Czy czytając ten blog sympatyzujesz z terrorystą?

.

Na początek wklejam zażalenie, jakie komendantowi Wojewódzkiej Policji w Opolu napisała i wysłała pocztą elektroniczną moja żona:

Komendant Wojewódzkiej Policji w Opolu

Zażalenie

Niniejszym składam ostre i zdecydowane zażalenie na działalność Wydziału Terenowego CBŚ Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu.

W dniu 5 marca br. wczesnym popołudniem w mieszkaniu mojej matki Marii K(…) w Kluczborku zjawił się funkcjonariusz CBŚ. Wypytywał moją matkę o mego męża, przy czym sugerował, że ma to związek z terroryzmem – co jest szczytem absurdu. Mój mąż nie ma z terroryzmem jakiegokolwiek chowu nic wspólnego.

Dodatkowo funkcjonariusz CBŚ, chcąc wyłudzić zeznania od matki grał na jej uczuciach patriotycznych mówiąc, że sprawa dotyczy „dobra Polski” co sugerowałoby, że mój mąż jest tego dobra zagrożeniem. Jest to oczywisty absurd! Ponadto funkcjonariusz CBŚ, chcąc zastraszyć moją matkę zapytał się jej, jakby się zachowała, gdyby córka (w domyśle – ja) miała jakiś „wypadek”.

Na koniec agent CBŚ zabronił matce informowania kogokolwiek o jego wizycie i przesłuchaniu.

Bezpodstawne nachodzenie 80-letniej kobiety, straszenie jej rzekomymi związkami zięcia z terroryzmem i ewentualnym wypadkiem córki jest zwykłym bandytyzmem.

Moja matka, w czasie gdy ja przebywałam za działalność opozycyjną w roku 1983 w areszcie, przesłuchiwana  była przez SB. Ale nawet PRL-owska bezpieka takich bandyckich metod terroru  psychologicznego wobec niej nie stosowała.

Bez wyrazów uszanowania

Bożena Szubert

Udekorowana Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski

Zażalenie otrzymują:

Leszek Marzec
Opolski Komendant Wojewódzki Policji

Maciej Milewski
Rzecznik Prasowy Opolskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji

Katarzyna Szawdylas-Wasielewska
Naczelnik Wydziału Komunikacji Społecznej

Cóż mogę do powyższego zażalenia dodać od siebie? Widocznie nadepnąłem komuś mocno na odcisk. No i postanowiono zrobić ze mnie terrorystę.

Krótko opiszę zajście z agentem CBŚ

Wczoraj wczesnym popołudniem do mieszkania teściowej zapukał agent CBŚ. Teściowej nie było w mieszkaniu bo przebywała akurat u sąsiadki za ścianą. Wiedziony intuicją agent CBŚ zadzwonił do sąsiadki pytając o teściową. Teściowa w pierwszym momencie myślała, że wizyta „gościa” ma związek z „eksplozją” sadzy z komina w jej łazience dzień wcześniej (cała łazienka pokryta została sadzą). Gość powiedział, że ma jakąś przesyłkę, choć teściowa od razu zauważyła, że nie ma on żadnej paczki. Na wszelki wypadek teściowa poprosiła sąsiadkę do siebie jako „świadka”.
W mieszkaniu teściowej „gość” wylegitymował się jako funkcjonariusz CBŚ, spisał personalia teściowej i sąsiadki, po czym stwierdził, że nie ma żadnej przesyłki, natomiast chce wypytać teściową o jej zięcia, Andrzeja Szuberta, w związku z terroryzmem.
Podczas ok. 40 minutowej rozmowy-indagacji agent CBŚ wielokrotnie mówił bez ogródek o terroryźmie i moich z nim rzekomych powiązaniach. Pytał nawet teściową, czy widziała w telewizji, jakie rzeczy robią źli terroryści wysadzający w powietrze potężne wieżowce.
Teściowa nie straciła zimnej krwi. Odmówiła udzielania agentowi CBŚ jakichkolwiek informacji na mój temat. Podkreśliła jedynie, że nie mam żadnych związków z terroryzmem.
Podczas tej indagacji agent CBŚ posunął się nawet do tego, że zapytał teściową, jak by się czuła, gdyby jej córce przydarzył się jakiś „wypadek”.

Nie wiem komu konkretnie i czym konkretnie nadepnąłem na odcisk. Piszę o rasiźmie judaizmu, o żydowskiej księdze zbrodni gloryfikującej czystki etniczne dokonywane rzekomo z woli i przy pomocy żydowskiego Jahwe, piszę o zbrodniach katolicyzmu i o tym, że zażydził on naszego słowiańskiego Ducha. Piszę o tym, że żydo-chrześcijaństwo jest największym ideologicznym oszustwem w historii ludzkości i o biblijnych korzeniach globalizmu. Czyżby była to taka niebezpieczna prawda?

Chociaż – kto wie – może kogoś zdenerwował poniższy akapit (i chce to podciągnąć pod terroryzm):

„Gdy myślę – Polska – to mam na myśli krainę, w której za sprzedanie suwerenności politycznej Unii Jewropejskij a militarnej NATO, za sam wniosek o prawo do użycia obcych sił do pacyfikowania Polaków, za samą próbę wprowadzenia GMO, za wprowadzenie przymusu szczepień wiesza się zdrajców, renegatów i agentów obcych sił na miejscu i bez odwołania
https://opolczykpl.wordpress.com/2013/02/25/gdy-mysle-polska/

Naturalnie nie miałem na myśli samosądów, a jedynie wykonywanie egzekucji na zdrajcach, renegatach i agentach obcych sił po wydaniu skazujących ich na śmierć za zdradę stanu wyroków trybunałów ludowych. Surowe karanie zdrajców czy obcych agentów nie jest terroryzmem.

Na zakończenie oświadczam w tym miejscu, że nie zamierzam „powiesić się” – jak śp. Andrzej Lepper lub „zapić się na śmierć” – jak śp. Dariusz Ratajczak czy w jakikolwiek inny dobrowolny sposób przenieść się do Nawii. Także nikt z członków mojej rodziny, nikt z moich najbliższych nie zamierza „zabić się” w jakimkolwiek „wypadku” czy w inny sposób dobrowolnie zakończyć życia! Jeśli coś takiego nastąpi – niekoniecznie w najbliższym czasie – będzie to najprawdopodobniej działaniem seryjnego samobójcy – tego z CIA, Mossadu i Gladio, wspieranego „polskimi” służbami.
.

opolczyk
.

Swarożyca

.

precz z jahwizmem

.

Ręce Boga

68 komentarzy do “Czy czytając ten blog sympatyzujesz z terrorystą?

 1. No cóż Opolczyku, z kim przystajesz taki sie stajesz…jesteśmy terrorystami…ciekawe czy puszczą za nami Judopejskie listy gończe 😉
  Mimo to ten fakt powinien być nagłaśniany…!

  Polubienie

  • Jaksar,

   Witaj w „terrorystycznej” organizacji Słowian!
   Nawet nie zdawaliśmy sobie sprawy z tego, że jesteśmy członkami „słowiańskiej Al-Ka’idy”.
   Ciekawe, czy bezpieka „wyrobiła” nam już legitymacje członkowskie terrorystycznej organizacji Słowian?

   Polubienie

    • Oraz dyktatura.
     Słowianie chcą przejąc władzę w Europie,skandal!
     Kto nas uratuje?Tylko Watykan i Ameryka.
     Razem dzieki mocy ducha świetego i Jeszuy z Nazaretu,pokażemy Słowianom gdzie ich miejsce 😀

     Ten słowiański terroryzm to czysty satanizm,wiem bo czytałem,w Biblii wszystko pisze ;D

     Polubienie

 2. Tak jak mówiłem,dawniej likwidowano niewygodnych ludzi oskarżając ich o satanizm,dziś już nie da się palić na stosach i zabijać pod pretekstem diabła ale pod pretekstem terroryzmu owszem.

