Zmierzch chorej cywilizacji Zachodu…

.

Cywilizacja niszcząca własne korzenie kulturowe musi upaść.
Cywilizacja będąca pasożytem niszczącym własne środowisko naturalne, zatruwającym je, traktującym je instrumentalnie jak rzecz do nieograniczonej eksploatacji, musi upaść.
Cywilizacja, która zaprzedała duszę mamonie, która istnieje tylko po to, aby produkować, zwiększać PKB, zarabiać i wydawać pieniądze, musi upaść.
Cywilizacja, która okrutne okupacje i milionową eksterminację ludności cywilnej (Afganistan, Irak, Libia) nazywa misjami pokojowymi (uzbrojeni najemnicy stają się misjonarzami), musi upaść.
Cywilizacja ślepa na to, że jest ograbiana i wpędzana w bankructwo przez grupkę największych przestępców w historii ludzkości – globalistów spod znaku NWO (Rothschild, Rockefeller & reszta żydowskiej światowej lichwy), musi upaść.
Cywilizacja, której Ducha, kulturę, mentalność i świadomość celowo i z premedytacją zażydzono oszukańczą doktryną i fałszywym „mesjaszem” – musi upaść.
http://members.tripod.com/alabasters_archive/real_case.html
http://www.uploadarea.de/files/x6gwc62t4iluhqolxq72n1xiz.pdf
http://toporzel.pl/teksty/swiatof.html
Cywilizacja, która wydaje biliony na napastnicze, kolonialne armie, zbrojenia i kolejne wojny w sytuacji, gdy miliony ludzi na świecie umiera z powodu celowo organizowanego głodu, musi upaść.
Cywilizacja, której umysły codziennie zatruwają kontrolowane przez władców pieniądza media, musi upaść.
Cywilizacja, która własny majątek narodowy oddaje garstce zbirów i szabrowników, a z milionów robi tanie ludzkie bydło robocze, musi upaść.
Cywilizacja zbudowana na fasadowej „demokracji”, w której u sterów władzy siedzą posłuszni agenci globalistów, musi upaść.
Cywilizacja, która najgorszą jej trucizną – kapitalizmem wymyślonym przez globalną sitwę – zainfekowała najludniejsze kraje na świecie – Chiny i Indie – musi upaść.
Cywilizacja, chora na chciwość, pazerna, niszcząca przyrodę, niszcząca własną kulturę, udusi się chciwością, nienawiścią i zdechnie od własnych trucizn i śmieci. Nawet wtedy, jeśli jej nie zniszczą i/lub nie zniewolą globaliści.

Cywilizacja Zachodu, jeśli nie odrzuci chorych „wartości” – żydowskich religii, żydowskich ideologii kapitalizmu, globalizmu, służby mamonie, kultu pieniądza i kultu zysku – upadnie.

Po jej upadku nastanie długa i mroczna noc…

Miejmy nadzieję, że gdy przyjdzie po tej nocy świt, ludzie zrozumieją, co doprowadziło do upadku poprzednią chorą cywilizację, zbudowaną na fundamentach żydowskich religii i ideologii podsuniętych Gojom.

Budowę nowej cywilizacji powinno oprzeć się na fundamencie typowym dla cywilizacji pierwotnych. Wzorem może być system rodowej demokracji Słowian.
Wartości podstawowe:
– Szacunek dla Przyrody – człowiek jest jej integralną częścią, a nie jej panem.
– Szacunek dla Matki Ziemi. Jesteśmy jej dziećmi a nie właścicielami.
– Demokracja oddolna i bezpośrednia. Samozwańczych dyktatorów chcących rządzić innymi należy nabijać na pal. Następnym dyktatorom ku przestrodze.
– Prawa i przepisy obowiązujące w każdej lokalnej wspólnocie ustala tylko i wyłącznie ona sama.
– Wspólnota majątkowa środków do zabezpieczania biologicznej egzystencji, gwarantująca równość członków wspólnoty.
– Pełna opieka nad każdym członkiem wspólnoty potrzebującym pomocy – u Słowian nie było starców pozostawionych samym sobie, sierot bez opieki czy bezdomnych.

A jeśli ktoś dodatkowo będzie czcił w siłach Natury bogów naszych przodków – to jeszcze lepiej. Będzie to rzeczywiste odrodzienie Ducha Słowiańskiego.

opolczyk

.

Reklamy

7 komentarzy do “Zmierzch chorej cywilizacji Zachodu…

 1. Zawsze mi się śmiać chce jak słyszę „nie można odrzucać chrześcijaństwa, to tysiąc lat naszej kultury to nasze korzenie”. Gdy wpadli tu Jahwici próbowali właśnie zniszczyć tysiące lat naszego dziedzictwa więc gdy teraz mówią że przecież chrześcijaństwo w Polsce to przecież TYSIĄC lat, śmiać się chce.


