Manitou przemówił ?

.

Manitu/Manitou była to u Indian boska bezosobowa siła przejawiająca się m.in poprzez zjawiska przyrody.
Jednym z aspektów Manitou było Słońce. Innymi Manitou były rzeki, góry, burze, pioruny…

Kulturę Indian zniszczono. Ich ziemię podbito, niedobitki Indian zagnano do rezerwatów. Ich ziemię zjahwizowano.

W Ohio od Manitou pioruna zniszczona została kiczowata statua „Jezusa Króla Królów”.

Tak wyglądał ten kiczowaty „król królów” znad Jordanu przed piorunem:

.

.

Tak wyglądał płonąc od niego:

.

A tyle ze statuy żydowskiego idola pozostało:

.

.

A tak wyglądała kultura i cywilizacja Indian z prerii:

.

.

Ciekawe kiedy Manitou/Perun zainteresuje się jeszcze bardziej koszmarnym kiczem na słowiańskiej ziemi?
.

.

Trafić w niego będzie mógł Perun nawet po wypiciu cysterny sytego miodu…

.

A ci fanatycy-żydłacy „intronizatorzy” powinni wyjechać nad Jordan! Najlepiej po dobroci…

.

.

Tam  jest ich „ziemia święta”. Na naszej słowiańskiej świętej ziemi nie będzie „królem” żydowski mesjasz. Polska kultura to słowiańska kultura. A nie żydowska.

.

opolczyk

.

ps. Fanatycy spośród najmłodsych abrahamicznych braci w wierze chcą zburzyć piramidy egipskie. Bo są pogańskie.

http://fakty.interia.pl/tylko_u_nas/news/religijni-radykalowie-chca-zburzyc-egipskie-piramidy,1821268,3439

Po tym najłatwiej rozpoznać wspólne korzenie żydo-chrześcijaństwa i żydo-islamu – cechuje je tępe niszczenie wszystkiego, co nie-jahwistyczne.

.

.

11 komentarzy do “Manitou przemówił ?

 1. Tam jest ich “ziemia święta”. Na naszej słowiańskiej świętej ziemi nie będzie “królem” żydowski mesjasz. Polska kultura to słowiańska kultura. A nie żydowska.”- Polska ma swych królów na banknotach.

  E, tam… ci na banknotach to byli żydłacy…
  Bolesława II na banknotach nie ma
  opolczyk

 2. Na pytanie Pilata Jezus odpowiedzial: moje krolestwo nie jest z tego swiata.
  Jak ktos chce Jezusa za krola to niech idzie do jego krolestwa. Droga wolna.

  Dobrze powiedziane… Droga wolna…Hehehe
  opolczyk

 3. Mózg+prąd=inteligencja

  Człowiek plus prąd elektryczny? To nie kojarzy się najlepiej, nawet mimo stosowania prądu przy rehabilitacji mięśni i nerwów. Naukowcy udowodnili jednak, że elektryczna stymulacja mózgu pozytywnie wpływa na naszą inteligencję.

  Najnowsze badania, opublikowane w „Neuroscience Letters” sugerują, że elektryczna stymulacja mózgu potrafi uczynić nas tymczasowo bystrzejszymi i bardziej kreatywnymi. Innymi słowy, pod wpływem prądu przepływającego przez nasze mózgi jesteśmy w stanie wpaść na rozwiązania, o których wcześniej nam się nie śniło.

  Jakie dowody przedstawili naukowcy? Otóż przeprowadzili eksperyment oparty na zagadce logicznej: problemie dziewięciu kropek. Polega on na tym, że na rysunku należy połączyć wszystkie kropki za pomocą czterech linii prostych, bez odrywania ołówka od papieru. Większość osób nie jest w stanie go rozwiązać, nawet po otrzymaniu wskazówek, takich jak „myśl nieszablonowo” (o ile to w ogóle ułatwienie).

  Żadna z osób biorących udział w badaniu nie była w stanie rozprawić się w tą zagadką po paru minutach prób. Kiedy jednak naukowcy wyposażyli połowę grupy w specjalne nakrycia głowy, naszpikowane elektrodami powodującymi delikatną elektryczną stymulację mózgu, po 10 minutach 40 proc. badanych było w stanie wykonać zadanie.

