11 września 2001 – banksterski zamach na wolność świata

.

Czczony przez wielu Polaków Ronald Reagan zainicjował przerabianie USA w światowego żandarma. To on rzucił plan – 600 okrętów w marynarce wojennnej USA, on też dokonał inawazji na Grenadę w 1983 roku. On zbombardował Trypolis i za jego kandencji zadłużenie USA wzrosło trzykrotnie. On zainicjował prace na „Tarczą antyrakietową”.
Reagan wsławił się również tym, że świadomie łamał uchwały Kongresu USA – np. w tzw. aferze Iran-Contras.

Znacznie obszerniej piszą o niej niemiecka i angielska wiki, ujawniając przy okazji fakt zamieszania CIA w handel kokainą.
Reagan ignorował także wyroki Trybunału w Hadze.

Dzieło Reagana – czyli przerobienie USA na światowego żandarma podjęła PNAC.
Znacznie obszerniej piszą o PNAC angielska i niemiecka wiki.

W dokumentach tego bandyckiego gremium znajdują się plany zdobycia przez USA absolutnej dominacji, w tym także militarnej, nad światem. Są tam np.  plany ataku na Irak, nawet gdyby Saddam Husajn odszedł wcześniej od władzy. Są plany pełnej kontroli cyberprzestrzeni, a także plany pełnej kontroli przestrzeni kosmicznej wokół Ziemi.
Aby przyspieszyć reorganizację sił zbrojnych w wojsko typowo inwazyjne i okupacyjne w jednym z raportów członkowie PNAC życzyli sobie „nowego Pearl Harbor”.
Niespełna rok później otrzymali oni „nowy Pearl Harbor” – czyli zamachy na WTC i Pentagon.

.

.

.

O zamachach z 11/9 mówią też tajemnicze karty iluminatów.


Informacje o tych kartach można znaleźć na wielu stronach, np. tutaj.

Jak wiemy,  WTC i Pentagon to już „zgrane” karty.
Inną zgraną kartą jest „Combined Disasters” zrealizowana w marcu ub roku w Japonii – trzęsienie ziemi, tsunami i katastrofa Fukushimy zablokowanej stuxnetem.

.
Obok tych trzech już „zgranych” kart jest wiele innych, ciągle jeszcze w fazie „realizacji”.
Jedna z nich mówi nawet o PRYWATYZACJI (majątków narodowych GOIM).

Zamach na WTC i Pentagon był operacją pod obcą flagą. Dokonany został przez CIA i Pentagon na zlecenie banksterskiej sitwy. Przeprowadzono go pod nadzorem ekipy zbrodniarza Busha, naszpikowanej członkami PNAC (wielu z nich ma żydowskie korzenie). Winę zwalono na nie istniejącą a wymyśloną medialnie i agenturalnie terrorystyczną islamską Al Kaidę pod przywództwem Bin Ladena.
Al Kaida istnieje w rzeczywistości, ale jest to baza danych komputerowych, a nie siatka terrorystyczna.

Wojna z nieistniejącym przeciwnikiem jest dla banksterów wygodna. Można ją toczyć w nieskończoność, wystarczy medialnie nadal utrzymywać fikcję światowego islamskiego terroryzmu. Można przy tej okazji napadać na obce kraje zarzucając im wspieranie terroryzmu. Można u siebie likwidować prawa i swobody obywatelski pod pretekstem konieczności obrony przed terrorystycznym zagrożeniem. Ostatniej zimy na fali tego światowego oszustwa USA wprowadziły prawo bezterminowego więzienia dowolnej osoby, bez sądu, bez wyroku, bez konieczności przedstawiania jej jakichkolwiek dowodów popełnienia przez nią przestępstwa. Dodatkowo osoby takie można torturować.

W ten sposób banksterzy zniewalają przy pomocy marionetek politycznych typu Bush, Obama, Merkel, Sarkozy i ich podkomendnych pod-marionetek typu Tusk czy Kaczyński świat.

Przeciwnicy banksterów prędzej czy później wylądują w obozach koncentracyjnych typu Guantanamo.

.

