Czy obce siły będą pacyfikować Polaków?

.

Dezinformacje niezależnejtelewizji

Sprawa jest rzeczywiście bulwersująca. Projekt ustawy o wykorzystywaniu obcych służb mundurowych do pacyfikowania np. demonstracji wpłynął do „polskiego” knessejmu. Niemniej sposób oceny tej sprawy przez „niezależnątelewizję” to ewidentna dezinformacja.

Na początek wrzucam odnośny film:

.

.

Janusz Zagórski bredzi coś o nadal jeszcze rzekomo posiadanej przez Polskę ograniczonej suwerenności zagrożonej jego zdaniem projektem nowej ustawy.
A przecież Polska nie ma już ani odrobiny suwerenności. Politycznie jest unijnym barakiem, nad konstytucją góruje Traktat Lizboński, nad polskim prawem prawo unijne, nad „żondem” komisarze z Brukseli (nad którymi kontrolę sprawują banksterzy). Militarnie „nasze” wojsko podlega pod NATO, a finanse i gospodarka kontrolowane są przez banksterów i międzynarodowy kapitał. Tak więc nie wiem, gdzie p. Zagórski dostrzega jeszcze resztki „suwerenności”  – chyba w tym, że polska reprezentacja w piłce nożnej ma jeszcze barwy biało-czerwone i orła z koroną – a nie Gwiazdę Dawida. Przy czym ta reprezentacja i te wszelkie igrzyska sportowe są robione po to, abyśmy się nimi fascynowali i nie zauważyli, że suwerennej Polski już dawno nie ma.

Jeszcze większym dezinformatorem jest Dionizy Pietroń. Wg niego Smoleńsk był „polskim WTC” (w sumie zgadza się – bo była to taka sama operacja obcej flagi przeprowadzona przez tych samych „specjalistów”) i miał „obudzić” Polaków. Jest to kosmiczna bzdura. Smoleńsk miał nasilić do stopnia histerii rusofobię, a dodatkowo miał wywołać w polactfie kult Kalksteina. Oba cele w dużym stopniu osiągnięto.

Już wywołując powstanie styczniowe manipulatorom zależało na wzbudzeniu u Polaków nieuleczalnej rusofobii.

Wywołując powstanie, do którego czynimy przygotowania, spełniamy ten obowiązek w przekonaniu, iż dla stłumieniu naszego ruchu, Rossya nietylko kraj zniszczy, ale nawet będzie zmuszoną wylać rzekę krwi polskiej; – ta zaś rzeka, stanie się na długie lata przeszkodą do wszelkiego kompromisu z najezdcami naszego kraju…”

Powstanie styczniowe było żydowską intrygą. Jej cel oni sami tak opisali:

w powietrzu czuć proch, ale dla nas to nic złego… skorzystajmy z dobrej okazji. Zamiast bawić się w patriotyzm i t. p. mrzonki, myślmy przede wszystkiem o sobie. Chłop polski nie lubi nas, wiemy o tem, ale chłop jest głupi – nie boimy się go. O szlachtę nam głównie idzie. Wmiesza się ona przez sam punkt honoru w awanturę, pójdzie do lasu, na krwawe pola, za co ją rząd ukarze, zniszczy, wytępi, wydusi, wywłaszczy, a wówczas dla nas droga otwarta… W każdym narodzie musi się wyrobić ponad masy jakaś inteligencja i rodzaj arystokracji. My jesteśmy materjałem gotowym, my zawładniemy krajem, a panujemy już przez giełdy i przez wielką część prasy nad połową Europy. Ale naszem właściwym królestwem, naszą stolicą, naszem Jeruzalem będzie Polska. My będziemy jej arystokracją, my tu rządzić będziemy. kraj ten należy do nas, jest nasz”

Smoleńsk i nasilenie w związku z nim antyrosyjskiej histerii jest kontynuacją żydowskich intryg szczucia Polaków na Rosję.

Przypominam w tym miejscu, że Kaczyński/Kalkstein udający polskiego patriotę dbał przede wszystkim o interesy Izraela – nawet kosztem życia polskich żołnierzy.

.

.

A jego brat bliźniak zbrodniczą okupację Iraku nazwał „naszą wojną„.
Tutaj jeszcze wykaz zasług Lecha Kaczyńskiego/Kalksteina dla Żydów.

Kaczyński był żydowskim patriotą, a nie polskim. Polskiego patryjotę jedynie niezbyt udolnie udawał.

Najnowszy projekt ustawy wyraźnie faworyzuje służby mundurowe z baraków Unii Jewropejskij i tzw. strefy Schengen (Rosja do nich nie należy)  – 200 mundurowych jako liczba „graniczna”. Kraje spoza Unii Jewropejskiej i strefy Schengen są wyraźnie „pokrzywdzone” (20 mundurowych). Przy czym Janusz Zagórski od razu w sposób typowy dla wytresowanego rusofoba wymienił w tym kontekście FSB (choć jest to służba cywilna a nie mundurowa). A przecież w projekcie ustawy chodzi o służby izraelskie, tureckie, norweskie czy kanadyjskie, czyli o służby narzuconych nam „sojuszników” nie będących w Unii J i w Schengen.

O służbach USA nie wspominam. Od lat robią one w Polsce co chcą. W czasach rządów domniemanej postkomuny i następnie  PiS CIA latami utrzymywała w Polsce – w tajemnicy przed społeczeństwem – nielegalne więzienie – za zgodą wierchuszki najpierw „postkomuchów” (nawróconych na kapitalizm) a następnie PiS.

W tym miejscu przypominam ponownie, że pomawiany o agenturalność wobec Moskwy żont Tuska jeździł na wspólne posiedze do Izraela a nie do Moskwy. A minister finansów Rostowski uczestniczył w ubiegłym roku w tajnym zlocie banksterskiej Grupy Bilderberga pod Waszyngtonem w USA, a nie w tajnym spotkaniu FSB na Łubiance. To gwoli wyjaśnienia – komu podlega żont Tuska.

Janusz Zagórski przypomniał „prehistoryczne” interwencje Układu Warszawskiego w Czechosłowacji i na Węgrzech (stara metoda nasilania niechęci do ZSRR/Rosji).  O aktualnych zbrodniczych wojnach-okupacjach z udziałem „naszego” wojska (w Kosowie także „naszej” policji) nie wspomniał.

A tymczasem precedens nawołujący (przynajmniej pośrednio) do wprowadzenia do Polski obcego wojska i obcych służb już miał miejsce. Janusz Palikot, były aktywista i wpływowy PO-wiec, obecnie „samodzielny”, agent rockefellerowskiej Komisji Trójstronnej nawoływał przed kamerami do likwidacji państwa polskiego, w tym i „polskiej” armii, którą miałaby zastąpić armia europejska (a jeśli publicznie proponowana jest likwidacja „polskiej” armi to i „polskiej” policji i innych „polskich” służb w domyśle zapewne też).

.

.
Od lat realizowany jest program przekształcenia Unii Jewropejskiej w jednolity banksterski twór. Polski barak forsuje jedne, inne baraki forsują inne prowadzące do tego celu „ustawy”. Pamiętać powinniśmy o tym, że naszym zagrożeniem obecnie jest banksterska sitwa i zbrodnicze NATO (banksterska żelazna pięść do bicia Goim) a nie Rosja czy FSB.
Tak więc tylko idioci lub agentura wpływu mogą nas straszyć Rosją i groźbą pacyfikacji Polski przez FSB.

Zagrożenie dla Polski  istnieje obecnie tylko ze strony NWO, Dużego USraela (USA), skolonializowanych przez banksterów unijnych baraków, baraków należących do NATO i Izraela.
.
opolczyk

.

ps. A tymczasem w Krakowie w sali obrad krakowskiej rady miasta obraduje Europejski Parlament Żydowski.

http://gazetawarszawska.com/2013/01/29/zydowski-parlament-obraduje-w-krakowie/

Polska coraz bardziej w jawny już sposób jawi się jako Polin czy Judeopolonia. Albo też Rzydopospolita…

A hasbara straszy nas Ruskimi…

.

.
precz z jahwizmem.Ręce Boga.

Reklamy

81 komentarzy do “Czy obce siły będą pacyfikować Polaków?

 1. „O aktualnych zbrodniczych wojnach-okupacjach z udziałem “naszego” wojska (w Kosowie i policji) nie wspomniał.” – KRYMINALIŚCI W MUNDURACH POLSKIEJ ARMII KRECĄ SIĘ NA OKUPOWANYCH PRZEZ WSPIERANE PRZEZ „POKOJOWE” NATO NAZISTOWSKIE BOJÓWKI TERENACH SYRII. PODOBNO JAKO DORADCY DO SPRAW SKAZEŃ CHEMICZNYCH. ALE OD LIKWIDOWANIA SKAZENIA DO SAMODZIELNEGO SKAZANIA DROGA JEST NAPRAWDE BLIZIUTKA. A MY (JAKO ARMIA) ZNOWU ROBIMY JAKO DZIWKA NARODÓW W IMIE „RÓWNOSCI I BRATERSTWA” YEWRO-ODBYTÓW.

