Uwaga! groźna SEKTA manipuluje ludźmi – sprawdźcie czy nie padliście jej ofiarą!

Ważne! przeczytaj jak manipulują ludźmi i zdaj sobie sprawę, czy Ty przypadkiem sam nie stałeś się ofiarą ich manipulacji.

Mechanizm ich działania jest ukrywany, wiele ofiar do końca życia nie jest świadomych tego w co zostali wciągnięci, gdyż ta sekta potrafi bardzo zawęzić poznawcze możliwości jej członków, przez co stają się zamknięci na świat na który patrzą przez pryzmat wmówionych im kłamstw. Sprawdźcie sami na czym polega to brudzenie umysłu.
Ta sekta żeruje głównie na nieświadomości ludzi. Pierwszym krokiem do wyjścia jest uświadomienie jej działania.
(uwaga, jest bardzo ekspansywna i może występować na całym świecie!) –  jej liderzy żerują na naiwności i niewiedzy mamionych nadzieją ludzi.
– posłusznym członkom płaci się pensje za „odmóżdżającą” pracę, aby później i tak wyzyskiwać finansowo i trzymać w ciągłym poczuciu niedostatku i braku. Ten sposób sprawia, że muszą ciągle pracować i nie mają czasu się zastanawiać.
Programuje się ich tak, że im więcej zarabiają tym więcej muszą wydawać
– wmawia się im bezpośrednio/pośrednio, że nic im się nie należy, że nic nie są warci i nic nie umieją.


