„Bóg” się rodzi…

.

narodziny cieśli w mitologii żydo-chrześcijan

.

A w ósmym dniu go obrzezają – jak mówi pismo.
A jakieś 30 lat później będzie nauczał:

“Nie przyszedłem przynieść pokoju, ale miecz. Bo przyszedłem poróżnić syna z jego ojcem, córkę z matką, synową z teściową”

„Jeśli kto przychodzi do mnie, a nie ma w nienawiści swego ojca i matki, żony i dzieci, braci i sióstr, nadto i siebie samego, nie może być moim uczniem”

“Przecież zostałem posłany tylko do owiec, które zginęły z domu Izraela”

“Nie idźcie do pogan i nie wstępujcie do żadnego miasta samarytańskiego. Idźcie raczej do owiec, które poginęły z domu Izraela”

A jeszcze później agent Sanhedrynu, Szaweł/Paweł podrzuci jego żydowską sektę nieobrzezanym Goim w Rzymie.
A jeszcze później na rozkaz Konstantyna obrzezany cieśla zostanie ogłoszony przez żydłackich biskupów w Nicei synem bożym, drugą osobą boską, odkupicielem, zbawicielem, mesjaszem, chrystusem…
A potem miliardy Goim będzie padać na kolana przed obrzezanym żydem widząc w nim boga i zbawiciela. Oporni poddani będą eksterminacji.

jahwizm

.

Dżuma duchowa znad Jordanu zalała prawie cały świat.

Tutaj widzimy zasięg religii abrahamowych, zaznaczony na różowo – największy teren zadżumiła wiara w obrzezanego cieślę.

.

religie żydowskie

.

opolczyk

.

precz z jahwizmem

.

Ręce Boga

Reklamy

41 komentarzy do “„Bóg” się rodzi…

 1. Inne religie uczą: “Szanuj religie innych ludzi, ale bądź wierny własnej”
  Judeochrześcijaństwo natomiast uważając, iż bogowie wszystkich innych religii to diabły
  skazałoby najchętniej wszystkich innowierców na potępienie wieczne.

  To wspaniała bezkonkurencyjna religia osób skromnych pychą się brzydzących
  Wierni nieustannie modlą się o armagedon i oczekują dnia
  w któym większość ludzi zostanie spalona ku uciesze tych pobożnych.

  Istotę religii katolickiej ujął autorytatywnie, jasno i niedwuznacznie papież Pius XI
  gdy w przemówieniu do pielgrzymki katolików belgijskich powiedział w dniu 6.9.1938:
  “Przez Chrystusa i w Chrystusie
  jesteśmy duchowym potomstwem Abrachama… jesteśmy duchowymi semitami.”

  “Żydem nie jest ten, który nim jest na zewnątrz, ani obrzezanie nie jest to, które jest widoczne na ciele, ale prawdziwym Żydem jest ten, kto jest nim wewnątrz, a prawdziwym obrzezaniem jest obrzezanie serca, duchowe, a nie według litery” Szaweł z Tarsu

  “Chrześcijaństwo nie jest potrzebne nam, Żydom, ale jest przecież rozgłaszaniem po krańce świata pojęć zawartych w żydowskim Piśmie: prawd o Stwórcy, o Jego przymierzu z Izraelem, o Jego trosce o ludzi, o Jego wymaganiu posłuszeństwa przykazaniom, o jego obietnicy odkupienia, które ma objąć cały świat, gdy, jak mówi prorok “Pan będzie jeden i jedno będzie jego Imię”.
  Cytując rabina (?) Franza Rosenzweiga, Krajewski dodaje do tej biblijnej zapowiedzi: Żydzi są dziedzicami Objawienia, a chrześcijanie, uznając je, są spadkobiercami swojego Objawienia. … Żydzi muszą strzec świętego płomienia, a chrześcijanie mają roznosić jego światło we wszystkich kierunkach. Czyli po prostu, chrześcijanie są rodzajem “chłopców na posyłki” prawdziwych dziedziców naszej planety. Żydzi zaś są prawowitymi “panami świadomości” ludów które dały się schrystianizować. (Słowo chrześcijanin – po francusku chrétien – wywodzi się zresztą etymologicznie od crétin, czyli po prostu kretyn.)”

  Stanisław Krajewski


  Mezamir:

  “Szanuj religie innych ludzi, ale bądź wierny własnej”
  .