  Polubienie

 3. PS.Ciekawe co się stało ze Słowianinem?
  http://slowianin.wordpress.com/

  Mezamir:
  Słowianin nagle, z dnia na dzień zamilkł w grudniu ub. roku. Od tego czasu nie odzywa się i nie odpowiada na maile.
  Nie mam zielonego pojęcia, co z nim się dzieje!
  opolczyk

  Polubienie

 4. „… już nie da się palić na stosach i zabijać pod pretekstem diabła..”
  No, no… Mezamir…, przypomnij sobie „psychuszkę”, którą pejsate główki pragną jak najszybciej wprowadzić… Co to może dla nas wróżyć ? 😦

  Polubienie

  • Nie tylko psychuszki nam grożą. Nie wykluczone, że okupant reaktywuje tajne więzienie CIA i urządzi nam „polskie” Guantanamo!
   Wykwalifikowanego personelu w „Polin” zapewne nie zabraknie. A w razie czego CIA czy Mossad użyczą bratniej pomocy!

   Polubienie

  • „Marzenie o zdrowiu psychicznym usprawiedliwia dzisiaj prawie każdy środek zapobiegawczy, praktycznie tak samo, jak prawdziwa wiara usprawiedliwiała inkwizycję” (Prof. Thomas S. Szasz, 1963)

   Kiedyś inkwizycja, dzisiaj psychiatria

   W dyskusjach na temat natychmiastowej potrzeby zakazu przymusu psychiatrycznego oraz stosowanych w psychiatrii ,,metod leczenia” chętnie przypominam, iż ta ,,gałąź medycyny” medycyną nie jest, a jest następczynią średniowiecznej inkwizycji kościelnej, która wbrew ogólnie przyjętemu poglądowi wciąż istnieje. Przypomnijmy, że inkwizycja krwawo wpisała się do ksiąg historii świata wymordowaniem wciąż nieokreślonej ilości ludzi; ilu zakatowano, potopiono i spalono na stosach do dziś nie wiadomo, gdyż rozbieżność danych sięga tu od 100 tysięcy do 9 milionów ofiar! Ludzi tych po torturach pozbawiano życia, ponieważ nie chcieli dostosować się do narzuconego przez chrześcijaństwo systemu wiary. Instytucji tej co prawda dla zmyłki dwukrotnie zmieniono już nazwę: w 1908 papież Pius X przekształcił ją w ,,Kongregację Świętego Oficjum”, zaś w 1965 Paweł VI w ,,Kongregację Nauki Wiary”, ale sama instytucja nadal istnieje, funkcjonuje i wciąż czyni swoją powinność. Gdyby ktoś pytał o adres? Ależ proszę: Congregatio Pro Doctrina Fidei, Palazzo del Sant’ Uffizio, 00120 Città del Vaticano. O szefa inkwizycji oczywiście tam nie pytajcie, bo przez to raczej wylądować można w psychiatryku, a w najlepszym wypadku odpowiedzą, że inkwizytorów już nie ma! I nawet nie będzie to kłamstwo! Inkwizycji też przecież nie ma, nieprawdaż?

   Od 1965 roku inkwizy… sorry… ,,kongrega…cją” zarządza nie sam papież, jak miało to miejsce od początku istnienia tej instytucji, czyli od pierwszych lat XIII wieku, a tzw. prefekt… Domyślam się, iż tylko nieliczni wiedzą, że od roku 1981 do 2005 funkcję tą piastował znany w Polsce bardziej ze swojej przynależności do Hitlerjugend, aniżeli do inkwizycji, prof. Joseph Ratzinger. Tak, tak… Ten sam ,,zastępca Jezusa na ziemi”, którego dzisiaj tytułujemy ,,Benedykt XVI”, ,,Ojciec Święty”, ,,Papież”…

   Po przytoczeniu tego faktu moi rozmówcy przez chwilę patrzą z niedowierzaniem i najpierw słyszę: ,,To nieprawdopodobne!” Po chwili pojawia się oczywiście kontrargument, że przecież poziom wiedzy w tamtych czasach był, jaki był, do czynienia mieliśmy więc z „masową ciemnotą”, ale dzisiaj jest… na pewno… inaczej: ani dzisiejszego społeczeństwa, ani psychiatrii nie można przecież porównać do ,,ciemnej masy”, a ci drudzy to wręcz sami ,,wykształceni” ludzie… Ba! ,,Naukowcy”! Tylko… skąd ta pewność i na czym ma polegać owa naukowość psychiatrii, nikt oczywiście nie potrafi powiedzieć. ,,No przecież wiadomo”, słyszę wtedy, ,,że chodzi tam o jakąś chemię w mózgu czy coś-tam… Chyba wiedzą, co robią, w końcu uczą się tego, studiują, praktykują itd…” Ale kto zastanawia się głębiej nad tą materią? Kto zagląda do tych ,,naukowych” prac? Kto je weryfikuje i dlaczego powtarza się, że jest tam jakakolwiek wiedza, skoro napisane tam, jak byk, że nie o wiedzę chodzi, a o hipotezy? Słowo hipoteza pochodzi z języka greckiego (hypóthesis) i oznacza przypuszczenie, osąd, który podlega weryfikacji!…
   http://www.wiadomosci24.pl/artykul/od_inkwizycji_do_psychiatrii_niechciana_prawda_175256-1–1-d.html

   *****************
   Rząd chce chronić zdrowie psychiczne Polaków?
   W ostatnim czasie w zastraszającym tempie wzrasta liczba wymyślanych przez psychiatrów nowych jednostek chorobowych. To, co kiedyś zwykło uważać się za wynik przeciwności losu i ludzkich problemów – dziś nagle trzeba „leczyć”

   Z Watykanu dodatkowo dochodzą wieści, że Benedykt XVI również rozporządza w kwestii szkolenia nowych egzorcystów nie mówi się już o jednostkach, jak jeszcze kilka(naście) lat temu, ani też o 150 egzorcystach rocznie, jak było to napędzone za czasów panowania Jana Pawła II, który zadomowił się na dworach ultrakonserwatywnej Opus Dei… Nie! Niemiecki Benedykt XVI powołał do życia przy tym fundamentalistycznym braterstwie „Papieską Radę Wsparcia dla Nowoewangelizacji” i zapowiedział, że zaplanowane jest wypuszczenie na teren samych Włoch 3 tys. (słownie: trzech tysięcy!) egzorcystów, aby – UWAGA! – „wypędzić diabła z ojczyzny katolicyzmu.”

   O „konieczności” współpracy psychiatrów z egzorcystami i w Polsce coraz głośniej oraz coraz… oficjalniej. Powstają już nawet ośrodki, do których odsyłani będą „chorzy psychicznie”, z którymi „psychiatria nie może sobie poradzić”. Piszemy o tym w nadziei, że Polacy jednak nie pozwolą na przeistoczenie nas w PRW, czyli Polską Republikę Watykańską…
   http://www.wiadomosci24.pl/artykul/rzad_chce_chronic_zdrowie_psychiczne_polakow_180499.html

   Polubienie

 5. A to bylo tak… po II ws. bylismy antysemickimi faszystami, nacjonalistami za Polska zamiast Izraelem… Po 10 IV tez (bron Boze „katastrofa” nie robota terrorystow panstwowych – ciul ich wie z jakich ‚panstw’!). Po 11 IX neo-zydo-bezpieki powymyslaly zesmy terrorysty – z broda z meczetu cerkiewnego (O’sam Bein Laden), czy bez (Szubertowie, co znow chca Pforzheim w powietrze wysadzic i zrabowac zloto Zydom)… Bio-terrorysty Podleccy co ludzkosc odciagaja od scypionek… Palmery co przypominaja by sie na zydo-haki niezlapac… Vismaye co odciagaja bogobojnych od Jahwe… Kekusie i Jachniki co dintojre pacyfistycznie po dupie… Antysemitami nie moga nas nazwac bo podkochujemy sie w rabinicach z JVP 🙂
  Ale terrorysta przy ich dintojrskich machlojach moze byc (jak w USraelu) nawet rodzic broniacy swe niemowle przed mengelowstwem.

  W polinowskim zydo-burdelu zastanawiaja mnie nieudaczniki (podobno) jak Pokory i Zenie… maja sie dobrze i cbsy ich nie ruszaja. Michalkiewicz spalil sie (taka Vismaya ma wiecej wejsc), a o braku latarni na oswiecanie pisze i mowi cala Polska – czekamy wiec na wizyty smutnych CBŚ-owcuf… Nie dajmy sie zwariowac, tesciowa powiedziala im co trza. Jak po zwianiu z bratem na Zachod bezpieka ciagala matke, to im powiedziala: swa praca dla PRL zaplacilismy z mezem kazdy grosz za ich edukacje i wizyty ustaly.

  z plemiennym pozdrav
  O’sam Bein Laden

  ps: uny Orła wieszać na dawidzie moga a naszemu trybunalowi nie wolno powywieszac unych?

