tym filmiku o „neopoganach” menda-kanalia-ksionc prałat niekiedy niewyraźnie wymawia na koczowniczą modłę literę „r”.

     Aha – i nie my jesteśmy „neo”-poganami. To żydo-katolicy są neo-judaistami. Boć katolicyzm to judaizm zaadoptowany przez oszusta Szawła dla nieobrzezanych Goim (obrzezanych za to na rozumku).

     Polubienie

    • Zmusilem się aby to oglądnąć, ale nie dalem rady do końca 🙂 Ten człowiek jest chory, naprawdę ma jakieś problemy. To, że bredzi to inna sprawa i zastanawiam się dlaczego tak nienawidzi jak to nazywa neopogaństwa? Gdybym był księdzem i wierzył w soją religię to bym się na niej skupił a jakaś grupka neopogan budziła by tylko mój dobrotliwy uśmiech 🙂 Po pierwsze rodzimowierców w skali kraju jest garstka a po drugie cóż by mnie ta garstka obchodziła szczególnie gdybym wierzył w prawdziwość i potęgę swojej religii a falszywość tamtej 🙂 Naprawdę nie rozumiem tego zacietrzewienia i nie wierzę aby rodzimowierstwo mogło w jakikolwiek sposób zagrozić kościołowi nawet gdyby stawało na uszach 🙂 Jest zbyt rozbite i przede wszystkim jest rodzimowiercow zbyt mało i za słabo są zorganizowane aby mogli stanowić nawet minimalne zgrożenie dla kościoła a tu tyle jadu, że aż faceta podnosiło 🙂 O co mu chodzi?

     Polubienie

   • Taa pamięć o „jakimś” rodzimym panteonie jest bzdurna a przywleczony z Bliskiego Wschodu kult martwego Żyda przybitego do deski jest polski i narodowy. Aż się białko w mózgu ścina od słuchania takich bredni.

    Polubienie

   • Propaganda – ulubione narzędzie duchowych żydów do prowadzenia wojen w czasie pokoju 🙂
    Srają w gacie ze strachu i teraz będzie coraz więcej takich szopek…

    Neojudaistyczna wersja Rozmów w Toku 😀
    Wymyślamy temat, wymyślamy świadków
    i robimy wodę z mózgu naiwniakom.

    Polubienie

 4. „Bitwa grunwaldzka, to bitwa lokalna…
  Krzyżacy, to spuścizna sienkiewiczowska…
  A wojny z Niemcami, to takie kłótnie w rodzinie…
  Hołd Pruski to wielka pomyłka….”

  “… właśnie o to chodzi żeby odkrywać i przyznawać się do chlubnych osiągnięć Kościoła, i nie dawać sobie wciskać bzdur o tym jakie to niby straszne rzeczy Kościół dokonał.A krucjaty oczywiście miały miejsce, i należą właśnie do takich chlubnych osiągnięć o których wszyscy katolicy powinni wiedzieć!…”

  lub
  “… zabijać za wiarę katolicy oczywiście nie mogą .w obronie wiernych, również w obcym kraju – to co innego. Oczywiście szkoda że nie dodał iż nigdy tego nie robili. Całe to katolickie zabijanie za wiarę to mit… ”

  lub
  “…akurat to że wszystkich Prusów wymordowano to czysty mit i bajka. Dokumenty, owszem, fałszowali, ziemie nasze, owszem, okupowali – i tego nikt nie zaprzecza. Prawdą jest też że dążyli do tego aby ich ziemie były zupełnie niezależne. Pytanie tylko, czy sam pomysł jest zły, czy tylko sposób w jaki podeszli do realizacji?…”

  http://zbigniewjacniacki-zyciemojeinasze.blogspot.com/2013/06/zmiana-swiadomosci-historiozoficzne_25.html?showComment=1372152667240#c2056850107158126424!

  Polubienie

  • http://www.polskapartianarodowa.org/TP_47_12-BIG.jpg
    

   ŻYDOBOLSZEWICKI BANDYTA CHRONIONY PRZEZ POLSKĄ POLICJĘ!

   – Czy państwowy uniwersytet może zapraszać na wykład bezkarnie stalinistę odpowiedzialnego za zniewolenie Polski?
   – Czy Dutkiewicz ma prawo zastępować władzę rektora, który niezawiśle powinien władać uczelnią?
   – Czy prezydent Wrocławia ma prawo organizować prowokację?  Odziały antyterrorystyczne czekały w budynku uniwersytetu przed wykładem  Baumana, aby  rozpocząć interwencję na sygnał Dutkiewicza, który zwlekał z tym do odpowiedniego medialnego momentu!
   – Czy prezydent Dutkiewicz ma prawo wypowiadać się w sposób urągający Polakom: „nie będę tolerował nacjonalistycznej hołoty w swoim mieście!”?
   – Czy Polacy wreszcie doczekają się czasów, że będą ścigać zbrodnie stalinowskie, tak samo jak Izrael ściga zbrodnie niemieckich nazistów?

   Zygmunt Bauman, socjolog z KBW jako agent „Semjon”, emigrant ‘marcowy’

   Archiwa Instytutu Pamięci Narodowej zawierają interesujące dokumenty dotyczące działalności Zygmunta Baumana. Pozwalają one uzupełnić i skorygować dane podawane w biogramach „wybitnego filozofa”.
   Wynika z nich, że w latach 1945–1953 Bauman był oficerem Korpusu Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Struktura, choć ubrana w mundury wojskowe, to z wojskiem miała niewiele wspólnego. Była bowiem zbrojnym ramieniem partii komunistycznej utworzonym na wzór wojsk NKWD i służącym ujarzmieniu polskiego społeczeństwa. Bauman był w latach 1945–1948 agentem (kategorie: informator i rezydent) Informacji Wojskowej pseudonim „Semjon”.

   Wielka ucieczka młodych

   Ponad 70 proc. naszych emigrantów nie ma 40 lat. Demografowie: krwawimy ludźmi, to wielka strata. 2 mln Polaków, przebywa za granicą, z tego 1,56 mln dłużej niż rok, ponad 1,4 mln ma 39 lat lub mniej. W tym jest 226 tys. dzieci do 15. roku życia – wynika z najnowszych danych GUS.

   PROGRAM ELIMINACJI POLAKÓW

   Z  wytycznych, które Donald Tusk przywiózł z Izraela, można się przekonać, że w istocie chodzi o: przejęcie kontroli nad naszym przemysłem obronnym, służbami specjalnymi, systemami komunikacji tajnej, wykorzystanie prawnej możliwości działania służb izraelskich do organizowania zamachów terrorystycznych na terenie Polski pod pozorem zwalczania terroryzmu. Zamachów, za które będą winić tych, których oni chcą zniszczyć.
    
   „Podczas majowego zgromadzenia Światowego Kongresu Żydów (WJC), które odbyło się w Budapeszcie szef rządu węgierskiego Viktor Orban [idol ‚polskiej’ prawicy – przyp.] zadeklarował ‚zero tolerancji dla antysemickich wybryków na Węgrzech’.”
    
   Zobacz też:
   http://wiernipolsce.wordpress.com/?s=bauman

   http://wiernipolsce.wordpress.com/2013/06/13/polscy-chlopcy-na-posylki-globalnej-demokracji/

   Polubienie

 5. Adolf Hitler w Argentynie i IV Rzesza: http://teoriachaosu.com.pl/?p=921

  FBI pokazuje dokumenty: http://npn.org.pl/?p=2724
  http://niewiarygodne.pl/kat,1017181,title,Hitler-po-wojnie-osiedlil-sie-w-Argentynie-i-dozyl-spokojnej-starosci-Dowody-sa-przygniatajace,wid,13902722,wiadomosc.html
  http://niewiarygodne.pl/gid,11551935,img,11551940,kat,1017185,title,Co-naprawde-stalo-sie-z-Hitlerem,galeriazdjecie.html
  http://radtrap.wordpress.com/2011/11/20/hitler-uciekl-do-argentyny/

  „4. Operacja Paperclip: II Wojna Światowa chyliła się ku końcowi i raczej nic już nie zapowiadało zmiany sytuacji III Rzeszy. Amerykańskie służby specjalne uznały, że byłoby szkoda, gdyby życie straciły osoby, których wiedza i doświadczenie może z powodzeniem służyć Stanom Zjednoczonym. W ramach operacji Paperclip przemycono do USA szczególnie uzdolnionych nazistowskich naukowców związanych z przemysłem rakietowym, medycyną i bronią chemiczną. W bezpiecznych ramionach Wujka Sama znaleźli się m.in. Wernher Von Braun (SS-man, twórca słynnych pocisków balistycznych V-2), Kurt Blome (lekarz wyspecjalizowany w broni biologicznej, który testował swe wynalazki na więźniach Auschwitz) i Hubertus Strughold („ojciec medycyny kosmicznej”, zbrodniarz, który w obozie Dachau badał wpływ skrajnie niskich temperatur i próżni na ludzki organizm). Łącznie, nowy dom znalazło 700 niemieckich „ludzi nauki”.”

  „Nayirah nie tylko kłamała, ale i prawdopodobnie nawet nie było jej w kraju podczas gdy opisywane przez nią okropieństwa miały w Kuwejcie miejsce.”

