Prowokacja 12 czerwca 2012 spaliła na panewce

.

A koczownicy strzelili kulą w płot.

W związku z meczem Polska- Rosja od wielu już dni koczownicze me(n)dia i wiele portali internetowych podgrzewało nastroje antyrosyjskie. Zamiar tych działań był oczywisty – doprowadzić do masowych zajść i ulicznych walk, które na lata zaciążyłyby na stosunkach polsko-rosyjskich.

Prowokacja ta zaczęła się już wiele miesięcy temu.

Dokładniej mówiąc wtedy, gdy „działacze” UEFA ustalali harmonogram meczy na miszczostfach Jewropy. Nie wierzę, że nie zostali oni poinformowani, iż akurat 12 czerwca wypada święto narodowe Rosji. Mogli więc ustalić harmonogram tak, aby w tym dniu reprezentacja Rosji miała „wolne”.
A przynajmniej – jeśli inaczej już nie szło – mogliby zagrać Rosjanie w tym dniu np. z Grecją, a Polska z Czechami.
Całe te napięcie ominęłoby wówczas Warszawę.
Ale nie – koczownicza UEFA wpadła na pomysł, aby akurat w tym dniu Polska zagrała z Rosją.

Kolejną prowokacją było okrzyczenie przez me(n)dia i hasbarskie portale przejścia zorganizowaną kolumną rosyjskich kibiców na stadion „narodowy” (ciekawe którego „narodu” jest on własnością”) polityczną demonstracją antypolską.

.
.
Było to przecież najmądrzejsze rozwiązanie. Upilnowanie przez policję setek luźnych grupek Rosjan przed atakami koczowniczych prowokatorów byłoby praktycznie niemożliwe. Przy tej okazji upieczono jeszcze i drugą pieczeń. Koczowniczą bufetową okrzyczano ruską agentką – chociaż jej bonzowie partyjni na wspólne obrady z izraelskim rządem latali do Jerozolimy, a nie do Moskwy. A ostatnio jej koleś partyjny Rostowski brał udział w kolejnym zlocie Bilderberga pod Waszyngtonem, a nie na Krymie. Niemniej PiS-owska propaganda znów ma pożywkę i ryczy, że Polską rządzi ruska  – a nie izraelsko-amerykańska agentura – PO. Michalkiewicz & CO znów mogą pisać brednie o razwiedce i zimnym czekiście kontrolującym Polskę.

Podgrzewanie nastrojów przed meczem Polska-Rosja trwało od wielu dni. Niestety, chorobliwa rusofobia u wielu Polaków znów zafunkcjonowała. W internecie trwała na wielu PiS-owskich portalach kampania antyrosyjska. Wypominano Rosji zabory. O pozostałych zaborcach nie pamiętano. O tym, że zaborcza Katarzyna była rodowitą Niemką też nie pamiętano. Wypominano Rosji 17 września 1939 rok. Choć w tym czasie sami Rosjanie ginęli milionami z rąk krwawej żydo-bolszewii rządzonej przez Gruzina. Wypominano Rosji Katyń – choć izraelska gazeta w 1971 roku opublikowała wspomnienia żydowskich NKWD-istów mordujących w Katyniu Polaków.
http://www.polskapartianarodowa.org/index.php?option=com_content&task=view&id=993&Itemid=46

Ostatecznie podczas przemarszu kolumny kibiców rosyjskich grupki koczowniczych prowokatorów wzmacniane odmóżdżonym polactfem urządziły bitwy – przede wszystkim z policją.
http://www.sfora.pl/Nocna-bitwa-chuliganow-z-policja-Niespokojnie-po-meczu-Polska-Rosja-a44424
http://www.sfora.pl/Zobacz-zamieszki-w-Warszawie-Polscy-kibole-zaatakowali-marsz-Rosjan-g44418

Władze Rosji wiedziały o tym, że w Polsce zastawiono na Rosję pułapkę. Dlatego wśród kibiców rosyjskich było wielu cywilnych milicjantów. Wywiad z jednym z nich, majorem milicji, wyemitowała nawet telawiwzornia. Major ten z uśmiechem przyznał, że ma m.in dopilnować jego grupkę, aby od niej nie zainicjowana została jakakolwiek bijatyka.
Niestety z Rosji przyjechali też pełniący obowiązki Rosjan koczowniczy prowokatorzy, którzy mieli za zadanie prowokowanie Polaków. Nie było ich na szczęście zbyt wielu, gdyż koczownicza opozycja w dniu meczu w Moskwie urządziła manifestację przeciwko Putinowi. Ta manifestacja były realizacją tego, co pod Waszyngtonem Bilderbergowcy postanowili w związku z Rosją. Jednym bowiem z tematów na Bilderbergu była „demokratyzacja” Rosji, a jednym z „rosyjskich” uczestników zlotu był żydowski lider opozycji w Rosji – Kasparow.