Tak wyglądać będzie skurwiony Pax Americana…

USA nie jest suwerennym państwem. Jest najważniejszym folwarkiem banksterskiej sitwy. Jest ich żandarmen światowym, a NATO pod wodzą USA to kastet do bicia GOIM.
Partie republikańska i demokratyczna to wasalskie agentury światowej lichwy. USA jest bankrutem. Zadłużenia na ponad 15 tysięcy miliardów nie spłaci nigdy. Tym bardziej, że zadłużenie wciąż rośnie. I o to właśnie chodzi. Banksterzy tym się nie martwią – w zamian za długi przejmą co się tylko da na prywatną własność.

O tym do jakiego stopnia USA kontrolowana jest przez banksterów świadczy totalna nieomal kontrola ich mediów przez globalną lichwę. Już pod koniec XIX wieku większość mediów w USA była w łapskach koczowników. Tak mówił o tym około roku 1880 John Swinton, ówczesny szef personalny New York Times:

„W tym rozdziale historii świata, nie istnieje coś takiego jak niezależna amerykańska prasa. Wy to wiecie i ja to wiem. Żaden z was nie ośmieli się szczerze wygłosić swojej własnej opinii – nawet jeśli ktoś z was spróbuje to zrobić, może być z góry pewnym, że jego tekst nie ukaże się w druku. Płacą mi za powstrzymywanie się od wyrażania moich poglądów na łamach gazety, w której pracuję. Wam płacą mniej więcej tyle samo za robienie mniej więcej tego samego – jeśli ktoś z was okaże się na tyle naiwny, by napisać o tym, co myśli, będzie sobie musiał poszukać innej pracy. Gdybym ja pozwolił sobie na taką szczerość, straciłbym zajęcie przed upływem dwudziestu czterech godzin od publikacji. W interesie dziennikarza leży niszczenie prawdy, kłamanie w żywe oczy, perwersja, poniżanie, pełzanie u stóp Mammona i sprzedawanie własnego kraju i własnego narodu za kromkę chleba. Wy to wiecie i ja to wiem. Cóż to za szaleństwo – wznosić toast za niezależną prasę? Jesteśmy narzędziami, wasalami bogaczy zza kulis. Jesteśmy marionetkami: oni pociągają za sznurki, my tańczymy. Nasze talenty, nasze predyspozycje i nasze życia należą do innych ludzi. Jesteśmy intelektualnymi prostytutkami.”

Do dzisiaj media USA, Jewropy, w tym i Polski są pod kontrolą Mammony.

11 września 2001 zbrodniarze spod znaku NWO – banksterska lichwa rządząca zachodem, nakazała dokonać ataku na WTC i Pentagon inicjując tym samym ostatni etap wojny o ich pełną władzę nad światem. Jest to wojna przeciwko naszej wolności. Jeśli przegramy, zostaniemy zachipowanym ludzkim bydłem roboczym.

.

opolczyk

.

ps. O zamachu z 11 września pisałem już wielokrotnie.

Np. tutaj:

http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2010/09/10/11-wrzesnia-2001-%E2%80%93-swiatowy-dzien-zydowskiego-terroryzmu-andrzej-szubert/

A o Osamie Bin Ladenie pisałem m.in tutaj:

http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2010/10/24/osama-bin-laden-wieczne-zywy/

.

 

.

17 komentarzy do “11 września 2001 – banksterski zamach na wolność świata

 1. mam „karty Illuminatów” czyli Illuminati NWO, niezła gra mam do niej wielki sentyment. Na karcie z walącym się big benem ludzie mają koszulki w kolorach olimpijskich i jest godzina na zegarze i nic. Nawet ufo nie przyleciało. Dobrze że się nie zakładałem. A jaką opcję Smoleńską reprezentujesz Opolczyku prywatnie jeżeli mogę spytać? Wypadek, zamach?

