„Suwerenność” III Rzydopospolitej

.

syjonizm

.

Znalazłem ciekawy artykuł pt:  Kruk krukowi oka nie wykole – izraelscy ochroniarze wycieczek.” Jego treść można podsumować tak: Izraelscy ochroniarze, zapewne powiązani z Mossadem traktują Polskę jak ich prywatny folwark, a Polaków jak ludność podbitą.
.
Cytaty:
.
„O pogardzie z jaką się odnoszą do „nie–żydów” pisać nie będę, gdyż ten kto miał kontakt z nimi to wie”.
.
Bez komentarza…
.
„Drażniącą kwestią jest ochrona owych wycieczek, bo zastanawiające jest strasznie to – przed kim tak naprawdę ta ochrona”.
.
Jak to przed kim – przed Polakami żydożercami…
.
„Niedawno krakowskich radnych zbulwersowały doniesienia o tym, że izraelscy ochroniarze wycieczek szkolnych zachowują się w mieście jak u siebie, zamykają ulice na Kazimierzu, przeszukują mieszkańców. Skargi urzędu miasta dotarły do MSZ. Rząd chce, by Izraelczycy pracowali razem z polskimi ochroniarzami i by nie mogli nosić broni.” –  pisze, Gazeta Krakowska”.
.
Hehehe – żont chce, by nie mogli nosić broni… A oni noszą. Bo „polski” żont mają w głąbokim poważaniu. Bo „polski” żont może im naskoczyć. Bo „polski” żont nie ma prawa im czegokolwiek narzucać. Bo rządzi z ich łaski i przyzwolenia.
.
„Incydent z Roberto L. – Izraelczycy założyli mi kajdanki, rzucili twarzą w psie gówna i kopali – żali się mieszkaniec Krakowa, podobny incydent spotkał też mieszkankę Kazimierza Beatę W. której izraelscy ochroniarze przeszukali torebkę nie podając przyczyn oraz wiele innych podobnych przypadków”.
.
Starszym ludziom pewnie przypomina się okupacja. Tylko okupant był inny.
No i co na to Stanisław Michalkiewicz i inni agenci wpływu wmawiający polactfu, że to ruska razwiedka i zimny czekista rządzą Polską?
.
„No i doczekaliśmy się rozwiązania tego problemu, w postaci projektu ustawy o udziale zagranicznych funkcjonariuszy lub pracowników we wspólnych operacjach lub wspólnych działaniach ratowniczych na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej – w skrócie:
.
Art. 7 – Jak pacniesz izraelskiego ochroniarza – agenta na polskiej ziemi, to będziesz odpowiadał jak za napaść na polskiego policjanta, o ile dożyjesz gdyż:
.
Art. 8 – paradując w obcym mundurze posiada on takie same prawa jak polskie służby łącznie z użyciem broni i środków przymusu bezpośredniego (mowa że pod dowództwem i obecnością polskiego funkcjonariusza) na Majdanku polski radiowóz stał w krzakach 20 m za bramą a izraelska ochrona z bronią w głębi samotnie się poruszała. Ot, jakie to wspólne działania.
.
Art. 9 Ciekawostka – zezwala na posiadanie i użycie sprzętu, o którym mowa w art. 4 ust. 2 pkt 15, w tym środków łączności i środków obserwacji technicznej (czyli jednym słowem oficjalna inwigilacja obywateli przez obce służby)
.
Propaganda MSZ trąbi:
.
– Ministerstwo Spraw Wewnętrznych podkreśla, że celem projektowanej ustawy nie jest i nigdy nie było stworzenie podstaw do niekontrolowanych działań podejmowanych przez funkcjonariuszy innych państw na terytorium RP. Projektowane rozwiązania mają jedynie na celu zapewnienie ograniczonej i niezbędnej pomocy w działaniach ratowniczych oraz zwalczaniu przestępczości transgranicznej”.
.
Propaganda MSZ ignoruje fakt, że obcy funkcjoariusze nawet bez tej ustawy podejmują niekontrolowane działania na terytorium RP. Postępowanie izraelskich ochroniarzy jest tego najlepszym dowodem. I tzw. władze RP mogą owym funkcjonariuszom naskoczyć.
Ustawa jest wprowadzana po to, aby te działania zalegalizować.
.
A użyteczni idioci i agentura wpływu wyli, że to Rosjanie będą pacyfikować Polaków…
.
Niedługo 3 maja. Polactfo (nie mylić z Polakami) będzie znów świętować konstytucję 3 maja. Która konstytucyjnie czyniła Polskę państwem wyznaniowym a więc prowincją kościelną Watykanu i która tron polski oddawała (po śmierci Poniatowskiego) w dziedziczne władanie niemieckiej dynastii z Saksonii. Zapewne podczas uroczystych obchodów będzie wielokrotnie śpiewane: „Jeszcze Polska nie zginęła”.
.
Jeszcze nie zginęła?
.
Ciekawe ile jeszcze potrzebują przykładów i dowodów na upadek, zgnojenie i zniewolenie Polski zaślepieni idioci?
.
.
opolczyk
.
ps
.
Nikogo, kto ma oczy otwarte nie powinno dziwić  to, że izraelskie służby zachowują się w Polsce, jakby były u siebie. A Polaków traktują jak ludność podbitą.
.
– „Polski” żont Tuska latał po instrukcje na wspólne posiedzenie z rządem Izraela do Jerozolimy