  Szanuję tylko te religie, które nie „nawracają” na siłę innych, oraz te, które sprzyjają duchowemu rozwojowi człowieka.
  Za co mam szanować żydo-chrześcijaństwo? Za fanatyzm? Za tępe dogmatolubstwo? Czy za to, że mi żydłak napisał „sram na twoje „święte” krzaki” ?
  opolczyk

  Polubienie

 2. Wiem, że nie na temat. Polecam ten tekst, bo jest zgodny z diagnozą, którą postawiliśmy swego czasu w korespondencji. Sądzę, że z tekstem Zygmunta Wrzodaka powinno się zapoznać jak najwięcej Polaków.

  http://wrzodakz.nowyekran.pl/post/83993,kto-nami-rzadzi

  Kto nami Rządzi???
  Która agentura rządzi Polską ta z wschodu, czy ta z zachodu???

  Polska jest krajem rządzonym przez zachodnią agenturę. Nawet wielu b. agentów komunistycznej SB i sami oficerowie SB, służący wcześniej KGB i interesom ZSRR przewerbowali się na służbę CIA i Mosadowi. (za Jelcyna na masową skalę handlowano teczkami agentów KGB z bloku wschodniego, najwięcej przejeli teczek Mossad i CIA). Przecież wielu agentów SB, WSI, kontrwywiadu nie zostało ujawnionych, ponieważ przeszli ,,pozytywną” weryfikację i oni nadal są agentami służb. Pełną lustrację wraz z otwarciem teczek agentów bezpieki komunistycznej zablokował Pis i ich Prezydent. Najzdolniejsi z nich – byłych sowieckich agentów, którzy się przewerbowali jeżdżą na zloty Grupy Bilderberga i na Komisję Trójstronną (Olechowski, Belka), albo jak Czempiński (oficer wywiadu SB) otrzymują najwyższe odznaczenia USA za zasługi dla CIA. Inni agenci SB zostają szefami jewro-parlamentu. A hasbara wciąż udaje, że w Polsce “ściga” ruską razwiedkę. To zwłaszcza PiS i Kaczyńscy wciąż głośno krzyczeli i krzyczą, że Polską rządzi ruska agentura nie ,,widząc” rzeczywistych agentów z mossadu i CIA, BND czy MI5 nie widząc, kto rozgrabił majątek narodowy, kto zadłużył Polskę, kto przejął banki, rozbroił armię, czyje wojska okupują Polskie terytorium.

  Oczywiście, że Rosja ma w Polsce wywiad, ale jest on tępiony jak CIA w czasach PRL. A ci, co jeszcze nie zostali namierzeni, muszą się ukrywać i nie mają praktycznie żadnych wpływów na politykę.

  Były szef rządu Oleksy musiał podać się do dymisji po tym, jak oskarżono go o to, że spotykał się z rosyjskim szpiegiem. Choć tego faktu nawet mu nie udowodniono. A gdy Kaczyński jako prezydent w Telavive spotkał się na rozmowie w cztery oczy z szefem Mossadu, to nikt go nie oskarżał o szpiegostwo na rzecz Izraela.

  Macierewicz, prowokator “ściga” ruskich agentów, a nie zauważa, że CIA miała tajne więzienia w Polsce, a prokurator prowadzący śledztwo smoleńskie w tajemnicy spotykał się z agentami CIA i FBI, którzy instruowali go jak wykorzystywać ,,śledztwo smoleńskie” w ataku na Rosję, a BBN po zbadaniu tej sprawy, oświadcza, że nikt nie steruje ,,śledztwem smoleńskim” z zewnątrz!!!!!!! Na tym właśnie polega oszukiwanie Polaków – straszy się ich ruskimi szpiegami, a agenci Mossadu towarzyszący wycieczkom młodzieży z Izraela do Auschwitz chodzą po polskich ulicach z bronią na wierzchu. A “polska” policja nie ma prawa ich zatrzymać.

  Olechowski (Bilderberg) założył PO i wypromował na premiera Tuska. Belka, (Komisja Trójstronna) był szefem europejskiej sekcji MFW, lobbysta przy prywatyzacji PZU (wyceniał i sprzedawał akcje PZU) a obecnie jest szefem NBP. A rząd z Tuskiem na czele w lutym ubiegłego roku był na wspólnym posiedzeniu rządów Polski i Izraela w Jerozolimie. Lech Kaczyński i jego przyjaciel od biznesu Tusk zgodzili się na powrót do polski wielu żydów oraz obiecali pomoc Izraelowi w razie ataku na Iran. A mimo to hasbara wmawia Polakom, że PO, Komorowski i Tusk to ruscy agenci (tzn. gorsi agenci w ich rozumowaniu), ale nie zarzucają im, że są ulegli CIA, mossadowi to im wybaczają, według nich można być agentem swoich prześladowców.

