W imieniu Rzeczpospolitej Polskiej – przestępca lub psychol

.

Czyli co może się każdemu z nas przydarzyć, jeśli nieopatrznie  dostanie się w łapska tzw. „wymiaru sprawiedliwości”.

Marek, admin „monitorapolskiego”, podrzucił mi mailem poniższy film:

„Rozsyłajcie to gdzie się da, chodzi o bezpieczeństwo człowieka.

Licznik na YouTube jest blokowany.”
.

Od siebie dodam – wsadzanie do psychiatryków niewygodnych ludzi to nie tylko domena ZSRR. W USA też stosuje się tę metodę. Joseph Moshe, który trzy miesiące przed faktem powiadomił rozgłośnię radiową w USA o mającej nastąpić na Ukrainie śmiertelnej epidemii w 2009 roku został najpierw aresztowany, a następnie umieszczony w psychiatryku.

Przypomnę jeszcze, że to w m.in szpitalach psychiatrycznych CIA już w latach 50-tych prowadziła zbrodniczy projekt Mkultra.
http://pl.wikipedia.org/wiki/MKULTRA
http://de.wikipedia.org/wiki/MKULTRA
http://en.wikipedia.org/wiki/Project_MKUltra
W tych zbrodniczych badaniach USA wykorzystywała nawet „lekarzy” niemieckich prowadzących wcześniej zbrodnicze eksperymenty w obozach koncentracyjnych…

.

opolczyk

.

ps.

Otrzymałem mailem od Słowianina (28 października) dwa ciekawe filmy:

.

.

.

 

Reklamy

23 komentarze do “W imieniu Rzeczpospolitej Polskiej – przestępca lub psychol

 1. Jako niekwestionowany ekspert w dziedzinie psychiatrii represyjnej stwierdzam, iż większość psychiatrów i psychologów to ludzie dyspozycyjni wobec władzy. Smutne to, ale prawdziwe. Robią to dla pieniędzy, kariery czasami ze strachu /na sutek szantażu/. Dysymulacja, bo to się tak fachowo nazywa, którą psycholog zarzucił dr.Kękusiowi to często przez nich stosowany chwyt poniżej pasa. Nie ma tego jak udowodnić i temu zaprzeczyć. Oni o tym wiedzą i są bezkarni. Nadmieniam, iż warunkiem umieszczenia w szpitalu psychiatrycznym jest zgoda pacjenta, chyba że istnieje zagrożenie dla życia lub zdrowia innych osób lub samego pacjenta. W pełni popieram waleczną grupę. Na bieżąco będę obserwował tę sprawę i w miarę własnych możliwości stosownie na nią reagował. Życzę pomyślności.
  Dobry psychiatra to ten psychiatra, który współpracuje z represyjną władzą. Oto przykład :

  http://www.detektywmichaljarzynski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=100&Itemid=141

  Polubienie

  • Panie Michale,

   Akurat zbyt dobrze znam Pana własne kłopoty w związku z demaskowaniem przez Pana wykorzystywania psychiatrii do celów „pozastatutowych”, czyli po prostu politycznych, abym próbował zakwestionować Pana wypowiedź.
   Psychiatria jest jednym z wielu bandyckich narzędzi w arsenale banksterskiej sitwy…
   Na szczęście zdarzają się i wśród psychiatrów ludzie, którzy nie dali się zgnoić czy zastraszyć i którzy nie służą okupantom.

   Polubienie

 2. Pingback: Zamiast spotkania z Gowinem, PSYCHIATRYK! Dr Zbigniew Kękuś « Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

 3. Pingback: Kryzys ducha « Grypa666's Blog

 4. dr. Zbigniew Kękuś o tzw. reprywatyzacji :

  Z wypowiedzią dr. Kękusia nie do końca się zgadzam. Lech Kaczyński i Romaszewski nigdy nie stanowili konkurencji /opozycji/ dla Donalda Tuska. To ludzie odgrywający rolę dobrego policjanta z gry o policjantach. Co do tytułu filmu : „Sprawa dla ABW”. Tytuł mylący, uwiarygadniający tę instytucję, a przecież ABW to też oni. Dr.Zbigniew Kękuś , a wcześniej Józef Bizoń występując w filmie pod tym samym tytułem trochę się pogubili.