  Polubienie

  • vrr:

   Waląca się wieża nie jest Big Ben-em. Jest to wieża na japońskim domu towarowym Ginza Wako.
   https://www.google.de/search?hl=en&q=GINZA+WAKO&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.r_qf.&biw=1024&bih=631&um=1&ie=UTF-8&tbm=isch&source=og&sa=N&tab=wi&ei=nYlRUJfxFtHNsgaE-oAI
   Kombinowana katastrofa to trzęsienie ziemi, tsunami i katastrofa Fukushimy.
   Pisałem o tym tutaj:
   https://opolczykpl.wordpress.com/2012/03/11/rocznica-ataku-stuxnetem-na-fukushime-1-w-japonii/

   Fukushima miała ośmiostopniowe zabezpieczenie. Nawet tsunami i trzęsienie ziemi nie byłyby w stanie spowodować wybuchu reaktorów. Doszło do nich „dzięki” izraelskiej firmie ochroniarskiej, który „zabezpieczała” Fukushimę.
   Budynek reaktora nr 4 w ogóle nie miał prawa wybuchnąć, bo reaktor był wyłączony. Wybuchł, bo „gasiło” go amerykańskie wojsko dzień po trzęsieniu ziemi. Aż dziwne, nie? Japońskiego wojska nie ściągnięto do gaszenia pożaru, starażaków nie, tylko amerykańskie wojsko…

   O Smoleńsku pisałem wielokrotnie. M.in i na tym blogu:

   „Wszystkie PiS-owskie, ale i PO-wskie śledztwa (PiS i PO to sojusznicze agentury ze stajni Sorosa) pomijają kilka najistotniejszych spraw rzucających ciekawe światło na Smoleńsk.

   Sprawą priorytetową dla znalezienia rzeczywistego winnego tej katastrofy jest ustalenie – kto podsunął patriocie izraelskiemu, prezydętowi Kalksteinowi datę 10 kwietnia jako termin wyprawy smoleńskiej.
   Lokator Belwederu, Kalkstein, znany był z inscenizowania siebie jako polskiego patryjoty. Nie zdarzało się jemu np. aby kiedykolwiek obchody jakiejkolwiek ważnej rocznicy (zwłaszcza o wymowie antyrosyjskiej czy antykomunistycznej) przenosił na sobotę, jeśli rocznica ta wypadała w środku tygodnia. Pod tym względem Kalkstein był sumienny i akuratny – świętował zawsze we właściwym dniu – jak święto wypadło w czwartek, to świętował je w czwartek. Jak wypadło we wtorek – to świętował je we wtorek.
   O wprowadzenie państwowego święta – Dnia Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej zabiegał przede wszystkim sam PiS i bliźniacy. Ostatecznie w 2007 roku sejm uchwalił 13 kwietnia dniem państwowego święta pamięci ofiar Katynia.
   http://pl.wikipedia.org/wiki/Dzie%C5%84_Pami%C4%99ci_Ofiar_Zbrodni_Katy%C5%84skiej
   Tak więc delegacja prezydęcka powinna lecieć do Smoleńska we wtorek, 13 kwietnia. Dlaczego więc poleciała 10 kwietnia, w sobotę?
   Odpowiedź na to pytanie znajdziemy na żydowskim portalu The Jewish Week.
   http://www.thejewishweek.com/news/international/%27we_lost_friend%27
   3 dni po katastrofie żydowski portal przyznał, że naczelny rabin polski Michael Schudrich i inni działacze żydowskiej społeczności także mieli lecieć z ich przyjacielem Kalksteinem do Smoleńska. Jedynie ze względu na lot w sobotę delegacja polskich żydów uniknęła śmierci. Wykręciła się szabatem.

   Tylko ktoś rzeczywiście wpływowy mógł nakłonić prezydęta Kalksteina do wylotu w sobotę.
   Raz – takich “przenosin” uroczystości o wymowie antyrosyjskiej Kalkstein nigdy wcześniej nie robił.
   Dwa – Kalkstein uwielbiał towarzystwo jego przyjaciół (po cichu – pobratymców) Żydów. A już z rabinem Schudrichem nawiązał bliskie stosunki, biorąc udział nawet w prywatnych uroczystościach rodzinnych u przyjaciela rabina.