  Polubienie

 6. Pingback: ALARM: Bandyci z CBŚ w amoku terroryzują patriotów « Grypa666's Blog

 7. Na temat Vismaya można poczytać tutaj
  http://bialczynski.wordpress.com/2013/03/02/wielka-droga-smoka-a-linia-arkona-sleza-piramida-cheopsa/

  „odnośnie strony vismaya – Wiesława jest manipulowana przez kościół- wystarczy przeczytać kilka roznych artykułów, aby sie o tym przekonać. sama jest na drodze do oświecenia – trwa to 12 lat – oczyszczanie – kundalini. z tego co wiesława pisała jej ‘przygoda’ zaczeła się w 2001 roku, więc skonczy się w obecnym”

  Tutaj wszytsko o żydowskim antyslawistycznym wynalazku pt antysemityzm

  Polubienie

  • Panie Mezamir, już dawno się tak nie uśmiałam … po przeczytaniu tego co Pan tu piszesz i tego na tym linku, który tu Pan podałeś, toż ta cała naukowa rozprawa i moja głowa tu za mała, nawet tego mi się czytać nie chce, przeleciałam tylko z grubsza ……. trzeba przyznać, lubicie sensacyjki, nieprawdaż ?
   Ale jaka świadomość taki komentarz!
   A kto tak naprawdę jest Vismaya i tak nie wiecie a przy takim rozumowaniu napewno nie ma szansy na znalezienie Prawdy o Vismayi,. 🙂 Macie ćwieka: katoliczka, new agentka, hinduska … ha, ha. ha …
   Jest Pan ciekawy, kto nas sponsoruje … ???
   no wie Pan, jedna taca idzie na kościół, druga na Vismayę …. i jakoś leci, od niedzieli do niedzieli ….
   pozdrawiam 🙂 🙂 🙂

   Polubienie

   • Panie Mezamir, już dawno się tak nie uśmiałam … po przeczytaniu tego co Pan tu piszesz”-Choci o artykuł na blogu Czesława Białczyńskiego czy o moje teksty?:)
    Ten do którego podałem link ,nie jest mojego autorstwa 🙂
    A co do artykuów pisanych przez Panią,tak jak mówiłem w artykule do którego podałem link,znalazłem na Pani stronie tekst,w którym informacje na temat bindu ojca i matki oraz energii męskich i żeńskich,były objaśnione odwrotnie,czyli zaciemnione a nie objaśnione 🙂
    Skąd wiem że były błedne?Ponieważ skontaktowałem się w tej sprawie z lamą.Mam nadzieję ze to jakiś bład w druku czy coś w tym stylu,a nie świadome działanie 🙂

    Polubienie

    • Panie Mezamir, obaj z P. Bialczynskim nie macie pojęcia ani o mnie a tym bardziej o bindu …. jak Pan doświadczysz sam to możemy wtedy podyskutować …. a nie klep Pan tutaj kłamstw, szukałam tego ale już nie znalazłem bo wykasowała…..
     na takie kłamstwa to i lama się wkurzy na Pana. 🙂

     Polubienie

     • Ale mamy pojęcie o tekstach na Pani stronie 🙂
      O Bindu faktycznie nie mam pojęcia ponieważ powtarzam tylko „bzdury” jakiś tam lamów i Rinpoczów ,wychowanych w swojej tradycji od dziecka 😉

      Polubienie

  • Twoje pierwsze zdanie powinno brzmieć „Na temat Vismaya można poczytać tutaj wiele bzdur” 🙂

   Polubienie

    • Słyszałeś takie stwierdzenie iż mądrość jest w nas? Czasem ludziom jej brakuje i dlatego nie umieją jej rozpoznać. Jeżeli komuś radar odpowiedzialny za rozpoznawanie prawdy szwankuje to ja już tutaj nic nie poradzę, trzeba samemu się naprawić aby rozeznanie prawdy było prawidłowe. Trzeba się zastanowić czy przypadkiem oceniając jakąś osobę nie robimy jej krzywdy, w końcu człowiek jest tylko człowiekiem, może się mylić, a słowami wycelowanymi w kogoś można nieźle taką osobę poharatać, mimo iż się jej nawet nie dotknie! więc, warto prosić Boga o wewnętrzną mądrość i rozpoznanie duchowych prawd aby później nie łazić po necie i nie pisać nieprawdziwych informacji na czyjś temat.

     Polubienie

     • Słyszałeś takie stwierdzenie iż mądrość jest w nas?”-Pewnie ze słyszałem 🙂 teraz rozumiem skąd mogła wynikać ta nieścisłość i odwrotność tego co na blogu w stosunku do tego czego uczą się mnisi w klasztorach.

      „aby później nie łazić po necie i nie pisać nieprawdziwych informacji na czyjś temat.”-Warto jest też umieć odróżnić pisanie o kimś od pisania na temat czyichś tekstów 😉

      Polubienie

 8. Najgorszym terrorystą jest nieustająco WŁADZA jaka nie ma pomysłu na dobrobyt narodu a zoologicznie wręcz boi sie odklejenia od okupowanego od lat koryta.

  To najście o jakim piszesz zapewne jest wstępem do kolejnej eskalacji antyNarodowych prowokacji czynionych przez te 3 miliony nazistowskich repatriantów i ich lokalnych delegatur by podstępem (na Fałszywe Flagi) wprowadzić na nasz teren okupacyjne wojska NATO pod pretekstem ochrony „mniejszości narodowych” czy „zapobiegania terroryzmowi kiboli” (na przykład).

  Oznacza to też, iż zydzi po raz kolejny okazali się kompletnymi zaślepionymi zoologiczną nienawiścią debilami i zamiast uciekać z Polski a nawet Europy nigdy do niej nie wracając ponownie dają się wykorzystać jak przysłowiowe „Kiepskie” w anglosaksońskich prowokacjach przeciwko Rosji zapominając iż wyraźnie Pike pisał iż w świecie NWO będą już jako kompletnie zbędni dla Systemu całkowicie wymordowani. Ale czemu się dziwić jak zamiast rozumu mają ideologiczne siano. I jakby któryś zapomniał to Polska po tej wojnie ma się wedle planów Antychrysta świecić wraz z zawartością przez najbliższe set-lecia.

  Polubienie

   • Każdy kto nie jest żydem jest antysemitą,prosze się nie martwić 🙂 Antysemityzm to broń ideologiczna wymyślona przez żydów,antysemita to osoba znienawidzona przez żydów.

    Polubienie

    • Ja się tam nie martwię …. nie żywię do ludzi nienawiści, i muszę Pana zmartwić – nawet do żydów …. patrzę na życie troszkę inaczej, i karmię się innym chlebem powszednim niż nienawiść.

     Polubienie

     • Vismaya+Mezamir:

      Vismayu – jestem Twoim przyjacielem i nie pojmuję, jak mogłaś dostać się tak pod ostrzał. Pamiętam jak niedawno stałaś się obiektem wściekłego ataku gorliwych katolików – i wtedy stałem Sercem i Słowem po Twojej stronie.

      Mezamir: znam Vismayę od dwóch lat i zapewniam Ciebie, że i Ty i CB padliście ofiarą złudzenia. Piszesz coś o lamie, którego się o coś tam pytałeś. Czy uważasz lamów za nieomylnych?

      Z Vismayą nie jest mi we wszystkim po drodze, ale przypisywanie jej świadomych dezinformacji jest niepoważne. Szanuję ją za to, że idzie własną drogą, nie zważając na to, że na nią szczekają.
      Przypisywanie jej przez CB propagowania „anglosaskiego antropocentryzmu” jest nieporozumieniem. Nie wiem skąd CB to wytrzasnął. Vismaya doskonale wie, kto stoi za NWO i je zwalcza a nie propaguje. A zwalczając NWO zwalcza „anglosaską” (rothschildowsko-rockefellerowską) sitwę.
      Mało która strona ma tyle tekstów i filmów na temat NWO co Vismaya:
      http://www.vismaya-maitreya.pl/teorie_spiskowe.html#atomowy_problem
      Znajdziesz tam nawet mój tekst z listopada 2010:
      http://www.vismaya-maitreya.pl/teorie_spiskowe_lucyferianski_plan_depopulacji.html

      Widzisz Mezamir – mimo ostrej antyjahwistycznej retoryki mam przyjaciela prawosławnego (P.B), mam (zafascynowaną obrzezanym cieślą) przyjaciółkę Vismayę , utrzymuję bliskie kontakty z kilkoma katolikami. I nie zwalczamy się nawzajem. A tam, gdzie jest nam po drodze – pomagamy sobie.