  Polubienie

  • Panie Michale

   Dr. Kękuś, jak podejrzewam, wciąż nie dostrzega najważniejszego faktu. Jest takie określenie – „scena polityczna”. I to nie jest przenośnia – bo tzw. polityka jest rzeczywiście sceną polityczną, na której marionetki polityczne odgrywają przypisane im w scenariuszu role. Scenariusz pisany jest za kulisami (np. u Bilderbergowców). A marionetki polityczne po prostu realizują scenariusz zabiegając o to, aby inscenizacja wyglądała jak najbardziej spontanicznie. Jeśli „żont” czy sejm podejmują uchwały czy wprowadzają ustawy – to nie dlatego – że taka była ich wola, a dlatego że tak stało w scenariuszu.
   Jeśli pojawi się na scenie politycznej człowiek, który nie chce być marionetką – kończy jak J. Haider czy jak A. Lepper.
   Dlatego stratą czasu jest traktowanie tych wszystkich „państwowych” instancji i instytucji na serio i apelowanie do nich o to czy o tamto. One nie mogą zmienić scenariusza…
   Jedynym wyjściem byłoby przegonić wszystkie marionetki, a na czele wszystkich instytucji państwowych postawić ludzi nie związanych z systemem stworzonym przez banksterską sitwę. I należy odciąć wszystkie sznureczki, jakimi zza kulis animatorzy poruszają kukiełkami z PO-PiS-u, sejmu, rządu, banków, ministerstw, urządów państwowych, sądów, służb, wojska itd.
   Inaczej nic się nie zmieni…

   Pisałem kiedyś o fikcji polityki na „niepoprawnych”:
   http://niepoprawni.pl/blog/820/polska-i-swiatowa-polityka-jako-igrzyska-dla-tlumu

   Polubienie

 5. wcześniej słyszałem i znam przypadki zastraszania dłużników przez lichwiarzy i kwaterowania przez nich u swoich dłużników swoich kolesi bandytów, ale tego jeszcze nie grali, by urząd
  postępował tak samo :

  http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/opole/nie-placisz-czynszu-za-mieszkanie-zamieszkasz-z-in,1,5287386,region-wiadomosc.html

  Panie Michale,

  A pod kogo podlegają urzędy? Pod „żont”. A ten podlega pod najbardziej zachłanną globalną światową lichwę. Jeszcze nie takie rzeczy zobaczymy. Najgorsze dopiero przed nami.
  opolczyk

  Polubienie

  • Przyznam się, że Sławomir Zakrzewski, mimo iż jest zaślepionym katolikiem jest poza tym osobą niezwykle precyzyjnie dostrzegającą podstępne działania koczowników, koczowniczej Ga-Py i koczowniczego PiS-u.
   Gdyby jeszcze był w stanie zrozumieć, jakim koczowniczym podstępem jest jego ukochany żydo-katolicyzm.

   Jest zaiste zastanawiające, że „patryjoci” z żydo-GaPy pamiętają o 17-tym, a zapominają o 1-szym września.

   Wystąpienie Kalksteina/Kaczyńskiego w fundacji Sorosa miało miejsce w w lutym 2005 roku.
   http://jozefbizon.wordpress.com/2011/06/17/pis-w-fundacji-batorego-georgea-sorosa-uaktualnienie/
   To wtedy mówił on o konieczności „wykluczenia” (z polityki) radykałów z Samoobrony (i LPR). Krótko później PiS wygrał wybory – i podstępnie wciągnął do koalicji partie, które chciał zniszczyć Kalkstein. Powołane przez PiS do życia w 2006 roku CBA jako jedną z pierwszych „operacji” sfabrykowało tzw. aferę gruntową wymierzoną w A. Leppera. Jest więc prawdą, że PiS sam doprowadził do upadku własnego rządu, chcąc przede wszystkim wyeliminować z polityki i z knessejmu Samoobronę i jej lidera. Gdy Lepper postanowił ponownie się włączyć do polityki, został zamordowany.
   Giertych natomiast okazał się co najmniej osobą podejrzaną. Pisze pozwy do sądu jako adwokat agenta Radka.
   http://www.wprost.pl/ar/308344/Sikorski-straszy-Giertychem-Romek-pisze-pozwy/