.

.
– Minister spraw zagranicznych tego żondu, krzyżowiec XXI wieku (https://opolczykpl.wordpress.com/2013/03/22/radek-sikorski-krzyzowcem-xxi-wieku/ ) Radek Sikorski palcem nie ruszy przeciwko izraelskim ochroniarzom. Ostatecznie dzieci Radka posiadają prawo powrotu do Izraela. A ogłoszeniem krucjaty w obronie żydochrześcijaństwa nie tylko zagania Radek polskojęzyczne żydłactwo na fałszywą barykadę, to jeszcze odwraca jego uwagę od rzeczywistych problemów i zagrożeń, jakie wiszą nad Polską.
.
– A główny rzekomy przeciwnik polityczny żondu Tuska – PiS – od zawsze był agenturą Izraela. Ogromna większość Polaków, w tym nawet ewentualnych Polaków (nie mylić z polactfem) w PiS nawet nie wie, że PiS-owki prezydęt na zatajonym przed polską opinią publiczną występieniu na spotkaniu z jego pobratymcami w Izraelu gwarantował im wasalską służbę żondóf PiS i wszystkich innych następnych żondóf  III Rzydopospolitej.

.

.

Ciekawe tylko, skąd on wiedział z taką pewnością, że i nie-PiS-owskie żondy III Rzydopospolitej będą dbały o interesy Izraela.

I dlatego jest u nas – jak jest – izraelscy ochroniarze traktują Polaków na Polskiej Ziemi jak ludność podbitego i okupowanego kraju.

.

precz z jahwizmem

.

Ręce Boga

18 komentarzy do “„Suwerenność” III Rzydopospolitej

 1. Tubylcy w postaci polaków zostali podbici. Co najgorsze tzw tubylcy są tak inteligentni że w większości tego nie zauważają. Jak tak dalej pójdzie to czeka polaków taki sam koniec jak indian. Ciekawe ile stron tzw spiskowych skopiuje ten ważny artykuł.

  Polubienie

  • Jony:

   „Ciekawe ile stron tzw spiskowych skopiuje ten ważny artykuł.”

   Obawiam się, że baaardzo mało. Gdybym napisał, że ochroniarzy izraelskich nasłał Putin i zakończył apelem o różaniec w intencji ojczyzny to pewnie byłoby inaczej.
   Czeka nas los Indian albo Palestyńczyków.

   Polubienie

 2. Lista zbrodni
  Popełnionych przez judochrześcijańskich wyznawców
  NA UKRAINIE

  Nowy wiek przyniósł znacznie częściej działania religijnego fanatyzmu ze strony chrześcijańskich przedstawicieli wyznanie wobec parafian innych przekonań. Ich fanatyzm religijny jest szczególnie wykazał wobec ukraińskich zwolenników Native Narodowego Wiary etniczne.
  Jednocześnie rządu strajki aktywności. Władze obojętnie świadkami nie tylko prowokujące, ale również przestępczych czynów chrześcijańskich pastorów i ich supervisees. Dlatego my, Indianie wierzący wiary Ukrainy uważają, że jest to konieczne w celu zapewnienia pełnej informacji na temat łamania Konstytucji Ukrainy i akty prawne, dla Native Faith od strony zarówno władz państwowych i ich przynależność do chrześcijaństwa.

