Rzecz o katolickim fanatyźmie i antypogańskiej propagandzie

.

iii

.
Oraz o katolickim załganiu po dziurki w nosie – czyli na pohybel rzymskiej szubienicy i nadjordańskiej dżumie, które z Polaków czynią odmżdżonych duchowych Żydów, renegatów i zaprzańców naszej słowiańskiej wiary, kultury i tożsamości.

Chciałem tę sprawę zignorować, ale nie mogę. Krew mnie zalewa, gdy czytam takie brednie, kłamstwa i insynuacje.

Eugeniusz Sendecki – odmóżdżony jahwista, użyteczny idiota, żydłak, wyznawca plugawego Jahwe ludobójcy i żydowskich bredni przez oszustów wymyślonych i ludowi objawionych, na jego koncie you tube zamieścił krótką migawkę z obchodów żydowskich guseł tzw. „bożego ciała” na Ursynowie zatytułowaną „ATAK POGANSTWA PODCZAS PROCESJI BOZEGO CIALA NA URSYNOWIE”.

Tekst o tym filmiku, pod identycznym tytułem zamieściła strona: „Dziki kraj”  – rzeczywiści dziki –  zamieszały przez katolicką, fanatyczną dzicz.
http://dzikikraj.interia.pl/wyjete-z-sieci/news-atak-poganstwa-na-procesji-bozego-ciala-na-warszawskim-ursyn,nId,976365

U odmóżdnego żydłaka Sendeckiego pod filmem znajduje się krótki tekst – stek bredni, kłamstw, demagogii i pomówień.

„Film z 30-go maja 2013, około godziny 14:00. Scena chwytająca za gardło i dająca do myślenia. Podczas procesji Bożego Ciała, gdy Ksiądz Tomasz śpiewa Ewangelię za płotem u zbiegu ulic Gandhi i Dereniowej, nieopodal kościoła jacyś młodzieńcy grają w najlepsze w piłkę nożną. Szczyt chamstwa, brak szacunku dla kultury narodowej, złośliwa prowokacja, czy bezmyślność? Tyle się mówi o pogaństwie zalewającym Europę i proszę – prawdę się mówi!
+
Mi się najbardziej wydaje przykry fakt, że ludzie utracili wyczucie – jakie zachowanie jest pogańskie, a jakie nasze, chrześcijańskie. Bo granie w piłkę nożną gdy obok przechodzi procesja Bożego Ciała jest ewidentnie aktem postawy pogańskiej. Akt takiej postawy wydarzony na Ursynowie, w dzielnicy Warszawy która jest w bardzo dużym odsetku zamieszała przez dzieci i wnuki ubeków i esbeków oraz masonów warszawskich – ma dodatkowy smaczek sensacyjny. Zauważyłem to idąc w procesji, to było olsnienie – i dlatego spontanicznie wyciągnąłem kamerę, sfilmowałem 86-sekundowy film, umieściłem w internecie i… gmach Wielkiej Ubeckiej, Esbeckiej i Masońskiej Warszawy doznał kolejnej rysy. Dlatego ONI się tak pieklą – tam na FF-rondzie i na wielu forach internetowych. ONI czują, że ten ICHNI gmach się musi kiedyś zawalić, bo Bóg tak chce. Zaczęło się od Krzyża przed pałacem namiestnikowskim wzniesionym przez masonów, a skończy na statule Maryi na czubku Pałacu Kultury i Nauki wzniesionym przez Stalina.
+ Amen!

.

„Scena chwytająca za gardło i dająca do myślenia”

Oczywiście że tak! Tłumy Polaków jak stado baranów biorące udział w żydowskich idiotycznych gusłach ku czci „ciała bożego” obrzezanego cieśli. Który był takim bogiem, jak ja Chińczykiem. Agent Sanhedrynu Szaweł Paweł podrzucił nieobrzezanym Goim judaistyczną, heretycką sektę obrzezanego cieśli kreując go na „zbawiciela” i „odkupiciela”. Idioci katolicy nie zastanawiaję się nad jedną sprawą – skoro ich idol „odkupił” ich grzechy – to po co jest jeszcze piekło? A skoro „grzesznicy” idą do piekła – to jakie grzechy obrzezany cieśla w ogóle odkupił?

„Szczyt chamstwa”

Szczytem chamstwa jest to, że żydłactwo ich gusłami blokuje ulice i zmusza do wysłuchiwania ich żydłackich „modłów” i jewangelii ludzi, którzy nie są jahwistami! A jeszcze większym szczytem chamstwa jest oczekiwanie z ich strony, że wszyscy będą w tych żydłackich gusłach uczestniczy??. A największym szczytem chamstwa jest ten żydłacki bezpodstawny atak na pogaństwo.

„brak szacunku dla kultury narodowej”

Dla jakiej „kultury narodowej”? Katolicyzm to pseudokultura żydowska – żydowska mitologia księgi zbrodni, żydowskie jewangelie, żydowski bożek Jahwe, obrzezany żydowski cieśla Joszue, żydowscy apostołowie, żydowscy prorocy i żydowska „panienka” Miriam – wszystko żydowskie,  nadjordańskie – a nie polskie, słowiańskie.

„Tyle się mówi o pogaństwie zalewającym Europę i proszę – prawdę się mówi!”

Co ty zakuta żydłacka pało bredzisz? Od kiedy to olewanie żydo-katolickich guseł jest pogaństwem?

Natychmiast przypomniał mi się haniebny żydłacki Tumult Toruński z roku 1726. Wywołany przez fanatyków katolickich. Watykańskie żydłactwo robiło procesję ku czci żydówki Miriam i jednego z fanatyków, ucznia kolegium  jezuickiego wkurwiło to, że protestanci nie zdjęli czapek i nie uklęknęli przed żydo-katolicką procesją. Podszedł więc do protestantów, którzy byli takimi samymi żydłakami-jahwistami jak i on sam,  tyle że z konkurencyjnego odprysku nadjordańskiej dżumy i wszczął bijatykę. Wynikła z tego dłuższa rozróba z braniem zakładników i demolką żydłackiego kolegium. Na koniec – choć to katolik rozróbę rozpoczął  – 10 protestantom ścięto głowy. Protestantom – nie poganom. Bo to protestanci – żydłacy-jahwiści zignorowali żydo-katolickie gusła.

Tak więc zakuta pało – jeśli ktoś olewa wasze żydłackie gusła niekoniecznie jest poganinem. Nie wycieraj sobie pogaństwem pyska ty żydłacka wywłoko. Wiem, wiem, boli ciebie żydłaku, że nie wszyscy Polacy jak ty biorą udział w tych waszych bzdurnych żydłackich gusłach. Chciałbyś, aby wszyscy padali na kolana przez żydłacką monstrancją – ale niedoczekanie wasze. Zbierajcie dupy w troki i jazda nad Jordan. I odchrzańcie się od nas – pogan! To wy, żydłaki, atakujecie nas na okrągło i bezpodstawnie. I wszystko co nie żydłackie nazywacie „pogaństwem”. UB-cy i SB-cy byli głównie ateistami a nie poganami zakuta pało. Wasza chamska metoda pomawiania to ciągłe stawianie nas – pogan – albo w towarzystwie Hitlera, albo żydo-UB-ków i komuchów. Choć gwoli sprawiedliwości dodam, za komuny nie było milionów bezrobotnych i rzesz bezdomnych. A fabryki budowano, a nie niszczono.

