Ziemio, Matko…

.

ziemia-slonce-pory-roku

.

rzeka_Rospuda_2_3841e00536

.

bocian

.

Ziemio, Matko nasza
Przez pasożytniczą
cywilizację ślepców i chciwców dręczona,
truta, tratowana, krojona,
rozbebeszana, eksploatowana,
bombardowana,
przez jahwistów uprzedmiotowiona,
poddaną im ku naszej zgubie
czyniona

Czczę i kocham Cię.

.

aniol_smierci_ziemia

Znalazłem w sieci i wklejam:

Oświadczenie Międzynarodowej Rady Trzynastu Kobiet Starszyzny Plemiennej

My, trzynaście babć z rdzennych plemion, po raz pierwszy zgromadziłyśmy się w miejscowości Phoenica, w stanie Nowy York. Spotkanie trwało od 11 do 17 października 2004 roku. Z czterech stron świata dotarłyśmy na ziemię Konfederacji Irokezów. Przybyłyśmy z deszczowych lasów Amazonii, północnego koła podbiegunowego, wielkich lasów północno-zachodniej Ameryki Południowej, równin Ameryki Północnej, wyżyn Ameryki Środkowej, Czarnych Wzgórz Dakoty Południowej, gór Oaxaca, pustyni południowo-zachodniej Ameryki, gór Tybetu i deszczowych lasów Afryki Środkowej. Potwierdzając naszą łączność z tradycyjną medycyną rdzennych ludów i społeczności na całym świecie, kierujemy się wspólną wizją zawarcia nowego przymierza, które obejmie całą Ziemię.

Stanowimy Międzynarodową Radę Trzynastu Kobiet Starszyzny Plemiennej. Połączyłyśmy się w jedności. Nasze przymierze w modlitwie na rzecz oświaty i uzdrawiania powstało dla Matki Ziemi i wszystkich Jej mieszkańców, dla wszystkich dzieci i następnych siedmiu pokoleń. Jesteśmy głęboko zaniepokojone bezprecedensowym niszczeniem Matki Ziemi, skażeniem powietrza, wody i gleby, okrucieństwami wojny, globalną plagą ubóstwa, niebezpieczeństwami związanymi z bronią jądrową i odpadami nuklearnymi, panującą kulturą konsumpcji i materializmu, epidemiami zagrażającymi zdrowiu ludzkości, nadmierną eksploatacją pierwotnych sposobów uzdrawiania oraz niszczeniem plemiennych stylów życia.

 My, Międzynarodowa Rada Trzynastu Babć, wierzymy, że nasze modlitwy, a także sposoby zapewnienia pokoju i metody uzdrawiania, odziedziczone po przodkach, są w dzisiejszych czasach niezbędne. Łączymy się, by zapewnić opiekę i wykształcenie naszym dzieciom. Łączymy się, by stać na straży tradycyjnych obrzędów i potwierdzić prawo do używania roślin leczniczych bez ograniczeń prawnych. Łączymy się, by chronić ziemię, na której żyją nasze ludy i od której zależy nasza kultura, by bronić zbiorowe dziedzictwo tradycyjnego uzdrawiania i samej Ziemi. Wierzymy, że nauki przodków oświetlą nam drogę przez niepewną przyszłość.

Łączymy się ze wszystkimi, którzy czczą Stwórcę, pracują i modlą się za nasze dzieci, pokój na świecie i uzdrowienie Matki Ziemi.

.

.

Najwyższy czas, aby mądre kobiety wzięły sprawy w ich ręce. Najwyższy czas, aby w patriarchalnym świecie „cywilizacji” wyrosłej z zatrutych korzeni jahwizmu kobiety odnalazły ich właściwe miejsce. Ale kobiety, a nie wychowywane na „mężczyzn bez penisów” różnej maści ogłupione „emancypantki” czy „feministki”.
Kobiety są równe mężczyznom – ale są inne niż oni. Przy walce o równe prawa niech nie zapominają, że „równość” nie oznacza „identyczności”.
Bo mnie obrzydzenie bierze, gdy widzę „kobiety wyzwolone”, uprawiające boks, podnoszenie ciężarów czy „kulturystykę”, pompujące sobie bicepsy sterydami rozpuszczającymi mózg.
Kobiety są jak Ziemia. Nowe życie noszą w łonie, pod sercem (spokojne bicie serca matki kojąco wpływa na płód) i karmią je własnymi „sokami”.
Niestety nadjordańska dżuma autorytetem plugawego Jahwe ludobójcy uczyniła je „służebnicami pańskimi”,  kucharkami, sprzątaczkami, legalnymi darmowymi „nałożnicami” i maszynkami do wypluwania z macic „synów pierworodnych”.

