Ludobójcze NWO nadchodzi…

.

https://i0.wp.com/www.zengardner.com/wp-content/uploads/2009_nwo_silvercoin.jpg

.

Pisałem o zbrodniczym NWO już niejeden raz. Sprawa jest jednak o tyle istotna, że teraz zbrodniarze publicznie zaczynają propagować ludobójstwo.  W Australii doprowadzonej do bankructwa banksterskim bandyckim systemem finansowo-bankowym i żydo-kapitalizmem publicznie padła niewyobrażalna ludobójcza propozycja:

.

„Zabijmy biednych by zrównoważyć budżet”

„Artykuł będący odpowiedzią na planowane przez rząd (Australii) zmiany wymierzone przeciwko super-bogatym, zaleca zabicie 20% najbiedniejszych Australijczyków jako alternatywna opcja zrównoważenia narodowego budżetu.

„Skromny ubój uderzył by w samo sedno naszego fiskalnego dylematu” sugeruje autor Toby Ralph w swoim artykule zatytułowanym „Zabij ubogich” opublikowanym na stronie internetowej Menzies House – think-tanku Partii Liberalnej.

T. Ralph, wieloletni strateg Partii Liberalnej, powiedział, że „w przeciwieństwie do bajecznie bogatych, niezwykle biedni mają bardzo niewielki pożyteczny wkład dla społeczeństwa.”

Pomysł eksterminacji bezużytecznych zjadaczy chleba pochodzi od przedstawicieli Fabiańskiego Socjalizmu (którzy obecnie rządzą w Australii) i był proponowany na długo przed przyjściem Hitlera do władzy w Niemczech:

„Zużywają więcej, niż wnoszą, kładąc ogromne obciążenie na budżet państwa.”

„Jeśli przynajmniej 20% obywateli zostało by zlikwidowanych  to bezpośrednio uwolni to 25 mld dol, które prawie pokryją przekroczenie budżetu przez rząd Gillard od teraz do 14 września, zakładając że Pan Swan utrzyma swoją długoterminową średnią stopę rozrzutności.”

Makabryczne zalecenia równoważenia budżetu T. Ralpha, zostały określone jako „haniebna tyrada” przez Skarbnika Waynea Swana, który kwestionował sensowność publikacji artykułu w Menzies House, donosi Fairfax.

Wyszczególniając dalsze korzyści krwawych zaleceń, T. Ralph sugeruje, że „powstaną innowacyjne sektory przemysłu, zostaną stworzone nowe, atrakcyjne miejsca pracy w obozach przetwarzania.”

„Ruch uliczny będzie szybszy, nieskrępowany przez czyszczących szyby, ulice zostaną oczyszczone z artystów ulicznych i żebraków a schroniska dla bezdomnych w naszych lepszych przedmieściach mogą stać się przyjemnymi gastro pubami, kawiarniami i winiarniami.”

„Pomyśl o możliwościach inwestycyjnych miasta.”

Ralph podpowiada ironicznie w swoim artykule opowiadając się za korzyściami uboju.

„Listy oczekujących w szpitalach znikną, programy reality show znikną z powodu nędznych wyników oglądalności a świadczenia socjalne będą przydzielane tylko przez krótki okres ochronny. Po sześciu tygodniach na zasiłku będzie uruchamiany automatyczny proces usunięcia w najszerszym możliwym sensie.”

.

Za: http://www.prisonplanet.pl/ekonomia/quotzabijmy_biednych_by,p1971778533

.

Propozycja ta dla zmyły została przyjęta z oburzeniem.
Ale tylko dla zmyły…

Zbrodniarze z ich ludobójczych planów nie zrezygnują. Obecnie zaczynają nas z nadchodzącym ludobójstwem „oswajać”.

.

Jak to było w żydowskich „świętych księgach”?

