Globalna sitwa w akcji

.

(Poniższą tematykę podrzucił w komentarzu Mezamir – opolczyk)

Globalna sitwa chce z nas uczynić  zanarkotyzowane (plus rozpite) i rozwiązłe bydło.
Sprawa ta jest jak narazie „lokalna” i dotyczy holenderskiego unijnego baraku. Jednakże znając metody funkcjonowania Unii Jewropejskiej zapewniam, że holenderska inicjatywa uczynienia z nas rozwiązłego,  zanarkotyzowanego (i pijanego) bydła dotrze i do nas.

O co chodzi?

Otóż w Holandii zarejestrowano nową partię polityczną, której jeden jedyny punkt programu nie budzi moich zastrzeżeń: powszechne prawo do darmowych przejazdów koleją.

Popieram!

I zapewniam, że normalnie funkcjonujące państwo, które nie jest okradane przez globalną sitwę bandyckim systemem finansowo-bankowym byłoby w stanie zafundować sobie bezpłatne koleje. Z korzyścią dla środowiska naturalnego i wzrostu turystyki.

Wszystkie pozostałe punkty programu  partii  „Miłość, Wolność i Różnorodność”  to zaplanowane i celowo realizowane działania mające przeistoczenie nas w zanarkotyzowane i rozwiązłe bydło ludzkie.

„Partia o nazwie „Miłość, Wolność i Różnorodność” będzie walczyć o obniżenie wieku, w którym można uprawiać seks z 16 do 12 lat, oraz w celu legalizacji seksu ze zwierzętami (zoofilia). Jednym z postulatów jest też legalizacja pornografii dziecięcej.  Ponadto, partia domaga się legalizacji wszystkich narkotyków (…)

Członkowie partii twierdzą, że konieczne jest pokonanie różnych społecznych tabu, a także walka z nietolerancją.  Przedstawiciele partii chcą, aby pedofilia była omawiana otwarcie tak, aby wzbudzić ciekawość dzieci. Według członków partii, pedofilia stała się tematem tabu w 1996 roku, po kontrowersyjnym procesie Marca Dutroux w Belgii.  Mają oni również na celu zdjęcie z pedofilii negatywnego wizerunku społecznego.”

Motywacja jest oczywista – banksterzy chcą, abyśmy ćpali co popadnie i zajęci byli zaspakajaniem rozbudzonych w nas chuci. Mają nas interesować wyłącznie seks, nawet wynaturzony i „odloty”. Takim bydłem ludzkim jest o wiele łatwiej manipulować.

Dodatkowym atutem przemawiającym za forsowaniem programu partii „Miłość, Wolność i Różnorodność” jest to, że przeciwników tego banksterskiego pomysłu zaciągnie się na kolejną ustawioną przez banksterów barykadę. Niech walczą na niej przeciwko pedofilii, zoofilii i narkotykom, a w tym czasie można nadal okradać ich budżety i przejmować na własność w ramach tzw. „prywatyzacji” ich majątki narodowe. Aż zostaną całkowicie złupieni i wywłaszczeni.

Dodam od siebie w tym miejscu, że „radykalne” skrzydło owej partii już niedługo zacznie promować obniżenie wieku na prawo do uprawiania seksu do lat 9 (słownie – dziewięciu). A potem być może jeszcze niżej.

Skąd o tym wiem?

Akurat promowana przez WHO (o tym za chwilę) „edukacja seksualna” chce osiągnąć ambitne cele: między 9 a 12. rokiem życia dziecko powinno umieć „brać odpowiedzialność za bezpieczne i przyjemne doświadczenia seksualne”.

Owa granica wieku – 12 lat – padająca i w holenderskiej partii i w planach WHO nie jest przypadkowa, a odgórnie uzgodniona. Przy czym HWO podaje również wiek 9 lat, z czego można wnioskować, że radykałowie holenderskiej partii już wkrótce też tę granicę wieku uznają za ich cel.

Zastanawiam się też, czy jeszcze inni radykaliści tej (albo i innej, podobnej, „bratniej” partii) nie zaproponują legalizacji nekrofilii. Skoro propagują już plany aby można było „robić to” z dzieciakami i zwierzątami , to dlaczego nie z nieboszczykami? Zresztą sprawę przyzwolenia na uprawianie seksu ze zwłokami żony poruszył w 2012 w egipskim parlamencie Zamzani Abdul Bari, twierdząc, że małżeństwo jest ważne także po śmierci.

A potem wystarczy jeszcze tylko rozpropagować koprofagię – i Goim będą nie tylko kochający inaczej, ale i kulinarni inaczej.

A teraz sprawa WHO:

WHO, która oficjalnie jest Światową Organizacją Zdrowia w rzeczywistości jest agenturą banksterskiej sitwy. Jest Światową Organizacją Chorób i Depopulacji. To WHO promuje banksterską big pharmę, to WHO zafundowała nam nieistniejącą „pandemię” i masowe szkodliwe szczepionki przeciwko niegroźnej i sporadycznie występującej „świńskiej grypie”. To WHO ponosi odpowiedzialność za masowe „zaszczepienie” wirusa HIV w Afryce przy okazji różnych „szczepień ochronnych” promowanych i finansowanych przez tę banksterską agenturę. To WHO ma wreszcie wpływ na programy nauczania i kształcenia „lekarzy”, których uczy się „leczenia” poprzez wypisywanie długich recept ze szkodliwymi preparatami.  Medycyna pod kierunkiem WHO jest wybitnie szkodliwa, nie próbuje nawet rzeczywistego leczenia przyczyn chorób a jedynie chemią próbuje przytłumić symptomy choroby lub je usuwać. Ale usunięty symptom choroby to jeszcze nie jest „wyleczenie”. Przyczyny choroby istnieją nadal i pacjent z konieczności musi ponownie zachorować. I wtedy znów będzie faszerowany „lekarstwami”. Ku uciesze i zadowoleniu właścicieli big pharmy.

Obecnie WHO wzięła się i za „leczenie” naszych dusz. Przypominam i podkreślam w tym miejscu jeszcze raz – WHO jest agenturą banksterskiej sitwy, a jej przedstawiciele uczestniczą niekiedy w tajnych zlotach globalnej sitwy u Bilderbergów czy w rockefellerowskiej Komisji Trójstronnej.

Otóż ideolodzy tej instytucji wpadli na pomysł, aby dzieci w przedszkolach „edukować” seksualnie. Plany tej banksterskiej agendy są „ambitne„:

„Rz” przytacza dane WHO, z których wynika, że „rozwój seksualności rozpoczyna się w momencie urodzenia”, więc edukację należy rozpocząć przed czwartym rokiem życia; jak czytamy, dziecko powinno umieć „wyrażać własne potrzeby, życzenia i granice, na przykład w kontekście zabawy w lekarza”. Natomiast między 9. a 12. rokiem życia dziecko powinno umieć „brać odpowiedzialność za bezpieczne i przyjemne doświadczenia seksualne”.

W naszym zgnojonym i szabrowanym unijnym baraczku plany banksterskiej WHO znalazły odźwięk w ministerstwach „oświaty” i „zdrowia”:

„Już małe dzieci powinny być poddane edukacji seksualnej; takie wnioski płyną z konferencji współorganizowanej przez MEN i resort zdrowia – donosi „Rzeczpospolita”.

Jak czytamy, już sześciolatek powinien rozumieć pojęcie „akceptowalny seks”, a 12-latek potrafić „komunikować się w celu uprawiania przyjemnego seksu”. Takie wnioski płyną z konferencji naukowej, którą współorganizowały resorty edukacji i zdrowia – podaje gazeta i zaznacza, że choć podczas konferencji przedstawiono jedynie propozycje zmian w edukacji seksualnej, przedstawiciele obu resortów opowiedzieli się za ich popularyzacją.”

W tym miejscu powiem od siebie tyle – zarówno żydo-chrześcijańska pruderia, jak i banksterska propagowana rozwiązłość i wyuzdanie są zabójcze dla psychiki ludzkiej. Pomiędzy tymi szkodliwymi ekstremami istnieje szerokie pasmo normalności.

U naszych przodków np. dzięki brakowi pruderii nie były znane nerwice czy obsesje seksualne trapiące pruderyjne żydłactwo. Ale też – i to bez seksualnej „edukacji” WHO – chłopaki i dziewuchy wiedziały – jak to się robi. Seks nie był tematem tabu, ale nie był też wdrażany na siłę czterolatkom.

Oduczono wielu z nas naturalnego podchodzenia do naturalnego, danego nam przez Bogów popędu.

Kolejną sprawą są represje we Francji za upominanie się o normalność.

„…w Paryżu dwóch żandarmów postanowiło zatrzymać na ulicy mężczyznę, który posiadał bluzę z – jak to określili żandarmi – “stereotypowym symbolem”.

“Stereotypowy symbol”, o którym mowa, przedstawiał grafikę z tradycyjnym modelem rodziny – mamę, tatę oraz dwójkę dzieci. Zdaniem dwóch paryskich żandarmów, którzy postanowili zatrzymać posiadacza bluzy, symbol ten “naruszał dobre obyczaje”, w związku z czym zdecydowali się oni podjąć interwencję. Mężczyźnie nakazano zdjąć bluzę lub zakryć “niemoralny” symbol; gdy ten odmówił, żandarmi przewieźli go na główną komendę policji w Paryżu.

Policja po kilkugodzinnych “oględzinach” bluzy zdecydowała się przekazać sprawę do sądu, a sam Franck Talleu (posiadacz bluzy) usłyszał, że jest podejrzany o “działanie sprzeczne z dobrymi obyczajami” (sic!). O losie “niemoralnego” mężczyzny zdecyduje teraz sąd – jeżeli przychyli się on do absurdalnych oskarżeń policji, podejrzanemu grozi nawet do kilkuset euro grzywny. Wszystko to w związku z bluzą przedstawiającą prorodzinną grafikę.

Francuski parlament przyjął w lutym tego roku nową ustawę, zezwalającą parom homoseksualnym na zawieranie małżeństw cywilnych i adopcję dzieci według tych samych zasad, co normalne pary, wprowadzając przy tym sprzeczne z logiką pojęcie “rodzice tej samej płci”. Przeciwko nowemu prawu na ulicach wielu francuskich miast demonstrują tysiące Francuzów – jedna z ostatnich tego typu manifestacji w Paryżu zgromadziła ponad milion osób.”

W tym miejscu zaznaczam, że krytykuję takie działania z pozycji poganina a nie katolika.
Katolicy zwalczają homoseksualizm jako „grzech”, a ich marzeniem jest delegalizacja gejostwa i ściganie go prawnie oraz karanie „grzeszników-sodomitów”.

Ja zdecydowanie jestem przeciwko karaniu i ściganiu homoseksualistów. Ostatecznie nikt gejem czy lesbijką nie zostaje z własnej woli. Dotknięci gejostwem nie widzą dlaczego u nich popęd seksualny ukierunkowany został na nienaturalne tory. Za to nie oni odpowiadają i nie mogą być z tego powodu karani czy represjonowani.
Z drugiej strony promowanie gejostwa jako czegoś naturalnego, fajnego i równoprawnego z heteroseksualnością ma nas oduczyć dostrzegania różnicy między czymś normalnym a odmiennym. Banksterzy chcą, abyśmy nie potrafili odróżniać czegoś naturalnego od nienaturalnego (aczkolwiek zdarzającego się w naturze).

Podejrzewam, że przypadki homoseksualizmu zdarzały się i u naszych przodków. Gejostwo nie jest „wynalaziem” nowożytności. Ale nie podejrzewam, aby „odmieńcy” byli za sam fakt ich odmienności kamieniowani. Dokąd respektowali prawo zwyczajowe nikt sobie nimi głowy nie zaprzątał. Ale i nikt nie uważał ich odmienności za równoprawną z naturalnym porządkiem rzeczy, w którym kobieta i mężczyzna łączą się w parę, aby m.in. mieć potomstwo gwarantujące trwanie Rodu i Plemienia.

Kolejna sprawa – wcale nie zdziwił mnie fakt, że członkowie palikotowej partii planują „kolorową edukację” promującą nienormalną, odmienną  identyfikację dzieci. Oprócz „walki z homofobią, lekcjami seksu dla czterolatka, nakłaniania chłopców do zabawy lalkami” planują oni w „tęczowych przedszkolach”  m.in. „przebieranie chłopców w spódniczki oraz peruki z długimi włosami” czy „zmienianie płci bohaterów bajek.”

Ponieważ Palikot jest ewidentnym agentem rockefellerowskiej Komisji Trójstronnej taki „program wychowaczy” jego partii dziwić nikogo nie powinien. Dziwniejsze byłoby, gdyby ta agenturalna partia z takim pomysłem nie wyskoczyła.
Na marginesie dodam, że jej zadaniem, oprócz odmóżdżania nas polityczną poprawnością jest zapędzanie katolików na kolejną barykadę w celu obrony „chrześcijańskich wartości” i „chrześcijańskiej moralności”. Które przez wieki same realizowały wielomilionową rzeź pogan, heretyków i innowierców. Chodzi w tym wszystkim o to, aby walczący o owe „wartości” polscy katolicy tak byli zajęci walką o nie, aby nie zauważyli, kiedy zostaną przez banksterską sitwę i jej lokalną agenturę ograbieni i wywłaszczeni ze wszystkiego co ma jakąkolwiek wartość materialną.