Zmieniłem wpis – co rzadko mi się zdarza.

Otrzymałem informację, że autorka Modlitwy do Matki Ziemi prowadzi podejrzane readlingi/przekazy. Np. od obrzezanego cieśli, czy od „archanioła” Gabriela (wyssanego z palca przez mitologię żydowską).

Skądinąd wiem, że osoba ta usunęła z jej strony „cennik” za usługi – 300 zł za 6 pytań do obrzezanego cieśli, a  150 zł za 3 pytania. Ulg nawet dla dzieci nie ma.
Wiem też skądinąd, że osoba ta ogłosiła, iż obrzezany cieśla w jednej z rozmów z nią zaproponował jej, aby byli na „ty”. No i ona mówi do niego – ty, Joszue… Ciekawe czy z jego ojczulkiem Jahwe też brudzia piła i czy do mamuśki Joszue mówi – cześć Maryśka?

 
Nie zamierzam reklamować twórczości osoby żerującej na naiwności zagubionych ludzi.

W miejsce usuniętej Modlitwy wrzucam film pt. „Dźwięk 8000 bębnów dla Matki Ziemi”.

.

.

Dodaję jeszcze pierwszą część interpretacji Wyznania Wiary dotyczącą Matki Ziemi ze strony „ZZW Słowiańsk Wiara„:

.

1. Słowiańska Wiara to Ziemia, to Matka, to Prochy Przodków

.
Mokoszy błogosławiona
Brzemieniem ziaren i jagód,
Wyszliśmy z Twojego łona,
Zapłodnił je złoty Swaróg.

Mokoszy, matko łaskawa,
Dajesz nam pokarm i życie
Od Ciebie powszednia strawa
A w Tobie nasze ukrycie.

Mokoszy matko łagodna,
Wybaczasz nam nasze winy
Potężna, wieczna i płodna
Zielonooka Bogini.

Mokoszy, matko zraniona
Hojne Ci dary złożymy,
Wyszliśmy z Twojego łona
I tam po śmierci wrócimy.

Matko, Ziemio…

Ziemio, Matko…

.

opolczyk

.precz z jahwizmem

.

Ręce Boga

Reklamy

18 komentarzy do “Ziemio, Matko…

 1. Nasza piękna Ziemia cierpi … niszczy się ją na różne sposoby. Podróżując po Brytyjskiej Kolumbii, przepięknej krainie moje serce płacze kiedy widzę hektary umierających lasów. Nawet w okolicach, gdzie łatwiej spotkać niedźwiedzia niż drugiego człowieka, daleko od ludzkich osiedli stoją umarłe lasy. Media podają różne przyczyny, lecz kiedy podniesiemy głowę do góry widzimy tam na niebie chemio-ślady. Jaka byłam zdziwiona kiedy w czasie podróży na Alaskę, tam daleko na północy, gdzie trzeba czasami płynąć 2 dobry by ujrzeć jakąś ludzką aktywność, na niebie były chemio-ślady. Oczywiście mają one wpływ na całą naszą planetę, jestem pewna, że trują nie tylko nas ludzi ale całe życie.