  Polubienie

 2. Pingback: W erze info-przeładowania: Prawda czy Negacja? « Grypa666's Blog

 3. Najstarszy Polak, Józef Kowalski – oficer 22 pułku ułanów, weteran wojny polsko-bolszewickiej kończy dzisiaj 113 lat!

  Polubienie

  • Szanowny „opolczyk”, rynsztok w postaci liter „doj” jest tu zabroniony ale już oskarżanie kogoś zapewne jak najmilej widziane !
   I pare słów o samym artykule. Już dawno nie czytałem artykułu tak tendencyjnego, bo nawet media głównego ścieku nie robią często czegoś podobnego. Zrównanie zagrożenia o jakim mówi NTV do wypowiedzi byłego rezydenta w Polsce i członka komisji trójstronnej a następnie manipulacja tym, to najwyższy szczyt medialnego chamstwa. A dziwi mnie to dodatkowo, że publikowanego ponoć w propolskich i prosłowiańskich niezależnych mediach.
   Bo o ile NTV i pan Zagórski promują nie tylko medialnie ale i praktycznie na różnych spotkaniach i konferencjach te sprawy, np.: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=R9Rhc2EBk1I to tutaj jakoś wszystko zahacza o teorię.
   A może należało by mniej pisać i mówić a wziąć się do roboty !

   Polubienie

   • wolny człowiek:

    Po kolei.
    Rynsztok jest u mnie zabroniony!
    W komentarzu lola – który zignorowałem i na niego nie odpowiadałem – nie widzę „oskarżenia” a „stwierdzenie” – nie poparte zresztą żadnymi dowodami – i przez to ten komentarz zignorowałem!
    Nadmienię w tym miejscu jeszcze, że sam wielokrotnie pisałem o tym, że znam uczciwych i porządnych Żydów – i z tego powodu sam fakt, że ktoś jest (w domniemaniu) Żydem dla mnie nie ma żadnego znaczenia. Nie oceniam kogokolwiek na podstawie jego rzeczywistych czy domniemanych „korzeni” a jedynie według tego, jak postępuje i co mówi.

    Tendencyjność należy wykazać. Ja ją wykazałem – i wszystko co o audycji NTV napisałem podtrzymuję w całości! Audycja ta to bzdurna propaganda i szczucie na Rosję (wstawka o FSB – choć ustawa jest robiona pod kątem służb żydo-Zachodu a nie Rosji), plus bzdury Pietronia o Smoleńsku (rzekomo budzącym Polaków – choć wpędził on rzesze Polaków w kaczy i antyrosyjski amok).
    Te bzdury uzupełniają się z działaniami agenta rockefellerowskiej KT Palikota – bo robią wodę z mózgu Polakom.

    Zagrożenie wypływające z owej ustawy dostrzegam i podkreśliłem je wyraźnie:

    Sprawa jest rzeczywiście bulwersująca. Projekt ustawy o wykorzystywaniu obcych służb mundurowych do pacyfikowania np. demonstracji wpłynął do “polskiego” knessejmu.”

    Natomiast całkowicie potępiam pieprzenie o tym, że np. z tej ustawy skorzysta FSB. Polska jest okupowana przez agenturę banksterów, wrogów Rosji, a ustawa ma dać prawo pacyfikowania nas służbom „sojuszników” z Unii Jewropejskiej i NATO! A nie z Rosji.
    Tylko ślepiec lub idiota może tego nie dostrzegać!
    Polsce zagrażają tak samo i nawzajem się uzupełniają prawo sojuszniczych służb do pacyfikacji Polaków jak i likwidacja formalnej państwowości proponowana przez Palikota. Dlatego obie sprawy można stawiać obok siebie.

    Na wklejonym linku NTV propaguje kult żydłaka-jahwisty-niszczyciela Słowiańszczyzny, fundatora kościołów i klasztorów, Piotra Włostowica i jego pryncypała, zdrajcy i renegata Krzywoustego, który do spółki z Niemcami napadał na słowiańskich braci, aby narzucić im żydłacką dżumę rodem znad Jordanu.
    Zaprawdę, nie ma się czym NTV chwalić. Uprawiając taką żydo-katolicką propagandę jest agenturą żydłackiego Watykanu i popularyzatorem żydowskiej dżumy rodem znad Jordanu..
    Polecam jeszcze ten artykuł z „racjonalisty” (jutro sam go opublikuję u siebie).
    http://www.racjonalista.pl/kk.php/s,8050

    Polubione przez 1 osoba

    • To co pan panie wykładasz to jest stek pomówień i niestety jadowitej nagonki , a szczególnie w odniesieniu do katolicyzmu i postaw pronarodowych polskich. Takie stawianie spraw jest czystym odwracaniem faktów historycznych i wspierania zachowań niestety sił wrogich nam upodlonym przez ” wielo dziesięcio-letnie” pranie mózgów w komunie i w postkomunie.
     Jedynie co, to krytykanctwo, jadowity język i pomówienia, brak natomiast odrobiny krytycyzmu do własnego „tezowania”.
     To jest po prostu chore i naganne. Zyczę opamiętywania się na przyszłość- panie!

     Polubienie

     • antoni:

      Normalnie to taki bełkot ląduje u mnie od razu w ściekach. W drodze wyjątku ten jeden pana komentarz przepuszczam.

      Od kiedy to kult obrzezanego żyda, wykreowanego na „zbawiciela” i kult żydowskiego plugawego Jahwe ludobójcy jest propolski? Wy, pan i panu podobni żydłacy/duchowi żydzi
      http://www.katolik.pl/czy-jestesmy-zydami-,834,416,cz.html
      jesteście agentami Watykanu i propagatorami zażydzenia Słowiańskiego Ducha Polski żydłackimi gusłami znad Jordanu.
      Ponadto specjalistą od „steku pomówień i niestety jadowitej nagonki” jesteś pan sam, panie antoni. Jedyne co panu przychodzi do zamroczonej nadjordańską dżumą łepetynki jest insynuowanie mi „wspierania zachowań niestety sił wrogich nam upodlonym przez ” wielo dziesięcio-letnie” pranie mózgów w komunie i w postkomunie.”

      To wy, odmóżdżeni jahwiści nie jesteście zdolni do odrobiny krytycyzmu. Wierzycie ślepo w żydowskie bajki z żydowskiej biblii, a każdy kto nie chce się kłaniać rzymskiej szubienicy czy żydówce Miriam to dla was zdrajca. A sami sprzedajecie polskość żydowskiej ideologii narodu wybranego.

      Proszę się trochę doedukować. Choć do pana zadżumionej łepetynki i tak nic nie dotrze…

      https://opolczykpl.wordpress.com/2012/12/11/ksiega-zbrodni/
      https://opolczykpl.wordpress.com/2012/12/16/biblijne-korzenie-globalizmu-nwo/
      https://opolczykpl.wordpress.com/2013/01/15/zbrodnicza-natura-katolicyzmu/
      https://opolczykpl.wordpress.com/2013/01/04/slowianski-swiat-kontra-nadjordanska-dzuma/

      Polubione przez 1 osoba

     • “Chrześcijaństwo nie jest potrzebne nam, Żydom, ale jest przecież rozgłaszaniem po krańce świata pojęć zawartych w żydowskim Piśmie: prawd o Stwórcy, o Jego przymierzu z Izraelem, o Jego trosce o ludzi, o Jego wymaganiu posłuszeństwa przykazaniom, o jego obietnicy odkupienia, które ma objąć cały świat, gdy, jak mówi prorok “Pan będzie jeden i jedno będzie jego Imię”.
      Cytując rabina (?) Franza Rosenzweiga, Krajewski dodaje do tej biblijnej zapowiedzi: Żydzi są dziedzicami Objawienia, a chrześcijanie, uznając je, są spadkobiercami swojego Objawienia. … Żydzi muszą strzec świętego płomienia, a chrześcijanie mają roznosić jego światło we wszystkich kierunkach. Czyli po prostu, chrześcijanie są rodzajem “chłopców na posyłki” prawdziwych dziedziców naszej planety. Żydzi zaś są prawowitymi “panami świadomości” ludów które dały się schrystianizować. (Słowo chrześcijanin – po francusku chrétien – wywodzi się zresztą etymologicznie od crétin, czyli po prostu kretyn.)”

      Stanisław Krajewski

      “Żydem nie jest ten, który nim jest na zewnątrz, ani obrzezanie nie jest to, które jest widoczne na ciele, ale prawdziwym Żydem jest ten, kto jest nim wewnątrz, a prawdziwym obrzezaniem jest obrzezanie serca, duchowe, a nie według litery” Szaweł z Tarsu,prapolak 😀

      “Naród kładzie na swych bogach pieczęć swej narodowości”
      http://toporzel.pl/teksty/halinaf.html

      „Nie bój się protekcjonizmu – to nasze główne narzędzie, otworzył on drzwi Żydom wszystkich narodowości, wszystkich wyznań, wszystkich stron.
      Prawdziwym internacjonalistą jest tylko ten, którego więzy krwi związane są z judaizmem(katolicyzm,judeo chrześcijaństwo,islam), wszystkie pozostałe to przekleństwo i oszustwa.”-Katechizm Żyda w ZSRR

      Nie ma nic bardziej POLSKIEGO niż klęczenie przed Nazarejczykiem,budowanie co roku szopek betlejemskich,wyznawanie religii Abrahama i Mojżesza,oraz modły do Ojca Jeszuy,czyli Jahwe 🙂

      Polubienie

      • Popatrz – ilu mamy żydów – nie tylko Terlikowski. Wśród „konserwatystów” też żydami obrodziło!