Na szczęście zaplanowana przez koczowników prowokacja spaliła na panewce. Tylko nieliczni Polacy sterowani przez koczowniczych prowokatorów dali się w tę prowokację wciągnąć. A i Rosjanie wykazali zdyscyplinowanie. Nie dali się sprowokować.

A tak na marginesie…
Ciekawi mnie, od kogo koczowniczy Dziennik Gazeta Prawna otrzymał informację, że rosyjska bojówka zamierzała pobić piłkarzy? Czyżby wiedzieli to od ich koczowniczych przełożonych, którzy coś takiego rękami pełniących obowiązki Rosjan prowokatorów planowali?

A kto przyglądał się meczowi, zwłaszcza jego II połowie (i kto zna się na piłce) to nie mógł nie zauważyć, że Rosjanie mądrze i rozsądnie grali na remis! Pod koniec meczu Polacy już też. Tak aby „święta wojna” zakończyła się „rozejmem”. Nikt nie przegrał, nikt nie stracił twarzy. I obeszło się bez wielkiej bitwy ulicznej po ewentualnie przegranym meczu.

Rosjanie – za to właśnie Wam dziękuję.

.
opolczyk

.

ps.

Pocztą elektroniczną rozsyłano wici o „zbeszczeszczeniu” kościoła.
http://piotrbein.wordpress.com/2012/06/12/kibole-zbeszczescili-oltarz/
https://opolczykpl.wordpress.com/2012/05/28/old-world-order-stary-porzadek-swiata/#comment-1246

Dzisiaj okazuje się, że był to fałszywy alarm:
http://www.kurierlubelski.pl/artykul/594553,kapucyni-z-lublina-do-kosciola-wtargnelo-dwoch-kibicow-o,id,t.html

Czyżby prowokatorom zależało na wywołaniu obok wojny futbolowej dodatkowo wojny religijnej katolików w obronie świętej żydowskiej wiary watykańskiej przeciwko hordom prawosławia?

.

Reklamy

16 komentarzy do “Prowokacja 12 czerwca 2012 spaliła na panewce

 1. no właśnie, na Facebooku zabrałem głos na poście który gloryfikuje kiboli i bójki przed meczem. Od razu jak tylko skrytykowałem to bezmyślne zachowanie się i prowokacje, 2-3 osoby walą mi z muru o Katyniu, komunistach, rozbiorach itp…. moja odpowiedź, jeżeli mamy bić się z Ruskimi za historie to co dopiero czekac ma niemcow ? o Anglikach i Francuzach za zdrade w 1939 tez nie wolno zapomiec, o Turkach za najazdy, Ukraincach za UPA, Amerykanom powinnismy powybijać zęby za Jałtę i za to, że nam w stanie wojennym kiełbasy nie podrzucali, Czechów czeka lanie za Zaolzie, Eskimosów za brak ryb…. kogo by tu nie wyliczał, ten zasłużył na rzniecie przez Kiboli tylko my, Polacy jesteśmy narodem wybranym i świętym … 😉 Ci „patrioci” zapominają, że my Słowianie mamy wspolnego protoplastę, jesteśmy jednym narodem rozgrywanym przez stulecia przez innnych po to byśmy nie byli w stanie stworzyc silnej Słowiańskiej Zadrugi….