  Druga sprawa – wycinka zdrowych lasów, pięknych starych drzew, wszystko to prowadzi do zagrożenia ekologicznego, toteż duże grupy Kanadyjczyków podjęły walkę o ratowanie dziewiczych lasów Kanady, tym razem jest akcja: ratowanie przepięknego rejony Karibu.
  W Vancouver działa prężna grupa ludzi, która pracuje razem z Panem Eckhartem Tolle, prawie każdego dnia otrzymuje z jego biura listy proszące mnie o pomoc w ratowaniu naszej planety, często bronimy również czyjegoś życia, ślemy petycje do innych rządów w celu ratowania prześladowanych przez obecny system, próbujemy zatrzymać niszczące nas ustawy zarządzenia, etc. – jest to grupa, która staje w obronie człowieka i naszej planety.

  Właśnie dzisiaj otrzymałam taki list – prośbę o ochronę zagrożonych obszarów leśnych i siedlisk Caribou.

  Dear Wieslawa,

  Thank you for joining thousands of other Canadians to stand up for envrionmental protection. Together, we can win this! 

  As you know, Resolute Forest Products is one of the largest logging companies in Canada, managing some of the most ecologically valuable and vulnerable areas left in the boreal forest. They have blatantly violated the Canadian Boreal Forest Agreement (CBFA) by approving logging roads in off-limit forest areas. 

  Will you ask your friends to join you in standing up to them before they destroy the boreal forest? 

  It may seem like an impossible task, but collective activism really can work. Facing increasing pressure from activists, Asia Pulp & Paper Company, the third largest paper producer in the world, recently agreed to a new policy that will stop the company’s destruction of the rainforest in Indonesia. 

  Activists saved the forests in Indonesia. We can do it again in Canada. 

  We need all hands on deck for this effort. That’s why it’s crucial that you send an email to your friends and family, share the petition on Facebook, and send this tweet asking your network to support the cause. 

  Here’s a quick message you can copy and send to rally support: 
  Hi – 

  Resolute Forest Products is one of the largest logging companies in Canada, managing some of the most ecologically valuable and vulnerable areas left in the boreal forest. 

  The company has violated their agreement with environmental organizations by approving logging roads in off-limit forest areas. If they continue unchecked, they will destroy some of Canada’s last intact forests and critical caribou habitat. 

  That’s why I signed this petition to demand they stop, and I’m hoping you will too. 
  Here’s the link: 
  http://www.care2.com/go/z/e/AhiCh/zn.J/cmavf 

  Thanks!

  Jeśli ktoś czuje również potrzebę ratowania naszej planety, może się przyczynić do tego poprzez rozsyłanie tego apelu lub podobnych do innych ludzi. Czym nas więcej tym lepiej.

  Dziękuję i pozdrawiam.

  Polubienie

  • Vismaya:

   Podejrzewam, że masowe wymieranie pszczół także ma związek z chemtreilsem. A także zwiększona zachorowalność ludzi na wszelkiego typu choroby i alergie. Zbrodniarze w amoku niszczą wszystko.
   Już w niektórych kulturach pogańskich powoli odchodzono od kultu Przyrody. Budowano wielkie miasta i czczono królów/władców – „bogów”. Naturę wokół dużych centrów nadmiernie eksploatowano. Ale dobiero jahwizm z jego nieszczęsnym „czyńcie ziemię sobie poddaną” ujarzmianie Natury, Przyrody, uprzedmiotowienie Matki Ziemi uczynił linią programową i obowiązującą ideologią. Skutki tego nakazu zapisanego w żydowskiej księdze zbrodni odczuwamy obecnie tym bardziej dotkliwie, że człowiek Zachodu, wytwór „cywilizacji łacińskiej” przypomina małpę z potężną brzytwą w ręku. Tą brzytwą są naturalnie technologia, technika, chemia itp. Przy czym nawet one same w sobie nie musiały by być szkodliwe. Ich szkodliwość uwarunkowana jest głową i ręką człowieka trzymającego „brzytwę”. Bo brzytwą można np. tylko się ogolić i nikomu to nie szkodzi. Ale można poderżnąć nią komuś gardło. I to właśnie Naturze czyni współczesna żydo-cywilizacja (żydo-chrześcijaństwo, żydo-islam, żydo-kapitalizm). A nad wszystkim pieczę trzymają Mędrcy Syjonu i banksterska koczownicza sitwa spod znaku NWO.