       Mirosław Salwowski – Ja też jestem Żydem (duchowym)

       Obrzezanie posiada wprawdzie wartość, jeżeli zachowujesz Prawo. Jeżeli jednak przekraczasz Prawo będąc obrzezanym, stajesz się takim, jak nieobrzezany. Jeżeli zaś nieobrzezany zachowuje przepisy Prawa, to czyż jego brak obrzezania nie będzie mu oceniony na równi z obrzezaniem? I tak ten, który od urodzenia jest nieobrzezany, a wypełnia Prawo, będzie sądził ciebie, który, mimo że masz księgę Prawa i obrzezanie, przestępujesz Prawo. Bo Żydem nie jest ten, który nim jest na zewnątrz, ani obrzezanie nie jest to, które jest widoczne na ciele, ale prawdziwym Żydem jest ten, kto jest nim wewnątrz, a prawdziwym obrzezaniem jest obrzezanie serca, duchowe, a nie według litery.

       http://www.konserwatyzm.pl/artykul/9128/ja-tez-jestem-zydem-duchowym

       A Szaweł z Tarsu to nie „prapolak” a PRAWDZIWY polak-katolik !

       Prawdziwym internacjonalistą jest tylko ten, którego więzy krwi związane są z judaizmem (katolicyzm,judeo chrześcijaństwo,islam), wszystkie pozostałe to przekleństwo i oszustwa.” – Katechizm Żyda w ZSRR

       Najbardziej internacjonalistycznym judaizmem zaś jest kosmopolityczny katolicyzm (judaizm dla duchowych żydów z obrzezanymi doktryną mózgami) – prekursor i prototyp globalizmujeden pasterz (golący owieczki do gołej skóry), jedna owczarnia (stado „baranów” i potulnych „owieczek”) a nawet jeden język (łacina).

       Nie ma nic bardziej POLSKIEGO niż klęczenie przed Nazarejczykiem,budowanie co roku szopek betlejemskich,wyznawanie religii Abrahama i Mojżesza,oraz modły do Ojca Jeszuy,czyli Jahwe 🙂

       Jeszcze bardziej POLSKIE jest uznanie żydówki Miriam królową Polski – czyżbyś o tym zapomniał? Jesteśmy królestwem z żydówką jako królową!

       Polubienie

     • PS.Kiedy mówię katolicyzm,mam na myśli wszystkie neojudaistyczne sekty,takie jak:protestanci,prawosławie,świadkowie Jehowy,anglikanie itd itp)

      Polubienie

     • Jeszcze bardziej POLSKIE jest uznanie żydówki Miriam królową Polski – czyżbyś o tym zapomniał? „-Nie zapomniałem 😀 pisałem o tym niedawno.

      Mara/Marya-w hinduizmie to bóg śmierci,zmora w mitologii nordyckiej i słowiańskiej.
      Biblijne miejsce obozowania Izraelitów po przejściu przez Morze Czerwone

      Marya częstochowska.Katolicy mamtrują “maranatha” co według nich znaczy “Przyjdź Panie”.
      Tymczasem w sanskrycie “marana” oznacza:
      śmierć,akt umierania,zgon,przemijanie,rodzaj trucizny
      https://opolczykpl.wordpress.com/2013/01/12/kryptookultyzm-w-religiach-abrahamowych-antyokultystycznychmistycznych/

      Ja mam na myśli nie hinduistyczną Marę-Maryę, a żydówkę – matkę obrzezanego cieśli! Urodzoną i żyjącą nad Jordanem, a nie u stóp Himalajów! To ją – postać z żydowskich jewangelii (a nie z hinduizmu) narzucono nam jako „królową”!
      opolczyk

      Polubienie

     • Ja mam na myśli nie hinduistyczną Marę-Maryę, a żydówkę – matkę obrzezanego cieśli!”-Ale to jest mit 🙂 Miriam to domniemana matka Jeszuy,Jeszua biblijny powstał w oparciu o mitologiczną postać Prometeusza/Lucyfera/Fosforosa/Swarożyca,Miriam dziewica to właśnie Mara.Im więcej modłów do niej kierują wierni,tym więcej śmierci i zniszczenia wokół.Gdzie była miriam w trakcie rozbiorów?Gdzie była Miriam w trackie popełniania zbrodni katyńskiej?Na swoim miejscu,w końcu Mara to bogini śmierci i zniszczenia.

      Polubienie

     • Albo Smoleńsk.Gdzie była Miriam kiedy pancerna brzoza powodowała wypadek samolotu?Czemu cudem nikt nie zginął?Ponieważ cudem zginęli wszyscy.Bóg izraelskatolicki tak chciał.
      Nic na swiecie nie dzieje się bez woli Ojca,wiem bo mam Biblię i tam tak piszę,są dowody 😉 Gdyby Adonai Oj(ahwe)ciec chciał inaczej to by było inaczej.Skoro jest tak jak jest to dziękujmy Panu,niezbadane są wyroki niebios.

      Mezamir,
      „Gdzie była Miriam…” – jak to gdzie? U „Bolka” w klapie!
      opolczyk

      Polubienie

    • „Na wklejonym linku NTV propaguje kult żydłaka-jahwisty-niszczyciela Słowiańszczyzny, fundatora kościołów i klasztorów, Piotra Włostowica ” – wytłumacz mi czemu Włostowicza promuje także Białczyński. I to „jako obrońce swiętych miejsc Słowian poprzez budowe w tych miejscach (masońskich (plany) kościołów. Może tu tkwi kolejny „wilk w owczej skórze”?

     Polubienie

     • ktoś:

      „…wytłumacz mi czemu Włostowicza promuje także Białczyński…”

      Nie wytłumaczę – bo nie mam pojęcia.

      Ja i CB, choć łączy nas sprawa Słowiańszczyzny, w wielu sprawach zdecydowanie się różnimy. Zarówno w ocenie współczesnej polityki, jak i w ocenie postaci historycznych (oraz systemów politycznych). Niejedną postać, którą on ocenia jako strażnika wiary pogan ja uważam za żydłaka.
      Nie mam jednak zamiaru publicznie występować przeciwko niemu. A to z tego względu, że nasi wspólni wrogowie (a takich mamy) byliby „wniebowzięci”. Nic sprawie Słowiańszczyzny nie może bardziej zaszkodzić, niż toczona publicznie „wojna domowa” wśród jej propagatorów.

      Polubienie

 4. Obce siły już od dawna pacyfikują Polaków! Różnica taka, że teraz będzie to w świetle „prawa” Jeśli naród w dalszym ciągu pozostanie w roli męczennika-narzekacza, to unia jewropejska i „polski rząd” zechcą zatańczyć na naszych grobach. Myślę, że zbędne tu będą przykłady pacyfikacji, gdyż każdy widzi je na co dzień. Potrzebne za to jest jedno pytanie; Jak długo damy się tak traktować? Utrzymują nas przy życiu jedynie po to, byśmy orali dla nich i za nich. A pewnej nocy będą chcieli zarżnąć nas we śnie. Polska nie rządem stoi, ale swobodami obywateli stać powinna! Pozdrawiam.

  Polubienie

 5. W 2011 r. spacyfikowano marsz niepodległości z udziałem bojówek niemieckich w sile kilkuset – czyli znacznie ponad limitem. Nawet Hitler – nie był tak bezczelny- operował na początku mniejszymi bojówkami. Jaki stosunek byl do bojowkarzy widac po wyrokach sądu w stosunku do nielicznych zidentyfikowanych bojowkarzy.

  Polubienie

  • Bojówki Hitlera były dobrze zorganizowaną, paramilitarną, masową „armią”. Od samego początku liczącą tysiące bojówkarzy.
   http://pl.wikipedia.org/wiki/Sturmabteilung
   W związku z owym marszem gorsze było coś innego niż niemieckie bojówki (te były „niemundurowe” i miały za zadanie wywołanie zadymy dającej pretekst policji i służbom cywilnym do pacyfikacji marszu).

   Organizacje będące inicjatorami marszu same są naszpikowane agentami obcych służb (ABW też jest obcą służbą).
   Marsz miał kilka zadań:
   – przedstawić nacjonalistów jako „faszystów” i zadymiarzy,
   – promować jako liderów obozu narodowego podejrzanego autoramentu ludzi i organizacje (okupant na wsjakij słuczaj już chce wypromować nowych „niezależnych” liderów manipulujących rozgoryczonymi ludźmi),
   – dać okazję katolikom do łączenia „niepodległości” z katolicyzmem (marsz rozpoczął się tzw. „mszą świętą” a podczas marszu niesiono tu i tam duże rzymskie szubienice),
   – dać okazję do promowania się np. PiSowcom czy żydowskiemu prorokowi prywatyzacji JKM w roli rzeczników niepodległości,
   – dać okazję do siania dalszej dezinformacji (niesiono np. transparenty „precz z komuną” – tak jakby to komuna obecnie rządziła i zagrażała niepodległości).

   Polubienie

   • Raczej ostawiałbym, że owi „nacjonaliści” to pożyteczni idioci, którzy choć często odwołują się do Dmowskiego z przedwojenną endecją nie mają zbyt wiele wspólnego. Mają za to dużo wspólnego z bogoojczyźnianą ideologią, rodem z okresu poprzedzającego powstanie styczniowe i tępą rusofobią, która po raz kolejny może doprowadzić nasz kraj na skraj (a być może jeszcze dalej) zagłady. Tak czy inaczej jest to taki PiS bis, tyle że w bardziej atrakcyjnej dla młodzieży (czytaj zadymiarzy z jednej i inteligencików którzy bardzo chcieli by kogoś uderzyć, ale jakoś samemu się nie da, z drugiej strony), romantycznej formie.