  Za: http://www.sadistic.pl/potwierdzone-teorie-spiskowe-vt175485.htm

  „W 1965 r. prezydent Johnson skomentował wydarzenie w prywatnej wypowiedzi: O ile wiem, to nasza marynarka strzelała do wielorybów.” Za: http://pl.wikipedia.org/wiki/Incydent_w_Zatoce_Tonki%C5%84skiej

  „Był to kryptonim operacji pod fałszywą flagą, zaproponowany przez rząd Stanów Zjednoczonych w 1962. Zakładał przeprowadzenie przez CIA lub inne agencje rządowe ataków terrorystycznych w miastach USA (…) Zawarte w planach operacji porwanie samolotu oraz zamachy, obwiniające przy pomocy fałszywych dowodów rząd Kuby, miały stanowić Casus belli dla Stanów Zjednoczonych.” Za: http://www.sadistic.pl/operacja-northwoods-czyli-co-sie-moglo-stac-11-9-vt138064.htm

  http://www.paranormalne.pl/topic/2661-nowa-szwabia-i-tajemnica-projektu-chronos/
  http://niewiarygodne.pl/gid,13014161,img,13014206,kat,1017185,title,Nazistowski-Chronos-najbardziej-tajemniczy-projekt-w-dziejach-ludzkosci,galeriazdjecie.html
  http://niewiarygodne.pl/gid,14243083,img,14243351,kat,1017185,title,Tajne-bazy-Hitlera-Gdzie-ukrywal-sie-nazistowski-zbrodniarz,galeriazdjecie.html
  http://nowaatlantyda.com/?s=Tajna+baza+w+Nowej+Szwabii
  http://davidicke.pl/forum/nowa-szwabia-i-tajemnica-projektu-chronos-t4152.html
  http://pufoc.republika.pl/v7_inter.htm
  http://facet.interia.pl/obyczaje/historia/news-tajna-wojna-w-antarktyce,nId,955958
  http://www.bochenia.pl/na-linii-czasu/2010/grudzien/nieznana-historia-antarktydy.html
  http://radtrap.wordpress.com/2012/06/22/ufo-pochodzi-z-nazistowskich-baz-na-antarktydzie/
  http://haunebu2.blogspot.com/2011/02/nowa-szwabia-i-operacja-highjump.html

  http://orwellsky.blogspot.com/2011/08/pocztowka-z-argentyny.html
  http://orwellsky.blogspot.com/2011/08/gdzie-umar-adolf-hitler.html

  Admin

  Polubienie

  • Najciemniej jest zawsze pod latarnią a najdotkliwiej sumienie na widok nazistowskich symoli pali tych którzy sami pod ich sztandarem ochoczo maszerowali „NACH SLAVE” palić ich w krematoryjnych piecach czy torurować w lochach UBecji.

   Ciekawe czemu znajdowane na naszym ternie swastyki datowane na czasy kiedy satanistyczny jahwizm był jeszcze w spermie yahwe jakoś nie jest argumentem iż „Azja wcześniej niż w Indiach była także w Polsce”.

   Może pora na zakwestionowanie wyroku i na mocy tej samej ustawy religijnej złożyć zawiadomienie do prokuratury o szykanowanie „Wiary i Symboliki Rodzimowierczej”. I niech się zbuki przez wyborami wypowiedzą czy Polacy to jeszcze Naród czy już zbiorowisko „polnische banditen”. Na pewno od tej odpowiedzi wielu politykierom skocza słupki społecznego obzydzenia. 😉

   Polubienie

 6. A mnie się zdaje ze junia się sypie, nie wskrzesi jej nawet 1 bombardier z Chrzanowa. 🙂
  wpolityce.pl/wydarzenia/47079-schetyna-zdradza-cel-tuskoobjazdu-to-co-udalo-sie-w-brukseli-wywalczyc-musimy-dobrze-opakowac-i-pokazac-ludziom

  Polubienie

 7. zycze zdrowia i wytrwalosci osobie ktora prowadzi ten blog,w swoim imieniu a takze innych przyszlych czytelnikow.mam nadzieje ze prawda ktora tu udostepniasz dojdzie do jak najwiekszego grona ludzi,ktorzy w koncu otworza oczy.az mnie skreca jak pomysle o calej zydowskiej zarazie,ktora opetala sobie nasz narod-tak i politycznie i duchowo.
  wszedzie klamstwa potomkow mojzeszowych,a ludzie stale uginaja kolana przed falszywym bozkiem z nazaretu.pytam sie-jak to mozliwe?czy nie maja w sercu choc krzty slowianskiego ducha?
  ja sam pochodze(jak wiekszosc rodakow)z tzw-katolickiej rodziny,ale ja wiedzialem od dawien dawna ze caly ten koscielny motloch to nie moja natura.po prostu jesli mialem do wyboru nature,zawsze wybieralem nature a nie kamienne klasztory.i po takim dluzszym spacerku na lonie natury czulem sie zawsze wysmienicie wyluzowany,czego juz po wizycie w „kosciolku” powiedziec nie moge.
  w kazdym razie dziekuje za bezcenne artykuly i niech pana opolczyka Bogowie w dobrym zdrowiu utrzymuja.

  Polubienie

 8. Sjęgniew:

  „Ja pragnę zapytać czy posiadamy wypracowany system walki?”

  O jakim „systemie walki” piszesz? Une podsłuchują każdą rozmowę telefoniczną, kontrolują wszystkie maile, mają monitoring, drony, bezpiekę, sądy, prokuratury, NATO, policję, prywatne firmy ochroniarskie. Kontrolują media, finanse, gospodarkę i politykę. Jak i czym mamy walczyć?
  Tym bardziej, że każda tworząca się grupka ludzi natychmiast zaczyna być infiltrowana przez ich agentów. Łącznie z organizacjami pogańskimi (np. stowarzyszenie Niklot: https://opolczykpl.wordpress.com/2012/12/03/czy-niklot-byl-nacjonalista/#comment-38609). Sami tworzą agenturalne koczownicze „Konwenty Narodowe”. I „narodowe telewizje” internetowe – w komplecie prawie żydłackie – bo katolickie. A taka internetowa „niezależna telewizja” na wiadomość o bandyckim projekcie ustawy idiotycznie szczuje na Rosję, sugerując, że „ruska agentura PO” pod rosyjskie służby wprowadza bandycką ustawę.
  https://opolczykpl.wordpress.com/2013/02/02/czy-obce-sily-beda-pacyfikowac-polakow/
  Choć jest oczywistym, że ustawa jest robiona pod „sojuszników” z Unii Jewropejskiej” i „sojuszników” z żydo-NATO. Oraz pod agentów Mossadu.

  Nie cierpię terminu „propaganda”, bo on implikuje w sobie urabianie umysłów i „propagandę” zamiast prawdy i edukacji.
  Dobrze byłoby mieć silniejszą i dobrze zorganizowaną grupę zajętą krzewieniem edukacji w Polsce – ale z zagranicy niewiele w tym pomogę – poza pisaniem.

  Piszesz:

  ” Nikt nie radzi jak tanio rozesłać ulotki po mieście, jak zorganizować i rozreklamować wykłady w domu kultury, jak emitować prawdę za pomocą (prywatnej) lokalnej telewizji, jak demaskować rzeczywistość by nie narazić się na przypięcie łatki mitomana i najtrudniejsze, jak dotrzeć do otumanionego młodego człowieka wyznającego wyjebizm”.

  No to Ty nam poradź jak to zrobić. I sam wydrukuj dziesięć ulotek i rozdaj je na ulicy oraz zanieś do domu kultury.

  „Czytając blog p. Białczyńskiego mam wrażenie, że coś się zaczyna kształtować.”

  Ja niestety nie mam takiego wrażenia.
  A jeśli się już „coś” kształtuje, to pod nadzorem agentury okupanta.
  Co do samego CB – niezwykle cenię go za jego Mitologię Słowiańską, ale niestety jeśli idzie o politykę, to w moim przekonaniu żyje on w matrixie i nie ma kompletnie pojęcia o tym, co dzieje się rzeczywiście w Polsce, Jewropie i na świecie. Miałem z nim kilka dyskusji, ale niewiele one dały.
  Tutaj jedna z nich:
  http://bialczynski.wordpress.com/2013/02/09/plan-carycy-katarzyny-polske-zgnebic-na-zawsze/
  Dla niego III Rzydopospolita to PRL-bis. A dla mnie to anty-PRL. Bo w PRL, przynajmniej w tym po 1956, roku istniało bezpieczeństwo socjalne, brak bezrobocia, poziom życia wzrastał, fabryki budowano, szpitale nie bankrutowały i byliśmy złączeni ze wschodem, a nie z żydo-łacińskim zachodem i jego anty-cywilizacją.

  Na wiele innych spraw też patrzę inaczej. Dla CB np. żydo-katolik Mickiewicz to strażnik wiary słowiańskiej:

  „Pierwsza – że Adam Mickiewicz był Strażnikiem Wiary Przyrodzonej Słowian.”

  http://bialczynski.wordpress.com/slowianie-w-dziejach-mitologia-slowian-i-wiara-przyrody/czworksiag-wielki-wiary-przyrody/tom-iv-ksiega-wiedy/o-wierze-przyrodzonej-rodzimej-wierze-przyrody/wykladnie/lekcja-4-czy-wiara-slowianska-to-to-samo-co-wiara-przyrody-%E2%80%93-wielka-tajemnica-czterdziesci-i-cztery/

  Numerologia Mickiewicza zrozumiała dla nielicznych nigdy nie zrównoważy szkód jakie wyrządziły jego inwokacja do żydówki Miriam na wstępie Pana Tadeusza, jego Jankiel, który „Polskę jak ojczyzną kochał”, bo karczmę dzierżawił i chłopów rozpijał. A zwłaszcza jego haniebne hasło „Tylko pod krzyżem tylko pod tym znakiem…”. Ten żydłak jedyne co zrobił, to przyozdobił jahwizm słowiańską ornamentyką, chcąc nadać nadjordańskiej dżumie słowiańskiego kolorytu.


  Słowianin
  :

  Odnośnie Hitlera:

  „W ramach operacji Paperclip przemycono do USA szczególnie uzdolnionych nazistowskich naukowców związanych z przemysłem rakietowym, medycyną i bronią chemiczną.”

