Słowiańszczyzna odradza się…

.

dziewannaSłowianin podrzucił mi mailem adres nowego bloga promującego Słowiańszczyznę.

 

Z niezrozumiałych dla mnie powodów autor nie wyraża zgody na kopiowanie jego tekstów. A szkoda.

Polecam tekst o Szczodrych Godach.

I za właścicielem bloga – Sławkiem – powtarzam: Niech Wam Bogi Darzą !!!

W tekście „Wyrzutek” autor stawia celną diagnozę obłędu i „wiary” współczesnej „cywilizacji” – kult pieniądza i konsumpcję.
Ci, co się im nie poddają, są wyrzutkami.

Po cichu, z dala od gwaru i zaciekłych dyskusji na masowo odwiedzanych blogach (mojego do nich naturalnie nie zaliczam) kiełkują uśpione ziarna pogańskiej wiary i kultury naszych Przodków. Być może osiągniemy już niedługo masę krytyczną, po której nastąpi reakcja łańcuchowa.

Która zmiecie to, co zadżumiło, zanieczyściło i zniewoliło naszego Słowiańskiego Ducha.

.

lightoflucifer_kolowrot_42

.

opolczyk

.

precz z jahwizmem

.

images

Reklamy

10 komentarzy do “Słowiańszczyzna odradza się…

 1. Wczoraj w ONZ Izrael doznał upokarzającej porażki. Narody świata powstały i powiedziały NIE państwu żydowskiemu – NIE dla izraelskiej okupacji, NIE dla izraelskiego naruszania praw człowieka, NIE dla żydowskiego rasizmu. W efekcie, wstały i przyznały się do poważnego syjo-zmęczenia.

  Pomimo żydowskiego sukcesu w ciągłym przypominaniu Europejczykom o swojej udręczonej przeszłości, wczoraj Europa przypomniała sobie również o jego winie i europejscy sojusznicy Izraela, tacy jak Niemcy, Francja, Wielka Brytania i Włochy, wysłali Izraelowi jasne komunikaty – że stracili cierpliwość.

  http://pracownia4.wordpress.com/2012/11/30/koniec-zydowskiej-potegi/

  Polubienie

 2. Z ogromnym uznaniem i szacunkiem zapoznałem się z krótką i rzeczową wypowiedzią Księdza Arcybiskupa nt. GMO. W moim głębokim przekonaniu sytuacja jest właśnie taka jak zwięźle ujął to Ksiądz Arcybiskup „aby nie bali się żywności modyfikowanej genetycznie. Medycyna nie ma żadnej wiedzy, by żywność zmieniona genetycznie niosła jakieś zagrożenia” (PAP, 4.12.2007 r.)
  Dziwna jest sytuacja, w której praktycznie nie znajdujemy żadnej „propagandy” i „reklamy” genetycznie zmodyfikowanych produktów (roślin, pasz, ich przetworów czy też innych preparatów, jak leków), a obserwujemy intensywną krytykę […]

  http://zbrodniarze.com/kosciol_katolicki

  http://zbrodniarze.com/zycie_wymyka_sie_spod_kontroli

  Polubienie

  • Dobrogoście:

   Nareszcie się odezwałeś. Miesiące już minęły od Twojego poprzedniego znaku życia.
   Gratuluję samodzielnego bloga. Słowiańszczyzna nie tylko odradza się, ale rośnie w siłę.
   Powodzenia!
   Sława!

   Polubienie

 3. Dzięki:-) Nie odzywałem się z braku czasu, ale cały czas byłem tu stałym gościem może teraz będę mial więcej czasu i niekiedy wtrącę tu swoje trzy grosze na Chwałe słowiańszczyzny 🙂
  Pozdrawiam 🙂

  Polubienie

  • Dobrogoście:

   Wczoraj/dzisiaj w nocy ok 3:00 wpisałem się u Ciebie. Niestety ze zmęczenia coś źle kliknąłem i komentarz wcięło. W najbliższym czasie odezwę się u Ciebie!

   Cieszę się, że znów Ciebie widzę!

   Sława!

   Polubienie

  • Wiedmir:

   O ile pamiętam, gdy zaglądałem na stronę Sławka, była tam adnotacja „kopiowanie zabronione” czy coś w tym sensie.
   Gdyby jej nie było, zapewne wrzuciłbym u siebie fragmenty tekstu Sławka.

   Nowy projekt gorąco popieram. Link Słowianolubii umieściłem w blogorolu. A link Sławka w zakładce „linki słowiańskie”. Pozwoliłem też sobie sentancję Mezamira – „Naród odcięty od korzeni nadaje się tylko na boazerię” umieścić na panelu bocznym – tuż pod tekstem „Słowiańska wiara”

   Sława!

   Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.