    Polubienie

    • tenhi:

     „Raczej ostawiałbym, że owi “nacjonaliści” to pożyteczni idioci…”

     Zgoda, w ogromnej większości tak jest – są to użyteczni idioci. Niemniej naszpikowani są agenturą tajnych służb.
     Jak funkcjonuje infiltracja „radykalnych” ugrupowań przez bezpiekę w barakach Unii Jewropejskiej pokazuje dobitnie przykład NPD:

     „…działalność NPD była w dużej części inspirowana przez agentów Federalnego Urzędu Ochrony Konstytucji w kierownictwie partii i nie sposób było odróżnić działań partii od działań wywiadu.”
     http://pl.wikipedia.org/wiki/NPD#Pr.C3.B3by_delegalizacji_partii

     I tak jest w całej bilderbergowskiej Unii…

     Jeszcze skandaliczniej wypadła bezpieka niemiecka w sprawie NSU. Dostarczała „terrorystom” materiały wybuchowe, pieniądze na fałszywe papiery, przeszkadzała policji w aresztowaniu „terrorystów”, zniszczyła dokumentację dotyczącą tej afery – a zwłaszcza roli agentów BfV w działalności tej morderczej grupki.
     http://de.wikipedia.org/wiki/Nationalsozialistischer_Untergrund#Rolle_der_Verfassungsschutzbeh.C3.B6rden

     Polubienie

 6. Faszyzm przyszłości będzie nazywany antyfaszyzmem – W. Churchil

  Jak na mój gust, to jest to też żydłacka propaganda: owa „święta religia” to żydłackie oszustwo.
  Sytuacja wygląda tak: widząc postępującą laicyzację koczownicy podrzucili porzucającym jahwizm Goim świecką „religię” – poprawność polityczną. I obecnie nieobrzezani Goim – wyznawcy obrzezanego cieśli i wyznawcy poprawności politycznej walczą między sobą. A koczownicy zacierają łapska. Bo dokąd Goim walczą pomiędzy sobą – dotąd oni są panami sytuacji.
  Tępić musimy ideologiczne oszustwa i Szechtera/Michnika, i Rydzyka…
  opolczyk

  Polubienie

 7. No tak ale tam nie pisze o jaką religię chodzi,równie dobrze można to odnieść do Rodzimowierstwa.

  Mezamir,
  Nie naciągaj…
  Rodzimowiercy nie nazywają ich wiary „świętą religią”.
  No i Krasiński był jahwistą.
  „W późniejszym czasie – około roku 1847, wraz z wydaniem Ostatniego – Wieszcz zastąpił skrajną rozpacz dotychczasowych dzieł przesłaniem etyki chrześcijańskiej, która z czasem, uzupełniona o myśl mesjanistyczną, przerodzi się w żarliwe zawołania do ewangelicznej miłości.”
  http://pl.wikipedia.org/wiki/Zygmunt_Krasi%C5%84ski
  opolczyk

  Polubienie

 8. Tak czy owak Rodzimowierstwo jest niszczone i obrzydza się go ludziom twierdząc,że poganie to ludobójcy i bałwochwalcy,ciemnota,poganin to ciemniak.

  Ostatnio do mojej babci przyszedł z Cześtochowy jakiś kalendarz z Miriam i listem od księdza w którym pisze o biednych uciśnionych naejudaistach/katolikach,względem których narasta agresja i prześladowania 😀

  Nie wiem skąd oni wzięli adres mojej babci ale widać że mają swoje sposoby,rozsyłają propagandę do ludzi starszych i próbują mącić w głowach podpierając się krzyżem i pismami „świętymi”.

  Polubienie

 9. Faszyzm przyszłości będzie nazywany antyfaszyzmem – W. Churchil

  Antifa-faszyści nazywający faszytami wszystkich którzy nie zgadzają się z Antifą.

  Polubienie

 10. W świetle powyższych komentarzy uważam, iż bardzo ciekawe rzeczy dzieją się aktualnie na polskiej scenie politycznej w kontekście Nowego Ekranu i objęcia w nim funkcji naczelnego redaktora przez Zbigniewa Lipińskiego.

  http://zbigniewlipinski.nowyekran.pl/post/87156,nowy-naczelny-nowego-ekranu

  http://zbigniewlipinski.nowyekran.pl/post/87098,aksamitny-bat

  Przy okazji przytaczam swój komentarz, który ukazał się 2 lutego 2013 r.na stronie Wierni Polsce Suwerennej , a więc przed powrotem na polską scenę medialną Nowego Ekranu :

  „Zdarzeń do jakich doszło w ostatnim czasie w Nowym Ekranie nie należy marginalizować, czy też patrzyć na nie jedynie poprzez konflikt personalny na linii Opara-Parol, albo bawić się w detektywa i dochodzić “kto komu, co ukradł”. Należy je oceniać ze znacznie szerszej perspektywy tego co aktualnie dzieje się na świecie szczególnie w relacjach USA-Rosja. W latach 90-tych po upadku ZSRR wydawało się, że Międzynarodowa Żydokulisa się zjednoczyła i odtąd będzie działać wspólnie dla podporządkowania sobie narodów świata. Ostatnie wydarzenia w Rosji temu zaprzeczają. Nie ma zgody i przyzwolenia na zawłaszczenie świata przez nurt żydowsko-anglosaski. W tej kwestii toczy się na razie informacyjna wojna. Jaki charakter ona przyjmie w przyszłości trudno przewidzieć. Opara i Parol to ludzie reprezentujący w Polsce te dwa przeciwstawne nurty. Opara jest przeciwko
  układowi okrągłostołowemu, dwupartyjnemu POPISU , będącego synonimem amerykańskiej demokracji. Parolowi ten układ specjalnie nie przeszkadza. W swoich poglądach propagując zakłamany wizerunek zbrodni katyńskiej i podgrzewając tragedię smoleńską jest wyraźnie antyrosyjski. Która opcja zwycięży: pożyjemy, zobaczymy. Przykre, że Polacy w tej grze są jedynie, mniej lub bardziej, świadomymi obserwatorami.”

  Polubienie

  • Panie Michale,

   NE od początku uważałem za podstępny i dezinformacyjny portal. Proszę zwrócić uwagę na ilość blogerów (a także na wiodące nazwiska – jak JKM – żydowski prorok prywatyzacji) i ilość publikowanych tam bzdur i dezinformacji. Owszem, zdarzają się dobre teksty. Ale wtedy dyżurni dezinformatorzy natychmiast wrzucają przygotowane i trzymane w zanadrzu byle jakie bzdury spychając dobry tekst ze strony głównej. I później znaleźć go w dżungli NE nie jest wcale łatwo.

   W jednej sprawie z Panem nie zgadzam się. Pisze Pan:

   „Przykre, że Polacy w tej grze są jedynie, mniej lub bardziej, świadomymi obserwatorami.”

   Otóż w tej grze, w której rolę animatorów i inspiratorów odgrywają koczownicy (w sekcie smoleńskien np. Izaaak Singer/Macierewicz) mięsem armatnim i tłumami są Polacy. Tak samo jest w inscenizowanej wojnie PO z PiS-em. Obie agentury są prounijne, proNATOwskie, proizraelskie i proamerykańskie, różnice między nimi są kosmetyczne, drugo- i trzeciorzędne (a utrzymywane tylko po to, aby te banksterskie agentury sprawiały wrażenie różniących się i walczących ze sobą). Na obie te agentury oddano w ostatniej farsie wyborczej 10 milionów głosów. A przecież aż tylu koczowników w Polsce nie mieszka. Czyli większość wyborczego bydełka POPiSu stanowili Polscy. Tak więc Polacy nie są tylko „mniej lub bardziej świadomymi obserwatorami” ale sami sobie te koczownicze agentury wpychają jako „swoich” przedstawicieli do knessejmu. I już przez samo to nie są ani obserwatorami, ani tym bardziej świadomymi.

   Polubienie

 11. Rusofobia powiadacie ? Szanowne grono wiesza psy na żydów i ich politykę / z czym się zgadzam / i niestety przychylnie wypowiadając się o ruskich braciach . Nie podzielam takiego stanowiska choćby z takiego prywatnego doświadczenia . To „bracia” z rosji mordowali moją rodzinę to najpierw carowie a potem czerwona hołota wywozili nie tylko moich bliskich na „wycieczki” krajoznawcze na Syberię i to oni wysiedlili moją i nie tylko moją rodzinę z ich ojcowizny dając ochłapy w zamian . Nie ma szacunku do wschodnich barbarzyńców we mnie i uważam iż chętnie ci „bracia” wbiliby nam nóż w plecy . Żydzi mają swoje za paznokciami lecz ruskie czystych łapek też nie mają .

  Polubienie

  • To “bracia” z rosji mordowali moją rodzinę to najpierw carowie a potem czerwona hołota wywozili nie tylko moich bliskich

   Moja sąsiadka pamięta żydów przebranych w rosyjskie i niemieckie mundury,strzelających do Polaków.
   Słowianie nigdy nie walczyli ze Słowianami,nie mieli w tym interesu by pozbywać się swoich.

   Polubienie

   • Mylisz się Słowianie mordowali Słowian . Okazywali nawet bestialstwo względem siebie . Wiesz jak ukraińcy robili Polakom rękawiczki ? Zdzierali skórę z rąk od łokcia 🙂 by potem poderżnąć gardło . Szanowny Mezamirze wysłuchałem nie jedną opowieść o tym co zgotowali nam bracia za wschodniej granicy od ludzi którzy to przeżyli .