   Można przyjąć za pewnik, że zależało zapewne Kalksteinowi na obecności delegacji żydowskich działaczy w jego wyprawie. W ten sposób Kalkstein mógł podkreślić fakt, że w Katyniu leżą pogrzebani także “polscy” Żydzi. No i w ten sposób odwracał ten żydowski patriota uwagę od tego, że odpowiedzialność za zbrodnię w Katyniu ponoszą Żydzi z NKWD.
   http://marucha.wordpress.com/2011/01/31/szokujace-wyznanie-izraelska-gazeta-donosi-jak-zydzi-mordowali-polakow/

   Tylko ktoś, kto był wielkim autorytetem dla Kalksteina był w stanie nakłonić go do do rezygnacji z udziału jego żydowskich przyjaciół w wyprawie smoleńskiej. Zrobił to ten ktoś oczywiście po to, aby delegację żydowskich przyjaciół Kalksteina uchronić od śmiercie w planowanym zamachu.

   Kto więc mógł mieć taki wpływ na tego żydowskiego patriotę?

   Na to pytanie nie próbowało znaleźć odpowiedzi ani jedno śledztwo smoleńskie.”

   https://opolczykpl.wordpress.com/2012/03/31/polska-ginie-a-polaczkow-hasbara-zapedza-do-sledztwa-smolenskiego/

   Napisałem kiedyś o śledztwie smoleńskim prześmiewczy tekst.
   http://mufti.polacy.eu.org/110/tajemnica-smolenska-wyjasniona-/

   Był on nawet tłumaczony na rosyjski:
   http://ursa-tm.ru/forum/index.php?/topic/8502-%D1%82%D0%B0%D0%B9%D0%BD%D0%B0-%D1%81%D0%BC%D0%BE%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D1%80%D0%B0%D1%81%D0%BA%D1%80%D1%8B%D1%82%D0%B0/

   Polubienie

   • „Tylko ktoś, kto był wielkim autorytetem dla Kalksteina był w stanie nakłonić go do rezygnacji z udziału jego żydowskich przyjaciół w wyprawie smoleńskiej.”

    – brat;
    – oficer prowadzący;
    – „ksiądz spowiednik”.

    Któryś z nich a może wszyscy naraz po trochu. Plan, jak widać, zakładał iz koniecznie musi być to samolot po „przeglądzie w USA” (strojenie awioniki) i koniecznie sobota by dać szanse co poniektórym na odmowe w locie.

    Kalkstein wcale nie rezygnował z „przyjaciół” bo wtedy musiałby coś podejrzewać. Ktoś mu zasugerował iż sobota będzie lepsza bo …. (? numerologia) a rabini wykorzystali okazję by nie uczestniczyć w zaplanowanym a wiadomym im zamachu. Dostali „okazje” na uratowanie życia to z niej skorzystali. Dokładnie tak samo jak ci wszyscy żydzi co 9/11 „przypadkowo” nie przyszli do pracy. Oni tez wiedzieli, że „9/11 to zły dzień na pracocholizm”.

    A potem Tusk dostał od Putina dobrą radę w Sopocie. Śledztwo nie będzie wyjaśnione bo żadnej ze stron na tym nie zależy. Bolszewia nazistowsko-banderowska ma „przy okazji śledztwa” powody na plucie na Rosje i punkt skupienia wiernego betonowego elektoratu a Rosjanie zdradzając się iż wiedzieli iż to zamach zasponsorowaliby sobie zmasowaną nagonkę w kazdym nazistowskim dzienniku czy telewizji na całym „demokratycznym” świecie na swój „putinowski rezim” iż pozwolił na dokonanie tego „aktu agresji na kraj NATO”.

    Predzej czy póżniej i tak odkryją karty i doprowadzą do zamachu w Rosji. Chyba, że wcześniej uda się im ją uwikłać w jakiś konflikt zbrojny z NATO i w ten sposób najechać „murzynami z polskiego i niemieckiego regiony spedalonej yewropy”. Bo te „państwa” sa przewidziane jako pierwsze na palenie na ołtarzu 3 wojny światowej zaraz po tym jak się uda wycyckać Niemcy z ich zasobów materialnych. Bo to jest „to przywództwo Niemiec” „smarowanie gąski by ją obrobić z piórek” na „pomoc słabszym regionom” dręczonym przepisami komisarzy z KE. Niemcy zawsze były tylko pastuchem do realizacji postanowień niemieckiego domu panującego aktualnie rządzącego z Londynu. I teraz też Londyn rozgrywa Berlinem za jego plecami przy wydatnej pomocy dyndalskiego Paryża. Scierwa czują złoto w niemieckich skarbcach.