  Wniosek? Zapewnij sobie odpowiednią elektryczną stymulację, a łatwiej ci będzie wpaść na właściwe rozwiązanie problemu. Kto wie, być może kiedyś „elektryczne czapki” trafią do sprzedaży, żeby pomagać zakuwającym po nocach studentom? Na razie jednak radzimy nie wkładać palców do kontaktu, żeby rozwiązać zadanie z matematyki.

  http://pej.cz/Mozgpradinteligencja-a3747

  Piorun/Grom=inteligencja,oświecenie,ogień jasność,Prometeusz,Fosforos itp 😉

  Mezamir:
  Dobrze, że zaznaczyłeś, aby nie przesadzano z tym prądem!
  380 V, a nawet 220 – to stanowczo za dużo.
  Odrobina stymulacji słabym prądem przydałaby się nawet „studentom”, którzy nie wiedzą po co jest żarówka.

  „Połykacze żarówek

  Tak idiotyczną zabawę mogli wymyślić chyba tylko studenci. Krakowscy żacy zakładają się o to, kto włoży do buzi żarówkę. […]

  O to, czy można włożyć żarówkę do buzi i ją wyjąć, kłócili się dwaj studenci medycyny z Krakowa. […] Razem z kolegą wsiedli do taksówki i pojechali na pogotowie. […] Żacy nie zostawiali swego kolegi i wrócili z nim na pogotowie. Wchodząc do pokoju lekarskiego zauważyli płaczącego taksówkarza… z żarówką w ustach. Czy ta historia to ponury żart? Niestety, nie. To coraz częściej spotykana zabawa wśród studentów polskich uczelni. […] [Lekarze] mówią, że kiedy włożymy żarówkę do buzi, wiązadła i mięśnie w stawie żuchwowo-skroniowym są maksymalnie naciągnięte. Aby ją z powrotem wyciągnąć z ust człowiek musiałby je jeszcze troszeczkę bardziej naciągnąć, a to niestety jest niemożliwe. – Wówczas działa tzw. mechanizm blokujący – opowiada nam krakowski lekarz ze Szpitalnego Oddziału Ratunkowego, na który studenci z żarówkami zgłaszali się już dziesięciokrotnie.”

  http://atrapa.net/legendy/zarowka.htm

  Admin

 4. Islamiści wzywają do zburzenia piramid egipskich

  ancientworldwonders.com

  Zabytki Starożytności w Egipcie mogą być w niebezpieczeństwie. Zmiany polityczne zachodzące w północnej Afryce mogą powodować spustoszenie na różnych płaszczyznach. Jedną z nich są możliwe negatywne efekty wywierane na zabytki znajdujące się na danym terytorium. Islamiści egipscy wezwali właśnie nowo wybranego prezydenta tego kraju, aby rozkazał zniszczyć piramidy, jako relikt odwiecnej wiary etnicznej – relikt przeszłości Egiptu.

  Nie wiadomo jak na takie wezwanie zareaguje wybrany ostatnio Muhhamad Mursi, ale nie wygląda na to, aby sprawował on realną władzę w Egipcie, który jest raczej pod rządami wojska i służb specjalnych. Pomysł zniszczenia piramid podnosi partia polityczna Salafi. Mieszkający w Bahrajnie Szejk Sunnicki, Abd al-Latif al-Mahmoud wezwał Mursiego wprost do dokończenia tego, co nie udało się pierwszym arabom docierającym do Egiptu.

  Tym niemniej precedensy istnieją, czego dowodem są wysadzenia bezcennych posągów Buddy dokonane przez Talibów. Tamto bezmyślne niszczenie również było tłumaczone, jako walka z odwieczną wiarą etniczną.. Podejście radykałów islamskich do reliktów po innych religiach przypomina podejście chrześcijan po najeździe na ziemie słowiańskie – zniszczenie oraz zapomnienie.

  Sam fakt, że ktoś proponuje takie rzeczy jak niszczenie piramid może być dla nas szokujący, ale lepiej się do tej myśli przyzwyczaić, bo Afryka na granicy kolejnego wybuchu społecznego niezadowolenia może nas jeszcze nie raz zaskoczyć.

  Źródło:

  http://global.christianpost.com/news/egypts-government-planning-to-destroy-the-g


  . https://www.nawia.org.pl

  No cóż, krzyżowcy w przeszłości działali sprawniej niż „półksiężycowcy”. Z Arkony pozostał tylko wał ziemny. W Radogoszczy świątynię Swarożyca tak zniszczyli, że do dzisiaj nie wiadomo, gdzie ona była.
  http://pl.wikipedia.org/wiki/Radogoszcz_%28gr%C3%B3d%29

  Dzisiejszy fundamentalizm islamski to robota obcych służb, zwłaszcza Mossadu. Celowo radykalizują muzułmanów, aby mieć pretekst do walki z islamistami i muzułmańskim fundamentalizmem.
  A gdy fundamentaliści nie chcą mimo to robić zamachów terrorystycznych, no to inscenizują te zamachy terrorystyczne służby.