  I niestety miliony w te brednie wierzą.

  Katastrofa smoleńska od prawie trzech lat wykorzystywana jest przez hasbarę do kilku celów:

  – Przez propagandę PiS, niedobitków (wciąż ślepo antykomunistycznej) Solidarności i rydzykopodobnych pseudo-patriotów, łże-katolików, łże-antykomunistów eksploatuje się i wzmacnia nastroje antyrosyjskie, zwalając winę za katastrofę na Rosję. Najbardziej rydykalni “patrioci-antykomuniści” oskarżają Rosję i Putina wręcz o zamach na elitę polskiego baraku Unii. Nie widząc po swojej stronie kardynalnych błędów i zwykłej głupoty w samej organizacji wylotu oraz lądowania.

  – Utrzymuje się kult “męczennika” za sprawę – Kaczyńskiego, który był beznadziejnym i wyjątkowo szkodliwym prezydentem Polski. Lech Kaczyński w III RP ciągle pełnił wysokiej rangi stanowiska w Polsce, począwszy od szefa BBN przy Lechu Wałęsie. Odszedł w wielkim skandalu, gdy jego podwładny M. Zaleski uprzedził Baksika i Gąsiorowskiego o ich aresztowaniu a ci uciekli do Izraela z walizkami $. Następnie H. Suchocka powołała go na szefa NIK, żadnej afery nie rozliczył, NIK fatalnie zarządzany, ostry konflikt z Solidarnością w NIK, przykryta afera z spółką Laktopol, rozbudowanie potężnej administracji NIK.

  Minister Sprawiedliwości, katastrofa, wstrzymał ekshumację pomordowanych żydów przez Niemców w Jedwabnem, co ma nie obliczalne skutki dla nas, nic nie zrobił w sprawie zablokowania haniebnej prywatyzacji PZU, blokowanie ekstradycji do Polski Mei Bara architekta Art.,B. Prezydent W-wy – chaos w administracji, setki lewych umów zleceń, blokowanie budowy pomnika KV Warschau,

  Prezydent Polski – pasmo nieszczęść i sprzedajność na rzecz Niemieckiej UE ( TL) i NY (popieranie wojny w Iraku i Afganistanie), Tel Avivu (patrz teksty Ewy Ziomeckiej)

  – Macierenko i Kaczyński wraz z swoimi ślepo wierzącymi zausznikami z Pis, strasząc Ruskimi i zimnym czekistą jeszcze mocniej wpychają Polskę w łapska Unii i NATO oraz w łapska światowej żydowskiej finansiery mających nas przed Rosją niby obronić. Środowisko pisowskie, jeżeli już mówi dobrze o Rosji to w obronie tzw. ,,więźniów politycznych” jak komunista, żyd Chodorkowski i jemu podobni. Wielu takich złodziei z KGB trafiło do więzienia za gigantyczne rozkradanie majątku rosyjskiego za czasów alkoholika Jelcyna. Takich jak Chodorkowski środowisko Kaczyńskiego broni, czyli są też ,,dobrzy” z KGB, bo nasi.

  – Takim działaniem odwraca się uwagę od wielu istotnych i realnych zagrożeń wiszących nad Polską i światem w tym przede wszystkim zezwala się na dalsze rozbiory Polski przez tzw. ,,zachód”.

  Polubienie

  • p.e.1984

   „Sądzę, że z tekstem Zygmunta Wrzodaka powinno się zapoznać jak najwięcej Polaków.”