    Polubienie

    • Wyjątki od reguły zawsze się zdarzają,ja nie traktuje wjątków jak reguły 🙂
     Jacyś Rosjanie,tak samo jak jacyś Polacy(jedni i drudzy to Słowianie)napewno święci nie są,w końcu Polak Polaka potrafi oszukać,okraść,napaść i pobić w biały dzień,na oczach innych Polaków którzy udają że nie widzą,a potem wracają do domu włączają tv i plują na Rosjan za to ze są Rosjanami albo na Polaków za to ze nie są radiomaryjni jak oni sami.

     To że Słowianie ze sŁowianami są skłóceni to nie jest robota Słowian tylko tych którzy na tym korzystają.
     Naród skłócony nie jest niebezpieczny,gdyby Polacy i Rosjanie mówili jednym głosem to JewSA miała by poważne kłopociki ze swoim NWO 🙂 a tak,mogą patrzeć jak Polak i Rosjanin skaczą sobie do gardeł za to co robili kiedyś żydzi przebrani za Polaków lub Rosjan.Ja też miałem dziadka który brał udział w obu wojnach,miałem sąsiadów,jego kolegów z którymi walczył na tych wojnach,i mam jeszcze jedną sąsiadkę,ostatnią,która pamięta drugą wojnę,”Rosjan” przed którymi musiała się chować,a moja babcia odmroziła sobie głowę leżąc pod schodami na śniegu ,żeby ją żołnierze”rosyjscy”nie znaleźli.
     Obcym ludziom bym nie uwierzył ale dziadkom i sąsiadom ufam bo ich znam od dziecka.

     Polubienie

    • A wiesz co robili Polacy Ukraińcom? Stawianie jednych po stronie złych a drugich po stronie dobrych nie ma sensu. Jedni do drugich mieli żal.
     A ci „bracia zza wschodniej granicy” to przecie kiedyś krajanie…

     Polubienie

  • Leszek Ostoja-Owsiany:

   Zalecam odrobinę mniej emocji i odrobinę korepetycji z historii…

   Zacznijmy od caratu…
   Wywózki Polaków na Sybir zaczęły się w czasie, gdy władzę w Rosji przejęła niemiecka dynastia Romanowów!
   Katarzyna II urodziła się jako Sophie Auguste Friederike von Anhalt-Zerbst-Dornburg.
   http://de.wikipedia.org/wiki/Katharina_II._%28Russland%29

   Lud rosyjski uciskała owa „Rosjanka” niemiłosiernie:

   „Podziwiana przez zachodnich filozofów za mądrość, umiłowanie wiedzy i sprzyjanie oświeceniu, nazywana przez nich „Semiramidą Północy”, w rzeczywistości rządziła niezwykle twardą ręką. Zezwoliła szlachcie na handel chłopami i zsyłanie buntowników na Syberię, krwawo stłumiła bunty kozackie i chłopskie.”

   http://pl.wikipedia.org/wiki/Katarzyna_II_Wielka

   A jej mąż i poprzednik na tronie Rosji, Piotr III Fiodorowicz Romanow urodził się jako Karl Peter Ulrich von Holstein-Gottorp.

   „Piotr III uwielbiał Prusy i ich króla Fryderyka II, a nienawidził Rosji”
   „Do końca życia nie nauczył się dobrze mówić po rosyjsku.”

   http://pl.wikipedia.org/wiki/Piotr_III_Romanow

   W czasie, gdy kryptoniemiecki carat uciskał w jego zaborze Polaków, uciskał tak samo Rosjan.

   Moglibyśmy naturalnie mieć pretensje do Rosjan, że dali sobie odebrać tron Niemcom. Ale i polska szlachta wybierała sobie na królów Niemców – Augusta „Mocnego” 2 razy i raz Augusta III Sasa. A konstytucja 3 maja oddawała po śmierci Poniatowskiego tron Polski na dziedziczną własność niemieckiej dynastii z Saksonii. O mały więc włos, a i my mielibyśmy dziedzicznych władców niemieckich.

   Dalej…

   Owa „czerwona hołota” do roku 1956 to była żydowsko-gruzińska mafia. Stalin był Gruzinem (być może tzw. „Żydem górskim”)
   http://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%BBydzi_g%C3%B3rscy
   Natomiast zbrodnicza, ludobójcza Czeka/NKWD dowodzona była po Dzierżyńskim przez Żydów, którzy stanowili 84 % kadr NKWD.

   Już w czasach „utrwalania władzy ludowej” w ZSRR (1917-24) podczas wojny domowej do piachu poszło ok. 10 milionów Rosjan.
   A w całym okresie terroru żydo-bolszewickiego Rosjanie stanowili największą część ofiar – żydo-bolszewia wymordowała ich kilkadziesiąt milionów.

   Obarczanie Rosjan winą za te zbrodnie jest oczywistą nieuczciwością. Owszem, Rosjanie też byli we władzach ZSRR i w NKWD. Ale oni nie decydowali.
   Podobnie było w PRL do 1956 roku – we władzach żydo-komuny byli i Polacy. Ale czy wobec tego możemy wszystkich Polaków obarczać zbrodniami żydo-komuny?

   Mój dziadek (ze strony matki) został zatłuczony na śmierć przez czerwonoarmistów w 1945 roku podczas „wyzwalania” Polski. Ale nie obarczam winą za to Rosjan. Nie oni wywołali wojnę, nie oni rządzili w ZSRR w tym czasie – a ponadto w Armii Czerwonej obok Rosjan była cała masa innych narodowości.
   Zdziczenie, jakie wywołuje wieloletni terror i wojna, dotyka wielu ludzi, którzy w normalnych warunkach nie stają się barbarzyńcami.

   Zapewne byli i są wśród Rosjan źli ludzie. Ale i wśród Polaków też. I w każdej innej nacji…

   Uogólnianie jakie stosujesz wobec Rosjan jest po prostu nieuczciwe i niedopuszczalne.

   Polubienie

   • Kompetencji . Znane mi są te historyczne dane i nie jest to dla mnie żadne wyjaśnienie . Tak samo Niemcy tłumaczyli iż to nie oni są odpowiedzialni za to co się działo w obozach – to faszyści . Wszędzie gdzie zło się pojawia żyd jest winien ? Nie jestem miłośnikiem tej nacji lecz jeśli to żydzi odpowiedzialni są za eksterminację Tybetańczyków nie chinole to zabrzmi mi podobnie. Emocji ? Być może jednak z mojej rodziny było ich wielu .
    i na koniec –
    „Uogólnianie jakie stosujesz wobec Rosjan jest po prostu nieuczciwe i niedopuszczalne.”
    czy Twoje względem żydów nie jest podobne ?

    Polubienie

    • Leszek Ostoja-Owsiany:

     Zwalanie przez samych Niemców winy za ich zbrodnie na „faszystów” jest czymś innym (wymigiwaniem się od odpowiedzialności) niż zwalanie przez Polaków winy za zbrodnie np. żydo-bolszewii na Rosjan.

     O okupację Tybetu i eksterminację Tybetańczyków nigdy nie oskarżałem żydów a Chińczyków.
     I wielokrotnie pisałem o uczciwych i porządnych Żydach.
     https://opolczykpl.wordpress.com/2012/05/17/neopoganstwo-rodzimowierstwo-i-pseudorodzimowierstwo/#comment-1684
     Zamieszczałem też w komentarzach np. apele organizacji Jewish Voice for Reace.
     https://opolczykpl.wordpress.com/2012/11/24/afrykanczycy-nasi-czarni-bracia/#comment-8612
     Pisałem o okrzyczanym antysemitą profesorze Szlomo Sandzie – zdemaskowało on mitologię syjonizmu o rzekomym wypędzeniu Żydów z Palestyny przez Rzymian.
     Tak więc nawet w sprawie Żydów nie stosuję niedopuszczalnego uogólniania i genaralizowania.

     Polubienie

    • Wszędzie gdzie zło się pojawia żyd jest winien ?

     Dziwny zbieg okolicznośći ale jak się gdzieś pojawią żydzi to bardzo szybko zaczynają się problemy.

     Przypadek nie znosi powtarzalności a z żydami to już jest reguła.Więc sobie wymyślili antysemityzm żeby ludźmi manipulowac i straszyc ich,zatykać im usta,o żydach można mówić tylko dobrze albo wcale,o kk tak samo(bo to też zydowski koń trojański).

     Polubienie

    • Mgła smoleńska mózgi zaczadziła, oczy przesłoniła, uszy pozatykała…
     Konflikt chińsko-tybetański, podobnie jak większość konfliktów i wojen świata współczesnego, nakręciło i steruje ‚CIA’ — wygóglijcie panowie „tibet cia”.

     Żydo-banksteria utworzyła CIA i kieruje tym, jak i polityką globalną, finansami, merdiami, religiami…
     http://piotrbein.wordpress.com/2013/01/25/cia-a-wall-street/
     http://piotrbein.wordpress.com/2013/01/28/rola-izraela-w-represjach-na-swiecie/

     Temat jest jaki jest — o następnej ustawce jewro-banksterskiej, a krytyka przez Opolczyka w 10!
     Mieszanie w to ruskich czy kitajców to psycho-manipulacja odmóżdżonym polactfem.