   Polubienie

   • To wszystko prawda, czym większa technika, chemia, tym mocniej cierpi nie tylko człowiek ale i cała przyroda, w tym pszczoły, jedne z ważniejszych przenośników energii na Ziemi.
    Miód ważny dla nas pokarm, który leczy i oczyszcza organizm. Mijają już czasy kiedy miód produkowały dzikie pszczoły i zbierały go w górskich jaskiniach czy konarach drzew – i to ten był najlepszy.
    Takie rarytasy nadal mają ludzie w krajach Avokaya, a w naszych cywilizowanych miód jest coraz bardziej podejrzany, coraz częściej wytwarzany sztucznie.
    Jeden z vancouverskich pszczelarzy zasugerował mi a nawet sporo wyjaśnił na temat produkcji miodu przez elektroniczne pszczoły, … tak, tak, dobrze piszę, nie ma tu pomyłki …. a ten elektroniczny miód jest niezwykle szkodliwy. I martwi mnie ro, że do tej pracy zniewolili pszczoły ….. bo to one go przerabiają …. i trudno tą truciznę nazwać miodem … póki co prowadzę „śledztwo” na ten temat, nie jestem jeszcze gotowa aby o tym napisać … lecz już dzisiaj mogę ostrzec przed tym miodem i innych sztucznych, szczególnie produkowanych w Chinach (elektroniczny miód jest ich pomysłem). Czytajcie dobrze etykiety co kupujecie, także domagajcie się solidnych etykiet na produktach, jesli nie znajdujecie na nich składników, poprostu je ignorujcie … Na każdym produkcie powinno być napisane co w nim naprawdę się znajduje … choćby przez to, że wiele z tych chemicznych dodatków powoduje silne alergie i moża przepłacić to nawet życiem, skoro w porę nie znajdziemy co spowodowało taką reakcję.
    Sztuczny miód nie jest miodem bo to nawet w samku i zapachu go nie przypomina.
    Nie kupujcie miodu – mieszanek z czymś tam ….

    Sprawdzajcie także zioła, które kupujcie jako przyprawy: origano, majeranek, bazyl, kminek, mięta … etc … znalazłam, że nawet tam pakują nam trucizny, szczególnie trujące dodatki z modyfikowanej pszenicy i soi.

    cieszy mnie fakt, że coraz więcej ludzi młodych budzi się, bynajmniej w Kanadzie, jeszcze kilka lat temu ci sami walczyli ze mną kiedy im pokazywałam to i tamto … teraz są moimi kumplami i to oni mi pokazują co jest fałszywe, oni podrzucają tematy, już nie trzeba ich prowadzić za rączkę i zbyt dużo wyjaśniać … a nawet wielu z moich znajomych zaczęło grać na misach tybetańskich! 🙂

    Pozdrawiam. 🙂

    Polubienie

  • Dr keshe się przechwalał iź posiada technologie wywoływania raka u dowolnej osoby na świecie. Ponieważ Keshe to kundel globalistów po nitce do kłebka można dojść które koronowane ścierwo niszczy świat dla władzy.

   Polubienie

 2. Świat coraz wyraźniej umiera a parchy nadal maksymalizują zyski czy robią wszyscy żeby jak najwięcej ludzi zagłodzić dla yahwistycznego pierda jak w USA gdzie właśnie zakazano dokarmiania bezdomnych.

  „Umyli, podgrzali i jest jak świeży”. Nowa afera mięsna; firma się broni

  Duży zakład mięsny z woj. kujawsko-pomorskiego dodawał do swoich produktów wędliny i mięso wycofywane ze sklepów – ujawnili dziennikarze ‚Uwaga!’ TVN. Jak ustalili, proceder trwał od lat. Wędliny i mięso trafiały również za granicę: do Irlandii, Wielkiej Brytanii, Litwy i Niemiec. Firma twierdzi, że opisane w reportażu praktyki nie miały i nie mają miejsca w jej zakładach. – Cały udziec świński uwędzony, upieczony, w zeszłym tygodniu stał na magazynie. Owinęli go folią, w środku była woda, zrobił się grzyb taki biały. Umyli to, podgrzali i jest jak świeży – m.in. taką opowieść pracownika zakładu zarejestrowały ukryte kamery reporterów „Uwagi!”.