„ONI czują, że ten ICHNI gmach się musi kiedyś zawalić”

To wasz żydłacki świat powoli się wali. To wasza nadjordańska dżuma zanika. Jak wymrą mohery, to niewielu was zostanie. A nas, pogan przybywa. Kiedyś wywalimy was na zbity pysk z naszego słowiańskiego domu nad Jordan – gdzie wasze miejsce i wasza „ziemia święta”.
Paszli won – renegaci Słowiańszczyzny, żydłacy-jahwiści – wyznawcy obrzezanego cieśli i żydowskiego „bożego ciała”.


Natomiast na stronie „Dziki kraj” autor tekstu, idiota ogłupiony żydo-propagandą jahwizmu napisał:

„ale od siebie dodamy, że Mieszko I biorąc chrzest nie tak sobie wyobrażał Polskę”

Baranie jeden – nie było żadnego chrztu Mieszka. On zmarł jako poganin. Jego chrzest to wymysł żydłackiej propagandy! To dopiero jego synalek Chrobry zaczął katoliczyć Polskę na całego. Ale skończyło się to wypędzeniem żydłackiego kleru i spaleniem wszystkich żydłackich kościołów za Bolesława Zapomnianego. Którego żydłactwo wymazało nam z historii. 99,9 % ówczesnych mieszkańców Polski nienawidziło waszego żydłackiego jahwizmu! Wyrzucili go z Polski. Dopiero wspólne działania pacyfikacyjne cesarstwa niemieckiego (wspierającego zdraję Kazimierza) oraz zjahwizowanych Czech i Rusi siłą i gwałtem ponownie narzuciły Polsce tę waszą mściwą i odmóżdżającą nadjordańską dżumę. Po tej pacyfikacji “Polska stała się jedna wielką pustynią bezlud­nym opuszczonym pustkowiem, cmentarzyskiem ruin i zgliszcz” (Gall Anonim).
Tyle dała Polsce w XI wieku wasza żydłacka dżuma. A w XVIII wieku doprowadziła do upadku Rzeczypospolitej. Ostatnio zaś, pod przywództwem kk Polskę wyrwano z bloku wschodniego i oddano w łapska żydo-zachodu, bilderbergowskiej Unii Jewropejskiej i zbrodniczego NATO. W czasach PRL przynajmniej Ziemie Zachodnie były bezpieczne przed zakusami rewizjonistów, bo ZSRR był solidnym  gwarantem ich przynależności do Polski. Natomiast obecni nasi  „sojusznicy” mają nas w nosie, jak zawsze zresztą w przeszłości (1918, 1939, 1945). Jedynie gdy potrzebują naszych żołnierzy jako mięsa armatniego w kolejnych banksterskich agresjach i okupacjach, to nas nagle „zauważają”.

.

opolczyk

.

ps.

Na „deser” polecam treść komentarza z Onetu, którego autorem jest „urwane.ucho.u.misia1„. Komentarz ten podrzucił Mezamir:

.

„Chyli sie ku upadkowi jedna z bardziej niebezpiecznych bajek (chociaż chciało by sie szybciej). Archeolodzy podważają same podstawy Biblii. Pan Bóg nie przekazał Mojżeszowi Dekalogu, naród Izraela nigdy nie był w egipskiej niewoli, mury Jerycha nie rozpadły się na dźwięk trąb, bo Jerycho było miastem nieobwarowanym, pierwsza monoteistyczna religia nie ma swoich korzeni na Górze Synaj, a wielkie królestwa Dawida i Salomona to legenda dostosowana do potrzeb teologii.

Telawiwski dziennik „Ha’aretz” opublikował poważny artykuł znanego archeologa, autora dzieł o historii starożytnego Bliskiego Wschodu, prof. Zeeva Herzoga, który twierdzi, że sto lat badań archeologicznych w Palestynie, Syrii, Egipcie i Mezopotamii nie potwierdza biblijnego opisu wydarzeń. Poważne autorytety z tej dziedziny, archeolodzy i historycy, powiadają niemal jednogłośnie, że w kołach naukowych od dawna dyskutowane są rozbieżności między archeologicznymi wykopaliskami a tekstem Księgi nad Księgami. – Niestety, wokół wniosków, które należałoby wysnuć, panuje ogólna zmowa milczenia – twierdzi prof. Israel Finkelstein z uniwersytetu w Tel Awiwie. – Społeczeństwu trudno jest rozstać się z mitami, które przez liczne pokolenia kształtowały jego światopogląd.

Jednym z najbardziej wiarygodnych źródeł historycznych są egipskie papirusy i inne wykopaliska znad Nilu. Żadne z nich nie wspomina ani niewolniczej pracy Żydów, ani fascynujących dziejów Mojżesza. Starożytni Egipcjanie wspominali jedynie obcych pasterzy, którzy w okresach suszy wędrowali ze swoją trzodą na pastwiska w delcie Nilu. W Księdze Wyjścia znajdujemy szczegółowe sprawozdanie zarówno z pertraktacji Mojżesza z faraonem jak i z wędrówki Izraelitów przez pustynię Synaj, w drodze do Ziemi Obiecanej. Mimo iż archeolodzy brytyjscy, amerykańscy i niemieccy usilnie szukali od połowy XIX stulecia jakichkolwiek śladów tej wędrówki, nie dokopali się niczego. Nie udało się również ustalić, gdzie znajduje się Góra Synaj, na szczycie której Jahwe przekazał Mojżeszowi kamienne tablice z dziesięcioma przykazaniami.

Kiedy więc powstała pierwsza monoteistyczna religia? Tego nikt nie wie. Prof. Zeev Herzog wspomina wykopaliska z XVIII w. przed naszą erą, gdzie odnaleziono starohebrajskie napisy „Jahwe i Oszrat” oraz : „Jahwe i jego Oszrat”. Czyżby były to dwa bóstwa, czczone przez ówczesny lud? Herzog wyciąga stąd daleko idący wniosek: wszystko co napisano jest wymysłem autorów tekstu uwiecznionego setki lat później i podporządkowanego ściśle określonej ideologii.

Profesor Herzog nie ma praw wyłączności do tego stwierdzenia. Już pod koniec ubiegłego stulecia powstała w Niemczech szkoła biblijnego krytycyzmu, a jej czołowa postać, Julian Wellhausen, rzuciła wyzwanie ówczesnym archeologom, na ogół ludziom głęboko wierzącym, którzy – jego zdaniem – organizowali wyprawy archeologiczne do Ziemi Świętej głównie po to, aby znaleźć w terenie potwierdzenie prawd, na których opierała się religia chrześcijańska. Wellhausen dowodził, ze zmiennym powodzeniem, że historiografia biblijna sformułowana została dopiero podczas niewoli babilońskiej, a więc po pierwszym wygnaniu Izraelitów z Jerozolimy, za czasów Nabuchodonozora, z początkiem piątego wieku przed naszą erą. Niektórzy współcześni mu badacze dziejów posunęli się jeszcze dalej, pisząc, iż historia Izraelitów, począwszy od Abrahama, Izaaka i Jakuba, nie była niczym innym jak sztuczną rekonstrukcją wydarzeń, która służyć miała założeniom natury teologicznej.

Rzecz zrozumiała, że taka analiza historii musiała spotkać się z ostrym sprzeciwem społecznym. Godziła ona w samą istotę wiary. Żydzi, wciąż jeszcze zamknięci w swoich gettach duchowych, nie brali udziału w tych dysputach. Może wcale o nich nie wiedzieli. Bulwersowały one przede wszystkim fundamentalistów chrześcijańskich. W tym kontekście warto przypomnieć sprawę zwojów odkrytych w 1947 r. w jaskiniach Kumranu nad Morzem Martwym.