      Polubienie

     • Martwić?Tzn że ja kogoś nienawidzę niby?Zazwyczaj prawda jest nienawiścią dla osób które nienawidzą prawdy.

      Polubienie

 9. Terroryzm to uprawiają panowie z cbś, „żond” i qrewska sekta wyznawcy wiszącego żyda na krzyżu. Po to chcieli wprowadzić acta – radykalną kontrolę przepływu informacji w sieci (chociaż i tak szpiegują nas ze wszystkich stron – ale acta oznaczałoby, że np. ten post opolczyka nigdy w sieci by się nie ukazał).

  To w Polsce tyle afer „majątkowych” typu amber gold, afery i przekręty właścicieli firm przewozowych a szmaciarze nachodzą 80letnią kobietę?! To się w głowie nie mieści, dlatego ten artykuł czytałam dwa razy, bo nie mogłam uwierzyć.

  Zaśmiecili i zakazili słowiańską ziemię żydolicyzmem, zaśmiecają islamem europę i skracają systematycznie łańcuch na którym trzymają ludzi.

  Ale ja jestem optymistką, jak na prawdziwą chłopkę słowiańską przystało. Niedługo kler pocieszy się pełną sakwą, ludzie coraz częściej plują na księży, coraz więcej ludzi odwraca się od kościoła, coraz więcej ludzi wierzy w siebie a nie w jahwistyczną modłę.

  To my Polacy utrzymujemy tą hołotę, gowinistów, rostowskich…. ciekawe co by „żond” zrobił jakby w kraju nagle wszyscy (no niekoniecznie wszyscy) przestali pracować, polikwidowaliby działalność gosp, przestali płacić zusy, krusy i inną daninę?…. No co by zrobili, gdyby nagle zabrakło ręki, która im żreć daje? Ludzie się wyżywią, bo mają ziemię…

  Mam pytanie, czy jakby do mnie zapukali z takową „przesyłką” to mam prawo nie wpuścić ich do domu lub dać w ryj?

  Polubienie

  • Dobrosławo:

   Z chęcią bym podpowiedział Tobie dosadnie, co powinnaś zrobić, jakby do Ciebie „zapukali z takową przesyłką”. Ale mam już kolejny proces na karku, no i agentów bezpieki na piętach… Za terroryzm…
   Dlatego powiem b. grzecznie – jeśli zbóje nie mają nakazu prokuratora, to możesz ich posłać do wszystkich diabłów, albo nad Jordan (co na jedno wychodzi).

   Polubienie

   • Aha rozumie.
    Nie przejmuj się, jesteś o krok do przodu od nich, bo nie robisz nic złego. Wciskanie komuś terroryzmu na siłę to ciekawa historia na skecz do kabaretu. Ale domyślam się, że nie jest Ci do śmiechu.

    Będzie dobrze. Sława!

    Polubienie

    • Dobrosława:

     Widzisz – dla mnie takie „podchody” to nie jest nowość. W grudniu 81 przyszło po mnie pięciu z karabinami. Jak mnie wyprowadzali z domu to nie wiedziałem czy nie rozwalą mnie za murem. W listopadzie 1982 polowała na mnie SB i WSW. W kwietniu 1983 polowała na mnie dwa dni bezpieka z Kędzierzyna, Opola i Kluczborka. W latach 82-84 nie raz zwijali mnie z domu czy z pracy. Tak więc przywykłem do takich szykan.

     Wpienia mnie jedynie to, że bandyci z mojego powodu czepiają się najbliższych i ich zastraszają. To jest po prostu zwykłe skurwysyństwo i psychologiczny terroryzm. Sami ludzi terroryzują, a mi terroryzm zarzucają!

     Liza:

     Dzięki za ten link. Jest to piękna sprawa – Angole w folwarku Rothschilda (UK) świętują z emigracją rosyjską pra-słowiańskie święto. A pewien znajomy napisał mi, że Słowiańszczyzna jest martwa i bez przyszłości.

     Polubienie

 10. No cóż dają świadectwo kim są i na czyich usługach się znajdują . Nie jesteś jedyny którego się czepiają choć to nie jest pocieszające .
  Po prostu – róbmy swoje
  A ja dziękuję że jesteś i życzę Ci pomyślności

  Polubienie

  • Leszek Ostoja-Owsiany:

   Wiem, że nie jestem jedynym szykanowanym. Ale próba wrobienia mnie w „terroryzm” to już trochę za wiele.
   Dzięki Ci za życzenia i wsparcie.
   I ja życzę Tobie pomyślności.

   Polubienie

 11. Czy uważasz lamów za nieomylnych?”-W kwestiach ich tradycji i praktyk,z któymi są zaznajamiani od dziecka owszem,w końcu całe zycie spędzili na praktykowaniu tego o czym teraz mogą uczyć ponieważ doświadczyli rezultatów tych praktyk na sobie 🙂

  „przypisywanie jej świadomych dezinformacji jest niepoważne.”-No cóż,ja nikomu niczego nie przypisuję tylko mówię co znalazłem.Znalazłem informacje podane w sposób odwrotny,a jakie to może mieć konsekwencje gdy ktoś zacznie praktykować na opak?
  W najlepszym razie nic sie nie stanie i osoba straci tylko czas na praktykowanie błedów.
  Życie jest zdecydowanie za krótkie aby marnować czas 🙂

  „mam (zafascynowaną obrzezanym cieślą) przyjaciółkę Vismayę”- 🙂 no cóż,ja mam nawet całą rodzinę zafascynowaną rabinem z Nazaretu i żyjemy sobie spokojnnie 😀
  Tak sobie myślę że te błedy i odwrotności które znalazłem na stronie Vismaya,mogą wynikać właśnie z tej fascynacji egzotyczną ideologią z pustynie która znana jest z tego ze wszystko odwraca do góry nogami.
  Bardzo niebezpieczne jest łączenie różnych systemów w jeden a to niestety jest domeną new age.
  Po prostu nie może być tak że jeden idzie w lewo,drugi w prawo a trzeci(Vismaya) za nimi 😀
  Trzeba wybrać drogę i podążać nią,jedną drogę a nie wszystkie 🙂
  Ilość dróg jakimi będziemy szli jednocześnie,wcale nas nie przybliży do celu szybciej,wręcz przeciwnie.Nie da się zjeść ciastka i mieć ciastka.
  Żydzi mają swoją mistyke,hindusi swoją.
  U żydów czas jest linią z punktem A i B, u hindusów jest to okrąg bez początku i końca.
  Hinduskie chrześcijaństwo jest jak słowiański katolicyzm czyli jak…wysoki dół albo głęboki szczyt.

  Polubienie

  • Są lamowie, którzy postępują co najmniej dziwnie. Słyszałeś zapewne o Marpie Tłumaczu, mającym dziewięć „partnerek” seksualnych równocześnie. A Padmasambhava miał ich pięć równocześnie – i były one dodatkowo jego „uczennicami”.

   Dla mnie zagrożeniem nr 1 jest globalizm – NWO. Vismaya dostrzega to tak samo – i dlatego w tej nadrzędnej sprawie idziemy ręka w rękę. Osobiście życzyłbym Tobie i CB, abyście z takim zaangażowaniem jak Vismaya demaskowali zbrodniczy banksterski globalizm.

   Jak pisałem już – obca jest mi fascynacja obrzezanym cieślą. Ale metodę Vismai można oceniać i tak – jest to stopniowe „znieczulanie” dogmatolubców: czytajcie sobie jewangelie, fascynujcie się jewangeliami i Joszue, ale zaglądajcie i do Wed. Bo one też są mądre.
   I w ten sposób podsuwa Vismaya dogmatolubcom to, że nie tylko jewangelie należy czytać. Przypuszczam nawet, że jej metoda daje być może lepsze efekty i odciąga od dogmatolubstwa więcej owieczek, niż moja otwarta i ostra krytyka jahwizmu.