A teraz jeszcze z innej beczki – znalazłem ciekawy tekst pt: „Dosadna opinia: „USA potrzebują nowej wojny. Inaczej kapitalizm umrze

„II wojna światowa pozwoliła USA wyjść z wielkiego kryzysu. Konflikty w Iranie i Afganistanie też nakręciły gospodarkę. A ekonomiści stawiają pytania: co i kto teraz?  
(…)
– Wydatki na zbrojenia spadły o ponad 22 proc. – najbardziej od 40 lat, od końca wojny w Wietnamie. A wojny stymulują gospodarczy rozwój kraju – podkreśla Farell. I podaje przykłady: II wojna światowa pozwoliła wyjść Stanom z wielkiego kryzysu. A konflikty w Iraku i Afganistanie rozbiły skarbonkę w Waszyngtonie. Budżet Pentagonu wzrósł z 260 miliardów dolarów w 2000 roku do ponad 550 miliardów dolarów w 2012. W tym czasie PKB wzrosło o 50 proc., a dług USA o… 300 proc. Ale gospodarka to ludzie – podkreśla publicysta – w dekadzie wojen (czyli od 2000 r.) liczba miliarderów na świecie według magazynu „Forbes” wzrosła z 322 do 1426.”

No cóż – „diagnoza” w tytule jest absurdalna. Skoro w dekadzie wojen PKB wzrosło o 50 proc., a dług USA o… 300 proc. oznacza to, że wojny są zabójcze dla budżetu. Gdyż wzrost PKB nie kompensuje wielokrotnie szybciej rosnącego zadłużenia.
Globalnej sitwy – właścicieli USA – naturalnie to nie martwi. Ostatecznie David Rockefeller jasno wyraził co banksterzy planują:

„Wszystko, czego teraz potrzebujemy to odpowiednio wielki kryzys, a wtedy narody zaakceptują nowy porządek świata.”

Niewypłacalne zadłużenie USA to jeden z ważkich elementów planu doprowadzenia do odpowiednio wielkiego kryzysu.

Co znalazłem jeszcze ciekawego? Otóż wbrew łgarstwom „polskich” żydo-mediów to USA szkoliły w Gruzji zamachowca z Bostonu.

Wcale mnie to nie zdziwiło. Kiedyś „Izraelscy agenci wywiadu podszywali się pod ludzi z CIA, aby rekrutować terrorystów do zamachów w Iranie – twierdzi magazyn „Foreign Policy”. Autor artykułu powołuje się na informacje od anonimowych źródeł w CIA i utajnione raporty z lat 2007-2008, kiedy Amerykanie odkryli działania Mossadu. Prezydent George W. Bush miał być „wściekły”, ale ostatecznie nie podjęto żadnych kroków. „

Terroryzm jest celowo fabrykowany przez żydowskie służby (CIA to prywatna tajna służba banksterów i coś w rodzaju zamorskiej delegatury Mossadu). Same inscenizują i organizują terroryzm, aby z nim walczyć. A przy okazji, rzekomo chcąc nas ochronić przed terroryzmem, pozbawiają nas praw i wolności.

Tak to w rzeczywistości wygląda…

A wracając do Gruzji…

Niezorientowanym wyjaśniam, że Gruzja pełni rolę „niezatapialnego lotniskowca Izraela” usadowionego u granic Rosji.

Jest to zarazem odpowiedź na pytanie – dlaczego prezydęt Kaczyński, patriota Izraela, tak bohatersko bronił Gruzji w jej wojnie z Rosją, którą Gruzja zbrodniczo sama zaczęła nocnym atakiem na Cchinwali, burząc je w 90 proc. i zabijając ok. 2000 ludzi.

Globalna sitwa nie tylko podbija i okrada świat. Jeszcze robi z nas bezmyślne bydło.
O tym nie zapominajmy…

 

.

opolczyk

.

precz z jahwizmem

.

Ręce Boga

Reklamy

69 komentarzy do “Globalna sitwa w akcji

 1. Brawo! Cieszę się, że są jeszcze ludzie, którzy dostrzegają jak samozwańczy władcy tego świata wszelkimi możliwymi sposobami chcą przejąć kontrolę nad naszymi umysłami i ciałami. Dobra robota! Pytanie brzmi: co możemy zrobić by się temu przeciwstawić?

  Polubienie

 2. Zgadzam się co do homoseksualistów, nie powinno się ich ani prześladować, ani promować, a gdyby kiedyś jakiś lewicowiec twierdził, że wasze poglądy na ten temat to pozostałość wychowania w judeo-chrześcijańskiej „homofobicznej” kulturze, to dajcie mu przykład takich krajów jak Chiny czy Japonia – tam nie było nigdy judeo-chrześcijaństwa, a mimo to nie ma tam takiej obsesji „równości”, poprawności politycznej jak na Zachodzie…

  Dochodzimy więc do wniosku, że to również i chrześcijaństwo doprowadziło do tej całej głupoty, bo zauważmy, że jak na razie homo-małżeństwa wprowadzono tylko w (post)chrześcijańskich krajach. To, że chrześcijanie byli przeciwko nie ma znaczenia: to właśnie judeo-chrześcijaństwo zawsze miało obsesję na punkcie spraw seksualnych i tzw. czystości, również i post-chrześcijańska (tak!), postmodernistyczna lewica przejawia taką obsesję, tyle że w inny sposób.
  Napisałem post-chrześcijańska lewica, bo w większości współczesna zachodnia lewica wyznaje postmodernizm, który nazywam zemstą wojującego chrześcijaństwa zza grobu. Postmodernizm to właśnie poprawność polityczna, multi-kulti, radykalny feminizm, relatywizm moralny, „prawda nie istnieje”, egzystencjalizm i inne bzdury, których w krajach nie-chrześcijańskich nigdy nie było…
  Polecam te teksty M.Agnosiewicza o zarazie postmodernizmu:
  http://www.racjonalista.pl/kk.php/s,2551/q,Dekonstrukcja.Postmodernizmu
  http://www.racjonalista.pl/kk.php/s,2548
  http://www.racjonalista.pl/kk.php/s,2671/k,2

  Polubienie

 3. Dochodzimy więc do wniosku, że to również i chrześcijaństwo doprowadziło do tej całej głupoty, bo zauważmy, że jak na razie homo-małżeństwa wprowadzono tylko w (post)chrześcijańskich krajach.

  Zgodnie z Biblią,wszyscy są równi 😉
  Złodziej i człowiek uczciwy są równi
  Gwałciciel i ofiara gwałciciela też są równi.

  Polubienie

 4. Stanisławczyk o tęczowych zmianach w podręcznikach: „To ideologiczna indoktrynacja jak za czasów totalitaryzmu”

  Liberalna lewica doskonale zdaje sobie sprawę jak wielką siłą jest rodzina i jak głęboki ma ona wpływ na wychowanie młodego pokolenia. Rodzina jest podstawową, naturalną, wspólnotą, w której kształtują się wzorce funkcjonowania w społeczeństwie. Działania we wspólnocie i na rzecz wspólnoty. Kształtowania patriotyzmu. Następną, większą wspólnotą, jest naród. Jeśli więc chce się rozmontować naród, trzeba wpierw rozmontować rodzinę. Stworzyć społeczeństwo ludzi „luźnych”, którym zależy tylko na sobie samym. A, jak powiedział bodajże Heideger, „ktoś, kto nie potrzebuje drugiego człowieka, jest albo zwierzęciem albo Bogiem”. Człowiek „luźny”, jeśli potrzebuje drugiego, to tylko w celu „użytkowym”, dla zaspokojenia własnych żądz i potrzeb. Prowadzi więc to do atawizmów. Do produkcji człowieka uproszczonego, pozbawionego więzów i głębszych potrzeb i wartości. „Różne wzorce rodziny”, to w rezultacie chwilowe „stowarzyszenia” czy „związki” ludzi „luźnych”, o których to związkach decyduje szczęście sprowadzone do przyjemności i tymczasowość, trwająca tak długo, jak trwa przyjemność. Wspólnoty na tym nie zbudujemy. Taki naród musi zniknąć.

  Od recenzowania podręczników odsuwani są konserwatywni profesorowie. Niepokoi to panią?

  To mnie przeraża. Bo to jest rodzaj cenzury i ideologicznej jednostronności, a więc ideologicznej indoktrynacji, jak za czasów totalitaryzmu. Mało tego, że konserwatywni recenzenci, są odsuwani. Ci dopuszczeni przechodzą kursy „słusznego myślenia”.

  (…)

  Istotą problemu jest kwestionowanie natury i jej praw. Rodzina jest podstawowym budulcem społecznym, jest wspólnotą naturalną, i tylko kobieta i mężczyzna mogą wspólnie dać nowe życie, żaden inny związek dać tego nie może. Tylko taka rodzina może być podstawą rozwoju i, przede wszystkim, istnienia narodu, społeczeństwa. Liberalna lewica niszcząc naturalny porządek społeczny nie daje nic w zamian, poza nihilizmem.

  Czy środowiskom gejowskim chodzi faktycznie o tolerancję czy o przebudowę społeczeństwa?

  Powiedziałabym, pewne środowiska gejowskie, których członkowie są bardziej działaczami ideologicznymi, niż prywatnymi osobami o innej orientacji seksualnej. Ci ostatni chcą żyć po swojemu, nie robią ze swej seksualności publicznej sprawy i często, znam takich, sprzeciwiają się małżeństwom homoseksualnym, a tym bardziej adopcji przez homoseksualne pary dzieci. Mówimy więc o ideologach gejowskich. Tak, oni chcą przebudowania społeczeństwa, a z tolerancji uczynili środek walki politycznej. Przy tym fałszywie interpretują pojęcie „tolerancji”. Nie oznacza ona zgody na łamanie konstytucji i niszczenia naturalnego porządku funckjonowania społeczeństwa. Musimy chronić nie tylko nasze dzieci przed ryzykownymi eksperymentami społecznymi, ale także te dzieci, które z różnych względów pozbawione są rodziny i mogłyby być przedmiotem homoseksualnej adopcji. Jeśli liberalna lewica chce eksperymentować, niech robi to na własnych dzieciach, odda je do adopcji, i później oceni skutki, niech zostawi w spokoju te, które już i tak są pokrzywdzone przez los. To są eksperymenty na żywych, niewinnych organizmach. A to się bardzo źle kojarzy.

  http://wpolityce.pl/wydarzenia/50113-nasz-wywiad-stanislawczyk-o-teczowych-podrecznikach-to-ideologiczna-indoktrynacja-jak-za-czasow-totalitaryzmu

  Mezamir:

  Ciekawi mnie, gdzie Stanisławczyk widzi „liberalną lewicę”? Bo ja widzę agenturę banksterów i globalnej, żydo-kapitalistycznej sitwy. A nie „lewicę”.
  opolczyk

  Polubienie

 5. Autor zdaje się stosuje zestawienie zły zachód/USA/Izrael i dobra(bo ‚Słowiańska’) Rosja. Zgadza się?

  redar:

  Nie ukrywam że wolę o wiele więcej Rosję niż banksterski zachód!
  Nie miałbym nic przeciwko temu, aby w Polsce powstała baza wojskowa z rosyjskimi samolotami i rosyjskimi pilotami jako sojusznikami polskiego wojska – jak na Białorusi.
  http://naszdziennik.pl/wp/30911,baza-przy-granicy.html
  Jeśli Rosja wspiera militarnie Białoruś wściekle atakowaną propagandowo przez żydo-zachód, przy wybitnym udziale w tej nagonce banksterskiej agentury rządzącej Polską, to Rosję w tym całkowicie popieram!
  opolczyk

  Polubienie

 6. „Czy wiecie, że do dziś w kanadyjskich podręcznikach do historii nie porusza się kwestii prześladowania tubylczej ludności Kanady? Dlatego Indianie z Quebeku wezwali władze oświatowe prowincji do wprowadzenia do obowiązkowego programu nauczania tematów o skomplikowanej historii relacji władz z ludami tubylczymi Kanady. Póki co, Kanadyjczycy w ogóle nie dowiadują się w szkole o bogactwie kulturowym Indian i Inuitów, historii traktatów z ludami tubylczymi, czy o losach 150 tys. indiańskich dzieci, które przeżyły traumę rządowych i misyjnych szkół z internatami. Od marca w całym Quebeku zbierane są podpisy pod petycją w tej sprawie”.
  http://www.presstv.ir/detail/2013/04/25/300099/canadian-government-under-fire-for-distorting-history-of-aboriginals/

  Ciekawe kiedy u nas na lekcjach historii
  zacznie się omawiać prześladowania Słowian
  przez żydopodobnych chrześcijańskich misjonarzy etnobójców?

  Polubienie

 7. Jak się chce zmienić państwo (a nawet świat) to trzeba zmienić znaczenie pojęć. Siłą nic się nie wskóra – pamięć i tożsamość pozostanie. To co dobre jest teraz złe i odwrotnie. Ludzie, którzy „myślą, że myślą” (nie ujmuję tego w sensie negatywnym, jakbym chciał się wywyższyć) tworzą swoje kontry światopoglądowe w oparciu o zafałszowane już informacje. Wszystko się pomieszało – promuje się multikulti i całkowite załamanie wartości, ale w ujęciu „autorytetów” to jest dobre. Co ma zrobić człowiek widzący w tym fałsz, powiedzieć że to jest złe? Zostanie uznany za faszystę i rasistę.
  Mam już dość tej różowej propagandy i mydlenia oczu. Nie mogę się doczekać kiedy rządy otwarcie staną siłą naprzeciw normalności. W tym wypadku użycie siły to jedyna droga by ludziom otworzyły się oczy. Wtedy już nikt nie powie (a na pewno nie Polacy), że to jest dobre i tak wypada. Wtedy kontrast zmian się uwidoczni. Wtedy wróg się ujawni a ludzie znów zapragną być wolni.
  Jak ja ich k… nienawidzę… I co, jestem teraz gorszy? Już nie raz zostałem wyzwany od antysemitów i diabłów i żyję. Jestem taki i koniec, mam w nosie poprawność.
  Idealnie to opisuje jeden z moich ulubionych cytatów „Jam częścią tej siły, która wiecznie zła pragnąc, wiecznie dobro czyni” Goethe, a najlepiej w odniesieniu do „Mistrza i Małgorzaty” 😉

  Najlepszy wg mnie utwór odnośnie poczynań światowego rządu-
  http://www.youtube.com/watch?v=lLz2N8RXwfM polskie tłumaczenie w teledysku.