Dokumenty spisywane w okresie od trzeciego stulecia p.n.e aż do roku 68 n.e. znalezione zostały przez beduińskiego pasterza i sprzedane izraelskiemu archeologowi Jigalowi Jadinowi, późniejszemu szefowi ekspedycji archeologicznej na Masadę. Przez dziesiątki lat Izraelski Instytut Archeologiczny wzdragał się przed udostępnieniem znalezisk zagranicznym naukowcom. Przyczyna: zapisy dotyczyły, między innymi, życia Jezusa Chrystusa. Wynikało z nich, iż Jezus posiadał starsze rodzeństwo – fakt, który podważałby tezę o Maryi dziewicy.

Grono naukowców w Jerozolimie obawiało się, że chrześcijańska opinia publiczna oskarży Żydów o bezczeszczenie postaci Najświętszej Marii Panny. Dopiero w ostatnim dziesięcioleciu publikacje Uniwersytetu w Cincinnati przełamały zmowę milczenia. Ale, podobnie jak teorie Juliana Wellhausena w XIX w. i Zeeva Herzoga u progu trzeciego milenium, teksty te ze zrozumiałych względów nie wzbudziły powszechnego zainteresowania.

Opisy kraju podbitego w ciężkich walkach, prowadzonych z boskiego nakazu, stanowią podstawę ideologii religijno-narodowych osadników na Zachodnim Brzegu: „co nam Bóg nadał nie może być oddane Arabom”. Również fundamentalizm chrześcijański podpiera się biblijnymi wersetami i stąd poparcie liderów tego ruchu, udzielane izraelskiej religijnej prawicy. Nic dziwnego, że rozprawa prof. Herzoga wywołała falę głośnych protestów nie w gronie ludzi nauki, lecz przede wszystkim wśród polityków. Bo jeśli Ziemia Obiecana nie została zdobyta w krwawej walce, to skąd się na niej wzięli wyznawcy Jahwe i jakie mają do niej prawo?

Jednym z pierwszych naukowców, którzy próbowali zmierzyć się z wersją biblijną, był niemiecki badacz starożytności Albrecht Alt. Alt opierał swoją krytykę Starego Testamentu na sprzecznościach wykrytych w samej Księdze Jozuego. Herzog twierdzi, że prowadzone przez dziesięciolecia prace wykopaliskowe nie dowiodły istnienia licznych miast warownych, rzekomo zdobytych przez Izraelitów. Jego zdaniem, wszystko co znaleziono to groby i szczątki ceramicznych naczyń, świadczące, iż na terenie dzisiejszego Zachodniego Brzegu i dzisiejszej Jordanii istniały, przypuszczalnie od wczesnej epoki żelaza, setki małych osiedli. Dwaj amerykańscy naukowcy Georg Mandenhall i Norman Gottwald, autorzy tak zwanej teorii socjologicznej, doszli do przekonania, że pierwsi osadnicy na tej ziemi to wieśniacy, potomkowie Kananejczyków, którzy szukali schronienia przed wyzyskiem i okrucieństwem ówczesnych regionalnych władców.

„Wiele lat poszukiwań w Jerychu nie wykryło istnienia murów obronnych, które ponoć rozpadły się na dźwięk trąb”, pisze prof. Herzog. „Także dokładny opis zdobycia miasta Ai nie znalazł potwierdzenia w pracach archeologów”.

Pierwsza Księga Królewska przedstawia zjednoczone mocarstwo Dawida i Salomona jako apogeum politycznej i militarnej mocy narodu Izraela w czasach starożytnych: „Salomon panował od Rzeki (Eufrat) do kraju Filistynów i do granicy Egiptu”. Źródła egipskie natomiast wspominają Izrael tylko raz, w czasie panowania faraona Merneceptaha (1208 p.n.e.), jako małe, lenne państewko. – Co więcej – twierdzi Zeev Herzog – sto pięćdziesiąt lat wykopalisk w Jerozolimie nie przyniosło żadnych dowodów istnienia potężnej stolicy królestwa w okresie wspomnianym w Starym Testamencie. Znane nam wykopaliska potwierdzają istnienie obwarowanej, wielkiej Jerozolimy w 722 r. przed narodzeniem Chrystusa. Wydaje się, że Jerozolima uzyskała swój centralny status dopiero wówczas, po upadku jej północnego rywala Samarii. Pisarze biblijni przypisali ten fakt sytuacji znacznie dawniejszej.

Josi Sarid, izraelski minister edukacji z ramienia lewicowej partii Meretz, polecił szefom departamentu pedagogicznego zbadać treść dysertacji naukowej Zeeva Herzoga. – Jeśli okaże się, że jest to teoria oparta na rzetelnych badaniach, dobrze, aby znalazła się w podręcznikach licealnych. Młodzież winna poznawać wszystkie aspekty naszej historii – mówi minister. Jest jednak wątpliwe, czy pozostali uczestnicy nowej koalicji rządowej, wśród nich ministrowie reprezentujący partie religijne, umożliwią umieszczenie podobnych obrazoburczych teorii w programach szkolnych. W tym jednym wyjątkowym przypadku rabini znajdą chyba społeczne poparcie. Większość Izraelczyków, nawet ateistów, uważa Stary Testament za skałę i opokę swojej narodowej tożsamości. Bo przecież nowoczesne Państwo Izrael nie jest niczym innym jak odrodzoną kontynuacją Dawidowego królestwa. Najlepiej wyraziła to Naomi Szemer, popularna pieśniarka, patriotka, której pieśń o Jerozolimie stała się niemal drugim hymnem Izraela: „Mówią mi, że Biblia jest tylko mitem. Nawet jeśliby tak było, mit ten istotniejszy jest dla nas od wszystkich starych kamieni”

.

A w nagrodę dla wytrwałych czytelników dołączam filmik podrzucony przez Mezamira, który wizualnie pokaże nam „chrześcijańską miłość bliźniego” i „tolerancję”. Akcja filmu toczy się w żydłackim „domu bożym” i jest autentyczna.

.

.

precz z jahwizmem

.

Ręce Boga

Reklamy

49 komentarzy do “Rzecz o katolickim fanatyźmie i antypogańskiej propagandzie

 1. http://www.patajo.pl/fakty/bojka-mnichow-w-bazylice-narodzenia-panskiego/

  Mezamir:

  Z tego co wiem, to tam co rok takie bijatyki mają miejsce. To pokazuje mentalność całego żydłactwa – wszystkich jego odprysków. Najśmieszniejsze jest to, że te bijatyki urządzane są w „domu bożym”.
  Durnota, ślepota, zaciekłość, fanatyzm – oto czym jest żydo-chrześcijaństwo!
  Filmik dorzucam do tekstu. Dzięki za jego znalezienie.
  opolczyk

  Polubienie

  • Jeśli pozwolisz, by robactwo się rozmnożyło, rodzą się prawa robactwa. I rodzą się piewcy, którzy będą je wysławiać.

   Ziemia uczy nas więcej o nas samych niż można wyczytać ze wszystkich książek. To dlatego, że stawia opór, nie poddaje się. Człowiek zmagając się z przeszkodą obnaża swoje ja i poznaje samego siebie.

   http://pl.wikiquote.org/wiki/Antoine_de_Saint-Exup%C3%A9ry

   Polubienie

  • Ta szuja zablokowała mnie i moje komentarze. Napisałem mu tak:

   Gienio Sandał, vel “papieski”.