   Nie każdy kto łączy jahwizm z hinduizmem, buddyzmem czy nawet pogaństwem i indywidualnymi praktykami duchowymi jest new agowcem. Zresztą nawet nie każdy new agowiec jest świadomym/nieświadomym agentem banksterów. Są new agowcy zwalczający globalną sitwę, bo i takich spotkałem. I z takimi jest mi jak najbardziej po drodze.

   Wsadzanie wszystkich do jednego wora new age jest „szufladkowaniem” i przypinaniem „etykietek”. A jak delikwentka nie pasuje do szufladki to najeży jej to i owo „obciąć”, uprościć, przeinterpretować – i wtedy można już ją wpakować do szufladki z tabliczką – Uwaga! Niebezpieczeństwo! New age!

   W demaskowaniu globalizmu jest mi z Vismayą jak najbardziej po drodze. A w pozostałych sprawach każdy z nas idzie własną drogą. Ja propaguję Słowiańszczyznę a ona to, co ona uważa za słuszne.

   Polubienie

   • Nie każdy kto łączy jahwizm z hinduizmem, buddyzmem czy nawet pogaństwem i indywidualnymi praktykami duchowymi jest new agowcem. „-Tego typu mieszanki są typowe dla przemysłu new age,np:tarot druidów ???Runiczny tarot???Albo runy albo tarot,new age mówi:”nie,wszystko na raz” 😀
    O ile jakieś systemy się uzupełniają to ok,ale gdy dwa różne systemy się wykluczają?
    Czytałem o tarocie i o runach,kiedy używałem run nie myślałem o tarocie,kiedy brałem tarota do ręki,zapominałem o druidach i runach,da się,to nie jest takie trudne 🙂

    Polubienie

  • „Lamaizm to skatolicyzowany Buddyzm” – cyt z ksiązki Ateizm A. Nowickiego.

   W sumie to trudno powiedzieć czy to pochwała czy obraza skoro lamowie w czasie 2 wojny światowej zasłyneli ze współpracy z nazistami żyda Adolfa Hitlera. Jeden z nich nawet był pupilkiem 3 Rzeszy. Zgadnij które dziecię?

   Polubienie

 12. „Płynem kobiet jest krew (miesiączkowanie), która związana jest ze słońcem.”-Księżycem 🙂

  Słońce jest źródłem oświecenia mężczyzn,Księżyc jest źródłem kobiecego oświecenia.

  http://www.vismaya-maitreya.pl/kundalini_krople_zycia_i_smierci_cz3.html
  ******************************************************
  „Czerwone Bindu energetycznie połączone jest ze słońcem, a białe z księżycem.
  Wspólny ich związek jest bardzo trudny.
  Gdy czerwone Bindu poruszają się w górę, białe są w tym czasie na dole – obie wstępują do Kundalini aby kontrolować energię. „-Vismaya,osoba zafascynowana rabinem z Nazaretu i naukami ojców pustyni,ok,każdy moze wyznawac co mu się tylko podoba.

  Teraz zweryfikujmy informację podane przez Vismayę 🙂

  „Białe Bindu odpowiada elementowi męskiej energii odziedziczonej po ojcu dla wyrażenia współczucia
  Czerwone Bindu koresponduje z elementem żeńskiej energii odziedziczonej po matce dla wyrażenia mądrości.

  „W momencie poczęcia białe i czerwone elementy męskiej i żeńskiej energii łączą się ze sobą i tak rozpoczyna się nasza egzystencja.

  W podobny sposób elementy te łączą się ponownie podczas rozpuszczenia.
  Kiedy zbliża się smierć,Bindu zaczynają się do siebie zbliżać.

  Najpierw świadomośc rozpuszcza się w fazie wizji,podczas gdy białe Bindu z wierzchołka głowy zaczyna “zstępować” w dół”-Dzogczen Ponlop,tybetański mnich.
  http://dpr.info/biography.PL.htm

  Komu mam wierzyć?
  A)Vismayi która łączy tradycję zydowską z hinduską

  a może
  B) Ponlopowi który wychował się z dala od tych wszystkich objawionych syjonistycznych kwasów?
  Intuicja podpowiada mi ze zrobię lepiej jeśli zaufam komuś kto wychował się w kulturze do której od pokoleń należy wiedza o Bindu 🙂

  Polubienie

  • Komu mam wierzyć?
   A)Vismayi która łączy tradycję zydowską z hinduską
   a może
   B) Ponlopowi który wychował się z dala od tych wszystkich objawionych syjonistycznych kwasów?
   Intuicja podpowiada mi ze zrobię lepiej jeśli zaufam komuś kto wychował się w kulturze do której od pokoleń należy wiedza o Bindu

   Odpowiem krótko – wierz sobie, ale tylko wtedy, gdy wszystko dokładnie sprawdziłeś. Idź własną drogą, szukaj własnej prawdy. Nie bądź kalką, kopią, odbiciem innych ludzi. Ani lamów, ani mędrców. Bądź sobą.

   I na dokładę przypomnę słowa Siddharthy Gautamy (akurat czytam książkę Hermanna Hesse pt. „Siddhartha”):

   „Nie wierzcie w jakiekolwiek przekazy tylko dlatego, że przez długi czas obowiązywały w wielu krajach. Nie wierzcie w coś tylko dlatego, że wielu ludzi od dawna to powtarza. Nie akceptujcie niczego tylko z tego powodu, że ktoś inny to powiedział, że popiera to swym autorytetem jakiś mędrzec albo kapłan lub że jest to napisane w jakimś świętym piśmie. Nie wierzcie w coś tylko dlatego, że brzmi prawdopodobnie. Nie wierzcie w wizje lub wyobrażenia, które uważacie za zesłane przez Boga. Miejcie zaufanie do tego, co uznaliście za prawdziwe po długim sprawdzaniu, do tego, co przynosi powodzenie wam i innym”

   Czy wiesz, dlaczego Gautama/Gotama uzyskał oświecenie? Bo odrzucił wszelkie autorytety. I szedł własną drogą.

   Vismaya idzie własną drogą. Ja też. A Ty ciągle potrzebujesz „podpórek”. I idziesz drogą wydeptaną przez innych.

   Polubienie

   • Jeśli Vismaya idzie własną drogą to dobrze,ale jeśli odwraca nauki z których czerpie wiedzę to już nie jest dobrze(poniewaz ktoś o mniejszej wiedzy może zostać wprowadzony w bład).

    Jeśłi korzytsta z odwróconych nauk sama dla siebie to dobrze,w razie czego odpowiedzialność za błedy bierze na siebie i sama ponosi konsekwencję praktykowania czegoś na opak.Jeśłi jednak umożliwi komuś praktykowanie odwróconych nauk to czy wtedy weźmie na siebie odpowiedzialność za szkody jakie mogą się pojawić u kogoś,gdzieś?

    Ja robię swoje i konsekwencje spadają na mnie,pozytywne lub negatywne.
    Nikomu niczego nie polecam jeśli nie mam pewności że działa i jest bezpieczne.

    Na blogu znalazłem coś co się nie zgadza z wiedzą Wschodu a odnosi się właśnie do tej wiedzy.Więc mam podejrzeważ lamów o to że propagują nieprawdziwe informacje o sobie i własnych naukach?? 🙂

    Mezamir:

    Kończę tę dyskusję, bo prowadzi do nikąd. Vismaya ma prawo wiedzę Wschodu oceniać według własnego rozumu i nie musi opierać się na jedynie słusznej wykładni lamów, którzy też nie we wszystkim są ze sobą jednomyślni. Dla mnie z całej wiedzy Wschodu najważniejsze są zacytowane słowa Gautamy – nie wierz ślepo w autorytety innych, nawet mędrców czy świętych pism, a zbadaj wszystko własnym rozumem.