w ten sposób powoduje się, że przestają być pewni siebie i zaczynają wierzyć w to co się im wmówi.
Dzięki tak stworzonym kompleksom i obawom, trzyma się ich w poczuciu niższości i karmi złudnymi nadziejami rozwoju, którego nigdy nie osiągną jeśli będzie on powodowany tymi negacjami.
(sprawdź czy Twoja motywacja jest oparta na lęku, obawach)
(Prawdziwy rozwój może mieć miejsce jedynie poprzez rozwijanie własnych pasji)
Konstrukcje mentalne kształtowane są tak aby wizja szczęścia zawsze była na dłuższą metę nieosiągalna i zawieszona gdzieś w przyszłości, dzięki czemu zaprogramowane ofiary mogą być wykorzystywane do końca życia, bo pragnąc szczęścia nigdy nie będą mogły go znaleźć w obecnej chwili.
Sekta zamienia ludzi w „worki” na rady, karmiąc ich wieloma bezużytecznymi życiowo informacjami, co sprawia że ludzie stają się niezdarni życiowo, gubią się, a przez to jeszcze bardziej zdają się podatni na jej wpływ, nie potrafią odróżnić tego co jest ich, co jest dla nich ważne, potrzebne, dobre, a co przeszkadzające i hamujące. Przez to przyjmują cały dyskurs jaki sekta zaleci.Tak stworzona konstrukcja poznawcza uniemożliwia swobodne i naturalne zachowania, Kiedy już przez tak usztywniającą, nałożoną konstrukcję poznawczą  patrzą na siebie i na świat widzą tylko to co mają zobaczyć.
– zmienia się pojęcia na fałszywe, odrywając znaczenia od natury i mądrości jaką w sobie nosimy, np. bezwarunkową czystą miłość zamieniają w egoistyczne warunkowe pożądanie, które nazywają miłością.
To sprawia, że ludzie boją się kochać, a przez co miłość -naturalny stan pełnego szczęścia i rozwoju jest ograniczany i prowadzi do wielu problemów, nieszczęść i cierpienia.
Przez ich media masowo dezinformują zalewem błahych informacji, unikając ważnych; podstawą ich przekazu jest wzbudzanie strachu poprzez ukazywanie świata jako niebezpiecznego, aby jeszcze bardziej zamykać ludzi na świat i na innych.
–  zaraża się członków od najwcześniejszych lat aprobatą, systemem wierzeń, zakazami i nakazami, aby się gubili w gąszczu poleceń. Ich nauka dodatkowo komplikuje i zawęża poglądy poprzez przeciwstawne, zagmatwane teorie, jakie komplikują obraz świata. Wzbudza się w ten sposób poczucie niższości i niewiedzy, która utrzymuje tak urabianych  ludzi na nieświadomym poziomie poddaństwa i bezradności.
– ich edukacja, jest nastawiona aby maksymalnie oduczyć mądrości życiowych i samodzielności, a robi się to tak aby oduczać własnego myślenia, a więc daje się gotowe odpowiedzi i przeciąża umysł uczeniem na pamięć, aby później patrzeć na świat przez to co zapamiętane, a nie przez bycie obecnym i świadomym.
– ich niektóre świątynie czczą i wierzą w śmierć, a podczas rytuałów piją krew i jedzą ciało umęczonej ofiary, którą noszą na krzyżach, utożsamiając się z oprawcą. Jednak wprost nigdy tego tak nie podadzą, ich sposób to mamić zapożyczonymi mądrościami oświeconych, a pomiędzy ich słowa dorzucają własne jakie przekręcają cały przekaz.
– pożywienie które produkują jest pełne konserwantów, neurotoksyn, jakie otumaniają i wywołują choroby.
– dodatkowo straszy się niepodporządkowanych chorobami psychicznymi i pietnuje odstępstwa od wyznaczonej normalności.
– tak zdominowani członkowie mogą mówić jedynie na tematy błahe i nieistotne, a na inne na ogół nie reagują, gdyż trzymany w nich wysoki poziom lęku nie pozwala im wychodzić poza nałożone schematy i procedury.
– ofiary tej sekty stają się bezwolni, popadają w uzależnienia, a nawet popełniają samobójstwa, cierpią i mają wiele problemów, których nie potrafią już sami rozwiązać, gdyż stali się niesamodzielni.
Ci ludzie to ofiary sekty, jaka zamienia naturalną ludzką ufność w naiwność, otwarty umysł zamyka w schematach i procedurach. Wmawia ludziom winę i grzech, poniża i oczernia, traktuje jak idiotów, jak prostytutki jakie można wynająć za kilka pozłacanych monet.
Ale ta globalna sekta może zamienić ludzi w niewolników, tylko jesli zasłoniła ich własną, prawdziwą tożsamość jaka czyni wolnymi Panami własnego losu. Dość tolerancji dla masowej dezinformacji!
Ofiary tej sekty nie są uświadamiani zniszczeń jakie upłycają ich osobowości, poprzez zaszczepione myśli, nałożone postawy i wyuczone zachowania, z którymi często się utożsamiają ludzie pozbawieni własnej tożsamości.
Ci ludzie są nieuświadomionymi ofiarami tego systemu manipulacji, mają charakterystyczne grymasy smutku, charakterystyczną nieobecność na twarzy, mogą sprawiać pozory zdrowych, ale przy bliższym poznaniu wychodzi niepokój i problemy jakie karmią się ich stworzonymi iluzjami. Są, a jednak nie są obecni, ciągle gdzieś gonią, takjak ich umysły przełączają się między przeszłością przez którą utrzymują obraz swojej osoby, a przyszłością, w której chcą się znaleźć, a przez to prawie w ogóle nie są obecni tu i teraz, jakby zabrano im czas, nie potrafią słuchać, patrzą ale nie widzą,  próbują przekonywać innych (bo sami nie są przekonani), walczą o racje, ciężko do nich dotrzeć, są nieufni, zamknięci, chowają w sobie urazy jakich doświadczyli, a krzywdy jakie pielęgnują pobudzają ich do działania…
Wspólnie możemy pomóc, obudzić się z tego transu, powrócić do świadomego życia! Razem możemy to zrobić.
Jeśli zauważyliście ofiary tej „sekty” dajcie znać i koniecznie roześlijcie to do innych, aby ich powiadomić i uświadomić!
Czas wyleczyć się z tej zbiorowej halucynacji – przyłączcie się kochani do akcji!

Bądźmy sobą!
Marcin Adam Socha

Za:

http://www.slowianie.org/fragmenty-ksiazek/107-uwaga-grona-sekta-manipuluje-ludmi-sprawdcie-czy-nie-padlicie-jej-ofiar.html

Przyłączam się do tej akcji

opolczyk

.

iii

.

Ręce Boga

Reklamy

7 komentarzy do “Uwaga! groźna SEKTA manipuluje ludźmi – sprawdźcie czy nie padliście jej ofiarą!

 1. NO WŁAŚNIE ….
  ===============
  POCO ONI PROWADZĄ TAKIE BLOGI ????
  JAKIE CELE I IDEE PRZYŚWIECAJĄ DZIAŁALNOŚCI LUDZI POKROJU “ZENOBIUSZ”

  A WIEC PRZYJRZYJMY SIĘ I PRZEANALIZUJMY I NA SPOKOJNIE

  CO TAKIEGO PROPAGUJE UTRWALACZ ZENOBIUSZ – WSZYSTKIE TU WSKAZANE MECHANIZMY MOŻNA SZYBKO SKONFRONTOWAĆ WCHODZĄC NA JEGO BLOG