   Zastanawiam się, czy jesteś „tylko” użytecznym idiotą, czy na etacie.
   Kto i ile płaci ci za zapędzanie polactfa do obrony żydowskiej, nadjordańskiej dżumy.
   Zastanawia mnie też rola tworu „TelewizjaNarodowa24” występującego w twojej obronie. Jakiego narodu jest to telewizja?
   Bo żydo-chrześcijaństwo jest tworem żydowskim – żydowski bóg, żydowska biblia, żydówka Miriam, obrzezany żydowski cieśla Joszue jako bóg nr 2 i żydowscy apostołowie.
   A ty i „narodowa” bronicie tej żydowskiej dżumy.
   https://opolczykpl.wordpress.com/2013/05/31/rzecz-o-katolickim-fanatyzmie-i-antypoganskiej-propagandzie/

   Polubienie

 2. Co mnie przeraża żydlactwo od ostatniego roku (tak z moich obserwacji wynika), a zwłaszcza sukienkowi się radykalizuje i to naprawdę mocno jakby dostawali wytyczne do tego z samego watykanu.

  Polubienie

  • Mezamir nie do końca się z tobą zgodzę. Gdyby rodzimowiercy byli fanatykami jak żydlaki albo ich kuzyni muzłumanie to pewnie wcale nie byliby lepsi od nich. Szczera, nieskrępowana dogmatami wiara więcej zdziała albowiem sprawi, że przeciwnik poczuje się bezsilny i tylko będzie tracił siły.

   Polubienie

   • Nie o to chodzi żeby być fanatykiem.
    Po prostu,jeśli ktoś Cię atakuje,to żeby wygrać musisz walczyć.
    Nie wygrasz nadstawiając policzek a fanatyka nie obchodzą żadne argumenty,fanatyk rozumie tylko siłę.

    Polubienie

 3. „Nie udało się również ustalić, gdzie znajduje się Góra Synaj, na szczycie której Jahwe przekazał Mojżeszowi kamienne tablice z dziesięcioma przykazaniami.”

  Udało sie ustalić angielskiemu geologowi o nazwisku Petri. Góra nazywa się Serabit i leży bliżej delty Nilu, niż inna, uważana za górę Synaj. Odkryto tam ruiny światyni egipskiej bogini Hator. A osoba ukryta w krzewie gorejącym przedstawiła się tak : Jam jest ten który jest tym, którego Abraham zwał el szadai. A Abraham zwał el szadai głównego kapłana światyni Hator czyli Jetro. Ten Jetro to niesłychanie ciekawy osobnik sam w sobie.

  Ale tablic nijakich to Mojżesz tam nie dostał. Dostał coś, co przetłumaczono jako kamień i co ” zamknął w dłoni swej ręki ” ( fragmenty Ksiegi Jaszara)

  Polubienie

  • podobno byl to krysztal, nazywal sie chyba tetragammaton…
   ……………………………………………………..
   https://en.wikipedia.org/wiki/Tetragrammaton
   The Tetragrammaton in Paleo-Hebrew (10th century BCE to 135 CE), old Aramaic (10th century BCE to 4th century CE) and square Hebrew (3rd century BCE to present) scripts.

   The term tetragrammaton (from Greek τετραγράμματον, meaning „four letters”)[1][2] refers to the Hebrew theonym (Hebrew: יהוה‎) transliterated to the Latin letters YHWH. It may be derived from the verb that means „to be”,[1] and is considered in Judaism to be a proper name of the God of Israel used in the Hebrew Bible.

   While YHWH is the usual transliteration of the tetragrammaton in English academic studies, the alternatives YHVH, JHVH and JHWH are also used.[3][4]

   The most widely accepted pronunciation of the Tetragrammaton (YHWH) is Yahweh, though Jehovah is used in many Bibles, but in few modern ones. The Samaritans understood the pronunciation for the Tetragrammaton to be iabe. Some patristic sources give evidence to a Greek pronunciation iao
   ………………………………………
   Zwroccie uwage, ze to jak moze myc wymawiana ta nazwa, jest blizkie slowianskiemu JAWIE/JAWNY…

   Polubienie

   • Zwroccie uwage, ze to jak moze myc wymawiana ta nazwa, jest blizkie slowianskiemu JAWIE/JAWNY…

    Bo Jahwe to imię wedyjskiego boga Słońca,Surja
    inne imię boga Słońca to Arka.

    Biblijny Ojciec to Jehowa

    Polubienie

    • Mezamir:

     Biblijny psychopata i ludobójca, a nie „Ojciec”. Też mi „ojciec”:

     „Wytracisz więc wszystkie narody, które twój Bóg, Jahwe, wyda tobie. Nie będziesz znał litości nad nimi.”
     Powtórzonego prawa 7, 2

     „A jak Pan radował się, wyświadczając wam dobro i rozmnażając was, tak radować się będzie, gubiąc was i tępiąc”
     Powtórzonego prawa 32, 63

     Polubienie

     • Arkona to nazwa pochodząca od Arki czyli Surji
      a więc Swaroga.

      Jehowa to Ojciec narodu wybranego,nie naszego.

      Nawiązując do tematu Dlaczego Polska Cierpi

      “Strażnicy Północy
      Istoty, bogowie o czterech twarzach, które wg dawnych legend,
      pilnowały i opiekowały się regionem północy, w tym ziemie Polski.
      Trzymały za pomocą piorunów pod ziemią to co było zmorą tejże ziemi.
      Istoty które działały tu w pełni operacyjnie, jeszcze przed Rzymem.
      Stare dobre nadal aktywne i skuteczne oblicze wsparcia m.in. Polski.
      To jedna z grup istot gwarantujących dozgonną niewdzięczność
      i prześladowanie, wszystkim którzy swoje łapy starają się położyć
      na północy, na ziemiach polskich, wspierające zarazem wszystkich
      i wszystko co wspiera i pomaga opiekunom północy.
      Surowa przestrzeń, wymagająca stosownej mocy,
      to i stosowne istoty…”
      http://davidicke.pl/forum/straznicy-wsparcie-i-ochrona-praktykow-t9530.html

      Zadaniem strażników jest karać osoby które próbują zniszczyć to czego strażnicy bronią.
      Ponieważ naród zaczął niszczyć własne korzenie i tożsamość
      wyznając cudze pustynne bożki,żyje nam się coraz gorzej i coraz bardziej cierpimy.
      Bogowie o nas ani nie zapomnieli ani nas nie opuścili
      po prostu dostajemy po łbie i będziemy obijani tak długo i mocno
      aż wreszcie się obudzimy.

      Polubienie

 4. Przyznam szczerze, że kiedy pierwszy raz zobaczyłem filmik, którego wpis dotyczy, myślałem, że to żart. Pogański atak na procesję i w napisy „atak na bramkę” pojawiające się w trakcie filmiku – grupa Monty Pythona nie powstydziła by się takiego skeczu. Teraz widzę jednak, że ci idioci taka na poważnie… Jakim trzeba być bucem, żeby robić z chłopaków grających w piłkę wrogów narodu. Jahwista który to nagrywał powinien się raczej cieszyć, że młodzież zajmuje się sportem a nie bandyterką, ale jemu pewnie wszystko jedno, byle do kościółka chodzili. Czysty absurd! Zresztą podejrzewam, że nagłaśnianie tego niewinnego incydenty jako „ataku na kosciół” to celowe działanie służb specjalnych…

  Polubienie

  • Bo nie rozumiesz uzależnionego umysłu. Zresztą nikt normalny nie rozumie.
   Podążając za tokiem rozumowania uzależnionego umysłu, wąż by połamał kręgosłup.

   Polubienie

 5. Kowalski nie klęka przed krzyżem-atak na kk
  Nowak nie jest katolikiem-atak na kk
  Ala nie nosi krzyża na szyi-atak na kk
  Janek jest buddystą,buddyzm to nie katolicyzm-atak na kk

  Katolik zadaje pytania zamiast służyć-atak na kk.

  Polubienie

  • Od godziny ksiądz nie wymyślił nowego „świadectwa”
   nikt nie atakuje wiecznie uciśnionego kk-atak na kk.