  Tysiąc lat żydo-katolicyzmu w Polsce to tysiąc lat niszczenia polskich korzeni, polskiej tradycji, polskiego, słowiańskiego Ducha.
  Ukoronowaniem tego było osadzenie na stolcu w Watykanie jako naczelnego herszta żydłaków JP2.
  opolczyk

  Polubione przez 1 osoba

 2. Pingback: Pagans / Poganie ( Rodzimowiercy słowiańscy ) – Poganin i Słowianin

 3. Krytykujesz komunę i krytykujesz kapitalizm – stąd moje pytanie – co w zamian? Czy jednak kapitalizm nie dowiódł, że jest właściwą drogą do dobrobytu? Opolczyku, czy uważasz, że fuzja kapitalizmu i wartości słowiańskich nie dałoby dobrego rezultatu? Pytam o to, bo oczywistym jest, że niestety nie możemy wrócić do dokładnie takiego trybu życia jak nasi przodkowie, bo po prostu „zjadłaby” nas cywilizacja zachodnia lub islamska, ponieważ są agresywne i przez to się rozwijały/rozwijają. A narzekanie samo dla siebie nie ma sensu. Natomiast przydałyby się pomysły jak przyjąć rodzime tradycje i jednocześnie zapewnić sobie bezpieczeństwo i rozwój.

  Polubienie

  • Włodek:

   Krytykuję zbrodnie żydo-komuny, natomiast realny socjalizm, gdyby był robiony przez Polaków dla Polaków z całkowitym wykluczeniem koczowników-sabotażystów ze wszystkich stanowisk – byłby całkiem fajnym systemem, zbliżonym do prasłowiańskiego.

   Kapitalizm krytykuję, gdyż jest to rabunkowy system służący tylko banksterom i ich pociotom. Dobrobyt kapitalizmu był krótkotrwały i okupiony niewypłacalnym zadłużeniem budżetów państw kapitalistycznych. Gdy przyjdzie do spłaty „długów” to w całym żydo-kapitaliźmie usłyszymy „płacz i zgrzytanie zębów”.

   Kapitalizmu nie da się skojarzyć z wartościami słowiańskimi. Słowianie żyli w solidarnej wspólnocie i wychowywani byli w duchu wzajemnego pomagania sobie i troski o wszystkich członków społeczności. Kapitalizm to kult indywidualnego sukcesu, konkurencja, walka każdego z każdym o „sukces”. Ponadto najważniejsze dla kapitalizmu rzeczy to zysk, obrót, notowania giełdowe no i naturalnie „własność prywatna”. Jedni mają za dużo, ale chcą jeszcze więcej – a inni lądują na ulicy czy pod mostem. Grzebią po śmietnikach, żebrzą lub kradną. Albo przymierają głodem.

   Polubienie

   • Nie jestem przekonany co do tego realnego socjalizmu, ale wiesz co? Umówmy się, że najpierw poczytam dokładnie Twojego bloga oraz inne źródła (bo póki co jestem jednak bardzo świeży w temacie) i dopiero wtedy wrócimy do dyskusji.

    Pytanie dotyczące działania strony: czemu mimo zaznaczenia opcji powiadamiania nie dostaje informacji na maila (oczywiście sprawdziłem nawet spam)?

    Polubienie

    • Włodek:

     Po pierwsze – u mnie nie obowiązuje zadekretowana jednomyślność.
     Po drugie – masz rację – poczekaj, poczytaj, przemyśl – a potem możemy wrócić do dyskusji.

     Gwoli ścisłości – ów „realny socjalizm” nie musi być wierną kopią tego gomułkowsko-gierkowskiego. Należy z tamtego systemu odrzucić wszelkie ideologiczne idiotyzmy i ograniczenia, a pozostawić wspólnotę majątkową kluczowych gałęzi gospodarki i opiekę socjalną na takim poziomie, aby nie było głodnych, bezdomnych i bezrobotnych.
     Ja sam przez dziesięciolecia fanatycznie nienawidziłem komuny i real-socjalizmu. A dzisiaj po przemyśleniach jestem przekonany o ich wyższości nad bandyckim żydo-kapitalizmem.

     Co do działania strony – nie wiem, dlaczego nie otrzymujesz powiadomień o komentarzach. Pogrzebię w ustawieniach, może tam jest pies pogrzebany.

     Polubienie

    • W WordPressie jest domyślny błąd systemu: jego zarejestrowani użytkownicy (posiadający konta) mogą wcześniej subskrybować kanały z nowymi wpisami czy komentarzami, ale nie będą oni tak od razu otrzymywać informacji na maila a dopiero po wyborze (w edycji) i zaznaczeniu odpowiednich opcji na swojej stronie ustawień:
     http://wordpress.com/#!/settings/subs-delivery/
     http://wordpress.com/#!/read/edit/
     W przypadku pozostałych subskrybentów może to być błąd ich serwera mailowego lub też jakaś większa (chwilowa) awaria głównego serwera WordPress.
     Dodatkowo, można mieć prosty, szybki i alternatywny dostęp do treści nowych wpisów i komentarzy poprzez kanały RSS (także bezpośrednio na karcie przeglądarki) np.:
     https://opolczykpl.wordpress.com/feed/
     https://opolczykpl.wordpress.com/comments/feed/

     Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.