Nacjonalista.pl – ciekawe – jakiej jest on nacji?

Podrzucono mi tekst ze strony Nacjonalista.pl.
http://www.nacjonalista.pl/2012/02/16/walcz-komunistyczna-okupacja-to-nie-wyzwolenie/
Strona mieni się być Dziennikiem Narodowo-Radykalnym.

W tej krótkiej w sumie propagandówce widać jak w soczewce całą gamę propagandowych kłamstw, jakimi hasbara karmi Polaków. A ci jak papugi powtarzają je – chyba że robią to służbowo jako pełniący obowiązki Polaków koczownicy.

A więc mamy w tej propagandówce fałszowanie historii, fałszowanie teraźniejszości i pchanie Polaków na fałszywą barykadę.

Podstawowymi kłamstwami tej propagandówki są:

– brak precyzyjnego określenia „komuny”.
Propagandówka mówi o „sowieckiej i komunistycznej okupacji”. Dlaczego „Nacjonalista” nie nazwie tej okupacji precyzyjnie okupacją żydo-bolszewicką i żydo-komunistyczną? Czyżby Nacjonalista miał zakaz przypominania plemiennych korzeni zbrodniarzy z wierchuszki NKWD, PPR i UB?

– Hasło „Dość czerwonej okupacji” byłoby adekwatne o czasach stalinizmu. Choć i wtedy należałoby mówić o żydo-czerwonej okupacji (flaga III Rzeszy też była czerwona z biało-czarnym dodatkiem w środku).
http://pl.wikipedia.org/wiki/III_Rzesza
Natomiast odnośnie dzisiejszej sytuacji można i należy mówić o żydowskiej okupacji Polski.
Pisałem o tym już wielokrotnie. Choćby tutaj.
http://marucha.wordpress.com/2010/10/28/polska-pod-zydowska-okupacja-cz-i-i-ii/
http://marucha.wordpress.com/2010/11/04/polska-pod-zydowska-okupacja-cz-iii/

– Kłamstwem jest stwierdzenie: „System komunistyczny został zastąpiony przez swoją demoliberalną odmianę”.


Jest to oczywista brednia. W PRL banki były państwowe, a gospodarka była znacjonalizowana i przynajmniej teoretycznie była ona własnością całego społeczeństwa. Propagowane i obowiązujące obecnie w Polsce liberalizm gospodarczy i wolny rynek zostały wymyślone w XVIII przez żydowskich banksterów (pod wodzą Rothschilda) jako metoda przejęcia na własność majątku całego świata. To pod hasłami liberalizmu i wolnego rynku trwa non stop szabrowanie przez obcych majątku narodowego Polaków nazywane znieczulająco „prywatyzacją”. Wolny rynek nie dla wszystkich jest wolny. A korzystny jest w pierwszej kolejności dla tych co mają pieniądze. Dużo pieniędzy.

Blok komunistyczny został rozbity przez globalistów, ponieważ stał im na drodze do zawładnięcia całym światem przez globalną lichwę spod znaku NWO.

Komunizmem jesteśmy straszeni po to, aby nikomu z nas nie przyszedł do głowy „komunistyczny” pomysł wywłaszczenia banksterów i szabrowników-miliarderów-kapitalistów.

– A już stwierdzenie, że okupacja komunistyczna była bardziej krwawa niż niemiecka świadczy z dużym prawdopodobieństwem o agenturalno-propagandowym charakterze Nacjonalisty.pl.
Podczas zbrodniczego terroru żydo-komuny w latach 1944-56 Polacy ginęli tysiącami. Za Niemca ginęli milionami.
http://myslnarodowa.wordpress.com/2012/01/25/zdradzeni-17-wrzesnia-jak-ruskie-mordowaly-miliony-polakow/

Nacjonalista zapewne zapomniał o planach niemieckich wobec Polaków.

– A więc masowe mordy na Polakach już od września 39 w ramach tzw. Intelligenzaktion.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Intelligenzaktion

– A więc „niemieckie” Katynie.
http://www.gs24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20090915/REGION/180592094
http://niss26an49.blox.pl/2009/09/Katyn-Poznanski-w-Zakrzewie-wspomnienie-na-70.html

– A więc próba pełnej germanizacji Zamojszczyzny połączona z wypędzeniem z niej ludności polskiej.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Zamojszczyzna_%281942-1943%29
Był to jedynie element całościowego planu pełnej germanizacji Polski.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Wysiedlenia_Polak%C3%B3w_podczas_II_wojny_%C5%9Bwiatowej_dokonane_przez_Niemc%C3%B3w

Na marginesie dodam, że pacyfikację Zamojszczyzny i wypędzanie z niej ludności polskiej przerwała dopiero nadciągająca od wschodu Armia Czerwona. To dzięki niej Zamojszczyzna pozostała polską Zamojszczyzną.