Wytracisz więc wszystkie narody, które twój Bóg, Jahwe, wyda tobie. Nie będziesz znał litości nad nimi.
Powtórzonego prawa 7, 2

“Ja wzmocnię cię i rozmnożę cię bardzo. Z ciebie wyjdą królowie i będą rządzić wszędzie, gdzie tylko dojdą ludzkie ślady. Twemu potomstwu dam całą ziemię pod niebem i będą rządzić wszystkimi narodami, tak jak bedą tego pragnęli…”

Jub. 32, 18-19

Jeszcze słówko o żydowskim rasiźmie

“Goje rodzą się tylko po to, by nam służyć. Bez tego nie mieliby po co istnieć na tym świecie. Po co goje są tak naprawdę potrzebni? Będą pracować, będą orać, będą zbierać plony. My zaś będziemy tylko siedzieć i jeść jak panowie – powiedział Josef.”

 

Na podstawie czego tak powiedział żydowski szowinista rasista rabin Josef?

I w tym miejscu żydo-chrześcijanie rykną – na podstawie Talmudu! W ich przekonaniu  to Talmud uczty Żydów takich rzeczy.
Ale – na podstawie czego Talmud uczy takich rzeczy? Czym jest Talmud jeśli nie komentarzami do żydowskiej biblii, „pisma świętego”.

 

Rasizm Żydów wywodzi się bezpośrednio z żydo-bibli. Także tej żydo-chrześcijańskiej.

 

Słowa rasisty szowinisty rabina Jozefa

 

“Będą pracować, będą orać, będą zbierać plony. My zaś będziemy tylko siedzieć i jeść jak panowie”

 

wywodzą się z żydowskiej biblii  i żydo-chrześcijańskiego tzw. “starego testamentu”:

“I stawią się obcy, aby paść wasze owce, a cudzodziemcy będą waszymi oraczami i winiarzami, a Wy będziecie nazwani kapłanami Pana, sługami naszego Boga mianować was będą ; zużyjecie bogactwa narodów i w ich sławę odziewać się będziecie.”
Izajasza 61, 5-6

“Tak mówi Pan Bóg: “Oto skinę ręką na pogan i między ludami podniosę mój sztandar. I odniosą twych synów na rękach, a córki twoje na barkach przyniosą I będą królowie twymi żywicielami, a księżniczki ich twoimi mamkami. Twarzą do ziemi pokłon ci będą oddawać i lizać będą kurz z twoich nóg.
Izajasza 49, 22-23

 

“Przyjdą do Ciebie i będą twoimi; chodzić będą za tobą w kajdanach; na twarz przed tobą będą padać i mówić do ciebie błagalnie.”
Izajasza 45, 14

.

opolczyk

.

precz z jahwizmem

.

Ręce Boga

16 komentarzy do “Ludobójcze NWO nadchodzi…

 1. Pingback: Alarm: Po skoku na konta na Cyprze, rabunek całego Zachodu « Grypa666's Blog

 2. No pewnie! Budżet nadwyrężony zobowiązaniami spłat lichwy… więc zgodnie z bankstersko-talmudycznym programem, trza zlikwidować „darmozjadow”. Od „bogatych” zaś uszczknąć z nakladów na edukację, kulturę, infrastrukturę… konta bankowe zarekwirować… opłaty nałożyć dotąd pokrywane z podatków. Nie bój nic, przyjdzie kolej i na „bogatych”…

  Polubienie

  • Nie bój nic, przyjdzie kolej i na “bogatych”…

   Paul Getty powiedział kiedyś: „Jeśli możesz policzyć, ile masz pieniędzy, to nie jesteś specjalnie bogaty”. Inny jego cytat: „Bogatym się jest dopiero wtedy, kiedy robiąc bilans własnego majątku człowiek myli się o kilka milionów dolarów i nawet tego nie zauważa”.

   Przypomnę, że dr. Kękuś zarabiał miesięcznie ponad trzydzieści tysięcy złotych. Kiedy przyszła „kolej” na niego – praktycznie z dnia na dzień stracił wszystko. A lista Polaków – przedsiębiorców doprowadzonych do bankructwa i nędzy „niewidzialną ręką” nadzorującą tzw. „wolny rynek” wydłuża się z dnia na dzień.