     Polubienie

     • Ciekawe jest stwierdzenie Spiegla : „Rzeczywiście wydają się kontakty kochającego pokój Dalaj Lamy z zawodowymi mordercami z CIA razem ze sobą nie pasować”.
      „Tatsächlich scheint die Verbindung des friedliebenden Dalai Lama mit den Berufskillern der CIA nicht zusammenzupassen.”
      http://www.spiegel.de/politik/ausland/dokumentation-cia-bildete-widerstandkaempfer-in-tibet-aus-a-837756.html

      Ale dalej w tekście padają jednak udokumentowane stwierdzenia, że Dalaj Lama jak ognia unikał kontaktów z mordercami z CIA i że był przeciwny stawianiu militarnego oporu widząc miażdżącą przewagę armii chińskiej.
      CIA, odpowiedzialna za krwawy terror tajnych armii NATO w Europie (o czym Spiegel też pisał w artykule: „Krwawy miecz CIA”http://www.spiegel.de/spiegel/print/d-13501822.html), wiedząc ponadto, że Tybetańczycy i tak nie mają szans, szkoliła ich i „dozbrajała” oraz popychała do walki oddając niedźwiedzią przysługę Tybetańczykom – posyłano ich po prostu na bezsensowną rzeź.

      Gdy nadciąga epoka lodowcowa i nie ma szans na walkę z lodem i zimnem, należy po prostu przystosować się do nowych warunków życia. I czekać na powrót ciepłego klimatu. Inaczej wszyscy wymarzną na śmierć.

      Polubienie

  • „Żydzi mają swoje za paznokciami lecz ruskie czystych łapek też nie mają”

   Oczywiście, że nie mają. Polacy też. Który naród nie ma jakich ciemnych epizodów w historii?
   Pisząc o „rusofobii” chodziło raczej (przynajmniej mi) o to, że próbuje się w Polsce eskalować nienawiść do Rosji mimo braku przesłanek do takiego działania. W tej chwili Rosja jest chłopcem do bicia dla polskich (z nazwy) mediów i polityków. Czy to z lewa się atakuje za prawa człowieka, czy z prawa za Katyń (opolczyk dość dobrze wyłożył sprawę tej „rosyjskiej” zbrodni), domniemany zamach na prezydenta, czy po prostu ze zwyczajnej bogoojczyźnianej, insurekcyjnej mentalności wg. której Ruski zawsze będzie najgorszym wrogiem i już. Zwłaszcza tzw. prawica, zwłaszcza za ww. insurekcyjną ideologię (uparcie forsowaną, mimo tego, że historia dała nam kilka krwawych lekcji do czego taka ideologia prowadzi) wyjątkowo szkodzi Polsce. Obecnie Rosja największym zagrożeniem dla Polski nie jest, zachód też „prawa człowieka” łamie a mimo to zachód jest cacy a Rosja be. Rosji wybielać nie zamierzam, chodzi tylko o to podkreślanie szkodliwości różnych „patriotów” i „nacjonalistów” , którzy czy to z głupoty, czy celowo forsują swoją jednostronną wizję świata. Oczywiście celem takiego karmienia Polaków patriotycznymi mitami jest odwrócenie uwagi od prawdziwego wroga.

   Polubienie

   • Wojna słowiańsko-słowiańska pomiędzy turystami pełniącymi rolę Polaków,a turystami pełniącymi rolę Rosjan,toczy się w gruncie rzeczy między politykami a nie obywatelami.Obywatele Polski to Polacy Słowianie,w Rosji mieszkają Słowianie Rosjanie,a politycy to turyści którzy tak prowadzą swoją antyslawistyczną politykę by Słowian ze Słowianami skłócić.

    Decyzje polityków nie są decyzjami narodu.
    Rosjanie mają taki sam wpływ na polityków jak Polacy,czyli żaden.

    Oskarżanie wnuków za błedy dziadków to typowe dla żydów którzy mają takie zasady zapisane w swoich Bibliach Torach i Koranach.Po tym właśnie można poznać żyda,po tym że stosuje się do żydowskich praw.

    Jedynym problemem w polsko-rosyjskim pojednaniu są politycy a politycy pełnią rolę Słowian w Polsce lub Rosji,to nie są Słowianie.Im wyższe stanowisko tym bardziej turysta.

    I jeszcze taka ciekawostka,w Islandii przed pojawieniem się „Polaków”,ludzie wychodzili z domów nie zamykając ich,nikt nikomu niczego nie kradł,nie oszukiwał(zgodnie z zaleceniami Tory).
    Kiedy w Islandii pojawili się polakatolicy,pokazali Islandczykom co i jak i od tamtej pory Islandia przestała być zjawiskiem.
    Kilka lat temu w radiowej Trójce był na ten temat reportaż.
    Oczywiście o godzinie 27:90 żeby jak najmniej ludzi mogło posłuchać,mnie się udało bo akurat byłem bezrobotny i mogłem nie spać po nocach.

    Polubienie

 12. Pingback: Żont Polin w tajnym programie CIA więzienia i tortur « Grypa666's Blog

 13. A może zamiast tej ‚obrony’, zwolennicy NiezaleznejTV namówią redakcję do sprostowania/wyjaśnienia, czemu wymieniła FSB, a nie np. czarne sotnie?
  Ewentualne poprzednie osiągnięcia AlterNews nie usprawiedliwiają obecnej wpadki.
  Może się lepiej przyjrzeć dotychczasowym audycjom?

  Polubienie

 14. Poruszyłem swymi wypowiedziami towarzystwo . Nie jestem rusofobem i nie będę nigdy rusofilem . Czytając wpisy miałem wrażenie, iż mam do czynienia z „trolami”, którzy mają swoje zadanie – obrona Rosji , więc dorzuciłem swoje trzy grosze .
  Polacy nie są jakimś wyjątkowym społeczeństwem , wśród nas jest wiele nieciekawych kreatur tak jak w każdym narodzie . Lecz „uwielbienie” wschodnich sąsiadów mnie wk…..
  Mam swoje zdanie i nie chowam się za pseudonimem wypowiadając swoje poglądy .

  Polubienie

  • Leszek Ostoja-Owsiany:

   Proponuję obopólne wyciszenie emocji…

   A więc:
   Nigdzie ani słowem nie napisałem czegokolwiek, co można by było nazwać „uwielbieniem” wschodnich sąsiadów. Niedawno nawet Rosję otwarcie skrytykowałem w tekście „Rosja słowiańska czy abrahamowa (żydowska)?”
   https://opolczykpl.wordpress.com/2012/10/07/rosja-slowianska-czy-abrahamowa-zydowska/

   Nie jestem ani rusofilem, ani rusofobem. Choć przyznaję otwarcie, że jeszcze kilka lat temu byłem zaślepionym, wręcz fanatycznym rusożercą. Co dziwniejsze, nawet gdy zrozumiałem zbrodniczość USA i Izraela, gdy przejrzałem kto stoi za WTC, za zamachami w Madrycie czy Londynie, gdy poznałem wyjątkową zbrodniczość CIA, Mossadu czy MI6 (seryjny „samobójca” grasujący obecnie w Judeopolsce wymordował inscenizując masowe samobójstwo prawie 1000 osób ze wspólnoty Jimi Jonesa po tym, gdy Jones zwrócił się oficjalnie o azyl w ZSRR; http://wiernipolsce.wordpress.com/2010/11/29/sobor-slowianski-i-jego-wrog-zaprzysiezony-za-oceanem/) – nadal byłem fanatycznie antyrosyjski. Potrzebowałem strasznie dużo czasu aby wreszcie przejrzeć na oczy. I wtedy zrozumiałem, że już od wieków jesteśmy celowo i świadomie przez naszych wrogów szczuci na Rosję.
   Początkowo naczelnym naganiaczem Polaków na Rosję było żydłackie papiestwo i watykańskie wściekłe psy – jezuici – z agentem Watykanu, ks. Skargą na czele. („Papiestwo i narodziny nienawiści polsko-rosyjskiej” http://www.racjonalista.pl/kk.php/s,8050).
   Później do watykańskiego żydłactwa dołączyli ich starsi bracia w wierze i w zmasowany sposób szczuli nas na Rosjan. Koczownicy doskonale zdają sobie sprawę z tego, że gdyby Słowianie odrzucili wzajemne animozje i się zjednoczyli (a przynajmniej zawiązali sojusz), to oni – koczownicy – musieliby spieprzać na Synaj, do Dużego USraela, albo po prostu tam, gdzie pieprz rośnie.
   I dlatego szczują nas namolnie na Rosję.
   Podam konkretny przykałd: Izaak Singer/Macierewicz żyły z siebie wypruwa (gazeta żydoPolska też, cała zresztą prasa pisowska – w tym i media rebe Rydzyka) szczując nas na „zimnego czekistę”. A agentem Izraela i żydowskim patryjotą zażydzono nam Wawel.
   (kiedyś publicznie (jako poliszynel) domagałem się odżydzenia Wawelu: „Odżydzić Wawel i oddać go Polsce!” http://wiernipolsce.wordpress.com/2010/12/12/odzydzic-wawel-i-oddac-go-polsce/).

   Tak więc wyleczyłem się z rusofobii, choć nie jestem „wielbicielem” Rosji. Chcę tylko normalności w stosunkach Polaków i Rosjan. A na to alergicznie reagują koczownicy i odmóżdżone przez nich polactfo.

