W obronie Polskiej ziemi !

.

Poniżej zamieszczem apel Jaksara – opolczyk.

.

w obronie polskiej ziemi

.

Proszę wszystkich Rodzimowierców o wsparcie tego projektu i udział w demonstracji. Tu chodzi o naszą ziemię którą rozkrada kto tylko chce i ma kasę łamiąc prawo. Obowiązkim każdego Polaka jest walka o Polską ziemię. Spiewanie: “Nie rzucim ziemi skąd nasz Ród” a obojętne przyglądanie się temu co dzieje się obecnie z naszą ziemią, jest hipokryzją. Dlatego jeszcze raz apeluję by wszyscy Rodzimowiercy którzy mają taką możliwość wzięli w tej demonstracji udział. Niech Rolnicy i Polska widzą, że my , Naród tej ziemi, uważający Matkę Ziemię za naszą Biginkę, staniemy w jej obronie i nie dopuścimy by obcy ją wyzyskiwali nie dbając o nasze Polskie interesy ani nie zważając na ochronę środowiska naturalnego !
Kto nie może jechać, to piszcie petycje, listy do rządu, miniterstwa Rolnictwa i gdzie się da…walcie do drzwi posłów z Waszego regionu…domagajcie się tego by Polska ziemia pozostała w Polskich rękach !

.

Za: http://jaksar.wordpress.com/2013/01/25/185/

.

Apel Jaksara popieram.

A śpiewanie „Nie rzucim ziemi” z inwokacją do obcego, mściwego boga (tak nam dopomóż bóg) jest po prostu idiotyczne. Ten „bóg” pomaga tylko jego narodowi rzekomo wybranemu.

“Ziemię do której przybywasz jako przychodzień… dam tobie i twojemu potomstwu na wieczne posiadanie.”

„Z ciebie wyjdą królowie i będą rządzić wszędzie, gdzie tylko dojdą ludzkie ślady. Twemu potomstwu dam całą ziemię pod niebem i będą rządzić wszystkimi narodami, tak jak bedą tego pragnęli…”

.
Ziemio gnębiona i szabrowana,
Ziemio krwią Słowian obficie zlana
Krzyż Ciebie gnębił gnębią Cię „swoi”
Czy nasza Ziemia nam się ostoi?

„Nie rzucim ziemi” głośno śpiewają
A obcym bogiem Ziemię kalają
Naszą Słowiańską, polską krainę
Krzyż znad Jordanu zmienił w ruinę

Co gorsza jeszcze obce przybłędy
Udając swoich wzięły urzędy
Ziemię nam kradną, szabrują, trują,
I jeszcze na nas bezczelnie plują

Pora już na to aby obcemu
odebrać władzę dać ją swojemu
Ale i boga z krzyżem wyrzućmy
Do swoich własnych bogów powróćmy

.

opolczyk

.precz z jahwizmem

.

Ręce Boga

 

 

Reklamy

4 komentarze do “W obronie Polskiej ziemi !

 1. Opolczyku, swietny wiersz…nawiązując do pieśni „nie rzucim ziemi” nie miałem na myśli by tę pieśń jakoś „nadwartościować”, nawiązałem tym do jahistycznego co prawda podkreślania związku Polaków z tą ziemią (chociaż ich ród osiadły jest na pustynnej ziemi nad Hjordanem). Apel dotyczy ogólnie wszystkich Polaków, jahvistów i Rodzimowierców, my nie śpiewamy „nie rzucim ziemi” gdyż więż z Ojczystą ziemią jest naszym wrodzonym instynktem. Nie rzucim ziemi w moim odczuciu jest bardziej rozbudowane, a mianowicie Ziemi Slowiańskiej jako Ojczyzny… To, że mieszkamy poza granicami kraju nie równa się jednoznacznie z porzuceniem ziemi Ojczystej, gdyż ten związek i miłość są w naszych sercach. W Polsce meszka wiele ludzi którzy, na tę Polską ziemię plują, niszczą, sprzedają i oddają tym którzy więcej dadzą (między innymi osławiona Państwowa Agencja Nieruchomości)…to jest ta jahistyczna zdrada ziemi.

  A propo wiersz który dołączyłeż, a raczej modlitwa, jest świetny !

  Polubienie

  • Jaksar

   Wiem, że nie zamierzałeś nadwartościować Roty. Ale dobrze zrobiłeś, że ją przytoczyłeś. Bo ona pokazuje zaślepienie owych patryjotów odwołujących się do obcego bożka. Choć śpiewają, że ziemi nie rzucą, ale wydali ją w łapska obcej, mściwej i podstępnej ideologii znad Jordanu. Zamiast więc śpiewać, że nie rzucą, niech obcą ideologię odrzucą. I wtedy nasza ziemia będzie nasza – słowiańska.

   Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.