  (http://www.tvn24.pl/umyli-podgrzali-i-jest-jak-swiezy-nowa-afera-miesna-firma-sie-broni,310624,s.html)

  NADZÓR SANITARNY czy SANEPID w truciu JAK ZWYKLE NIE WIDZI NICZEGO ZDROŻNEGO BO ZNOWU LAPÓWY SA WAŻNIEJSZE NIŻ CUDZE ŻYCIE.

  Polubienie

  • ktoś:

   Sanepid w dzisiejszych czasach ma inne zadania niż ochrona zdrowia. Zapomniałeś o ustawie o przymusowych szczepieniach i zmienie definicji „epidemia”?
   Jeśli dojdzie do zwiększonej zachorowalności z powodu szkodliwej/przeterminowanej/zapsutej żywności – to Sanepid może ogłosić „epidemię” i nakazać przymusowe szczepienia!
   Tak to sobie sprytnie agenturalna ferajna podkomendnych banksterskiej sitwy wykoncypowała!
   Więc się nie bulwersuj…
   Szare masy podrzędnych pracowników Sanepidu naturalnie nie mają pojęcia o roli ich „firmy” w banksterskim planie. Ale już wierchuszka Sanepidu to una agentura.

   Wspominałem o tym we wrześniu ub. roku:

   „- Ludziom odebrano prawo do decydowania o samych sobie. Mogą jedynie w farsach wyborczych wybrać agenturalne wobec globalistów “władze”. A cała ta fasadowa “demokracja parlamentarna” sprowadza się do coraz większego krępowania społeczeństwa jako całośc, jak i poszczególnych obywateli ogromem praw, przepisów, z narastającą ilością zakazów i nakazów, ingerujących w życie codzienne szarego człowieka. Ostatnio nawet narzucono nam “prawo” o przymusowych szczepieniach – i to jedynie na podstawie zarządzenia byle patałacha/urzędasa z państwowej inspekcji sanitarnej.”

   https://opolczykpl.wordpress.com/2012/09/30/demaskowanie-demagogii-walka-z-wiatrakami/

   Polubienie

  • O Keshe mam inną wiedzę .. nie wiem kogo nazywasz kundlami globalistów .. ale chyba niczego nie rozumiesz . używając słów o bardzo niskich wibracjach .. zasada przyciągania się kłania .. co myślisz to przyciągasz . Celestial o Keshe wyrażają się bardzo pozytywnie ..jeśli ktoś chce dać darmową energię – udostępnia patenty i mówi o pokoiu .. to jest tym z najgorszych?

   Polubienie

   • Zadziałały komuś „te technologie” w publicznej prezentacji? NIE

    A jego postulaty do zmuszenia Swiata do zaakceptowania Pokoju jakoś tez tak współwibrują z czipowaniem, NWO i co? Nic, lemingi nadal szukają skarpy z której mogły by się radośnie z pieśniami na ustach rzucić w „Ocean 666 Gęstości” bo mendia napisały „keshe to zbawca ludzkości”. Czyje mendia? Że te „od wieków kłamliwe” już nikt nie dodaje.

    Polubienie

 3. Dlaczego nie widać po prawej stronie najnowszych komentarzy jak dawniej?

  Sam nie wiem, jak zniknęły. Ale już są spowrotem.
  opolczyk

  Polubienie

  • Ktoś:

   Genialny artykuł

   Czyś ty oszalał? Szaleju się napiłeś? „Genialny artykuł”? Przecież to żydłacki bełkot i nachalna apologetyka „prawdziwego katolicyzmu” skażonego rzekomo „żydomasońską rewolucją” i kultem voodo. Pisany przez ultra-katolika broniącego czystości i ortodoksji żydo-katolicyzmu!