  • W dniu 12 sierpnia 2007 roku, podczas ceremonii religijnej – stypie dla torturowany Króli w procesie chrystianizacji Rusi na Starokyivska Hill w Kijowie chrześcijan nielegalnie wzniesiono kaplicę Patriarchat Moskiewski zaczął przerywać święte kultu rdzennych wyznawców wiary (na Ridnovirs ) donośnym przejazd dzwonów, które było z harmonogramem ich liturgii. Aby uprzejmą prośbę przedstawiciela Native Faith na bieżąco z harmonogramem kaplica sexton rozbił pięścią w twarz Kahadiy V. s, drugi padł i kaplica strażnicy zaczęli uderzył mężczyznę, gdy był w dół. Oczywiście Ridnovirs ruszył na ratunek. Religijna ceremonia została przerwana, co ściąga odpowiedzialność zgodnie z dyspozycją części 1 artykułu 180 Kodeksu Karnego Ukrainy (CC), tzn. zawiera elementy przestępstwa – „Nielegalna ingerencja w ceremonii religijnej, które zakłócone lub zagrożone zakłócenie ceremonia religijna „- i działania, które podlegają elementy przestępstwa przewidziane w części 1 artykułu 122 KC, lub części 2 artykułu 126 KC -” Umyślne umiarkowane szkody i celowe zadawanie udarem, kucie i inne brutalne działania który spowodował ból fizyczny, które mają charakter tortur, popełnione przez grupę osób, lub z celu nękanie ofiary „.

  • W dniu 19 sierpnia 2007 na około 11-50 rano (przed wstępnie zaplanowanego ślubu kościelnego) na Ridnovirs i ich goście zostali zaatakowani na Starokyivska Hill w Kijowie. W Ridnovirs wyniosła 6 osób tylko, wśród nich kobiet z dziećmi. Native Faith zwolennicy nosili uroczysty krajowe ubrania. Grupa ludzi w cammies uzbrojonych w kije baseballowe i nabojach gazowych wyrwał kaplicy Moskiewskiego Patriarchatu i zaatakowali Ridnovirs. Uzbrojony mężczyzna, który okazał się być wynajęty policjant strzelił do tyłu Artem Brezgin, jeden z Ridnovirs, którzy rzucili się do ochrony jego żonę i 18-miesięcznego dziecka. Wiadomością została wykazana w 1 1 kanał informacyjny. Nawiasem mówiąc, żadna z „bojowników” nie został aresztowany, nawet „Strzelec” (choć policja udokumentowane jego imię). W tym samym czasie Artem Brezgin rannych została przewieziona do szpitala i dwukrotnie wywiezione na policję (12 str Prorizna.) Thereout. Tam został poddany przesłuchaniu, podczas którego zemdlał. Artem nie pozwolono prawnika lub lekarza, jego telefon komórkowy został zabrany. Jak się okazało, nie był nawet zarejestrowany pomimo to, że wydał go pogotowie do szpitala. Tylko dzięki usilnym potrzeb członków społeczności poszkodowanych były dostarczone usługę prawnika i pomoc medyczną. Okazało się, że miał ranę Artem Brezgin wstrząs mózgu, złamania nosa i strzał w plecy, który ciągnie odpowiedzialność zgodnie z artykułem 122 lub 126 KC (czy artykuł 296 ze zmianami dokonanymi zgodnie z ustawą N 3075-III (3075-14 ) z dnia 7.03.2002).