  Polubienie

 8. „Długotrwały pokój wiedzie zazwyczaj do panowania samego tylko ducha handlu, a wraz z nim do panowania niskiej chciwości, tchórzostwa i zniewieściałości oraz do upodlenia się sposobu myślenia narodu” – stwierdził, na długo przed pojawieniem się współczesnych społeczeństw dobrobytu, Immanuel Kant w „Krytyce władzy sądzenia”. Przekonanie, że wywołana bezpieczną egzystencją „przemiana ludzi w zwierzęta pociągowe jest jeszcze gorsza” od wynikającego z ciągłej wojny bestialskiego zdziczenia było wśród oświeceniowych myślicieli dość częste. Jedno pokolenie przed Kantem szkocki filozof Henry Home twierdził, bez cienia Swiftowskiej ironii, że dla prawidłowego rozwoju ludzkości wojny muszą przeplatać się z okresami pokoju. Jeśli zajrzeć głębiej w dusze polskich liderów opinii, okaże się, że wielu z nich myśli tak jeszcze dziś – z tą różnicą, że konflikt międzypaństwowy ustąpił miejsca wewnętrznemu. Krwi lać może się mniej, ale tym większy powinien być radykalizm zmiany.
  Upodobanie do buntu jest silnie zakorzenione w polskiej kulturze i myśli politycznej. Zaraz przed nastaniem epoki tworzenia się nowoczesnych nacjonalizmów z własnej głupoty i lenistwa pozbawiliśmy się suwerennej państwowości, przez co typowe dla XIX w. wzmożone patriotyczne uczucia związały się z oporem wobec władzy (rosyjskiej, pruskiej, austriackiej), a nie z jej apoteozą. Co więcej, o ile w katolickich krajach Zachodu bunt wiązał się z religijną transgresją – władcy panowali przecież z „bożej łaski” – o tyle pomiędzy Wartą a Dnieprem rebelia mogła ujść za akt obrony prawdziwej wiary przed zakusami prawosławnego cara i luterańskiego króla pruskiego. Poza tym skupienie się na narodowym aspekcie buntu sprawiło, że polscy działacze i myśliciele polityczni o wiele mniejszą wagę przywiązywali do czynników ideologicznych i klasowych. Mimo oczywistej naiwności rozpowszechniło się więc przekonanie, że odrodzona Rzeczpospolita będzie społeczeństwem bez wewnętrznych konfliktów, zaskakująco podobnym do politycznych utopii, które zasiedlały europejskie imaginarium od czasów renesansu. Lewica – zdając sobie sprawę, że ideowa zgoda musiałaby dokonać się na warunkach konserwatystów – ze złudzeń tego rodzaju wyzwoliła się już w pierwszej połowie lat 20. zeszłego wieku, prawica natomiast wytrwała w nich kilkadziesiąt lat dłużej, ze skutkiem, który możemy na co dzień obserwować w „patriotycznej” prasie: skoro realnie istniejąca Polska nie spełnia prawicowych oczekiwań (bo ciągle zdarzają się w niej ateiści, złodzieje i ludzie podważający syjamistyczno-martyrologiczny czy inny leüäcy w interesie rzädzäcych kanon nauczania historii) znaczy to, że ciągle nie jest wolna. Do ostatecznego wyzwolenia potrzeba zaś kolejnej – ostatniej już i ostatecznej – „odnowy ducha tej ziemi-Słowiańskiej ziemi”, „pogańskiej krucjaty”, a przynajmniej wielkiego narodowego przebudzenia, które zmiecie istniejący system.

  Polubienie

 9. To że zachód obecnie zdycha nie znaczy że Rosja jest dobra.
  Rosja(w sensie Rosji a nie Rusi) to państwo od początku budowane na mongolskich wzorcach. Zamordyzm w czystej postaci gdzie jednostka jest niczym. Koncepcja polityczna gdzie władza jest tożsama z własnością: wszystko, łącznie z mieszkańcami należy do władcy/aparatu państwowego. Gdzie nikt nie ma żadnych praw tylko mniejsze lub większe przywileje które mogą być w każdej chwili anulowane. Jednym słowem dzicz. Nie ważne czy carska, bolszewicka, czy putinowska – podstawy te same.
  Tak więc im Rosja dalej tym dla nas lepiej. Panslawizm to bajania i do tego niebezpieczne bo mające zapewnić dominacje rosyjskiego Gosudarstwa nad narodami słowiańskimi.

  redar:

  Nigdy nie byłem wyznawcą panslamizmu. Mnie interesuje sojusz równorzędnych i równprawnych słowiańskich krajów, państw, wspólnot. A nie dyktatura jednego z nich.
  Co do Rosji – ciut przesadzasz… Wielu dopatruje się tam „mongolskich” wzorców. A zamordyzm watykański czym był? Też „mongolski”? A absolutyzm żydochrześcijańskich monarchii euro-Judei – też „mongolski”?
  Nie znasz duszy prostego Rosjanina…
  A tacy są. Zapewniam.
  Ponadto Rosja to obecnie jedyna realna potęga militarno-atomowa, która ma przewagę w ilości głowic nad żydo-NATO. O tym pamiętajmy.
  opolczyk

  Polubienie

  • „Goje rodzą się tylko po to, by nam służyć. Bez tego nie mieliby po co istnieć na tym świecie. Po co goje są tak naprawdę potrzebni? Będą pracować, będą orać, będą zbierać plony. My zaś będziemy tylko siedzieć i jeść jak panowie – powiedział Josef.”
   http://pl.delfi.lt/aktualia/swiat/rabin-goj-to-taki-sam-sluga-jak-osiol.d?id=60986779

   Na podstawie czego tak powiedział żydowski szowinista, rasista rabin Josef?
   I w tym miejscu żydo-chrześcijanie rykną – na podstawie Talmudu! W ich przekonaniu Talmud uczty żydów takich rzeczy.
   Ale – na podstawie czego Talmud uczy takich rzeczy?

   Na podstawie żydo-bibli. Także tej żydo-chrześcijańskiej.

   Słowa rasisty szowinisty rabina Jozefa

   „Będą pracować, będą orać, będą zbierać plony. My zaś będziemy tylko siedzieć i jeść jak panowie”

   wywodzą się z żydowskiej biblii ( i żydo-chrześcijańskiego tzw. „starego testamentu”):

   “I stawią się obcy, aby paść wasze owce, a cudzodziemcy będą waszymi oraczami i winiarzami, a Wy będziecie nazwani kapłanami Pana, sługami naszego Boga mianować was będą ; zużyjecie bogactwa narodów i w ich sławę odziewać się będziecie.”
   Izajasza 61, 5-6

   “Tak mówi Pan Bóg: “Oto skinę ręką na pogan i między ludami podniosę mój sztandar. I odniosą twych synów na rękach, a córki twoje na barkach przyniosą. I będą królowie twymi żywicielami, a księżniczki ich twoimi mamkami. Twarzą do ziemi pokłon ci będą oddawać i lizać będą kurz z twoich nóg.“

   Izajasza 49, 22-23

   “Przyjdą do Ciebie i będą twoimi; chodzić będą za tobą w kajdanach; na twarz przed tobą będą padać i mówić do ciebie błagalnie.”

   Izajasza 45, 14

   Polubienie

 10. Kiedy dostałam wiadomość z Niemiec o „edukacji seksualnej” w przedszkolu w pierwszej chwili nie uwierzyłam, więc nie opublikowałam tego w blogu. Ale teraz już widzę, co się dzieje.
  http://www.fakt.pl/Niemcy-ucza-seksu-5-latki,artykuly,209093,1.html
  Dzieci już nie należą do swoich rodziców. Teraz dzieci są „upaństwowione”. Rodzice nie mają prawa decydować o ich wychowaniu i zdrowiu, bo nie są fachowcami w tych dziedzinach. Niedano prasa dopniosła, że rodzice, którzy chcąc uchronić swoje dzieci przed szczepieniami wyjechali z nimi bodajże do Australii, a władze w USA uznały to za… KIDNAPING! Rodzice są poszukiwani listem gończym.

  Wrzuciłam tę twoją notkę na Facebooka.

  Polubienie

  • Mario:

   Ci zbrodniarze zachowują coraz mniej pozorów i coraz bardziej pokazują ich bandyckie oblicze. Je często piszę, że chcą nas całkowicie wywłaszczyć i pozbawić naszych praw. A więc i naszych praw do własnych dzieci. Będziemy ludzkimi robotami do „produkcji” dzieci. Ale o ich losie, „wychowaniu” i „edukacji” decydować będzie banksterska sitwa spod znaku gwiazdy Dawida.

   Polubienie

 11. To jest trzecia próba podbicia świata. Dwie poprzednie zakończyły się klęską militarną, ale ideologia jest wciąż żywa. Prawdę mówiąc nie wierzę, że tym razem im się uda. Wprawdzie wiele się nauczyli o praniu mózgów gojów, uzbroili się jak kosmiczni przybysze z przyszłości, przejęli media i edukację, ale podbój całego świata to jednak trochę za dużo. Świat spłynie krwią, ale imperium zła nie powstanie. A jeśli powstanie, to wkrótce runie. Ja już przestałam wierzyć w globalne przebudzenie ludzkości, ale tym razem chyba coś powinno się zmienić. Chyba, że ta planeta na wieki ma pozostać takim rezerwatem bezmózgich lemingów… Pytanie tylko CO MY TU ROBIMY?

  Polubienie

  • Mario, poprzednie próby to były przymiarki a nie ostateczny podbój. Przy czym żydo-bolszewizm wymknął się im nawet spod kontroli i stał się przeciwnikiem banksterów. Oni kontrolują media i „eduakację” ale też finanse, gospodarkę i politykę. Prezydęci, premieży to ich płatne marionetki.
   Globalne przebudzenie nastąpić może, ale po globalnej katastrofie. Inaczej bydełko nie zrozumie, że pieniądze, PKB, gospodarka, duża fura – to nie wszystko.
   Mam wrażenie że szwankuje im cokolwiek synchronizacja. W momencie totalnego załamania zbankrutowanych gospodarek żydo-zachodu powinni mieć militarnie i politycznie podbity cały świat. A do tego ciągle jest jeszcze daleko. Wciąż są wolne od dominacji banksterów „wyspy”. I z nich może wyjść po załamaniu gospodarki żydo-kapitalizmu wsparcie dla zbuntowanych milionów ludzi w podbit<ych barakach.
   Do buntów dojdzie. Jest b. prawdopodobne, że gdy gospodarka żydo-zachodu załamie się to we wszystkich krajach równocześnie na ulicę wyjdą miliony. Będzie to jak Budapeszt 1956. Będą płonąć parlamenty i banki. A banksterów i marionetki polityczne będą ludzie wieszać na latarniach.

   Pytasz – CO MY TU ROBIMY?
   Już wielokrotnie rozmawialiśmy o tym u Ciebie. Ja myślę, że odrabiamy/odwalamy naszą karmę…
   Postanowiłem sobie następną inkarnację zrobić "urlopową". Albo wrócę o 1500 lat na naszych ziemiach. Albo po roku 3000. Ewentualnie wybiorę podobny ośrodek szkolenia w naszej galaktyce, ale bez pejsatych, bez żydo-chrześcijaństwa i bez żydo-kapitalizmu. Bo tego mam na kilka inkarnacji powyżej dziurek w nosie.

   Polubienie

 12. „(CIA to prywatna tajna służba banksterów i coś w rodzaju zamorskiej delegatury Mossadu).”

  w bardzo dużym skrócie można tak powiedzieć, ale nie należy zapominać o Watykanie i jezuitach i Zakonie Maltańskim – większość dyrektorów CIA i FBI to byli rycerze maltańscy.
  To dość „sprytne” przekierowywać uwagę obserwatorów na Mossad w przypadku działań CIA, ale to nie tam jest władza – Mossad jest tylko pośrednikiem rozkazów. Prawdziwy łańcuch decyzyjny zaczyna się od generała jezuitów, zwanego również czarnym papieżem.

  „W roku 1491 urodził się w baskijskiej prowincji Guipuzcoa (Hiszpania) San Ignacio De Loyola. Jego rodzice byli Marrano i w momencie jego narodzin byli rodziną bardzo zamożną. W latach swej młodości wstąpił w szeregi żydowskiego Zakonu Illuminati (Allumbrados – z tego powodu był pózniej dwukrotnie więziony przez Inkwizycję – przyp. tłum).
  W roku 1539 przeniósł się do Rzymu gdzie założył Towarzystwo Jezusowe, mające stać się pózniej najbardziej nikczemnym, brutalnym i prześladowczym stowarzyszeniem w historii Kościoła katolickiego.”