   Polubienie

   • „Przyznam się, że Sławomir Zakrzewski, mimo iż jest zaślepionym katolikiem jest poza tym osobą niezwykle precyzyjnie dostrzegającą podstępne działania koczowników, koczowniczej Ga-Py i koczowniczego PiS-u.
    Gdyby jeszcze był w stanie zrozumieć, jakim koczowniczym podstępem jest jego ukochany żydo-katolicyzm.”

    Chcesz mieć pełną kontrolę nad opozycją?
    To ją sobie stwórz 🙂

    Polubienie

 6. Przeciwieństwa

  Szanowni Państwo!

  Jakie ma szanse arystokrata spotykając cwaniaka? Raczej mizerne. I nie chodzi nawet o przewagę fizyczną, a o podejście do drugiego człowieka, i o wartości jakimi obaj się kierują.

  Dla cwanego niewolnika kłamstwo jest środowiskiem naturalnym, prawdę odbiera jako zagrożenie. Dlatego żadna afera nie jest w stanie zniechęcić go do „państwa”, które pojmuje raczej w znaczeniu feudalnym. Pan na czele państwa, to ktoś w rodzaju herszta, któremu należy się posłuszeństwo, a nie patrzenie na ręce. Kwaśniewski dwukrotnie wygrał wybory nie pomimo notorycznych kłamstw i pijaństwa, a właśnie głównie z tych powodów! Swój chłop, lubi wypić, nie taki jak te wszystkie oszołomy, które domagają się prawdy. „Po co ci prawda? Ogrzeje cię, albo wyżywi”? Prostak, również pragmatyk – nie chce albo nie jest w stanie tego pojąć i żadne dyplomy, ani wille i wypasione fury niczego nie zmieniają.

  Jeśli potrzebna Ci prawda i chcesz jej – domagaj się jej. To daje Ci tytuł bycia arystokratą ducha, ale nie licz, że takich jak ty będzie większość. Wytykanie miernocie ich miernoty, to droga donikąd. Dlatego nie liczyłabym, że PO przegra wybory. Każda afera tylko ją umocni.

  Do następnej soboty. Pozdrawiam
  Małgorzata Todd

  Teatrzyk Zielony Śledź
  ma zaszczyt przedstawić sztukę pt.:

  Sąd idzie

  Występują: Prokurator, Adwokat, Sędzia.

  Prokurator – Wysoki sądzie, oskarżony dopuścił się rażącego uszkodzenia mienia publicznego. Ośmielił się zerwać z bramy stoczni świeżo przyspawany napis, czym naraził samorząd miejski na poważny wydatek.

  Adwokat – Mój klient działał w dobrej wierze. Symbole totalitaryzmu są w przestrzeni publicznej zakazane. To Urząd Miejski popełnił przestępstwo umieszczając nazwisko Lenina w tym miejscu.

  Prokurator –Nie wolno zmieniać pamiątek historycznych.

  Adwokat – Przywróćmy zatem nazwę Stalinogród zamiast Katowic, a plac w sercu Warszawy nazwijmy im. Hitlera, bo też tak kiedyś się nazywał.

  Prokurator – Nie ulega wątpliwości, że czyn podsądnego miał charakter przestępstwa pospolitego i obrona powinna skupić się na tym aspekcie.

  Adwokat – Dziękuję za pouczenie, ale zwracam panu prokuratorowi uwagę, że nazywanie czynu mojego klienta przestępstwem pospolitym jest kompletnie nieuzasadnione.

  Sędzia – Zarządzam natychmiastowe doprowadzenie oskarżonego do szpitala psychiatrycznego celem zbadania jego poczytalności.