  Było to logiczne i konsekwentne. Dlaczego żydo-USA – folwark banksterów – miał zrezygnować z doświadczeń i wiedzy żydo-hitlerowców?
  A że Adolfowi dano spokój ?
  Najważniejszy cel II wojny nie został wprawdzie osiągnięty. Był on taki – popchnąć Hitlera na ZSRR. Wehrmacht rozbija Armię Czerwoną, sam jest wykrwawiony – a wtedy od zachodu ruszają armie banksterów zajmując Niemcy i ZSRR. Skarby Syberii dostają się w ich łapskach. A tak musieli czekać aż do Jelcyna:
  http://wirtualnapolonia.com/2013/01/08/stanislaw-tyminski-rosja-najwieksza-grabiez-xx-wieku/
  Dwa pozostałe cele II wojny zostały zrealizowane:
  – USA stała się dzięki wojnie potęgą militarną i niepodważalnym militarnym i politycznym liderem żydo-zachodu,
  – utworzono Izrael.
  No i w podzięce za to pozwolono Adolfowi spokojnie dokonać żywota na wygnaniu.

  Tekst o słowiańskich niewolnicach był opublikowany u mnie na „Poliszynelu”. Znam go od kilku lat. Zastanawiam się, czy go nie opublikować ponownie. Choć akurat „źródło” tego tekstu mi śmierdzi („forum” obszczymurka Ulickiego).

  Pod tekstem tym „Ewa Polska” pyta:

  „Jesli to jest faktycznie az tak wielki problem, na az tak wielką skalę, to gdzie są władze Rosji???
  Gdzie jest Putin???”

  Ewa Polska nie zauważyła w tekście informacji: „cały ten artykuł możecie znaleźć w numerze The New York Times, 11 Sty. 1998r.”. A więc działo się to za Bieriezowskiego i jego marionetki, wiecznie pijanego Jelcyna. A durne babsko pyta w 2010 – co na to Putin.

  Problem przestępczości żydowskiej w II RP (Piłsudski był żydo-filem i on to Polsce zafundował) znam. Nie wiem, czy to publikować. Ważne jest, że jest to w komentarzu i każdy zainteresowany może to przeczytać: https://opolczykpl.wordpress.com/2013/06/22/przepraszam-zydow-za-polakow-ktorzy-ich-ratowali-czyli-unsere-mutter-unsere-vater-i-kolejna-odslona-walki-z-polskim-antysemityzmem/#comment-38703

  Franz:

  Mezamir ma rację. Ulotka „narodowa” nakazująca nauki żydłackiego pacierza i żydowskiej religii jest ulotką narodu żydowskiego, a nie polskiego.

  Jeszcze bzdurniejsze są komentarze pod nią. Obszczymurek Ulicki reklamuje żydłackie oszustwo, jakoby Talmud kształtował mentalność żydów. A ich mentalność kształtuje żydowskie i żydo-chrześcijańskie „pismo święte”:

  „Wytracisz więc wszystkie narody, które twój Bóg, Jahwe, wyda tobie. Nie będziesz znał litości nad nimi.”
  Powtórzonego prawa 7, 2

  “I stawią się obcy, aby paść wasze owce, a cudzoziemcy będą waszymi oraczami i winiarzami, a Wy będziecie nazwani kapłanami Pana, sługami naszego Boga mianować was będą ; zużyjecie bogactwa narodów i w ich sławę odziewać się będziecie.”

  Izajasza 61, 5-6

  “Tak mówi Pan Bóg: “Oto skinę ręką na pogan i między ludami podniosę mój sztandar. I odniosą twych synów na rękach, a córki twoje na barkach przyniosą. I będą królowie twymi żywicielami, a księżniczki ich twoimi mamkami. Twarzą do ziemi pokłon ci będą oddawać i lizać będą kurz z twoich nóg.“
  Izajasza 49, 22-23

  “Przyjdą do Ciebie i będą twoimi; chodzić będą za tobą w kajdanach; na twarz przed tobą będą padać i mówić do ciebie błagalnie.”
  Izajasza 45, 14

  Talmud to jedynie komentarze do tej księgi zbrodni i rasizmu.

  Jeszcze durniejszy jest „ukryta władza”. Pisze o „Biblijnych Żydach”, a nie wie nic o masowym ludobójstwie, czystkach etnicznych i rzeziach z polecenia i z pomocą plugawego Jahwe ludobójcy, jakich na kartach żydowskiego ST dokonywali „biblijni Żydzi”.

  Tutaj są ludobójcze wyczyny rzeźnika Jahwe i jego narodu wybranego (nadal niekompletne):
  http://biblia.pismo-swiete.pl/bogjestmiloscia.html

  AQQ:

  „A mnie się zdaje ze junia się sypie”

  Zgadza się – ona się sypie w zaplanowany przez Rockefellera sposób („potrzebujemy odpowiednio wielkiego kryzysu„). Istnieje wszak niebezpieczeństwo, że waląc się przysypie nas jej gruzami.


  lesny maniak
  :

  „w kazdym razie dziekuje za bezcenne artykuly i niech pana opolczyka Bogowie w dobrym zdrowiu utrzymuja.”

  Dziękuję, nawzajem.

  Sława!

  Polubienie

  • Prowadzisz bloga -walczysz z urojeniami a piszesz, że nie ma jak walczyć, że wszystko jest kontrolowane. Jest to fakt lecz nasze umysły są czyste i choć mogą odebrać nam wolność nie odbiorą ducha do walki. Słowo jest najpotężniejszą bronią a historia mówi o tym nie raz. Każdego dnia może nastąpić przełom, który zmieni oblicze ziemi naszych Ojców. Może już jutro a może za sto lat ludzie zerwą łańcuch i rozprawią się z dziadostwem. Taki dzień nadejdzie i nie wróżę z fusów lecz WIEM bo tego pragnę, pragniemy My wszyscy tu i teraz a zmyśli ludzkich rodzą się zrywy. Daty różnych zrywów świadczą o tym najlepiej jak wiele ich było a w przed dzień takiej daty wielu myślało, że jutro nic nie zmieni.

   Piszesz, że w PRL, „przynajmniej w tym po 1956, roku istniało bezpieczeństwo socjalne”
   W tym samym PRLu, który miał monopol na antyklerykalizm jednocześnie mordując Jana Stoigniewa Stachniuka?

   Co do Mickiewicza zawsze byłem rozdarty. Dziękowałem mu za Dziady, kląłem za inwokację.
   Myślę jednak, że to, co zrobił w naszym rozumieniu źle zrobić został zmuszony by nie skończyć jak Słowacki.

   Niech Ci Bogi darzą Opolczyku. Walcz z tym jahwizmem dalej i nie odpuszczaj.
   Już niedługo nadejdzie dzień, w którym za kłamstwa będą odcinać ręce a wtedy zobaczysz jaki będzie ubaw gdy kler będzie szubienice kreślił nogami.

   Sława!

   Polubienie

   • Masław:

    Fragment dot. walki był odpowiedzią na komentarz Sjęgniewa (niestety pomyliłem wątki):
    “Ja pragnę zapytać czy posiadamy wypracowany system walki? Czy dzielimy się swoimi doświadczeniami z “pracy w terenie”? Czy organizujemy się lokalnie? Z tego co widzę przedzierając się przez naszą arogancję i podwórkowe wojny, udzielamy się w sieci, piszemy na forach, uświadamiamy, ale na “ulicę” nie wychodzimy.”
    https://opolczykpl.wordpress.com/2013/06/22/przepraszam-zydow-za-polakow-ktorzy-ich-ratowali-czyli-unsere-mutter-unsere-vater-i-kolejna-odslona-walki-z-polskim-antysemityzmem/#comment-38698
    No i odpowiedziałem, że poza pisaniem niewiele więcej mogę zrobić.

    Mickiewicz w moim odczuciu załapał się – bo taka była wówczas moda – na Słowiańszczyznę – w duchu będąc żydłakiem. Nie tylko nie miał odwagi jak Słowacki napisać:

    “I być ochrzczona tą przeklętą wodą,
    Której pies nie chce, wąż nawet nie pije;
    (…)
    Krzyż twym papieżem jest — twa zguba w Rzymie!”

    On po prostu zbyt kochał dżumę – ale jako mesjanistycznemu “wieszczowi” nie wypadało mu ignorować modnego wówczas odwoływania się do słowiańskich wątków.
    Jest też taka możliwość, że Słowiańszczyznę bardziej cenił niż żydłactwo – ale ze strachu przed odrzuceniem i potępieniem przez katolactwo wolał być kolaborantem dżumy i wynosić ją pod niebiosa. Dekorując ją tu i tam motywami słowiańskimi.

    Stachniuk podlegał represjom i torturom przed 1956 rokiem – a więc w czasach panowania żydo-komuny (z więzienia wypuszczono go ze zrujnowanym zdrowiem w 1955 roku).

    Polubienie

  • Opolczyku, napisałeś:

   „Co do samego CB – niezwykle cenię go za jego Mitologię Słowiańską, ale niestety jeśli idzie o politykę, to w moim przekonaniu żyje on w matrixie i nie ma kompletnie pojęcia o tym, co dzieje się rzeczywiście w Polsce, Jewropie i na świecie.”

   Mogę się mylić, ale uważam inaczej.

   Przede wszystkim macie zupełnie inny styl pisania. Ty jesteś bezpośredni, CB ma język literacki; lubi czasem to i owo zaszyfrować, czasem napisze coś tak, że się trzeba pogłowić, o co chodzi, biegać z kilkoma kłębkami naraz po wielkim labiryncie.
   Sam CB rozróżnia dwa style działania: księżycowy (np. jego sposób) i słoneczny (n.p.Twój). Słowiańszczyźnie potrzeba jednego i drugiego i chwała Wam za Waszą wspaniałą pracę.