  • W dniu 01 sierpnia 2008 Sanctuary Perun w Nikopol pobliżu Oleksiivka potoku (nie daleko od grobu wodza kozackiego Iwana Sirko) został znieważony. Sanktuarium jest pod patronatem Nikopol Native Faith społeczności PRAVOSLAVA i SVITLO YARYLA. Obraz Perun był zakorzeniony wspólnie z fundamencie betonowym metra (łączna masa posągu dębowego i betonu było około 500 kg) z pomocą buldożera, wyciągnął do potoku i wrzucono do wody. Kamienie Sanctuary zostały zebrane w kupie z niechcenia krzyżem na szczycie. Lokalne Ridnovirs skierowana na policję na podstawie profanacji miejsca kultu.

  • W dniu 12 lipca 2009 miejsce Native kultu wiary w Nikopol został obrażony po raz drugi, ale teraz został zniszczony. Perun ikona była pokryta gumowymi oponami i podpalony od założenia. Krzyż doraźny został zainstalowany ponownie.

  • listopad 2009. Rezerwat przyrody Prystiny w Hryhorivka miejscowości, regionu Zaporoże. Dwa miejsca święte zostało okaleczonych, Bóg i Bogini Rod zdjęć Rozhanytsia były rozbił.

  • 21 września 2009, Starokyivska Hill, Kijów. Niezidentyfikowany napastnik próbował potajemnie i nielegalnie wysłać do zniszczenia drewnianej ikonę Perun nocą – pomnik dąb był przetarte i posiekany, choć insulters nie udało się ukończyć zadanie został odparty przez strażnika Muzeum.

  • 30 września 2009, Starokyivska Hill, Kijów. Podpalenie obraz Perun.

  • W dniu 21 lutego 2010 został kolejny skandal popełnione wobec ukraińskich miejsc świętych. Starokyivska Hill, Kijów. Prowokacje ze strony Rosyjskiego Kościoła Prawosławnego i specjalnego Berkut dystansem. O 9 rano nieodkryte ludzie w mundurach Berkut zaatakował namiot straży Perunova Sotnia, Perun Sanctuary Służby Bezpieczeństwa. Jeden z opiekunów został brutalnie pobity. W Berkut ludzie wsiedli do samochodu z (policji) niebieskim tablicy samochodu 1603. W tym czasie Perun wylano w olej opałowy.

  • 21 lutego 2010. Kijów. Svitovyd obraz na Sofiivska placu wylano z barwnika o trzech kolorach. Należności od Ridnovir Stowarzyszenia Ukrainy nie miała wpływu na policję, a sami Ridnovirs oczyścić i przywrócić figurę.

  • 06 września 2010. Zaporoże, Khortytsia wyspa. Miejsce kultu Tryhlav została zniszczona: Ikony z rodzimych Bogów zostały zmiażdżone – przetarte z piłą łańcuchową gazu axed dół, z twarzy ogolony OFF, podpalono i wrzucono do wody. Takie działania utrudniają utrzymanie zatwierdzonych ceremonii religijnych i spowodował szkody i emocjonalne dla społeczności w ogóle, a każdy członek osobiście, jak również kibiców, a nie zły efekt ekologiczny.

  • W dniu 31 października 2010 kapłani Patriarchatu Moskiewskiego sprowokował bójkę w pobliżu głównego ołtarza obok Muzeum Historycznego Ukrainy Starokyivska Hill w Kijowie. Policji został wezwany, i Berkut specjalny oddział przybył. Berkut stanął po stronie kapłanów Patriarchatu Moskwy i razem zapobiegać Ridnovirs utrzymywania ceremonii religijnej.

  • Wczesna grudnia 2010. Lysa Hill, Kijów. Obraz Perun został spalony.

  • W nocy z 31 grudnia 2010/01 stycznia 2011 w Kijowie. Kolejna próba zniszczenia obrazu Perun na Starokyivska Hill – podpalenie. W ciągu miesiąca była to trzecia próba grabieży sanktuarium.

  • W nocy z 11 marca / 12, 2011. Barbarzyński akt wobec słowiańskiego miejsca kultu na Łysej Hill, Kijowie.

  • W dniu 20 marca 2011 r. w przeddzień równonocy (Resurrection wiosennego słońca ‚Yarylo „) ikon z Perun został zmiażdżony (ścięte z piłą łańcuchową i wrzucono do wody) w Maliivtsi vilage, Region Khmelnytski.