  W dniu obecnych generał jezuitów kieruje wszystkimi organizacjami, które uznajemy za tajne lub mniej tajne poczynając od Illuminati, masonerię, militarny zakon Malty(dyrektorzy CIA i FBI stąd się rekrutują), Klub Rzymski, Opus Dei, tzw ruch New Age, B’nai B’rith, i paru jeszcze nie wymieniłam

  ot taki komentarz do lepszego zrozumienia ogólnikowego hasła „globalna sitwa”

  pytanie na marginesie, czy obecny papa i generał jezuitów to ta sama osoba, bo jeśli tak, to właśnie mamy zapowiadanego apokaliptycznie czarnego papieża…

  Polubienie

  • Arete:

   Banksterom na niczym tak nie zależy, jak na rzucaniu fałszywych tropów. Oni chcą mieć spokój. I cieszą się, gdy ludzie widzą centra władzy gdziekolwiek indziej. I stąd wzmacniają dezinformacje, że np. światem rządzą iluminaci/masoni czy Watykan i jezuici (czy ew. maltańczycy). Ale to są celowo fabrykowane dezinformacje.

   Współczesnym światem rządzi pieniądz i ten kto go drukuje i kontroluje. A to robią banksterzy. Oni mają finanse, giełdy i gospodarkę pod całkowitą kontrolą. Iluminaci byli zawsze ich chłopcami na posyłki, finansowanymi zresztą przez globalną sitwą. Weishaupta wypromował Rothschild podczas spotkania u niego we Frakfurcie w 1773 roku. 3 lata później Weishaupt założył bawarskich iluminatów – ale cały czas podlegał pod Rothschilda.

   Watykan natomiast to już tylko zdychający relikt przeszłości. Realnej władzy politycznej nie ma. Nie może np. ogłosić militarnej krucjaty aby zdobyć panowanie nad jego żydłacką „ziemię świątą”. I nie może narzucić politykom ścigania pogan i heretyków i ich palenia – jak dawniej bywało. A i jezuici po tym, jak ich w XVIII w. wywalano z wielu krajów na zbity pysk nie mają żadnych realnych wpływów. Obecni „władcy” u nich się nie spowiadają, a doradców (nadzorców) mają z grupy Bilderberga czy Komisji Trójstronnej – a nie watykańskich szpicli.
   Jeśli szefowie CIA czy FBI bywali „rycerzami maltańskimi” to celowo, dla zmyły – aby ludzie podejrzewali Watykan o zakulisową władzę. Co jest korzystne dla banksterów. Nie zapominaj, jak świetnie, od wieków żydzi potrafią się konspirować i udawać Goim czy nawet katolików.
   Watykan tylko z jednego powodu nadal jest niebezpieczny. Ta żydłacka instytucja nadal sprawuje „rząd dusz” nad milionami odmóżdżonych owieczek. Ale to już wszystko.

   Potęgę Watykanu osłabiła reformacja, a złamały żydo-kapitalizm, oświecenie, laicyzacja, likwidacja państwa kościelnego i rozbicie wewnętrzene. Dzisiaj watykańczycy sami porozbijani są na frakcje. Jedni chcą go reformować (likwidacja celibatu, kobiety na księży) a inni chcą powrotu do ideologii sprzed Vaticanum 2. A jeszcze inni nie chcą żadnych zmian. I wszyscy nawzajem się zwalczają.

   Tak więc obawiam się, że dałeś/dałaś zwieść się pozorom i zakulisowej władzy szukasz nie tam gdzie ona rzeczywiście jest umiejscowiona. Globalizmem – NWO – rządzą banksterzy, a papieże od kilkudziesięciu lat to ich parobki. Wojtyła był kolesiem Brzezińskiego – a ten był podkomendnym Rockefellera. I obaj – Brzeziński i Wojtyła realizowali politykę korzystną na ówczesnym etapie dla banksterów. Na „polskim” odcinku było to stworzenie Solidarności, wyrwanie Polski z bloku wschodniego i oddanie jej w łapska koczowników – pobratymców Brzezińskiego.

   Polubienie

   • nie papież, a czarny papież, to dwie zupełnie inne instytucje
    Watykan jako siła polityczna jak najbardziej jest skończony, ale należy też sobie wyjaśnić jedną rzecz, że Watykan = żydostwo, banksterzy są jedni i ci sami i tu i tu. Więc bez sensu jest odbijanie piłeczki, że to nie Watykan, jak to jest Watykan, ale jako część większej organizacji.
    A światem nie rządzi pieniądz, bo pieniądz to narzędzie, światem rządzą dewianci ogarnięci szałem totalitarnej władzy, i właśnie o to chodzi, że nie robią tego dla pieniędzy, tylko dla całkowitej władzy nad Ziemią…

    więc powyższą kwestię napisałam po to, by właśnie w tej zagmatwanej pajęczynie władzy postawić kilka znaków „=” dla lepszego rozjaśnienia sytuacji „who is who”

    Banksterzy to też narzędzia. Nawet nazwisko Rothschild – Rut child (dziecko Rut; dziecko wdowy) – czyli potomkowie rodu Dawida powstało jako narzędzie – to bardziej sygnifikant niż nazwisko. Jedno z owych dzieciąt Rut przysponsorowało powstających Iluminatów Bawarskich i jednocześnie ruch sabataistów wśród Żydów. (nie wypominając im sponsorowania „paru” rewolucji i wojen)

    Więc i komisja trójstronna i bilderbergi, i watykan i mossad i cia i fbi, to wszystko narzędzia dewiantów jeszcze bardziej zakulisowych.
    Czarny papież to jeden ze strzałów obstawianych przeze mnie, właśnie dlatego, że wszystkim się zdaje, że Watykan jest skończony. Ale to nie jest tylko sam czarny papież jeśli już i rzecz jasna nie ma zbyt przygniatającej liczby dowodów, żeby bronić takiej tezy.

    Polubienie

    • Dodawanie komentarzy na Twojej stronie jest bardzo utrudnione więc zapytam Cię tutaj 🙂

     Znalazłem coś takiego

     Głęboka medytacja czakr z wykorzystaniem frekwensji solffeggio: od korzenia (396hz) do korony (963hz)
     ZALECA SIĘ UŻYCIE SŁUCHAWEK STEREOFONICZNYCH

     czakra korzenia , LAM (396hz)
     czakra sakralna . MAM (417hz)
     splot słoneczny, RAM, (528hz)
     czakra serca, YAM, (639HZ)
     czakra gardła, HAM, (741HZ)
     trzecie oko, OHM, (852HZ)
     czakra korony, CISZA, (963HZ)

     Skąd wiadomo że właśnie taka częstotliwość odpowiada danej czakrze?
     Mogę prosić źródła?
     Co na ten temat mówią jogini i lamowie?
     Daleko w przeszłość sięga tradycja pracy z czakrami
     a gdzie/kiedy pojawia się pierwsza wzmianka o konkretnej częstotliwości?

     Polubienie

     • nie utrudnione, tylko inny system komentarzowy

      ja nie badałam dokładnie solfeggio, a cała historia powstania jest opisana w artykule (którego też notabene nie jestem autorem) – twórcą metody jest Leonard Horowitz, i Joseph Puleo – metoda została opracowana w 1999 i oczywiście, że jest duuużo młodsza niż pierwsze wzmianki o czakrach

      to nad czym osobiście pracowałam to wykorzystywanie tych częstotliwości w programach do rezonansowej generacji fal mózgowych, a jedynym narzędziem pomiarowym w takich sytuacjach jest percepcja wewnętrzna (jeśli nie ma się całego laboratorium z EEG, MR i różnymi elektrodami, które można podłączać do ciała badanego)
      aczkolwiek nie mam jeszcze jakichś bardzo szerokich badań na ten temat
      to co natomiast zauważyłam,to to, że sylaby nasiennie z tybetańskiego Bon działają o wiele silniej przy pracy z konkretnymi centrami niż częstotliwości solfeżowe

      Polubienie

     • Czyli jest to ich autorski wynalazek który nie był konsultowany z mistrzami tak?

      „sylaby nasienne z tybetańskiego Bon działają o wiele silniej przy pracy z konkretnymi centrami niż częstotliwości solfeżowe”

      No właśnie 🙂 czy jakiś bonpo wypowiadał się gdziekolwiek
      na temat tego jaką częstotliwość należy dobrać
      do której czakry/sylaby?

      Próbuję to ustalić od jakiegoś czasu.
      Napisałem do kilku osób i nie uzyskałem żadnej odpowiedzi.

      Polubienie

    • Arete:

     Stwierdzenie „pieniądz rządzi światem” jest naturalnie uproszczeniem. Rządzą nim władcy pieniądza, banksterzy.

     http://www.pieniadz.republika.pl/artykuly/08_artykul4.pdf

     A nie „czarny papież”, generał jezuitów, który przy banksterach jest żebrakiem-gołodupcem.

     Watykan to narzędzie banksterów a jezuici to narzędzie papiestwa. Nigdy jezuici nie posiadali władzy im przypisywanej. Owszem, wywierali przemożny wpływ na monarchów, czy na oświatę jeszcze w XVIII w – ale zawsze wypełniali prikazy żydłackiej watykańskiej hierarchii. Nigdy nie stali ponad nią.

     Nazwisko Rothschild pochodzi od „domu pod czerwoną tarczą” (czerwona – rot, tarcza – schild) w żydowskiej dzielnicy Frankfurtu.

     W XIX wieku :

     „Benjamin Disraeli (1804-1881), premier Wielkiej Brytanii w roku 1868 i ponownie w latach 1774-1880, pobożny i praktykujący Żyd napisał o Rothschildach: „Oni zdominowali światowe rynki pieniężne, można by rzec, że w istocie nadzorują wszelkie interesy. Rothschildowie wykorzystują całą sumę wpływów podatkowych w południowych Włoszech jako kapitał hipoteczny. Królowie i ministrowie ze wszystkich krajów Europy postępują tak, jak dyktują im Rothschildowie”

     A sam Rothschild chełpił się:

     Nie dbam o to jaka marionetka jest umieszczana na tronie królewskim by panować nad tym wielkim imperium, nad którym nigdy nie zachodzi słońce. Ten, kto kontroluje podaż pieniądza w Imperium Brytyjskim, ten kontroluje Imperium Brytyjskie. A tym człowiekiem jestem ja”.

     http://dylewski.com.pl/menu-boczne/iluzja-pieniadza/osobliwosc-zydowska-czesc-2/

     Pisanie o „czarnym papieżu” wywołuje skojarzenia z Watykanem. Zresztą uzasadnione, skoro uważasz że czarny papież to generał jezuitów i że on rządzi światem. A to w moim przekonaniu jest ewidentną nieprawdą.

     NWO to banksterska sitwa, władcy pieniądza, a nie jezuci i czarni, zieloni czy tęczowi papieże.

     Polubienie

  • odpowiedź jest oczywiście jedna – NIE
   żaden z mistrzów Wschodu (ani bonpo, ani żaden jogin) nie słyszałam, ani nie spotkałam się żeby w jakikolwiek sposób wypowiadali się na temat częstotliwości solfeżowych

   ale z drugiej strony, sylaby nasienne intonuje się właśnie z określoną tonacją dźwięku
   ja szczególnie pracuję z 5 wojowniczymi sylabami i na nich mam największe efekty

   ale też z trzeciej strony, każdej czakrze przypisany jest określony dźwięk – stworzyłam w ubiegłym roku dość obszerne kompendium online, gdzie jest to opisane przy każdej z czakr
   http://instytutarete.pl/poczytaj/duch/czakry.html
   i rzeczywiście każde z centr koresponduje pięknie z dźwiękami o określonej tonacji – śpiewając wprost dźwięki na wysokości czakr, pięknie się otwierają i oczyszczają i trzeba być bardzo mocno poblokowanym, żeby tego nie czuć, tak silnie to działa

   wracając do określonych częstotliwości w muzyce w ogóle, historia pamięta, jak dziecko Rut (Rothschild) opłaciło zmianę tonacji strojenia instrumentów i to co kiedyś było C-dur, obecnie to już jest zupełnie inny C-dur na zupełnie innej częstotliwości
   muzyka od tamtej pory wpływa na nas zupełnie inaczej

   Polubienie

  • nie uważam, że rządzi światem, tylko obstawiam, że jest jednym „z”
   ale co do jednego można mieć pewność – jest takim samym Żydem jak dzieci Rut i mimo, że „Pisanie o “czarnym papieżu” wywołuje skojarzenia z Watykanem”, to powinno wywoływać dalsze skojarzenia, że Watykan jest takim samym i TYM SAMYM żydostwem co reszta globalnej sitwy, o której napisałeś naprawdę dobry artykuł

   Polubienie

 13. 5 Wojowniczych Sylab mam na półce :>
  Jeszcze nie praktykuję bo nie mam filozoficznych/teoretycznych podstaw.
  Jestem za bardzo…dżniana jogiczny 😀

  Mam właściwie wszystkie książki Tenzina i trochę jestem szczerze mówiąc rozczarowany.
  Np w ostatniej książce Przebudzanie świętego ciała
  opisane są trzy główne kanały ale nie wspomina o tym że u kobiet kanały są odwrotnie ustawione,a poza tym nie wiem w jaki sposób one zakręcają pod czaszką,nie ma żadnego rysunku z profilem.

  Nie ma też objaśnienia gdzie znajduje się centrum danej czakry.
  Przecież chyba nie na powierzchni skóry prawda?

  Centrum czakry to miejsce z którego wypromieniowuje?
  Czy raczej do którego zasysa energię?
  Jeśli tak to czakra pierwsza i druga mają wspólne centrum?
  Tak samo korona i trzecie oko.