   Proszę porównać ów tekst z tym, co ja pisałem w styczniu tego roku, a co Piotr Bein opublikował na jego blogu (w środku dłuższego tekstu):

   „Po 10 IV, polskim 11 IX
   Opolczyk 23.1.2012″

   „Polska jest krajem rządzonym przez zachodnią agenturę. Nawet wielu b. agentów komunistycznej SB i sami oficerowie SB, służący wcześniej KGB i interesom ZSRR przewerbowali się na służbę CIA i Mosadowi. Najzdolniejsi z nich – byłych sowieckich agentów, którzy się przewerbowali jeżdżą na zloty Grupy Bilderberga i na Komisję Trójstronną (Olechowski, Belka), albo jak Czempiński (oficer wywiadu SB) otrzymują najwyższe odznaczenia USA za zasługi dla CIA. Inni agenci SB zostają prymasami (Kowalczyk) albo szefami jewroparlamentu (Buzek). A hasbara wciąż udaje, że w Polsce “ściga” ruską razwiedkę. To zwłaszcza PiS i Kaczyńscy wciąż głośno krzyczeli i krzyczą, że Polską rządzi ruska agentura.

   Oczywiście, że Rosja ma w Polsce wywiad, ale jest on tępiony jak CIA w czasach PRL. A ci, co jeszcze nie zostali namierzeni, muszą się ukrywać i nie mają żadnych wpływów na politykę.

   Były szef rządu Oleksy musiał podać się do dymisji po tym, jak oskarżono go o to, że spotykał się z rosyjskim szpiegiem. Choć tego faktu nawet mu nie udowodniono. A gdy Kaczyński jako prezydent w Telawiwie spotkał się na rozmowie w cztery oczy z szefem Mossadu nikt go nie oskarżał o szpiegostwo na rzecz Izraela.

   Macierewicz, żydowski prowokator “ściga” ruskich agentów, a nie zauważa, że CIA miała tajne więzienia w Polsce, a prokurator prowadzący śledztwo smoleński w tajemnicy spotykał się z agentami CIA i FBI. Na tym właśnie polega oszukiwanie Polaków – straszy się ich ruskimi szpiegami, a agenci Mossadu towarzyszący wycieczkom młodzieży z Izraela do Auschwitz chodzą po polskich ulicach z bronią na wierzchu. A “polska” policja nie ma prawa ich zatrzymać.” itd…
   http://piotrbein.wordpress.com/2012/01/25/

   Nie mam pretensji do p. Wrzodaka o to, że na NE pisze prawdę o polskiej rzeczywistości.
   Mógłby jednak zaznaczyć, od kogo ten tekst w rzeczywistości pochodzi.
   Już wcześniej, gdy p. Wrzodak pisał list otwarty do Macierewicza/Singera (w sprawie Smoleńska) były tam moje sformułowania i moje wnioski.

   Polubienie

   • Pan Wrzodak postąpił nieładnie nie podając źródła „swoich” przemyśleń. Niestety pisanie o tym na NE zaszkodzi przekazowi … więc chyba zrobię z Pana przedruk podpisany Pana nickiem – i podam źródło z datą, a na blogu Wrzodaka nie skomentuję.

    Polubienie

  • Przecież zięć kaczyńskiego wygląda jak … wiec kogo on bedzie ganiał? Swoich co mu dyrektywy do wykonania dają? Bez jaj.

   Polubienie

 3. Nie znam sie na polityce bo to miejsce dla ludzi ktorzy pieknie umieja klamac ,ogladalam filmik …..o panu premierze z Izraela a teraz wykupujemy Polske, i zobaczylam kto nami rzadzi i calym Swiatem okrutni Khazerowie -skad przybyli ,dlaczego wymislili nazwe Zydzi i ukryli sie pod ta nazwa…………?christa

  Polubienie

  • Waldemar Łysiak nazwał polityków dziesięciokaratowymi skurwysynami. Ja mam o nich jeszcze gorsze mniemanie – to po prostu w ogromnej większości świadoma płatna agentura banksterów. Wyjątki się zdarzają. Ale są likwidowane.

   Kennedy postanowił emitować rządowe pieniądze łamiąc monopol żydowskiego FED-u. Został zamordowany.
   http://www.eioba.pl/a/1rv5/prawdziwa-przyczyna-zabojstwa-kennediego
   Jörga Haidera zlikwidowano w zainscenizowanym „wypadku samochodowym”.
   Domagał się on m.in wyjścia Austrii z Unii Jewropejskiej.
   A Andrzeja Leppera zlikwidowano inscenizując „samobójstwo”.
   Zamierzał powrócić do polityki, z której wyrzucono go prowokacją (na zamówienie PiS) CBA, które zmontowało tzw. „aferę gruntową”.
   A nad wszystkim czuwają globaliści-banksterzy. W komplecie Chazarowie/Żydzi.