    Polubienie

 2. Tymczasem

  Na warszawskich Bielanach powstaje pierwsze osiedle dedykowane wielodzietnym rodzinom katolickim. To prywatna inicjatywa jednego z deweloperów.
  Jak informuje Polskie Radio, za powstanie osiedla odpowiada tajemniczy deweloper, ojciec szóstki dzieci (wkrótce siedmiu). Znajdzie się tam 47 mieszkań, a pierwsze z nich mają być oddane już zimą. Nie będą ogrodzone. Ceny lokali? Korzystne. Mieszkania mają być sprzedawane poniżej wartości rynkowej (średnia cena ofertowa metra kwadratowego na Bielanach to 7800 zł), ale wciąż nie wiadomo, ile mają kosztować.

  – Stawki są ukryte – mówi o cenie mieszkań Waldemar Wasiewicz, ojciec ośmiorga dzieci, który wraz z rodziną zamieszka na osiedlu.

  http://finanse.wp.pl/kat,104118,title,Mieszkanie-dla-katolika-Tanio,wid,14919645,wiadomosc.html

  Polubienie

  • Pierwszy kibuc w budowie, obozy sa na miejscu konserwowane od lat. Ciekawe kiedy się zacznie zaganianie filosemickich polaczków do rezerwatów?

   Polubienie

  • ‚O.’ Rydzyk i Anna Sobecka w kasku . Zobacz zdjęcia ! :
   http://glosrydzyka.blox.pl/2012/09/O-Rydzyk-i-Anna-Sobecka-w-kasku-Zobacz-zdjecia.html

   ‚O.’ Rydzyk : ” Jakby księża rządzili w Polsce , to gospodarka byłaby porządna ” :
   http://glosrydzyka.blox.pl/2012/09/O-Rydzyk-Jakby-ksieza-rzadzili-w-Polsce-to.html

   „Poniżej dłuższy, ale esencjonalny tekst na temat podboju świata przez Nowych Krzyżowców… Brakuje mi tylko narzędzi aby wkleić tutaj obrazki ‚bratania się dwóch aktorów, JP II i Reagana w pochodzie nowokrzyżowym’.”
   dr Marek Głogoczowski

   NIE LĘKAJCIE SIĘ MAMONA ? – Podsumowanie „Rewersu” pontyfikatu JP II ( 11 kwietnia 2005 r. ) :
   http://www.marek.glogoczowski.zaprasza.net/a_y.php?mid=648

   ” Sprawdź , czy nie jesteś dobrowolnym królikiem doświadczalnym ! ” :

   „Osierocone i porzucone dzieci, umieszczone w katolickim domu dziecka w Nowym Jorku, były karmione na siłę eksperymentalnymi lekami na AIDS, a władze miejskie pomagały w tym procederze.
   Fragmenty filmu ‚Guinea Pig Kids’, nakręconego przez BBC w 2004 r.”

   Odbiła im kopuła :

   „Na corocznym, organizowanym przez ‚Radio Maryja’ pikniku ‚Dziękczynienie w rodzinie’ o. Tadeusz Rydzyk zdradził niektóre detale powstającej świątyni Maryi Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i bł. Jana Pawła II.