  • 07 kwietnia 2011 – sanktuarium Stryboh w Khmelnytski została zniszczona.

  • 24 kwietnia 2011 – Native Altar Wiara w Charkowie został zniszczony.

  • 09 lipca 2011 – Ukraiński Kościół Prawosławny Patriarchatu Moskiewskiego w Hola Prystan, Region Kherson zmusiła władze państwowe do rozbiórki ukraińskie symbole religijne – Statua Dazhboh.

  • 11 lipca 2011 – dzieło znanego ukraińskiego rzeźbiarza Ołeksij Alioshkin który jest kopią Svitovyd posągu została eloigned z Tarnopola pośrednictwem biur Ołeksij Kaida, szef Rady Regionalnej.

  • Zaporoże, Khortytsia. Podczas budowy mostu starożytnej świątyni znaleziono gdzie teraz foot bridge jest odnalezienie. To nie było sanktuarium z kamieni wspólnych z Khortytsia lecz złożenie z dwóch pokoi i ołtarz w każdej sytuacji pokojowej na fundamencie. Oczywiście, kopanie nie została właściwie zrobić, a miejsce kultu szybko została zrównana z ziemią i postawić stopę most na niej, tym samym kulturowe warstwy kilku tysiącleci zostały skasowane.

  • archeologiczne artefakt zostało przekreślone – sanktuarium znaleziony przez archeologów w pobliżu kompleksu turystycznego „Zaporizka Sich”. Sanktuarium sięga ponad 6 tysięcy lat. Stwierdzono również, płasko, z chrześcijańskim kościele usługi turystycznej w trakcie budowy w pobliżu.

  • Kijów, Perun Sanktuarium na Starokyivska Hill. Na 1 listopada grupa niezidentyfikowanych osób przepiłowany dół Perun ikony, i posąg sam został eloigned. Akt wandalizmu jest bez wątpienia sprawa projektanta.

  • Kijów, Sofiivska kwadratowych. Na 22 lutego 2013 szef obrazu ogrodzie rzeźby Zbruch został odcięty. Rzeźba została zamontowana w hołdzie Kyiv 1500 rocznicy (autor jest Zasłużonym Artystą Ukrainy Kolomiyets Inna).

  Translator google

  Polubienie

  • Idiotyzmy!
   Polska gospodarka jest szabrowana i dobijana przez żydo-kapitalizm, Budżet zadłużony w nie-państwowych żydowskich bankach, a odmóżdżone polactfo walczy z socjalizmem.
   Obawiam się, że wielu idiotom oczy nigdy się już nie otworzą. Tym ludziom kompletnie wyprano mózgownice.

   Polubienie

   • No z ust mi to wyjąłeś !Co chwila gdzieś słyszę o komunistach, co to ich trzeba dobić.


    Ania:

    Dokładnie tak. Donkiszoteria w realu i na masową skalę.
    opolczyk

    Polubienie

 3. „Czym innym jest jednak pamiętać i obiektywnie oceniać tamte zjawiska, a czym innym popadać w niezdrowe uwielbienie słowiańskich bogów, która najczęściej prowadzi do błędnych interpretacji chrześcijaństwa, do lewackich mitów na temat katolicyzmu i często wrogiej postawy do rzekomo „obcej” religii – jaką miałby być właśnie rzymski katolicyzm.”

  onr.home.pl/Lodzka/index.php?option=com_content&view=article&id=116%3Akrzyowcy-xxi-w&catid=1%3Anowiny

  Mezamir:
  To ten link:

  http://onr.home.pl/Lodzka/index.php?option=com_content&view=article&id=116%3Akrzyowcy-xxi-w&catid=1%3Anowiny
  Ale im wyprano łepetyny – narodowcy-żydłacy! I to radykalni żydłacy.
  Teraz będą razem z Radkiem Sikorskim bronić dżumy, która zżydziła im umysły.
  opolczyk

  Polubienie

  • Lewackie mity,prawdziwe chrześcijaństwo Słowian,fałszywe “pogaństwo” Słowian
   Kto sponsoruje takie inicjatywy?Że też są ludzie którzy dają sobą tak manipulować.