   Polubienie

 4. Włąśnie pod\wali informację na temat jakiejś watykańskiej organizacji monitorującej wolność religijną 😀

  Bezczelność.Najwięksi fanatycy monitorują wolność wyznania.

  Podawali informację o biednych uciśnionych judeochrześcijanach
  nie wspominając ani słowa o prześladowanych przez misjonarzy innowiercach,ale co ciekawe.

  Wiecie że w Indiach jeśli Hindus przejdzie na judeochreześcijaństwo i wyprze się swojej w ten sposób własnej tradycji
  uznawany jest przez pańśtwo za zdrajcę narodu?
  Piękna sprawa,ci ludzie są fantastyczni,szkoda że u nas taka ciemnota i zabobon.

  Judeochrześcijanie są prześladowani ponieważ wszedzie gdzie pojawia się ich kościół,pojawiają się trupy i niewolnictwo,chłop pańszczyźniany itp.

  http://www.sodahead.com/living/all-christian-holidays-are-pagan-will-they-ever-admit-that/question-2571969/?page=5&postId=81707853#post_81707853

  Biedni judeochrześcijanie i efekty ich misji kiedy dochodzą do władzy.
  Zażydzone dusze i umysły.

  Dobre…
  Moralność Kalego…
  Instytucja, która ma na sumieniu dziesiątki milionów ofiar tzw. „chrystianizacji”, która mordowała, prześladowała, tępiła i niszczyła wszystko, co nieżydłackie, nagle monitoruje „wolność religijną”.
  Przez kilkanaście wieków za najdrobniejsze odejście od ortodoksji, lub za jakąkolwiek wątpliwość lądowało się w lochu lub na stosie. A jak tylko odebrano im władzę polityczną – to od razu stali się obrońcami wolności wyznania.

  Na wprowadzenie hinduskiej tradycji u nas jest o tysiąc lat za późno. U nas jest odwrotnie – to żydłactwo nazywa nas zdrajcami „świętej wiary naszych ojców”. Choć dla mnie nie ulega wątpliwości – i wielokrotnie to zaznaczałem, że katolicy to renegaci i zdrajcy naszej kultury, tradycji i tożsamości. Wolą żydzizm znad Jordanu niż Słowiańszczyznę.
  opolczyk

  Polubienie

  • Im pewnie chodzi o to że wyznanie=judeochrzescijaństwo i nic poza nim.
   ‚Wolność wyznania’ made in vatican
   oznacza ‚róbta co chceta’ dla misjonarzy,oraz ‚nic ci niewolno’ dla innowierców.

   Wolność wyznania tzn żadncyh przeszkód w zażydzaniu świata
   watykańskim nadjordańskim koniem trojańskim 😀

   Każdy kto protestuje przeciwko pustynnej zarazie
   ten jest zły i antysemicki.

   Dopóki ten wirus nie zostanie odrzucony przez organizm/ludzkość
   świat będzie utrzymywany w ciągłej gorączce a my wszyscy będziemy doświadczać powikłań.

   Polubienie

 5. Wczoraj była u mnie chrestna i opowiadała coś o jakiejś książce,o tym kto ma władzę w Watykanie i kto dyktuje papieżom co mają robić.
  Nie słyszałem wszystkiego o czym rozmawiali przy stole ale usłyszałem że ktoś coś zrobił(„na szczęście”)aby uratować to „nasze chrześcijaństwo”.

  McDonaldy też są nasze,identycznie jak kk.

  Polubienie

 6. Watykan i jego funkcjonariusze są po prostu żałośni.
  Raz Beniek nawołuje do wstąpienia do unni „bo to wielka dla was szansa”
  potem jakiś biskup marudzi że unia nas oszukała.
  Oni są zawsze za i przeciw żeby mieć poparcie wszystkich.

  Polubienie

 7. Pięć “czarnych węży” na 2013 r.

  Blefowanie Fedu, niemiecka pułapka i twarde lądowanie Chin – to jedne z największych zagrożeń dla światowej gospodarki w przyszłym roku.
  Jeśli się zrealizują, skutki będą bolesne dla wszystkich.