  http://www.sfora.pl/Amerykanie-sa-wsciekli-Izrael-sie-pod-nich-podszyl-a39558
  opolczyk

 5. Pingback: Marta Czasnojc : Strażnicy Wiary Przyrody – Indianie Ameryki Północnej « Pagans / Poganie ( Rodzimowiercy słowiańscy ) – Poganin i Słowianin

 6. Panie Opolczyku, mógłby Pan napisać tekst komentujący bezprawne posługiwanie się przez grupę religijną (sektę intronizacyjną?) symbolami narodowymi (prawem kaduka chyba) – z tego, co widzę na https://opolczykpl.files.wordpress.com/2012/07/63.jpeg na płaszczach jest godło państwowe II RP z lat 1919-1927
  Tu mamy więcej fotek:


  http://images39.fotosik.pl/347/c048a87da0c5b9a2.jpg (tu mamy dodatkowo wykorzystanie bandery marynarki handlowej)
  Ciekaw jestem, który z dysponentów godła państwowego II RP udzielił „intronizatorom” zgody na posługiwanie się nim w ramach walki o PRYWATĘ przez kult religijny. Bo ci ludzie przecież chcą sobie zrobić tą „intronizacją” „lepsze miejsce” w ICH niebie, a nie – przysłużyć się komukolwiek w Polsce. Polsce bardziej od nowego abstrakcyjnego monarchy przydadzą się realne, zagrabione banki, fabryki, bogactwa naturalne, budynki i ziemia. W tym – zagrabione przez „pasterzy” tych „intronizacyjnych” owieczek.

  • Pan Slawista:
   Napiszę i co? Czy odmóżdżone owieczki cokolwiek zrozumieją?
   Przecież ich idol Joszue rzekomo powiedział (tak przynajmniej stoi w wymyślonych ewangeliach): „moje królestwo nie jest z tego świata.”
   „Nauczał” rzekomo też, aby owieczki zabiegały o królestwo niebieskie, a nie o sprawy ziemskie. No i Kanaanejce, której córce nie chciał pomóc rzekł: zostałem posłany TYLKO do zagubionych owiec Izraela.
   Czy Polacy to „zagubione owce z domu Izraela”?
   Czy Polska to Izrael?
   Tym żydłakom na zdjęciach przysługuje gwiazda Dawida a nie polski orzeł. I flaga biało-niebieska a nie biało-czerwona.

   • opolczykpl :
    Pan Slawista:
    Napiszę i co? Czy odmóżdżone owieczki cokolwiek zrozumieją?(…)
    Tym żydłakom na zdjęciach przysługuje gwiazda Dawida a nie polski orzeł. I flaga biało-niebieska a nie biało-czerwona.

    Pan napisze, ktoś zalinkuje, ktoś przedrukuje. Ci, co przeczytają zaczną odważniej MYŚLEĆ to, co chcą myśleć – czyli, że „intronizatorzy” to nie patrioci, tylko idioci, że ich zachowania nie mają nic wspólnego z interesem Polaków i Polski. Obecnie wiele osób jest wręcz sterroryzowanych pewną histeryczno-katodebilną wersją pseudopatriotyzmu, który PiSowskie męty zręcznie „ożeniły” z sektą czcicieli Lecha i sektą katastroficzno-spiskową. Istotą terroru stosowanego przez „pasterzy” wobec „owieczek” jest czynienie z postaw zdroworozsądkowych (i jakiegokolwiek samodzielnego myślenia) „bluźnierstwa” przeciw „świętościom” uznawanym przez „ogół” „prawdziwych Polaków-katolików”.

    Pan nie usiłuje na tym blogu leczyć psychopatów, bo to daremne. Ale warto stworzyć kolejny tekst walący w kolejny przejaw ogłupiania narodu tubylczego przez judajczyków w sutannach (cała intronizacja śmierdzi na kilometr taką samą hucpą jak „obrona krzyża smoleńskiego” – i „napadanie na krzyż smoleński”). Dzięki takim tekstom demaskatorskim parę osób chcących się nie zgodzić z czyjąś postawą dostanie do ręki argumenty, na które niekoniecznie samodzielnie by wpadły. Ktoś musi powiedzieć „(Chrystus) Król JEST NAGI” – czym więcej dzieci w tłumie – tym większa szanse, że ten „krawiec”, co ubiera (Polaków w) króla będzie przyłapany.

Możliwość komentowania jest wyłączona.