  BLOG W/W CO DZIENNIE PUBLIKUJE WĄTPLIWEJ JAKOŚCI POSTY SKŁADAJĄCE SIE Z MASY POWIEDZMY TO WPROST PRZYWŁASZCZONYCH TEKSTÓW – ILOŚĆ NAWET DO 5 DZIENNIE NIEMA NIC WSPÓLNEGO Z JAKAKOLWIEK PRAWDĄ OBIEKTYWNĄ – ROZPIĘTOŚĆ TEMATYCZNA – JAK W TVN 24 –

  ZASYPYWANIE TAKA MASĄ SMIECIA INFORMACYJNEGO JEST POPROSTU ODCIĄGANIEM OD MERITUM WYDARZEŃ I MA WYRAŻNY CEL – CHAOS INFORMACYJNY – JEDNAK NAJWAŻNIEJSZĄ RZECZĄ KTÓRA JEST SZABLONOWO PODŁĄCZANA DO KAŻDEGO TEMATU TO OBRONA I UTRWALANIE SYSTEMU BANDYCKO ZŁODZIEJSKIEGO III RP.

  dlaczego tak sie dzieje ano dlatego że utrwalacz jest beneficjentem zarowno PRL – owskich profitow jak i pogrobowców PRL czyli III RP. W KTÓREJ DOGADALI SIE TAK ZWANI “CZARNI I CZERWONI”

  CZEMU SPRZECIWIA SIE I HISTERYCZNIE REAGUJE POGROBOWIEC I UTRWALACZ :

  ANO TO JEST W PROST UWIDOCZNIONE w jego marnych artykulikach

  JAKAKOLWIEK PRÓBA BUNTU ZE STRONY POLAKÓW W SPRAWIE – LIKWIDACJI MIEJSC PRACY , LIKWIDACJI HANDLU , LIKWIDACJI EKSMISJI NA BRUK , BIEDY STRUKTURALNEJ

  SPOTYKA SIE ZE STRONY ZENOBIUSZA Z ATAKIEM I POTĘPIENIEM PRZEPLATANYM BLUZGAMI ANTY SEMICKIMI

  EWENTUALNE RADY Z JEGO PUNKTU WIDZENIA WYWAŻONE NA WYŻEJ PODNOSZONE TEMATY TO :

  BROŃ BOŻE – NIE GROMADŹMY SIĘ – BO KREW SIĘ POLEJE – ( GÓWNO PRAWDA PRZYKŁAD WYGRANE SPRAWA ACTA – WŁAŚNIE PRZEZ PROTESTY SPONTANICZNE)

  MÓDLMY SIE GREMIALNIE – RÓŻANIEC

  MÓDLMY SIE INDYWIDUALNIE

  EWENTUALNIE IDŹTA POD KRZYŻ – POPROTESTUJTA TAM JEST MIEJSCE WYZNACZONE PRZEZ WŁADZUNIE ZABEZPIECZONE WYPOSAŻONE W SPRZĘT REJESTRUJĄCY

  BROŃ BORZE JAKIEŚ PROTESTY NIE ZAPOWIEDZIANE – BEZ ZGODY WŁADZY – DLATEGO ONI SĄ JAWNIE PRZECIW RUCHOWI ANONYMOUS !!!!!!!!!

  DOKŁADNIE O TO CHODZI IDŹCIE POKRZYCZCIE W NIEWIADOMYM BLIŻEJ CELU DAJCIE SIE SFOTOGRAFOWAĆ I SKATALOGOWAĆ – wszyscy

  WNIOSEK JEST PROSTY PAN UTRWALACZ WALCZY O TO ŻEBY BYLO TAK JAK JEST – BO MIAŁ I MA Z TEGO PROFITY

  KOMISJA MAJĄTKOWA KONCZY ROZKRADANIE PAŃSTWA POLSKIEGO – WIEC DLA SPOKOJU USTAWIAJĄ TAKICH ZENOBIUSZY – MONOTORÓW „POLSKICH” KTÓRZY MAJA ZA ZADANIE KANALIZOWAĆ W Z GÓRY USTALONE MIEJSCA TAKIE JAK PLAC PRZED PAŁACEM

  GNIEW LUDZI I SŁUSZNE PRETENSJE –

  CZYŻ NIE JEST TAK ………. ale i na takich przyjdzie czas .