  Wczesne wyjście, czyli blef Fedu
  Przegrzanie się Niemiec
  Twarde lądowanie Chin
  Punkt zwrotny w Japonii
  Przewaga niemocy

  „Na północy obudził się chłód i zszedł na ziemię, a słońce zamieniło go w wodę. Woda nie jest symbolem uczuć i miękkości, ale surowości, dochodzącej nawet do okrucieństwa. Wraz z przyjściem wodnego węża, obudzą się starożytne wodne duchy“

  http://www.tradfs.com/nowosci.html

  Polubienie

 8. Do Izraela przybyła grupa Żydów, którzy mieszkali w Indiach i uważani są za zaginione plemię z czasów biblijnych

  Do nowej ojczyzny przejechało pierwsze 50 osób. W sumie zgodę od izraelskich władz na przesiedlenie się otrzymało aż 7 tysięcy dotychczaso­wych mieszkańców indyjskich stanów Manipur i Mizoram

  Chodzi o potomków plemienia Bnej Menasze (dzieci Manassesa), które miało być jednym z wygnanych w VIII wieku p.n.e. Według historyków są jednak rdzennymi mieszkańcami pogranicza Indii i Birmy, a należą do grupy plemion Szinlung.

  Ich powrót do Tel Awiwu był możliwy, bo plemię za wygnańców uznał Naczelny Rabin Izraela i tym samym uznano ich za prawowitych Żydów.

  Źródlo: http://www.sfora.pl

  Polubienie

 9. Kolejna ciekawostka, prawdziwa?

  „(wprowadzenie)Baco daj namiar na słowiańsko aryjskie wedy , nie moge sobie poradzic w szukaniu , pomóż plis… Masz racje, ta wiedza jest cudowna i naprawde powinna byc jedyną nauką życia, jesli masz jakieś fragmenty albo konkretne tłumaczenie, podaj jakiś link… dzięki…

  (odpowiedź)

  zacznij od tego filmu bo póki Słowiańskie Wedy nie ukazą sie w calym polskim przekladzie sa tylko fragmenty.

  na tym filmie jest sporo o kolbce słowiańsko aryjskiej cywilizacji i mnóstwo epokowych odkryć archeologicznych, czyli odkłamanej prawdy ktora byla skazana w na przyklad katolickie przeklamania w postaci biblijnych bredni.

  historia świata, cała historia jest zupełnie inna i dlatego chcą ze Słowian zrobić parobków lub ludzi drugiej katergorii

  nawet po hebrajsku Polska znaczy „kraj gdzie mieszkają bogowie

  (http://innemedium.pl/wiadomosc/anielskie-energetyczne-istoty-widziane-kilka-razy-przez-rosyjskich-kosmonautow#comment-31681)

  Polubienie

 10. Widzieliście jak dzisiaj przed 11:00 Terlikowski bredził w TVP1?
  Pierdzielił o buddystach któzy nawracają SIŁĄ 😀 na buddyzm
  wszystkich biednych uciśnionych judeochrześcijan :>

  Co za podła kreatura.

  Dalajlama wyraźnie powtarza że należy wyznawać religię własnego kraju
  a ten ignorant i manipulator z Frodny próbuje ludziom wciskać ciemnotę.
  Czemu nic nie powie o paleniu afrykan żywcem,przez charyzmatycznych misjonarzy?

  Telewizja to źródło cymbalizmu.Dobrze że wiekszość ludzi nie płaci abonamentu.

  Polubienie

  • To buddysci nie wiedzą iż judeokatosodomici wyznają zasadę JEDEN FUHRER, JEDNA PARTIA, JEDNO PAŃSTWO, JEDNA (SODOMICZNA) RELIGIA (PANUJĄCA)i ten cały „ekumenizm” jp2 miał (i ma) na celu zmuszenie ich do oddania pokłonu sodomickiej semickiej bestii?

   I, że ponieważ naprawde potrafią poskramiać duchy z astralu są na liście „czarownic do spalenia” na judeokatostosach w pierwszej kolejności?

   Polubienie

  • Malwa:

   Hehehe – „młodzi konserwatyści”…Hehehe
   Jahwistyczny, żydłacki, zakonserwowany beton…

   „Niech przypomina o naszej chrześcijańskiej godności i narodowej tożsamości, o tym, kim jesteśmy i dokąd zmierzamy, i gdzie są nasze korzenie.”

   Mnie żydłacki krzyż przypomina wielowiekowy terror i ucisk, wielomilionowe ofiary, oraz odmóżdżone dogmatolubstwo – ślepą wiarą w żydowskie „prawdy objawione”. „Godnie” to chrześcijanie jedynie wywyższali się nad innych i mordowali. Nasza tożsamość jest słowiańska a nie żydłacka. Nasze korzenie są nad Wisłą i Odrą, a nie nad Jordanem. Idąc za krzyżem zmierzamy ku samozagładzie.