   Owszem, CB pisze o dzisiejszej Polsce jako o PRL-Bis, ale sam PRL (to co w nim było komunistycznego, nie socjalistycznego!) również dla niego jest ŻYDOkomuną. Tyle, że on, pisząc o żyjących u nas i UDAJĄCYCH NAS Żydach, przekornie postanowił nazywać ich np. w odniesieniu do Polski – polskimi Zdrajcami. Robi to, jak mi się wydaje, po to, żeby im jeszcze bardziej „dołożyć”. Bo jeżeli oni sami myślą o sobie, że są Żydami, działającymi pod przykryciem na rzecz swojego ukochanego „narodu wybranego”, to CB im na to pokazuje figę, pisząc, że ani oni Polakami już nie są (bo są zdrajcami) ani żadnymi Żydami, bo choćby nie wiem jak chcieli, są kulturowymi i genetycznymi mieszańcami, czyli żadnym materiałem na brata dla „prawdziwego” Żyda, raczej na taką szmatę, co jak się zużyła, można wywalić na śmietnik. Takie postawienie sprawy jest dla tych, którzy uroili sobie, że zasłużą na nagrody i szacunek samozwańczych panów świata, nie lada upokorzeniem i pokazaniem ich gdzie ich miejsce.

   Wiem, że wyrwane z tego kontekstu określenie „PRL-Bis” może sugerować coś innego. Ale też myślę, jak już się czyta bloga CB, to się raczej czyta z całym kontekstem.

   Polubienie

   • Malwa:

    „Mogę się mylić, ale uważam inaczej.”

    Masz pełne prawo widzieć tę sprawę inaczej. U mnie nie obowiązuje zadekretowana jednomyślność.

    Czesława niezwykle cenię za jego wkład w sprawę promowania kultury i tożsamości słowiańskiej, co robi on znacznie dłużej ode mnie. Zwłaszcza jego monumentalna Mitologia jest ogromnym wkładem w promocję Słowiańszczyzny. Choć już np. nazywanie strażnikami wiary słowiańskiej żydłaków, którzy promowali Słowiańszczyznę na równi z nadjordańską dżumą w mojej ocenie jest nadużyciem. Strażnik wiary słowiańskiej broni jej – a zwłaszcza przed jej najgorszym wrogiem – żydzizmem. A nie sam propaguje kult żydówki Miriam. I kult rzymskiej szubienicy.

    Przyznam otwarcie, że podsuwano mi już sugestie, aby usunąć z blogorolu link od Czesława – właśnie z powodu jego dezinformacji w sprawach polityczno-społecznych. Odrzucałem te sugestie zdecydowanie, gdyż zasługi Czesława dla Słowiańszczyzny są zbyt wielkie, aby go pomijać.

    Czytałem wiele opinii Czesława, słuchałem jego wypowiedzi na YT (m.in o Kościuszcze i przybłędzie litewskim i niemieckim agencie Piłsudskim),

    czytałem jego opinie o „powstaniach narodowych” szkodliwych dla Polski, Polaków i polskiej racji stanu – do których naszych pchali na rzeź obcy, czytałem jego opinie o Rosji, o Unii Jewropejskiej, o Solidarności (podrzutku żydowskim, którego tak kochaliśmy wierząc że to nasza własna polska sprawa) – i na tej podstawie wyraziłem o nim taką a nie inną opinię. Nie masz Malwo obowiązku z nią się zgadzać. Opinia ta dotyczy jedynie jego zagubienia w sprawach polityki, bez podważania jego ogromnych zasług dla Słowiańszczyzny. Pod tym drugim względem jest dla mnie postacią wręcz sztandarową w ruchu odbudowy tożsamości słowiańskiej. Tyle, że nie mam zamiaru udawać, że we wszystkim się z nim zgadzam.
    Przy czym niczego nie piszę o nim za jego plecami. Wypowiadałem się w podobnie w bezpośrednich dyskusjach z nim. Brzydzi mnie np. postawa co niektórych ludzi z „liczącego się” związku rodzimowierczego (wiesz kogo mam na myśli, bo sama mi w mailu o nim pisałaś, jak Czesławowi na pejsbuku tyłek obrabiał) – oficjalnie go zapraszają na różne spotkania, udają, że go szanują, słuchają jego wystąpień – a za plecami go wyśmiewają. To nie jest moja metoda.
    Czesława szanuję za jego ogromny wkład dla promowania Słowiańszczyzny, natomiast tak a nie inaczej oceniam jego rozeznanie w polityce.
    On zresztą też ma prawo mnie krytykować. Krytyki, byle uzasadnionej, nie boję się.

    Polubienie

 9. W Biblii można znaleźć opisy praktyk nekromanckich.
  Księga Ezechiela
  Ożywienie wysuszonych kości
  1 Potem spoczęła na mnie ręka Pana, i wyprowadził mnie On w duchu na zewnątrz, i postawił mnie pośród doliny. Była ona pełna kości. 2 I polecił mi, abym przeszedł dokoła nich, i oto było ich na obszarze doliny bardzo wiele. Były one zupełnie wyschłe. 3 I rzekł do mnie: “Synu człowieczy, czy kości te powrócą znowu do życia?” Odpowiedziałem: “Panie Boże, Ty to wiesz”. 4 Wtedy rzekł On do mnie: “Prorokuj nad tymi kośćmi i mów do nich: “Wyschłe kości, słuchajcie słowa Pana!” 5 Tak mówi Pan Bóg: Oto Ja wam daję ducha po to, abyście się stały żywe. 6 Chcę was otoczyć ścięgnami i sprawić, byście obrosły ciałem, i przybrać was w skórę, i dać wam ducha po to, abyście ożyły i poznały, że Ja jestem Pan”. 7 I prorokowałem, jak mi było polecone, a gdym prorokował, oto powstał szum i trzask, i kości jedna po drugiej zbliżały się do siebie. 8 I patrzyłem, a oto powróciły ścięgna i wyrosło ciało, a skóra pokryła je z wierzchu, ale jeszcze nie było w nich ducha. 9 I powiedział On do mnie: “Prorokuj do ducha, prorokuj, o synu człowieczy, i mów do ducha: Tak powiada Pan Bóg: Z czterech wiatrów przybądź, duchu, i powiej po tych pobitych, aby ożyli”. 10 Wtedy prorokowałem tak, jak mi nakazał, i duch wstąpił w nich, a ożyli i stanęli na nogach – wojsko bardzo, bardzo wielkie. 11 I rzekł do mnie: “Synu człowieczy, kości te to cały dom Izraela. Oto mówią oni: “Wyschły kości nasze, minęła nadzieja nasza, już po nas”. 12 Dlatego prorokuj i mów do nich: Tak mówi Pan Bóg: Oto otwieram wasze groby i wydobywam was z grobów, ludu mój, i wiodę was do kraju Izraela
  Czysty satanizm ,armia trupów,martwe owce Izraela do których posłano Jeszue.
  Ewangelia Mateusza 15:24,Jeszua mówi:”Jestem posłany TYLKO dla zmarłych owiec Izraela”
  Do ożywionych trupów które jako jedyna na Ziemi potrzebują zbawienia.
  “…zbawienie bierze początek od Żydów” jEw. Jana 4:22

  Niech nam księża lepiej wytłumaczą co mają ze sobą wspólnego choinka i Betlejem 😀
  skoro tacy mądrzy są 🙂

  Polubienie

  • Etnogeneza Słowian w świetle badań kopalnego DNA: http://repozytorium.amu.edu.pl/jspui/bitstream/10593/2702/1/Anna%20Juras%20Praca%20doktorska.pdf
   http://www.polskieradio.pl/23/3/Artykul/670988,Nasza-mowa-narodzila-sie-w-Turcji-nie-w-Rosji
   http://kopalniawiedzy.pl/jezyki-indoeuropejskie-jezyk-praindoeuropejski-Anatolia-step,16480

   Za: http://prawo.vagla.pl/node/9849#comment-32058
   „Polacy mieli miec swoj poczatek w Troji, po przegranej przeniesli sie do Macedonii i Wloch. Pozniej na polnoc przez Kroacje do Moraw. Z tad pochodzil slawetny krol Artur. Wlasnie Morawianie sluzyli w cesarstwie rzymskim i byli slawetnym legionem. To oni przeniesli nasze geny do Anglii i Szkocji. Pozniej wrocili na tereny Danii, Niemiec i Polski. Rzymianie kazali wymordowac reszte, ktora miala pozostac na Morawach, ale mozliwe ze historycy dolozyli ta historyjke. Zapewne nieliczni przezyli.”
   Za: http://prawo.vagla.pl/node/9849#comment-32924

   Polubienie

   • Błąd, Polacy po Troi zrobili to co opisane jest w mitach jako „walka Tyfona z Zeusem” – spalili ten cały achajsko-zydowski burdel i wybudowali dziękczynna świątynie swojemu bogowi w Babilonii.

    Żadni Polacy z południa wedrować nie musieli, to kolejna bzdura by bronić wcześniejszych o pochodzeniu wszelkich ludzi od murzyna.

    Swoją drogą TROJA, JEZUZALEM zydów (JEROZOLIMA jezusa znanego też jako juzue (ten od podbicia Kanaan którym sa tereny Mitanni))) czy Dattasa Hetytów to to samo miejsce na mapie i te same wydarzenia związane z walką ludów IE przeciwko napadającycm ich chamom (dzieciom murzyńskiego Chama dziecka Seta z mitologi egipskiej).

    Polubienie

    • Ktoś:

     W czasach Troi nie było Polaków, wtedy nawet nikt nie marzył o tym, że kiedyś takowi pojawią się na arenie dziejów. Co ty za bzdury wypisujesz. To raz!