    Nie zapominaj – Gautama osiągnął oświecenie gdy odrzucił „wiedzę Wschodu”, gdyż zauważył, że prowadzi go do nikąd, ogranicza i hamuje.
    opolczyk

    Polubienie

    • Mezamir:

     Na zakończenie sporu o Vismayę postanowiłem wrzucić do wglądu fragment maila jaki od niej otrzymałem :

     „Andrzej, jestem nie tak zmeczona jak przerazona glupota Polakow, malo tego sa okrutnie zaklamani w dodatku tchorze …
     nie cierpie takich pajacy jak ten C.Bialczynski – gowniarz i harcerzyk w jednej osobie do potegi entej … w dodatku oszczerca … walczacy pod ZLUDNYM haselkiem PRAWDA …
     a nawet nie stac bylo go na wpuszczenie na swojej witrynie jedynego mojego postu, ktory mu zostawilam, juz na wstepie mnie zbanowal, przestraszyl sie harcerzyk – chojrak, lepiej mu sie ukrywac za monitorem, ale z twojej witryny to wszystko kopiowal i tworzyl nowe bez szansy na jakas obrone (drugi Zenio), a ja twojej strony nie chce zasmiecac na jego gnoj …. czy czasem nie przypomina ci to twojej sprawy, bez oskarzenia ale odrazu pod topor, kto tak czyni? Prawi i sprawiedliwi ??? … i z kim ty chcesz budowac ta Polske, z kim chcesz walczyc , z pajacami, tchorzami, oszczercami … sami podkladaja lepetyny pod toporek i moze czas najwyzszy aby im ktos dobrze przylozyl w zad, inaczej nigdy niczego nie zrozumieja. Maja klapy na oczach, sa slepi i glusi, wiecznie rzadni sensacji poderwia tylko jakis „goracy”temat, ktory po tej stronie oceanu dawno juz zgasl i madruja sie na caly swiat … ku naszej tu kompromitacji. A pozniej slyniemy na caly swiat z pieniactwa i podgryzania sobie nawzajem gardel. Juz nie raz zadawali mi obcy pytanie: polacy a czemu wy sie tak nie lubicie, czemu swoich nie szanujecie? … w kraju w 80% katolickim, gloszacym milosc i milosierdzie do calego zycia. Jeszcze jedna obluda na potrzeby wlasne!!! I maja radoche krasnolutki w dlugich czarnych plaszczach, bo Polak cymbal sam im szykuje Wielka uczte., sam wyczysci swoj kraj ze swojego narodu i odda grunt gotowy pod inny zasiew.”

     W tym miejscu od siebie dodam tyle – jeśli ja indywidualnie opisuję/atakuję jakąkolwiek osobę, to nie blokuję jej prawa do wypowiedzi i do obrony. Gdyż nosiłoby to znamiona sądu kapturowego, który wydaje wyrok odmawiając oskarżonemu prawa obrony i prawa głosu.

     Polubienie

     • A to jakiś bełkot jest,jak na osobą oświeconą to zaiste piękny list 🙂
      Vismaya się rzuca jakby ją ktoś ze skóry obdzierał a jedyne co zostało zrobione to „atak” 😉 na treści z jej bloga,nie na Vismayę jako osobę.

      Zamiast odpowiedzieć konkretnie na konkretne pytania,zaczęła personalne wycieczki.

      Odwołuje się do filozofii którą ja też na szczęście interesuję się od dłuższego czau,i pokazałem jej gdzie w jej tekstach jest przekłamanie.

      Ona na to że źródłem jej wiedzy o mistyce Wschodu jest ona sama :> no cóż,teraz rozumiem skąd te błedy.

      Sama sobie wymyśla tradycję Wschodu,spoko.
      Lamowie są dla niej śmieszni bo głoszą wiedzę przekazywaną z pokolenia na pokolenie,Vismaya wymyśliła nowe definicje i nie wolno jej absolutnie nic powiedzieć ponieważ ona lepiej wie jaka jest prawda,spookooo,nie mam więcej pytań.

      Na blogu CB mogła się wypowiedzieć,czemu tego nie zrobiła?
      Dlaczego zamiast odpowiedzieć konkretnie,wolałą uciec w personalne wycieczki?
      Dłuuuuga droga do oświecenia 🙂

      Polubienie

     • (—)

      Mezamir:
      Komentarz usunąłem.
      Nie umiesz czytać, nie rozumiesz co napisałem – że to jest koniec tej dyskusji?
      opolczyk

      Polubienie

  • Nie źródłem tylko droga do. Inaczej mówiąc pracą do wykonania właściwą płci jaką się posiada. Wielbienie „menstruacyjnej krwi” jest postkabalistycznym, postVooDooistycznym kretynizmem. Ale o tym już pisałem czemu.

   „Kontrolowanie bindu” prowadzi na manowce. Żydzi od dawna próbują kontrolować „moce” i jak byli tak nadal są nieustająco … nieoświeceni zeby nie powiedzieć „oszałamiająco ociemniali”. I to tyle odnośnie wiedzy jaką ukradli i jaka ich przerasta. ;p

   Polubienie

 13. Dziękuję Ci Andrzej za wsparcie … 🙂

  nie po raz pierwszy do mnie strzelają i jak widzisz nie ostatni,
  Pan Mezamir nie spocznie aż mi nie udowodni, żem kawał drania bez racji … zafascynowany esoteryką, Chrystusem … najlepiej kogoś ubrać w przepaskę na oczy i jak konia prowadzić jedną wybraną „doskonałą” drogą najlepiej swoją …. bo moja to już niedobra (tego właśnie pragną nasi „big brothers” – 100% posłuszeństwa, w ten sposób nas zniewalają …)… nie wolno nawet sięgać po wiedzę do innych źródeł, boś wróg narodu, szatan, terrorysta (mnie też już wrabiano w terroryzm, jak widzisz nie jesteś w tym samotny, i taka z nas terrorystyczna para jak trąbka i organy … ) … i co jeszcze wymyślą te gęste umysły???

  I tak od wielu lat atakują mnie i za katolicyzm …
  a żeby było jeszcze śmieszniej katolicy dla odmiany staszą mnie nawet sądem jeśli nie zmienię swoich poglądów, nie wyrzeknę się swoich doświadczeń … (takie pogróżki można znależć na mojej stronie, od moich braci Polaków) …. i bądź tu człowieku mądry kogo wybrać, komu dogodzić ? A ja sięgnęłam do różnych religii, kultur bo jakiś diabeł po drodze ludzkiej historii poroznosił wiedzę po całym świecie i tak po kawałku pochował, gdzie się dało a jeden kościól w żaden sposób nie umie mi niczego wyjaśnić do końca, szukałam w każdym kościele, i u katolików, i buddystów i u nawiększego lamy …. i w końcu sama musiałam zajrzeć we wszystkie systemy aby to wszystko zrozumieć, odfiltrować …. ale to już dla badaczy prawdy a nie dla słuchaczy z przepaską na oczach z jednego kościoła.
  Moje osobiste doświdczenia nie zmieściły się w jednym systemie…. i wychodzenie z ciała, i reinkarnacja, i światła, które mnie nawiedzają, i prorocze wizje …. i inne kundalinowo-esoteryczne „bzdury”, i ta wiedza tej prostej baby, która napływa nie wiadomo skąd (?)… a ona bierze pióro i pisze …. kładzie ręce i leczy …
  Toteż tak sobie szukam i u hindusów, i żydów, i muzumanów, i innych innowierców i łaże od punktu A do B i nawet C bo w jednym systemie w żaden sposób nie mogę zamknąć tego okręgu, bo co już go zamykam to się wynużają nowe doświadczenia … i zaczynam wszystko od początku … i jakże są szczęśliwi ci, co już są Alfą i Omegą, złapali początek i koniec w jedną garść …. i cieszę się, że właśnie tacy studiują moja stronę, taki Pan Mezamir i ten Pan CB …. znaczy moja praca nie idzie na marne :).

  Andrzej chociaż wpuścił moje wpisy, a Pan CB, wszystkie inne tylko nie mój …. a czemu to tak? Czyżby prawda się wystraszyła?

  Ej, Panowie Mezamir, CB zajmicie się sobą a od Vismayi trzymajcie się z daleka!
  To mój ostatni wpis na ten temat …. nie mam zamiaru ani nikogo tu przekonywać ani się z niczego spowiadać.

  Namaste

  Polubienie

 14. „Szef polskiego rządu Donald Tusk w ostatnim czasie otrzymał trzy listy, w których grożono mu śmiercią. Dwa listy zostały wysłane do domu Tuska, a jeden trafił do kancelarii premiera. Polska policja i służby specjalne prowadzą śledztwo w tej sprawie.