  Polubienie

  • Mezamir, a może przejdziemy na priva, bo tu pójdzie zaraz w epistoły nie na temat globalnej sitwy. Myślę, że na parę pytań jestem Ci w stanie udzielić odpowiedzi. arete33.małpa.gmail

   Polubienie

 14. Wczoraj w nocy coś tu pisałam, ale chyba musiało to być coś głupiego, bo mi w czasie pisania przeglądarka „znikła”.

  Znam teorie, że wszystkim rządzi Watykan, ale mi to nie pasuje do tego, co widzę. Jak dla mnie Watykan to instytucja żydo-chrześcijańska, a więc jest to twór żydów. Stworzyli go, bo im to było potrzebne w tamtym czasie. Przez jakiś czas było to dla nich użyteczne, ale już przestało być, więc to rozwalają. Przy okazji będą mieli dużo uciechy, bo wierni będą walczyć do ostatniej kropli krwi w obronie tej instytucji, nie chcąc widzieć, że ona ich uciska i wyciska jak cytrynę. Owce tak już mają, że bronią rzeźnika przed tym, kto próbuje je uratować z rąk tego oprawcy.

  Od czasu, kiedy poznałam starannie ukrywane zapisy protokołów Procesów Norymberskich zaczyna mi się to wszystko układać w logiczną całość. Tu wcale nie chodzi o pieniądze, bo banksterzy mają drukarnie i prawo emisji pieniądza, więc mogą sobie nadrukować całe hałdy tych papierków. Z tego powodu dziś pieniądz ma wartość papieru, na którym jest wydrukowany.

  Tu chodzi o przejęcie planety na własność. Ludzie już nie są potrzebni. Roboty produkują praktycznie wszystko, rolnictwo zostało zautomatyzowane, automaty sprzedają i udzielają informacji, nawet zapowiadają pociągi na dworcach. Ludzie będą potrzebni tylko do tych prac, których roboty nie są w stanie wykonać i do obsłużenia wąskiej garstki samozwańczych „elit”. Wyobraźcie sobie, jaką mają wizję życia: planeta porośnięta dziką dżunglą i tylko w kilku, najpiękniejszych oazach ośrodki cywilizacji. Przemysł i rolnictwo działające gdzieś daleko i nie zanieczyszczające im powietrza ani wody. Czysto, cicho i odludnie. Niewielka garstka niewolników po lobotomii lub w pełni kontrolowanych cyborgów obsługuje pokornie i ze sztucznym uśmiechem jaśnie państwo, a po robocie wraca do getta żreć GMO z aspartamem i oglądać tańce z gwiazdami. Każdy z tych kolesi ma osobisty odrzutowiec, więc może przelecieć w dowolne miejsce na ziemi, żeby odwiedzić inną „elitarną” grupę, żyjącą w jakimś rajskim ośrodku.

  Dlatego mamy być wytruci. Nie wiem, po co robią te zadymy z likwidowaniem narodów, skoro narody i tak znikną, wraz z ludzkością. Nie wiem też, po co trują ludzi lekami. Pierwszym (i najcelniejszym) obiektem ataku jest nasza płodność. Jeśli uda się ją zlikwidować, to nie będą musieli brudzić sobie rąk zabijając ludzi.

  Polubienie

 15. „Co znalazłem jeszcze ciekawego? Otóż wbrew łgarstwom “polskich” żydo-mediów to USA szkoliły w Gruzji zamachowca z Bostonu.”

  Panie opolczyku,
  Nie wiem ile jest prawdy w twierdzeniu Izwiestii, natomiast pewne jest że ani starszy ani młodszy z braci Carnajewów nie są odpowiedzialni za operację fałszywej flagi w Bostonie. Za zamachy w Bostonie odpowiada Blackwater i Bractwo.
  Są zdjęcia na których wyraźnie widać jak młodszy z braci oddala się z miejsca zamachu z plecakiem. Były dwie eksplozje i nie ma mowy możliwości by to jego plecak posłużył za pakunek z ładunkiem.
  Starszy został zamordowany po aresztowaniu. Jest film, na którym widać jak po obławie policjant odprowadza nagiego mężczyznę do radiowozu. W mężczyźnie rodzina rozpoznała starszego z braci.
  Bracia poza tym od dłuższego czasu byli inwigilowani przez służby i nie mieli prawa kiwnąć palcem bez ich zgody.

  Są w końcu zdjęcia na których widać że to nie plecaki Carnajewów, ale agentów Blackwater/CIA/MOSSADU/… zostały zdetonowane. Przed eksplozjami sfotografowano agenta, a właściwie agentów z charakterystycznymi plecakami. Po eksplozjach agenci uciekają bez plecaków z miejsca wybuchu. Plecak (to co z niego zostało) daje się zidentyfikować mimo wybuchu.
  Itd.

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,136038,title,Matka-zamachowcow-z-Bostonu-to-byl-spisek-wladze-zamordowaly-mojego-syna,wid,15527216,wiadomosc.html

  Po opublikowaniu tych słów z matki Carnajewów prawdziwi zamachowcy próbują zrobić terrorystkę.

  Myślę, że w całej sprawie zaintresuje Pana również postawa żydomasona Putina:

  http://polish.ruvr.ru/2013_04_25/Terroryzm-mozna-zwalczyc-uwaza-Putin/
  „Bostońska tragedia powinna popchnąć Rosję i Stany Zjednoczone do zespolenia wysiłków w walce z terroryzmem – oświadczył prezydent Rosji Władimir Putin, odpowiadając na pytania Rosjan podczas swojego corocznego wywiadu na żywo.

  „Apeluję, żeby tragedia ta popchnęła do wspólnego stawienia oporu wspólnym zagrożeniom”, z których najniebezpieczniejszy jest terroryzm – podkreślił Putin. „Jeśli będziemy jednością, to nie dopuścimy do takich ataków” – stwierdził on.

  „Rosja także pada ofiarą międzynarodowego terroryzmu” – oświadczył prezydent.”

  http://polish.ruvr.ru/2013_04_25/Wladimir-Putin-o-stosunkach-miedzy-Rosja-a-Zachodem/
  „Według prezydenta, obecnie sprawą o wiele ważniejszą jest nie wysuwanie wobec siebie zarzutów, lecz wspólne rozstrzyganie problemów, dotyczących każdego. Najnowsze wydarzenia w Bostonie i tak zwany „ślad czeczeński” w tym zamachu terrorystycznym jedynie potwierdzają słuszność tego.”

  http://polish.ruvr.ru/2013_04_25/Putin-o-ataku-terrorystycznym-w-Bostonie/ – ta wypowiedź niestety zniknęła

  http://polish.ruvr.ru/2013_04_29/Prezydenci-Rosji-i-USA-porozumieli-sie-w-sprawie-wspolpracy-sluzb-specjalnych/

  „Rozmowa telefoniczna odbyła się z inicjatywy strony amerykańskiej” – powiedział Uszakow. Jak poinformował, „omawiana była głównie problematyka aktywizacji współpracy na linii służb specjalnych w kontekście niedawnego ataku terrorystycznego w Bostonie”. Prezydenci „podkreślili ważność wspólnej pracy w kwestiach zapewnienia bezpieczeństwa na Olimpiadzie w Soczi w 2014 roku”.”

  Tak sobie myślę że psychopaci z USA ułożyli się z psychopatami z Rosji. I jedni i drudzy poszli na jakiś kompromis. My damy Wam wolną rękę w Czeczeni, a Wy nam odpuścicie Syrię? Tak naprawdę dla psychopatów u władzy najważniejszy jest front wewnętrzny.
  Putin tak jak jego brat w wierze Kwaśniewski nie wie i wiedzieć nie chce kto stoi za zamachami w Bostonie (i innymi podobnymi). Taka już ich rola w tym teatrzyku.

  Polubienie

 16. “NWO budowany będzie przeciw Rosji,na ruinach Rosji i poprzez Rosję” Zbigniew Brzeziński
  Ponad 60% armii “radzieckiej”to muzułmanie.

  Polubienie

 17. Arete:

  Watykan przez wieki sam zabiegał o władzę nad światem. „Jeden pasterz, jedna owczarnia„. Katolicyzm to przecież kosmopolityczna ideologia globalna. Ponadto niekiedy na siłę „nawracał” samych żydów. Przez wieki kolportując jahwizm dla nieobrzezanych i walcząc o władzę nad światem nie był krk wasalem gwiazdy Dawiada. A potem watykańczykom wybito kły, wydarto pazury i ich zwasalizowano. Wprawdzie w hierarchi są tam nadal Goim i nadal chcą katolickiego globalizmu, ale ich czas dobiegł końca. Pałeczkę podboju świata przejęli ich starsi bracia w wierze w plugawego Jahwe. Zaczęła się era banksterów spod znaku gwiazdy Dawiada.

  Astromaria:

  Był długi okres, gdy żydzi stracili bezpośredni wpływy na krk i podlegali okresowym represjom i naciskom na „nawrócenie” się. Watykan był nadal głosicielem żydowskiej ideologii „nowego narodu wybranego”, ale w wersji dla nieobrzezanych. Później „konwertyci” zaczęli dochodzić do głosu i w dużym stopniu zdominowali politykę Watykanu, który obecnie jest narzędziem w łapskach banksterów. Nadal ma ważne zadania – skłócanie ludzi, szczucie na islam, „obrona wiary” (bardzo plastycznie to opisałaś – „wierni będą walczyć do ostatniej kropli krwi w obronie tej instytucji, nie chcąc widzieć, że ona ich uciska i wyciska jak cytrynę. Owce tak już mają, że bronią rzeźnika przed tym, kto próbuje je uratować z rąk tego oprawcy”) – czyli zapędzanie Goim na fałszywe barykady. Choć los tej heretyckiej sekty judaizmu jest przesądzony. Na dłuższą metę gwiazda Dawida nie będzie tolerowała istnienie rzymskiej szubienicy.

  Pieniądze dla sitwy nie mają żadnej wartości. Dla nich są one narzędziem do wykupienia na własność wszystkiego co posiada realną „wartoć materialną” – złoto, ziemia, gospodarka, kamienice, lasy itp. Dokładnie tak jak napisałaś chcą na własność całą planetę. Ponadto pieniędzmi kupują usłużnych szabas-gojów i marionetki polityczne.

  Co do ludzi – oni nas nienawidzą i uważają za pasożyty, szkodniki (typowa projekcja psychologiczna). Tylko dlatego chcą zrobić depopulację. Z drugiej strony nie chcą nas wszystkich wyeliminować. Chcą mieć nas za służących, niewolników – aby się dowartościować. Jest różnica być obsługiwanym tylko i wyłącznie przez roboty i maszyny, a przez ludzkie bydło robocze. Jeśli niewolnik musi takiemu służyć – to on czuje swoją „wyższość” i „wybraństwo”. Dlatego pewną ilość Goim zostawią – aby mieć poczucie, że są „panami” planety i panują nad zniewolonymi Goim, którzy są ich własnością.

  w_babilonie_zdrada:

  Nawet, jeśli owi bracia nie są odpowiedzialni za te zamachy, nie zmienia to faktu, że przez USA byli szkoleni na zamachowców. Jedynie zrobiono z nich kozły ofiarne w miejsce Blackwatera.

  W postawie Putina nie widzę niczego rzeczywiście podejrzanego.
  Jego dyplomatyczną wypowiedź można interpretować dowolnie – np. że Rosja będzie przekonywała USA aby przestały szkolić terrorystów i robić operacje pod obcą flagą. I ma rację Putin – jeśli będą jednością, jeśli wyrwą się spod kurateli banksterów (w Rosji państwo przejmuje stopniowo kontrolę nad bankami) to nie dopuszczą do takich ataków.

  Putinowi zależy obecnie na tym, aby olimpiada w Rosji doszła do skutku i obyła się bez terrorystycznych operacji żydo-zachodu.

  Dokąd Putin blokuje atak na Syrię, zbroi Białoruś, krok po kroku upaństwawia ponownie ropę, gaz i system bankowy – dotąd nie widzę powodu abym miał brać udział w szczuciu na niego. Nie zamierzam być użytecznym idiotą w zgrai szczującej na Putina, a sterowanej przez banksterów. Nie będę ich kundlem ujadającym w stronę Kremla.

  Polubienie

 18. To wg. Pana jestem uzytecznym idiota szczujacym na Putina sterowanym przez banksterow?
  Dlaczego Putin skoro taki dobry nie powie wprost kto stoi za zamachami w Bostonie?
  Dlaczego miast tego przyłącza się do „wojny z terroryzmem”?

  I skad Pan wie ze Putinowi zalezy by olimpiada obyla sie bez zamachow organizowanych przez te czy inne sluzby specjalne? Ma Pan jakas goraca linie z Putinem?

  Ataki na Dubrowke i Bieslan to chyba za jego kadencji mialy miejsce.

  Albo co Pan powie o tym?
  http://www.chabadinfo.com/?url=article_en&id=24295
  “4. Lazar called Putin the most pro-Jewish leader in Russian history, referring to his deep admiration for Israel and the Mossad, his trip to a kibbutz, and his cooperation with the Jewish community. With the recent warming of ties between Israel and Russia under Putin, Lazar noted the increase in Russian reverse immigration from Israel, estimating 100,000 Jews had returned in the past four years. He cited Putin’s tolerance as a principal reason for the uptick. Regarding Medvedev, Lazar foresaw a continuation of Putin’s legacy, even finding Medvedev to be more naturally inclined as a compassionate leader. He warmly reminisced about Medvedev’s last trip to his synagogue in early 2008, just a few days before the presidential election, noting Medvedev’s authenticity as a person.

  http://www.chabad.org/news/article_cdo/aid/1119/404/1/jewish/Chanukah-Journal.htm
  „Prime Minister Putin recalled that as an official in St. Petersburg in 1991, it was he who signed the official documents giving permission for the first opening of a Jewish school in Russia in more than 70 years. Another official was technically to have signed the papers, but, as a Jew himself, he declined, stating that he did not wish people to think he was using his position to assist Jews. Mr. Putin said he willingly undertook the task and considered it to be a high point in his career.”