   „Młodzi konserwatyści z oświadczeniem do rektora ofiarowali też figurkę Światowida, bóstwo pogańskie, czczone przez Słowian. – Jest to również symbol, który długo towarzyszył naszej pogańskiej historii, przed nadejściem chrześcijaństwa”

   Rektor powinen figurkę Świętowita ustawić na poczesnym, eksponowanym miejscu. Aby żydłactwo spod znaku rzymskiej szubienicy pamiętało, że Polska jest słowiańska a nie żydowska, żydo-katolicka.

   Polubienie

   • “Młodzi konserwatyści z oświadczeniem do rektora ofiarowali też figurkę Światowida, bóstwo pogańskie, czczone przez Słowian. – Jest to również symbol, który długo towarzyszył naszej pogańskiej historii, przed nadejściem chrześcijaństwa”

    – nie należy przyzwalać by bydło do walki klasowej uzywało Słowiańskiej Symboliki. Niech się parchy młotami, sierpami, menorami i szubienicami obdarowywują bo jest ich krąg wartości. Od Światowida wara.

    Polubienie

 11. Z cała pewnością żaden inny duchowny nie czytał z taką pieczołowitością ewangelii jak ci, którzy handlowali ‘relikwiami Jezusowymi’. Wydobyto spod ziemi każdy najdrobniejszy nawet ‘gadżet’ wspomniany w biblijnych scenach. Co oczywiste – każdy w dziesiątkach kopii! W IV w. żona cesarza Konstantyna odkryła krzyż na którym zginął Zbawiciel trzysta lat wcześniej. Później zdobyto jeszcze jego krew, która przelana została w czasie kaźni krzyżowej. Werona szczyci się relikwiami osiołka na którym Jezus dokonał wjazdu do Jerozolimy. Klasztor Gräfrath pod Kolonią posiadał nawet ususzone ekskrementy tegoż zwierzęcia. W roku 333 chrześcijanie z Jerozolimy zlokalizowali słup przy którym biczowano Jezusa, kamień przy którym Judasz zdradził swego Mistrza, palmę, którą pozbawiono gałązek, kiedy Jezus wjeżdżał na ośle do Jerozolimy, włócznię, którą przebito mu bok, gąbkę, którą zwilżano mu usta na krzyżu, koronę cierniową, kilka całunów, w które był owinięty po śmierci, kawałek żłóbka w którym leżał i in. Do dziś kościoły Europy przechowują 32 gwoździe, którymi Jezus miał być przybity do krzyża, piętnaście świętych włóczni, którymi przebito mu bok, sześć świętych gąbek i jeszcze więcej świętych szat o które żołdacy rzymscy rzucali losy.

  Jedną ze śmieszniejszych świętości kościelnych jest kult napletka Jezusa Chrystusa, którego posiadaniem jako relikwii szczyciło się w 1907 r. trzynaście miejsc. Oczywiście każdy posiadał autentyk. Do napletka Jezusa pielgrzymował nawet papież.
  Żyjąca na przełomie XVII i XVIII wieku pewna zakonnica z Wiednia Agnes Blannbekin miała objawienie. Ojciec Pez, benedyktyn tak opisuje jej przeżycia: ,,Zawsze na święto obrzezania serdecznie i z głębi serca opłakiwała utratę krwi, na która zgodził się Chrystus już tak wcześnie i u progu dzieciństwa” i zgubiona skórkę z penisa Pana. I pewnego razu podczas takiego święta tuż przed komunią, gdy zastanawiała się gdzie się ów napletek podział, poczuła na języku kawałek skórki, pełen ogromnej słodyczy. Połknęła go. Napletek jednak pojawił się znowu. Jeszcze raz go połknęła. I tak ‘zabawa’ trwała podobno ze 100 razy. (Seksualizm w życiu Kościoła, K. Deschner)

  Powiedziałbym ‚smacznego’ , ale wiem że by nie było, a nie lubie kłamać…

  Polubienie

  • Kult relikwi to kompletna szajba. Nie tylko, że ogromna większość z nich była fałszywa. Po prostu idiotyczne i kołtuńskie jest modlenie się do zardzewiałego gwoździa, kopytka osiołka czy do domniemanego napletka obrzezanego cieśli.