     Dwa – w przeszłości już otrzymywałeś ostrzerzenia w związku z propagowanym przez ciebie rasizmem i wyższością białej rasy nad innymi, zwłaszcza nad czarną rasą. A ja wolę czernego Buszmena poganina niż „Polaka” naszpikowanego od pięt po czubek głowy słowiańskimi genami, który modli się do żydka na krzyżu i uważa go za „boga”. A nadjordańską dżumę uważa za „polskość”. Ponadto wcale a wcale nie wstydzę się tego, że naszą pramatką była czarna „mitochondrialna” Ewa. Murzyni o wiele dłużej bronili się przed dżumą, niż duchowo zdegenerowane białasy – najbardziej odmóżdżona rasa na świecie. Która nie dość, że sama dała się garstce żydów – Szawłowi i jewangelistom – oszukać i zjahwizować, to jeszcze tę francowatą nadjordańską dżumę rozwlekła po całym świecie niszcząc piękne, naturalne kultury i cywilizacje.

     Osobiście wstydzę się tego, że jestem białasem, że należę do tej zdegenerowanej duchowo rasy. I wcale by mi nie przeszkadzało, gdyby Słowianie byli czarnoskórymi mieszkańcami czarnej Afryki. Przynajmniej nie dostawaliby szajby latem, aby się „opalić”.

     Polubienie

     • Widzisz i tu dajesz się omotać podstawowemu kłamstwu. Polacy w czasach Troi byli, byli nawet przed Troją. To, że się nie nazywali Polacy ale inaczej nie ma w tych rozwazaniach znaczenia skoro Boreasz to nasz Król.

      Ba sama flaga i hasło ŻYWIĄ y BRONIĄ odwołuje się dokładnie do czasów sprzed 1.500 pne.

      Pamiętasz hasełka iż Słowianie od małp pochodzą? Zgadnij o jaką „małpę” w tym chodzi. Ta „małpa” to BRONIĄ w powyższym haśle. Często do niej nawiązujesz zresztą. A „ŻYWIĄ” miała niedawno swoje święto.

      ———————————-
      Diabeł ludziom pomieszał języki ale przede wszystkim pomieszał im nazwy rodowe po których się rozpoznawali. Ludzie nie potrafią wychodzić poza etykietki i to jest ich podstawowy błąd.

      Skąd się wzięły SWASTYKI w Polsce? Dlaczego święci koscioła z Xw malowani są w pozach buddyjskich malowani. Dlaczego Apollo pochodzący na oko z terenów na północ od Skandynawii też jest malowany z buddyjską aureolką? Kim czy czym był wąż jaki on zestrzelił z Nieba?

      Weź fakty ale inaczej je poukładaj. I wyjdzie to do czego obecnie dąży świat do wojny Południa z Północą za podpuszczaniem żmijowego plemienia. DEVOWIE vs ASUROWIE i DANAWOWIE.

      ——————————–
      „Co ty za bzdury wypisujesz. To raz!
      ” – to nie bzdury tylko rozwiązanie zagadki z „pomieszaniem dziejów”.

      Polubienie

     • „A nadjordańską dżumę uważa za “polskość”. Ponadto wcale a wcale nie wstydzę się tego, że naszą pramatką była czarna “mitochondrialna” Ewa. Murzyni o wiele dłużej bronili się przed dżumą, niż duchowo zdegenerowane białasy – najbardziej odmóżdżona rasa na świecie. ”

      – swoją drogą to skąd masz ewność iż „mitochondroiaalna Ewa” byłą taka jak piszesz? Bo teraz tam zyją czarnoskórzy? To jest ten DOWÓD na poprawność tej tezy?

      W Wedach jest mowa iż im POZWOLONO SIĘ TAM OSIEDLIĆ. Skoro pozwolono to NIE BYLI PIERWSI, czyż nie? Kto im POZWOLIŁ? Twórcy WED. Jakiego byli koloru skóry? Pewnie teczowego by było odpowiednio nowoyewropejsko, nie? Biali przecież dopiero w Xw sroce spod ogona wyskoczyli a to, że Nefretete miała przydomek „ŚNIEŻNOBIAŁA” to pewnie pomyłka w encyklopediach. A zyłą jakies 1400 pne, tak ze 200 lat przed Troją. I w pewnym sensie to przez nią wojna trojańska się odbyła.

      PS YAHWE to czarnoskóry AMON (z TEB) więc mówienie iż się „oni bronili przed yahwizmem dłużej niż biali” skoro to od nich pochodzi ten „bozek” sam wiesz czym jest.

      PS. Skoro tak ci wadzą biali może od razu promuj ich mordowanie przy urodzeniach czy wręcz sterylizację obecnie zyjących. Nie będziesz miał problemu z „odmużdzonymi”. To też jest rasizm wrzucanie wszelkich białasów do 1 worka.


      Ktoś:

      Nie jestem żydłakiem, aby mordować białych tylko dlatego że są białasami. Nie „wadzą mi” – ale chyba nie zaprzeczysz, że to białasom garstka żydów podrzuciła dżumę. A potem białasy zawlokły ją do Ameryki, Afryki, Australii i częściowo do Azji. A obecnie podbijają dla banksterów kraje arabskie (Irak, Afganistan, Libia – a w kolejce następne).
      Nie mam czasu i ochoty na odrzucanie połeczki.
      Aha…
      Podobny do dzisiejszego klimat gorący i palące słońce w Afryce panowały i 200 tys. lat temu. A właśnie wtedy żyła tam mitochondrialna Ewa. Stąd z powodów klimatycznych była ona cokolwiek „mocno opalona”.
      opolczyk

      Polubienie

     • Muszę się sprzeciwić. Nazbyt generalizujesz. Ja bym nie uczestniczył w watykańskiej rozgrywce i nie przyjął bym z własnej woli obcej kultury, chociażby dlatego, że jestem mocno związany duchowo ze słowiańszczyzną i zawsze czułem, że moje naturalne zachowanie stoi wyżej niż u innych. To nie narcyzm tylko wiedza z samoświadomości. Pamiętajmy o Bolesławie Zapomnianym, Masławie i o tym, że szczątki wiedzy naturalnej przetrwały do dzisiaj bo ktoś tę wiedzę pielęgnował. Zapomniałeś, że ta „zdegenerowana rasa” z własnej woli właśnie walczy o swoją duszę? Bo co innego my tutaj robimy? Ta „zdegenerowana rasa” z własnej woli ratowała żydów. Ta „zdegenerowana rasa” walczyła za każdego na wszystkich frontach świata.
      To o czym piszesz to efekt wieloletniego urabiania, dezinformacji i kłamstw. Czy Polacy z radością porzucili swoją tożsamość? Nie. Byli jej systematycznie pozbawiani. Gdybyś nie znał korzeni to też byś machał obrazkiem myśląc, że to jedyna droga. Zauważ, że Słowianie nie są tak barbarzyńscy jak reszta europejczyków. Kilku z nas mogło ochoczo krzewić nową wiarę w innych częściach świata, ale nie większość. Dlatego zdecydowanie sprzeciwiam się wrzucaniu nas w jeden gar z Niemcami, Francuzami i Anglikami.
      Co do murzynów to chrystianizm musiał się najpierw umocnić w Europie by rozpocząć ekspansję na inne kontynenty. No i trzeba było przejść Saharę by się do nich dostać. Dlatego pierwsi dotarli tam muzułmanie. Nie widzę związku z odległością do przebycia do długości czasu bronienia się przed chrystianizmem. Po prostu my byliśmy bliżej w kolejce. Gdyby Watykan powstał w Afryce to oni by nam nieśli ogień wiary.
      Przykro mi to pisać, ale jeżeli uważasz, że biała rasa jest gorsza to właśnie jest rasizm. Też nie byłbym zawiedziony gdyby okazało się, że wyszliśmy jako murzyni z afryki. Jednak to ciągle jest tylko teoria. Wedy lepiej to wyjaśniają. Dlaczego nie znaleźliśmy „brakującego ogniwa ewolucji”? Bo nie ma go na ziemi. Pochodzimy z innej planety. Wcale nas tutaj nie ulepszono z małpy tylko sami zdecydowaliśmy o osiedleniu się.

      Polubienie

      • „Muszę się sprzeciwić”

       Masz prawo.

       „Nazbyt generalizujesz”

       Skróty myślowe to niekiedy konieczność, aby komentarz nie był tasiemcem o objętości książki.

       „Zapomniałeś, że ta “zdegenerowana rasa” z własnej woli właśnie walczy o swoją duszę? Bo co innego my tutaj robimy?”

       Zgoda – ale ilu jest nas a ilu odmóżdżonych żydłaków, którzy nas opluwają i zwalczają?

       „Ta “zdegenerowana rasa” z własnej woli ratowała żydów”

       Po co? No i mają co chcieli…

       „Ta “zdegenerowana rasa” walczyła za każdego na wszystkich frontach świata”

       To nie były nasze „fronty”. A niszczenie świata banksterskimi wojnami to nie mądrość a świadectwo degeneracji duchowo-intelektualnej.
       http://piotrbein.wordpress.com/2013/02/15/wszystkie-wojny-sa-banksterskie/

       „Zauważ, że Słowianie nie są tak barbarzyńscy jak reszta europejczyków”

       Zobacz, co robili katoliccy Chorwaci i nacjonaliści ukraińscy podczas wojny.
       https://opolczykpl.wordpress.com/2013/05/30/chrzescijanskie-wartosci-ludobojstwo-i-hipokryzja/

       „Dlatego zdecydowanie sprzeciwiam się wrzucaniu nas w jeden gar z Niemcami, Francuzami i Anglikami”

       Krucjata przeciwko Rosji to robota naszych katolików, a nie Niemców, Francuzów czy Anglików.
       https://opolczykpl.wordpress.com/2013/02/07/papiestwo-i-narodziny-nienawisci-polsko-rosyjskiej/

       „Co do murzynów to chrystianizm musiał się najpierw umocnić w Europie by rozpocząć ekspansję na inne kontynenty. No i trzeba było przejść Saharę by się do nich dostać. Dlatego pierwsi dotarli tam muzułmanie.”