  ====================================================
  CO MIZIA I KEFIR 2010 ROBI ZŁEGO :
  mizia pruje całun który szyje polakom UTRWALACZ KISIEL I PODLECKI
  a to namawia do upomnienia sie o swoje krzywdy
  a to wskazuje konkretnie palcem kto jest winien biedy i nedzy.
  a to wypisuje instrukcje jak rozkrecic złodziejski system.
  I ZBRODNIA ZASADNICZA WSKAZUJE JAK UCIEC Z TEGO kraiku CZYLI JAK SKUTECZNIE ZERWAĆ SIE ZE SMYCZY NIEWOLNICZEJ .

  WYJAZD W CELU ZAROBIENIA WLASNYCH PIENIEDZY JEST ŚMIERTELNYM ZAGROZENIEM DLA UTRWALACZY

  taki polak z odłożona suma np 60 000 zl na koncie i swobodnie żyjący jest niebezpieczny – ZACZYNA MYśLEĆ – PORÓWNYWAĆ BO MA CZAS NA TO NIE MUSI W HIPERMARKECIE TYRAĆ 16 GODZIN NA CHLEB DLA DZIECI .
  TAK MOI MILI OSTATECZNY CEL ZENOBIUSZÓW TO FEUDALIZM NO MOŻE 19 WIECZNY KAPITALIZM ANGIELSKI

  REASUMUJĄC POLAK NIEZALEŻNY FINANSOWO JEST ŚMIERTELNIE NIEBEZPIECZNY – JEST POZA KONTROLĄ KOŚCIOŁA JAK I POLITYKÓW

  JEST GROŹNY I NIEZALEŻNY

  DLATEGO UTRWALACZA POZNASZ PO PLUCIU NA TYCH CO ZDECYDOWALI SIĘ ZARABIAĆ ZA GRANICĄ

  A POTEM ZABEZPIECZENI FINANSOWO TY WRACAJĄ I

  O ZGROZO KPIĄ SOBIE Z WŁADZY KOSCIELNO SZELMOWSKIEJ !!!!

  NIE CHCĄ GŁOSOWAĆ ZA PLANAMI POPRAWY !!!!!!!! LOSU

  ŻĄDAJĄ BEZCZELNIE DYMISJI – I WYKRZYKUJĄ (…) !!!!!

  NIE BOJĄ SIĘ WŁADZY ZIEMSKIEJ JAK I PŁOMIENI PIEKIELNYCH !!!!!!

  NO POPROSTU KOSZMAR DLA CZARNO CZERWONEJ SITWY

  Usunąłem rynsztokową polszczyznę.
  I nie gniewaj się, ale kolejne próby prowadzenia u mnie wojen z zeniopodobnymi będą KASOWANE!
  opolczyk

  Polubienie

 2. problem w tym że ignorowanie wychodzi wcześniej czy później bokiem wszystkim bez wyjątku

  musi być działanie prewencyjne – ZANIM ŚWINI UROSNĄ ROGI
  bo właśnie w okresie ignorowania – świnia rośnie w siłę i później już bez kija nie przystępuj bo nie dość że będzie gryzła to i będzie bodła

  to jak nie wyrywanie chwastów w ogródku , zaniechanie kilku miesięczne sprowadza się później do ciężkiej roboty odchwaszczania nawet rok

  na razie

  Mizia – przecież to ty robisz im rozgłos!!!
  Obudź się!
  U mnie te „chwasty” nie mają żadnych szans!
  A ty nieświadomie roznosisz ich ziarno!
  Zamiast pyskówek zacznijmy np. zbierać hasła do słownika słowiańskiego.
  https://opolczykpl.wordpress.com/podreczny-slownik-slowianski/

  opolczyk

  Polubienie

 3. Mizia – spokojnie. Na bocznym panelu u mnie jest napisane – żadnych pyskówek!
  Ja robię swoje – bez pyskówek, bez szarpaniny z konkretnymi jahwistami. Po prostu robię swoje.
  Tobie też to zalecam.
  Poprowadź dobrze swojego bloga. To przyciągniesz mądrych ludzi. A takie pyskówki przyciągają jedynie pyskaczy, krzykaczy i zadymiarzy.
  Dajesz się wciągać na fałszywą barykadę.
  Napisz spokojny tekst o szkodliwości jahwizmu bez atakowania konkretnych osób. To da więcej niż wojny podjazdowe. Ze mnie una agentura i użyteczni idioci (Zenio też) robili i nadal robią agenta to ruskiego, to niemieckiego, to żydowskiego.
  A ja to O-L-E-W-A-M.
  Robię swoje.