   A więc katolicyzm:
   – jest bardziej żydowski od masonerii i ma o wiele silniejsze żydowskie korzenie. Jest po prostu kultem żydowskich idoli, żydowskich bożków i żydowskich „bredni objawionych”,
   – w okresie przed „rewolucją żydomasońską” był o wiele bardziej zbrodniczy i nietolerancyjny niż po niej,
   – voodo zaś to naturalna wiara, o niebo lepsza niż żydowski katolicyzm, niestety też tą dżumą zanieczyszczona.

   Stopsyjonizmowi demaskuje i walczy z syjonizmem, ale tego, że katolicyzm został wymyślony i podrzucony Goim przez super-ultra-syjonistę Szawła/Pawła nie dostrzega. I broni tej podstępnej żydłackiej dżumy robiącej z Polaków żydów
   https://opolczykpl.wordpress.com/2013/02/08/polak-katolik-czyli-zyd/

   Artykuł atakuje herszta Watykanu JP nr 2 o to, że „zdradził” on „czystość” żydłackiej dżumy:

   „Biorąc pod uwagę regularność, z jaką “Jego Świątobliwość” przez minione torej dekady obrażała pobożne uszy wiernych, trudno sobie jeszcze wyobrazić, by mógł powiedzieć coś, co mogłoby zaszokować katolików, ponieważ to czego się można spodziewać już – z samej swej natury – nie jest zaskakujące”

   „Dlatego też słuszne jest założenie, że kult taki jak voodoo jest (albo powinien być) całkowicie odrażający dla każdego rzymskiego katolika godnego tego miana – znacznie bardziej odpychający niż jakakolwiek zwyczajna odmiana religijnego błędu.”

   A przecież to żydo-katolicyzm a nie voodo jest nadjorańską dżumą i zagrożeniem naszej tożsamości. Voodo nie czyni z Polaków duchowych żydów i odmóżdżonych dogmatolubców tępo i bezrefleksyjnie wierzcych w żydowskie brednie objawione, obrzezanego żyda, jego ludobójczego ojczulka psychopatę i jego mamuśkę. Rzekomo wniebowziętą.

   Polubienie

   • Nie rozumiesz – genialny bo pokazuje co naprawdę głosił JP2 w ramach „ekumenizmu”. Pokazuje, że katolickie korzenie jakie są oficjalnie z Palestyny to murzyńskie VooDoo. Tym jest katolicyzm – odrestaurowanymi murzyńskimi czy majańskimi wierzeniami w jakich notorycznie składano bozkom ofiary z ludzi. Tak jak ci od mojrzesza Molohowi.

    Udowadnia pochodzenie zła – judaizmu i reszty stępnych sekt własnie od tamtych ludów a nie od powymordowanych indoeuropejczyków z Azji Mniejszej. Czyli czczenia tego co się oficjalnie „wyrzeka” a czym potwierdza artykuły o satanistycznych „korzeniach” sakramentów świętych KK.

    Żydo-katolicyzm to voodoo doprawione ukradzionym rodzimowierstwem. Dlatego z wierzchu jest „miłosierne” w pod skorupą kabalistyczno-satanistyczne.

    VooDooi’ści niedługo sami zakończą istnienie innych nadjordańskich sekt. Już im one nie są potrzebne. Teraz są im zbędne a walka na wyniszczenie i wymordowanie juz jest prowadzona.

    ktoś:
    Zapominasz o jednym – o przyrodzonej katolikom tępocie. Oni nie odczytają tego podstępnego tekstu jak Ty, a odczytają go jak im ich ortodoksja nakazuje – np, że JP nr 2 był złym agentem żydomasonerii, który zamiast obrzucić klątwą, egzorcyzmować i siłą nawracać „brudasów” kokietuje ich „obrzydliwe” pogaństwo.
    Nikt, ani jeden z katolików nie dopatrzy się tego, co Ty widzisz w tym tekście. Będzie on przez „tradycyjnych” żydo-katolików powszechnie brany jako obrona czystości jedynie słusznego odprysku dżumy a’la Vaticano przedsoborowe. A przez pokornie słuchających nadal Watykan odczytany zostanie jako „zamach” na ałtorytet „polskiego” herszta Watykanu.
    opolczyk

    Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.