  Polubienie

 2. http://www.sfora.pl/Nocna-bitwa-chuliganow-z-policja-Rosyjska-bojowka-chciala-przerwac-mecz-a44424

  http://www.sfora.pl/Zobacz-zamieszki-w-Warszawie-Polscy-kibole-zaatakowali-marsz-Rosjan-g44418

  Od razu jak tylko skrytykowałem to bezmyślne zachowanie się i prowokacje, 2-3 osoby walą mi z muru o Katyniu, komunistach, rozbiorach itp…”- no i dobrze,tylko że Katyń rozbiory i bolszewicy to nie Rosjanie,dziś tez 60% armii”rosyjskiej” to muzułmanie.Wystarczy że dojdzie do wojny i znów źli będą Rosjanie.

  Polubienie

 3. Nie za wcześnie na wniosek? Poczekajcie na resztę wyroków nad zlapanymi ‚pseudokibicami’.
  UEFA zrobiła jewro u pariasów jewropy. Banksterzy na lichwe „dali” miliardy, a lokalni zdrajcy sprzedali ideę narodom. Dziwnie zbieżnie z pomyłka Obomby pt. polskie obozy koncentracyjne, żydo-BBC ‚zapowiedziało’ globalnie, że Polacy to faszyści i bandyci. Po meczu, żydomendia globalnie potwierdziły to zdjęciami i wideo z prowokacji.
  Pierwszych w trybie przyspieszonym ukarał sąd wyłącznie Polaków. Jeśli złapali służbowych prowokatorów, to nic im nie będzie. Kto po fakcie rozezna się, którzy „kibole”, „bojówkarze” i „pseudokibice” byli służbowi, a którzy patologicznymi użytecznymi idiotami? Są „dowody” — zdjęcia facetów w koszulkach z polskim orłem, bijący, kopiący — tylko niewiadomo, czy anonimowych napastników, niewinne ofiary, czy kogo? Są zdjęcia ubranych beznarodowo napadających na kibiców po obu stronach — chciałbym wiedzieć z jakiej oni nacji, bo nie wierzę podpisom, że to zawsze Polacy na ruskich…
  Mendia z waadzami okłamały już opinię publiczną 11.11.2011:

  Uny potwierdzili więc opinii globalnej po 12.6.2012, że Polacy to niższa rasa, zasługują na haracz restytucyjny, a może i ujajanie po jewro2012 jak Grecja, Hiszpania?

  Wspolne uroczystosci jednajace powinny byly urzadzic waadze, a nie marginalne organizacje obywatelskie:

  Rosja ma racje winiac waadze Polin za zajscia, ale sama nie jest ok, bo byly wsrod Rosjan symbole zydobolszewii. Szef kibicow Rosji zapowiadał to, Walcowana musiała wiedzieć, a jednak wzięła udział w prowokacyjnym szumie i zezwoliła na ‚przemarsz’ (nie była tak przychylna patriotom Polakom 11.11.2011!).
  Wątpię, że chodziło o oczernienie Rosji. Wtedy żydomendia oburzałyby się na symbole bolszewickie wśród Rosjan itp. — „wina” Putina.
  Przytaczana za granicą i w Polin przy okazji hasbarska wersja historii Polska-Rosja ma pokazać, że Polacy są nieracjonalnymi awanturnikami na tle patriotyczno-politycznym.
  Przejście kibiców rosyjskich pod ochroną policji było uzasadnione — to czemu tak nieudolnie chroniła? Skąd wzięli się ”
  Jak Walcowana, wonTuSSkownia, zawiadowcy UEFA, dziennikurestwo.pl i szef kibicow Rosji bekną za 12 VI, to zgodzę się z tytułem artykułu. Na razie wynik meczu Polacy-talmudinaci 1:1000, gdzie jedynka reprezentuje nasze blogi :<)

  Polubienie

   • 09:27-ciężka schizofrenia :/ przykre.
    Obrońmy Polskę przed żydami umacniając żydowski kk w Polsce,EHHH.