  Polubienie

 4. Mizia:
  Jeszcze kilka uwag.
  Używasz haseł i wyrażeń będących narzędziem propagandy globalistów.

  Co chcesz od PRL?
  Gdyby była robiona ona przez Polaków, kochających rodaków i własny kraj, byłaby PRL całkiem niezłym państwem.
  W tamtej PRL wystarczyłoby wypędzić udających Polaków koczowników, usunąć kilka bzdurnych dogmatów marksizmu, pozostając przy państwowych bankach i państowych kluczowych działach gospodarki. W PRL nie było przynajmniej takiego bezrobocia i tylu bezdomnych, a i szpitale nie bankrutowały. O tym nie zapominaj.
  Szczucie na PRL i na komunę jest elementem hasbarskiej propagandy, uprawianej m.in. przez PiS – po to, aby nie przyszło nam do głowy wywłaszczyć żydowskich banksterów i kapitalistów.
  Wśród funkcjonariuszy SB byli uczciwi Polacy. Kilku z nich ryzykując życiem stworzyło w tajemnicy przed Kiszczakiem i Jaruzelskim listę 1700 „polskich” Żydów.
  Poczytaj sobie o tym u Siwaka.
  http://wiernipolsce.wordpress.com/2010/12/03/albin-siwak-bez-strachu/
  Tęp i ścigaj tych SB-ków i ich agentów, którzy się przewerbowali i służą obecnie Mossadowi, CIA, BND i innym globalistycznym żydo-służbom.

  Co chcesz od Rosji?
  Jest ona słowiańska, a ponadto jest najważniejszym bastionem obrony świata przed globalistami – Rotszyldami, Rockefellerami, Sorosami, Brzezińskimi & resztą tej żydowskiej sitwy. Szczucie na Rosję to pomoc żydo-propagandzie.
  Ja nie jestem rusofilem (o co oskarżasz Zenobiuszka – choć jest on żydofilem).
  Ale uważam, że dobre stosunki ze słowiańską Rosją są elementem Polskiej Racji Stanu.
  Patrz, jak Rosja broni się przed żydo-poprawnością polityczną:
  http://www.piotrskarga.pl/ps,9478,2,0,1,I,informacje.html
  A jeśli Zenio jest dla ciebie rusofilem – to jak nazwiesz mnie za mój list otwarty do braci Rosjan?
  http://marucha.wordpress.com/2011/04/09/list-otwarty-do-braci-rosjan/

  Powtarzam – szczucie na Rosję, na komunę to propaganda banksterów.
  Demaskuj rzeczywiste zagrożenia, a nie fikcyjne.

  Polubienie

  • To nie komunizm jest zły tylko ludzie.
   Co za różnica czy nam dokopią zasłaniając się ideologią lewicową czy prawicową?

   Ludzie myśląc o stalinizmie używają epitetu komunizm.
   To są dwie różne sprawy.
   Tak samo mieszają nacjonalizm/patriotyzm z nazizmem.

   Polubienie

 5. Dobre,dobre rozmyslania ale malo Was/nas i na dodatek kazdy sobie ….. , ja tak nie lubie,zawsze wole od druzyny po batalion.
  Wspierajcie sie !

  Kisiel i Podlecki juz dawno rozpoznani i znani przez moj pododdzial (koncza sie) ,nie zawracajcie sobie nimi glowy i d.py.

  Wpisany moj e-mail jest aktualny i „na chodzie”,jak kto chce to do mnie pisze chocby i agenci,ktorzy nie tylko pisza ale i dzwonia o podsluchach i podglaadch nie wspominajac.
  Lubie znajomosci z obu plciami, mieszkam w cieplym zakatku swiata tam gdzie… i ludzie usmiechaja sie do siebie,miod i wino pija,dlugo na emeryturach zyja .
  Bede tu wpadal chocby poczytac gospodarza (dobra klawiatura,moze i pioro tez)i innych rowniez – warto znac, co sie po obu stronach barykady dzieje.
  Jak gospodarz pozwoli to i sobie co nieco wpisze ,choc wiem ,ze mnie nie lubial i blokowal majac „wladze”.
  Nic na to nie poradze majac taki a nie inny „biegun magnesu”,rozpoznaje ludzi zawsze „walka” ,taki juz umre.
  Ale jak trafie „po drodze” na poczciwego czlowieka ,jestem wierny do konca i polegac mozna na mnie jak na Zawiszy Czarnym , rycerskosc mi nie obca choc stary juz jestem .
  Polecil mi strone znajomy emigrant,jak czytam – portal dobry.

  Narazie – lece na kolejne rozpoznanie nowych stron.
  Poczytnosci ZYCZE !
  POLSKA TO PIEKNY KRAJ !
  Oby tylko jeszcze POLACY zaczeli sie wzajemnie kochac i szanowac bez wzgledu na trudnosci zawsze i wszedzie.

  dziadek

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.