  Albo o tym?
  http://www.jpost.com/JewishWorld/JewishFeatures/Article.aspx?id=275226

  Putin jest banksterska marionetka.

  w_babilonie_zdrada:

  Gdy zaczynała się banksterska „rewolucja” w Libii równolegle do przedstawiania płk. Kaddafiego przez oficjalne żydo-media jako tyrana i zbrodniarza prześladującego opozycję i własny naród w internecie pojawiły się „wiarygodne” informacje o tym, że płk Kaddafi to agent Rotszyldów, a nawet, że ma matkę żydówkę. Chodziło w tej internetowej kampanii o zniechęcenie przeciwników żydo-NWO do popierania Kaddafiego. Ja nie dałem się na to nabrać i od samego początku operacji przeciwko Libii popierałem libijskiego pułkownika.
  Podobnie jest z Putinem. Od czasu gdy z Rosji zwiewać musiał żydowski oligarcha Bieriezowski na Putina trwa ciągła nagonka oficjalnych żydo-mediów żydo-zachodu, okresowo osiągająca poziom histerii. Z drugiej strony w internecie kolportowane są przez tzw. „prawdziwych Rosjan” (z pejsami do ziemi) różnych tekstów udowadniających, że Putin to żydowska marionetka. Cel tej kampanii jest identyczny jak w przypadku Kaddafiego. Ma ona zniechęcić przeciwników żydo-globalizmu do Putina.

  Na pytanie – „To wg. Pana jestem uzytecznym idiota szczujacym na Putina sterowanym przez banksterow?” – proszę odpowiedzieć sobie samemu.

  „Dlaczego Putin skoro taki dobry nie powie wprost kto stoi za zamachami w Bostonie?”

  Wystarczy, że rosyjska gazeta napisała o szkoleniu terrorystów przez USA w Gruzji.

  „Dlaczego miast tego przyłącza się do „wojny z terroryzmem”?”

  Ja też jestem zwolennikiem wojny z terroryzmem organizowanym przez Mossad, CIA, MI 6, Pentagon, NATO.
  Putin nie wymienił – kogo uważa za terrorystów – ale sama idea walki z nim jest słuszna.


  „I skad Pan wie ze Putinowi zalezy by olimpiada obyla sie bez zamachow organizowanych przez te czy inne sluzby specjalne? Ma Pan jakas goraca linie z Putinem?”

  A jeśli tak, to co?

  „Ataki na Dubrowke i Bieslan to chyba za jego kadencji mialy miejsce”.

  One były sterowane przez Brzezińskiego.

  W polityce są działania pozorne, pod publikę i działania rzeczywiste. I co z tego, że Putin zgadza się na reemigrację żydowskich wychodźców. W gruncie rzeczy, jeśli mają oni nadal obywatelstwo sowieckie czy rosyjskie, to trudno im zabronić powrotu.
  Natomiast działaniem rzeczywistym jest np. to, że Putin doprowadził do uznania wszelkich instytucji i organizacji pozarządowych, które są finansowane zza granicy za organzacje agenturalne opłacane przez obcych mocodawców. I dzięki temu rosyjskie służby mogą je legalnie infiltrować, rozpracowywać, a w razie konieczności delegalizować. Co wywołało kolejną wściekłą nagonkę na Putina w zachodnich żydo-mediach.
  opolczyk

  Polubienie

 19. Dlaczego Putin skoro taki dobry nie powie wprost kto stoi za zamachami w Bostonie?

  Pewnie dlatego że nie chce popełnić seryjnego samobójstwa.

  Polubienie

 20. Ci z pejsami do ziemi to też Rosjanie – obywatele FR. To że wyznają judaizm nie zmienia faktu że są Rosjanami.
  Celem tej nagonki jest prawdopodobnie uwiarygodnienie najbardziej pro-żydowskiego lidera w historii Rosji w oczach przeciętnego rosyjskiego obywatela.

  Jak to przyjaciel Putina powiedział:
  http://www.chabadinfo.com/?url=article_en&id=24295
  “4. Lazar called Putin the most pro-Jewish leader in Russian history, referring to his deep admiration for Israel and the Mossad, his trip to a kibbutz, and his cooperation with the Jewish community.”

  Strony na które się tu powołuję należą do najbardziej? wpływowej sekty żydowskiej na świecie – Chabad-Lubawicz.

  W przybocznej gwardii Putina żydo-masono-globalistów nigdy nie brakowało.
  http://polish.ruvr.ru/2008/01/16/505127.html – Ławrow
  http://polish.ruvr.ru/2013_02_23/Swiat-potrzebuje-skutecznego-globalnego-systemu-finansowego/ – Miedwiediew

  A co Kaddafiego to może gdyby nie finansował kampanii wyborczych takich żydomasońskich dwulicowych śmieci jak Sarkozy to dalej by żył. W podziękowaniu za wsparcie finansowe jakie Kaddafi udzielił Sarkozyemu, obdarowany wysłał francuskie myśliwce nad Libię.
  Niech Pan nie zapomina że przed bandyckimi nalotami NATO na Libię z Kaddafiego zrobiono przede wszystkim dyktatora, następnie mordercę i maniaka seksualnego.

  Dlaczego Rosja nie pomogła Kaddafiemu?

  opolczyk:
  „Na pytanie – “To wg. Pana jestem uzytecznym idiota szczujacym na Putina sterowanym przez banksterow?” – proszę odpowiedzieć sobie samemu.”

  Ale ja chcę to usłyszeć od Pana.

  opolczyk:
  „Wystarczy, że rosyjska gazeta napisała o szkoleniu terrorystów przez USA w Gruzji.”

  Nie wystarczy. Rosyjska gazeta lansuje wersję że ci dwaj stoją za tymi zamachami co jest oczywistym kłamstwem.

  opolczyk:
  „Putin nie wymienił – kogo uważa za terrorystów – ale sama idea walki z nim jest słuszna.”

  Ależ wymienił:
  http://polish.ruvr.ru/2013_04_25/Wladimir-Putin-o-stosunkach-miedzy-Rosja-a-Zachodem/
  “Według prezydenta, obecnie sprawą o wiele ważniejszą jest nie wysuwanie wobec siebie zarzutów, lecz wspólne rozstrzyganie problemów, dotyczących każdego. Najnowsze wydarzenia w Bostonie i tak zwany „ślad czeczeński” w tym zamachu terrorystycznym jedynie potwierdzają słuszność tego.”

  „Ślad czeczeński” podpada chyba pod global war on islamic terror czy też ściślej global war on islamic people.

  „“I skad Pan wie ze Putinowi zalezy by olimpiada obyla sie bez zamachow organizowanych przez te czy inne sluzby specjalne? Ma Pan jakas goraca linie z Putinem?”

  A jeśli tak, to co?”

  To powiedz mu Pan że Bozia patrzy.

  Brzeziński to stoi za Smoleńskiem a nie Dubrowką i Biesłanem. Dubrowka i Bieslan to najprawdopodobniej robota psychopatów z rosyjskich ss.
  Jakie ma Pan argumenty na poparcie swojej tezy o Brzezińskim?

  Polubienie

  • w_babilonie_zdrada:

   Przyjacielu…
   Jest tysiące stron, forów, portali i blogów, gdzie przyjmą ciebie z twoją propagandą z otwartymi rękami. Będą ciebie chwalić, „poklepywać po plecach”, uznawać za mądrego. A tyś przyczepił się do mnie i próbujesz mnie przekonywać do czegoś co jest oczywistą bzdurą. Powiem otwarcie – marnujesz czas.

   Obawiam się, że dyskusja z tobą to strata czasu. Przekonanego, ślepo w coś wierzącego nie przekona się, że się myli. Niemniej piszę poniższe nie tyle do ciebie co do czytelników mojego blogu.

   „Ci z pejsami do ziemi to też Rosjanie – obywatele FR. To że wyznają judaizm nie zmienia faktu że są Rosjanami.”

   Ci z pejsami do ziemi to pełniący obowiązki Rosjan Żydzi „rosyjscy”. Wyjątek stanowią Żydzi w pełni zintegrowani, którzy odrzucili tożsamość żydowską i dbają o dobro Rosji. Tych można nazywać Rosjanami.

   Cytowana przez ciebie z uporem maniaka wypowiedź Lazara to oczywista bzdura i kłamstwo.

   Zapoznaj się z tekstem Tymińskiego, który opisuje bezprzykładne ograbienie Rosji w czasach żydowskiej marionetki Jelcyna:
   http://wirtualnapolonia.com/2013/01/08/stanislaw-tyminski-rosja-najwieksza-grabiez-xx-wieku/
   To za jego kadencji Rosja była prawdziwym El Dorado dla żydowskich szabrowników-oligarchów. A Lazar bredzi, że za Putina mają lepiej.
   Polecam też poniższy film. Długi – ale warto go obejrzeć i posłuchać.
   .

   .
   Widzisz – Putina wypromował żydowski szabrownik Bieriezowski (taki „rosyjski” Rockefeller) – w czasach wiecznie pijanego Jelcyna rzeczywisty dyktator w Rosji. Miał nadzieję, że Putin będzie posłuszną marionetką jak Jelcyn. Ale krótko później musiał Bieriezowski zwiewać z Rosji, bo inaczej wylądowałby w więzieniu.
   Jego miejsce jako naczelny szabrownik zajął inny żydowski oligarcha Chodorkowski. Miał coś z Soroza – założył żydowską fundację „Otwarta Rosja”. Propagował „amerykanizację” i fasadową demokrację a’la USA. Ostatecznie wylądował w kolonii karnej (gdzie pierwszy raz w życiu uczciwą pracą własnymi rękami musi sobie zarobić na michę żarcia).

   A ty ślepo wierzysz w brednie, że za Putina Żydzi mają w Rosji jak w raju.

   Aby zabierać głos w sprawie Rosji konieczna jest elementarna wiedza o o niej.
   Już w czasach Gorbaczowa Żydzi promujący siebie nawzajem zajmowali wiele kluczowych funkcji i stanowisk. Za Jelcyna całkowicie przejęli kontrolę nad polityką, gospodarką i mediami. W ciągu kilku lat doprowadzili gospodarkę Rosji do całkowitego upadku, a Rosję do stanu bankructwa. Wprawdzie sowiecka gospodarka była rachityczna, przestarzała i mało wydajna – ale była i funkcjonowała. Ludzie mieli pracę i zarabiali na chleb. W czasach Jelcyna żydowscy szabrownicy to wszystko zniszczyli. W budżecie nie było pieniędzy nawet na wypłaty dla wysokich oficerów armii rosyjskiej. Ludzie umierali z głodu, a w zimie zamarzali, bo nic nie funkcjonowało – poza rozgrabionymi za grosze gałęziami sprywatyzowanymi i nabijającymi kieszenie żydowskich szabrowników. Rosja została upokorzona, była bez gospodarki, nawet nie była w stanie poradzić sobie z małą Czeczenią (o tym później). Bo brakowało pieniędzy nawet na wojsko i uzbrojenie.

   I taką to, rozszabrowaną, bez przemysłu, głodną i prawie bezbronną Rosję przejął „w spadku” po żałosnym Jelcynie Putin.

   Największym jego problemem było to, że nie miał on władzy absolutnej, a poza garstką zaufanych współpracowników otaczali go wszędzie Żydzi usadowieni na wszystkich kluczowych stanowiskach w czasach Jelcyna. Do dzisiaj Putin z tym problemem się boryka, choć zdołał wypromować na wiele stanowisk Rosjan. Choć nadal Żydzi stanowią w Rosji niezwykle wpływowe lobby. I Putin nie może tego faktu ignorować.
   Ponadto Putin ma na głowie budowę gospodarki praktycznie od zera, powolne odzyskiwanie rozszabrowanego majątku narodowego, dozbrojenie i wzmocnienie armii – a wszystko to w sytuacji, gdy żydowska opozycja robi wszystko, aby go skompromiotować i doprowadzić do jego upadku.
   Nagonki na Putina zaczęły się już od chwili, gdy Bieriezowski musiał uciekać z Rosji. Nasiliły się one po aresztowaniu Chodorkowskiego. I z różnym nasileniem trwają do dzisiaj. Wobec wpływów żydowskich w Rosji Putin musi lawirować i często kokietuje pejsatych. Ale do właściwej jego oceny należy odróżniać działania propagandowe, pozorne, nie przynoszące Rosji szkody i działania rzeczywiste przynoszące Rosji korzyści.
   I w tym miejscu zapytam – ile straci Rosja na tym, że Putin pójdzie do synagogi spotkać się z pejsatymi. Nic! Rosja nie traci na tym nic.
   A przy okazji Putin pokazuje jego „otwartość” i jego „życzliwość” wobec koczowników.
   A ile zyskała Rosja na aresztowaniu Chodorkowskiego i upaństwowieniu jego Jukosu? Zyskała miliardy, systematycznie zasilające budżet państwa.
   I taka jest różnica między posunięciami rzeczywistymi (odzyskanie Jukosu dla skarbu państwa) a działaniami „pod publiczkę”, np odwiedzenie synagogi – na którym Rosja nie straciła nic. A przy okazji Putin ma argument – nie jest antysemitą i nie jest wrogiem Żydów.
   Przez ostatnie kilkanaście lat, mimo ogromnych trudności Putin zrobił b. dużo. Coraz więcej ważnych stanowisk zajmują Rosjanie. Rosja odbiła się od dna i gospodarka powoli się rozkręca. Wojsko zostało dofinansowane, a Rosja buduje nowoczesne samoloty i modernizuje marynarkę. Na arenie międzynarodowej jej rola znacznie wzrosła w porównaniu z Rosją epoki Jelcyna.
   Putin obecnie powoli odzyskuje to, co żydowscy szabrownicy nagrabili w czasach Jelcyna. Powoli odzyskuje też kontrolę nad systemem bankowym. Doprowadził również (ku wściekłości pejsatych) do uznania organizacji finansowanych z zagranicy za organizacje agenturalne.