       Egipt i Afryka północna były częścią „schrystianizowanego” Rzymu. Tak więc nadjordańska dżuma była tam dużo szybciej niż islam.

       „Przykro mi to pisać, ale jeżeli uważasz, że biała rasa jest gorsza to właśnie jest rasizm”

       Nie jest gorsza ani lepsza, jest po prostu najbardziej odmóżdżona. Popatrz, jak białe, chrześcijańskie NATO napada dla banksterów na kraje arabskie. O czym to świadczy?

       „Wedy lepiej to wyjaśniają”

       Wedy to mitologia. A mitologia to nie kronika z zapisem rzeczywistych faktów spisanych przez naocznych świadków. Powoływanie się na Wedy jako niepodważalny autorytet w sprawach prehistorii przypomina mi żydłackie powoływanie się na żydo-biblię – a bo przecież w „piśmie świętym” pisze, że Mojżesz dostał dekalog – więc musi to być prawda.

       Teksty Wed, zwłaszcza dotyczące prehistorii należy czytać ostrożnie i brać poprawkę na „szyfr” języka mitologicznego. A nie brać wszystko dosłownie.

       Polubienie

     • Czytając niektóre rasistowskie komentarze powołujące się na rzekome wedy Judeo Aryjskie dochodzę do wniosku, iż pisanie o katolikach jako duchowych żydach to przesada 🙂 Prawdziwymi 100% Izraelitami okazują się wyznawcy tych rzekomych „wed”, genetyczna czystość, podrasa murzynów i rzekoma święta księga wyjaśniająca wszystko i zwalniająca z myślenia to przecież Judaizm w czystej formie tylko w innym opakowaniu przy których katolicy to pikuś 🙂 Pochodziłem sobie po grupach „rodzimowierczych” na pejsbuku, poczytałem co tam się pisze i coraz bardziej się przekonuję, że coś jest nie tak, rasizm, skrajna nietolerancja i nienawiść do innowierców wszelkiej maści i ideologiczne zwalczanie innych grup „rodzimowierczych” tych nie uznających jedynej słusznej prawdy reprezentowanej przez daną grupę 🙂 Przypomina mi to organizacje żydowskie z „Żywota Briana” 🙂 Najkorzystniej na tym tle wypada grupa Stefańskiego na której wiesza się psy i oskarżając ją o różnorakie nieprawomyślne idee a jest to jedyna grupa o słowiańskiej otwartości i tolerancji na jaką się natknąłem, obawiam się, że to wszystko idzie w dziwnym kierunku.

      http://pl.wikipedia.org/wiki/Żywot_Briana

      Admin

      Polubienie

 10. Fred:

  Przypomnę cytat Mezamira:

  „Naród jak drzewo odcięty od korzeni nadaje się tylko na boazerię.”

  Nasze korzenie są oczywiście słowiańskie. O tym żydłactwo wie. No i Polacy odcięci od nich, jako katolicy nadają się jedynie na boazerię (np. w „pałacu apostolskim” w Watykanie). Albo jako opał stosów inkwizycji.

  Dobrogost:

  Rodzimowierców jest rzeczywiście niewielu, ale sympatyków rodzimowierstwa jest znacznie więcej. A jeszcze więcej jest ludzi szukających po prostu z ciekawości informacji o Słowiańszczyźnie. I tego piekielnie boi się żydłactwo. Bo od tego często zaczyna się odzyskiwanie tożsamości słowiańskiej. Przypuszczam, że kler ma dużo lepsze rozeznanie niż my, jeśli chodzi o zasięg zjawiska szukania wiedzy o Słowiańszczyźnie. Watykańczycy mają dobry i rozbudowany na całą Polskę wywiad, wiedzą co w trawie piszczy i stąd taka ich na nas nagonka.
  Zresztą, nie tylko oni nas obserwują. Agentura Palikota też. Ostatnio w radiu FiM mówili m.in., że kler ukrywa prawdę przed owieczkami o tym, iż nasi przodkowie odrzucili jahwizm i że został on siłą i przymusem Polsce narzucony połączonymi siłami Niemców i Rusów. A to przecież my w ten sposób jednoznacznie pisaliśmy o „reakcji pogańskiej”, Bolesławie II i Masławie. Zwłaszcza w kontekście Masława podkreślaliśmy wspólne działania Rusów i Niemców wspierających odszczepieńca Kazimierza i o siłowym narzuceniu Polsce żydo-katolicyzmu.
  Wygląda więc na to, że nawet palikotowa agentura bierze u nas korepetycje z historii.

  Polubienie

 11. opolczykpl :

  „Rodzimowierców jest rzeczywiście niewielu, ale sympatyków rodzimowierstwa jest znacznie więcej. A jeszcze więcej jest ludzi szukających po prostu z ciekawości informacji o Słowiańszczyźnie.”
  ———————————–
  Oczywiście masz rację sympatyków są ogromne rzesze – myślę, że każdy zdrowy normalny mieszkaniec tego kraju jest sympatykiem Słowiańszczyzny inaczej byłby zwyczajnym zdrajcą i zaprzańcem. Tylko to, że większość ludzi sznuje i podziwia naszych przodków, ich tradycję i doskonale sobie zdaje, że to są nasze korzenie nie czyni ich rodzimowiercami ani nawet opozycją do kościoła. Myślę, że każdy normalny czlowiek z szacunkiem i ciepłem myśli o Bogach naszych przodków i naszych tradycjach, ale wcale nie oznacza to opozycji wobec kościoła 😉 Znam wielu bardzo gorliwych katolików tak myślących i dlatego to co ten wariat bredzi nie ma najmniejszego sensu. Gdy to slyszy normalny człowiek, ktory przy tym jest gorliwym katolikiem to czuje dysonans i zwyczajnie zraża się do kościoła i jego walniętych funkcjonariuszy. Jeśli zaś ktoś nie jest gorliwym katolikiem słuchając tego puka się w czoło. Aby brać poważnie te brednie trzeba by być samemu zdrowo walniętym a takich walniętych jest wbrew pozorom mało tylko chalasują i zazwyczaj są to rózne przechrzty. Mam sąsiada alkocholika jeloba i fanatyka, ale mam wątpliwości czy nawet on byłby w stanie łyknąć te brednie 🙂

  „I tego piekielnie boi się żydłactwo.”
  —————————-
  Nie jestem pewny czy się boi czy raczej już mu calkiem w dekiel bije – podejrzewam, że to drugie 🙂

  „Przypuszczam, że kler ma dużo lepsze rozeznanie niż my, jeśli chodzi o zasięg zjawiska szukania wiedzy o Słowiańszczyźnie. Watykańczycy mają dobry i rozbudowany na całą Polskę wywiad, wiedzą co w trawie piszczy i stąd taka ich na nas nagonka.”
  ————————————-
  Być może tak jest, ale jeśli tak to obiera idiotyczną taktykę sakazaną na niepowodzenie. Zresztą już dawno zauważyłem, że kler żyje w wirtualnym świecie nie przystajacym do rzeczywistości i podejmuje idiotyczne działania. Już przed laty jak usłyszalem, że Bolek i Lolek to kumuniści bo nie mówią paciorka przed snem i nie powinno się tej komunistycznej bajki pokazywać dzieciom, zastanawiałem się czy nie dodają sobie jakiś narkotyków do wina mszalnego bo wszyscy wierni wychodzący po takich kazaniach pukali się tylko w głowę 🙂 Tak samo reagowali na histeryczne akcje klechów wzywających rodziców by domagali się wyrzucenia nauczycieli, ktorzy nie są gorliwymi katolikami 🙂 Po tej drugiej akcji przynajmniej wzrosla religijność nauczycieli cykorów 🙂
  Te idiotyzmy mogą jednak przynieść szkodę kiedy kierowane są do dzieci i tak bombardowanych propagandą, że są europejczykami, którym ciągle obcina się programy nauczania aby były głupie i bezkrytycznie przyjmowaly różne brednie, dlatego szczególnie niebezpieczne są takie idiotyczne komiksy czy powieści fantazy nasycone fałszem i jawnym kłamstwem.

  „Wygląda więc na to, że nawet palikotowa agentura bierze u nas korepetycje z historii.”
  —————————
  Z tego to bym się akurat nie cieszył

  Polubienie

 12. Ci fałszywi Abra(C)hamowcy od klechy – miłośnika Krzyżaków usunęli Moje komentarze pod filmem o „Neopogaństwie”. Nawet powstrzymywałem się od obraźliwych słów… Heh, powiedziałem tylko kilka słów prawdy i od razu Mnie „uciszyli”. O tak, jeśli kończą Im się argumenty momentalnie „zdejmują” człowieka podważającego Ich gusła… Jak to bywało w historii. Dobrze, że stępiły Im się kły i pazury. – To tak piszę, co do Kleszki wspomnianego w komentarzach wyżej. ¤A teraz coś jeszcze… Wiele razy to słyszałem i czytałem, a teraz widziałem i słyszałem na Ich filmie dezinformującym. Mianowicie, działają jak nowotwór. Rak. Zajmują zdrową tkankę. Pasożytują na niej. Zmieniają ją do własnych celów. Później rozrastają się na cały organizm, aby ”wyssać” żywiciela do końca… Przykładowo – mówią o drzewie i wspólnocie i łączą to z ”Jahwizmem”… Normalnie jakbym słyszał jakiegoś Rodzimowiercę. Z tą różnicą, że kleszka mówił o Jahwiźmie. Jedyne w tym dobro, iż pasożyt ginie wraz z żywicielem, jeśli nie przeskoczy na inny organizm… Bo mamy tu do czynienia z bardzo inteligentnym ”rakiem/wirusem/pasożytem”. Przepraszam za Moje ”filozofowanie”, ale taki mam styl.