   Polubienie

 6. Żmij:

  „Co mnie przeraża żydlactwo od ostatniego roku (tak z moich obserwacji wynika), a zwłaszcza sukienkowi się radykalizuje i to naprawdę mocno jakby dostawali wytyczne do tego z samego watykanu.”

  Też zauważam niezwykłą radykalizację żydłactwa i to nie tylko sukienkowego. Niedawno Polsat, teraz Gienio Sandał, vel “papieski” wykonują zadania służbowe. I to płynące nie z Watykanu, bo Watykan sam jest na usługach globalnej sitwy. Polsat podlega bezpośrednio banksterom. Komu podlega Sandał vel „papieski” – nie wiem.

  Franz:

  Nie jestem miłośnikiem samobójczego patriotyzmu. Zwłasza posyłania ludzi na pewną śmierć przez klechów – jak w tym filmiku.
  Więcej pisałem o tym tutaj:
  https://opolczykpl.wordpress.com/2013/02/28/zydowska-agentura-idzie-w-zaparte/
  i tutaj:
  https://opolczykpl.wordpress.com/2012/07/31/samobojczy-patriotyzm/

  tenhi:

  Sendecki (Gienio Sandał, vel “papieski”) od dłuższego już czasu jest niezwykle aktywny w internecie i w realu. Choć gra naiwniaka, naiwny nie jest. Do teraz myślałem że to głównie użyteczny idiota. Teraz widzę, że jest profesjonalnym prowokatorem. Przy czym zauważ, że on tych chłopaków kopiących piłkę od razu okrzyczał „poganami”, a grę w piłkę atakiem na procesję. To zawodowa prowokacja zawodowego prowokatora.
  Kolejną podejrzaną sprawą jest rozgłos tego filmiku – już prawie milion wejść. Bez udziału służb film ten obejrzałoby kilka, kilkanaście, czy góra kilkadziesiąt tysięcy internautów w ciągu dwóch dni.

  Hanna:

  (“Nie udało się również ustalić, gdzie znajduje się Góra Synaj, na szczycie której Jahwe przekazał Mojżeszowi kamienne tablice z dziesięcioma przykazaniami.”)

  „Udało sie ustalić angielskiemu geologowi o nazwisku Petri. Góra nazywa się Serabit i leży bliżej delty Nilu, niż inna, uważana za górę Synaj.”

  Skoro przekazanie dekalogu na Synaju to fikcja, to i góra Synaj, na której miało się to niby odbyć to też taka sama fikcja. Geolog niech zajmuje się geologią, a nie szukaniem fikcyjnej biblijnej góry.

  radzioron:

  Do utrzymanuia żydłackiej dżumy dopłaca państwo gigantyczne sumy. Niemniej ja osobiście szkody duchowe i psychiczne wywołane dżumą uważam za o wiele gorsze niż te miliardy wywalone w błoto

  Polubienie

 7. Opolczyk:
  „Skoro przekazanie dekalogu na Synaju to fikcja, to i góra Synaj, na której miało się to niby odbyć to też taka sama fikcja. Geolog niech zajmuje się geologią, a nie szukaniem fikcyjnej biblijnej góry.”

  On już chyba nie żyje. A kasę na poszukiwania przekazało mu Towarzystwo Biblijne, to szukał. Ale pewnie nie do końca podobało im się to, co znalazł, to mu już więcej kasy nie dali.
  I świątyni Hator już nie przebadał.

  Polubienie

  • Hanna:

   Owo „towarzycho biblijne” oczekiwało „znalezisk” potwierdzających brednie żydo-biblii. A ta nie wspomina ani słowem o świątyni Hator. Natomiast zgodnie z nią powinien geolog natknąć się na fragmenty kamiennych tablic obustronnie zapisanych paluchem plugawego Jahwe:

   15 Mojżesz zaś zszedł z góry z dwiema tablicami Świadectwa w swym ręku, a tablice były zapisane na obu stronach, zapisane na jednej i na drugiej stronie. 16 Tablice te były dziełem Bożym, a pismo na nich było pismem Boga, wyrytym na tablicach.
   (…)
   19 A Mojżesz zbliżył się do obozu i ujrzał cielca i tańce. Rozpalił się wówczas gniew Mojżesza i rzucił z rąk swoich tablice i potłukł je u podnóża góry.

   Tak więc fragmenty tych tablic powinne być do odnalezienia. Aż dziwi mnie, że do teraz koczownicy ich nie podrobili, nie podrzucili, a następnie ich nie „odkryli” jako dowodu rzeczowego.
   Ponadto geolog powinien natknąć się na ok. 3000 szkieletów ze śladami (na kościach) śmierci zadanej mieczami:

   I rzekł do nich: „Tak mówi Pan, Bóg Izraela: „Każdy z was niech przypasze miecz do boku. Przejdźcie tam i z powrotem od jednej bramy w obozie do drugiej i zabijajcie: kto swego brata, kto swego przyjaciela, kto swego krewnego””. 28 Synowie Lewiego uczynili według rozkazu Mojżesza, i zabito w tym dniu około trzech tysięcy mężów.
   http://www.nonpossumus.pl/ps/Wj/32.php

   Tyle, że to jest oczywista bajka, wyssana z palca. Nie było ani Mojżesza, ani „wyjścia” z Egiptu, ani dekalogu i kamiennych tablic.

   Polubienie

 8. Ale coś tam jednak zdążył sprawdzić.
  W/g Ksiegi Wyjścia z Egiptu wyszło 600 000 (!!!!) Izraelitów. I te 600 000 ludzi pętało się w kółko po Synaju 40 lat ! Żywiło się swoimi zwierzętami, manną i zesłanymi im przepiórkami.
  No niech 10lat a nie 40.Ten Synaj nie jest aż taki duży . Wtedy na Synaju byłoby mnóstwo artefaktów potwierdzających ten pobyt ( zasypanych piaskiem śladów po obozowiskach: ślady ognisk, kości zwierzat zjedzonych, drobne pogubione przedmioty, skorupy naczyń itp.). A tu NIC.
  Więc nic takiego nie miało wiec miejsca !

  Polubienie

  • Hanna:

   W/g Ksiegi Wyjścia z Egiptu wyszło 600 000 (!!!!) Izraelitów.

   Mylisz się. Wg księgi Wyjścia z Egiptu wyszło 600 000 mężów! Dodajmy do tego drugie tyle kobiet! – i mamy 1 200 000 dorosłych. Dodajmy dzieci! Młode małżeństwa miały jedno – dwa. Stare żydowskie małżeństwa (wg. żydo-biblii) często dwanście. Liczmy średnio – 4-5 dzieci. A więc 2, 5 miliona samych dzieci.
   Gdyby ta masa ludzi szła kolumną czwórkową, metr odstępu pomiędzy czwórkami, to by kolumna była długa na prawie tysiąc kilometrów. A tam jeszcze było „Także wielkie mnóstwo cudzoziemców wyruszyło z nimi, nadto owce i woły, i olbrzymi dobytek”.
   Wyobrażasz to sobie?
   dalej…
   Ile można na pustyni dziennie przejść. W marszu biorą udział starcy, chorzy, kobiety ciężarne. Ponadto idą bezdrożami, piach, kamienie itp. Dochodzi pragnienie i palące słońce. Niech robią dziennie 10 km. Oznacza to jednak, że gdy „czoło” rozbija gdzieś obóz, to końcówka dociera na miejsce 3-4 miesiące później, bo musi pokonać 1000 km robiąc 10 km dziennie. A obóz ma kilkadziesiąt kilometrów kwadratowych powierzchni zapchanych milionami ludzi, setkami tysięcy namiotów i stadami zwierząt. Samo przejście przez Morze Czerwone zabrałoby takiej masie ludzi miesiące. A tam w ciągu jednej nocy kilka milionów ludzi plus zwierzęta przeszło na drugą stronę.
   Bajki, brednie, bzdury – czyli żydowskie „objawione słowo boże”.