Nacjonalista (ciekawe – jakiej nacji?) zapomina też o tym, że jaka ona by nie była okrutna i zbrodnicza – ta PRL w czasach Stalina – w nazwie miała ona słowo Polska.  A Nie Generalna Gubernia czy Deutschland. Flaga w PRL nadal była biało-czerwona, a nie czerwona z czarnym hakenkreuzem na białym tle. Godłem był nadal biały orzeł (choć bez korony), a nie czarna wrona na swastyce. A przede wszystkim – językiem urządowym nadal był język polski a nie niemiecki.

Od wielu lat hasbara, jak i agenturalna wobec Izraela i USraela PiS utrzymują w Polakach psychozę strachu przed komuną i przed Ruskimi. Wykorzystują oni do tego profesjonalne metody manipulacji umysłami ludzkimi, a żerują na głupocie Polaków.
Tym manipulatorom udał się wmówić wielu Polakom uproszczenia  typu komuna = tylko zło czy  ZSRR = Rosja.
W komunie było wiele zła, choć po 1956 roku utraciła ona zbrodniczy charakter. Jeśli dochodziło do masakr (Grudzień 70) to dlatego, że żydowska frakcja PZPR wyprowadziła ludzi na ulicę, aby obalić Gomułkę.
Likwidując PRL należało jednak zostawić dobre rzeczy z PRL. Np. państwowe banki, państwowe kluczowe gałęzie przemysłu. I emisja pieniędzy przez państwo, a nie przez prywatnych żydowskich banksterów – w postaci kredytów.
http://www.youtube.com/watch?v=Ue_lzEIVhnE
Mówiąc o ZSRR należy rozróżniać jej zbrodniczy żydo-bolszewicki okres do 1956. Oraz uciążliwy, ale już nie zbrodniczy okres po 1956 roku. Utożsamianie Rosji z ZSRR jest zwykłym oszustwem, celowo utrzymywanym przez hasbarę. Rosja sama była ofiarą żydo-bolszewizmu, przez który została podbita, zniewolona i wykrwawiona.

Hasbara i agentura globalistów pcha Polaków na barykady przeciwko komunie, a w domyśle i przeciwko Rosji. Po to, aby nie widzieli oni, że wisi nad nami katowski miecz ideologów NWO.
Podbój świata przez Klikę Globalnych Banksterów idzie pełną parą. Depopulacyjne plany już zostają wdrażane. A Don Kichot  „Nacjonalista.pl” walczy z fatamorganą komuny.
Ciekawi mnie, czy Nacjonalista.pl przeznaczony jest do piachu, czy na zachipowane ludzkie bydło robocze banksterów.
Choć przypuszczam, że tacy jak on przeżyją. Nie ma lepszych niewolników niż ślepców i głupców

Wygląda na to, że Dziennik Narodowo-Radykalny jest albo radykalnie ślepy, albo radykalnie głupi – lub radykalnie agenturalny.

opolczyk

6 komentarzy do “Nacjonalista.pl – ciekawe – jakiej jest on nacji?

 1. Pingback: Happy Birthday, Iwona!!! « Grypa666's Blog

 2. Pingback: Polska neokolonią « Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

 3. Niektórym to nacje się zmieszały.. Ów nacjonalista.pl bluzga na to i owo, a nie pojmie, że gdyby nie słowiańska tradycja- mocno zakorzeniona słowiańska wiara- słowiańska siła- ,to ów pseudo-„nacjonalista”-raczej „judeokatolik- wyznający tumiwisizm” dziś pisałby i mówił po łacinie a stolicą nie byłaby Warszawa tylko Watykan. No cóż, nic na to nie poradzę, że niektórzy zamiast krwi w żyłach mają wodę „świeconą” 😉

 4. No wiesz,święta/żywa woda to była woda zbierana z trzech różnych źródeł.

  Źródła były święte i za niszczenie ich groziła kara śmierci,dziś ludzie niszczą samych siebie robiąc wokół syf i to jest właśnie postęp,wolność.
  Ludziom w kraju,temu całemu zażydzonemu mentalnie pokoleniu JPII,wydaje się że wolność oznacza brak dyscypliny a dyscyplina to wg nich totalitaryzm.Ciemnota i tyle ale nie ma się co dziwić,oni muszą pytać kler nawet o to co mają myśleć bo sami nie wiedzą,demokracja to wg nich wolność,ponieważ większość tak twierdzi,większość ma rację,opinia większości to prawda :/

  „Polska złota młodzież kłótliwa i słaba
  Polska złota młodzież krzykliwa i głupawa
  Komercja, moda, pieniądze i zawiść
  Wódka, kurewki, dyskoteka, szkoła
  Oto polska młodzież spokojna i wesoła
  Brudna i śmierdząca albo czysta i schludna
  Wielka żywa masa, tępa i obłudna

  Myśląca bezpiecznie, bo tak wytresowana
  Polska złota młodzież wykończy się sama

  Listy przebojów, fascynacja kiczem
  Oto polska młodzież, która jest niczym”

 5. Pingback: Gazeta Polska - Kompromitacja NOP i KNP w Wałczu – polemika z nacjonalista.pl

Możliwość komentowania jest wyłączona.