  Polubienie

 13. Czy ktoś ma jeszcze wątpliwości dlaczego nasi bogowie „ustąpili” przed religią żydów?
  Po prostu ludzkość musi wytworzyć odporność na tego wirusa
  w przeciwnym razie zginie.

  Całe dobro neojudaizmów polega właśnie na tym
  że słabe jednostki giną przez tę zarazę
  a reszta uodparnia się na nią bardziej i ewoluuje dalej.

  Nie widzę innego wytłumaczenia tego co się stało
  czyli chrystianizacja Europy
  Nasi bogowie nas olali lub zostawili pokonani?
  Przez kryptopogańskie żydopodobne eklektyczne i synkretyczne religie
  które i tak nieudolnie naśladują nasze praktyki?

  🙂 Nic podobnego.

  Polubienie

 14. Oskar:

  „Przepraszam za Moje ”filozofowanie”, ale taki mam styl.”

  Nie masz za co przepraszać – filozofowanie nie jest czymś z gruntu złym.

  „Jedyne w tym dobro, iż pasożyt ginie wraz z żywicielem”

  Widzę to inaczej – jahwizm działa tak, że czyni z zainfekowanego zombi lub golema
  http://pl.wikipedia.org/wiki/Zombie
  http://pl.wikipedia.org/wiki/Golem
  czyli istotę nadal żywą ale kompletnie pozbawioną zdolności myślenia i własnej woli.
  No i potem takimi zombi czy golemami można manipulować do woli. Zdobywając przy ich pomocy nowych zombi i golemów.


  Dobrogost
  :

  „Prawdziwymi 100% Izraelitami okazują się wyznawcy tych rzekomych “wed”, genetyczna czystość, podrasa murzynów i rzekoma święta księga wyjaśniająca wszystko i zwalniająca z myślenia to przecież Judaizm w czystej formie tylko w innym opakowaniu.”

  Toś mi bratem, Dobrogoście. Dokładnie jest tak, jako rzeczesz.

  Co do grupy Stefańskiego…
  Rzeczywiście na tle rasistowskich „rodzimowierców” wypada ona dużo lepiej. Z tym, że z tą ich tolerancją to na dwoje babka wróżyła. Za dużo tolerancji wobec jahwistów nie wyszło naszym przodkom na zdrowie. A RKP toleruje np. to, że możesz być równocześnie rodzimowiercą i katolikiem. W południe idziesz do chramu a wieczorem lecisz do kościoła na nieszpory.
  Ponadto stwierdzenie: „Członkowie RKP uważają bowiem, że ich słowiańscy przodkowie byli wyznawcami tego samego Boga, któremu na swój sposób cześć oddają także chrześcijanie, muzułmanie i pozostali” jest obraźliwe wobec naszego Boga przyrównywanego „w pewnym sensie” do psychopatycznego ludobójcy z księgi zbrodni.
  A i podział na „liczące się” (biorące udział w zlocie) i „nieliczące się” (nie biorące udziału w teologiczno-doktrynalnym zlocie) związki też nie jest pomysłem szczęśliwym.

  Niemniej znacznie większym zagrożeniem dla odrodzenia słowiańskiego jest właśnie ów rasizm i ślepa wiara w Wedy.

  Mezamir:

  Nasi Bogowie nie ustąpili przed religią żydów. Ona wytępiła, wymordowała najdzielniejszych, a później na przestrzeni wieków, pod naporem jahwizmu stopniowo coraz więcej Polaków „wyrzekało” się naszych Bogów na rzecz ludobójcy Jahwe i obrzezanego cieśli.

  To nie nasi Bogowie ustąpili. To nasi „katolikopolacy” ich się wyrzekli…

  Polubienie

 15. opolczykpl :


  “Prawdziwymi 100% Izraelitami okazują się wyznawcy tych rzekomych “wed”, genetyczna czystość, podrasa murzynów i rzekoma święta księga wyjaśniająca wszystko i zwalniająca z myślenia to przecież Judaizm w czystej formie tylko w innym opakowaniu.”

  Toś mi bratem, Dobrogoście. Dokładnie jest tak, jako rzeczesz.
  —————————–
  To dodam jeszcze, że aby należeć do takiej rasistowskiej sitwy trzeba być prawdziwym Izraelitą, bo prawdziwy Słowianin żadną miarą nie dał by rady, bo jest to negacja Słowiańskiego ducha.

  Co do grupy Stefańskiego…
  (…) A RKP toleruje np. to, że możesz być równocześnie rodzimowiercą i katolikiem. W południe idziesz do chramu a wieczorem lecisz do kościoła na nieszpory.
  ———————
  Po głębszym zastanowieniu uważam, że jest to jak najbardziej słuszne. Niech przychodzą katolicy a kiedy w kimś odezwie się Słowiański duch zostaje rodzimowiercą. Super, że można być rodzimowiercą i katolikiem – tyle, że nie można być katolikiem i rodzimowiercą 🙂 Jesli więc jakikolwiek katolik zostaje rodzimowiercą to kościół automatycznie go wywala i jest już tylko i wyłącznie rodzimowiercą 🙂 Każdy ksiądz to powie 🙂 W końcu taki „katolik” rodzimowierca przejrzy na oczy i zostaje uzdrowiony z dżumy ja bym wręcz zapraszał katolików tłumnie a w kocu mogło by się okazać, że katolikami są już tylko klechy 🙂

  Ponadto stwierdzenie: “Członkowie RKP uważają bowiem, że ich słowiańscy przodkowie byli wyznawcami tego samego Boga, któremu na swój sposób cześć oddają także chrześcijanie, muzułmanie i pozostali” j
  ———————–
  Na to trzeba by spojrzeć z innej strony. Interesujac się kogo w istocie czczą katolicy wiemy, że to pomniejszy demon z klasy jama, a jego żekome nauki są rasistowskie i zbrodnicze. Jednak przeciętny katolik nie ma o tym zielonego pojęcia i ma zupełnie inne wyobrażenie o tym kogo czci. Zazwyczaj uważa, że czci jakiegoś Boga dobra a klechy oszukują go mamiąc, że tak jest w istocie – tak naprawdę to trudno powiedzieć kogo czczą katolicy, podejrzewam, że każdy kogo innego i to czczenie nie odbiega od tego co było w początkch nawracania gdzie spędzało się ludzi do koscioła i jakiś klecha po niemiecku odprawial jakieś gusla o których nikt z obecnych nic nie wiedział 🙂 Jak ktoś się tam modlił do tylko do swojego rzeczywistego Boga 🙂 W istocie wszędzie tak było i nie sądzę aby pod tym względem wiele się zmieniło tyle, że ludzie już zapomnieli kogo wyznają i wielu sądzi, ze katolicyzm, ale to absolutnie nie jest prawdą. Wystarczy zapytać przeciętnego katolika jakie jest jego wyobrażenie Boga i do kogo się modli aby się o tym przekonać. Zarzucanie katolikom bałwochwalstwa przez światków jechowy czy protestantów wbrew pozorom ma głeboki sens bo kiedy patrzy się nie przez pryzmat funkcjonariuszy kościoła, ale wiernych to staje się to zupelnie oczywiste. Ta ogólna idea Boga nie ma nic wspólnego z tym pomniejszym żydowskim demonem i w tym sensie to co głosi PKP jest jak najbardziej słuszne – tyle, że katolicy sobie tego nie uświadamiają a dzięki styczności z PKP mają szansę uświadomić to sobie i otwarcie wrócić do rodzimowierstwa i to jest realna szansa odrodzenia.
  Przykladem jest „nawrócenie” szczecinian przez św. Ottona – oni nie widzieli róznicy między Trygławem a tym co im wciskal Otton, tak że jeszcze dobrze nie pojechał jak w kościołach na oltarzu oprócz tego co tam zostawil stanęły posągi Trygława i to jest właśnie szansa na realne odrodzenie się rodzimowierstwa. Moim zdaniem tylko PKP daje taką szansę w dzisiejszych realiach a kiedy stanie się powszechny to właśnie ta idea stanie się kluczem do jego pokojowego różnicowania i rozwoju we wlaściwym kierunku – moim zdaniem to jedyna szansa.

  Niemniej znacznie większym zagrożeniem dla odrodzenia słowiańskiego jest właśnie ów rasizm i ślepa wiara w Wedy.
  ————–
  To jest ogromne zagrożenie, próba uśmiercenia Słowiańskiego ducha i wdrożenia duchowości Izraelitów, to jest prawdziwy żydowski atak na Słowiańszczyznę pod fałszywą flagą. Oczywiście prawdziwy Słowianin musi to odrzucić, ale przy okazji zniechęci się do rodzimowierstwa, które zacznie postrzegać jako żydowską rasistowską dżumę, zagrożenie i po to zapewne żydzi stworzyli te ruchy.

  Polubienie

  • Dobrogost:

   Jak zwykle w jednych sprawach zgadzamy się, a w innych nie. I niech tak pozostanie. Nie musimy kruszyć o wszystko kopii. Ani nie musimy być we wszystkim jednomyślni. Niemniej uważam, że nie doceniasz podstępności dżumy. Przyjmowanie katolików byłoby być może i słuszne, gdyby nie historia Gerona: udał się do Arkony i udawał powrót do pogaństwa, po czym naszczuł Ranów na Wieletów. Ideolodzy jahwizmu znają ten przypadek. i nie tylko ten…
   Podstępność jahwistów i ich zdolność do każdego oszustwa służącego ich dżumie jest jak ludzka głupota – nieskończona. Może dojść do sytuacji, że katolicy zdobędą w RKP większość, przejmą kontrolę i zrobią „rodzimowierstwo katolickie” (na wzór anglikanów: http://www.pch24.pl/wspolnota-anglikanska-zalozy-poganski-kosciol-chrzescijansko-centryczny–by-przyciagnac-wiernych,15941,i.html). Ewentualnie dojdzie do rozbicia na RKP rodzimowierczy i RKP „katolicko-rodzimowierczy”.
   Ponadto nie tylko żydo-katolikom zależy na zniszczeniu nas. Także dla pełniących obowiązki katolików koczowników jesteśmy zagrożeniem – bo uwolniliśmy się od duchowego zniewolenia – nie chcemy ziemi czynić sobie – dla nich – poddaną.
   Tolerancja tak, ale bez przesady. Tolerowanie podstępnego, oszukańczego i zdradzieckiego jahwizmu nie jest dla mnie. Dżumę należy wytępić a nie ją kokietować. I pamiętaj, że jeśli dzisiaj nas nie palą to nie dlatego, że się „ucywilizowali”. Po prostu nie mają takiej władzy politycznej. Ale gdyby tylko mogli, to by nas za „bluźnierstwa” spalili żywcem.