   “niezdrowe uwielbienie słowiańskich bogów”-Słowiańskie tradycje i kultura są niezdrowe dla Słowian :>
   Zdrowiej jest być “Słowianinem” na semicką modłę

   Będzie jakiś „kontrartykuł”?
   Wstawiłem kilka linków na stronie ONR,m in do Twojego bloga…nie usunęli :>
   Nawet przypięli żeby nie zniknęło!

   Polubienie

   • Mezamir:

    Ileż razy można demaskować idiotyzmy „narodofcóf” broniących żydowskiej nadjordańskiej dżumy, uważających żydowską zbrodniczą religię za wzorzec „polskości” i „patriotyzmu”?
    Wszystkie „radykalne” ruchy narodowe w Jewropie (i USA) infiltrowane i sterowane są przez służby!
    Przykład z NPD nie jest wyjątkiem:
    „…działalność NPD była w dużej części inspirowana przez agentów Federalnego Urzędu Ochrony Konstytucji w kierownictwie partii i nie sposób było odróżnić działań partii od działań wywiadu.”
    http://pl.wikipedia.org/wiki/NPD#Pr.C3.B3by_delegalizacji_partii
    Z ONR-em jest identycznie – jest marionetką służb podlegających pod banksterską sitwę. „Walka z socjalizmem” to taka sama metoda ogłupiania Goim jak popychanie ich do obrony nadjordańskiej dżumy.

    Polubienie

 4. Nie zgodzę się, że konstytucja 3 maja 1791 roku uczyniła Polskę państwem wyznaniowym. Nie zgodzę się, ponieważ… Polska od dawna już nim była! Umysły zostały trwale zdegradowane i zażydzone przez przeklętą zarazę jezuicką, to nie ulega wątpliwości, ale co się tyczy ustawodastwa, po Potopie Szwedzkim wprowadzona została kara śmierci za odstępstwo od katolicyzmu (rok 1668). Chyba już bardziej „wyznaniowo” się nie da…

  Pozdrawiam:

  Konstytucja 3 maja uczyniła Rz*plitą KONSTYTUCYJNIE państwem katolickim. Wcześniej Polska była już nim – – to fakt – ale nie „konstytucyjnie”. Konfederacja Warszawska o tolerancji nigdy nie została oficjalnie odwołana i powinna obowiązywać!
  http://pl.wikipedia.org/wiki/Konfederacja_warszawska_%281573%29
  Watykańskie żydłactwo miało naturalnie uchwały Konfederacji Warszawskiej w nosie.
  Kara śmierci za odstępstwo od katolicyzmu nie była jeszcze ubezwłasnowolnieniem innych wyznań. Jedynie terroryzowała poddanych żydłackiego Watykanu.
  opolczyk

  Polubienie

 5. „Izraelscy ochroniarze, zapewne powiązani z Mossadem traktują Polskę jak ich prywatny folwark, a Polaków jak ludność podbitą.”

  Honorowe obywatelstwo Polski otrzymał w tajemnicy były szef izraelskiej centrali wywiadowczej – Mossad, Meir Dagan.
  http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/632127,Szef-Mossadu-zostal-polskim-obywatelem

  Żeby zostać Polakiem wystarczy formalność,pieczątka i po sprawie.
  Moim zdanie wszystkie wojny polsko-rosyjskie,toczyły się głównie między „rosjanami” i „polakami”,czyli między koczownikami którzy posiadali obywatelstwo.
  Za zbrodnie koczowników,Słowianin(Polak)Słowianinowi(Rosjaninowi)wilkiem.