  Groźby związane są z procesem sądowym w sprawie radykalnego kibica oskarżonego o handel amfetaminą. Jeśli jego wina zostanie udowodniona, może on trafić do więzienia na dziesięć lat.

  Niektórzy kibice uważają, że pod pozorem walki z handlarzami narkotyków władze prześladują radykalnych kibiców.


  (http://polish.ruvr.ru/2013_03_07/Grozby-pod-adresem-premiera-Polski/)

  Banderowska prowokacja na „kibola” czy rzund stara sie być produpejski i szuka powodu na wywołanie rozrób w Polsce?

  Polubienie

 15. „Apel…

  23 MARCA (sobota) 2013 ,GODZ. 17 : 00

  NASZ MANIFEST :

  MANIFEST

  1. Zmniejszenie liczby posłów do 100 z wyborami bezpośrednimi w Jednomandatowych okręgach wyborczych.
  2. Likwidacja Senatu który nie spełnia swojej roli.
  3. Likwidacja immunitetów poselskich aby nie dochodziło do nadużyć przez polityków.
  4. Wprowadzić odpowiedzialność materialną i karną dla urzędników skarbowych oraz dla dyrektorów placówek państwowych w tym dla dyrektorów szpitali.
  5. Wprowadzić nadzór nad pracą prokuratury. Za błędne decyzje oraz za dopuszczanie do uniewinnienia grup przestępczych a także morderców prokuratorzy powinni ponosić karę w postaci odebrania im uprawnień.
  6. Odpolitycznić kolegium sędziowskie oraz wprowadzić Sąd najwyższy który byłby wybierany przez (1sędzia przez kolegium sędziowskie, 1 sędzia przez sejm , 1 sędzia przez prezydenta , 2 sędziów w wyborach ogólnokrajowych).
  7. Zmiana struktur politycznych, partie będą finansowane tylko i wyłącznie przez składki członkowskie oraz z prywatnych pieniędzy , wycofanie dofinansowania przez państwo , oczywiście pełna transparentność dochodów partii politycznych.
  8. Obniżenie akcyzy na paliwo oraz obniżenie podatku VAT do 19% aby wprowadzić pieniądze w obieg i rozwinąć gospodarkę.
  9. Wprowadzanie ulgi dla nowo powstających firm poprzez zwolnienie z płacenia VAT-u przez pierwszy rok działalności.
  10. Likwidacja nepotyzmu w firmach państwowych i likwidacja sztucznie stworzonych stanowisk dyrektorskich a pieniądze w ten sposób zaoszczędzone wprowadzić na stworzenie nowych miejsc pracy dla zwykłych ludzi.
  11. Uzdrowienie służby zdrowia poprzez prywatyzacje oraz danie możliwości wyboru ubezpieczenia prywatnego lub państwowego.
  12. Opodatkowanie koncernów zachodnich oraz Kościelnego majątku.
  13. Pomoc polskim stoczniom oraz koncernom zbrojeniowym poprzez zakup polskiego sprzętu na wyposażenie armii i marynarki handlowej.
  14. Przywrócenie ulg prorodzinnych dla rodzin najbiedniejszych.
  15. Rozwiązanie największych afer oraz sprawdzenie rzetelności obecnych polityków. Jeśli postępowanie doprowadzi do wykazania nadużyć uprawnień ministerialnych nastąpi konfiskata majątków polityków odpowiedzialnych za straty państwa.
  16. Wprowadzenie zaostrzonego prawa gospodarczego w przypadku zmów przetargowych i łapówkarstwa przy przetargach.
  17. Przeprowadzić referendum w sprawie przystąpienia do strefy EURO .
  18. Reforma szkolnictwa wyższego, likwidacja stypendiów państwowych wprowadzenie modelu amerykańskiego. Stypendia tylko dla najlepszych i sponsorowane przez prywatne instytucje.
  19. Likwidacja uprzywilejowanych emerytur dla aparatu bezpieczeństwa z lat 45-89
  20. Likwidacja CBA i zastąpienie jej agencją do zwalczania tylko i wyłącznie przestępstw gospodarczych.
  21. Modernizacja służb prewencji oraz OSP i PSP i przekształcenie w format Gwardii Narodowej która byłaby wysyłana w razie kataklizmów i innych nieszczęść dotykających całe regiony Polski.

  WARSZAWA – AL UJAZDOWSKIE 1/3 ,KPRM, SEJM – BLOKUJEMY CAŁĄ WARSZAWE ,WSZYSTKIE GŁÓWNE ULICE MA NAS BYĆ MASA LUDZI 50 000 OSÓB TO MINIUM !

  Bułgarzy obalili rząd, a POLACY ?
  http://www.fakt.pl/Rzad-w-Bulgarii-upadl-pod-naciskiem-ludzi-oburzonych-

  52 POWODY DLACZEGO DONALD TUSK ZOSTASNIE OBALONY :

  1. Afera hazardowa,
  2. Afera lekowa,
  3. Afera z kupowaniem glosów w Walbrzychu,
  4. Afera Senatora Misiaka (ustawione przetargi),
  5. Afera ministra Grada (firma jego zony przypadkowo wygrywa przetargi dla ministerstwa którym kieruje Grad…),
  6. Afera ministra Grabarczyka,
  7. Podsluchiwanie dziennikarzy przez ABW,
  8. Zakup samolotów Bryza bez przetargu,
  9. Podwyzka podatku VAT,
  10 .Podwyzka podatku gruntowego,
  11. Benzyna w góre,
  12. Gaz w góre,
  13. Kredyty w góre,
  14. Zywnosc w góre,
  15. Podwyzka energii,
  16. Wzrost cen biletów komunikacji miejskiej ,
  17. Upadek stoczni (katarscy inwestorzy którzy nie istnieli),
  18.Dramatyczna sytuacja w sluzbie zdrowia w NFZ-cie brakuje 600mil.,
  19.Od 4 lat brak nawet PROJEKTU poprawy stanu sluzby zdrowia ,
  20. Brak odpowiedniego przygotowania i bezpieczenstwa polskich zolnierzy w Afganistanie,
  21. Skandaliczne szkolenie wojska – 4 katastrofy lotnicze (Bryza, Casa, Mi-24, Tu-154),
  22. Minister sportu na stanowisko dyrektora mianuje swojego prywatnego fryzjera,
  23. Pierwszy raz w historii ministrem sprawiedliwosci zostala osoba bez wyksztalcenia prawniczego
  24. Asystent Komorowskiego Roman Kuzniar publicznie deklaruje ze Katyn nie byl ludobójstwem
  25. Usilnie twierdza ze w Polsce niema kryzysu i jestesmy zielona wyspa a dlug publiczny wynosi ponad 800 miliardów,
  26. Wzrost bezrobocia do 13%, 3.2 mln dzieci w Polsce zyje na skraju nedzy,
  27. Wzrost liczby bezdomnych,
  28. Obietnica wybudowanie do konca 2008 3 000tys km autostrad (nie wybudowano nawet 1 km),
  29. Nowo oddana trasa S8 której 1km kosztowal 200mln. nadaje sie juz do generalnego remontu!
  30. Wstrzymanie budowy autostrady A2,
  31. Wedlug raportu NIK Polowe polskich dróg nalezaloby zamknac z powodu stanu technicznego a przyzwoitych jest tylko 0,5 procenta,
  32.Wstrzymano wiele inwestycji drogowych,
  33. Za poparcie PO w wyborach w 2007 roku Gronkiewicz Waltz dofinansowala stadion pilkarski Legii za ok 500mln,
  34. Rzad do konca 2009 mial przyjac 269 projektów (przyjal 74),
  35. Ciagle próby sprywatyzowania strategicznych polskich firm (Lotos, Orlen, WBK, SPEC, LOT,),
  36. Coraz wiecej opóznien w przygotowaniach do EURO 2012 (brak autostrad, nowych lotnisk, dworców, hoteli, opóznienia w budowie stadionu w Warszawie i Wroclawiu, problemy z murawa stadionu w Poznaniu która byla juz szesciokrotnie wymieniana)
  37. Zabrali 1,5mln dla niewidomych,
  38. Brak reakcji rzadu na krytyke Polski w Parlamencie Europejskim przez holenderskich Eurodeputowanych,
  39. Brak reakcji Polskiego rzadu na oskarzenia Eriki Steinbach o to ze Polska jest wspólwinna wybuchowi II Wojny Swiatowej,
  40. Doprowadzenie do likwidacja fabryki FSO,
  41. Zabieraja pomostówki,
  42. Brak reakcji na zamykanie Polskich szkól na Litwie,
  43. Brak pieniedzy na wojsko i policje,
  44. Wzrost przestepczosci,
  45. Brak zapowiadanych reform,
  46. Planowane zwolnienia, prezesa Narodowego Centrum Sportu otrzymuje 570tys zl premii od minister sportu Anny Muchy za brak dotrzymania terminu zwiazanego z oddaniem do uzytku Stadionu Narodowego.
  47 .Wyzszy wiek emerytalny,
  48. Coraz nizszy poziom szkolnictwa,
  49. Zamykaja i likwiduja sanatoria dla dzieci,
  50. Tragiczna sytuacja na polskiej kolei, a czekamy jeszcze na CUD gospodarczy i druga Irlandie (*) zwin
  51. afere „tasmowa” PSL etc etc . Elektorat PO dobrze wie, ze pan Tusk, to notoryczny klamca i oszust wyborczy. Niestety akceptuja i firmuja jego klamstwa, tylko sami do konca nie wiedza, ze taka postawa kreca bicz na samych siebie. W przyszlosci zapewne beda tego zalowac, niestety bedzie za pózno.
  52. Lotnisko w Modlinie zamknięte do końca roku, bo nawierzchnia jest już zniszczona – miliardowe straty spowodowane brakiem ruchu lotniczego.
  I na dodatek te wszystkie premie dla urzędników, które kosztowały miliony!