   Polubienie

 9. Filmik Sendeckiego ma dużo wyświetleń, bo stał się przedmiotem kpin na portalach prezentujących niewybredny humor. Większość ludzi to bydło i klika w „śmieszne”, oni chcą się zrelaksować, obejrzeć zabawne koty, czyjś upadek na skórce od banana. Ewentualnie szuają jakiś prostych filozofów na 5 minut typu Mikke, Kolonko. W przypadku Sendeckiego zadziałał „efekt Wykopu”. Sendecki, jak i jego idee, sporo na tym stracili.

  Polubienie

 10. Łatwo powiedziec ze mohery wymrą a pogan bedzie coraz wiecej,nie jest to takie proste bo niewielu ludzi kieruje sie wartosciami aby byc poganami,no chyba ze poganami negatywnymi bo jest to mozliwe takimi pseudopoganami a tego nie chcemy.Aby przywrócic wiare naszych przodków razem z wprowadzeniem poganskich dobrych pozytywnych wartosci………trudny temat nie jest to takie proste bo dzisiejszy swiat zwariował i mało ludzi przebudza sie pozytywnie ale miejmy nadzieje ze pozytywnie przebudzonych bedzie coraz wiecej

  Polubienie

 11. „Niema się co dziwić, że w Indiach jest góra Salomona skoro znaczna część hebrajczyków nie powróciła do izraela po niewoli babilońskiej ale osiadła na kaukazie i okolicach.”

  Polubienie

 12. Szok! Z obciętym kciukiem nie można iść do seminarium!
  Jesteś impotentem? Księdzem na pewno nie zostaniesz

  Do seminarium duchownego nie przyjmują ludzi bez kciuka lub palca wskazującego. Dziwne? Według księży – ani trochę. Duchownym nie może zostać osoba niepełnosprawna, jak również impotent. Podkreśla to plakat reklamujący Wyższe Seminarium Duchowne w Legnicy, na którym znajdziemy hasło „Tylko dla prawdziwych mężczyzn”

  Może wydawać się to trochę przewrotne, ale księdzem może zostać jedynie prawdziwy mężczyzna. „Super Express” zajął się dziś sprawą plakatu Wyższego Seminarium Duchownego w Legnicy, które kieruje swój slogan reklamowy właśnie do twardzieli. Hasło zachęcające do wstępowania do Seminarium brzmi: „Tylko dla prawdziwych mężczyzn”.

  Gazeta spróbowała dociec, co kryje się za tym hasłem, czyli jakie kryteria musi spełniać mężczyzna, który pragnie zostać księdzem. Okazuje się, że trzeba… posiadać wszystkie palce (przyszły ksiądz nie może, nie mieć kciuka lub palca wskazującego). Coś jeszcze? Owszem. kandydat musi być zdrowym fizycznie i psychicznie. Ponadto księdzem nie może zostać niedostatecznie utwierdzony w wierze mężczyzna, który usiłował zawrzeć małżeństwo, choćby tylko cywilne. Nie może też nim zostać homoseksualista [ no pewnie 😉 – przyp. ] lub impotent. [ no tu akurat prawda, bo przecież jest zapotrzebowanie… 🙂 – przyp. ]

  Kodeks Prawa Kanonicznego nie mówi tego wprost, ale z art. 1024 wynika, że kandydatem musi być „ochrzczony mężczyzna” i ten, który może mieć dzieci [ a to bardzo ciekawe ? – przyp. ].
  Ks. Mirosław Makowski z Seminarium Duchownego w Legnicy podkreśla, że przyszły ksiądz musi być prawdziwym twardzielem. Zgadza się z nim ks. Bernard Rak, który tak definiuje termin „twardziel” [ chyba tak naprawdę chodzi o to, aby mieć „twardy sprzęt” 🙂 – przyp. ] :
  Prawdziwy mężczyzna to taki, który mógłby się ożenić, ale jednak wybiera celibat w imię miłości do Boga [ albo też np. w imię innej formy „miłości” do swoich „starszych braci w wierze”… 😉 – przyp. ] – powiedział „Super Expressowi” ksiądz.

  Plakat Wyższego Seminarium Duchownego może i jest intrygujący. Być może to najlepszy sposób by zwerbować nowych kandydatów, tym bardziej, że w ciągu ostatnich 10 lat prawie o 20 proc. spadła liczba mężczyzn, którzy są gotowi założyć sutannę. Rośnie też grupa tych, którzy rozmyślili się w trakcie nauki w seminarium.

  Za: [ deri, se.pl ]

  „Niechęć do niepełnosprawności można zaobserwować już na etapie edukacji księży. Wbrew pozorom do seminarium dostać się dziś trudniej niż na jedną z akademii wychowania fizycznego. To nie żart. Na wielu AWF-ach istnieją bowiem kierunki, na których z otwartymi ramionami czekają na niepełnosprawnych. Do seminarium przyjmowani mogą być tymczasem tylko ludzie idealnego zdrowia. Wewnętrzne zalecenia polskiego Kościoła mówią bowiem, że księdzem nie ma prawa zostać np. cukrzyk, czy ktoś cierpiący na problemy z prawą dłonią, kolanami, a nawet… impotent. ”

  Czytaj więcej na:
  http://natemat.pl/61557,odwmoil-komunii-uposledzonemu-dlaczego-kosciol-kaze-rodzic-chore-dzieci-a-potem-ogranicza-dostep-do-sakramentow

  Rodzimowierca:

  Ciekawi mnie, czy termin „prawdziwy mężczyzna” dotyczy też klechów-pedofili, którzy ich chucie zaspakajają na dzieciach?
  opolczyk

  Polubienie

 13. Muszą mieć palce żeby manipulować ludźmi dzięki swojej magii.

  http://krainazdrowia.ovh.org/mudry.htm
  http://www.thepolishobserver.co.uk/czas-wolny/zdrowie-i-uroda/557-mudry.html
  http://www.thepolishobserver.co.uk/czas-wolny/zdrowie-i-uroda/586-mudry-cz-ii.html

  Kciuk-ogień
  Palec wskazujący-powietrze

  Mezamir:

  Podczas ich guseł i symbolicznego kanibalizmu księżulo potrzebuje kciuka do karmienia owieczek „ciałem” obrzezanego cieśli. Bez niego i bez palca wskazującego byłoby to mniej „estetyczne”.
  Być może z tego powodu ten nakaz. Ponadto chcą pokazać, że na księży idą tylko „normalni” a nie kaleki. To takie dbanie o „image” klechów.
  opolczyk

  Polubienie

 14. W nawiązaniu do wydarzeń związanych z obchodami tzw. „Bożego Ciała”:
  http://senyszyn.blog.onet.pl/2013/05/23/apel-do-usa-w-zwiazku-ze-strajkiem-glodowym-w-wiezieniu-guantanamo/
  http://senyszyn.blog.onet.pl/2013/05/30/najnowsze-oszustwo-kosciola/
  PS Prof. Senyszyn poza politykowaniem przynajmniej ma dodatkową pracę na wyższej uczelni – niech inni „polscy” parlamentarzyści
  (często nawet bez pracy poza okresem kadencji – nie mówiąc już o wyuczonym zawodzie własnym) biorą z niej przykład…
  i odnośnie tematu dwa interesujące komentarze:
  „Prawda jest taka że to między innymi przez ugrupowanie Pani Joanny kler ma taką pozycję. To oni zgodzili się na haniebny konkordat!” Artur Wosinek (Ruthra)
  „Niech szamani w brokatowych sukienkach i szpiczastych czapach zrezygnuja z pomocy medycznej w panstwowych klinikach i poddadza sie prawu naturalnemu no i oczywiscie bozemu- niech brzuchaci pupile czekaja na wyzdrowienie klepiac rozaniec lub przed zbizajaca sie smiercia spiewaja psalmy do radosci gdyz laki niebieskie zastapia im materac .” Anton Wscieklica
  Za: http://www.progressforpoland.com/artykul/bardzo-polityczne-boze-cialo