   Dowiedzieliśmy się m.in., że podświetlana złota korona będzie widoczna z wielu kilometrów, ponieważ z zostanie umieszczona na potężniej, 50 metrowej kopule. Kościół będzie miał dwa poziomy z repliką prywatnej kaplicy Jana Pawła II w Watykanie. Znajdzie się także miejsce dla zrobionej z tombaku drogi krzyżowej. Opowieściom o nowym pałacu Rydzyka przysłuchiwał się zaproszony na imprezę prezydent Torunia Michał Zaleski, czyżby planował sponsorować część budowy?”
   http://www.faktyimity.pl/News/ObjectId/3258/

   Polubienie

 3. Ciekawostka o 9/11

  „Tak się zastanawiam dlaczego 11 września jest to tak ważna data? ani to jakoś specjalnie nie różniąca się od 12 czy 10 września a jednak. Otóż 11 września to pierwszy dzień roku według kalendarza koptyjskiego i jest to początek masowych tortur i egzekucji chrześcijan zwłaszcza w Egipcie. dlatego dodaje się skrót AM (Anno Martyrum) czyli OD RZEZI CHRZEŚCIJAN. Cios tym filmem w samo serce był celny…………bardzo celny i nie wierze ,że to zrobili Koptowie. Jak wiadomo Koptowie to JEDYNI POTOMKOWIE STAROŻYTNYCH EGIPCJAN , którzy to wygnali żydów z Egiptu ( albo raczej sami sobie poszli zabijając pierworodnych synów i okradając wszystkich Egipcjan .Każdy Egipcjanin miał oddać ( pożyczyć żydowi najbardziej drogocenny posiadany przez niego przedmiot). „

  Polubienie

 4. O kolejnym 9/11 czyli filmie „obrazającym machometa” nakreconym przez „koptyjskiego zyda z USA”.


  (posted by jpopczyk)

  to filmidło ,to oszczerstwo ,potwarz kulturowo-religijna i żydowska prowokacja polityczna do agresji ,a skoro środowisko kreatorów tego filmidła ,erotomańskiej zniewagi planowało realizację ponad rok,za 5 mln dolarów i w czasie kampanii prezydenckiej,to w celu wywołania agresji,na rząd urzędującego … rozwiń całośćprezydenta usa ,czyli przeciwko Barackowi Obamie i w celu wyborczym republikanów,żydów i romney’a ,co jest czytelne,logiczne,oczywiste !

  -są to bezpośrednie związki finansowe i wyborcze republikanów i żydo-republikanów usa ,w celu obrazy,szkalowania i ataku politycznego i/lub wojskowego żydów na islam i kraje arabsko-islamskie ,z wciągnięciem do tego administracji demokratów oraz dla korzyści wyborczych republikanów i ich kandydata romney’a , to tak ,jakby ludzi i ich matki obrazić bękarctwem przeklinania ,albo religie i całe społeczności podobnie i z pełnym wulgaryzmem .
  -twórcy tej filmikowej prowokacji,niczym weeke-leaks zaatakowali filmem amerykę,jak 11-września oraz finansiści i twórcy filmu faktycznie …. ZABILI amerykańskiego ambasadora ,zabili 4 urzędników dyplomatycznych,na służbie ,czego nie dokonał weekeleaks .

  – fbi,cia,nsa i rząd usa winien : ścigać,zamknąć i osądzić za zabójstwo tej akcji winnych żydo-republikanów i prowokatorów/twórców i propagatorów tego ataku FILMIDŁA OBRAZY- z ameryki, przez i na islam i na USA,rękami rozwścieczonych celowo i zbiorowo, jak dosadny polsko-słowiański sk….syn -wobec każdego ,którego uderza to w psychikę i wrażliwość ,jak mocz na ofiary walki w afganistanie,przez zabójców w armii,do profanacji zbrodni wojenno-wojskowych . -a przecież ofiar tej ochydy i profanacji mogło i może być więcej, podczas gdy taka akcja-kara wygasi ten pożar i zjedna różne grupy,do ameryki,zapobiegnie eskalacji choć częściowo ,skoro nie całkowicie .”

  – celem filmu jak poprzednich wojen jest napuszczenie Arabów do wymordowania białego człowieka by zwolnic miejsce Rasie Panów z telaviwu.

  Polubienie

 5. Pingback: Żont Polin w tajnym programie CIA więzienia i tortur « Grypa666's Blog

 6. Pingback: Następne wyzwanie Grypy666 banksterom: Nie daliśmy się zascypić, nie damy „ostrzyc” naszych kont bankowych « Grypa666's Blog

Możliwość komentowania jest wyłączona.