   Na koniec, jeśli uda się banksterom zrealizować ich plany, przy życiu pozostanie jako nadzorcy i poganiacze spora garstka usłużnych szabas-gojów oraz ok. 500 mln- do jednego miliarda zaczipowanego ludzkiego bydła roboczego. Wywłaszczonego i pozbawionego wszelkich praw.
   Będą jak te osły w wypowiedzi żydowskiego rasisty szowinisty rabina harować na Żydów. Ci zaś będą tylko siedzieć i jeść jak panowie.
   I naturalnie będą rządzić…

   Polubienie

 3. Hasbara nie kryje żydo-celu: 20% „bogatych” (użytecznych dla wprowadzania NWO przeciw reszcie) i 80% biednych. Polityka żydo-banksterii wyraźnie do tego zmierza przez desytrukcję zdrowych gospodarek i systemów finansowych (obok rabunku i blokady kont, tragedią na Cyprze jest upadek np. sektora restauracji, który żywił turystów).
  Polin jest poletkiem doświadczalnym metod NWO, w niedalekiej przyszłości do globalnej realizacji. (Nie)rządowe draństwo istnieje w każdym kraju, ale wydaje się, że Rzydopospolita bije rekordy bezczelności, rozmiaru i rozmachu „reform” i „przeobrażeń”: Sprawy systemu (nie)sprawiedliwości jak ww. poniewierka Dr. Kękusia i mnóstwa profesjonalistów, uczciwych biznesmenów i przedsiębiorców – nieznane są mi w krajach, w których mieszkam/mieszkałem poza Polską. Nie wiem, czy (może poza USraelem i okupowaną Palesttną) jest drugi kraj, gdzie GMOnsanciaki, mendelowcy itp. żydo-sfjołocz korporacyjna by się tak panoszyli z ludobójczymi ustawkami, a mosiadziaki paradowali oficjalnie z bronią i katowali tubylców na ulicy.
  W Australii żydo-pojeby mówią o odludnieniu najuboższych, a w Polin podobny plan uny realizują od początku pro-jewropejsatej histerii. Najpierw doprowadzili do bezprecedensowej w „komunizmie” pauperyzacji społeczeństwa poprzez żuydobanksterskie „reformy”.
  Techniczne narzędzia i instytucje odludniania uny znacznie ulepszyli od tego czasu… nie byłoby problemu np. zaszczepić wybiórczo wyznaczone grupy zabójczą bio-bronią, dodatkowo osłabić żarciem-śmieciem (najtańsze i najbardziej dostępne dla mas), chemzacją wody i powietrza, transformacją środowiska elektromagnetycznergo poprzez HAARP… Oporne Drzymały nie zawalczą wozem przeciw dronom i owadom-robotom. zdolnym zostawić czipa na osobniku-celu (kto wie czy uny nie opracowują wstrzykiwania nano-czipa z mechanicznego komara).
  A taki pojeb Pokora-Persykop u MonitoraPolskiego „zaleca” wychodzenie matek z wózkami na demonstracje przeciw zadragowanym chłopo-babom w rynsztunku SWAT, niewiadomo z którego żydo-baraku. Czasy i technika się zmieniły od czasów Drzymały, szabelką gxxno zdziałasz, a alternatywnych podejść wyzwoleńczych pszywódcy przy wódce jakoś jeszcze nie opracowali.
  Wszystko wskazuje więc, że żydo-ludobójcy będą mieli balangę naszym kosztem… a „bogacze” potakną, dla ratowania własnej dxxy. W zw. z rabunkiem kont na Cyprze i planowaną powtórką na całym Zachodzie, lenie, nieudacznicy i doiciele żondowego garnuszka (rozdawanego kosztem lichwy banksterskich „pożyczek na „programy żondowe”) już słychać echa celowego podziału społecznego: „dobrze tak tym bogaczom!”.

  Polubienie

 4. Futurystyczna, przerażająca wizja Europy w czasach, gdy kończą się światowe zapasy ropy naftowej. Pewnego dnia Roger odkrywa, że każdy szczegół jego życia jest kontrolowany.