  Dla równowagi coś z innej beczki:
  http://ussus.wordpress.com/2011/11/06/prosto-o-syjonizmie-co-oznacza-zydowski-nacjonalizm/
  http://palestyna.wordpress.com/2013/05/24/ustami-rabina-syjonizm-to-afirmacja-judaizmu/
  A jako bonus linki do ciekawych blogów „Ruthry”:
  http://ruthra.redblog.gp24.pl/2010/07/08/rowokol-swieta-gora-slowian/
  http://ruthrakenisov.blogspot.com/search/label/s%C5%82owianie
  oraz dwóch innych:
  http://prapomorze.blogspot.com/
  http://archeopomorze.blogspot.com/search/label/S%C5%82owianie

  Polubienie

  • Ten blog chyba można by dołożyć to blogorolu:
   http://ruthrakenisov.blogspot.de/search/label/s%C5%82owianie
   Jest tam piękna ceramika ze słowiańskimi motywami i to można promować

   Co do Senyszyn – promuje żydo-kapitalizm, bierze udział w żydowskiej farsie fasadowej demokracji, kasuje żołd za jewropejski „parlament”, wcześniej za „polski” knessejm. A od czasu do czasu, aby posiadać komfort psychiczny, że nie do końca się sprzedała pisze protest w tej czy tamtej sprawie. Członkini agenturalnej partii.
   Choć sam protest w sprawie Guantanamo należy naturalnie pochwalić. I krytykę chciwości kleru też. Choć dla mnie ważniejsze jest tępienie żydo-chrześcijaństwa nie z pozycji antyklerykała – a jako zbrodniczej żydowskiej dżumy podstępnie poganom podrzuconej.

   Oczywiście, że Senyszyn ma dodatkową pracę na wyższej uczelni.
   Tylko – gdy siedzi w jewroparlamencie, to nie może być na uczelni. Zresztą nie wiem, w której roli więcej szkodzi ogłupiając marketingiem na uczelni czy biorąc udział w żydo-farsie jewroparlamentu.
   Gdyby jak profesor Krzysztof Jasiewicz otwarcie powiedziała to co on – zapewne bym ją szanował.
   https://opolczykpl.wordpress.com/2013/04/09/w-obronie-prawdy-historycznej-i-dobrego-imienia-polakow/

   Polubienie

  • To wcale nie jest takie śmieszne! Tak naprawdę to zasmucił mnie ten filmik 😦 Wśród uczestników tego tragikomicznego widowiska (synkretycznego „obrzędu”) są kaszubskie czyli słowiańskie dzieci i młodzież (dziewczęta nawet mają wianki we włosach – przecież jest lato, jeszcze nie tak dawno było nasze Święto Kupały) – wykonują jakieś szamańskie tańce rodem z Afryki? (z całym szacunkiem dla rdzennych plemion i ich wierzeń: http://australia.lovetotravel.pl/uluru_swieta_gora_aborygenow http://forum.historia.org.pl/topic/8856-uluru-swieta-gora-aborygenow/) przy dźwiękach najpierw cyrkowej (brakowało jeszcze tylko słoni albo chociaż koni 😉 ), później od 8 min. obcej nam kulturowo zachodniej muzyki tzw. marszów „amerykańskich” w wykonaniu polskiej? orkiestry dętej.
   Pomieszanie z poplątaniem…

   I pomyśleć, że ongiś była to nasza słowiańska święta góra, gdzie były święte gaje (kto wie, może nawet posągi naszych Bogów), odprawiano „pogańskie” obrzędy. Żal 😦
   Teraz to święte miejsce jest niestety zawłaszczone przez „watykański kult”:

   Wg opisu, odpowiedzi wideo jak i profilu konta na YouTube poniższy (jak i pow.) archiwalny film – zostały wgrane wyłącznie celem przebudzenia ducha słowiańskiego u „katolików” (onegdaj Rodzimowierców) tj. dostrzeżenia przez nich oczywistych analogii i wspólnych korzeni kultury i tradycji słowiańskiej, które zostały podstępnie przejęte przez chrześcijaństwo (wiadomo, że jest to niezwykle trudne a wręcz niemożliwe, ale próbować można a nawet trzeba… 🙂 ):

   Polubienie

 15. ( – – – )

  Komentarz ze względu na propagowanie żydowskiej ideologii i obrażanie Słowiańszczyzny usunięty.


  pipire1:

  Piszesz:

  „Ohydny tekst i człowiek, który go pisze „

  A kto każe ci żydłaku to czytać?

  Piszesz:

  „Każdy z wykształconych katolików wie…”

  Hehehe – „wykształcony katolik” – odmóżdżony, zindoktrynowany i zaczadzony żydowskimi bredniami objawionymi niewolnik rzymskiej szubienicy.

  Piszesz:

  „Won od nas i nie wypowiadaj się na temat naszego rzekomego fanatyzmu”

  To wy – żydłaki – won z naszej Słowiańskiej Ziemi. Won !!! Wynocha nad Jordan – tam jest wasza żydłacka „ziemia święta”. Nie kalajcie waszym żydowskim zabobonem naszej Świętej Słowiańskiej Ziemi.

  Nie muszę dodawać, że masz szlaban.
  opolczyk

  Polubienie

 16. „Tymczasem papista każe zarabiać (“Bóg, pieniądze i ojczyzna – trafne hasło, każdy przyzna”) i rozdawać od serca, gdy wyżywimy rodzinę.”
  Za: Zielony Zawisza, czyli biznes, jak Pan Bóg przykazał

  „Ewa T. po wyjściu z zakładu karnego dwa razy przebywała w zakonie, jest osobą bardzo wierzącą. Wyrok uległ już zatarciu, więc w Centralnym Rejestrze Skazanych nie ma już jej nazwiska. Jeszcze do dzisiaj, kobieta pracowała jako nauczycielka matematyki. Była także na liście ekspertów ds. mianowania nauczycieli Ministerstwa Edukacji Narodowej w jednym z miast wojewódzkich.”
  Za: http://kefir2010.wordpress.com/2013/06/30/brutalna-dzieciobojczyni-waznym-ekspertem-ministerstwa-edukacji-narodowej-sanitariusz-zemdlal-na-widok-zameczonego-dziecka/

  Niedługo będziemy przymusowymi królikami doświadczalnymi dla korporacji: http://www.pch24.pl/szpital—juz-wkrotce-bardzo-niebezpieczne-miejsce—,15922,i.html

  http://www.pch24.pl/wspolnota-anglikanska-zalozy-poganski-kosciol-chrzescijansko-centryczny–by-przyciagnac-wiernych,15941,i.html

  Polubienie

 17. Przed Katolicyzmem była ciemnota i zakłamanie jeszcze większe – Przecież wierzono że Słońce było bogiem itp. – A Kościół wniósł dużo więcej nauki, był bardziej rozwinięty w nauce niż te pogańskie ludy – piśmiennictwo, szkoły, medycyna, inżynieria itp. – Kiedyś to tylko praktycznie od księży/duchownych można się było nauczyć pisać czytać i jakiejś innej wiedzy
  A komuna to nie ograniczała umysłowo?!? – Cenzura, Brednie o mordzie w Katyniu przez niemców, Prostactwo

  Polubienie

  • Wolę Słońce jako boga niż żydowskiego biblijnego zwyrodnialca psychopatę ludobójcę Jahwe.
   https://opolczykpl.wordpress.com/biblia-ksiega-zbrodni/
   https://opolczykpl.wordpress.com/2013/09/29/biblia-ksiega-zbrodni-2/
   https://opolczykpl.wordpress.com/2014/10/12/biblijne-korzenie-zydowskiego-rasizmu/
   https://opolczykpl.wordpress.com/2013/12/29/biblia-zydowska-ksiega-zbrodni-wyssana-z-palca/

   Ponadto zasadnicza różnica między boskim Słońcem a ludobójcą Jahwe jest taka, że Słońce rzeczywiście istnieje. Wystarczy w dzień spojrzeć w niebo. Albo w nocy na Księżyc – odbijający promienie Słońca/Swarożyca.