   Osobiście najbardziej irytuje mnie przypisywanie Rosjanom zbrodni żydo-bolszewickich, a nawet Katynia. Choć jest sprawą oczywistą, że:
   – w Katyniu mordowano dziesiątkami tysięcy także i Rosjan,
   – oprawcami Polaków (i Rosjan) w Katyniu byli Żydzi.
   http://www.polskapartianarodowa.org/index.php?option=com_content&task=view&id=993&Itemid=46

   Z tego powodu ostro zareagowałem na Twój wpis oskarżający Rosjan o zbrodnie „czerwonej hołoty”.

   Myślę, że spokojnie i bez agresji wyłożyłem co mam w tej sprawie do powiedzenia.
   Proponuję, aby spokojne argumenty a nie emocje dominowały w ewentualnej dalszej dyskusji.

   Polubienie

 15. Podział na Polaków i Rosjan jest sztucznym podziałem,nie można mieć ciastka i zjeść ciastka.Albo się Słowian lubi,wszystkich,albo się ich nie lubi.
  Antyslawizm dotyczny Polaków i Rosjan tak samo.
  Zasadą propagowaną przez religie abrahamowe jest „dziel i rządź”.
  Jak podzielić Słowian?
  Stwórzmy im państwa,Polskie,Rosyjskie,Czeskie itd.
  Kiedyś byliśmy jednym plemieniem i mieliśmy wspólny interes,teraz już nie.
  Kto jest odpowiedzialny za upaństwowienie Słowian i stworzenie w ten sposób chłopa paszczyźnianego,niewolnika ex mortem usrandum?Włosko-żydowski KK.

  Kłótnie i wojny pomiędzy Słowianami były i są organizowane przez Panów.
  Jeśłi chcesz mieć kontrolę na narodem to spraw żeby zaczał się bać.
  Naród skłócony nie jest niebezpieczny.

  Polubienie

  • Dokładnie; zjednoczenie narodów słowiańskich to idealna recepta na raka jakim jest to nwo, i wszystko, co się z tym wiąże. A skłócanie Polaków z Rosjanami jest sztucznie podtrzymywane dla osiągnięcia korzyści i właśnie „organizowane przez Panów”. Te kłótnie są tylko zainscenizowane ” na scenie politycznej”, w rzeczywistości wśród zwykłych ludzi jest zupełnie inaczej. A bajki propagowane w telewizji typu „terroryzm na Białorusi, złe traktowanie Polaków na Ukrainie, zakaz posługiwania się językiem polskim na Litwie” TO BREDNIA I PROPAGANDA! Dzisiaj telewizja publiczna jest tak samo zakłamana jak za czasów komuny.

   Dlaczego debilny rząd nie zacznie dogadywać się na temat zniesienia wiz z naszymi wschodnimi sąsiadami? Otóż unia jewropejska boi się… ciekawe czego? Bo handlować nam lepiej ze wschodem niż z zachodem? Bo prędzej dogadamy się ze wschodnimi braćmi niż z zachodnim okupantem?

   Kiedyś wschodnia polska kwitła, handel rozwijał się, hurtownie rosły jak grzyby po deszczu, Ukraińcy bardzo chętnie kupowali od nas wszystko, zaopatrywali nawet swoje sklepy na Ukrainie w polskich hurtowniach. Na wschodzie żyło się lepiej. I co się z tym dobrobytem stało? A no potem nastały rządy Zimnego Lecha i wszystko się skończyło.

   Polubienie

   • Słuszna uwaga. Chciałbym jedynie zwrócić uwagę, że nawet gdyby dzisiaj zniesiono wizy, nasi krewniacy ze wschodu nic by nie chcieli od nas kupować bo: jedzenie u nas takie, że nawet psu przez gardło nie przejdzie, ubrania to wszystko Chiny i Wietnam, nowoczesnych technologii brak, bo jakoś się nikomu nie chciało w nie inwestować a tak w ogóle to poza ww. „jedzeniem” nic się w Polsce nie produkuje bo jakoś nikomu nie pozwolono na stworzenie normalnego kapitału będącego w rękach Polaków. 😦

    Polubienie


 16. To „prawo” jest czynione by”
  – tak jak w okresie miedzywojennym i powojennym paramilitarne, nazistowskie bojówki terrorystyczne z israela mogły oficjalnie terroryzować ludność polską na terytoriach mających wejść w skład Judeopolonii;
  – umozliwić tworzenie na terenie Polski obozów szkoleniowych dla „Przyjaciół Białoruskiej Demokracji” – czyli miedzynarodowej zbieraniny yahwistycznych bandziorów, sodomitów i innych degeneratów mających w przyszłości dokonywać akty terroru za nasza wschodnią granicą w Białorusi i na Ukrainie.

  Nie wiem jakim trzeba być debilem, bo o zdrajcach oddanich nazisemizmowi nie mówię bo to wiadomo komu służą, by jak małpa opierając się na „Dyscyplinie Partyjnej” takie prawo bez refleksyjnie przegłosować.

  Polubienie

  • „”My tu miziu-miziu o jakiejś Babie Wandze a tu cichaczem wprowadzają ustawę na mocy której zagraniczni żołdacy będą do nas mogli strzelać:

   „Art. 8. 1. Zagraniczni funkcjonariusze biorący udział we wspólnych operacjach mają prawo do:

   1) noszenia munduru służbowego;

   2) okazywania legitymacji służbowej;

   3) wwozu na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej i posiadania broni palnej, amunicji oraz materiałów pirotechnicznych i środków przymusu bezpośredniego;

   4) użycia broni palnej w sposób i w trybie określonych w ustawie z dnia 6 kwietnia 1990 r. o Policji.”

   W „uzasadnieniu” natomiast zapisano: „„Dotyczy to sytuacji, w których Rzeczpospolita Polska będzie potrzebować międzynarodowej pomocy w postaci interwencji odpowiednich służb, w przypadkach ochrony porządku i bezpieczeństwa publicznego, zapobiegania przestępczości, w trakcie zgromadzeń, imprez masowych, klęsk żywiołowych, katastrof oraz innych poważnych zdarzeń.”

   http://sejmometr.pl/sejm_druki/2202449

   Jeśli my sami nie jesteśmy w stanie zapewnić sobie bezpieczeństwa to już jest bardzo źle, to raz a dwa to legalnie można wprowadzić obce siły zbrojne w celu okupacji.””

   (żeby była jasność czego sie post tyczył, to zgłosił do Sejmu niejaki tusk podobno płemieł polskojęzycznego rządu)

   (za http://innemedium.pl/wiadomosc/rok-2013-baba-wanga-przywiduje-wynalezienie-leku-raka#comment-35685)

   O ile się nie mylę, tzw. „traktat lizboński” zawiera paragrafy zezwalające na bezkarne strzelanie tzw. służbom porządkowym do ludności cywilnej we wszystkich barakach unii jewropejskiej – naturalnie w ramach takich a takich paragrafów. Mordercom wykonującym rozkazy gwarantuje ponadto tl immunitet – czyli niemożność ścigania ich prawnie. No i żont PO idąc z duchem czasu rozszerza to prawo na obce siły porządkowe. Za jego przykładem pójdą kolejne baraki.
   Zakład?
   opolczyk

   Polubienie

   • Zakładanie nie ma sensu. Jako politycy już od dawna są wybierani najwięksi kretyni z możliwych do wyboru (listy wyborczej). Oni nie myślą, oni głosują za tym co im każą. Chociażby po to by się przed Trybunałem Stanu tłumaczyć tym „że on niewinny bo i inni tak głosowali”.

    A „obietnica glejtu” jest na wabik by: raz zwiedzeni nim politycy dokonali maksymalnych masakr ludności cywilnej dla jej skuteczniejszego zastraszenia. Dwa jak będzie potrzeba rzucenia kogoś na pozarcie tłumowi zawsze „obietnicę” można cofnąć lub udać iż w tym przypadku nie obowiąazuje. To jedna z wielu anglosaksońskich sztuczek do robienia frajerów w gejów. Aż dziw, że nadal po kilkuset latach stosowania nadal znajduje kretunów którzy w nia wierzą jak w słowo objawione.

    PS. Po Warszawie (podobno) krążą patrole wyposazone w broń maszynową. Ciekawe czym ta nagła troska o „porządek” jest spowodowana. Tym, że w cieniu gejostwa pedofilskiego przepychana jest ta ustawa czy też ma to związek z pogłoskami o szykowanym na 12.lutego operacjami fałszywych flag by zaognić konflikt z Syrią i Iranem.

    Polubienie

 17. Gdyby Słowianie w Europie zaczęli mówić jednym głosem,to wtedy JewSA rozpoczeło by u nas misję pokojową i walkę ze słowiańskim terroryzem.

  Polubienie

 18. Premier Australii do muzułmanów: jeśli wam się nie podoba w tym kraju, to wyjeżdżajcie. Muzułmanie, którzy żyją zgodnie z prawami muzułmańskiego (szariatu), zostaną wydaleni z Australii.

  Premier Australii, Kevin Rudd, wywołał burzę protestów ze strony muzułmanów, gdy powiedział, że popiera agencje wywiadowcze sprawdzające i śledzące to, co dzieje się w każdym z meczetów w kraju. Oto jedne z wypowiedzi Rudda:

  „Dostosowywać się powinni imigranci, a nie Australijczycy. Zgódźcie się z tym albo stąd wyjeżdżajcie. Jestem zmęczony tym, że ten naród stale martwi się o to, jak nie obrazić przedstawicieli innej kultury lub jak ich nie ograniczyć. Po atakach terrorystycznych na Bali większość Australijczyków przeżyła falę patriotyzmu. Nasza kultura rozwijała się w przeciągu ponad dwóch stuleci walk, upadków i zwycięstw, kiedy miliony mężczyzn i kobiet szukały wolności. Mówimy po angielsku, nie po hiszpańsku, libańsku, arabsku, chińsku, rosyjsku czy po innemu. Dlatego, jeśli chcecie stać się częścią naszego społeczeństwa, nauczcie się naszego języka!.”