   Podczas ostatnich wyborów parlamentarnych i prezydenckich miała miejsce w Rosji pełna mobilizacja żydowskiej opozycji. Zapowiadali nawet „białą” czy „zimową” rewolucję – ale Putina nie udało się im pokonać. O tym jakie znaczenie przywiązują banksterzy do żydowskiej antyputinowskiej opozycji może świadczyć fakt, że jeden z jej liderów, Żyd Kasparow był w ubiegłym roku na zlocie Bilderberga.

   Do pełnego obrazu dodajmy jeszcze urządzane na obrzeżach Rosji „kolorowe rewolucje”, próby zamachów stanu (Kazachstan) czy wojny (Czeczenia, Gruzja). A wszystko to jest robione po to, aby Rosję osłabić i odizolować.

   Sprawa Czeczenii i Brzezińskiego…

   U globalistów ten rejon to „działka” Brzezińskiego – „znawcy” Europy środkowej i Rosji. To Brzeziński koordynował i prowadził pomoc dla mudżahedinów w czasie inwazji ZSRR na Afganistan. Nawet osobiście spotykł się z Bin Ladenem, który był agentem CIA. Wspieranie islamistów czeczeńskich, dozbrajanie i finansowanie ich było logiczną kontynuacją jego identycznej wcześniejszej aktywności w Afganistanie.
   Czeczenia i cały Kaukaz nazywane są „miękkim podbrzuszem” Rosji. Tam przebiegała jedyna bezpośrednia granica między ZSRR a NATO. Ponadto to obszar tranzytu ropy i gazu rurociągami z Azerbejdżanu do Rosji i nad morze czarne. Dlatego globalistom tak zależało na tym, aby obok Gruzji zdobyć tam kolejne „przyczółki” osaczające Rosję.

   Dlaczego Rosja nie pomogła Kaddafiemu?

   Rosja miała i ma nadal wystarczająco dużo problemów na własnym podwórku i u własnych granic. Ponadto Kaddafi zerwał sojusznicze stosunki z Rosją w czasach Jelcyna, a za to często jeździł do Włoch, Francji, Niemiec, czy UK. Był bardziej „sojusznikiem” żydo-zachodu niż Rosji.
   Niemniej to Putin demaskował oczywiste kłamstwa żydo-propagandy. Zaprzeczał, jakoby Kaddafi bombardował własną ludność cywilną, ujawnił, że zbrodnnicze NATO używało zakazanych bomb kasetowych przeciwko ludności cywilnej, oraz to, że Amerykanie byli tuż obok, gdy żydowska agentura mordowała Kaddafiego.

   Powtarzam: “Na pytanie – “To wg. Pana jestem uzytecznym idiota szczujacym na Putina sterowanym przez banksterow?”proszę odpowiedzieć sobie samemu.

   I ponownie stwierdzam, że do jazgotu przeciwko prezydentowi Rosji, Władimirowi Putinowi nie przyłączam się. Dotąd, dokąd nie bierze on udziału w napadaniu u boku NATO, na rozkaz banksterów na kolejne zniewalane przez nich kraje.

   Dobrze, że przynajmniej dostrzega Pan udział Brzezińskiego w operacji pod obcą flagą w Smoleńsku.

   Zapewne wie Panu o co tam chodziło. Ja osobiście dostrzegam dużą analogię do motywów wywołania powstania styczniowego. Otóż jego organizatorzy wiedzieli, że powstanie nie ma najmniejszych szans. A jednak go chcieli. Dlaczego? Oddaję im głos:

   „Wywołując powstanie, do którego czynimy przygotowania, spełniamy ten obowiązek w przekonaniu, iż dla stłumienia naszego ruchu, Rossya nietylko kraj zniszczy, ale nawet będzie zmuszoną wylać rzekę krwi polskiej; – ta zaś rzeka, stanie się na długie lata przeszkodą do wszelkiego kompromisu z najezdcami naszego kraju;”

   http://myslnarodowa.wordpress.com/2013/01/12/powstanie-styczniowe-1863-chybiony-patriotyzm-spustoszenia-swiadomosci-narodowej-wspolczesnych-polakow/

   W operacji smoleńskiej chodziło o to samo – śmierć pasażerów Tupolewa ma na 50 lat na nowo zaognić i wzmocnić w łepetynach milionów kaczystów i rusofobów nienawiść do Rosji. O to dbają sekta smoleńska, sieroty po Kalksteinie, Macierewicz/Singer, rebe Rydzyk i im podobni.

   A wypowiedź Miedwiediewa o niczym nie świadczy. Gospodarka, handel są dzisiaj, czy się nam to podoba czy nie – globalne. Domaganie się skutecznego systemu finasowego w skali globalnej może oznaczać np. odebranie banksterom kontroli nad nim. Gdyż obecny system, banksterski jest „nieskuteczny”.

   Polubienie

 21. Gwiazda Dawida nie będzie tolerowała chrześcijańskiej szubienicy – fakt, dni tej wisielczej instytucji są policzone. Chrześcijaństwo zejdzie do podziemia i będzie jedynie małą sektą. Religię zastąpi „nauka” (usłużna wobec interesów polityki i korporacji). To już widać! Obecnie największym autorytetem jest uczony, a hasło „najnowsze badania naukowe wykazały” są świętą mantrą. Za sprzeciwianie się dyktaturze nauki można będzie wpaść w wielkie tarapaty. W imię nauki szczepi się dzieci toksycznymi szczepionkami, po których dzieciaki kończą na onkologii, a nierzadko w trumnie, ale ludzie nie mają odwagi się sprzeciwić, bo określenie kogoś mianem nieuka i zabobonnego ciemniaka działa jak dawna kościelna klątwa. W imię nauki wprowadza się „edukację” seksualną – przecież to wymyślili „uczeni”, a lud, jeśli się burzy, to dlatego, że jest ciemny i nie zna się na psychologii. W imię nauki można ludziom wmówić każdą bzdurę, taką jak globalne ocieplenie, leczenie raka rakotwórczymi chemią i naświetleniami, zakaz zażywania witamin czy jedzenia naturalnej żywności (która jest niedoskonała, ale na szczęście mamy naukowo opracowane modyfikacje genetyczne) czy konieczność odbierania dzieci tzw. „nieodpowiedzialnym” rodzicom – dla ich dobra rzecz jasna Ja już mam etykietkę „wroga rozumu”, bo sprzeciwiam się tym naukowym wynalazkom i opowiadam się za naturalnymi metodami dbania o zdrowie.

  Rozum może się okazać jeszcze gorszy, niż święta inkwizycja.

  Polubienie

  • Mario, oboje wiemy że współcześni, usłużni wobec banksterów „naókofcy” to nowa kasta „kapłanów”. Oficjalna wiedza to zbiór „niepodważalnych dogmatów” i naókowyh „prawd objawionych” – w większości tak samo wyssanych z palca jak żydo-biblia.
   Tak więc w czasach miłościwie nam panujących banksterów i poprawności politycznej zmieniło się jedynie to, że papieża zastąpili banksterzy, a kler „óczeni” z nadania okupantów świata.

   Rzeczywisty rozum (Twój, mój, nam podobnych) jest naszym sojusznikiem i naszą bronią. Ichni „rozum” – ten gorszy od inkwizycji – należy brać w cudzysłów. Dlatego że jest on anty-rozumem. Jest ignorancją i/lub ludobójczym oszustwem w „rozum” udrapowany.

   Polubienie

 22. A co do polityki: żyda i satanistę robią też z Achmanideżada. Nie popierajcie go owieczki, bo on też jest w spisku. I owieczki mówią beee beee beee…

  Polubienie

 23. Otrzymałem maila z nagłówkiem:

  „ALARM; ostrzeżenie o ataku nuklearnym

  Jim Stone: Czy brać ostrzeżenie poważnie?

  Should we take Pamela Rae Schuffert’s nuclear attack warning seriously?
  http://therebel.org/stone/625510-should-we-take-pamela-rae-schuffert-s-nuclear-attack-warning-seriously

  [..] Sprawdź czy twe miasto ma być celem ataku — idź do synagogi lokalnej w piątek wieczorem – sobotę. Jeśli będzie pusta, żydzi ewakuowali się i twe miasto może być celem ataku…

  […] To know if your city might be targeted for a nuclear attack, just check your local synagogue on Friday night and Saturday day. If no one is there, the place has been evacuated and your city could be targeted by one of these nukes. They are not going to stay around for the fun. So if you observe vacant synagogues in a particular city, SOUND THE ALARM AND GET OUT. You cannot just check a synagogue for cars on Friday night or Saturday, because Judaism forbids the operation of a motor vehicle on the Sabbath […]”

  Odpisałem:

  Trudno powiedzieć, czy ostrzeżenie to powinniśmy brać na poważne, czy też jest to kolejna fałszywka. Wymyślona z nudów, nadmiaru fantazji lub (najbardziej prawdopodobne) w ramach psychicznego terroru i wpędzania nas w psychozę strachu.

  Natomiast metodę sprawdzenia, czy moje miasto jest na celowniku uważam za genialnie prostą i po prostu genialną:


  idź do synagogi lokalnej w piątek wieczorem – sobotę. Jeśli będzie pusta, żydzi ewakuowali się i twe miasto może być celem ataku…

  Zaraz idę sprawdzić. Nadmienię jeszcze, że w mieście gdzie mieszkam nową synagogę utworzono w byłej siedzibie banku Badenii-Wirtembergii. Jak widać Jahwe i Mammon pasują do siebie. Wg niektórych Mammon jest to ten sam żydowski bóg co Jahwe, tylko inaczej nazywany.

  Polubienie

  • Ubój rytualny znów legalny? Rząd na to pozwolił…

   Nieoficjalna odpowiedź z kancelarii żondu:

   A miał nasz żont inne wyjście? Przecież to nie jest przyjemne latać do Telawiwu na dywanik. Albo kajać się przed najważniejszym ambasadorem. I jeszcze można popaść w niełaskę i dopadnie nas, biednych szabas-gojów seryjny samobójca.
   Wam – Goim – to łatwo krytykować. Ale jak się ma takich przełożonych jak my to często jest się między młotem a kowadłem.

   Polubienie

 24. Co myślicie o tym (wstęp to oczywistości, dalej robi się ciekawiej)?

  Atak nuklearny to nie drobna strzelanina, przed którą można się ukryć za rogiem. Niepójście do synagogi nie wystarczy. Nawet wyjazd z miasta może nie starczyć. Chyba, że oni są z innego materiału, odpornego na promieniowanie. Jeśli są genetycznie odmienni, to może im to nie szkodzi.

  Polubienie

  • Mario…

   Eh… Patrz co on bredzi…

   „Mojżesz Budda, Mahomet, Chrystus propagowali wiedzę i mądrości Wedyjskie.”

   To tępogłowy jahwista, żydłak-staroobrzędowiec. Wiele jego ocen jest słusznych. Ale to co bredzi m.in o żydłackiej dżumie i „antychryście” to farmazony i bzdury.

   To trochę jak „nasz” obłąkany Natanek. Słusznie dostrzega zło w Brukseli, ale chce ją egzorcyzmować i „nawrócić”. Zamiast zdelegalizować i razem z Watykanem i całym żydo-chrześcijaństwem odesłać nad Jordan.

   Polubienie

 25. Jeśli pominąć bredzenie o Nibiru (wygląda na to, że ciemne elity wierzą w tę brednię!!!) i ruso-centryzm to jest tam parę ciekawych idei. Zdaje się, że facet jest fizykiem. Na końcu podrzuca kilka całkiem sensownych pomysłów na nową cywilizację.

  Polubienie

  • Ja też mam kilka moich pomysłów.
   W skali światowej:
   – Likwidacja bandyckiego systemu bankowo-finansowego. Likwidacja giełd. Delegalizacja prywatnych banków. Odebranie bankserom wszystkich nagrabionych bogactw.
   – Likwidacja ponadnarodowych banksterskich instytucji (bank światowy, WHO, MFW, i im podobnych).
   – Delegalizacja globalistycznych gremiów (Bilderberg, Komisja Trójstronna, CFR. Klub Rzymski)
   – Delegalizacja NATO i Unii Jewropejskiej
   – Likwidacja kapitalizmu, konsumpcjonizmu, amerykanizmu. Rozbicie USA na małe kraje połączone z utworzeniek suwerennych państw Indian.
   – Delegalizacja judaizmu i tzw. pisma świętego. Delegalizacja żydo-chrześcijaństwa i żydo-islamu.

   W Polsce dodatkowo:
   Unieważnienie wszystkich aktów prawnych od 1989 roku, odebranie przez skarb państwa wszystkich rozszabrowanych w tzw. „prywatyzacji firm i przedsiębiorstw; delegalizacja agenturalnych partii realizujących obce interesy; utworzenie trybunałów ludowych do sądzenia zdrajców, renegatów i agentów obcych interesów bez względu na zajmowane stanowiska.

   A przede wszystkim odbudowa i otoczenie opieką naszej własnej, słowiańskiej, pogańskiej, przedżydowskiej tradycji i tożsamość Polaków!

   Jedynym pytaniem jest – jak to zrobić?

   Polubienie

 26. Izraelskie samoloty zaatakowały Syrię.
  http://www.sfora.pl/Izraelskie-samoloty-zaatakowaly-Syrie-To-byl-cel-nalotu-a55251
  http://www.bbc.co.uk/news/world-middle-east-22409380

  „Mogę jedynie powiedzieć, że Izrael jest zdeterminowany, żeby zapobiegać przekazywaniu broni chemicznej lub jakiejkolwiek innej przez reżim syryjski do terrorystów – powiedział rzecznik ambasady Izraela w Waszyngtonie.”