    Polubienie

   • Słowianin:

    Dzięki za wklejone filmiki. Wymagają one komentarza.
    Z podziwem stwierdzam, że są katolicy, którzy przejrzeli częściowo, w połowie, na oczy. Zarówno p. Zieliński, jak i p. Zakrzeski rozszyfrowali podstępną agitację koczowników (ze stepów Chazarii) szczujących nas na Rosjan. Jak na wierzących katolików jest to prawdziwe osiągnięcie.
    Obaj panowie mówili o spiskowej historii. Miejmy nadzieję, że dojrzą oni najgłębszy poziom tego spisku – a więc rolę żydokazolicyzmu, żydochrześcijaństwa w odmóżdżaniu nieobrzezanych Goim. Powinni także głębiej wczytać się w naszą historię, aby dojrzeć, że to właśnie przywleczony do Polski znad Jordanu katolicyzm doprowadził do upadku Polskę pod koniec XVIII w. Polska upadła, ponieważ fanatyczni katolicy walczyli o supremację ich watykańskiego odprysku jahwizmu w Rzeczypospolitej. Obrona tej supremacji kosztowała Polskę utratę niepodległości.
    https://opolczykpl.wordpress.com/2012/05/03/co-nam-dala-konstytucja-3-maja/

    P. Zakrzewski wspomniał (ok 12 min. 30 sek.) o szczuciu od pokoleń Polaków na Rosję. Ma rację – tylko nie wspomniał – kim byli ci, co na Rosję szczuli. Otóż byli to polscy katolicy – ci z konfederacji barskiej, ci od konstytucji 3 maja (gotowi oddać polski tron niemieckiej dynastii – byleby Polska była katolicka). Robili to powstańcy listopadowi, styczniowi, Mickiewicz i przeróżna antyrosyjska swołocz. Robili to wiedząc, że Rosja sama zniewolona i rządzona była wówczas przez Germańców – Katarzynę II, Niemkę, i jej potomków.
    Od siebie dodam – a słowiańska dusza rosyjska zażydzona została antysłowiańskim żydoprawosławiem.

    P. Zakrzewski parokrotnie mówił o Słowianach, słowiańskiej Polsce i Rosji. Niestety nie dostrzega on nadal, że Słowiańszczyzna jest nie do pogodzenia z żydowską ideologią chrześcijaństwa, w tym katolicyzmu. Jeśli Polska ma być słowiańska, musi odrzucić żydzizm-katolicyzm, musi powrócić do rzeczywiście słowiańskich korzeni – czyli do pogaństwa. Katolicyzm zabił Słowiańską Polskę i zniszczył naszego Słowiańskiego Ducha. Ze Słowian pod krzyżem – rzymską szubienicą ze Słowian staliśmy się żydłakami.

    Przypomnę w tym miejscu dwa cytaty prekursora badań naszych słowiańskich korzeni, Adama Czarnockiego, znanego bardziej pod pseudonimem Zorian Dołęga Chodakowski.
    http://pl.wikipedia.org/wiki/Zorian_Do%C5%82%C4%99ga-Chodakowski

    „Czas przyszły wyjaśni tę prawdę, że od wczesnego polania nas wodą zaczęły się zmywać wszystkie cechy nas znamionujące, osłabiał w wielu naszych stronach duch niepodległy i kształcąc się na wzór obcy, staliśmy się na koniec sobie samym cudzymi.”

    „Trzeba pójść i zniżyć się pod strzechę wieśniaka w różnych odległych stronach, trzeba śpieszyć na jego uczty, zabawy i różne przygody. Tam, w dymie wznoszącym się nad głowami, snują się jeszcze stare obrzędy, nucą się dawne śpiewy i wśród pląsów prostoty odzywają się imiona Bogów zapomnianych.”

    Choć akurat fakt, że agenturę z PiS demaskują wierzący katolicy jest akurat w tym przypadku korzystny. Gdybym ja wystąpił w tym filmiku, zostałoby to przez katolaków skwitowane tak: wiadomo – wściekły katolikożerca opolczyk – niczego innego po nim nie można się spodziewać. A w przypadku jednoznacznych wypowiedzi wierzących katolików, demaskujących podstępną żydo-propaganę w wykonaniu Kalksteina/Kaczyńskiego, Singera/Macierewicza, rebe Rydzyka, „Gazety żydo-Polskiej”, jest ta krytyka jak najbardziej wiarygodna.