   Co do nauki i oświaty…

   Oświata żydo-katolicyzmu rozpoczęła się spaleniem Serapejonu.
   http://pl.wikipedia.org/wiki/Serapejon
   Następnie zamykano wszelkie szkoły. Na koniec zamknięto prawie tysiącletnią Akademię Platońską.
   http://pl.wikipedia.org/wiki/Akademia_%28staro%C5%BCytno%C5%9B%C4%87%29

   Europa pod panowaniem rzymskiej szubienicy pogrążyła się na wieki w mrokach średniowiecza. Zwalczana była nawet medycyna – jedynymi lekarstwami były modlitwa, post, umartwianie się i żebranie u żydowskich idoli o zdrowie.
   Dopiero po kilku wiekach konkurując z dużo wyżej stojącym kulturowo i naukowo islamem żydo-katolicyzm zaczął otwierać uniwersytety i szkoły. Dostęp do nich przez kilka wieków miała garstka wybrańców – nie więcej niż 0,1 % mieszkańców. Głównym przedmiotem była „teologia”.
   https://opolczykpl.wordpress.com/2014/08/05/triumf-chrzescijanstwa-widziane-okiem-poganina-z-europy-zachodniej/

   Przez wieki islam kulturowo i cywilizacyjnie niewyobrażalnie górował nad żydo-chrześcijańską Europą. Nie tylko był o wiele bardziej tolerancyjny, ale i pielęgnował naukę i szerzył oświatę. W samej muzułmańskiej Kordobie w X wieku było 20 publicznych bibliotek, 80 szkół i 17 wyższych uczelni. A w chrześcijańskiej Europie w tym samym czasie nie było żadnych szkół (poza kościelnymi dla kleru), ani jednego uniwersytetu i panował totalny analfabetyzm. Czytać i pisać potrafiła tylko garstka kleru. A jedynymi lekturami były żydo-biblia, brednie „ojcuf” kościoła, wymysły teologów i wyssane z palca żywoty świętych.
   Przez długie wieki nawet władcy żydo-chrześcijańscy byli analfabetami. Wykorzystywał to kler fałszując na własną korzyć różne „nadania” i donacje. Przy czym większość kleru była i tak półanalfabetami i potrafiła dukać trochę po łacinie. Taka to była „oświata” i „nauka” żydo-chrześcijaństwa na przestrzeni kilkunastu wieków.
   O tym jak żydo-katolicyzm wpływał na naukę najlepiej świadczy proces Galileusza i dzieło Kopernika na indeksie ksiąg zakazanych.
   Gdy upadała Rzeczypospolita szlachecka niecałe 10 % jej mieszkańców było gramotnych. Ponad 90 % było analfabetami. Przez 800 lat żydo-katolicyzm nie potrafił nauczyć czytać i pisać ponad 90 % mieszkańców Rz’plitej. A „zła” komuna zlikwidowała analfabetyzm w ciągu jednego dziesięciolecia.

   Dobrze regres cywilizacyjno-naukowy spowodowany przez żydo-katolicyzmem widać w budownictwie i architekturze – na budowle dorównujące rozmachem budownictwu pogańskiej Grecji czy Rzymu zachodnie żydo-chrześcijaństwo potrzebowało ponad tysiąc lat. A to dlatego, że zniszczyło wiedzę, technikę i szkoły pogańskiego Rzymu i Grecji.

   Budowli jak pogańskie piramidy egipskie czy indiańskie (poniżej Piramida Słońca w Meksyku) żydo-chrześcijaństwo nigdy nie było w stanie zrealizować.

   http://kolumber.pl/upload/photos/0020/0976/84e5a72efa27e70c1a0d083df2e51d7a_big.JPG

   Swoistym budowlanym rekordem świata w wykonaniu katolików była budowa katedry w Kolonii – trwała prawie 650 lat.

   Oczywiście, że komuna ograniczała umysłowo. Ale znacznie mniej niż żydo-katolicyzm czy współczesna poprawność polityczna – tego samego nadjordańskiego chowu. Cenzura była – i owszem. Ale nie taka jak ta wcześniejsza, watykańska, kiedy przez kilka wieków palono zakazane księgi, a nawet ich autorów, jeśli mieli pecha i wpadli w łapska inkwizycji.
   Z Katyniem zgoda – komuchy kłamali. Ale tylko dlatego, że bali się powiedzieć – kto naprawdę mordował w Katyniu:
   http://ptto.wordpress.com/2013/03/14/szokujace-wyznanie-izraelska-gazeta-donosi-jak-zydzi-mordowali-polakow/
   Winę Żydów zwalali na Niemców.
   I ty bredzisz o prostactwie – katodebilu.

   Polubienie

  • „Przecież wierzono że Słońce było bogiem” – a nie jest Bogiem? Codziennie oświetla twoją łepetynę dając ci między innymi tak niezbędną do życia witaminę D oraz umożliwia życie wielu innym organizmom w tym ludziom i roślinom oraz zwierzętom, dzięki niemu w przyrodzie zachodzi cała masa niezbędnych do podtrzymania życia procesów, daje również ciepło, bez niego ta planeta by nie istniała więc Słońce równa się życie równa się Bóg, proste i logiczne jak widać nie dla jahwistów.
   Natomiast kościół wniósł co najwyżej ciemnotę i zabobon a naukę to on podporządkował swoim interesom, uczynił z niej narzędzie do ogłupiania dostępne jedynie wąskiej elicie, która na tą „edukację” miała pieniądze. Zresztą głównym kierunkiem w tej „nauce” przez wieki była „teologia” czyli w sumie pierdolenie o niczym i całkowite przeciwieństwo logiki.
   Co do „komuny” to dzisiaj mamy o wiele większą cenzurę niż wtedy i jakoś ci to nie przeszkadza, zresztą wtedy tą cenzurę przynajmniej było widać bo była dość prymitywna, natomiast dziś wielu odmóżdżonych żydo-propagandą Polaków nie potrafi jej dostrzec. Jeśli chodzi o Katyń to nawet po destalinizacji żydostwo wciąż miało spore wpływy w bloku socjalistycznym więc nie pozwalało na powiedzenie prawdy o tamtej zbrodni, choć dziś to samo żydostwo, które wtedy na pokaz nazywało się dla niepoznaki „komunistami” a dziś robi za wielkich kapitalistów systematycznie wykorzystuje tą zbrodnię popełnioną w sumie przez ich pobratymców do nagonki na Rosję i siania antyrosyjskiej histerii w Polsce i na świecie celem dyskredytacji Rosji i jej władz, ukrycia prawdy o niej oraz siania niezgody pomiędzy Słowianami.

   Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.