   Co do Jahwe… nawet jeśli przeciętny katolik nie ma pojęcia o jego zbrodniczości i rasiźmie – ale my to wiemy. I dlatego nie godzi się naszych Bogów przyrównywać do tamtego biblijnego psychopaty.

   Polubienie

 16. Pingback: Sprawa Czeczetkowicza widziana z Vanqrevu « Grypa666's Blog

 17. opolczykpl :

  Jak zwykle w jednych sprawach zgadzamy się, a w innych nie. I niech tak pozostanie. Tolerowanie podstępnego, oszukańczego i zdradzieckiego jahwizmu nie jest dla mnie. Dżumę należy wytępić a nie ją kokietować.
  ———————————-
  Wbrew pozorom zgadzam się z Tobą, ale bądźmy realistami niby jak mielibysmy ich teraz wytępić? Co do Gerona to na szczęscie to już nie te czasy 🙂 Sam kościół podaje, że tylko 16% deklarujących się jako katolicy przystępują do sakramentów czyli 84% tylko to deklaruje i nic poza tym gdyby te 84% wstąpiło do PKP wtedy można by myśleć nad pozbyciem się zarazy 🙂 Chociaż po prawdzie to takich co by bronili kościoła to może jest 1,6% a myślę, że nawet nie tyle 🙂 Patrząc na katolików to widzę, że najbardziej wojowniczy są róznego rodzaju przechrzty jak Radzio czy Jarek tylko aby czy to na pewno katolicy?
  Katolicyzm się sypie, leży a jeszcze kąsa tyle, że nie ma już zębow 🙂 To, ze tylu ludzi przyznaje się do katolicyzmu wynika z tego, że nie ma alternatywy a PKP może stac się taką alternatywą. Przejęcie przez kościół PKP jest niemozliwe gdzyż nie ma on odpowiedniej hierarhicznej struktury a jesli kościł zechce stworzyć jakąś fałszywą organizację to może to zrobić w każdym momencie nie wstępując wogóle do PKP tylko powołując taką instytucję jednak polska to nie anglia i ten numer nie przejdzie – przede wszystkim nie przeszedł by u samych fanatyków kościelnych 🙂

  I pamiętaj, że jeśli dzisiaj nas nie palą to nie dlatego, że się “ucywilizowali”. Po prostu nie mają takiej władzy politycznej. Ale gdyby tylko mogli, to by nas za “bluźnierstwa” spalili żywcem.
  ———————————
  Co do tego to nie mam cienia wątpliwości, ale nie mają już takiej władzy i nie będa mieć 🙂

  Co do Jahwe… nawet jeśli przeciętny katolik nie ma pojęcia o jego zbrodniczości i rasiźmie – ale my to wiemy. I dlatego nie godzi się naszych Bogów przyrównywać do tamtego biblijnego psychopaty.
  —————————————-
  Oczywiście, że się nie godzi toż to obraza Boska, ale PKP tego nie robi:
  „“Członkowie RKP uważają bowiem, że ich słowiańscy przodkowie byli wyznawcami tego samego Boga, któremu na swój sposób cześć oddają także chrześcijanie, muzułmanie i pozostali”
  któremu na swój sposób cześć oddają także chrześcijanie – no właśnie tak jest tylko któremu oni tę cześć oddają – oni modlą się do różnorakich Bogów oraz Bogiń pod róznymi imionami, ale nigdy jak żyję nie słyszłem aby jakikolwiek katolik modlił się do tego drobnego psychopatycznego demona 🙂 Św Antoni, Franciszku, Ojcze Pio a nawet Dobry Boże (a pomniejszy psychopatyczny demon może być wszystkiem, ale nie Dobrym Bogiem 🙂 Klechy mogą krzyczeć, ze „bóg izraela”, ale 99% katolików to odrzuca bo jest to dla nich nie do przyjęcia a wiara w tego psychopatę to „kocia wiara” i kociarze za bluźnierstwa pójdą do piekła 🙂 tak to widzi zwykły nasz katolik, żydów też nie cierpi a Jego Bóg jest zupełnie inny i ma zupelnie inne funkcje 🙂 Idź do ludu i powiedz, że ich „Jezusek” jest żydem to dostaniesz kłonicą za bluźnienie i obrazę boską 🙂

  Polubienie

 18. Pingback: Zniszczyć pamięć o Słowianach « Grypa666's Blog

 19. http://www.polskapartianarodowa.org/THS-3-13-big.jpg
   

  Nazi ojcowie, nazi matki

  Film, którego połowa pierwszego odcinka poświęcona jest ratowaniu Żydów przez Niemców w latach 1941-1942 czasu „ostatecznego rozwiązania kwestii żydowskiej” jest jakby zgubieniem proporcji. Robiony pod tezę – źli nieliczni naziści i dobrzy, bardzo w większości niechętni temu co się dzieje, wkręceni w wojnę, zwykli, normalni ludzie – nic z tego. Żadne relacje tego nie potwierdzają oraz ilość tych Żydów, którzy przeżyli. Też tego – dobrego Wehrmachtu i złego SS, Gestapo. Były jedynie gorsze. W łódzkim, w 1939 r., na 160 egzekucji 90% wykonała armia – też cywilów, kobiet i dzieci. Gdy np. w filmie mamy scenę zdecydowanego protestu oficera armii przeciw rozstrzeleniu dziewczynki. Tam w ogóle na każdą zbrodnię, a żadnej masowej nie pokazano, jest z 5 usprawiedliwień.

  Hitler: Wysłałem na Wschód Totenkopfstandarte
  z rozkazem zabijania bez litości i pardonu wszystkich mężczyzn, kobiety i dzieci polskiej rasy i języka

  Na odprawie przed atakiem na Polskę, która odbyła się 22 sierpnia 1939 roku, Hitler stwierdził:
   (…) Zniszczenie Polski jest na pierwszym planie. Zadaniem naszym jest zniszczenie sił żywych nieprzyjaciela, a nie dotarcie do określonej linii. Nawet gdyby wojna wybuchła na Zachodzie, zniszczenie Polski musi być zasadniczym celem (…). Nasza siła leży w naszej szybkości i brutalności (…). Wydałem rozkazy i każę rozstrzelać każdego, kto piśnie słowo krytyki wobec zasady, że wojna ma na celu fizyczne zniszczenie przeciwnika. Dlatego wysłałem na Wschód tylko moje oddziały Totenkopfstandarte z rozkazem zabijania bez litości i pardonu wszystkich mężczyzn, kobiety i dzieci polskiej rasy i języka. Tylko w ten sposób zdobędziemy teren, którego bardzo potrzebujemy. (…) Polska zostanie wyludniona i skolonizowana przez Niemców. Mój pakt z Polską miał na celu jedynie zyskanie na czasie (…)

  ELITY III RP cz. 3

  Po wyparciu niemieckiego okupanta i przejęciu okupacji Warszawy przez wojska sowieckie, banda żydowsko-kominternowska spod znaku „rządu lubelskiego” przeniosła się do Warszawy i połączyła z PPR-em. Rozpoczął się okres intensywnej rozbudowy aparatu ucisku, stosującego krwawy terror i skrytobójcze mordy, wymierzone w resztki ocalałej z pożogi wojennej polskiej klasy politycznej i kulturalnej.
   
  Za: http://www.polskapartianarodowa.org/TP_47_12-BIG.jpg
   
  „Wybitny brytyjski uczony, astrofizyk Stephen Hawking wycofał się z konferencji zorganizowanej przez Izrael, dołączając do bojkotu tego kraju przez akademików na znak protestu przeciwko okupacji ziem palestyńskich – poinformował Uniwersytet Cambridge.”

  http://palestyna.wordpress.com/2013/07/09/onz-oskarza-izrael-o-torturowanie-palestynskich-dzieci/
   
  Zobacz też:
  http://wiernipolsce.wordpress.com/2013/07/07/a-wiec-wojna-2-agresja-ekonomiczna/

  https://opolczykpl.wordpress.com/2013/06/24/zydowska-perfidia/#comment-39482

  Polubienie

 20. Pingback: Zarażona hasbarą mentalność Polaka po Auschwitz | Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

 21. Pingback: Żyjcie w pokoju, albo wynocha do Chazarii « Grypa666's Blog

 22. Zgadnijcie, jakiego pochodzenia byli w większości zawodowi kaci w czasach II RP i w okresie stalinowskim (podpowiem tylko, że w zasadzie nie byli nimi etniczni Polacy)? Oto jeden z nich, o dość charakterystycznym nazwisku (a na tej liście jest ich więcej…): http://niewiarygodne.pl/gid,15879197,img,15879232,kat,1017185,page,5,title,7-najslynniejszych-polskich-katow,galeriazdjecie.html

  PS: http://cyklista.wordpress.com/2012/03/15/usa-pomagaly-hitlerowcom-sterylizowac-ludzi/

  Polubienie

 23. Pingback: Dr Marek Głogoczowski i WierniPolsce (ale nie WPS!) złodziejami | Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

Możliwość komentowania jest wyłączona.