   Z tym napletkiej to jeszcze więkazsa heca była, bo przez wieki trwł wśród teologów zażarty spór, czy w czasie domniemanego „wniebowstąpienia” cieśla zabrał ze sobą do nieba swój napletek, czy nie. Nikomu z teologów nie przyszło do głowy, że „wniebowstąpienie” fizycznym ciałem do niematerialnego, „duchowego” nieba jest po prostu niemożliwe. Materia fizyczna i rzeczywistość duchowa są „niekompatybilne”.

   Innym rodzajem „relikwi” są makabryczne szczątki „świętych”. Przykład: uznanym przez jahwistów „patronem Polski jest czeski żydłak Vojtěch przerobiony na Wojciecha. Jedno jego ramię pokrojono po jego śmierci jak baleron i rozdawano jako „relikwie”.
   http://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%9Aw._Wojciech#Relikwie

   Ale taki jest katolicyzm – prymitywny, bezdennie durny – mimo to tępo wierzącym owieczkom można wmówić praktycznie wszystko. To pokazuje, jak bezdennie durnym potrafi być homo sapien

   Polubienie

  • Mezamir:

   To nie do Ciebie a do owego „etnologa”…

   „Obrzędowość bożonarodzeniowa to dialog tradycji chrześcijańskiej z archaicznymi kultami agrarnymi. Chrześcijaństwo wyraża innymi słowami to, do czego ludzie byli przyzwyczajeni wcześniej – uważa etnolog z Uniwersytetu Wrocławskiego dr Grzegorz Dąbrowski.”

   Kompletna bzdura. Etnolog z uniwersytetu powinien wiedzieć, że żydo-chrześcijaństwo nie prowadziło „dialogu” ani z poganami, ani z nikim innym. Ta dżuma niszczyła i tępiła wszystko, co było nieżydłackie i nie wiązało się z kultem żyda znad Jordanu. Metodą „dialogu” były podbój, przymus, rzezie, stosy. Jedynie to, czego rzeczywiście nie dało się żydłakom wyplenić, żydłactwo „adoptowało” (czytaj – przywłaszczało) do własnych potrzeb – nadając temu jedynie żydłacką „nadbudowę” ideologiczną i interpretację.

   Polubienie

  • cholera jasna, Beniek wyraźnie mówi – zatopić arkę…. o jakieś 100 lat za wcześnie. Chyba, że uznali przejście z ryby w wodnika jest teraz 🙂 Oni uwielbiają przecież astrologię. 🙂

   ps. w noc sylwestrową na placach europy i Polski, buce poszczególnych kibuców wykrzykiwały niech żyje Polska etc. czegoś takiego nie było w ich gębach.

   Polubienie

  • To byl zart redakcji, kardynalowie by go nie dopuscili w takim stanie do jakichkolwiek kontrowersyjnych komentarzy. I tak swoimi wypowuiedziami na temat szopki bozonarodzeniowej nieco im namacil 😉 Mimo wszystko, niezly kawal 😉

   Polubienie

 12. Mam pytanie. Pisze właśnie nieco „kontrowersyjny” materiał o słowiańskich runach, głagolicy, ich prawdziwym pochodzeniu i sposobie odczytywania. Istniała by możliwość zamieszczenia go tu jak i na pozostałych powiązanych z słowiańszczyzną portalach? Chodzi o „efekt uderzenia” by materiał w maksymalnie wielu jezykach poszedł w świat z uwagi na „niekonwencjonalne” podejscie do sposobu odczytywania znaków i związaną z tym „niechęć” by „pomysł” został skradziony czy „przemilczany”. To będzie jakieś 20 stron w wiekszości zawierające grafikę z oficjalnych naukowych stron.

  Polubienie

 13. bylebynie powtarzal tego co juz od lat jest tematem dyskusji. Interesujace sa nowe fakty, rozwzania ktore moga byc powaznym tematem do dyskusji. Co masz na mysli piszac „kontrowersyjny” ?

  Polubienie

 14. Pingback: List do Rosjan, kilku Polaków napisało do siebie | Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

 15. Pingback: Religia obrzezała mózgi – poseł Wrzodak srulową marionetką? | Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

 16. Pingback: Religia obrzezała mózgi – poseł Wrzodak srulową marionetką? « Grypa666's Blog

Możliwość komentowania jest wyłączona.