  Polubienie

 5. Słowem wstępu przytoczę tekst utworu Heaven and Hell jednego z moich ulubionych zespołów – Black Sabbath:
  „Świat jest pełen królów i królowych,
  Oni oślepiają twoje oczy i kradną twoje marzenia.

  I powiedzą ci, że czarne jest tak naprawdę białe,
  Że księżyc to po prostu słońce w nocy.
  I kiedy spacerujesz po złotych salach,
  Dostajesz do trzymania złoto, które spada.”

  Wszystko było do przewidzenia, a opisane zostało w książkach Orwella i Huxleya. Poniżej zobrazowanie i porównanie wizji świata wg obu pisarzy:
  http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2013/04/3a89666f8434aa2ce185189cbfd503d7_original.jpg?1365248785

  „Orwell obawiał się tych, którzy pozbawiliby nas informacji. Huxley obawiał się tych, którzy daliby nam ich tyle, że zostalibyśmy ograniczeni do pasywności i egoizmu.”

  Co tu dużo pisać, weltschmerz człowieka łapie…

  Polubienie

 6. 1793 r. – Konwent Narodowy Francji uchwalił wniosek skierowany do Komitetu Oświecenia Publicznego `z propozycją wzniesienia pomnika proboszczowi Janowi Meslier … pierwszemu księdzu, który miał odwagę i siłę przekonania, aby wyrzec się błędów religijnych katolików. Janowi Meslier po swej śmierci zostawił parafianom dzieło swego życia testament duchowy, w którym wyznaje całą prawdę o religii, której był funkcjonariuszem. Meslier napisał: „Religia Rzymska w samej swojej istocie jest wrogiem radości i dobrobytu ludzi. Błogosławieni ubodzy! Błogosławieni, którzy płaczą! Błogosławieni są ci, co cierpią! Biada tym, którzy żyją w obfitości i radości! Oto rzadkie odkrycia, głoszone przez ten chrystianizm! (…) Myślę, drodzy parafianie, że dostatecznie zabezpieczyłem was przed tymi szaleństwami. Rozum wasz sprawi więcej jeszcze niż moje wywody. (…) Kończąc błagam Boga, tak przez tę sektę znieważonego, aby raczył nas przywrócić do religii naturalnej, której chrystianizm jest otwartym wrogiem, do tej świętej religii, którą Bóg włożył w serca wszystkich ludzi i która uczy: byśmy nie czynili bliźniemu, co nam nie jest miłe. A wtedy świat składać się będzie z dobrych obywateli, ze sprawiedliwych ojców, posłusznych dzieci i czułych przyjaciół”.
  Fragment artykułu z:
  http://kontakt24.tvn24.pl/artykul,bezlitosny-i-krwawy-chrzescijanizm,166598.html

  Gdzieś już to widziałem ale ten fragment idealnie wpisuje się w Nasze poglądy.

  Polubienie

 7. pavel:

  „I powiedzą ci, że czarne jest tak naprawdę białe”

  To jest przecież żywcem wzięte od jezuitów:

  „trzeba być zawsze gotowym wierzyć, że to, co ja widzę jako białe, jest czarne, jeśli tak to określi Kościół Hierarchiczny”

  Świętobor:

  Zauważ, że ów ksiądz za życia nie miał odwagi, aby otwarcie to wszystko powiedzieć. Wiedział co mu „czarni” zrobią – gdy ujawni jego wiedzę. Zapisał to w „testamencie duchowym”.
  Ponadto to co on pisze o „religii rzymskiej” to nie są poglądy a wiedza. Poglądem jest np. przekonanie, że Ziemia jest płaska. Wiedzą jest to, że Ziemia jest kulistą, sferyczną planetą.