  Polubienie

 6. List otwarty w obronie prof. Krzysztofa Jasiewicza

  Głośnym echem odbił się udzielony pismu „Focus Historia” (nr 2/2013) wywiad prof. Krzysztofa Jasiewicza z Polskiej Akademii Nauk dotyczący kolaboracji Żydów z okupantem sowieckim w okresie po 17 IX 1939 i ich stosunku do Polaków. Naukowiec oskarżany jest o antysemityzm, od jego poglądów dystansuje się część środowiska naukowego, a jego przełożony z PAN porównuje tę wypowiedź do treści publikowanych w III Rzeszy.
  Nawet pobieżna znajomość realiów sowieckiej okupacji ziem polskich w l. 1939-1941 pozwala odpowiedzialnie stwierdzić że prof. Jasiewicz po prostu pisze prawdę. Żydowska kolaboracja miała charakter masowy i nie dotyczyła tylko zdeklarowanych komunistów, będących rzeczywiście mniejszością. Po stronie władzy sowieckiej stanęły masy zwykłych Żydów wcześniej z komunistami nie związanych, co pozwala wnioskować że ich opcja była wyrazem swoistej „polityki etnicznej”, umożliwiającej pod maską sowietyzmu realizację celów własnych. Niezależnie od motywacji antypolska współpraca żydowsko – sowiecka miała charakter masowy – a wobec ich znajomości terenu i miejscowych stosunków – niezwykle istotny. Wywózki ludności polskiej oraz masowe aresztowania i eksterminację elit organizowała rzecz jasna władza sowiecka, ale rola Żydów jako donosicieli, członków sowieckiej milicji czy niższych funkcjonariuszy aparatu okupanta jest powszechnie zauważalna w źródłach i oczywista dla każdego zainteresowanego tą tematyką. Przypadki Żydów lojalnych wobec Rzeczypospolitej w której cieszyli się prawami obywatelskimi oczywiście były, ale nie one określały powszechny obraz rzeczy.
  Ta rzeczywistość a nie żadne uprzedzenia określiły stosunek ludności polskiej (ale także białoruskiej, litewskiej czy ukraińskiej) na omawianym obszarze do Żydów, postrzeganych powszechnie jako sojusznicy ludobójczego reżimu komunistycznego. Stosunek miejscowej ludności do nich w okresie okupacji niemieckiej wynikał z doświadczeń okupacji sowieckiej i w opisanych warunkach zapewne nie mógł być inny niż był.
  Przypominamy te oczywistości bo w ostatnich latach mamy do czynienia z systematycznym zakłamywaniem wielu kart naszej historii w jasno określonym celu wychowania z nas narodu niewolników wstydzących się samych siebie i będących nawozem dziejowym dla otaczających nas imperializmów. Biorą w tym udział niestety także Polacy – albo zaślepieni „europejską” internacjonalistyczną ideologią albo będący cynicznymi karierowiczami. Wbrew ich wysiłkom kłamstwo będzie zawsze kłamstwem, nawet powtórzone milion razy.
  Tym większy należy się szacunek historykom nie bojącym się przypominać prawdy nawet gdy kłuje ona w oczy wpływowe lobby. A przecież lobby żydowskie jest jednym z najbardziej wpływowych w obrębie cywilizacji zachodniej.
  Wypowiedź omawiana poza odniesieniem do faktów zawierała też opinię – że mianowicie dialog ze stroną żydowską jest bezsensowny (przynajmniej obecnie) bo dialog rozumie ona nie jako wymianę argumentów, ale jako naszą kapitulację przed ich wydumanymi pretensjami. W naszym pojęciu jest to opinia słuszna, gdyż świadczą o niej wszystkie informacje jaki docierają do polskiej opinii publicznej w tej sprawie. To strona żydowska powinna teraz udowodnić że dialog taki ma sens – choćby powstrzymując ten potok antypolskich bredni płynący od lat z kierowanych przez Żydów mediów w USA i ośrodków naukowych w tym kraju. Czy powstrzymując obronę komunistycznych zbrodniarzy mających na rękach krew Polaków, dla których podnoszony przez nich zarzut antysemityzmu był zwykłym parawanem pozwalającym uciec przed odpowiedzialnością karną.
  Atak na prof. Jasiewicza uznajemy za próbę zamknięcia ust nie tylko jednemu naukowcowi, ale jego ewentualnym naśladowcom. Jest to próba wprowadzenia cenzury tylnymi drzwiami, do której wolny naród nie powinien dopuścić.

  ZG Stowarzyszenia na rzecz Tradycji i Kultury „Niklot”
  W-wa 9 IV 2013

  Polubienie

 7. Pingback: “Znalezione w sieci” « Grypa666's Blog

Możliwość komentowania jest wyłączona.