    Panowie Zieliński i Zakrzewski!
    Gdy wreszcie zrozumiecie podstęp katolicyzmu, tego, że jest on żydowskim podrzutkiem mającym zażydzić naszego Ducha, gdy powrócicie do wiary Słowian – będziecie rzeczywiście Słowianami.
    Póki co, niestety nadal jesteście (mądrzejszymi wprawdzie od zaślepionych rzesz fanatyków katolicyzmu-pisizmu-rydzykizmu) Polakami z zażydzonym katolicyzmem Duchem.
    Obu Wam Panowie życzę, aby otwarły się Wam oczy do końca, abyście zrozumieli żydowski podstęp z żydo-katolicyzmem.
    https://opolczykpl.wordpress.com/2012/05/10/chrzescijanstwo-widziane-oczami-biografa-rothschildow/
    http://toporzel.pl/teksty/swiatof.html

    Niemniej postawa obu panów, a zwłaszcza p. Zakrzewskiego – czyli czynna obrona Rosjan 12 czerwca przed koczowniczymi bandytami-prowokatorami, jak i otwarty protest na oczach sekty smoleńskiej 10 czerwca zasługują na najwyższe uznanie!
    Polska może być z takich ludzi dumna.

    Polubienie

 4. Pingback: jewro2012 « Grypa666's Blog

 5. „NWO budowany będzie przeciw Rosji,na ruinach Rosji i poprzez Rosję” Zbigniew Brzeziński-Doktor honoris causa Katolickiego Uniwersytetu w Dublinie.

  Ja do Rosjan absolutnie nic nie mam bo tak jak i my są Słowianami.Mamy wspólną tradycję i kulturę,problemem jest jak zwykle religia wymyślona przez żydów aby nas ze sobą podzielić.
  Mnie polakatolicy nienawidzą tak samo jak ruskatolicy(za to że nie jestem taki jak oni ,skatoliczony/zażydzony),tylko że dla mnie polakatolik i ruskatolik to bardziej zdrajca niż Słowianin.Jak można wyrzekać się siebie,własnych tradycji i kultury na rzecz cudzej i mówić o patriotyzmie?Katolicy w Polsce nie są Polskimi patriotami tylko watykańskimi.Moja święta ziemia to Polska ,ich ziemia święta to Jerozolima,POlacy.

  Polubienie

 6. Czytaliście już Katechizm Żyda w ZSRR?Bardzo fajna książeczka.

  „Nie bój się protekcjonizmu – to nasze główne narzędzie, otworzył on drzwi Żydom wszystkich narodowości, wszystkich wyznań, wszystkich stron.
  Prawdziwym internacjonalistą jest tylko ten, którego więzy krwi związane są z judaizmem(katolicyzm,judeo chrześcijaństwo,islam), wszystkie pozostałe to przekleństwo i oszustwa”.

  Przenikajcie na pozycje lidera do robotników i chłopów Gojów, dajcie im dużo pieniędzy, ale jeszcze więcej wódki aby płodzili w pijackim widzie gojów, zdegradowali się i naprawdę przedstawiali sobą zwierzęta robocze: pieniądze, wódka, sex i żadnej duchowości!

  Nie pij alkoholu, nie pal, aby urodzić zdrowe, silne ciało żydowskiej populacji zdolne do przejęcia pokoleń. Niech każde pokolenie wszystkich nie-Żydów na świecie ma do czynienia z głęboką warstwą naszej obrony. Trzeba wszelkimi sposobami tłumić świadomość gojów, najlepszych z nich rozgniatajcie, najgorszego- takiego jak głupia owca-wywyższajcie”.

  Teorie spiskowe 😉

  Polubienie

 7. Dopóki Polska będzie dzielnicą Watykanu,Polacy będą niewolnikami ideologii z”ziemi świętej”.
  Słucham tych ludzi i widzę że są za a nawet przeciw,stoją po obu stronach barykady jednocześnie.
  „Słowianie,Słowian,słowiańska”…kk :/

  Polubienie

 8. W związku z meczem Niemcy – Włochy w Warszawie nasunęła mi się pewna refleksja…

  Kilkanaście dni temu w tej samej Warszawie grupy prowokatorów urządziły uliczne bitwy z kibicami rosyjskimi i z policją. A tysięce podejrzanej prowencji „polskich patryjotów” z oburzeniem wypowiadało się o przemarszu rosyjskich kibiców na stadion w związku z meczem Polska – Rosja. Na szczęście znaleźli się i rozsądni Polacy.