  Polubienie

 8. a o czym oni mogą mówić czego już nie mówili i na innych stacjach. Tutaj jedynie będą mogli się wypaplać, ostrzegać młodzież i udawać dobrych pasterzy dusz a na innych stacjach mieli często ludzi którzy nie ze wszystkim się zgadzali. To radio przypomina mi szczekaczkę gebbelsa tylko jest w wykonaniu nawiedzonych jahvistów! Ja tego g… nie słucham i nie będę słuchał…potem będą latali jaką mają słuchalność i żądali dalszych dotacji i miejsc na antenie !

  Polubienie

  • “Chrystianizacja Azji Centralnej oraz Afryki Północnej odbyła się w ciągu jednego pokolenia bez utoczenia kropli krwi i chrześcijaństwo było tam obecne przez 750 lat”

   Bzdura!

   Określenie „Azja centralna” jest b. nieprecyzyjne. Patrząc na mapę Azji

   odpowiadałoby mniej więcej Mongolii, Kazachstanowi, południowej Syberii i zachodnim Chinom. Mongolia i Chiny nigdy nie zostały „schrystianizowane” choć docierali tam misjonarze nestoriańscy, a tereny Kazachstanu zaczęto „chrystianizować” osadnictewm rosyjskim w II połowie XIX w. Azja jest najmniej zjahwizowanym/”schrystianizowanym kontynentem. Choć należy przyznać że leżąca na pograniczu Azji i Europy Armenia jako pierwsze państwo na ziemi przyjęła żydo-chrześcijaństwo jako religię państwową. Niemniej ekspansja żydochrześcijaństwa obdiencji nestoriańskiej i w Azji szła dosyć topornie a ten żydowski zabobon był mniej popularny i wpływowy niż zaratusztrianizm, zastępiony następnie żydo-islamem. Nie miała więc nigdy miejsca „chrystianizacja Azji Centralnej” w ogóle, a tym bardziej „w ciągu jednego pokolenia”. To zwykła żydłacka mitologia.

   Co do Afryki płn – ona też nigdy nie została schrystianizowana w całości, a tym bardziej „w ciągu jednego pokolenia”. Terenom tym narzuciło żydo-chrześcijaństwo w IV wieku cesarstwo rzymskie, ale liczba „wiernych” to było kilka procent w morzu pogan. W czasach fanatyka-żydłaka Teodozjusza edykty antypogańskie doprowadziły do burzliwych zamieszek i pogromów pogan. W Aleksandrii żydłacka dzicz np. zburzyła „pogański” Serapejon. Łatwość z jaką islam podbił te ziemie 3 wieki później pokazuje, że gorliwych chrześcijan zbyt wielu w Afryce płn nie było. Zresztą, wobec bratnich religii abrahamowych – judaizmu i żydo-chrześcijażstwa islam był na ogół tolerancyjny. Tępił bezwzględnie jedynie pogaństwo (to typowa wspólna cecha wszystkich bratnich jahwizmów).
   Tak więc północna Afryka ani nie została „schrystianizowana” w zupełności, tym bardziej nie „w ciągu jednego pokolenia”, ani nie trwała w tym żydziźmie 750 lat. Ani też w czasach żydo-chrześcijaństwa nie była „pokojowa”. Prześladowania pogan i „heretyków” były tam na porządku dziennym.

   Tak więc twierdzenie

   “Chrystianizacja Azji Centralnej oraz Afryki Północnej odbyła się w ciągu jednego pokolenia bez utoczenia kropli krwi i chrześcijaństwo było tam obecne przez 750 lat”

   jest taką samą propagandową bzdurą jak twierdzenie o „chrystianizacji Polski w 966 roku”.
   Po pierwsze – domniemany chrzest Mieszka to bujda i wymysł żydo-katolickiej mitologii.
   https://opolczykpl.wordpress.com/2013/04/15/demaskowanie-katolickiej-mitologii-domniemana-koniecznosc-chrztu-mieszka-i/
   Po drugie – pogaństwo było dominujące w Polsce jeszcze przez długie wieki po owym wyssanym z palca „chrzcie Polski”.
   https://opolczykpl.wordpress.com/2012/10/21/polska-chrzescijanska-od-966-roku-demaskowanie-katolickiej-mitologii/

   Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.