  KURTYNA

  PS Gdyby ktoś przedkładał fakty nad fikcję, to polecam:
  http://izba.salon24.pl/443607,republika-bananowa-prawo-wedlug-andrzeja-seremeta

  Za: http://www.kworum.com.pl/art4591,przeciwienstwa.html


  Jewropejska „praworządność” … pora na polski kontratak !!! –
  Ryszard Sidorowicz , więzień polityczny III RP :
  http://wiernipolsce.wordpress.com/2012/10/29/jewropejska-praworzadnosc-pora-na-polski-kontratak/

  Polubienie

 7. Dziwna sprawa…

  http://zygumntbialas.nowyekran.pl/post/77985,zarekwirowany-komputer-nie-wroci-do-opolskiego-blogera
  http://kossobor.nowyekran.pl/post/75968,nasz-kolega-komentator-kula-lis-ma-klopoty-jest-scigany-przez-prokurature

  Tutaj są komentarze Kula Lisa:
  http://www.nowyekran.pl/comments/7111,kula-lis-62,204

  Przytaczam fragment jednego z nich – ewidentnej hasbarskiej propagandy:

  „Odpowiedź na pytanie kto rządzi Polską swego czasu dała tzw. afera Rywina. Ujawniono wtedy istnienie tzw. grupy trzymającej władzę ale usłużni dziennikarze i członkowie komisji sejmowej nie podjęli tego wątku. A to przecież istota sprawy! Nie dopuszczono do ujawnienia, że tą grupę stanowią byli funkcjonariusze UB,SB i WSI, którzy mając pełną wiedzę zawartą w tzw. teczkach obsadzają swoimi sługusami wszystkie stanowiska od rządu poczynając i na gminach kończąc a pod szyldem firm ochroniarskich i izb przemysłowo – gospodarczych kontrolują całe życie społeczno-gospodarcze w Polsce. Nie wolno wątpić, że gtw posiada odpowiednie, stale funkcjonujące struktury organizacyjne kontrolujące wszystkie szczeble władzy publicznej i samorządowej. Ale największy problem polega na tym, ze ta gtw nadal ma ścisłe powiązania z Moskwą i bez wątpienia działa nadal pod jej dyktando. I co najgorsze cała ta działalność gtw i jej ciągłe powiązania z Moskwą są objęte ścisłą tajemnicą państwową!!!!!”

  Kula Lis zapomniał najwidoczniej o tajnych więzieniach CIA. I to w czasach rządów domniemanych „postkomuchów”. Ciekawe, że Moskwa pozwalała CIA na takie działania.
  A co ze schadzkami PO-PiSu i SLD w fundacji Sorosa? Przecież Soros to żydowski globalista, człowiek banksterskiej sitwy a nie Moskwy.
  I kto stoi za „polską” pomocą w okupacjach Iraku i Afganistanu? Moskwa czy Tel Awiw i Waszyngton?

  Zastanawiam się, o co w tej akcji chodzi?
  Czyżby o uwiarygadnianie owego „komentatora”?
  I o uwiarygadnianie hasbarskiego Nowego Ekranu dając mu szansę na obronę wolności słowa?
  I o wiązanie ludzi w obronę dezinformatorów?

  Polubienie

 8. POD PARAGRAFEM – Legalnie nielegalni psychologowie
  null
  Kilkanaście tysięcy polskich psychologów wykonuje swój fach bezprawnie. Nie posiadając prawa wykonywania zawodu, orzekają jako biegli w sprawach sądowych, wydają zezwolenia na posiadanie broni czy kierowanie pojazdami…

  PATRZYMY IM NA RĘCE – Mity deregulacji
  null
  Projekt ministra sprawiedliwości Jarosława Gowina w sprawie deregulacji dostępu do zawodów ignoruje badania ekspertów, m.in. noblisty z ekonomii. Bazuje za to na zaleceniach osób związanych z Opus Dei.

  CZYTELNICY DO PIÓR – Obraz biedy
  null
  17 października jest Międzynarodowym Dniem Walki z Biedą i Wykluczeniem Społecznym. W polskich mediach zabrakło zarówno informacji, jak i pogłębionej debaty na ten temat. Politycy zdają się nie dostrzegać wagi problemu.

  Za: Tygodnik “Fakty i Mity” – Nr 43/2012
   

  http://wystap.pl/bron-sie-nadchodzi-europa/

   
  null

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.