  WSZYSCY RAZEM ! ! ! !

  TO NIE BĘDZIE KOLEJNA „MANIFESTACJA” NIEZADOWOLENIA !!!! TO BĘDZIE BUNT , REWOLUCJA !!!!

  Jesteśmy Polakami , jesteśmy patriotami :
  „NIE ODBIORĄ CI OJCZYZNY, JEŚLI NOSISZ JĄ W SERCU”
  KOCHAMY Polskę Kochamy Polaków.
  Chcemy normalności, chcemy stabilności, chcemy żyć w XXI w.
  Praca dla każdego z godną pesją, normalne ceny ! ! ! !
  Tego chcemy ,chcemy żyć nie umierać ! ! ! !
  Mamy wyzwanie, cel który musimy zrealizować jak najszybciej ODWOŁAĆ TUSKA I JEGO RZĄD , dlatego wszyscy musimy wyjść
  na ulice tak jak BUŁGARZY którzy swoim niezadowoleniem ze swojego premiera i rządu usuneli ze stołków ! ! ! ! Można ? CZAS NA MŁODYCH ! ! ! !

  NASZ CEL : ODWOŁAĆ TUSKA I JEGO RZĄD ! ! ! !

  PS
  Dołącz nawet wówczas gdy nie ze wszystkim się zgadzasz. Wystarczy, że zgadzasz się by pogonić tę bandę!!!

  http://naszeblogi.pl/36819-dolacz-przekaz-dalej

  (http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/oficjalne-zapytanie-cia-w-sprawie-planowania-otrucia-prezydenta-hugo-chaveza#comment-123635)

  Polubienie

  • Czy to jest manifest, czy raczej bzdurna tasiemcowa litania? Bo niektóre punkty to kompletny nonsens!

   Opodatkowanie koncernów zachodnich oraz Kościelnego majątku.

   A dlaczego nie upaństwowienie koncernów zachodnich i majątku kościelnego?

   Przeprowadzić referendum w sprawie przystąpienia do strefy EURO.

   Co za idiota chce w tej sprawie organizować referendum? Strefę Euro należy zlikwidować! A za pomysł wprowadzenia Polski do niej KS lub dożywotnia banicja.

   Mój manifest:

   1. Występienie Polski z bilderbergowskiej Unii Jewropejskiej!
   2. Wystąpienie Polski ze zbrodniczego, banksterskiego NATO!
   3. Nacjonalizacja banków. Pieniądze emituje państwo a nie banksterzy!
   4. Likwidacja giełd.
   5. Nacjonalizacja kluczowych gałęzi gospodarki – przemysł wydobywczy, metalurgia, energetyka, komunikacja, transport.
   6. Odbudowa armii wykorzystywanej JEDYNIE do obrony granic Polski.
   7. Delegalizacja agenturalnych partii realizujących obce interesy.
   8. Trybunały ludowe dla zdrajców, renegatów i agentów obcych interesów bez względu na zajmowane stanowiska.

   WSJO!

   A resztę sobie już ułożymy, jak zrealizujemy powyższe punkty.
   Co za idiota chce uwalić tylko żont Tuska? I po co? Aby jego miejsce zajął Kalkstein? Albo inny Palikot?

   Polubienie

   • Wkleiłem by nie zginął i można było się do niego na spokojnie odnieść. Też mi niektóre punkty pachną banderowcami przebierającymi nogami by swoje rządy nad polskim bydłem wreszcie rozpocząć zaprowadzając czystki etniczne na lubelszczyżnie w ramach „pokuty za zbrodnie AK”. Urojone jak zwykle bo im się wszystko roi od tego nieustającego walenia łbami w ścianę.

    Ale pod takimi punktami zamierzają wywieść ludzi na ulicę by walczyli o stołki dla nich co w połączeniu z najściem może tworzyć pewien niepokojący obrazek. Boje się iż komuś strzeli do głowy bomby podkładać by się „zaczęła rewolucja w Polsce”. Dla parchów polska krew to „konieczna ofiara”, dla nas niekoniecznie. My nie chcemy umierać za globalny bolszewizm czy nazizm semicki jaki chcą na naszych ziemiach założyć. A patrząc na wcześniejsze manifestacje gdzie aż się na nich roiło od gestapowców próbujących wywoływać zamieszki wśród tłumu to teraz wystarczą „przypadkowe” ofiary (ranni czy trupy) a krew się sama poleje ku radości tych satanistycznych wywłok od yahwe. I będzie powód do zarówno wprowadzenia wojsk NATO do okupowania kraju jak i ochrony cięmiężonych „niewiniątek” tworząc na terenach okupowanych wymarzoną i budowaną od wieków JUDEOPOLONIE.

    Polubienie

 16. To się w głowie nie mieści! ów agent powinien być natychmiast wywalony na zbity pysk i sądzony za groźby karalne! Przy okazji powinno się go też oskarżyć o pomówienie. Oczywiście prywatnie mogę sobie nazwać kogoś terrorystą co najwyżej zostanę wyśmiany lub dostanę w dziób jednak kiedy robi to jakiś funkcjonariusz to już inna sprawa, zaś zastraszanie staruszki to w głowie się nie mieści i powinien beknąć za to.
  Co zaś do tego manifestu ktory wkleił „Ktoś” to nie wiem kto go pisał, ale wiele punktów jest bezsensownych 🙂 Inne zaś wręcz idotyczne.

  Polubienie

  • Dobrogost:

   Mój dobry znajomy z Kluczborka po przeczytaniu opublikowanego w sieci zażalenia mojej żony zadzwonił z własnej inicjatywy na komendę wojewódzką policji w Opolu. Połączono go z biurem cbś, on zaczął im robić wyrzuty za takie postępowanie, ale bezpieczniak z nim rozmawiający wszystkiego się wyparł – to nie my, my jesteśmy pożondne patryjoty i takich rzeczy nie robimy. Może ktoś z podrobioną legitymacją pod nas się poszył.

   Polubienie

 17. Dzięki Andrzej, że jesteś na tyle człowiekiem, gentelmenem
  i nie wystawiasz mnie na swoim forum w charakterze worka treningowego dla mądrali tego świata,
  którzy swoim zachowaniem przypominają raczej dresiarzy …

  Namaste.

  Vismaya:
  Nawet, gdybym Ciebie nie znał, to nie dałbym Ciebie kopać. Mężczyźnie robienie czegoś takiego za bardzo nie przystoi. A ponadto znam Ciebie na tyle, że wiem, iż atak na Ciebie jest niezasłużony. Stąd nie mogłem postąpić inaczej, choć obu Twoich adwersarzy za promowanie przez nich Słowiańszczyzny darzę szacunkiem.
  opolczyk

  Polubienie

 18. Pingback: Bandyci z CBŚ w amoku terroryzują Państwo Szubert | Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

Możliwość komentowania jest wyłączona.