  „Większość Australijczyków wierzy w Boga. Nie jest to jakieś chrześcijańskie, prawicowe czy polityczne stwierdzenie, a po prostu fakt, ponieważ to właśnie chrześcijanie założyli ten kraj na chrześcijańskich zasadach i jest to bardzo wyraźnie widoczne w dokumentach. I mamy oczywiście prawo pokazywać o tym ilustracje na ścianach szkół. Jeśli Bóg was urazi, to proponuję wybrać inny kraj świata na swój dom, gdyż Bóg jest częścią naszej kultury. Będziemy przyjmować waszą wiarę i nie będziemy pytać, dlaczego tak wierzycie. Prosimy jedynie, byście przyjmowali też naszą wiarę i żyli z nami w pokoju i harmonii.”

  „To nasze państwo, nasza ziemia i nasz styl życia i damy wam wszelkie możliwości, by się tymi rzeczami cieszyć. Jednak dopóki nie przestaniecie narzekać i płakać z powodu naszej flagi, przysięgi, chrześcijańskiej religii albo naszego trybu życia, to bardzo polecam wam skorzystanie z jednego z bardzo ważnych australijskich praw – prawa do opuszczenia tego kraju. Jeśli wam się tu nie podoba, wyjedźcie. Nie zmuszaliśmy was, byście tu przyjeżdżali. Poprosiliście, byśmy dali wam możliwość tu mieszkać. Zatem przyjmijcie kraj, który już przyjęliście.” – powiedział premier Australii, Kevin Rudd.

  Źródło: http://www.chrzescijanin24.pl

  Biały sukinsyn, oszust, złodziej, kłamca, jahwista:
  „To nasze państwo, nasza ziemia”
  zrabowana Aborygenom. Których do połowy lat 60-tych XX wieku trakowano jako jako część „Flory i Fauny”.
  http://pl.wikipedia.org/wiki/Aborygeni_australijscy#Historia
  opolczyk

  Polubienie

  • “To nasze państwo, nasza ziemia” też mi się śmiać chciało 😀 swoją ziemię to oni mają w Jewrozolimie jakby kto pytał 🙂

   Polubienie

  • chrześcijanie założyli ten kraj na chrześcijańskich zasadach i jest to bardzo wyraźnie widoczne w dokumentach. „-Judeochrześcijanie stworzyli Australię 😀 CUD!!!

   Polubienie

 19. Zgadzam się z Tobą Mezamirze to co powstało nie jest fajne . Chętnie przyłożyłbym rękę do zmiany stanu tego . Jednak jest to co jest i nie widzę chęci jak i możności do powrotu stanu poprzedniego . Kiedyś -powiadasz – było lecz nie jest . Alternatywy nie mieliśmy zbyt wielkiej .
  Panslawianie próbowali już w XIX wieku połączyć Słowian i jedynie Rosja chętnie przyjęła takie odezwy gdyż pasowały im do ich polityki imperialnej . Polacy zawsze byli „sobiepankami” 🙂 , nam zawsze coś nie pasuje .
  Mówisz że wojny i kłótnie przez Panów – teraz mamy innych i też się ich słuchamy . Nasze społeczeństwo dopiero zaczyna uświadamiać sobie niektóre kwestie . Wolność jaką się możemy cieszyć od niedawna jest dostępna . To że możemy dyskutować na tego rodzaju tematy na forum publicznym choćby ,pozwalają nam poznawać inne poglądy niż te zastane wyuczone-wtłoczone .
  Makiawelizm był od momentu powołania państwowości i jedynie powrót do plemiennego sposobu życia dałby nam sposobność połączenia się a to nierealne jest 🙂

  Polubienie

 20. I ciekawostka militarna:

  „Scenariusz F. Rosyjska prowadząca ofensywe wspólnie z Japonią przeciw Chinom jest co najmniej niewiarygodny.

  Radze żebyś sobie przekalkulował że to własnie Chiny i Japonia może ramie w ramie podejść pod Moskwe od wschodu.

  PS III RP to tak zwany kordon sanitarny u nas są tylko szpitale i zapasy rekruta z zakazem posiadania suwerennej państwowości. De fakto jesteśmy lennikiem RFN czy nam się to podoba czy nie, a jeśli komuś przyjdzie do glowy żeby zmienić ten stan rzeczy to o poranku może ujrzeć i usłyszeć kilka dojcz dywizji pancernych. Żeby było śmieszniej to „polskie jw” stacjonujące wzdłuż granicy z RFN podciągnięte są pod dojcz sztab.

  III RP nie jest krajem ani suwerennym ani niepodległym. Jest zmierzona zważona i rozbrojona. Gdzie ustanowiony jest marionetkowy rząd ludowy z uprawnieniami jakie daje mu pakt Ribbentrop-Mołotow.

  Tak więc nie wstawaj dalej karm się papką abonamentową.

  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/stany-zjednoczone-pozwolily-izraelski-atak-syrie-zatwierdzily-nastepne#comment-117518

  Polubienie

  • Tearaz nie powinno „dziwić” czemu „polska armia” jest wyposażana w niemiecką technikę militarną. Waffen SS come back.

   Polubienie

 21. Leszek Ostoja-Owsiany
  W dniach Wielkiej Smuty w latach 1605-1612 bezeceństwa Polaków w Moskwie na długo wykopały przepaść między obu narodami.Cytuję”W parę lat pózniej powie Teodor Szeremietew z poselstwem w Warszawie.”Rozwięzły żołnierz wasz nie miał miary w obelgach i zbytkach;zabrawszy wszystko,co tylko dom zawierał,złota,srebra,drogich zapasów mękami wymuszał.Niestety!Patrzyli mężowie na gwałty lubych żon, matki na bezwstyd córek nieszczęsnych.Rozpust i wyuzdań waszych zachowujemy pamięc.Jątrzyliście serca nasze najobrażliwszą pogardą,nigdy rodak nasz nie był przez was nazywany inaczej,jak psem Moskalem,złodziejem,zmiennikiem.Od swiątyń nawet Boskich nie umieliście waszych rąk powściągnoć.W popiół obrucona stolica,skarby nasze przez carów zbierane,rozszarpane są przez was,państwo całe ogniem i mieczem okropnie zniszczone.”Więc nie opowiadaj bzdur jak nie znasz Historii.Jeśli dobrze zrozumiałem to my możemy być zli a ci drudzy nie -czy tak.Podejście i myślenie typowego żyda-ja mogę tworzyć antypolizm ale mnie nie wolno nazywać żydem.

  Polubienie

  • pp:

   A ja dodam jeszcze od siebie – i mamy taką oto sytuację: Polacy Rosjan za tamtą haniebną okupację w imię watykańskiej „rzymskiej szubienicy” nie przepraszają i nawet nie widzą takiej potrzeby, natomiast domagają się przeproszenia ze strony Rosji za Katyń zrobiony przez żydowsko-gruzińską bandę żydo-bolszewików.

   Polubienie

   • Bo „traktują i każą Polakom traktować Rosjan jako podludzi. A polactwo wpatrzone w medrców w TV jest zbyt głupie by się samo Rosjanami przeprosić i ponad mendami dogadać”.

    Plan żydłactwa jest wymordować Słowian wzajemnie pędząc ich na siebie. I ku temu celowi jest ta „nagonka” uprawiana i tam i tu. I ku temu celowi jest i ta siana propaganda nazistwowskia „iż Polska w 39 powinna z Hitlerem uderzyć na Rosję to by się jej nie stało i dziś byłą by wielka i bogata” jak i cichcem za plecami gejów wprowadzane ustawy pozwalające obcym wojskom na okupowanie Polski. Ciekawe tylko na kiedy zdrajcy i inne folksdeutche przewidzieli oddanie „laski marszałkowskiej” i innych insygniów władzy pomiotom 4 Nazistowskiej Rzeszy Semickiej której z taką wiernością służą.

    Polubienie

 22. Do Opolczk;Dziękuje za dopisek ale z doświdczenia wiem że jak ktoś ma zoraną głowe to ciężko mu cokolwiek wytłumaczyć.Wiem co mówie bo miałem już takie przypadki że prawdziwe infprmacje do tych ludzi nie docierają,są odporni na wiedzę i trudni do z…nia.Pozdrawiam

  Polubienie

  • pp:

   W pełni zgadzam się z Twoją diagnozą dotyczącą „zaoranych głów”.
   Pozwoliłem sobie wrzucić przytoczony poprzednio przez Ciebie cytat w kolenym tekście (a raczej moim komentarzu do tekstu Agnosiewicza).
   Pozdrawiam

   Polubienie

 23. Pingback: Operacja WakeUp « Mopik

 24. http://images.vfl.ru/ii/1399131715/837377d1/5024981_m.jpg

  Раньше английские рептилии скальпировали индейцев.
  Потом эти репптилоиды стали называться американцами.

  Много позже они принялись за иракцев

  И теперь они принялись за славян, естественно, руками других славян.


  Ставь лайки:
  Бандера – Геть!

  Скажи нет фашизму на форуме перебежчиков:
  Политика на RSDN

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.