  Dzisiaj na stadion w Warszawie szły ulicami stolicy tysiące kibiców niemieckich. Z niemieckimi flagami.
  http://euro2012.dziennik.pl/strefa-kibica/artykuly/396198,niemieccy-kibice-opanowali-centrum-warszawy-przed-meczem-euro-2012-niemcy-wlochy.html
  http://www.wprost.pl/ar/330917/Niemieccy-kibice-zalewaja-ulice-Warszawy/
  http://ekstraklasa.net/niemieccy-kibice-w-przewadze-podczas-polfinalu-z-wlochami,artykul.html?material_id=4fe9b5e5142d5c4201000000

  Ostatni raz tylu Niemców na raz w Warszawie było podczas okupacji. Tyle, że flagi wówczas mieli cokolwiek inne. Inaczej też byli ubrani. Niektóre aspekty ich ówczesnego pobytu przypominały nieco „igrzyska sportowe”: były to np. łapanki.
  http://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%81apanka
  Stawką ich były dla Polaków nie medale, a wolność, a nawet życie. Kto przegrał, lądował w obozie koncentacyjnym lub na przymusowych robotach. Najwięksi pechowcy lądowali na Szucha (centrala Gestapo)
  http://pl.wikipedia.org/wiki/Mauzoleum_Walki_i_M%C4%99cze%C5%84stwa
  lub po prostu „w piachu”…
  Warszawa doznała pięcioletniej okupacji. Były masowe egzekucje publiczne, był nieomal zapomniany KL Warschau (zapomniany – bo służył eksterminacji przede wszystkim Polaków).
  http://www.naszawitryna.pl/ksiazki_123.html
  Na koniec była hekatomba powstania.
  Po powstaniu z 1944 Niemcy starli Warszawę nieomal całkowicie z powierzchni ziemi.
  http://henryk.rycko.pl/foto/v/Erice+Steinbach+przypominam/

  Nie nawołuję do nienawiści. Dzisiejsi Niemcy nie ponoszą za tamte wydarzenia odpowiedzialności. Ale dlaczego Niemcom wybaczyli „polscy patryjoci”, a Rosjanom nie?

  W czasie nagonki na Rosję wypominano jej rozbiory Polski. Choć „rozbiorową” carycą była rodowita Niemka.
  http://pl.wikipedia.org/wiki/Katarzyna_II_Wielka
  Z germańskimi pobratymcami pokroiła ona „polski tort” na kawałki.
  O zaborach pruskim i austriackim rzadko wspominają „polscy patryjoci”. A w zaborze pruskim też były powstania. I to więcej niż w zaborze Rosyjskim.
  http://pl.wikipedia.org/wiki/Powstanie_wielkopolskie_%28ujednoznacznienie%29
  W zaborze austriackim także były powstania: krakowskie i chochołowskie. Przy czym władze Austrii napuszczały chłopów na szlachtę, aby uchronić Galicję przed większymi powstaniami.
  http://pl.wikipedia.org/wiki/Rze%C5%BA_galicyjska
  To wszystko germańskim zaborcom wybaczyliśmy i nieomal zapomnieliśmy o tych sprawach. Jedynie do Rosjan mamy za Niemkę na ich tronie pretensję. I za jej potomków tłumiących powstania.
  Albo wypominamy Rosji bolszewizm. Choć bolszewizm był całkowicie zdominowany przez Żydów. Po dojściu gruzińskiego rzeźnika Stalina do władzy wszyscy szefowie zbrodniczej NKWD byli Żydami. To im powierzył Stalin wymordowanie naszych w Katyniu i paru innych miejscach.
  http://www.polskapartianarodowa.org/index.php?option=com_content&task=view&id=993&Itemid=46
  Najwięcej ofiar z łapsk żydobolszewii ponieśli Rosjanie. Dziesiątki milionów poszło do piachu. A tymczasem „polscy patryjoci” gruzińsko-żydowskie zbrodnie zwalają na Rosję – najbardziej wykrwawioną ofiarę żydobolszewickiego terroru.

  Czy tym podejrzanej prowencji „polskim patryjotom” otworzą się kiedyś oczy?
  A może oni znają prawdę. A szczują na Rosję po prostu służbowo…

  Polubienie

 9. Pingback: W zw. z meczem Niemcy – Włochy « Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

 10. Pingback: Pagans / Poganie ( Rodzimowiercy słowiańscy ) - Poganin i Słowianin

Możliwość komentowania jest wyłączona.