  Izrael sam jest państwem terrorystą. Ponadto Mossad szkoli terrorystów nasyłanych do różnych krajów – ostatnio głównie Syrii i Iranu. A innych koczownicy oskarżają o to co sami robią.

  „- Izraelscy agenci wywiadu podszywali się pod ludzi z CIA, aby rekrutować terrorystów do zamachów w Iranie – twierdzi magazyn „Foreign Policy”. Autor artykułu powołuje się na informacje od anonimowych źródeł w CIA i utajnione raporty z lat 2007-2008, kiedy Amerykanie odkryli działania Mossadu. Prezydent George W. Bush miał być „wściekły”, ale ostatecznie nie podjęto żadnych kroków.”
  http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/mossad-oszukal-cia-powinien-dzialac-z-nami-nie-przeciwko,197268.html

  Ciekawe, jaka byłaby reakcja żydo-mediów, gdyby to Syria zbombarowała izraelskie instalacje atomowe w Dimona.
  http://pl.wikipedia.org/wiki/Si%C5%82y_Obronne_Izraela#Bro.C5.84_atomowa

  Polubienie

 27. Lemingoza i odmóżdżenie narodu jest wprost niepojęte! No, nie powiem, że całego, ale większości. Wczoraj dyskutowałam ze znajomą na FB o Palestynie (było drastyczne zdjęcie) i nagle wtrąciła się jakaś istota, która wierzy, że to żydzi są ofiarą terroryzmu palestyńskiego. Próbowałyśmy ją oświecić, ale się nie dało. Wpadła w furię, nawyzywała nam od chorych z nienawiści antysemitek i mimo, że nadciągnęły wojska sprzymierzone (w postaci innych moich znajomych) z nowymi dowodami zbrodni izraelskich, dosłownie nic nie osiągnęliśmy. Nie mam pojęcia skąd bierze się to w ludziach. Zakładam, że nie była to tajna agentka Mossadu, ponieważ była totalną amatorką. Wiem, jak „dyskutują” zawodowcy z hasbary, bo miałam z nimi wiele razy do czynienia. Ona taka nie była. Dlatego liczyłam, że może coś jednak jej zaświta. Na końcu okazało się, że to „duchowa żydówka”, bo Biblia przecież objawiła się żydom, a więc bycie żydem to najwyższy zaszczyt. I z tym nas opuściła.

  Na całe szczęście w nieszczęściu ludzie myślący i poszukujący mają dziś zadanie łatwiejsze niż kiedykolwiek, bo wiedza leży dosłownie na wyciągnięcie ręki. Wiem, że Internet to również śmietnik, ale po paru latach poszukiwań człowiek zaczyna się uczyć odróżniania prawdy od kłamstw. Dlatego ci, którzy naprawdę chcą wiedzieć wiedzą więcej, niż mogli wiedzieć nasi rodzice czy dziadkowie (z Radia Wolna Europa i Głos Ameryki, buachacha). To sprawia, że budzi się we mnie nadzieja, że przebudzi się ta przysłowiowa setna małpa, która zmieni bieg dziejów.

  Globalna sitwa na razie wyszykowała nam koleją niespodziankę, w postaci zakazu wysiewania nasion, które nie zostaną gruntowanie przebadanie (za miliony euro) i zatwierdzone przez Bardzo Uczone Gremium. Na pewno takie nieprzebadane nasiona nas wytrują, więc to jest oczywiście dla naszego dobra.

  Polubienie

  • Odmóżdżenie ogromnej masy ludzi jest niestety faktem. U nas największą w tym „zasługę” ma właśnie kk i żydowska biblia – robiąca z ludzi duchowych żydów. Nawet wyznawcy poprawności politycznej są ofiarą tresury wyznawania jedynie słusznej prawdy objawionej. Mentalność mają taką samą a jedynie proroków i prawdy objawione inne. Najtrudniej jest dyskutować właśnie z takimi ślepo wierzącymi w cokolwiek. Hasbara nigdy nie idzie do końca w zaparte, aby się wobec faktów oczywistych nie zdemaskować jako hasbara. A zaślepiony nadal będzie bronił jego jedynie słusznej jedynej prawdy objawionej – do mózgownicy mu wtłoczonej.
   Ileż zła wyrządziła żydo-biblia. Patrz – owieczki nawet nie zastanawiają się – co oznacza „naród wybrany”. A oznacza to, że plugawy Jahwe rzekomo ze wszystkich swoich dzieci wybrał sobie jako ulubieńców tylko garstkę i pomagał jej okradać i mordować pozostałe swoje dzieci. Gdyby wielodzietny sąsiad wierzącej owieczki wybrał sobie z potomstwa jedno ulubione dziecko i pomagał mu okradać i zabijać rodzeństwo, owieczka uznałaby takiego ojca za zwyrodnialca i psychopatę. Jeśli to samo robi żydowski Jahwe – to już nie jest zwyrodnialcem a nieskończenie mądrym, dobrym i sprawiedliwym.

   I niestety ślepoty odmóżdżone – stado „baranów” (barany – przepraszam was za obrazę) – owieczki – mimo oczywistych bredni w żydo-biblii, mimo jej zbrodniczości i gloryfikacji rzezi i czystek etnicznych dokonywanych rzekomo z woli i przy pomocy ludobójczego Jahwe nadal uważają ją za „pismo święte” i „objawione słowo boże”. Choć nawet XI wieczny rabin Raszi przyznał – po co wymyślono „księgę stworzenia”:

   „Chodziło jednak o to, by “jeśliby powiedziały kiedy narody świata: “Rabusiami jesteście, którzy przywłaszczyli sobie ziemię należną innemu ludowi“, móc im odrzec: “Cała ziemia należy do Wiekuistego, który ją stworzył i dał, komu za stosowne uważał. Ze swej woli dał ją wam i ze swej woli odjął, dał zaś nam“.

   Podasz owieczce cytat: „Wytracisz więc wszystkie narody, które twój Bóg, Jahwe, wyda tobie. Nie będziesz znał litości nad nimi” to albo nie odpowie nic, albo powie, że bog – dawca życia ma prawo zabijać. A jak się zapytasz – ale czy można takiego nazwać „nieskończenie miłosiernym i sprawiedliwym” to powie że tak, bo ludzie miary do boga nie pasują. I że niezbadane są wyroki boskie. Taka owieczka będzie robiła wszystko, aby jej matrix utrzymać mimo wszelkich twoich argumentów. A dlaczego? Bo odrzucając go człowiek jest zmuszony myśleć samodzielnie. A to jest trudne i nieprzyjemne. Łatwiej jest iść za fałszywym kompasem – ale prosto, niż samemu błądzić. I jeszcze w mózgownicy owieczki huczy – uważaj na fałszywych proroków – którymi w oczach owieczek naturalnie jesteśmy my.

   Szczekaczkę RWE pamiętam. Byłem na niej „chowany”. Choć moja mądra żona powtarzała mi, że to tylko propaganda. Pamiętam, jaki byłem dumny, jak RWE i Głos Ameryki w 1982 roku (pod koniec stanu wojennego) poinformowały o moim numerze w Uhercach – gdzie wlazłem za kolegę na jedną dobę do obozu jako internowany. Zrobiliśmy na widzeniu klawiszy w konia, zamieniliśmy się marynarkami i miejscami przy stole i po widzeniu jako on poszedłem do pierdla. A on jako ja wyszedł z pierdla na jednodniowy nielegalny „urlop”.

   Co do banksterów – oni wszystko robią tylko i wyłącznie dla naszego dobra. Nawet wybicie 90 % populacji – zaplanowane i powoli wdrażane jest robione tylko i wyłącznie dla naszego dobra.

   Polubienie

 28. A propos dyskusji o Watykanie – znalazłam taką wiadomość (ze strony znanego oszołoma, hehe): http://www.proroctwa.com/Watykan_jest_wlascicielem_wiekszosci_ziemi_w_Izraelu.htm (najciekawsze na końcu).
  Facet jest oszołomem, ale czasem podaje cenne informacje. Ostatnio go olśniło i odkrył, że Jahwe (którego wielbił) jest demonem, a nie Bogiem i nawet przeprosił czytelników, że ich okłamywał. Jak tak alej pójdzie, to może nawet odkryje, że Biblia jest księgą zbrodni. I wtedy może faktycznie zostanie zbawiony 😉 (cokolwiek by to miało znaczyć).

  Polubienie

  • Watykan jest właścicielem większości ziem Izraela…
   A Izrael jest właścicielem Watykanu…
   Ilu kardynałów to kryptożydzi służący swoim jedynie Jahwe, Mossad i banksterzy wiedzą.
   Tak to młodsi i starsi bracia w wierze tworzą jedność w plugawym Jahwe – demonie ludobójcy.

   Polubienie

 29. Jak tak dalej pójdzie to odkryje że Jahwe nie jest demonem a demon nie jest diabłem tylko Daimonem/Aniołem 😀

  i znów będzie przepraszał :>

  Polubienie

 30. Zobaczcie ten film (jeśli się nie otwiera ściągnijcie dodatek Stealthy, a potem jeszcze kolejna bariera: polityczna poprawność) – Słowianie w Afganistanie, Indiach, Pakistanie i wśród Arabów.

  Polubienie

  • Podejrzewam, że większość tych ludzi to potomkowie branych w jasyr i sprzedawanych na targach Słowian. Procederem tym trudnili się głównie Tatarzy. Turcy też podczas wypraw wojennych brali w niewolę na handel lub do własnych haremów kobiety, a mężczyzn jako najczęściej galerników. Bogatsi się wykupywali a biedni pozostawali tam do końca życia. Stąd i tyle słowiańskich/europejskich twarzy w tamtym regionie. W Indiach zapewne okres kolonii portugalskich, holenderskich a zwłaszcza kolonizacji brytyjskiej pozostawił po sobie sporo europejskich genów.

   Polubienie

 31. Artykuł “Chemiczny Holokaust Polski” porusza tematy takie jak:

  Adidas, Nike, Converse, Puma, Lacoste… PEKIN – ślady toksycznych substancji chemicznych szkodliwych dla środowiska i ludzkiego zdrowia zostały wykryte w produktach wytwarzanych przez czternastu czołowych producentów odzieży.

  E951 Aspartam i Fluor – obozy koncentracyjne ciągle żywe

  BPA – nigdy nie pij z plastykowych opakowań !

  Syrop Fruktozowo Glukozowy – cukrzyca, otyłość, rak

  Soja : Sterylizacja poprzez GMO

  SLS – rakotwórcza chemia w szamponach

  Niebezpieczny triklosan w mydłach antybakteryjnych

  Perfumy czyli ropa i chlorek metylenu…

  Toksyny i konserwanty – Twoje kosmetyki

  Nitrozoaminy rakotwórczy dodatek w farbach do włosów

  Leki przeciwdepresyjne…

  Dzięki szczepieniom choroby odporne na farmaceutyki…

  LISTA SZKODLIWYCH DODATKÓW DO ARTYKUŁÓW SPOŻYWCZYCH

  Brak żywności : manipulacje korporacji

  Monsatno, GMO i naukowcy , którzy się sprzedali

  Genetyczne ludobójstwo : Eugenika i GMO

  E621 – Glutaminian Sodu
  http://3obieg.pl/chemiczny-holokaust-polski/

  Polubienie

 32. http://gmo.net.pl/prof-seralini-odslania-szokujaca-prawde-na-temat-gmo/

  Rewolucja źdźbła słomy. Naturalne metody upraw – Masanobu Fukuoka
  Spis treści:

  Wprowadzenie do indyjskiego wydania
  Wstęp
  Wstęp do indyjskiego wydania książki

  1.1 Spójrz na to zboże
  1.2 Zupełnie nic
  1.3 Powrót na wieś
  1.4 Kultywacja upraw przez „nierobienie”
  1.5 Wracając do źródła
  1.6 Zasadniczy powód, dla którego naturalne rolnictwo się nie rozwinęło
  1.7 Ludzkość nie zna Natury

  2.1 Cztery podstawowe zasady naturalnych upraw
  2.2 Nie obawiaj się chwastów
  2.3 Gospodarowanie słomą
  2.4 Uprawa ryżu na suchym polu
  2.5 Sady owocowe
  2.6 Ogrody Ziemi
  2.7 Półdzika uprawa warzyw
  2.8 Dlaczego powinniśmy przestać używać środków chemicznych?
  2.9 Ograniczenia metody naukowej

  3.1 Głos jednego rolnika
  3.2 Skromne rozwiązanie trudnego problemu
  3.3 Owoc ciężkich czasów
  3.4 Rynek naturalnej żywności
  3.5 Rolnictwo przemysłowe musi upaść
  3.6 Komu to wszystko służy?
  3.7 Co jest pożywieniem dla ludzi?
  3.8 Łaskawy koniec dla jęczmienia
  3.9 Po prostu służ Naturze, a wszystko będzie dobrze
  3.10 Różne szkoły naturalnego rolnictwa

  4.1 Nieporozumienie dotyczące odżywiania
  4.2 Mandala naturalnego pożywienia
  4.3 Kultura odżywiania się
  4.4 Nie samym chlebem człowiek żyje
  4.5 Podsumowanie diety
  4.6 Żywność i uprawy

  5.1 Głupota często stroi mądre miny
  5.2 Kto jest szalony?
  5.3 Moim przeznaczeniem była szkoła pielęgniarska
  5.4 Płynące obłoki i iluzja nauki
  5.5 Teoria względności
  5.6 Wioska poza wojną i pokojem
  5.7 Rewolucja źdźbła trawy

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.